blog

Strach o teplá místa ve vládě a v Poslanecké sněmovně doslova láme charaktery.

Strach o teplá místa ve vládě a v Poslanecké sněmovně doslova láme charaktery. Obzvlášť, když demonstrace proti Fialově vládě svou účastí posílil bývalý premiér. Obavy z plného Václavského náměstí vyvolaly tak nenávistnou a osobní rétoriku politiků, že pavlačové drbny blednou závistí. Strach z hněvu občanů vyvolal i lživá prohlášení z úst nejvyšších ústavních činitelů. Vládní politici čím dál tím víc připomínají hlodavce zahnané do kouta.

sdíletj na

27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Ratus
3. 11. 2022 14:05

Americký svině se dostali do vlády a rozkládají naši společnost,protože jsme je včas neoběsily.

Ratus
3. 11. 2022 14:05
Odpovědět  Ratus

neoběsili

Autor
3. 11. 2022 15:11
Odpovědět  Ratus

Když zjistíte chybičku v textu, stačí klinout na kolečko, které se objeví najedete-li na svůj příspěvek. Objeví se rámeček Upravit a po kliknutí na něj můžete normálně pracovat s textem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
KarelDar
3. 11. 2022 15:34
Odpovědět  Peter

“svině se dostali” bych taky opravil.

Frankie
3. 11. 2022 16:31
Odpovědět  KarelDar

Takže správně je to tak: “americké svině se dostaly do vlády a rozkládají naši společnost, protože jsme je včas neoběsili”. Já jen pro pořádek.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
3. 11. 2022 16:42
Odpovědět  Frankie

Tady se diskutuje, kurzy češtiny jsou jinde. Já jen pro pořádek.

Ratus
3. 11. 2022 17:27
Odpovědět  Pedro

Omlouvám se.V zápalu emocí mi to někdy ujede tak,jak by nemělo.
Pravdou však je,že když píšu nejkrásnějším jazykem na světě,měl bych
psát správně.

José
3. 11. 2022 16:38
Odpovědět  KarelDar

Je to jednoduché: dívky chtěly – píšeme Y, chlapci nemohli, píšeme I.
A představte si, že tuto jednoduchou a jasnou poučku jsem se dozvěděl teprve loni, po více než pětapadesáti letech svého života, když jsem se zúčastňoval diskusí na Seznamu, než mne definitivně odstřihli…

Keller
3. 11. 2022 18:04
Odpovědět  Ratus

Pane Ratus, i když se současnou politikou naší vlády zásadně nesouhlasím, tak na druhou stranu si myslím, že i při protivládních vyhlášeních je vhodné používat mírnějších formulací, než je vyhrožovaní smrtí. Takto se dostáváme na úroveň ukrofilů a rusofobů, kteří se neštítí ničeho. Ukažme jim, že jsme na vyšší kulturní úrovni než oni. Děkuji za pochopení.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ratus
3. 11. 2022 18:43
Odpovědět  Keller

To byla jen reakce na poslední slova v tom videopříspěvku a vyhnání nás.Jo trochu
jsem to vyhrotil,ježe čas demonstrací končí a čas revoluce nastává.Pod dobrém to
pepůjde.

Ratus
3. 11. 2022 18:45
Odpovědět  Ratus

Za vlastizradu byl vždy trest nejvyšší.Obzvláště v čase války ve které podle
Fialy jsme.

Ratus
3. 11. 2022 20:16
Odpovědět  Ratus

Navíc žádná vyhrůžka v tom není.Je to pouhé konstatování co jsme meli udělat
aby se situaci ještě nezhoršovala.A to zbavit se škodné.Tak jako tomu bylo vždy v historii.Vyhružka vypadá tak,že ti ublížím pokud neuděláš co chci.To jen pro
pořádek.

Pavel z Moravy
3. 11. 2022 14:43

Tak je to celkem jasné, tito lidé jsou opilí mocí, sebestřední a arogantní. Neurvalým způsobem upřednostňují cizí před příslušníky před lidmi vlastního národa. To co provádí, je zrada národních zájmů. Je velmi dobré, že se odhalili, alespoň přesně víme s kým máme tu čest. Každý začátek má I svůj konec, to by si měli uvědomit.

KarelDar
3. 11. 2022 15:37
Odpovědět  Pavel z Moravy

Vlezli jsme dobrovolně do NATO a EU? Těžko je teď možno operovat nějakými “národními zájmy”. Bohužel.

Autor
3. 11. 2022 15:58
Odpovědět  KarelDar

Dobrovolně? Vás se někdo ptal? Bylo nějaké referendum? Prostě nás tam sprostě vtáhli.

ladislav
3. 11. 2022 19:16
Odpovědět  Peter

Referendum do Evropské unie u nás proběhla.

zuza
3. 11. 2022 15:50
Odpovědět  Pavel z Moravy

oni sa nemali zle ani predtým, boli pricucnutí na peňazovody v všelijakých neziskovkách, viď naša radodajná húfnica s amantom (ktorý opustil ženu s malým deckom). Neviem ako u Vás, ale u nás bolo prevzatie moci libertardmi starostlivo naplánované, preto bol zavraždený spolu s frajerkou chlapec, čo si hovoril že je investigatívny novinár a podpisoval sa pod cudzie články. Kovid im padol ako darček z neba, národ sa vyľakal, neprotestoval proti ničomu a oni v zákulisí vybavili všetko, čo mali prikázané z centrály na Hviezdoslavovom námestí (U Vás je centrála v Schönbornském paláci, Vlašská ulica 1 na Malej Strane). Čo za to dostali hlavní aktéri prisľúbené, môžeme len hádať. Tí sa včas odpracú niekam do Karibiku užívať nakradnuté majetky. O tých nebojácnych, čo o nich všetko vedia a majú charakter, o tých sa postarali, viď náš zasamovraždený policajný generál. A tí, čo plnia úlohy podržtašky, tí sú tak blbí a opití svojou dôležitosťou, že im ani nepríde, že každý bašavel raz skončí a bude treba platiť účty, napr. u nás Veronika Premúdra, u Vás dvojsvetrové pekari

Teuton
3. 11. 2022 15:33

Chtěl bych touto cestou pozdravit tu legrační partu deviantů, respektive příslušníky a příslušnice BIS, Bezpečnostní informační služby, kteří tyto stránky horlivě sledují a monitorují. Buďte bdělí a ostražití, čučkaři a čučkařky, je zde spousta názorů, které jsou v absolutním nesouladu s názory ODS a TOP 09, kterým sloužíte a kterým se zodpovídáte. Jo a ještě něco – znám identitu jednoho bojovníka, který na Ukrajině bojuje na straně ruských sil. Jmenuje se Jan Žižka a je z Trocnova. Má pouze jedno oko a jeho nejoblíbenější zbraní je palcát. A co Michal Čoudelka, podpraporčík, váš šéf ? Už vyléčil kapavku, kterou si uhnal letos v létě ?

Pavel K
3. 11. 2022 17:20
Odpovědět  Teuton

To nešpízují jenom zde, ale všude, hlavně na alternativě. I telefony odposlouchávají. Ne jednou mě nějaké skryté číslo prozvonilo a nic. Mám je v 3,14…..
Tak ať nás pozavírají, furt lepší než být pod mostem.

Ratus
3. 11. 2022 20:20
Odpovědět  Pavel K

To se mi v posledních pár měsících stalo několikrát s tím skrytým číslem.Vůbec
jsem nevěděl co to znamená.

Jiří
3. 11. 2022 16:00

Za socialismu byla funkce poslance ,hrdou známkou a finanční náhrada byla symbolická. Fašistický systém vytváří mafii ,proto podle toho vypadá naše země.

Autor
3. 11. 2022 16:12

Porada během cvičení vosk:

photo_2022-06-24_22-07-26satira.jpg
José
3. 11. 2022 16:48

Nedivte se, že se drží koryt jako veš košile. Je jim totiž jasné, že příští parlament může být a pravděpodobně také bude bez nich.

Albi
3. 11. 2022 17:20

Tak postoj k naší vládě je naprosto shodný (mainstreamoví věrozvěsti zatím naštěstí nedorazili), a já se omlouvám, že měním téma, ale tohle si přečtěte, to je docela nadějná zpráva:
https://www.michalapetr.com/mip-167-rozkol-v-kyjevskem-veleni-hrdina-ukrajiny-odhalil-plany-ruske-zimni-ofenzivy-neni-cim-ji-odrazit/
generál Zabrodskij vysvětlil k čemu tuto novou armádu Ukrajina nutně potřebuje. Podle jeho zpráv (ze CIA?) se Rusové chystají brzy zaútočit podél levého břehu Dněpru a obrovskou obkličovací operací odříznout celé hlavní uskupení ukrajinské armády mezi Charkovem-Doněckem a Dněpropetrovskem do jednoho obrovského kotle. Po jeho likvidaci, by Rusové obdobnou operaci provedli úderem z Běloruska na jih a z Chersonu na sever, a obklíčili zbytek Ukrajinců kolem Kyjevského doupěte. Protože Ukrajina není schopná novou armádu vytvořit včas a Západ pro její vyzbrojení nemá přebytečné zbraně, a protože Zabrodskij má blízko k CIA i k Porošenkovi, je tak pravděpodobné, že právě včera zazněl jasný signál minimálně důležité části Ukrajinské armády všem Ukrajincům, že vojenské možnosti Ukrajiny jak se bránit, jsou vyčerpány, a že je třeba rychle začít jednat, ještě dřív než bude ukrajinská armáda rozdrcena, protože potom už Putin může diktovat, a ne vyjednávat.

Albi
3. 11. 2022 17:23
Odpovědět  Albi

Dále se zdá, že zahraniční vojenští stratégové jsou z popsané vojenské situace na Ukrajině poněkud dost zmateni (to ponechám na případných poznámkách zdejším vojákům), ale článek končí slovy:
“Brzy se ukáže, co má Putin za lubem. Pokud se generál Zabrodskij nemýlil, vstoupí Putin do ruských dějin nejen jako Vladimír Veliký, stejně slavný jako Kateřina a Petr, ale i jako generallissimus, geniální stratég, titul, který si na bitevním poli vysloužili jen výjimeční velitelé jako Valdštejn, Gideon von Laudon, Savojský, Karel Filip Schwarzenberg vítěz nad Napoleonem v bitvě Národů u Lipska, kníže Suvorov, vítěz nad Německem v první světové válce Foch, a který si rádi přivlastňovali různí politici jako zakladatel Tchaj-wanu Čankajšek, který tím asi oslavil útěk své armády z Číny”

Co vy na to?

Alfred
3. 11. 2022 17:32
Odpovědět  Albi

Podle mně je to ptákovina. Na tak velkou operaci by museli mít tak 3 x víc lidí.