Objektivní skutečnosti nejsou na naší straně

VIDLÁKOVY KYDY

Objektivní skutečnosti nejsou na naší straně

by Vidlák

Krátký válečný úvodník:

Sice jsem napsal článek o demonstracích, ale asi se dnes bude hlavně přetřásat henten raketový výbuch v Polsku. Ukrajinci samozřejmě obviňují Rusko, ale první fotky spíše ukazují na raketu protivzdušné obrany, která se „zatoulala“ nad Polsko.

Zelenského kancelář už vyzývá NATO do války… není divu. Rusko včera spustilo nejmasivnější útok na ukrajinskou infrastrukturu od začátku války. Použili rakety Kalibr, které už od dubna nemají a Ukrajina je vypnutá ještě mnohem víc, než předtím.

Já si myslel, že ruské útoky na infrastrukturu přestaly v reakci na nějakou dohodu, ale ono to vypadá, že Rusové nechali Ukrajince přisunout nové transformátory a teď jim je zase rozbili…

A teď už dnešní text:

Dneska to bude pesimistické. Proč? Inu, protože se Fiala udrží u moci. Tím pádem nebude mít žádný důvod jakkoliv korigovat svoje destruktivní vedení této země. Vláda bude mít jedinou starost – jak zamaskovat problémy co nejdéle. Jak je co nejdéle přesouvat na ty, co se nemohou bránit. Tohle je moje pesimistická varianta. Když se vláda se udrží u koryt.

Maskovací činnost jim jde poměrně dobře. Změnili metodiku počítání inflace a šup, zase to hodilo nějaké peníze na ušetřených protiinflačních dluhopisech. Přečtěte si u Vlka, stojí to za to. Dále pak různě lítají po Evropě, fotí se s různými Leyenovými a tvrdí, že není důvod k obavám, protože plynové zásobníky jsou plné, máme hentu kapacitu na plynovém terminálu v Holadnsku, prostě všechno je super, fronty na banány ještě nejsou, zatím jen na zubaře…

A to je první objektivní skutečnost. Tato vláda ví, komu slouží a čeští občané to nejsou. Ale druhou objektivní skutečností je, že ještě to hóóódně moc lidem nedošlo a nebo jim to vlastně nevadí a těší se na tu sdílenou bezemisní budoucnost. A třetí objektivní skutečností je, že jsme o dvě demonstrace pozadu s nějakým konkrétním návrhem řešení.

Na první demonstraci dostala vláda ultimátum. Do 25. září podat demisi, jinak se osmadvacátého sejdeme a přijde nátlak. Vláda demisi nepodala a zjistila, že se nestalo nic. Zeman dostal petici za odvolání vlády, přičemž přání demonstrantů nevyhověl… Václavák byl plný, ale odvahu k zablokování dopravy v Praze to nikomu nedodalo. Nikdo nepřivezl před Strakovku fůru hnoje. Poslanecké kanceláře nezažívají žádný nával rozhořčeného lidu. Nikdo nenamaloval Černochové na domovní dveře znak Renaultu.

Největší nátlak zažil náš premiér (tuším) v Otrokovicích před supermarketem, kde se dozvěděl, že je zmrd. To bylo všechno. Zbytek sil se rozpustil v neshodách.

Pesimistická varianta je, že to takhle bude pokračovat… Jsme dvě demonstrace pozadu, obě byly menší, než ta první. A nemyslete si, vláda má samozřejmě naprosto přesné informace o počtu účastníků. To policejní auto s hentou kamerou na rozpoznávání obličejů tam bylo. Většinu z nás mají i ztotožněné. Povedzte mi Kefalín… když si Blyštivý Péťa vynese počet účastníků demonstrací do grafu, co uvidí? Že je to nižší! Kurva Halík, je to nižší. To znamená, že to směřuje k nule a ne k milionu. Zároveň tam také vědí, že se v tom plácáme jako Chvilkaři – požadavky by byly, ale žádný nátlak. Zatím jsme se jen přitlačili navzájem.

Máte ještě kapacitu na zítřejší demonstraci přijet? Tak prosím přijeďte. Je to vlastně první nátlaková akce. Naši pravdomluvní novináři by měli vidět, jak vypadá dav pod jejich okny. Měli by se podívat, u kolika lidí se jejich objektivní zpravodajství minulo účinkem. Já se tam ale tentokrát bohužel nedostanu, protože se také někdy musím živit prací a dohnat resty, které jsem za sebou zanechal v září a říjnu. A ani na tu další demonstraci 26.11. se nedostanu. Stejný problém. Zabijačková sezóna mě zatím živí mnohem víc než psaní blogu a zima má konečné množství víkendů. Také jsem vám slíbil knížku a pokud ji chci dostat do tisku co nejdřív po Novém roce, musím pro to něco udělat.

Jsem v kontaktu s organizátory, Láďovi pošlu alespoň nějakou zdravici pro vás, co jste neochabli a budete tam. To samé udělám i o týden později u Jirky Havla.

Zpátky k pesimismu. Jestliže nám Péťa zůstane v křesle, tak je dost možné, že Babiš ani nebude mít co v této republice přebírat. Kde nic není, ani čert nebere. Ano, můžete dělat sociální dávky a zároveň nadhodnotu likvidovat inflací… a říkat, že digitální měna a nepodmíněný příjem nemají alternativu. Ale to předpokládá, že bude fungovat alespoň něco. Že tu zůstanou alespoň ty nadnárodní korporace a energetický vlastník českého státu ČEZ. Předpokládá to, že korporace získají všechno a trochu se podělí., protože je levnější lidem platit, aby nedělali bordel, než je vraždit. Oni pak mají tendenci se bránit…

Jenže, jestli to takhle půjde dál, tak si vlastně dovedu představit, že se jednoho dne probudíme, a bankomaty nebudou dávat vůbec nic, nepůjde elektřina, nikdo nebude vědět, co se děje, nikdo se nikam nedovolá a pak… pak se nebudeme bavit ani o digitální měně, protože při hyperinflaci je to vlastně jedno.

K této variantě stačí jediné – že všechno zůstane, tak jak to je. Válka na Ukrajině může pokračovat ještě dlouho… na obou stranách je ještě dost zbraní i jatečného masa, česká energetika bude nadále živit německý průmysl, naše peníze dál potečou na kanóny pro Zelenského, ceny energií budou likvidační, exekutory nikdo nezastaví, bude se propouštět ve velkém… a než se národ vyburcuje, bude už pozdě. Co si vezmete na těch, co nestihnou před hněvem lidu utéct? Nic.

Ano přátelé, existují dokonce ještě horší věci, než digitální měna a nepodmíněný příjem. Třeba totální rozvrat. Doba, kdy neplatí žádné zákony ani pravidla. Masová nezaměstnanost a bída… doba, kdy člověk z hladu sám sebe prodá do otroctví.

Stačí to nechat, jak to je. Stačí, aby proti Fialovi nepřišel žádný dostatečný tlak. Stačí, aby se čekalo až na volby za dva a půl roku. Stačí, aby mu nikdo nepodkopl židli. Stačí, aby si v klidu bačoval a smál se nám do očí. Stačí, aby se nezvedla mlčící většina. Těch sto tisíc aktivních stačit nebude. Buď nás bude na demonstracích přibývat a nebo prostě bude Fiala vládnout bis zum bitterem Ende.

Co se dá udělat, abychom měli alespoň šanci se tomuto scénáři vyhnout:

Jednak se musí ukázat, že jsme jen nestrašili. Musí se ukázat, jak je to doopravdy s tím plynem a zásobníky. Musí se ukázat, jak doopravdy vypadají ty zastropované ceny. Musí se ukázat, jak je to s nezaměstnaností. Už se to blíží, ale v tomto měl děkan Ševčík pravdu – lidem se rozsvítí, až budou mít doma tmu.

Takže nespěchat.

Kdo můžete, jeďte na tyto dvě demonstrace. Když už je to svolané a stálo to kupu vašich peněz… Ale pak si dejme voraz. Na první demonstraci jsme se svolávali dva měsíce, tož si dejme i dva měsíce na svolání nové. A zastřešme to. V posledních dnech přibývá projektů na záchranu republiky jak hub po dešti. Nejen Vrábel a Havel mají projekt. Další projekt dělá třeba iTrikolóra. Jen ať je dělají, ať jednají, ať vymýšlejí řešení.

Ale pojďme se za dva měsíce sejít na jedné velké demonstraci, kam přijdou všichni. Už víme, že se zkoušejí různé cesty a někdy to nejde dohromady, ale co už. Pojďme se všichni sejít někdy koncem ledna nebo začátkem února na jednom velkém pódiu, kam se vejdou všichni a každá skupina ať tam má svoje dva, tři zástupce. Přiveďme tam české podnikatele, oslovme Druláka, přitáhěme ty dvě Amazonky ze senátu… Mluvme o této demonstraci dlouho dopředu. Musí být tak velká, aby dodala odvahu k nátlakovým akcím. Musí být taková, aby se Fiala vyděsil jako tenkrát na začátku září.

A ten mezičas věnujme práci s mlčící většinou. Jestliže umíme přijet do Prahy, tak také umíme zajít za sousedy nebo vylepit nějaký leták. Když se sejdou peníze na zaplacení pódia, jistě by se za to dala zaplatit i nějaká reklama v libtardím tisku – peníze jim nesmrdí. V září jsme se dokázali svolat. Pojďme intervjukům ukázat, že jsme se naučili oslovovat i ty, kteří na fejsbůk nechodí. V tomto ohledu je zima na naší straně.

Držme si na to nějaké korunky. Abychom mohli sáhnout do kešeně, až se to bude blížit.

U nás je to většinou tak, že každý náčelník má velkolepou vizi, ale většinou není nikdo, kdo by kvůli ní telefonoval lidem, lepil plakáty, sháněl peníze, chodil na přednášky, objížděl republiku a sháněl přívržence. O vize bych se nebál, pojďme dělat ty malé kroky, bez kterých to nepůjde a do kterých se nikomu nechce, protože se to podobá práci uklízečky. Děláte děláte, nikde to není vidět, nikdo vás nepochválí a ještě vás seřvou, proč je tu takový binec.

Moje pesimistická varianta je jednoduchá – Fiala zůstane u moci. A tak to bude, pokud nezvedneme ze židlí ty, kteří o nás nevědí, protože nečtou na fejsbůku. Tak to bude, pokud demonstrace nebudou růst, pokud vláda neuvidí rostoucí jednotu a organizovanost. Tak to bude, pokud jim neukážeme odhodlání.

sdíletj na

4.3 12 hlasy
Ohodnotit příspěvek
41 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Per
16. 11. 2022 13:56
Ohodnotit příspěvek :
     

ale ano, má pravdu. Pokud si necháme kadit na hlavu, a Rakušan to ví podle psychologů ze zahraničí, nic se nestane. Nebudou se třepat o svoje korýtka. Protože znají své Pappenheimské.
Když už nic jiného, a na demonstraci nemůžete, udělejte aspoň to, že o těchto demonstracích proti neschopné vládě Rakušana budou vědět všichni, i ti, co nemají fejsbůček.
Proto letáčky skoro do každé schránky. Otisknout text z tohoto článku a rozdat sousedům. Aspoň několik, nemusí být kopy a tucty.
Barva a papír je drahý, ale co bychom neudělali pro osvětu.

Ondrey
17. 11. 2022 01:36
Odpovědět  Per

Ahoj všem,
tohle mě přesně uplně nasírá do bezvědomí:
 a Rakušan to ví podle psychologů ze zahraničí, nic se nestane
Naprosto souhlasím, normálně na těch ovcích a na tlaku médií prostě jak hustěj’ do lidí výkaly a přesně když nám hlavou projde (to už si dělaj srandu tvl?!), tak cvak a zvířátka, Bohdalka, kovídek.. a vyhodnocujeme absorpční kapacityyyy.. už se mi zdál sen jak zírám na ty výstupy modelů AI v pár grafech na základě čehož ovládaj státy. Slovensko je připraveno velmi podobně, zvážíme-li mírně odlišný temperament než náš.Vláda to vidí, ale nedělá nic. Něco je drží v klidu. A zároveň něco způsobuje, že lidi jsou jak opařený, dezinformační látky v krvi? 🙂 Objektivní reálné skutečnosti a selský rozum velí jasně. Ale i ten 30% dav se vybíjí zdá se, jinde.

Zkrátka potřebujou proplesknout, ne aby drze zmanipulovali 17.listopad. Je mi líto těch, který potom zůstanou v ČR. Někteří jsou jak v mixérů, vystrašený z vlastních podřízených (Síkela, Stajnura…), jak se plíží na WC, po obědě HO (v práci na kávičku), od středy výlety, nebo ‘budu dřít u bazénu’.

Já je chcu!!!!!!

Paulen
16. 11. 2022 14:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Sloboda slova je top prioritou na našom portáli https://cekni.to – našim cieľom je vytvoriť čo najrozmanitejšie záujmové komunity a umožniť v rámci nich aj medzi nimi slobodnú diskusiu bez cenzúry, ako alternatívu k Facebooku na Slovensku a v Čechách.

Navyše sme bez reklamy, podporujeme anonymitu (registrácia je možná bez emailu) a bežíme na open source.

Helena
16. 11. 2022 14:46
Ohodnotit příspěvek :
     

To je jednoduché: zatím to nejvíce zasahuje seniory a osamělé rodiče s dětmi-tj.ty, kdo jsou nejvíce zranitelní a kteří se neumí nijak bránit, protože byli velmi chudí a jsou ještě chudší, ty kteří nejsou nikde slyšet, ani vidět, protože se ozvat neumí, nemohou-nemají k tomu prostředky, nebo jim to zdraví vůbec neumožňuje. Staříci, kteří si vůbec nedovedou domyslet jaký bude důsledek nezaplacení energií. Proto to tahle “vláda” dělá, protože ví, že nejdřív to zasáhne ty, kteří se nemohou a neumí nijak bránit. Vláda páchá jednu prasárnu za druhou. Tak neseďte na zadcích a pojďte 26. 11. s námi.

Pavel z Moravy
16. 11. 2022 15:56
Odpovědět  Helena

Paní Heleno, škůdci zemští nejsou vláda.

Pavel K
16. 11. 2022 16:20
Odpovědět  Pavel z Moravy

👍 👍 👍 👍

Milan ze Zahrady Čech
16. 11. 2022 17:24
Odpovědět  Helena

17.11. ne?

František Rýpal
16. 11. 2022 17:48
Odpovědět  Helena

Aby to mělo význam tak by jste museli mít cepy a sudlice, jinak má z ulice ten darebák(ci) jen srandu.

Gales
16. 11. 2022 19:10
Odpovědět  josh-xy

To je zadek Černochový?

Gales
16. 11. 2022 19:08
Odpovědět  František Rýpal

Kamenná zeď se skládá z velkých a malých kamenů.Ty malé kameny drží ty velké.Pokud se vyndají,tak se ty velké vyvalí ze zdi. Poslanci jsou ty menší kameny a je třeba začít u nich. Parlamentní strana,třebas okamurovci,by znovu iniciovali vyslovení nedůvěry vládě.Lid z ulice by poučil poslance,pod hrozbou vyválení v peří,jak mají hlasovat a vláda by byla sesazena legitimní cestou.A kdyby poslanci neposlechli? Tak holt by měli smůlu.

Milan ze Zahrady Čech
16. 11. 2022 22:28
Odpovědět  František Rýpal

Jenže z prázdných ulic po tomto svolávání bude mít rovnou pr-del, přitáhne šrouby ještě víc, a ještě o tom bude hulákat, jak dezoláti ve skutečnosti žádnou podporu nemají a připojí výsměch.

Ondrey
17. 11. 2022 01:17

Viděli jste Den pro Šakala? 😀

Milan ze Zahrady Čech
17. 11. 2022 06:20
Odpovědět  Ondrey

Viděl.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jirka
16. 11. 2022 14:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Jeden z největších českých demoblbů Kalousek tvrdí, že kdo má vlastní dům je bohatý. V tom případě jsme za socíku byli bohatý skoro všichni. Nějak přestávám chápat proč jsme do tohohle žebráckýho režimu vůbec lezli? Aby jsme měli všichni howno, zimu, bídu a hlad? A asi aby jsme mohli válčit, krást, podvádět a dělat svinstva jako on a to vše svobodně, že? Tohle musíme zrušit a tyhle politický demokraty pozavírat. Všechny co se na těchhle sračkách podíleli a podílejí postavit před soud.

Pavel z Moravy
16. 11. 2022 15:59
Odpovědět  jirka

Jirko a s kým. Podívejte se na generace tzv. Husákových dětí a vidíte pouze sobectví, egoismus a zmar. A přitom to je ta nejsilnější skupina.

Pavel z Moravy
17. 11. 2022 09:24
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak vidím, že těch zaprodanců globálu a mazánků kapitalistů je tu spousta. Chtěl jsem se ujistit jak jsou ty střední a mladé generace zdebilizované a duševně vyprahlé. Podle těchto mínusových palečků vidím, že jsem trefil hřebík na hlavičku. Vám bude mlaďoši hodně ale hodně blbě.

skeptik
17. 11. 2022 10:49
Odpovědět  Pavel z Moravy

Husákovy děti nejsou střední generace a mladá už vůbec ne. Brečíš na špatném hrobě.

Pavel z Moravy
17. 11. 2022 11:46
Odpovědět  skeptik

Nechám se poučit, jaká je to tedy generace, to jsou tedy stařečci? Vždyť je to generace 40 – 52 let asi tak nějak. Nebo jsou to mlaďoši, nebo snad kojenci, nebo stařečci nad hrobem? Asi se někde v tom rozmezí let nalézáte, tak mně řekněte do jaké věkové kategorie se počítáte. Chci být vzdělaný.

Veny232
16. 11. 2022 16:05
Odpovědět  jirka

Tleskám,to jsi vystihnul. Proč jsme do toho Eurobordelu lezli? Když ze standatu je dnes luxus? Dřív měl i ten topič vlastní domek. Dnes sem pouští verběž z celého světa, a pak nám tvrdí,že bydlení je luxus? Už se to mělo všechno dávno houpat.Říkám to roky, že jsou to zločinci. Že Státní dluh je roven majetku 200 nejbohatších Čechů. Peníze nemizí… když někde chybí, jinde musí být….stačí se je vzít.

Pavel K
16. 11. 2022 16:25
Odpovědět  Veny232

👍 👍 👍 👍
Lidi vyrazí až nebudou mít co do huby ale tp už bude pozdě. Pak záleží, jak se zachovají ozbrojené složky. Ale i mezi lidmi je spousta zbraní. Pak nesmíte zapomenout na pátou kolonu, která je už teď ozbrojena a čeká na povel.

Jirka II.
16. 11. 2022 22:16
Odpovědět  Pavel K

Lidi jsou pitomci. Koncem září byla skvělá šance Fialovi ukázat fakáče. A co lidi ? Bylo jim zatěžko zvednout prdele a jít volit. Třeba v Jihlavě byla nádherná šance vykopat Štětináče ze Senátu. 80% Jihlaváků zůstalo ale doma. A po takových chcete, aby jeli někam demonstrovat ?

Pavel K
17. 11. 2022 09:04
Odpovědět  Jirka II.

Jirko však píši že se probudí, ale to bude už pozdě a bude je to hodně bolet. Ale tahle lenost, tupost a apatie je po celém světě. Lidi se zkrátka odnaučili bojovat každý den o holé bytí. Co já bych se snažil vezmu auto a zajedu si to koupit. Co bych se staral, čistá a pak z lenivělá hlava. Vidím to u většiny mladé generace. Ovocné stromy co mám na zahradě nechají radši opadat a pak si to jdou koupit do marketu. Tak je to se vším.

Autor
16. 11. 2022 16:58
Odpovědět  Veny232

To je právě ono. Právě jste odpověděl na celou “záhadu” posledních 33 let. Kapitalismus je systém zlodějů a podvodníků všeho druhu. I proto se oni tak snadno dohodnou mezi sebou. Jde jim jen o to, kdo bude mít větší příjem a vliv. Je jasné, co musí být, jestli chce lidstvo život skutečně zajímavě a plně prožít a ne jen “protrpět” pasivně a jen pro sebe.
Ostatně do hrobu si ty prachy stejně nikdo ještě nevzal, leda do rakve. A jíst můžete cokoliv, ale stejně také jen určité množství. A tak je to se vším. Nedokážu vlastně pochopit, k čemu je jim taková moc a vliv. Kzahálčivému životu? Vždyť aby mohli krást a určoivat politiku, musí se nadřít stejně jako zloděj, který jde vykrást trezor, přitom by normální prací mohli vydělávat dost i na uspokojení svých potřeb. A rozhodně by mohli mít větší pocit uspokojení ze života a ne z prokazování luxusu.

Teuton
16. 11. 2022 15:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Pro mne není nepřítelem Putin a Rusko, ale stupidní fialové a proukrajinské hovado, které je v čele české vlády.

Pekos
16. 11. 2022 15:21
Odpovědět  Teuton

S takovým názorem je nás mnohem víc.

Pavel K
16. 11. 2022 16:26
Odpovědět  Pekos

To je ale málo, žalostně.

Frankie
16. 11. 2022 15:27
Odpovědět  Teuton

Nejen fialové hovado, ale celá pětidemolice. Jsou to zkrátka kolaboranti a kazišuci a doufám, že se dožiju doby, kdy tato verbež bude souzena za vlastizradu.

Veny232
16. 11. 2022 16:41
Odpovědět  Teuton

Jenže podívej se co jich je… novináři,umělci,sportovci….nestačím se divit, kde se ta svoloč líhne.

Veny232
16. 11. 2022 15:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Vyházet z oken osazenstvo ČT by se dalo považovat za Defenestraci ne? V dnešní moderní době, tenkrát to šlo, chytit Papaláše a vyházet je z oken,na koních a pěšky nikam nezdrhli. Ale dneska maj ty krysy tunely a vrtulníky…. Já myslím že dějiny by to mohli brát jako vzkraz od národa. Defenestrace číslo 5 🙂 Krásné kulaté číslo, a sto let si to všechna děcka v dějepise budou pamatovat. Přeci jen Budhista Vrabel nebude to pravé vořechové,když Budhisti nezabijí ani mouchu… a vyřvávat na náměstí každý týden už nikoho nebaví. Děcka potřebují poučení, národ potřebuje stmelit…… Copak o to, klidně to tu odkraluju sám páč vím že se 1000 tun na provázku tahat nedá, ale potřebuju Kata. Kdo se hlásí?

Helena
16. 11. 2022 16:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Přesně.
Tento fialový zmetek se nebude ohlížet napravo nebo nalevo. Kráčí po cestě zrůdné doktríny USA, Brusele. Přála bych si vidět poslední soud nad touto osobou.

Milan ze Zahrady Čech
16. 11. 2022 17:27
Odpovědět  Helena

Já v tom futrálu co visí na ministerstvu vnitra. Soud bych klidně oželel.

Helena
16. 11. 2022 17:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to smutné, ale pravdivé.
Zmetci Fialovy vlády se sami nedveodvolají. Zeman je nechá být. Pravděpodobný adept Babiš je také nechá vládnout. Čili se nic nezmění. Nemáme vůdce, alternativní možnosti jsou roztříštěné, není snaha o spojení. Takže jdeme vstříc zmaru a zničení sebe sama pod taktovkou USA, Lejna a Fialy.

Pijack
16. 11. 2022 18:06
Odpovědět  Helena

Musíme si prostě toho vůdce najít. Jiná cesta neexistuje. Babiš je podrazák. Sice na současnou garnituru umí najít klacek, ale to je asi tak všechno. Jen si vezměte, že Jourovku do Bruselu dosadil ON, státního zástupce šmejda Šíra také dosadil… a plno úmluv s Bruselem, o kterých nemáme žádné podrobnosti. Je to zaprodanec, ale hloupí lidé mu věří.

Pijack
16. 11. 2022 18:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten pán, co se zastřelil na protest proti zločinné vládě před Strakovkou byl stejný osel jako Palach. Vzít si život kvůli hajzIům a nikoho sebou do hrobu nevzít není odvaha, ale zbabělost. Je mi ho sice líto, ale nikdy bych jeho kroky nenásledoval, protože nedávají smysl. Takhle se nad tím mocní jen pousmějí, ve své rezidenci si nalijí šampus, zapálí doutník a s úsměvem na rtech si zamumlají, že je na světě o jednu ovci méně. Takovou urážku ti sebevrazi nedokáží domyslet.

Pavel K
16. 11. 2022 20:03
Odpovědět  Pijack

👍 👍 👍 👍 👍
Čau kámo, tak domluv Jerrymu, mě nechce poslouchat. 🤣🤣🙋‍♂️

PENNYS
16. 11. 2022 18:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Když se podíváme zpět na 2. světovou s “nějakým Adolfem” dnešek jako přes kopírák s ” okrajinskymkomediantem”
Oba zblbly celý svět!!Lidé ,mají vymazaný mozek-zapoměli ,že ZLO, přichází ze západu.

PENNYS
16. 11. 2022 20:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Český národ,(oprava: pražský) si neuvědomil ,

že volí podplacené zkorumpované politiky,kterým pomáhají všechny média EU,a ne jen české, hlavně pansoudruh „“richetski““ velice moc pomohl,Demoliční fijalové četě 

 která tento stát přivedou do likvidační procesu!

pavelpe
16. 11. 2022 22:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Velmi pěkný příspěvek. Má jen několik vad na kráse.

  1. Bohužel se nacházíme v době, kdy stále většina populace nemá ponětí kam se řítíme.
  2. Bohužel se nacházíme v době, kdy většině populace nevadí omezování svobod a práv.
  3. Bohužel jako národ nejsme schopni vygenerovat silné osobnosti, které chtějí udávat směr a zároveň jejich ego bude jen v té výši, aby byl schopen komunikovat a spolupracovat s dalšími osobnostmi. Vždyť i na tom Václaváku byli zástupci několika politických stran s minimální volitelností a kydali hnůj na představitele jiných politických stran. V tomhle smyslu je velmi nešťastná podobná rétorika Okamury a jeho SPD. Mají potenciál 10%, který bude v čase stejný nebo nižší, protože být jen protestní stranou navěky v opozici znamená být zapomenut. KSČM by mu mělo být jasným příkladem.

Opravdu má někdo představu, že spasitelem je Babiš? Vždyť je to proboha to samé co pětikolka v bleděmodrém. Jak si vůbec může někdo myslet, že člověk mající své firmy v Německu bude mít sebemenší zájem na odchodu z EU. A já nevidím alternativu k odchodu – alternativou je zničení posledních zbytků státnosti, samostatnosti a jakéhokoliv majetku státu i obyvatel. Přesto má voličský elaborát 30%!!! Uvědomuje si těch 30%, že Jourová je Babišovo nominantka? ANO je směskou nekompatibilní směsky převlékačů kabátů, které drží pohromadě jen Babišovo prachy.

Pavel z Moravy
17. 11. 2022 09:33
Odpovědět  pavelpe

Jmenovče, přesně řečeno jak s rolí SPD tak s činností Babiše a ANO. Jenže, aby to lid chápal, musí být alespoň minimálně duševně vyzrálý. A to bohužel není. Zde je nutná změna systému a ukončení spolupráce jak s domácí tak zahraniční parazitující buržoazií. Bez toho změny nelze dosáhnout. O jiné možnosti nápravy nevím.

Aleš
17. 11. 2022 08:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Co mají Ukrajina a Česká republika společného ? Vlastizradce u kormidla vedoucí tyto země do zkázy.
Fašistické prvky tam i tady.