blog

Oni nejsou lidi! Jsou to přízraky! „Námořní kocour“ USA se zapřísáhl nebojovat s Rusy

Oni nejsou lidi! Jsou to přízraky! „Námořní kocour“ USA se zapřísáhl nebojovat s Rusy

08.03.2023 wasa007

Tento příběh se objevil v jednom z amerických médií. Rozhovor poskytl veterán amerického námořnictva SEAL – „námořních kocourů“ – Britt Banks (To je námořní pěchota US Army – pozn.překl.). Mírně zkráceno – podstata jeho vyprávění zní takto:

“Po rozsáhlém výcviku byla naše jednotka, 13 mužů, vyslána do Libye, aby plnila určité úkoly. Úkoly byly závažné. Nebudu o nich mluvit. Budu mluvit o situaci, která mě přiměla přehodnotit svůj postoj ke službě.

Chvíli jsme se cítili nezranitelní, protože každá operace byla pečlivě promyšlená a ve výsledku úspěšná. Až do určitého okamžiku. Najednou náš klid a triumfy skončily. Jeden neúspěch za druhým. Průvodce mizel uprostřed operace nebo úkryty byly prázdné. Někteří “operátoři” dokonce začali být pověrčiví – vypadalo to jako vtip, jakoby probíhala jakási mystika.

Ale finále byla moje poslední operace.

Naše vedení mělo velký zájem o jistý objekt, který měl být vyslán transportním konvojem. Skupina se ho potřebovala zmocnit co nejtišeji, ale co nejskrytěji. Úkol byl přijat a začaly přípravy. (Prostě “typická” americká demokratická krádež – pozn.překl.)

Podle plánu měla skupina vstoupit na určitého prostoru, zaujmout pozice, vyčkat na konvoj, zneškodnit stráže a zmocnit se objektu.

Hluboko po půlnoci jsme dorazili na místo. Velitel skupiny rozdělil muže, každému přidělil sektor a domluvil akce. Moje pozice byla u polorozbořené jednopatrové budovy. Obsadil jsem ji. Připraven. Vpravo ležela puška. Dalekohled v ruce, pozoruji.

Mechanicky, jen na pár vteřin, jsem se otočil k tichému, tlumenému zvuku nalevo. Nikdo. Podařilo se mi ještě pomyslet na to, že spadl kamínek. Otočil jsem se. Zbraň byla pryč.

Než jsem se vzpamatoval, co mám dělat, uslyšel jsem nad hlavou krátké a tiché “psst”. Zvednu hlavu a tam stojí “přízrak” v maskáčích s mou puškou, mluví tiše, ale zřetelně:

– “Hende hoch, kreténe. Hnáty nahoru.

Okamžitě jsem poznal ruštinu, moje babička z otcovy strany je Ruska. Mluvit neumím, ale něco málo rozumím. Dávám ruce nahoru, on pokračuje:

– Takže chápeš, buržouste? Teď tváří k zemi, ruce před sebe.

Udělal jsem, co mi řekl. Všechno! Probudil jsem se na nemocničním lůžku, v nemocnici. Vedle mě, na jiných postelích, leželo sedm našich. Když mi bylo dovoleno vstát, zjistil jsem, že ostatních šest bylo přeloženo na jiné oddělení, na jiné patro. Všichni vojáci měli stejnou diagnózu: “lehká ztráta krve, otřes mozku”. Každého z nás navštívil “přízrak” a poté jsme se probudili v nemocnici.

Nespěchejte, neusmívejte se! Šokující je, že nikdo z naší skupiny (elitní skupina SEAL) netušil přítomnost někoho v okolí. Během několika minut, bez jediného výstřelu, jsme byli odzbrojeni, ale ponecháni naživu. Rusy.“

P.S.1: Roli “duchů” v téže operaci v Libyi sehráli bojovníci 42. SPN MRP – Choluaj (podle přístavu). Pro ty, kteří to nevědí, Choluaj je tajnou součástí ruské Tichomořské flotily. Průzkumníci rozvědčíci. Jsou umístěni na Ruském ostrově nedaleko Vladivostoku. O jejich operacích se píší legendy. Říká se, že jsou nejlepší z nejlepších. Špička ruských speciálních jednotek.

P.S.2: Jeho poslední slova v rozhovoru zněla: “Nikdy nebudu riskovat boj s Rusy a nikomu to neradím. Jsou to duchové, kyborgové, ale ne lidé”.

P.S.3: Ruští mužíci jsou nejlepší! Lepší než oni mohou být jen ruské ženy – které jsou ty nejkrásnější!

Zdroj https://inforuss.info


Překlad Peter 008

sdíletj na

35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zuzana
9. 3. 2023 11:34

Anthony Fauci podplatil špičkové vědce, aby utajil laboratorní původ COVID-19

https://aktax.cz/anthony-fauci-podplatil-spickove-vedce-aby-utajil-laboratorni-puvod-covid-19/

Spam Bety
9. 3. 2023 13:46
Odpovědět  zuzana

Nedá se věřit vědcům, nedá se věřit doktorům, nedá se věřit politikům… jediné kritérium které tento svět uznává jsou prachy.
Kam jsme se to dopracovali.

Markýza
9. 3. 2023 14:16
Odpovědět  Spam Bety

K podstatě. Ještě ne, ale tam nás to žene: rozhodujte o svých věcech sami, ve svých vesnicích a městech, ve svých okresech.
koukejte se doopravdy zajímat o to, co se s vámi děje, když onemocníte – a řešte to tak, abyste se uzdravili, ne aby vás přešlo bolení.
Pokloňte se až po zem mamičce přírodě a řekněte “odpusť nám blbům, mamičko. Umíš to líp,.než my”.
Začněte se kurwafix zajímat o vlastní duši a takové věci.
Jak se to první dá ovšem aplikovat na megalopole, to netuším……

oldoo
9. 3. 2023 15:09
Odpovědět  Markýza

Správně,až onemocní neočkované dítě záškrtem,je opravdu nejlepší vzývat přírodu,nebo šamany,nebo hnízdila,nebo flanďáka,ještě mě napadlo přispět na opravu kostela.Podobně je výborný nápad místo endoprotézy jezdit dvacet let na vozejku.

Markýza
9. 3. 2023 17:08
Odpovědět  oldoo

Klídek. Naše medicína nezhyne, jen se dostane na místo, které jí náleží – to jest opravárenská medicína. Pokud bych měla zubní kaz, nebo zlomenou hnátu, případně infarkt, nepůjdu za šamany, alébrž se nechám přiopravit. Nic to sice nevyléčí, ale poskytne mi to čas – k přemýšlení, víte?
Pokud budu mít chronické bolesti, závratě, já nevím – blbej tlak – půjdu za šamany. 🙂 Blbý na tom celým je, že o tom musíte přemýšlet, a to hodně 🙂
Mmch, endoprotézu si nechte dát, ale pak se zhluboka zamyslete, které rodičovské (učitelské) rady vás nutí běhat i tehdy, když byste měl sedět na zadku, nebo co vás zatěžuje tak, že vám to láme nejsilnější kost v těle – namátkou.
Jinak vám ji budou za šest let pěkně měnit.

Spam Bety
9. 3. 2023 17:24
Odpovědět  oldoo

Jistou dobu jsme se mohli na doktory spolehnout. A máte pravdu, některá očkování jsou nutná, proti záškrtu, tubeře, obrně…
Ale když jsem se z US seriálu dozvěděla – “Ale já jsem dobrá matka! Syn už má 28
očkování za sebou, termín na tohle poslední jsem nestihla kvůli práci, hned to napravím!” -šlo o batole! Připomínám, že klasická očkování byla založena na prodělání nemoci ve velmi lehké formě. Ovšem jak to asi působí na dítě v prvním,
z hlediska vývoje nejdůležitějším roku, když se neustále musí bránit nemoci?
Tady jde podle mého názoru jen o prachy, ne o zdraví.
A poptejte se, jak jsou dlouhé čekací lhůty na endoprotézu.

katango
9. 3. 2023 18:02
Odpovědět  Spam Bety

Jo. Když jsem studovala Fakultu dětského lékařství UK, byl na všechna očkování očkovací kalendář, kde to bylo hezky rozloženo. Žádná debilní hexavakcína. Po absolutoriu jsme mohli hned k lůžku a za tři roky po atestaci samostatně pracovat. Od 4. ročníku a hlavně tedy v 6. ročníku jsme byli pořád na odděleních, u pacientů. Nu, čas oponou trhnul, fakultu zrušili, protože přece byla za komanče, a udělali z ní 2.LF, která prej za moc nestojí. Dětský je tam jen jedna ze zkoušek. A pediatři nejsou. Náš preventivní program včetně rozumného očkování nám kdysi záviděli i na Západě. Teď se nám můžou leda tak vysmát.

Jo a promovala jsem před 41 lety.

Spam Bety
9. 3. 2023 21:23
Odpovědět  katango

To jsem právě měla na mysli, když jsem psala, že po jistou dobu jsme se mohli na lékaře spolehnout.
Také bylo dobré to, že valná většina léků se vyráběla u nás. Teď pořád v TV běží reklama na očkování proti encefalitidě s logem výrobce Pfizer – blázen
kdo se na to dá.

Markýza
9. 3. 2023 18:13
Odpovědět  Spam Bety

Rozumná lékařka (jako je třeba ta naše) řekne – základy (proti skutečně a reálně smrtelnému nebezpečí) to ano – všechno ostatní je nadbytečné.
Čili záškrt/tetanus/černý kašel/obrna/neštovice (i když ty už možná vymizely) to ano. Teď jsem se ale dívala a mezi povinné očko patří spalničky, zarděnky a příušnice?!? Logické by mi připadlo, kdyby se proti tomu nechal naočkovat někdo po pubertě, protože dospělec je fakt snáší špatně.
Ale děcka?? Moje děti měly všechno, jsou tudíž imunní a málem jsme si toho nevšimli.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Rattus
10. 3. 2023 10:59
Odpovědět  oldoo

Naprosto nic jste nepochopil.

Janvac
9. 3. 2023 14:05
Odpovědět  zuzana

COVID byl uvolnen z laborky Fort Detrick, Maryland. Rok tam nefungovala cisticka odpadnich vod. Odtud ho privezli vojaci US Army na armadni hry ve Wuhanu, kde jich nekolik bylo v nemocnici. Od te doby Zid z USA tvrdi, ze to vsechno Cina. Cina v tom jela taky, Obama financoval miliony $ ten vyzkum ve Wuhanu.

katango
9. 3. 2023 15:11
Odpovědět  Janvac

Taky jsem to četla, taky si to myslím.

Staník
9. 3. 2023 21:08
Odpovědět  zuzana

Čekám a obdivuji Rusy….

Pijack
9. 3. 2023 11:40

P.S.2: Jeho poslední slova v rozhovoru zněla: “Nikdy nebudu riskovat boj s Rusy a nikomu to neradím. Jsou to duchové, kyborgové, ale ne lidé”.

P.S.3: Ruští mužíci jsou nejlepší! Lepší než oni mohou být jen ruské ženy – které jsou ty nejkrásnější!

Ty poslední dvě věty amíka jsou opravdu upřímné až na jednu věc. Rusové nejsou jenom duchové, ALE hlavně lidé s velkým “L”. Američanům schází to opravdové lidství. Oni umí prostě střílet a pak myslet. Rusové napřed myslí a pak střílejí. A umí to moc dobře. To je dobře. A ty ženy, och och, jak by nám představila propagandy Americké tlustoprdky, nebo ty pokérované štětky 🙂 🙂 Muži v USA již dlouho závidí Rusům jejich něžné pokolení. Asi frustrace, nedivím se 🙂

Pavel K
9. 3. 2023 11:50
Odpovědět  Pijack

Když čtu ten tvůj popis těch americkejch krasomil, tak včera mi přišlo na telefon video výřad těchto krasavic. Prsa osmičky, pas 60 cm a prrdeelee 180cm. A okolo poskakují blahem nadržení černoušci. 🤣🤦‍♂️👎🤮🤮

Vaska
9. 3. 2023 12:24
Odpovědět  Pavel K

pánové stačí se podívat na fota miss 2022 z uSSa a Ruska – jestli to někdo najdete tak to sem strčte – já to neumím

Pedro
9. 3. 2023 12:49
Odpovědět  Vaska

Nejde sem dát fotky, jde to tady taky do mrdele.

Vaska
9. 3. 2023 12:54
Odpovědět  Pedro

škoda je to dost výživné

Boomer
9. 3. 2023 13:37
Odpovědět  Vaska

.. Miss Rossia 2022
https://1url.cz/BrbhE

.. Miss USA 2022
https://1url.cz/brbhK

To, co máte zřejmě na mysli vy, byla jen trapná epizoda transgender Miss Greater Derry.
https://1url.cz/frTsx

Pánové, zkuste občas přemýšlet nad tím, co píšete. Zdroje informací jsou..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Spam Bety
9. 3. 2023 13:54
Odpovědět  Pijack

Co z toho plyne? Rusové nechtějí zabíjet a nezabíjejí pokud se tomu mohou vyhnout.

Pavel K
9. 3. 2023 11:44

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
Na něco zapoměl, že je museli po uvědomění co se událo ještě přebalit a na uklidnění prášeček. Tra la lala. To je jako s tím Donaldem Coogem. Ti taky na zpáteční cestě jeli zaparkovat rovnou do Dobřan. Já se jim nesměju, dokážu si představit, co to muselo být za štos pro elitního vojáka si odložit na pár vteřin zbraň a ona tam není. Ten musel mít vyvalený kukadla jak kráva před kopcem.

zdena
9. 3. 2023 12:12
Odpovědět  Pavel K

Prosím, kdo to je/byl Donald Coog ? Děkuji, neznám….<3

Pavel K
9. 3. 2023 12:33
Odpovědět  zdena

Americká bitevní loď. 🙋‍♂️
Teď jsem si všimnul že bude pršet………Donald Cook. 🤦‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
9. 3. 2023 12:44
Odpovědět  Pavel K

Jak má prosím tě kráva vykulený kukadla před kopcem? A co býk, ten taky?

Pedro
9. 3. 2023 13:46
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pekarovou myslel, před Mohelničákem.

Pedro
9. 3. 2023 13:48
Odpovědět  Pedro

Bejk taky, když veze rakušana.

Pavel z Moravy
9. 3. 2023 17:44
Odpovědět  Pedro

Díky za vysvětlení..

Pavel K
9. 3. 2023 14:02
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jako Hurvínek. 🤣

Helena
10. 3. 2023 09:56
Odpovědět  Pavel K

No, a pak se divte, že ze stáje zmizí beze stopy oblíbený Kadyrův koník, že? Ten už cválá Kadyrovým na dvorku. :)))

Pavel K
10. 3. 2023 19:29
Odpovědět  Helena

Tak co se dá dělat, ale přece jen koník a útočná puška je trochu rozdíl a ještě ke fšemu řechtá, ale to vlastně AK47 taky. Ale je menší to musíte uznat, ale i tak Šemík mušel dát větší kouzlo. 😊 😊 👍 🙋‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
9. 3. 2023 12:42

Realita je jiná, než Hollýúd buzínci.

Gales
9. 3. 2023 12:52

Měli by navštívit naši vládu.Černochovou by museli každou hodinu přebalovat.

Janvac
9. 3. 2023 14:01

Sakra, to mi udelalo dobre!

Pedro
9. 3. 2023 14:13
Odpovědět  Janvac

asi všem rozumným.

Markýza
9. 3. 2023 14:19

Tak to je supervtipný článeček!