P.C.Roberts: Britská vláda přiznává: dvě injekce – a kus vaší přirozené imunity je pryč

Jak uvádí  Zdravotnická dohledová zpráva Spojeného království… o očkování proti Covidu-19, a to ve zprávě pro 42 týden, protilátky u lidí, jejichž těla se po dvou protikovidových injekcích dostala do styku s infekcí, jsou zjevně nižší, než u lidí, kteří se očkovat nenechali. Ve zprávě se dále vysvětluje, že tento pokles protilátek je u očkovaných lidí v zásadě trvalý.

„Co to znamená? několik věcí a všechny jsou špatné“, píše Alex Berenson. „Víme, že vakcíny infekci či přenos viru nezastavují (zpráva naopak ukazuje, že leckde jsou očkovaní dospělí infikováni mnohem častěji než neočkováni)“.

Co nám tedy Britové říkají je, že dospěli k názoru, že vakcína narušuje vrozenou schopnost našeho těla produkovat protilátky nejen proti tzv. bodcovým proteinům viru, ale i proti jiným jeho součástem. A u očkovaných lidí se navíc zdá, že již nedokáží produkovat protilátky proti nukleocapsidovému proteinu, který vytváří jakýsi obal kolem viru a tak jej chrání proti pokusům jej likvidovat. Což u lidí neočkovanýh samozřejmě neplatí.

https://www.globalresearch.ca/covid-vax-you-can-never-achieve-full-immunity-again-government-stats-unveil-horrifying-truth/5759472

Překlad: Lubomír Man

Posílám takto, protože Google mi přílohu už třikrát smazal.

P.C.Roberts: V září téměř 80% anglických onemocnělých Covidem z řad plně očkovaných

V Anglii onemocnělo na Covid-19 v průběhu září 256 686 lidí ve věku nad 40 let, z nichž 205 197 bylo plně očkovaných. To znamená, že 79. 994% kovidových anglických pacientů nad 40 let byli ti pacienti, kteří se nechali plně očkovat. Přičemž ze 100 000 lidí onemocnělo na Covid 724 osob očkovaných a jen 520 osob neočkovaných. Což znamená, že v Anglii v průběhu září bylo pravděpodobnější, že máte-li 40 a více let, chytíte Covid-19 snadněji když jste očkován, než když jste neočkován.

I smrt z nemoci způsobené Covidem číhala v záříjové Anglii víc na lidi očkované než neočkované: přes 70% zemřelých bylo těch očkovaných.

V západním světě však už čísla dnes nic neznamenají.

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na