blog

P.C.Roberts: I ty, Trumpe?

Ještě jsem ani nestačil dokončit rozhovor o rychlosti, s jakou se blížíme k Armagedonu, když mě zastihla zpráva správců Trumpovy volební kampaně, ohlašující, že jim Trump právě sdělil, že by ani vteřinu neváhal bombardovat Rusko a Čínu, kdyby se dověděl, že tyto zaútočily na Ukrajinu resp na Tchaj-wan.

Čímž pravděpodobný příští americký prezident oznamuje světu, že v zájmu Ukrajiny a Tchaj-wanu, dvou umělých států vytvořených Washingtonem, je připraven zahájit třetí světovou válku.

Už tedy žádná řeč o normalizaci vztahů s Ruskem, která mu v minulosti přinesla osm let potíží a obžalob. Trump současný překonává i neokonzervativce.

Nikdo nepochybuje o tom, že už osm let je Trump pronásledován a čelí celému souboru občanských a trestních obvinění za svá shora uvedená slova o tom, že má v úmyslu normalizovat vztahy s Ruskem. Což bylo považováno za útok na rozpočet a tím též na sílu a moc amerického vojensko-průmyslového komplexu. Trump jej prostě začal ohrožovat tím, že zamýšlel uzmout mu nezbytného nepřítele.

Ředitel CIA za to nazval Trumpa zrádcem Ameriky. A v tomto duchu je dnes celé vedení západního světa oddáno válce s Ruskem. Evropští lídři říkají Evropanům, že Evropa musí být připravena na váku s Rusy. Nikdo ve Washingtonu a jen velmi málo politických analytiků přiznává odpovědnost USA za nebezpečnou situaci ve světě. Skutečnost, že Washington svrhl vládu na Ukrajině, dosadil tam loutky, vycvičil a vyzbrojil velkou ukrajinskou armádu k opětovnému zmocnění se nezávislých republik na Donbase, podvedl Putina Minskou dohodou, falešně označil Putinovu ochranu Donbasu za invazi na Ukrajinu a využil každé příležitosti k rozšíření války, jsou prostě nepopíratelné.

Popírání reality konfliktu tak vede přímo k velké válce, možná poslední velké válce lidstva, a nikdo ze západních politiků není touto věcí znepokojen. Ti jsou možná znepokojeni jen tím, že Washington svou zástupnou válku prohrává.

A tak chybí odhodlání válku ukončit a naopak roste odhhodlání rozšiřit ji na válku raket dlouhého doletu s účastí jednotek NATO, která má hrozbu porážky Washingtonu na ukrajinském bojišti odvrátit.

Několik statečných amerických studentů protestuje proti izraelskému vyvražďování Palestinců, ale nikdo neprotestuje proti rychlosti, s jakou kráčíme na cestě k jadernému Armagedonu. Americká veřejnost si toto riziko neuvědomuje nebo se o ně nezajímá. Nikde v žádné ze „západních demokracií“ nemají lidé do těchto věcí co mluvit. Západní média jsou vydána válečné propagandě. Ve srovnání s důrazem na snižování napětí, který charakterizoval dlouhou studenou válku, mohu jen usoudit, že Západ se zbláznil, není schopen rozpoznat realitu a chovat se zodpovědně.

Biden odmítl odpovědnost svého úřadu setkat se s Putinem a vyřešit nebezpečnou situaci. Místo toho trvá americký prezident na pokračování existenční hrozby pro Rusko. Všechny zprávy ilustrují spěch do války:

Polsko souhlasí s tím, aby byly jeho zbraně použity Ukrajinou k úderům na Rusko.

Evropské země se vrátily k diskusi o povinné vojenské službě.

USA mohou požádat další asijské země o nasazení svých raket středního a dlouhého doletu.

Rusko může podnítit vývoj raket středního doletu kvůli agresivním plánům NATO.

Nejnovější akce NATO proti Rusku se rovná vyhlášení války.

Jeden marginalizovaný francouzský politik říká, že NATO zatahuje Evropskou unii do třetí světové války.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: Et tu, Trump?

sdílet na

32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Ladislav 💤
31. 5. 2024 07:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak co? Kdo je ten světový a válečný agresor?
Je úpně jedno, kdo těm vypatlaným amíkův vládne!
Tam je třeba udeřit a tvrdě!
Poseidon se už zahřívá?

Slovan
31. 5. 2024 07:57
Odpovědět  Ladislav 💤

Nechtělo by spíše deratizovat to sršní hnízdo v Londýně, tam je prý Velín. To je přece jejich specialita štouchat klackem do RF přes lokaje. Jinak Trumpeta byl u soudu shledán vinným.

Jiri1
31. 5. 2024 08:43
Odpovědět  Slovan

Ano, v City of London je centrum zla, ktere ma na svedomi skoro vsechny valky a prevraty, vrazdy politiku. Tam se vse organizuje a ukoluji se tajne sluzby KoZa, NGOs, Sorosovy organizace a skrze zednare, kteri jsou vsude ve vedoucich pozicich.

Slovan
31. 5. 2024 08:49
Odpovědět  Jiri1

No, tak tam je třeba upřít zrak, ale to Gosudar zajisté ví také. Má ty Posseidóny, tak ať to od východu spláchne a na druhém konci to vyteče. A je tam celkem slušná komunita hadrníků. Dvě mouchy jedním splavením.

Jaris
31. 5. 2024 09:01
Odpovědět  Jiri1

City of London je vlastneno a ovladano zidaky. Ti maji moc i nad kralovskou rodinu vcetne britske vlady. Je to hnizdo planovacu zla.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy.
31. 5. 2024 11:08
Odpovědět  Slovan

Víš kamaráde, kdyby lidé byli rozumní a přemýšleli, nic z toho by se nedělo. Tak hloupoučtí tvorové jako jsou dnes asi ani na planetě nežili. Sami sobě si ti obyčejní pitomci, kteří makají na ty vládnoucí parchanty řežou pod sebou větev. To je skutečně fenomenální úkaz. Za socíku byla ta debilita tak nějak skrytá, teď se naplno projevila. A proti tomu není lék. Snad jedině ožrat se. Proč myslíš se nikdy nepodařilo stvořit normálně fungující společnost i když za socíku k tomu byly možnosti. S člověkem to nejde. Howg.

Pavel z Moravy.
31. 5. 2024 12:28
Odpovědět  Slovan

Jak se to všechno vyvaluje na veřejnost. Přečti si na cz24.news článek paní Ph.Dr Vladimíry Vítové, té z ANZS, která píše, že v roce 2015 za doby Zemana, Zaorálka a převážně dalších z ČSSD a Stropnického z ANO v Rumunsku vytvořili pakt proti Rusku asi z 9 bývalých socialistických zemí, kteří jako první by měli jít do války s Ruskem. Taková sebranka to je. Vítová požaduje okamžité vystoupení z tohoto paktu a z NATO. A teď něco z Ruska – někde v Rusku byla napadena základna se zásobami nafty. Prý je to ohromný požár. A rychlý postup u Charkova byl zpomalen. Snad prý jde o zmatení nepřítele a možný velký útok na Oděsu. Nu, čekají nás s těmi zdegenerovanými grázly asi nepěkné věci. Já se ti ale přiznám, že toto jsem čekal již před nějakými 10 – 15 roky. Nu co už, pokud to má přijít, my tomu nezabráníme. Zdegenerovance nepředěláš ti by se museli pouze eliminovat z dosahu moci, ale tady k tomu není síla. Tak se měj.

.
.

Ladislav 💤
31. 5. 2024 12:37
Odpovědět  Slovan

Máš sice pravdu, ale hlavní popichovač je usa!
Ten si přeci sám agresorské ručičky nezašpiní!
Na to má blbce v Evropě!

Antonín Körber
1. 6. 2024 06:27
Odpovědět  Ladislav 💤

..ano,všechno zlo pochází z už neexistujícího USA,ti to všechno organizují a řídí,defakto vyhlásili už několikrát Rusku válku,tu ukázkovou bombu je třeba hodit tam,aby se američští občané probrali a udělali si tam sami pořádek,jiná možnost na odvrácení konce světa není..to není strašení,ale nutnost,nelze otálet..

Pijack
31. 5. 2024 07:23
Ohodnotit příspěvek :
     

To byl zase týden, uff uff 🙂 KOZA zmatkuje, což je dost nebezpečné. Naše protektorátní vláda se chce ještě na poslední chvíli zavděčit… jeden pochválí Černochovou, druhý dostane medaili od svého bývalého ideologického nepřítele a dutého lampasáka Pávka… o nechutném zviditelňování sama sebe na MS v hokeji ani nemluvě. Hospodská cuchta Jana souhlasí s využitím Pandůrů Ukrajinskou chuntou proti Rusku. To jsou ty předražené gazíky chráněné překližkou. Rusové se už strachy třesou 🙂 Ze Zelenského se stal diktátor, protože zakázal volby, ale to našim ohebným lokajům vůbec nevadí, protože se ohání příčinou – proč volby nemohly na Ukrajině proběhnout. To je příčina jak prase. ALE – příčina zahájení SVO Ruskem proti Ukrajinským nacistům těm stejným lokajům uniká, respektive o nich nechtějí pípnout ani Ň. Příčinou jsou nacisté v Kyjevě, kteří chtěli zabíjet všechny Rusy už od roku 2009. Vyvrcholilo to v roce 2014. Celý svět ty příčiny viděl dost zřetelně. Naši servilně ohnutí potkani a krysy místo uznání faktů raději podporují teroristický způsob boje – což jsou “povolené” útoky Ukrajiny do vnitrozemí Ruska. NEUVĚŘITELNÉ. najednou jim terorizmus připadá správný.

Jiri1
31. 5. 2024 08:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Jestlize to Trump skutecne rekl, pada nadeje na mir a spolupraci.
Ja o tom nepochybuji. Trump nechal zabit Sulejmaniho na uzemi ciziho statu v Iraku dronem. Nejdrive ho tam vylakali a pak ho zabili.
Na Syrii nechal uderit 100 Tomahawky na zaklade fejku, ze Syrie pouzila chemicke zbrane.
Nebude vahat hodit atomovky na kohokoliv, kdo bude stat v ceste USA. Jako je hodili na Japonce a dve mesta s obyvatelstvem znicili. Nagasaki a Hirosimu.

Jaris
31. 5. 2024 09:05
Odpovědět  Jiri1

Ja jen tajne doufam, ze ‘motherfucker’ Trump nebude prezidentem.

Evžen
31. 5. 2024 09:59
Odpovědět  Jaris

Biden, Trump je prášt’ jak uhod’!To jsou loutky zákulisníh hráčů…!

Ladislav 💤
31. 5. 2024 12:40
Odpovědět  Evžen

👍👍👍👍👍👍

Pravdomluvny
31. 5. 2024 18:05
Odpovědět  Jaris

Jako, že by vyhrál Kennedy?

Jiri1
31. 5. 2024 08:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Ted muze propuknout obcanska valka V USA, protoze Demokrate tak vylouci Trumpa z volby prezidenta. Zfalsuji volby jako minule, aby dement zase vyhral. Ten dela vse co mu reknou, proto ho tam pestuji.
Tak co Republikani, mate na to, nebo to byly jen kecy o tom, jak zachranite Ameriku?
Ovsem globaliste chteji USA srazit dolu a Trump jim stoji v ceste. Ti budou urcovat co bude dal. Je to slozita partie. Proto chteji mocenske elity za kazdou cenu rozpoutat 3. svetovou. Utecou tak pred neresitelnymi problemy rozpadu zeme a zadluzeni.

Antonín Körber
1. 6. 2024 06:34
Odpovědět  Jiri1

..neboj,oni toho dementa ještě před volbama vymění ,nebo se něco stane..

Jiri1
31. 5. 2024 08:49
Ohodnotit příspěvek :
     

‘I ty Trumpe?’ je obdobou vyroku Cezara ‘I ty Brute?’ pred zavrazdenim Cezara v rimskem senatu.
Neni to tak. Ta podobnost tam neni. Trump zadny vladce ani vojevudce neni a ni nebyl. V uradu byl neutralizovan Demokraty a jejich lzivymi pomluvami. Jeho vyroky jsou protichudne a chaoticke. Roberts vidi problem optikou Americana, ignorujiciho okolni svet.

Edivan
31. 5. 2024 10:13
Odpovědět  Jiri1

A co když jsou 2 Trumpové? To by byla frča.

Antonín Körber
1. 6. 2024 06:42
Odpovědět  Jiri1

..ano,američan je horší než 100 němců..proto jim Slované vadí,škoda Keltů,ti na ně platili..germán se bojí a klepe ještě dnes ,a proto zasypávají památky po Keltech popelem,prý aby je uchovali?!..

Pijack
31. 5. 2024 09:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Víte proč Rusko vyhrává? Protože armáda úředníků v EU o každém granátu jedná jako o stavebním řízení na stavbu lávky. Na druhou stranu je neschopnost těch žvanilů a zbytečných lemplů k něčemu dobrá. Je to dobrá záruka, že Rusko vyhraje 🙂

Gales
31. 5. 2024 10:10
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

31. 5. 2024 11:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Se divím, že se někdo diví…

Albi
31. 5. 2024 11:23

Mimo téma, ale zajímalo by mě, jestli to vidíš jako já. Je to bohužel jen kratičká zpráva, ale titulek se povedl:
“Krivonos zuří: Zelenskij posílá na frontu důstojníky generálního štábu!”
Vypadá to, že už došlo na šarže a najednou se jim nechce do “mlýnku” – to je ale překvapení, kdo by to řekl. Takoví vlastenci…..
https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/krivonos-zuri-zelenskij-posila-na-frontu-dustojniky-generalniho-stabu/
„Poslat 60 procent generálního štábu do zákopů je jen další forma populismu. Chápete to úroveň vědomí a znalosti důstojníků generálního štábu a zde jsou posíláni přímo do prvního okopu“, je překvapen důstojník Krivonos a dodal, že při dopadení mohou takoví rukojmí prozradit velmi důležité informace, které v rukou Rusů budou představovat hrozbu pro národní bezpečnost.

Není snad svoboda Ukrajiny důležitější – nehledě na to, že ty jejich “důležité informace” už Gosudar možná zná. 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy.
31. 5. 2024 12:41
Odpovědět  Albi

Přečti si paní Vítovou na cz24.news, jakou prasárnu za vlády Zemana stvořili v Bukurešti. Vytvořili pakt bývalých 9 socialistických zemí k použití proti Rusku. Jako předvoj. Jsem opravdu tady tím ksindlem zhnusen. Paní Vítová říká, okamžitě vystoupit z NATO. Je obrovská škoda, že se ty vlastenecké strany nedokázaly spojit, protože zrovna ona i s Hynkem Blaškem a dle mne i s Adamem Bartošem jsou skuteční vlastenci. A je škoda, že jsou opomíjeni. V Rusku někde vypukl obrovský požár na základně nafty, ve kterém mají prý prsty banderovci. Hrotí se to, mám dojem, že jsme v poslední fázi této tragédie, i když ona se může ještě dlouze natáhnout, ale rozval a rozpad hodnot již nikdo nezastaví. Měj se.

Milan
31. 5. 2024 19:02
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pokud to nesklouzne k Poslední válce tak zastaví.
MzzČ

Milan
31. 5. 2024 19:06
Odpovědět  Albi

Kdyby neznal, nebyly ty přesné zásahy myslitelné.
MzzČ

Ladislav 💤
31. 5. 2024 14:17

👍👍👍👍👍🇨🇿🇨🇿🇨🇿🇨🇿

Slovák
31. 5. 2024 14:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Ani jeden z tychto politických kecov a bludov nezastaví osud tejto, teda ďalšej skorumpovanej a zdegenerovanej civilizacie…Smeruje, a skoncí v nuklearnom Očistci sveta, pisatelia biblie- Copyrighted knihy, nazvali Armageddon. Pre znalejších je to aj ” INRI”= Ignated Nature Renew Itself( Zapálená/ Podpalená priroda sa sama obnoví), a podobné výrazy dvojiteho( duálneho) vyznamu v nasom duálnom svete…Vsetky tie ” posvätné knihy” nábozenstiev sveta opisuju ten istý záver skorumpovanej civilizacie na konci toho ci onoho cyklu vesmíru…A vsade gravitaciu putuju duše zosnulích do Dvojcentra nasej galaxie cez supermasívnu čiernu dieru…K súdu, Očistcu od pamäti a cez vzkriesenie duší cez znovuzrodenie do noveho cyklu zivota na Zemi…A aby ste vedeli, Raj je v Mliecnej drahe na Východnej strane, v jej LONE, kde lezí aj spomínana čierna diera a Zlato s inymi drahokammi, medzi dvoma riekami a nohami nasej nebeskej kráľovnej a bohyni, v starom Egypte videli ako ženu ohnutu cez oblohu ako Hathor či Isis, alebo Nut! Tieto dve nohy= rieky Genesis 2:8-14 opisuje ako Píšon a Gíchon! A tento Raj kopíruje Mezopotamia a jej Babí lono= Babylon medzi Tigrisom a Eufratom, či Manhattan, a podobne!

Slovák
31. 5. 2024 14:47
Odpovědět  Slovák

Manhattan ostrov medzi Hudson a Vychodnou riekou, a mnohe ine kopie Raja na Zemi, s lokalnymi poviedkami o ZLATE!!! Židozednáři nám ukradli HISTORICKE ZAZNAMY A CYKLUS O PRECESNOM ROKU, vsetko sfalsovali vo svoj prospech moci a okradania ĺudí! Na školach ucia vylozene chujoviny, tak ako ucia aj politické ” vedy” ci farari!!! Nuklearnou vojnou skončí tento cyklus a civilizacia, a novy cyklus a nova civilizacia zacne z prezivsích zo statej civilizacie, novou Potopou sveta= ako plodovou vodou pted ZNOVUZRODENIM SVETA, prírody, a civilizacie!!! A toto vam napovie kde Cain vzal manželku ked odisiel do krajiny Nod, kdesi v Hadej Mezoamerike!!!

Slovák
31. 5. 2024 14:50
Odpovědět  Slovák

Takže ZÁVER tejto civilizacie bude NUKLEÁRNY!

Pravdomluvny
31. 5. 2024 18:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Však on si to sakra rychle rozmyslí!!!!!