blogpolitika

Obrovský šok v Německu po zveřejnění dat globálních bankéřů! Důsledek sankcí na Rusko: Němec = Žebrák!

Obrovský šok v Německu po zveřejnění dat globálních bankéřů! Důsledek sankcí na Rusko: Němec = Žebrák! Naštvané Německo už oznámilo dramatické snížení vojenských výdajů! Když jsou Němci Žebráci, co jsou potom Češi a Slováci!? Neúprosná data globalistů ukazují, kam nás zavedla fialová politika!

Včera jsem byl na každoročním vlasteneckém setkání v Příčovech. Akce to byla úspěšná, ale na dnešní dobu až nečekaně poklidná. Mnohem důležitější setkání se událo až v noci v Praze. Tam se skupina významných, úspěšných a profesionálně zdatných občanů ČR domluvila, že založí novou politickou stranu, či hnutí, a postaví se už příští rok ve volbách fialové destrukci Čech, Moravy a Slezska. Tito noví politikové, podle svých slov, navíc nehodlají svou organizaci budovat jako uzavřenou sektu pro pár set vyvolených jedinců, ale jako otevřenou platformu pro nové a schopné politiky i v těch nezapadlejších koutech republiky. Zdá se tak jisté, že na politické mapě ČR začne brzy operovat nový a dravý politický subjekt. A že stávající vládní i opoziční politikové se budou muset probrat ze své lenivé letargie, nebo je čeká rychlý sešup do propadliště dějin!

Od září nás tak čeká napínavý politický thriller! A to je jen dobře, protože nejnovější data globálních bankéřů dokazují nelítostný sešup ještě nedávno sebejistých a nafoukaných Germánů až na 27 příčku průměrné světové životní úrovně! Jestli Němci od války na Ukrajině takto dramaticky zchudli, je jasné, že Češi i Slováci na tom musí být mnohem hůře. Je nejvyšší čas se na tato data globálních bankéřů podívat podrobně!

Bohaté Německo vyvolalo poprask v NATO, když neoficiálně před pár dny oznámilo, že nezvýší své vojenské výdaje z 1.7 HDP na 2.0 HDP, jak NATO nařídilo, a Fiala vykonal! Podle aktuálního odhadu HDP ČR pro rok 2024 samotného ministra financí Stanjury z ODS, kdyby se ČR zachovala stejně jako Německo, ušetřila by 23.2 miliardy korun ročně! Vládní úspora při posledním jarním ožebračení důchodců představuje 20 miliard korun! Neboli 7 200 korun na průměrného důchodce! A to je pouze jedna z možností, jak se miliardy určené Fialou na army schopping madam Černochové daly využít!

Německo oznámilo, že 2% HDP na vojenské výdaje bude vydávat až v roce 2028. ČR by tak, kdyby na vojenské výdaje vydávala poměrně stejně jako Německo, ušetřila za 5 let 125 miliard korun! Pro srovnání:  300 miliard korun zaplatí Maďarsko Rusku za výstavbu 2 bloků jaderných reaktorů o výkonu 2500 MW, celý výkon JE Dukovany je 2040 MW. Pokud by se fialová vláda chovala jako Německo měla by tak na výstavbu celého jednoho bloku jaderné elektrárny, a ta by mohla stát, podle Maďarských zkušeností, už v roce 2035. Místo toho Fiala raději nakoupí stíhačky F-35. Že obyvatelé ČR nebudou mít elektřinu, je mu fuk! 

Němci zuří, protože před pár dny se z dat globálních bankéřů dozvěděli, že průměrný Němec je 1.6x chudší než průměrný Ital! A přitom Italové dostávají z Bruselu 25% všech evropských dotací. Celkem 191.5 miliardy EUR, nebo 4.8 bilionu korun! A staví si za ně fotbalové stadiony, a řadu dalších nesmyslů. Nejsou ani schopni dodat do Bruselu vyúčtování, kam všechny ty miliardy už zašantročili, a nebo, kam se je ještě chystají zašantročit, a jejich nová ducita Melloni neprovádí žádné reformy, krom zvyšování vojenských výdajů a škrtání sociálních dávek, a jen křičí, že Brusel vykořisťuje Itálii! Melloni je podle globálních bankéřů zoufalá, protože inflace zvýšila úroky z astronomických italských dluhů na děsivou úroveň, a hospodářství se začalo hroutit! Němci jsou vzteky bez sebe, protože platí Italům desítky miliard ze svých daní, a už si přitom v Itálii na dovolené připadají jako chudáci. Teď když se dozvěděli, že průměrný Ital je 1.6 krát bohatší, než průměrný Němec, mají toho dost!

Podle dat globálních bankéřů se Němci už ani nedostanou do první skupiny 20 nejbohatších zemí světa, podle výše majetku průměrného občana – tzv. medián bohatství představuje součet všeho movitého a nemovitého majetku přesně průměrného občana. Tabulka,  do níž se ani žádný východoevropský národ pro chudobu svých obyvatel nezapočítával, ukazuje, že Italové, Belgičané, Španělé a Francouzi, kteří jsou nepochopitelně největší příjemci dotací EU, kteří mají největší dluhy, jsou ovšem mnohem bohatší něž Němci a Rakušané, kteří jim přispívají, stejně jako Češi a Slováci, na jejich životní úroveň! Nejbohatší národ světa Belgičané jsou samozřejmě také příjemci obrovských dotací z EU, které jsou mnohem vyšší než dotace pro chudé ČR a SR! V EU tak jednoznačně platí – chudým brát a bohatým dávat!!! Zdrojem dat je švýcarská globální banka UBS, jedna z desítky největších bank světa! Všechna data ke stažení zde v PDF.

 1. Belgie                    249 940   USD
 2. Austrálie               247 450   USD
 3. Hong Kong           202 410   USD
 4. Nový Zéland        193 060    USD
 5. Dánsko                 186 040    USD
 6. Švýcarsko             167 350    USD
 7. Velká Británie     151 820    USD
 8. Norsko                  143 890   USD
 9. Kanada                 137 630    USD
 10. Francie                 133 140    USD
 11. Holandsko           112 450    USD
 12. Tchajwan             108 250   USD
 13. Spojené státy      107 350    USD
 14. Španělsko            107 510     USD
 15. Itálie                     107 320     USD
 16. Japonsko             103 680    USD
 17. Singapur                99 490    USD
 18. Korea                      92 720    USD
 19. Irsko                       90 740    USD
 20. Katar                      90 260    USD

Pokud se má ČR někdy dostat mezi bohaté země světa, nezbývá, než současné neschopné politiky nahradit novými a schopnými politiky. Proto vstupujte do politiky, a staňte se politiky, jinak na svém osudu nic nezměníte! K tomu Vám přeji hodně štěstí a pevných nervů! A děkuji všem, koho jsem včera potkal. 
https://www.michalapetr.com/

sdíletj na

21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zuza
21. 8. 2023 14:13

obrovský šok aj v hnUSAkove!!!!
https://cz24.news/nikaragujsky-prezident-podepsal-dekret-pro-vystavbu-ruskych-vojenskych-zakladen-a-rozmisteni-rizenych-strel/
čo sa týka toho DE a prípadne aj AT, snáď to nebude až také zlé, v piatok som bola na služobke v našej materskej (vlastne skôr macošskej) firme vo Viedni, cestou späť som nakúpila potraviny a drogériu na mesiac a ušetrila som aspoň 150 euro. Kolegovia v AT dostali už 2x v tomto roku pridané, pretože je inflácia a my sme dostali tak akurát vynadané, že neplníme badžet.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ijn
21. 8. 2023 14:50
Odpovědět  zuza

AfD v SRN získává +30% voličů, pro jádro je již 70% Helmutů, s jednoduchým volebním heslem “Idioti nám nesmí vládnout”…….. totéž musí platit i v ČR!!!!! I řidiči autobusu musí splnit psychotesty, ale v ČR ministr všech autobusáků může být naprostý sadistický psychopat + buzerant!

Helena
21. 8. 2023 16:47
Odpovědět  zuza

Nu, i já mám zážitek: jak jsme tak o víkendu slavili svátek a ještě dvoje narozeniny, přišla řeč na to co se kolem děje. Kousek od nás bydlí ukr. “rodina” s asi tak 2,5 letým chlapečkem s tváří čtverhrannou a trochu šikmýma očkama-takový mongolský typ. Žijí tam asi 3/4 roku. Ven s tím děckem skoro nechodili, ale přece jen párkrát jsme se s dětmi s nimi potkali. Najednou zmizeli, asi v noci, protože na ně máme dost dobrý výhled. Mysleli jsme, že se vrátili na ukr., byli pryč 2-3 týdny. Najednou se vrátili, ale s jiným dítětem, se stejně starou/2,5 letou/ culíkatou holčičkou normálního evropského vzhledu, známí říkali také, že měli mongolského chlapce-nechtělo se mi tomu věřit. Nedalo mi to, vetřela jsem se tam s nějakou zeleninou ze zahrádky pro dítě, a opravdu se za tím chlápkem objevila holčička s culíky – po chlapečkovi ani vidu, ani slechu. Oni snad opravdu kšeftují s dětmi – ať mi nikdo neříká, že by se rodiče najednou vzdali svého dítěte a přivezli si jiné. Takže zamykáme, hlídáme děti navzájem se sousedy a informujeme se o tom, co se tam děje. To byl šok. Sousedi už montují kamery kolem domu. Když o tom přemýšlím, 2,5 leté dítě ještě nic neřekne, starší by se třeba prokeclo.

ModrýKlokan
21. 8. 2023 17:14
Odpovědět  Helena

@ Helena

Toho je plnej internet, kšefty s orgánama zraněných a mrtvých vojáků a děcek ze sirotčinců, unesených nebo koupených. Lifruje se to prý do Turecka a na západ. To co píšete je dost indicií k prošetření policií. Ovšem nechápu jak by mohli na jedny papíry víckrát překročit hranice s jiným dítětem, navíc opačnýho pohlaví. To jsou samý Istanbulský smlouvy a Úmluvy o zamezení obchodu s lidmi, a na hranicích asi nikdo nic nekontroluje. Neuvěřitelný. Pokud berou nějaký dávky i na dítě, tak by se to snad dalo zkontrolovat na sociálce, ne? Že si vyměnili dítě. K čemu ty dementní úředníky vůbec máme?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
21. 8. 2023 17:37
Odpovědět  ModrýKlokan

Na to si budeme muset asi zvyknout.
Dnes i vrahy propuštějí z vězení. Další precedens.
Bude to narůstat.

ModrýKlokan
21. 8. 2023 17:49
Odpovědět  sizok

@ Sizok

Budujeme pokročilý uvědomělý digimentální systém, přibližně jak za socialismu (tím nekritizuji socialismus). Za rozkrádačku majetku v socialistickém vlastnictví byla dvojnásobná pálka, minimálně.

Teď nesmíš okrást papaláše z vrchnosti, (ne)ziskofky a nadnárodní korporace. Ovšem, když nevyrabuješ, aspoň jednou za rok, soukromou večerku s potravinama (na Černošský pátek, v parlamentní rozpravě je označení Nebělošský pátek), tak ti sníží sociální kredit, zablokují bankovní kartu a na povýšení můžeš zapomenout. A budeš v peudeli.

Kredit si znovu zasloužíš tím, že budeš pravidelně navštěvovat bohoslužby Svatého Klimakterika v Katedrále Církve Teplého Zjevení Posledních Dnů.

Kokainu Salva

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuza
21. 8. 2023 19:13
Odpovědět  sizok

u nás si zas policajti, čo chytali najhorších vrahov, vo vyšetrovacej väzbe pri cvičení nešťastnou náhodou vybijú oko a potom sa vešajú na teplákovej bunde….

zuza
21. 8. 2023 19:10
Odpovědět  Helena

zabiť ich je málo…

Frank1
21. 8. 2023 17:29
Odpovědět  zuza

Noriegu USaci na mnoho let zavreli. Ted jim to vraci i s uroky.

Helena
21. 8. 2023 14:17

Prdlajs. V něm. “žebrák”=v Čechách multimilionář. Pamatujte si: skopčák si na svůj blahobyt sáhnout nenechá NIKDY!! To všechno jsou jen zase podplacené mediální kecy, abychom si v tom jejich zlodějském megatunelu nepřipadali tak debilně holený až na kost. Skopčák si nikdy na svůj blahobyt sáhnout nenechá – a od toho má blbé čecháčky, kteří mu to zaplatí a ještě zaplatí mafiánům na ukradině. Tak to je !!

ijn
21. 8. 2023 14:56
Odpovědět  Helena

Vládnou nám v ČR vydíratelné štětky podplatné Helmutům,…..kteří odstaví neemisní jádro a kupují kapalný ZP 5x dražší i s dodávkami pro ČR !!!

All
21. 8. 2023 15:29

Co bankéř,to zlodějská swině.Bývalý bankovní bankožráč na Primě ,Rusnok exceloval svými nesmyslnými kydy.Že češi si měli kupovat pouze obilí a potraviny ze zahraničí a ne od našich zemědělců a měli bychom se přímo rajsky.Taková hovada jsme měli a máme v našich rozkradených a ukradených bankách.Hovada,kretény,kolaboranty a zrádci,rusnok mezi ně taky patří.

Frank1
21. 8. 2023 15:44
Odpovědět  All

Rusmok je pohujek globalistu. Ti chteji vyvolat hladomor na planete! Pusobi spolehliveji jak covidova genocida.

ModrýKlokan
21. 8. 2023 17:16
Odpovědět  All

@ All

V normální zemi by už Rusnok seděl v base za pobuřování a přípravu k rozvracení národního hospodářství.

Jaris
22. 8. 2023 00:38
Odpovědět  ModrýKlokan

A ja se opet ptam – jakehoze etnika je pejzaty Rusnok? 🙁 Jak je mozne, ze guvernery CNB byli vesmes vzdy zidi? To je stejne, jako si pestovat mysi ve spajzu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank1
21. 8. 2023 17:28

Nejsem obdivovatelem jasnovidcu. Tahle baba mne ale zaujala. Vsem na zlepseni nalady.
https://rumble.com/v39plh6-srbsk-vtkyn-verica-obrenovic-v-r.-2012-pedpovd-a-do-roku-2030-mimodn-zajmav.html
Ja se modlim, aby se jeji predpovedi vyplnily.

Gales
21. 8. 2023 19:39
Odpovědět  Frank1

A naši jidáši skončí konečně v pekle. Nikoho nelitovat.Na hrubý pytel hrubá záplata. – Podle toho budou velké záplavy,možná zemětřas anebo jiné nadělění od přírody. No,uvidíme.

jiří
21. 8. 2023 17:48

Společná zásahová jednotka amerických speciálních sil a Specnaz, která minulý týden zachránila 73 dětí z rukou ukrajinských obchodníků s adrenochromem, dosáhla dalšího vítězství, tentokrát proti 62letému obchodníkovi s dětmi, který žil hefnerovským způsobem života ve svém bohatém a střeženém sídle na Krymu.
https://tadesco.org/tym-specialnich-jednotek-usa-a-ruskych-spetznas-zabil-na-ukrajine-krale-pedofilu/

zuza
21. 8. 2023 19:40
Odpovědět  jiří

tadesco samo o sebe nie veľmi dôveryhodnný zdroj informácií a pod uvedeným článkom sa píše, že zdroj toho článku je Real Raw News. Túto stránku prevádzkuje a všetky články píše jeden bývalý majnstrímový novinár, ktorý na stránke v časti “About us” píše, že stránka obsahuje humor a satiru a slúži na pobavenie. Ak by teoreticky taká akcia prebehla, tak informácie o nej by priniesli dôveryhodnejšie zdroje, ak by sa to vôbec dostalo na verejnosť.

Frank1
21. 8. 2023 21:54
Odpovědět  jiří

To je ze rise snu. Ze by Americane s Rusy nekde spolupracovali, bylo by zadouci sice, ale tohle nezeru.

Milan ze Zahrady Čech
21. 8. 2023 20:17

Admine a vůbec všichni, upřímný dík za zpětumožnění oprav textu.