blog

Obří rudá hvězda Antarés včera vstoupila do konjunkce s Měsícem! Vypukne snad III. světová válka!?

18.10.2030 Michael Svatoš

V Egyptě byl včera k pozorování mrazivý astronomický úkaz. Obří rudá hvězda Antares, která nese podle arabských rukopisů své jméno po legendárním předislámském válečníkovi Antarah ibn Shaddadovi, a která je ze Sahary viditelná “prostým zdravým okem”, vstoupila včera večer na obloze do krásné konjunkce s měsícem. Antarés je válečná rudá hvězda. V pověstech má podobný význam jako rudá planeta války Mars! A bohužel včerejší konjunkce Antares s Měsícem si nemohla vybrat příznivější dobu! Mezi Izraelem a Muslimy se zřejmě schyluje k nesmiřitelné válce, do které se hodlají zaplést USA! Včera večer jsem byl u Hájka, a dnes by v 18. hodin měla být na Protiproudu naše beseda ze záznamu zveřejněna. Proto dnes jen krátce!

Situace je vážná!

Včera pozdě v noci našeho času, iránský ministr zahraničí  Hossein Amir-Abdollahian, v reakci na děsivý masakr tisíce palestinských civilistů v křesťanské nemocnici Al-Ahli Arab Hospital, suše v angličtině oznámil, že čas státu Izrael vypršel, (time is up). A dodal:  Po zločinu spáchaném sionistickým režimem při bombardování Baptistické nemocnice nastal čas pro globální humanitární jednotu proti tomuto falešnému režimu, který je nenáviděn ještě více než bývalý teroristický stát ISIS, a jeho vraždění! Jeho slova jsou analytiky považována za poslední varování Iránu pro USA, aby zastavily izraelské bombardování civilistů, dřív než bude pozdě! 

Včera podle celého arabského tisku Izrael brutálně vybombardoval nemocnici Al-Ahli v pásmu Gazy. O život přišlo podle posledních zpráv nejméně 500 civilistů, ale nikdo neví kolik jich bylo pohřbeno pod troskami budovy.

V důsledku této ohavné akce Jordánsko, Egypt, a umírnění Palestinci zrušili plánovanou schůzku s prezidentem USA Bidenem v Jordánsku, která se měla konat bezprostředně po Bidenově návštěvě v Tel-Avivu! V muslimských zemích propukly spontánní protiamerické bouře. V Turecku (video) demonstranti dokonce napadli a pokusili se vypálit vojenskou radarovou základnu USA – Kürecik Radar Station. Hněv Arabů a Muslimů rezonuje všemi jejich médii! Podle izraelských i arabských médií včera pozdě v noci zasáhli Palestinci raketami izraelské hlavní letiště Bena Guriona, a na letišti vypukl rozsáhlý požár! (Foto dole – zdroj)

Podle arabských analytiků se na Blízkém východě schyluje k velké válce, pokud Biden zítra při návštěvě v Tel Avivu nezastaví izraelské nálety proti civilistům! Že válka hrozí, je jasné hlavně z náhlého přesunu amerického generála Michaela Kurilly z Washingtonu do Tel Avivu. Kurilla je v americké vojenské hierarchii nejvýše postavená osoba, která má v kompetenci bezprostřední přípravu i vedení válečných operací. Předpokládá se, že Kurilla v Izraeli připravuje konkrétní formy zapojení vojenských sil USA do konfliktu! Válka je tedy doslova na spadnutí! A předpokládá se, že vypukne naplno, až Biden odletí z Izraele

sdíletj na

78 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Standa
18. 10. 2023 12:01

Osobně si myslím,že válka už vypukla. Bude ovšem gradovat. Jestli-že se zapojí arabské státy Egypt, Jordánsko,Irán Libanon , že je bude USSA bombardovat. Má tam flotilu. To by byl prů…švih v celém islámském světě. Od Gb po Kavkaz, Čínu, EU všude jsou muslimové.I v Turecku, Thajwanu…..atd.SA,Kuvajt, Omán …

Dag
18. 10. 2023 12:48
Odpovědět  Standa

Taky mám dojem,že začala. Teď se ukáže,jak je kdo připraven. Kdo má vlastní energetické zdroje,soběstačnost v produkci potravin a vitální a zobpovědné obyvatelstvo,prežije.. hédonisté padnou.
Akorát se to zatím nazývalo sankce,sabotáž,spec.operace,průzkum bojem,blokády tankerů,vyprovázeni letadel,vyhošťováni diplomatů,mírový fond na nákup zbraní,demokracie se zákazem opozice, úsporný balíček pro okradáni obyvatelstva…

EvaK
18. 10. 2023 13:24
Odpovědět  Standa

Včera jsem poslouchala Ivana Kratochvíla, podplukovníka ve výslužbě na TV Petra Bureše a on řekl, že americká letadlová loď připlula až po telefonátu do Kremlu. Je totiž na dostřel od syrské ruské základny.

zuzana
18. 10. 2023 12:09

Osmiletý chlapec, který se objevil v národní kampani na podporu očkování dětí vakcínou proti COVID-19, tragicky zemřel po náhlé srdeční příhodě. Yonatan Moshe Erlichman z Izraele zemřel nečekaně po zástavě srdce při koupání. Chlapec údajně sklouzl pod vodu poté, co se mu náhle zastavilo srdce, a topil se.

https://aktax.cz/osmilety-chlapec-ktery-propagoval-ockovani-proti-covid-19-zemrel-na-nahlou-srdecni-prihodu/

Dag
18. 10. 2023 12:50
Odpovědět  zuzana

To s tim nějak souvisí? Jinak asi nebude jediný,akorát se o tom nepíše…

lako
18. 10. 2023 13:13
Odpovědět  Dag

to aby si vedel,lebo keď nebude israel,tak ta správa nebude mať zmysel…

Veny232
18. 10. 2023 13:14
Odpovědět  Dag

Samozřejmě že ano…co kdo seje to také sklízí…to je ta souvislost.

ijn
18. 10. 2023 12:20

války už vypukly, a to různé: covid 19 + energetická + Ukrajina + Izrael +…….. vše ke zničení lidstva psychopati u moci,…ale i v ČR!!! Ty si musíme označit z politiky vyloučit!!!

Ladislav 💤
18. 10. 2023 12:35
Odpovědět  ijn

Slabé vyloučit, budou škodit nadále! Jediná možnost zastřelit!

Standa
18. 10. 2023 20:08
Odpovědět  Ladislav 💤

Nezastřelit! Příliš rychlé za utrpení, které způsobili.
Sebrat majetky, veřejně prospěšné práce v ulicích a jejich kontrola občany na ulicích. Práce ve skladech,.Práce v dolu je normální, pracují tam tisíce lidí….
Je smutné (pokud není zmanipulováno), že válečný zločinec z Jugoslávie , cc sedí na Hraděa obdivuje ,, balkánskou řeznici”je podle statistiky nejoblíbenější politik-55%. Mluví to o občanech ČR!!!

zuzana
18. 10. 2023 12:51

Izraelská okupace provedla před zraky celého světa masakr, když bombardovala nemocnici, v níž bylo hospitalizováno více než tisíc civilistů, a zabila přitom stovky lidí. Palestinská média informovala, že v nemocnici Al-Maamadani bylo hospitalizováno přes tisíc lidí, včetně Palestinských uprchlíků, pacientů a pracovníků médií.

https://aktax.cz/video-genocidy-v-gaze-izrael-zavrazdil-vice-nez-800-lidi-pri-bombardovani-nemocnice-v-gaze/

Mike
18. 10. 2023 23:39
Odpovědět  zuzana

To je samozřejmě odporné, ale je třeba si uvědomit, že ti stejní sionisté za velkou louží plánují snížit počet obyvatel této planety na jednu miliardu (původně to bylo 500 mil.) Až se do toho pustí, nebude pro mrtvoly kam šlápnout. A když se dívám kolem sebe, řada lidí s tím souhlasí, protože tvrdí – “radši se budu mýlit s amerikou, než mít pravdu s ruskem”, tak ať táhnou k čertu.

Milan ze Zahrady Čech
18. 10. 2023 12:52

No, hezky se nám ten džihád rozjíždí.
To přece, dop-rdele, není o tom, zda větší šmejdi “vyvolení” nebo kozoj-ebové !!! To není o tom, kdo je ten “hodný” a komu tedy fandit !!! To není o tom, napařit si “humanitární klapky” klapky na oči a zúžit si tak obzor, když ve skutečnosti dvě rovnocenná zla, dirigovaná z pozadí s jediným cílem – spustit naplno džihád a s jeho pomocí postupně zavést “Nový řád” !!!
Gargameli, co kdybys občas drobet přemýšlel a více si ověřoval, než něco hodíš do placu? Komu je tato situace ku prospěchu? Kozojebům, “vyvoleným”, nebo těm za oponou?
Proč, z jakého důvodu, by “vyvolení” odpráskli ausnegrecht nemocnici?
A teď do mě minusáci a fandové kozojebů! Ať si to ještě, buď před nastolením evropského chalífátu, nebo před Poslední válkou, drobet užijete. Akorát jsem zvědavej na to vaše velké mlčení, pokud se prokáže, že celé to bombardování nemocnice není ničím jiným, než požárem říšského sněmu, či odstřel dvojčat, na arabský způsob.
P.S. Je hluboká noc a jdete ulicí. Zahnete za roh – a tam jdou na jednom chodníku směrem k vám tři “vyvolení”, na druhém tři kozoj-ebové. Kterému chodníku dáte přednost? A nešvindlovat!

Milan ze Zahrady Čech
18. 10. 2023 13:11

Jo, ještě něco. Pokud bl-bnu a skutečně to má na triku Izrael – tedy Mosad, CIA a MI6 -, pak jsou v silových složkách “vyvolených” ještě větší kre-ténští slouhové, než jsem si kdy myslel. Hmm… Ostatně my na tom nejsme lépe. Ach jo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
18. 10. 2023 19:29
Odpovědět  Albi

Co jsem měl na srdci, to jsem řekl. Jestli ty vidíš hodné a zlé, tedy jakési nuance mezi viditelnými stranami konfliktu, je to tvůj úsudek a tvoje svrchované právo na něj. Já tam žádné hodné nevidím. Ani na jedné ze dvou stran – o neviditelných aktérech tahajících za špagátky nemluvě.
Jo, a opakuji – vše začalo v r. 1948 !!! Tam je bod “A”. Ne tam, kde ho vidí (spíše však chce vidět) pan Kubánek a hafo dalších.
Tak co, kterému chodníku s kterými obřezanci bys dala v noci přednost? Tomu s muslimskými obřezanci, nebo tomu s “vyvolenými” obřezanci?

Jura
18. 10. 2023 20:25

Už jsem to psal několikrát , pokud za někým stojí USA tak z toho vyplívá , že nikoho nechrání , ale používá. Takže pro mne Izrael je něco jiného než Židi za druhé světové, ale prostředek USA k šíření zla na Sinaji , a nejen tam. A potom se divíme , že máme na krku miliony na-s-r- aných muslimů , komu o to jde ?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jura
18. 10. 2023 21:02
Odpovědět  Jura

Kdyby USA nevyváželo zlo , zlo by zůstalo doma , na povel koho Evropa bere k sobě domů zlo , no na popud většího zla .

Milan ze Zahrady Čech
18. 10. 2023 23:36
Odpovědět  Jura

Tomu, kdo z toho má prospěch – což nejsou ani Židé, ani Arabové.

Albi
18. 10. 2023 22:02

Nevím. Záleželo by hodně na tom, na KTERÉM chodníku bych je potkala a za jaké situace. V Evropě, potažmo v ČR, bych DNES minimálně přešla na druhý chodník.
Ovšem za NORMÁLNÍ situace, kdyby to byli turisté, studenti či lázenští hosté, bych to nejen neřešila, ale ani řešit nemusela.

Ale k odkazu – není samozřejmé, že všechno začalo r. 1948? To jako má být argument pro nebo proti? Píšeš, že Palestinci odmítli svůj stát – a důvod? A znění smlouvy? A podmínky soužití? Známe je? Znáš je ty? Žes o tom nenapsal ani slovo. Takhle tedy skutečně jen mlátíme prázdnou slámu.
A nebo snad tím chceš naznačit, že Palestincúm se celá ta desetiletí nic zlého nedělo? Však zakladatelé Izraele se i ke “svým” chovali odporně.
https://zemavek.sk/rabin-weiss-za-holokaustom-antisemitizmom-a-izraelskym-terorom-stoja-sionisti/
A poslední dotaz – kam a proč se z internetu ztratily články vč. fotografií jak to území vypadalo dřív a popisující tehdejší prosperitu? Já je ještě viděla, tak vím, o čem píšu.

Albi
18. 10. 2023 22:03
Odpovědět  Albi

PS: Pokud by se ti nechtělo číst článek celý, stačí pár prvních odstavců.

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 00:17
Odpovědět  Albi

Jo, já je znám. Ty podmínky. Znám i důvod, proč Arabové odmítli Palestinu jako svůj stát. A můžeš se s tím vším seznámit i ty – ale to bys musela chtít. Zatím je vše dohledatelné. Jenže to se musí obracet všechny kameny – ne jen některé. Ne jen židovské, nebo jen Arabské. Všechny bez rozdílu! Jen tak je možné dohledat příčinu – ten bod “A”.
Že jsem se nezmínil? A čemu by to bylo dobré, když bys to stejně ignorovala? Abych zbůhdarma marnil čas? Že ti křivdím? Ale nekřivdím. Jen se koukni jak jsem otázku položil a jaks na ni odpověděla.
Ale dobrá. Takže to upřesním. Je hluboká noc, nikde nikdo, ulice vymetené – tedy žádní turisti, žádná NORMÁLNÍ situace a podobné úhybné manévry. Ty zahneš za roh a proti tobě jdou po jednom chodníku arabští obřezanci ve svých hábitech, po druhém chodníku vyvolení obřezanci ve svých klóbrcích. A já se ptám který chodník si vybereš, po kterém budeš pokračovat ve své cestě – po tom, na kterém budeš těsně míjet obřezance v hábitech, nebo po tom, na kterém budeš těsně míjet obřezance v klóbrcích?
No a o tom to je. Důvod, proč jsem se nezmínil. Protože na takový tanečky, jakos předvedla s tím výběrem chodníků, už nemám ani náladu, ani čas.

Ľuba Rusnáková
19. 10. 2023 18:33

Je to tak. Či sa nám to páči alebo nie. “Treba obracať všetky kamene” a ešte aj prekopať zem okolo nich, aké je pozadie a podhubie. Nemôžeme súdiť paušálne len jednu stranu. Ľudia vydaní napospas týmto neľudským hrôzam – sú na oboch stranách. A treba ich chrániť. Ale ako? Zverejňovať všetky nekalé súvislosti vecne, naplno a nahlas. Lebo mnohí o nich nevieme.

primak
19. 10. 2023 10:43
Odpovědět  Albi

“Píšeš, že Palestinci odmítli svůj stát – a důvod? A znění smlouvy? A podmínky soužití? Známe je? Znáš je ty? Žes o tom nenapsal ani slovo. Takhle tedy skutečně jen mlátíme prázdnou slámu.”

Odmítli? Stokrát opakovaná blbost.Podmínky a okolnosti, kolik stránek by se o tomto problému popsalo, na což stovky knih už si zlomilo brka…

200 států, se jmény normální člověk ani nezná, jsou v OSN a Palestina nechce stát? A radši se 75 let mydlí s Izraelem, není rodiny bez nějaké tragedie.

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 02:03
Odpovědět  Albi

Tak tedy jo – abys neřekla, že jsem se nezmínil:
V roce 1947 se Britská vláda vzdala svého mandátu v Palestině. Nově vytvořená OSN přijala 29. listopadu 1947 Plán na rozdělení Palestiny, podle něhož se území mělo rozdělit na arabský a židovský stát a Jeruzalém měl zůstat pod mezinárodní správou OSN. Židé plán přijali, přestože 75 % území, které jim bylo přiřknuto, byla poušť, zatímco Liga arabských národů a Vysoká arabská komise plán odmítly( čiže nerespektování rozhodnutí OSN ze strany arabských muslimů, čiže první vidle do mírového řešení).
14. května 1948, den před ukončením Britského mandátu Palestina, byla vyhlášena nezávislost Státu Izrael stát Izrael byl vyhlášen pouze na oblastech přidělených mu plánem OSN (na tom je špatně co?).
V době vzniku Izraele žilo na území někdejšího britského mandátu 1,2 miliónu Arabů (čti muslimů) a 650 tisíc Židů/židů. Druhý den po vyhlášení nezávislosti armády pěti arabských států Izrael napadly, a rozpoutaly tak první arabsko-izraelskou válku (čiže druhé vidle arabských muslimů do mírového řešení).
Po více než roce bojů bylo vyhlášeno příměří a stanoveny dočasné hranice, známé jako Zelená linie. 

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 02:04

Jordánsko anektovalo území Judeje a Samaří, známé jako Západní břeh Jordánu, a Východní Jeruzalém. Egypt převzal kontrolu nad Pásmem Gazy (třetí a čtvrté vidle).
11. května 1949 byl Izrael přijat do OSN. Podle odhadů OSN během této války opustilo zemi na 711 tisíc Arabů (muslimů), tj. zhruba 80 % dřívější arabské (muslimské) populace a osud těchto palestinských upchlíků dodnes zatěžuje arabsko-izraelské vztahy.
První léta židovského státu byla poznamenána obrovskou imigrační vlnou přeživších holocaustu a Židů/židů, kteří byli vyhnáni z arabských zemí. Během deseti let (1948–1958) vzrostla populace Izraele z 800 tisíc na 2 miliony. Nově příchozí byli většinou nemajetní a byli ubytováváni v provizorních uprchlických táborech – přičemž v zemích, ze kterých uprchli, zanechali majetek, který má v přepočtu hodnotu 300 miliard (doláčů? kaček? ale i v kačkách je to dost, že?). Přičemž rozloha pozemků, které byly v těchto zemích židovským majetkem, se odhaduje na 100 tisíc km² (čtyřnásobek rozlohy státu Izrael – tedy více než 80% bývalé ČSSR). Židé, kteří opustili arabské (muslimské) země, mnohdy byli součástí komunit, které v daných zemích pobývaly po tisíciletí. 

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 02:05

Vzdala by ses ty takovéhoto majetku a odešla, v tisícileté touze po vlasti, nuzovat do uprchlického tábora? 
Po vyhlášení nezávislosti Izraele se v těchto zemích stala pro Židy situace nesnesitelná. Židé byli perzekvováni a v mnohých státech probíhaly protižidovské bouře. V Iráku byl dokonce sionismus – tedy sionismus bez přívlastků (nezaměňovat s radikálním, pravicově orientovaným teroristickým sionismem Žabotinského) -, jehož hlavním cílem bylo a je přesídlení Židů do země izraelské a vybudování a udržení národního státu Židů (což mi nepřijde jako nic fujtajblového a se-ru na to, co si kdo pod pojmem sionimus představuje), prohlášen za hrdelní zločin. Takže to máme páté muslimské vidle. Připomínám – národního státu, který Židům/židům přiklepla OSN!
V roce 1956 vypukla Suezská krize, způsobená tím, že Egypt znárodnil Suezský průplav a uzavřel Tiranskou úžinu (šesté muslimské vidle). Izrael se rozhodl spojit s Francií a Spojeným královstvím, zaútočil na Egypt a pokusil se získat zpět přístup k Rudému moři (Děsně fuj fuj, že? To my bychom ohli hřbet, stáhli ocas, sklopili uši rukamalomili a kvíleli, jak nám, nebožákům, ten vošklivej svět zase ubližuje)

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 02:06

Dobyl sice Sinajský poloostrov, pod diplomatickým tlakem USA a Sovětského svazu se však stáhl výměnou za právo plavit se v Rudém moři a průplavu. Arabské (čiže muslimské) státy považovaly Stát Izrael za nelegitimní (nelegitmní, vzdor legitimnímu vzniku státu Izrael v souladu s usnesením OSN?!!!) a v roce 1964 vznikla Organizace pro osvobození Palestiny OOP, jež deklarovala cíl „dosáhnout zničení Izraele“ (takže to máme sedmé muslimské vidle) a v jejíž Národní chartě se až do prosince 1998 uvádělo, že “ozbrojené povstání je jediný způsob jak osvobodit vlast.” – Jakou vlast?! Vlast, tedy území, které mohli vlastnit a na kterém mohli v klidu žít a stavět mešity až do zblbnutí, od roku 1945 opakovaně odmítali! A to vzdor opakovaným izraelským návrhům stanovení hranice!!!
V roce 1967 shromáždili Egypt, Sýrie a Jordánsko svoje armády u hranic Izraele, Egypt vyzval k odchodu mírové jednotky OSN (to je panečku respekt k OSN co?) a opět zablokoval Izraeli přístup k Rudému moři –osmé muslimské vidle. No a už to jelo: 

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 02:07

Tyto kroky Izrael (správně) pochopil jako přípravu k válce a rozhodl, že sám udeří první (a to se nedělá a fuj fuj, správně se má čekat až si s vámi někdo vytře pr-del a pak bědovat a kvílet). Šestinedělní válka přinesla Izraeli rozhodující vítězství a zisk území Západního břehu, Pásma Gazy, Sinajského poloostrova, Golandských výšin a Východního Jeruzaléma.
Na přelomu 60. a 70. let palestinští ozbrojenci provedli řadu teroristických útoků proti izraelským cílům po celém světě, mimo jiné masakr izraelských atletů na LOH v Mnichově v roce 1972.
Izrael odpověděl Operací Boží hněv – pokusem izraelské tajné služby Mosad zlikvidovat strůjce mnichovského útoku. 6 října 1973, v den židovského svátku Jom kipur, překvapivě na Izrael zaútočily Egypt a Sýrie. Jokimpurská válka skončila 26. října konečným vítězstvím Izraele, který však zaznamenal těžké ztráty.
Atd. atd. atd. až po dnešní dny. A já se ptám – došlo by k tomuto současnému vzájemnému vyvražďování, kdyby  Liga arabských národů a Vysoká arabská komise plán OSN neodmítly? Došlo by k tomuto současnému vzájemnému vyvražďování, kdyby si OOP nestanovila jako cíl zničit izraelský stát – jinak řečeno vyhladit Židy/židy?

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 02:07

Pro informaci – že Izrael v podstatě založili Rotčildi, protože ti tahali, a dodnes tahají, v OSN za špagátky, jakož i další chťovky, vím. A to jsem se snažil bejt stručnej a stejně jsem to tu vytapetoval. Tím, co jsem našel pod izraelskými kameny. A jo, a co je pod těmí arabskými taktéž znám – Koránem počínaje. Tady máš drobet historie a drobet mudrování, když už jsem v tom:
24 září 622 dorazili první muslimové, Mohamed a jeho věrní, z Mekky do Medíny. Bylo jich okolo osmdesáti. V březnu 624 došlo k první bitvě mezi muslimy a jinověrci; muslimských bojovníků bylo 324. V roce 630 už islám ovládl celý Arabský poloostrov a armáda muslimů čítala třicet tisíc mužů – historicky největší jednotná vojenská síla, jakou do té doby Arabský poloostrov nepoznal. Během osmi let tedy počet bojovníků stonásobně vzrostl. Tak se islám šířil světem – pomocí hidžry a meče t.j. napřed obsazení území skupinami muslimů a získávání nových věřících, následuje podmanění obsazených území a nastolení islámu. Nyní, protože je třetí milénium a Evropě máme něco, co se nazývá demokracie, k šíření islámu v Evropě netřeba meče. 

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 02:08

V Evropě se šíří “demokraticky” – to jest prostým přečíslením (jenže k tomu už došel čas). Následují volby, podíl na politice moci atd. Na konci hidžry pak je obsazené území a islámské právo šaríja. To, čemu čelíme, nejsou migranti a jednotliví teroristé. Čelíme něčemu mnohem, mnohem horšímu – řízené hidžre. Je v tuto chvíli irelevantní, kým řízené a kdo je za tím komplotem – zda Muslimské bratrstvo obecně, nebo další hráči – jakože jo.
Tak či onak, čelíme obsazení Evropy muslimy, přečíslení původních obyvatel a nastolení islámu jako jediné povolené ideologie. Čelíme Moci zabalené do víry. Co má Evropa ve své tuposti za migraci je hidžra. Migrace = hidžra; hidžra = migrace. Pokud se sluníčko zasnoubí s půlměsícem, bude po Evropě:

Korán, súra 4, 59/56: “Věru ty, kdož neuvěřili v Naše znamení, My v ohni sežehneme, a kdykoliv vyschnou kůže jejich, vyměníme je za jiné, aby tak trestu okusili. A Bůh zajisté je mocný, moudrý.” * Súra 4, 143/144: “Vy, kteří věříte! Neberte si nevěřící za přátele místo věřících! Chcete snad proti sobě dát Bohu oprávnění zjevné?” (To jest byli by nazváni pokrytci a pak s nimi naloženo dle předešlého.)
Evangelium Lukáše, kap. 6. verš 30:

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 02:09

Každému, kdo tě prosí, dávej, a co ti někdo vezme, nepožaduj zpět.
Verš 35: “Ale milujte své nepřátele; čiňte dobře, půjčujte a nic nečekejte zpět. A vaše odměna bude hojná: budete syny Nejvyššího, neboť on je dobrý k nevděčným i zlým.”
Není divu že se k nám slimejšové tak hrnou. Musí nás mít za nesvéprávné idi-oty. Pokud bychom, v zájmu zachování “křesťanských hodnot” – nově “lidských práv”, neboť co jiného je podpora migrace z daní občanů, než darování kabátu i s košilí a ožebračovávání těchto?! – toto měli dodržovat, je po nás veta. Pokud se křesťan chopí meče, poruší tím ustanovení své víry, zatímco muslim vražděním nevěřících svou víru věrně zachovává a stvrzuje.

Upřímně – i při četbě Mein Kampfu jsem si za jeho sepsáním dovedl představit člověka, ale při četbě Koránu? Delitium, noční můra, navzájem nesouvisející výkřiky šílence v gumové cele. Mein Kampf je oproti Koránu krásná literatura. Nečetl jsem za celý svůj život nic nenávistnějšího; nic – a to myslím doslova – (ve svém důsledku) odpornějšího; nic šovinističtějšího. Bylo mi slimejšů líto – ale jen dokud jsem si nepřečetl Korán (neboť odmítám dělat si názory na základě něčího názoru). 

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 02:10

Nyní tvrdím – nevěřit muslimům ani pozdrav a ven – všichni muslimové ven z Evropy! Ženy, muži, mladí, staří, děti – všichni! A bránit se se zbraní v ruce proti tomu svinstvu! Smilujte se nad dětmi – a až dospějí, vyhlásí džihád a pak běda nám!

První Korán, Korán náboženství a míru, vznikl v Mekce. Druhý Korán, z Medíny, kterým se machometáni řídí, je ale politický a obsahuje džihád. Jak se liší?
Třeba v toleranci. V prvním, starším Koránu, Mohamed říká: „Vy máte své náboženství a já mám své.“ Ve druhém už přichází agrese: Já vrhnu do srdcí káfirů hrůzu a vy jim usekejte hlavy a konečky prstů.” Sympatťák, tenhle pedofil, že?
V Mekce byl Mohamed ještě tolerantní, neboť ho obklopovalo většinové obyvatelstvo židovského vyznání, křesťanů a pohanů. Nedovolil si tudíž moc vyskakovat, ale svou nenávist k “jinověrcům” potlačil – aby jí poté, co po odchodu do Medíny tuto politicky ovládl, dal naplno propuknout. Tedy: nejednalo se o toleranci, ale o účelovou přetvářku. Myslím, že je dobré mít toto, hlavně pak při humánních záchvatech soucítění, na paměti. Tolik k hirdže – prvnímu kroku pana globála k budoucímu nastolení Nového světového řádu. Takže tak.

Albi
19. 10. 2023 02:56

Díky.
Tak podrobně to ani nemuselo být.
Nějak si neuvědomuji, že bych vyjadřovala nějaké sympatie k přítomnosti muslimů v Evropě, natož v ČR.

Jen poslední poznámku.
Skoro jsem slzu uronila, jak laskaví a soucitní Britové se vzdali svého “panství” aby tam založili “minu” Izrael (teď ji rukama Palestinců odpálii). Asi to už tak mají v povaze – to za prvé.

Za druhé – nepřiznávám NIKOMU, tedy ani sobě, diktovat, jak má žít ten primitivní a barbarský “lid” (tedy spíš považovaný za zvěř) a jakým bohům věřit a jak se k nim miodlit, pokud – OPAKUJI pokud – nelezou do Evropy (ale za to si můžeme sami) a jen proto, že mají jiné zvyky a jinou historii, ohrnovat nad nimi nos. Pokud mi jsou třeba i směšní, nebo odporní, je to můj problém, ale ne jejich vina.

Zatímco KoZa a hlavně USA nám předvádějí stejné divadlo jako na Ukrajině.

Můj názor – nikomu ho nenutím, ale zatím nemám důvod ho měnit.

Slovan
19. 10. 2023 07:32
Odpovědět  Albi

Albi dobrý den, jen chci říci že to mám stejné. Ať se tam třeba po…..ale ať sem nelezou. 🙋‍♂️

Standa
19. 10. 2023 08:09
Odpovědět  Slovan

Máme své problémy. Statisíce Ukrajinců.Nevím někdy, jestli nejsem Čech na Ukrajině. Můžete namítnout, že utíkají z války. Jsou to převážně ekonomičtí uprchlíci za západní Ukrajiny,kde válka není.
Proč utíkají ti ze Sýrie,Stř. Východu.?Kdo způsobil migraci? Kdo tam způsobil války a bídu ?Kdo zahnal palestince do Gazy.Kdo okupuje část Syrie a její ropné zdroje.2/3 Izraele jsou okupovaná území.Čí korporace vysávají tamní zdroje.?
Dík Milanovi za jeho článek!

Standa
19. 10. 2023 08:15
Odpovědět  Standa

Ještě dodatek! Židé si dodnes stěžují na Waršavské gheto. Co je Gaza obehnaná 8m vysokou zdí. Není to gheto? Nyní bez elektřiny, vody, potravin? Ve Waršavském vzniklo povstání, to samé je nyní v Gaze!

Slovan
19. 10. 2023 11:08
Odpovědět  Standa

Tak jestli chtějí židáci se přestěhovat na Ukrajinu, tak je musí někam vystěhovat, tak je poslali k nám.

Ladik
18. 10. 2023 15:59

Máš pravdu. Za oponou tahaji za nitě jiní gauneři.

unor 2022
18. 10. 2023 13:26

Takze na vyber je mezi
pedofilem, prodavacem lidskych organu, pichacem mRNA, LGBT aktivistou a madam Cernochovou,
a to v jedne osobe a tedy tim vasim
kozoj-jebem?
Tak to spise ten islam. Je stejne nesvobodny lec lidsky cistejsi.

Milan ze Zahrady Čech
18. 10. 2023 13:33
Odpovědět  unor 2022

Jo. Všichni normálové KoZy jsou nad lidsky čistějšími nogo zónami taktéž u vytržení.

unor 2022
18. 10. 2023 13:42

V kazde spolecnosti jsou procenta lidskeho odpadu. Arabsky a africky svet je nadseny, ze se jich mohl zbavit nevychazejic z udivu jak je tady vitame.

Francin
18. 10. 2023 14:15

Naprostý souhlas s přirovnáním k požáru Říšského sněmu v únoru 1933 nebo tzv. “ pádu dvojčat”. Vše se stále opakuje podle osvědčených stejných starých scénářů pro davy lidí bez konceptuálních znalostí, kteří mají hlavní životní smysl v lenošení, týdenní dovolené, hezkém ojetém autíčku a co možná nejvíce slev kontaminovaných potravin v supermarketech. To se to potom snadno kujou pikle, zvlášť když mají zaháčkované národní vlády – zodpovědné za realizaci a přitom je to zhola nic nestojí, tedy trochu barev a papíru na tisk ničím nekrytých tzv. peněz a dnes už ani to, stačí mít spuštěný počítač a poslat e-mailem pár jedniček a nul příjemcům. To už by fakt dokázal úplně každý pablb.

Markýza
18. 10. 2023 16:45

Vy jste dobrák, s těma chodníkama……..kdo má zatmíno, stejně neodpoví, i když instinktivně ví.
Mimochodem s tou Antares – připadalo mi to, že to zase Svatoš děsně bubří, tak jsem si našla přesnou charakteristiku, abyste se neděsili: (míněno konjunkce Antares s Lunou, čili ten stav, o kterém je řeč)

Luna: Popularita, filozofie, věda, zájem o metafyziku. Příznivá a prospěšná změna osobní filozofie, vlivní přátelé, příznivé pro obchodní a domácí náležitosti. Negativní- nebezpečí násilí, utonutí, zavraždění. Sklon ke zranění oka nebo ke slepotě.

Čili jako vždycky, záleží jen a pouze na tom, co převáží.

Milan ze Zahrady Čech
18. 10. 2023 20:21
Odpovědět  Markýza

Hmm… dobrák. Když nemám jasno, zjednoduším si to, a dám na intuici.
Třeba když si nejsem jistý, co si mám o někom myslet. Pak si položím jednoduchou otázku: “Svěřil bych tomuto člověku klíče od bytu ať mi tam zalévá kytky, zatímco si budu někde u móře válet koule?” A mám hned jasno. A tohle je v podstatě to samý.
Zajímavý je, že na rozdíl od mudrování a analýz a rozborů a složitých úvah, mě intuice zatím ještě nikdy nezklamala. Ani jednou. Což na druhou stranu není nic divného, když si uvědomíme, že je mnóóóhem starší než celej slavnej člověk moudrý, včetně své nabubřelé “moudrosti”. Dokonce mám silné podezření, že většina lidí svou intuici vědomě ukecá rozumem a pak se diví jak je to možný. Což se mi také parkrát stalo. Baj baj 🙂

Albi
18. 10. 2023 22:28

A byl bys schopný tomu, kterému bys klíče od bytu nesvěřil, zasypat nebo otrávit studnu? Když je to jediný zdroj vody, ale ve své “laskavosti” bys mu dal jednu petku vody na týden?

Dám ti jiný příklad podobný mustru “chodník” – z vlastní zkušenosti.

Rusko je agresor, protože napadlo Ukrajinu.
Odpověď (moje). A víš taky proč?…
.- Ne – chci slyšet jen ano. nebo ne – napadlo Ukrajinu Rusko nebo ne? .- A ty víš co tomu předcházelo a že …..
.- TO mě nezajímá – napadlo Rusko ukrajinu ano – nebo ne!
.- Nech si vysvět.lit …
.- Ano nebo ne?
Konec “rozhovoru”.
Takový je výsledek argumentu – typ “chodníkového” přirovnání.
A stejná otázka, jakou jsi dával ty – jak bys odpovědět? Jak vůbec se dá odpovědět? Jsem jedno velké ucho (oko).

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 02:42
Odpovědět  Albi

Je to úkrok stranou. Jablka a hrušky, ne stejná otázka typu “chodníkového přirovnání”. Nicméně dík za odpověď – vím už, který chodník bys zvolila.
A jak bych odpověděl? Normálka, jak podobným opruzům odpovídám: “A jééje…” A šel bych pryč.

Slovan
19. 10. 2023 07:52

Tady u toho to článku jsem napsal úplně dole Pavlovi, co se mi v pondělí přihodilo v Kauflandu v okr.městě. Jen jsem nestačil zírat.

Tuomas Malinen: Damoklův meč – pokec24

Milan ze Zahrady Čech
19. 10. 2023 14:09
Odpovědět  Slovan

Že tě to vůbec překvapuje… Proto také jsme, kde jsme.

Slovan
19. 10. 2023 15:00

Ahoj, teď se tomu směji, ale v přítomné době jsem zíral jako vizír. A málem jsem vzteky zapomněl koupit co jsem měl. 🤣🙋‍♂️

Administrátor
P.A.Semi
19. 10. 2023 13:10
Odpovědět  Albi

Těmhle, co zkouší tvrdit, že Rusko napadlo Ukrajinu, bych namítnul, že loni Ukrajina napadla Donbas 17.2.2022, poté co tam osm let předtím vedla válku, a Rusko jen brání svoje Lidi, zatímco Ukrajina chce Lidi vyhnat a vyvraždit (a ani se tím netají) a zmocnit se jejich Území…

Takže jednoznačně – Ukrajina napadla Ruské lidi v Donbasu, v žádném případě naopak…

Máloco je tak výrazně černo-bílé jako tenhle “konflikt” na Ukrajině a jako vždy to lhářská Média a Politici téhle Západní Říše Lží otáčejí naopak…

To v případě Izraelské permanentní agrese proti Palestině se poněkud hůř rozlišuje, která strana je tam horší… (Izrael je horší, ale Palestinci nejsou o moc lepší, neboť na prosazování svých práv používají špatné metody… Pak už je spíš rozdíl, že Izrael má na páchání Zla lepší technické prostředky a podporu Nadnárodních Ž, ale kdyby měli Arabové srovnatelné technické prostředky a převahu, bylo by to podobně kruté, jen otočené na druhou stranu…)

πα½

Markýza
19. 10. 2023 20:47

Ale no tak…..myslela jsem tím, že jste dobrák, pokládat zamlženým mozkům takové otázky.
Mimochodem nevím, jestli jsem vám zmiňovala server E-republika? Občas se na něj mrknu, ale dnes jsem objevila, že mají báječný archiv, až do roku 2014, kdy zřejmě vznikli. A zjevně kontinualitu až dodnes.
Mně to do takových podrobností nebaví a popravdě už jsem z politiky unavená radši bych se bavila o té intuici), ale říkala jsem si, že vám by se to mohlo líbit. Tady ji máte https://1url.cz/puFud a ať se vám líbí.

unor 2022
18. 10. 2023 12:52

Valecna simultanka Ukrajina, Izrael, Taiwan bude s vysokou pravdepodobnosti nad sily USA a tim zakoncenim jejich existence. Predevsim te, jaka je nam vypodobnena prolhanymi medii.

Gales
18. 10. 2023 13:09

Sionisté v Izraeli usilují o naprosté vytlačení Palestinců z jejich domova

V rozhovoru rabín Weiss správně uvedl, že v Izraeli se chystá zákon IHRA, který má zakázat anti-sionismus a kritizování existence státu Izrael. Je to samozřejmě utahování šroubů, protože sionistickým se začíná hroutit jejich chiméra o krásném Izraeli, který je v přímém rozporu se vším, co je napsáno v Tóře, ale dosud na to upozorňovali jen ortodoxní Židé.

Jenže ve chvíli, kdy se v pásmu Gazy zahajují procesy etnického čištění pod záminkou vojenské operace, a ve chvíli, kdy Rusko vyzvalo k naplnění rezoluce OSN o vzniku Palestiny s hlavním městem ve východním Jeruzalémě, v tom okamžiku začínají plány sionistů praskat. Zastřelení skupiny mladých lidí na hudebním festivalu mělo onálepkovat všechny Palestince jako teroristy, přesně podle výroků izraelského prezident Herzoga.

Veny232
18. 10. 2023 13:16
Odpovědět  Gales

To samé co Nacisti…mezi jejich životní filozofií není rozdíl..jen my a nikdo jiný…

Veny232
18. 10. 2023 13:13

Souhlasím,čas Izraele se naplnil,je na čase aby zmizel z povrchu ten teroristický stát…a Judaismus se zapsal po boku Nacismu do červené knihy…

Dag
18. 10. 2023 14:17
Odpovědět  Veny232

Spíše nazrál čas k řešení všech zamrzlych a latentních problémů, a že jich je po celé zeměkouli dost…

Veny232
19. 10. 2023 15:25
Odpovědět  Dag

To je v podstatě to samé o čem mluvím…

Janaz
18. 10. 2023 19:44
Odpovědět  Veny232

Evidentne vies o judaizme veľké guľové.

Frank
18. 10. 2023 15:05

Za všechno můžou americké kurwy, které všechna svinstva jen podněcují a sami páchají zločiny téměř po celé zeměkouli. Jejich ekonomika je založena na vraždění, rabování a vydírání ostatních zemí. Pokud to všechno skončí, je po USA. BRICS má k tomu velice dobře našlápnuto. USA má přes 800 vojenských základen po celém světě. Jen v Sýrii jich mají 20 a bezostyšně rabují syrskou ropu!!! Nastal čas zúčtování a vypráskání všech těch šmejdů a jejich poskoků.

JoFa
18. 10. 2023 16:13

Mám otázku, prečo neboli bomby JDAM ak ich majú USA- ci na rozdávanie, použité na Ukrajine? K čomu služil Ukrajinský konflikt, na zničenie N-streamov a vysťahovanie Ukrajiny do Európy a ekonomickú likvidáciu Európy, na zásobenie Hamasu zbraňami? Podľa vývoja vojny na Ukrajine, mám pocit, že to bola len príprava na vojnu USA s Izraelom proti Gaze a možno okrajovým štátom, ide o volby v USA a amíci potrebujú víťazstvo, tak ako Putin potrebuje víťazstvo aby RŽK ďalej mohol ovládať Rusko, inak stratia obaja podporu a hrozí pád oboch vodcov.

JoFa
18. 10. 2023 16:31
Odpovědět  JoFa

Dúfam, že ten druhý komentár bude schválený, to si niečo prečítate a čakám na názory…Už ma zase schvaľujú, nepáči sa im moja konšpirácia.

Administrátor
P.A.Semi
19. 10. 2023 13:15
Odpovědět  JoFa

JoFa – tebe tu většinou schvaluju ručně, protože máš špatnou IP adresu z Opery…

Ale to, co jsi tu psal, ti tu schvalovat nechci…

To když sem píšeš urážky typu “vám tu už všetkým načisto Putinovsky je,,be” a “Pokec je Putinovská propagandistická cenzúrna žumpa”, tak si běž radši číst a psát jinam…?

(asi je problém v tom, že jsem ty příspěvky četl v obráceném pořadí, od nejnovějších ke starším, a než jsem se tam dostal, tak jsem si řekl: “tak si trhni nohou”…)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
19. 10. 2023 14:26
Odpovědět  P.A.Semi

Urážlivý príspevok som napísal až na koniec, keď si mi neschválil ten o ktorom píšem a síce o Prigožinovy, tam nič urážlivé nebolo a nepustil si to. Čítaj si to po správnej postupnosti, to nie je moja chyba. Dnes mám niečo nové a keď to neprejde, tak už sem písať nebudem, je to zbytočné.

Administrátor
P.A.Semi
19. 10. 2023 15:18
Odpovědět  JoFa

Inu, “napísal až na koniec”, ale já ten koš čtu od nejnovějších ke starším…

Ten předtím chytil automat, protože kromě toho, že byl hloupý, tak tam bylo, že prý “ruská pechota stojí za ho*vno”, to tu chytá automat a rovnou háže do koše, a já to tu z koše občas vytahuji… párkrát za den – ráno v poledne a večer… Přejít na sprosté nadávky, když to dvě hodiny visí v koši, není prozíravé…

πα½

JoFa
18. 10. 2023 16:39
Odpovědět  JoFa

Redakcia ako, dlho trvá schválenie komentáru, rád by som ho tu mal? Môžete si tu zariadiť pár trolov, nech ma hejtuje, ak nesúhlasíte, pobavím sa.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
18. 10. 2023 16:47
Odpovědět  JoFa

Redakcia, ale ten ďalší, čo som napísal nie tento, ten bol trošku konkrétnejší. Hráte sa tu so mnou ako mačka s myšou, prečo? Mám právo na názor alebo nie? Je to podľa Českej ústavy a dokonca aj Slovenskej alebo nie, tak prečo to robíte, Vladimir Vladimirovič zakázal, v Rusku na diskusných fórach to vydrží aspoň pár minút.

JoFa
18. 10. 2023 17:08
Odpovědět  JoFa

Redakcia, ste len banda platených poskokov, iba z druhej strany, v ničom sa neodlišujete od tých z pětidemolice, hanba vám. Mám aspoň svoju česť, – sráči. Zbytočné sem aj niečo písať, tu je mantra Putin.

JoFa
18. 10. 2023 17:39
Odpovědět  JoFa

Takže svoje ústavné právo som si uplatnil, ale komentár zverejnený nie je, vzhľadom na to, že v ňom nie sú žiadne vulgarizmy a zodpovedá pravidlám diskusie, nebol zverejnený, Ako by ste to právne zdôvodnili? Na takýto postup, máte aké dôvody?

Jura
20. 10. 2023 13:43
Odpovědět  JoFa

A máme my právo s tebou nesouhlasit ?

Milan ze Zahrady Čech
18. 10. 2023 20:30
Odpovědět  JoFa

Co kdybys mě poučil co je to RŽK?

Administrátor
P.A.Semi
19. 10. 2023 13:18

Ruský Židovský Kongres – to jsou ti, co tahají za nitky v Rusku, jako AIPAC v Americe…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
19. 10. 2023 15:02
Odpovědět  P.A.Semi

Je někde na světě místo kde nemají natažený ty jejich pařáty?

Administrátor
P.A.Semi
20. 10. 2023 08:43
Odpovědět  Slovan

Je to třeba vidět na statistikách, kde nebyl Covid – NKorea, Nikaragua, Kuba, Venezuela, Bělorusko, a pár dalších…

Slovan
20. 10. 2023 09:03
Odpovědět  P.A.Semi

Jasně, dává to i logiku co? Prý měli zabásnout toho mezinárodního právníka. Myslím že je to švýcar a v dojče ho sebrali snad na letišti.

Jiří
18. 10. 2023 20:39

Mudrování o válce, viz příspěvky, k ničemu nevede. Za mír je potřeba se modlit. Věřte, nevěřte. 🙂

Jura
20. 10. 2023 13:45
Odpovědět  Jiří

Dej 100 otčenášů i za mne , ja neumím Otčenáš.

Administrátor
P.A.Semi
18. 10. 2023 21:04

21.9.2023 byla přesnější konjunkce Antares a Měsíce, než nyní 18.10.2023 …
(přesnější než 21.9.2023 byla v roce 1954 a 1953, ale podobně přesná je každých pár let: 2009, 2005, 1991, 1986, 1972, 1968, 1954, 1953, 1949 a pár dalších, kdy to je méně než 0.1°, počítáno od středu Země …)

πα½