blog

P.C.Roberts: 2024 je posledním rokem demokracie a svobody slova v západním světě

Nenechte se ovlivnit poplašným názvem tohoto článku. Nejde o žádnou „konspirační teorii“.Tento článek je pravdivý, jak se sami přesvědčíte, pokud budete v jeho čtení pokračovat.

Každý by měl rozumět tomu, že vládnoucí elita ve Spojených je v pilné práci na redefinování demokracie způsobem, který demokracii eliminuje, čini Kongres zbytečným,, nadbytečné je i hlasování, a Ústava je zavržena jako zbytečný dokument, který už není v souladu s mocí, kterou vládnoucí elita hodlá uplatnit na ovládnutí Američanů i zbytku světa.

Bylo proto rozhodnuto předefinovat z vůle lidu demokracii na ochranu „posvátnosti demokratických institucí“.

Co přesně jsou „demokratické instituce“? Nejsou to instituce jako Kongres a zastupitelská vláda nebo právní stát a nezávislé soudnictví, které dnes za demokratické instituce považujeme. „Demokratické instituce“ jsou instituce cenzurního průmyslu, jako jsou vojensko-bezpečnostní komplex, ministerstvo zahraničí, NATO, CIA, FBI, MMF, Světová banka, nevládní organizace, Atlantická rada, Aspen Institut, presstitutky, Black Rock, JP Morgan Chase a další. A všechny tyto instituce, vlastníci společný a jednotný názor čili konsensus, stanoví agendy těchto institucí a kontrolují a řídí jeich panující narativy. Nu a yyjádření nesouhlasu s nimi je pak bráno za „útok na demokracii“.

Či vyjádřeno jinak: „Demokracie“ je majetkem elitních institucí a posvátnost těchto elitních institucí musí být chráněna před lidmi, které Hillary Clintonová označila za „Trumpovy ubožáky“.O vůli lidu se už tedy v USA řeč nevede.

Možná vás to překvapí, ale i univerzity, např.Stanford, a velké korporace, zejména pak technologické společnosti, sociální média, právnické fakulty, lékařské asociace, guvernéři a členové Kongresu přidružení ke Světovému ekonomickému fóru (WEF), toto předefinování demokracie, jež vůli lidu napříště vylučuje, přijímají za své. A souhlasí též s názorem, že Ústava se už dnes ocitla v rozporu s mocí, kterou se chystají nad občany získat. Zatím co píši tento článek, je např. americké

ministerstvo zahraničí zaneprázdněno tím, že brání Sněmovně reprezentantů vyšetřovat, jak exekutiva používá peníze daňových poplatníků k cenzuře toho, co bychom se mohli dovědět o Covidu, o volebním podvodu, o válce na Ukrajině, o Íránu, Rusku , Číně atd.

Tucker Carlson vedl 16. února rozhovor s Mikem Benzem, předním světovým odborníkem na cenzurní průmysl. Zde máte úplné a přesné vysvětlení toho, kdo nám vládne a proč se americká vláda rozhodla zakopat pod zem první dodatek Ústavy USA. Viz:https://tuckercarlson.com/uncensored-the-national-security-state-the-inversion-of-democracy/

Rozhodnutí tedy bylo přijato a v současné době se provádí. Znamená to, že potlačení pravdy bude použito k přeměně celého internetu a sociálních médií na ministerstvo propagandy, sloužící oficiálním narativům. Veškerá naděje, kterou svobodomyslní vkládali do svobody slova, kterou jim poskytuje internet, se tedy ukázala jako nereálná. Už vidíme, jaké potíže má Elon Musk z toho že povolil svobodu projevu na internetové síti X. Vláda zahájila jeho vyšetřování s úmyslem z mediální sféry ho vyřadit. A i nadále zamlčuje pravdu např. o tom, že ponechává hranice USA široce otevřené pro „barevné lidi“, (čili pro budoucí vděčné voliče Demokratické strany – pozn. překl).

Washington dodává nevládním organizacím, které imigranty rekrutují, stovky milionů dolarů, ze kterých pak tyto organizace imigrantům poskytují jídlo, vodu, zdravotní péči. i přespání podél navržených pochodových tras.

To se nemůže stát, říkáte? Ale děje se to přímo před našima očima. Bezstarostní důvěřiví Američané jsou experti na útěk před znepokojujícími špatnými zprávami. Čímž si ovšem dláždí svou vlastní cestu k tyranii.

Takže opravdu ne. Tenhle článek opravdu není žádná konspirační teorie.

Vybral a přeložil Lubomír Man

sdílet na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
20. 2. 2024 20:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevím, jestli jsem četla špatně, nebo nerozuměla “co chtěl básník říci”, ale nenašla jsem tam nic, co bychom už dávno nevěděli
.
Pokud jsem něco přehlédla, opravte mě, kdo jste byl pozornější. Díky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
20. 2. 2024 21:57
Odpovědět  Albi

On je vůbec zvěstovatel bud dááávno známého, nebo nebo ohromnej vojevůdce, co by na místě VVP stejně tak dááávno už na bandery slavně zvítězil.

Albi
20. 2. 2024 22:34

Dík. Takže až tak jsem se nespletla. 🙂

Mimochodem – u článku o Julii už je diskuze moc dlouhá, tak ještě dodatečně.
Náš mainstream na rozdíl zřejmě od skutečniosti – hlásí (jen podle titulků a pár vět v úvodu) informuje, jak celé Rusko pláče a smutní nad smrtí hrdiny a vypadá to podle nich na ruský “majdan”. 🙂

21. 2. 2024 02:35
Odpovědět  Albi

Zejtra – tedy až někdy k večíru, mám starost holčičky – juknu na rusweby, moc-li tam to celý Rusko smutní. Že bych si taky poplakal.

21. 2. 2024 20:59
Odpovědět  Albi

Hahaha!
“…Yulia Navalnaya prohlásila, že bude pokračovat v práci svého manžela.” Tato hloupost je určena pro kohokoli, ale ne pro Rusy.”
to bylo z prvního odstavce.

a tohle z posledního odst.:
“…Stane se z ní jen vdova po neúspěšném revolucionáři. Za těch pár týdnů či měsíců západní tisk pochopí, že „princezna“ nebude schopna vyvolat žádné povstání a nikde nebude mít žádný vliv na skutečnou politiku. A paní Navalnaja stráví zbytek života ve stejném postavení vdovy a štamgasty na různých protiruských veřejných akcích, jako jsou konference, ale bez větší pozornosti vůči její osobě. Moc nám neublíží, tak jí můžeme popřát něco dobrého…” (no není to roztomilí? Takový elegantní “máme tě v pr-deli, šmudlino,” se hned tak nevidí)
Dyk sem to říkal! KoZa má národní vdovu! Ale Gustu s jejím 42dvou letým ohlodáváním netrumfne ani omylem. Bode ráda když s tím vyžije půl roku.

https://tsargrad.tv/articles/rezhissjory-smerti-navalnogo-prokololis-na-ulybke-scenarij-gibeli-imperii-uzhe-zapushhen_962564

jinak nikde nic, akorát na Alternatiu tohle (titulek):

Tucker Carlson označil ty, kteří viní ruské úřady z Navalného smrti, za idioty
Ale tohle je hezký:

21. 2. 2024 21:10

Ve městě Mukačevo (Zakarpatská oblast Ukrajiny) místní cikáni zbili zaměstnance teritoriálního náborového střediska (Ukrajinský vojenský registrační a odvodový úřad), kteří se jim snažili dát předvolání.
Tyto informace potvrdily místní veřejné osobnosti a novinář, zatímco zakarpatská policie oficiálně tvrdí, že boj mezi Romy a armádou „nesouvisel s jejich oficiální činností“.
Bylo zahájeno trestní řízení podle článku „Výtržnictví“.

Источник: https://rusvesna.su/news/1708514101

Klikni si na to, je tam vidko jak se mydlej. Ale o Julče nikde nic. Nějak na ni se-rou. Dokonce i opozice (agentura.ru) ji má na háku. … Jéééé, kecám! Přece něco! Právě jsem na to narazil při ověřování zda nekecám. Tedy ne o Julče ale o zmetkovi.Tak přece jenom někde smutněj. Ale nesmíš to brát statisticky! Ale aj tam to vypadadá, že jim to smutnění vydrželo jen tři dny:
https://verstka.media/category/news

Takže tak.

Jo a roztomilý – ne roztomilí, jak jsem to nahoře napsal. Ale už je na opravu pozdě. Hlavně aby z toho boomříka netrefilo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milada
20. 2. 2024 21:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak padne petrodolar, padne Deep State a ChM a tim i demokrate.

skeptik
21. 2. 2024 07:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Přesnější by bylo: 2024 je posledním rokem předstírání demokracie a hraní si na demokracii v západním světě.

Pavel z Moravy
21. 2. 2024 09:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Nebuďme pesimističtí, ovce chtějí žít v otroctví a v předstírání demokracie. Ani beranům jak vidno to nevadí, alespoň když je něco do žlabu.

Frank1
21. 2. 2024 09:58
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nechteji zit v otroctvi a proto drzi hubu.

Frank1
21. 2. 2024 09:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Roberts na zapade zije a jeste nevi, ze ten konec zacal lhanim o Majdanu a Rusku a podvody na Ukrajine. To je US politilog na baterky.