O jednom nešťastném olympionikovi.

O jednom nešťastném olympionikovi.

10 let žil olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda klidným životem. Stal se trenérem a funkcionářem, několikrát byl povýšen a zřejmě by to dotáhl až na podplukovníka a spokojeně odešel do důchodu. Stačil jeden rozhovor do médií a všechno je jinak. Mediální štvanice, odchod z funkce, postih od nadřízených. Za co? Za názor. Za trochu kostrbatě formulovaný a neopatrně vyslovený názor sdělený prodejné novinářce. Následovalo vysvětlení, pak omluva a nakonec pokání. Všechno marné. Zůstane mu cejch poníženého člověka, který svůj názor zradil. Přitom stačilo málo – postavit se na odpor a nenechat se zastrašit.

V případě Davida Svobody (děkana Ševčíka, učitelky Bednářové, historika Skály a dalších) jsme svědky toho, jak se režim čím dál víc bojí opozice, jak je zoufalý ze své narůstající izolace, jak cítí, že jím lidé pohrdají a čekají na jeho pád. Celá ta vládně-mediálně-policejně-justiční kolaborantská a vlastizrádná mašinerie je jen obr na hliněných nohách, které se mu pomalu ale jistě podlamují a propadají do jeho vlastního, jím vyměšovaného bahna.

Stačí totiž jeden pevný charakter výrazné a významné osobnosti, která v situaci Davida Svobody odmítne státní teror a systém se zhroutí. Možná dotyčný nakonec skončí jako pomocný dělník na stavbě nebo v invalidním důchodu, ale možná se stane novým Prezidentem Osvoboditelem. Nevím. V každém případě vejde do českých dějin jako ten, kdo je změnil, byť za cenu změny vlastního života. David Svoboda to nedokázal. Nevyčítejme mu to, protože to dokáže jen skutečně po všech stránkách silná a nezávislá osobnost, kterých mezi 10 miliony není mnoho. Lidé by se však neměli nechat odradit. Možná zažijeme víc takových případů, kdy obludná mašinerie liberál-fašismu člověka zlomí. Ale nakonec se ten, který zlomí vaz jí, objeví a pak to půjde ráz na ráz.

Buďme připraveni.

pro pokec24: Jaromír Brdávka

sdíletj na

4.2 24 hlasy
Ohodnotit příspěvek
114 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jozef
2. 4. 2023 15:43
Odpovědět  josh-xy

Kde bola Černochová, keď nacistické vedenie okrajiny nechalo zabíjať civilistov v Luhansku a Donecku? Lízala rite svetovým parazitom na USA ambasáde alebo priamo vo Voš-ingtone? Že si vtedy nešla robiť fotografické koláže zabitých detí a dôchodcov. Suka predajná.

Frank
2. 4. 2023 18:46
Odpovědět  Jozef

Je to prolhaná a blbá jalovice.

Standa
2. 4. 2023 22:10
Odpovědět  Frank

Alespon víme , kdo je , co je nick JOSH-XY! Černochová!
Fuj.

Jozef
2. 4. 2023 23:23
Odpovědět  Standa

On len citoval nejaký článok o nej, to neboli jeho slová. Mal to dať šikmým písmom a do úvodzoviek, vyhol by sa tak nedorozumeniu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
3. 4. 2023 07:59
Odpovědět  Jozef

Máte pravdu. Tímto se omlouvám! Přemýšlel jsem o tom , ale , co tam chybí , aby nedošlo k omylu.
A to ( cit: ,, ……. “)pak nedojde k omylu!

Boomer
3. 4. 2023 21:34
Odpovědět  Standa

.. Stáníčku, probohaživého nepřemýšlejte, ani se o to nepokoušejte, ještě byste mohl přijít do neštěstí..

Milan ze Zahrady Čech
2. 4. 2023 23:30
Odpovědět  Frank

Aspoň tak. Že je jalovice. Jedna Afropýča stačí. Ještě aby to mělo mladý.

Jaroslav
3. 4. 2023 08:57

Milane, ona závidí těm co ty děti mají a snaží se je o ně připravit. Drtivá většina z těch co se té války účastní tam nešli z nadšení. Je to bratrovražedná válka, organizovaná zvenčí. Takové jalovice, jako černochová jsou jenom ochotnými vykonavateli cizích pokynů. Je to jako ve společenství hmyzu, jsou miliony dělnic, vojáků a všechno se to ovládá jednou mysl. I tak ji nic neomlouvá, a doufám že bude za své (zlo)činy náležitě odměněna. Stále mám na mysli, že po 68 jsme mohli dopadnout nějak podobně! Ale dočkali jsme se, když pravda a láska zvítězili…nad čím? Nad námi! Nám stále hrozí osud Ukrajiny, jsme v druhém sledě, v záloze. A ochotní drábi, kteří by nás tam nahnali jsou již na pozicích.

Liba
2. 4. 2023 16:15
Odpovědět  josh-xy

Je to hnus co se tady děje 👎👎👎omlouvat se neměl nic neprovedl asi mu to někdo poradil šaškárna

Vladimír
2. 4. 2023 16:37
Odpovědět  josh-xy

Alzák vyhrožoval Rusku vstupem do NATO a výrobou jaderných zbraní. Také na oko podepsal Minské dohody (spolu s Makrelou a Hollandem), které nikdy nehodlal dodržet. Takže ty ukrajinské sportovce zabil on a západní politika.

KarelDar
2. 4. 2023 16:51
Odpovědět  josh-xy

Tuhle mrchu musí nutně v budoucnosti stihnout spravedlivý trest!

Jaris
3. 4. 2023 03:23
Odpovědět  KarelDar

Proc v budoucnu? To se nenajde par chlapu, aby tuhle bestii odkraglovali a tim by zastrasili i ostatni politicke stenice?

Standa
3. 4. 2023 08:02
Odpovědět  Jaris

Nejvyšší čas!
Ovšem štěnice neodradí jedno kráglování!Jsou pevně přisáté!

Karel
2. 4. 2023 18:45
Odpovědět  josh-xy

Hlavně si vyslechněte také příběhy z druhé strany, ale to Černochovou evidentně nezajímá. Schválně jsem vynechal jakékoliv slušné oslovení jako paní, ministryně apod. Pro tuto osobu totiž nemám obecně jakékoliv titulování než neslušné.

Milan ze Zahrady Čech
2. 4. 2023 20:10
Odpovědět  josh-xy

Nojo, mínusáci, ale ty mínusy jste sem nakydali Afropýče, nebo Jošovi?
P.S. Doufám, že si Svoboda ty plakáty rozvěsí po chalupě, aby měl svou zbabělost vždy na očích, a tu Libavu že si užije.

Lékořice ok
2. 4. 2023 21:30

Nevím jestli je tak těžké pochopit, že ty mínusy jsou vyjádřením názoru na jednání madam Černochovél.

Milan ze Zahrady Čech
2. 4. 2023 23:35
Odpovědět  Lékořice ok

Skutečně? Ona je autorem příspěvku Afropýča? To jsou mi vjeci…
Jo, a ten jedinej plus tam je ode mě. Jošovi, jako dík za to, že to sem pověsil.
P.S. Radši jsem to vysvětlil, kdyby třeba pro vás bylo těžké to pochopit.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
3. 4. 2023 21:37

.. no, aspoň vidíte, že moje mínění o množství a chabé myšlenkové úrovni pitomců zde není tak docela od věci. Já si snad cvrknu do textilu.. :o))))))))))

Pijack
2. 4. 2023 14:26

Dovolím si celou záležitost z posledních let shrnout do jedné věty – Úspěšní lidé ze všech oblastí lidského snažení, kteří docílili jisté hranice úspěchu a kteří zanechali svou pílí viditelný výsledek, jsou vždy terčem pronásledování NULY, která nikdy takového úspěchu není schopna dosáhnout. Nuly neumí ocenit osobnost, protože nedosahují srovnatelné inteligence. Nuly jsou psychopaté a podlé kreatury, které své společenské uznání chtějí docílit šikanou, perzekucí a nenávistí vůči lidem plodným a pracovitým. Jakmile dosáhnou společenské pozice díky podvodu, chtějí svou nepostradatelnost obhájit absencí vlastní nemohoucnosti, tedy zločinem. Cenzura, šikana, perzekuce totiž zločinem vždy zůstanou. Nuly nic jiného nedokáží.

Teuton
2. 4. 2023 15:33
Odpovědět  Pijack

Myslíte tu hanebnou a zavrženíhodnou svini Černochovou ?

Dana
2. 4. 2023 15:28

Souhlasím, už za totáče zpívali bratři Nedvědové – “za svou pravdou stát” a s Nerudou trošku parafrázuji – bude-li každý z nás z křemene, bude celý národ z k(v)ádrů 🙂 – (zřejmě myšleno, že budeme jako jeden pevný blok).

Teuton
2. 4. 2023 15:32

Nevím, zdali to víte, ale ze zpravodajských úniků vyplývá, že se podpraporčík Michal Čoudelka, vrchní vibrátor BIS, Bezpečnostní informační služby, nakazil kapavkou. Stalo se to při pokusu o zatčení dvou cizích agentů, Šuka a Heka, kteří převčírem u Letovic rozpoutali tornádo. Přejme vrchnímu vibrátorovi brzké uzdravení, ta choroba příjemná není.

Pavel K
2. 4. 2023 15:34

No nevím jestli na slunci není zase nějaká další svrna, ale na nepřátelském webu Seznam píšou, tedy v nadpisu dál jsem nešel, že by negřici nevadilo, kdyby Si dohodl mír na UA. Tak nevím, třeba se rozsvítilo ve vakuu. 🌝🙄😲

Jaris
3. 4. 2023 03:29
Odpovědět  Pavel K

Pokud chce Rusko konecne klid, musi svuj plan dotahnout az do konce. Jinak tam stale zbyva otevrena rana a za par let, az se urodi a dorostou nova bandercata, bude konflikt pokracovat.

Pavel K
3. 4. 2023 09:05
Odpovědět  Jaris

Jaris tak máte samozřejmě pravdu, však se tuna o tom bavíme už dlouho. Jsou tu i názory a já se snimi ztotožňuji, že za II WW to nemělo skončit v Berlíně ale až v Lisabonu. Však si jich po válce spojené státy vzaly pod ochranu (nácků) spoustu že jo.

Polo 2
2. 4. 2023 15:37

Za názor hon čarodějnice jako za hluboké totality , šílené kam, to tady došlo

Jozef
2. 4. 2023 15:49
Odpovědět  Polo 2

Ono je to naopak, nie “Hon na čarodejnice”, ale “Honí ho čarodejnice”.

Pavel K
2. 4. 2023 16:06
Odpovědět  Jozef

…..vy tedy máte vkus, což každý to máme nastavený jinak, každá kráva je v potmě černá a i hezká. 🤣🤣🤣

Jozef
2. 4. 2023 16:32
Odpovědět  Pavel K

Teraz netuším, čo máte za ľubom (poprípade na mysli). 🙂 Ale pre istotu: “honí” v zmysle “naháňa”, chápete, ako keď baba Jaga v Mrázikovi naháňala Nastenku, aby ju zakliala.
Na čo vy hneď nemyslíte ?! (Černochová, krásna, v noci.) :)))

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
2. 4. 2023 18:48
Odpovědět  Jozef

Jak jinak. 😊🙋‍♂️

Polo 2
2. 4. 2023 15:41

A takto je mu vyhrožováno:
Poručíku, zaplaťte na zbraně Ukrajině. Výši daru zveřejníme, hrozí Svobodovi  Dárek pro Putina, kterou založil miliardář Dalibor Dědek, stvrdit finanční podporou Ukrajiny a takto mu vyhrožuje , aby se vyplatil

Gales
2. 4. 2023 16:10

Tím že se omlouvá ze sebe dělá jen blba.Žádná omluva ho před Jidášema nespasí.Mohl bejt hrdinou.

Pavel K
2. 4. 2023 16:18
Odpovědět  Gales

Ve sportovní hantýrce a to on by měl znát se říká, že to přepálil. Jak píšeš mohl být po Žižkovi další hrdina. 🙋‍♂️

Markýza
2. 4. 2023 18:28
Odpovědět  Gales

Přesně tak. Ale každý prostě nemá tu vnitřní vzpurnost – škoda.

Milan ze Zahrady Čech
2. 4. 2023 20:21
Odpovědět  Markýza

Prostá hrdost by stačila. Klidně i pokorná. Myslím to takhle – vzpurnou hrdostí slynula většina Přemyslovců, pokornou hrdostí se honosil Mistr Jan. Pravda, pak ho upálili – ale žije dodnes. Zatím…

Pavel K
3. 4. 2023 09:08

Tak to bych byl radši mrtvej už tenkrát a byl zapomenut. 🤣🤣🤣🙋‍♂️

Jaris
3. 4. 2023 03:36
Odpovědět  Gales

Jj, Svoboda se spolecensky znemoznil. Zradil sam sebe. Odpusteno mu sice bude, ale s tim ponizenim sebe sameho bude zit do konce zivota.

Vladimír
2. 4. 2023 16:32

Opravdu nešťastný olympionik a voják. V podstatě nic neřekl, jen velmi opatrně naznačil, a už se za to nic asi stokrát omluvil a posypal si hlavu popelem. Charakterem asi něco jako Pávek. U vojáka bych čekal, že si bude stát za svým názorem.

Milan ze Zahrady Čech
2. 4. 2023 20:26
Odpovědět  Vladimír

Prostě u chlapa. A je fuk, zda voják nebo politik, či běžnolid. Mužoidů jak nas-ráno, ale chlapa aby pohledal. Vidím to ve svém okolí.

Markýza
2. 4. 2023 21:15
Odpovědět  Vladimír

U vojáka?? No, u toho bych to naopak nečekala ani trochu .-D U chlapa ovšem ano.

Jozef
2. 4. 2023 16:58

Raz mu (Davidovi) dajú medailu za to, ako šikovne povyťahoval blchy z kožuchu na svetlo božie. 🙂

JKkklkkkkk
2. 4. 2023 17:30

Bomba:
Ministryne zahranici Nemecka rusofobka Baerbock byla profesionalni prostitutkou.
Zdroj:
https://eadaily.com/ru/news/2023/03/24/byla-prostitutkoy-na-serbskom-televidenii-promyli-kosti-annalene-berbok?utm_source=smi2&utm_term=a350008c09f9be1da354ecfbcb38fa11&utm_content=94788

Oni jsou skutecne kurvy, co nam vladnou!

Jozef
2. 4. 2023 18:14
Odpovědět  JKkklkkkkk

Zhovädilosť u liberálnej lúzy nie je nič neobviklé:
https://www.expres.cz/zpravy/michaela-krausova-pirati-jakub-michalek-pornograficke-video.A180906_125723_dx-zpravy_vlt
alebo starý známy morálny odpad Jakup Janda,
u nás podobného razenia správca fuckbukovej stránky Polúcie SR Dávid Púchovský,
či (aby nám nebodaj bratia Češi nezazlievali, že sme moc prudérni 🙂 ) predseda parlamentu SR, bývalý štartér aut mafiánov Boris Kollár https://www.topky.sk/cl/10/1964081/Unikla-nechutna-komunikacia-sefa-parlamentu-s-transsexualom–FOTO-Strasne-ta-chcem-s–at-
a našlo by sa toho neúrekom,
taká Cigániková u nás dáva všetkým na obdiv, že je štetka: https://www.topky.sk/gl/355489/1749935/Slovensko-je-posiate-sexistickymi-reklamami–TOTO-je-vitazka-anticeny-o-tu-NAJ–poslankyna-za-SaS-
Slovenská p-rezidentka má tento egregor priamo v mene: Ča – puta : https://slovnik.aktuality.sk/preklad/spanielsko-slovensky/?q=puta
Kto môže zrádzať vlastnú rodinu? Len štetka. Nepozná vernosť, len peniaze.
🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aleš
2. 4. 2023 18:30

Ne každý má koule.

Jaris
3. 4. 2023 04:18
Odpovědět  Aleš

Tak kdyz je nema, at drzi zobak.

unor 2022
2. 4. 2023 19:07

Tak to je vlada odborniku naplnujici vuli po zivote ve svobodne demokraticke zemi, kde je prostor pro diskusi nad ruznymi pohledy na svet.
Kdo zvonil klici aby si ted kazdickeho rana hned po probuzeni dal par facek.

Eva
2. 4. 2023 19:22

Nemá každý odvahu Jana Husa!

Pavel K
2. 4. 2023 19:57
Jaris
3. 4. 2023 04:27
Odpovědět  Pavel K

Moc, moc hezke a dojemne.

Pavel K
3. 4. 2023 09:14
Odpovědět  Jaris

Že jo, asi jsem doopravdy stár, toto by mě v mládí asi nedojalo, ale tohle je fakt hezký když se někomu udělá radost.

Milan ze Zahrady Čech
2. 4. 2023 20:05

Pro bezpáteřního bezmozka,

co zaraegoval na mou nedávnou poznámku, že je mi líto Svobody, ale ještě více líto že mi je, že se Svoboda omluvil, načež on zareagoval, že jakého zločinu se tím dle mého dopustil?
Už chápete, bezmozku, mou odpověď, že na veřejnosti žádného, ale na sobě nevratného? Asiže ne, že. Zřejmě je ta omluva v souladu s vaším morálním kodexem, nemluvě už o hrdosti.

A tak teď Svoboda platí za zločin zbabělosti hned nadvakrát – jak sebeúctou, tak veřejným ponížením. A přesně to se jednou lehce stane i vám, a každému jako vy, pokud na sobě nezapracujete. Howgh!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JKkklkkkkk
2. 4. 2023 20:10

Dulezite upozorneni:

Ukrajina je pouze zastupny problem, kterym vas oblbuji. Stejne nic delat nemuzete, mirove stvace zaviraji.
Skutecny problem, ktery verejnosti zatajuji a vsechny zpravy cenzuruji je zvysena umrtnost a poskozeni populace v dusledku ockovani proti COVIDu:

https://cz24.news/dr-mccullough-zeme-nalehave-potrebuji-sloucit-databaze-zvysujicich-se-umrti-s-databazemi-aplikace-vakcin/

https://cz24.news/obrovsky-narust-umrti-po-vakcinach-statistiky-vaers-to-potvrzuji-videa/

Ctete ve vlastnim zajmu a dejte dal. Nebude-li obyvatelstvo o skodlivosti vakcin informovano, necha se znovu opichat pri pristi pandemii, kterou uz pripravuji Gates a WHO!!!!

Standa
2. 4. 2023 20:21

VID-20230401-WA0006.mp4
Snad to projde.Uganda a Korea do Moskvy a Češi na Ukrajinu. Projev generála.

Markýza
2. 4. 2023 21:17
Odpovědět  Standa

Já našla párvteřinový “projev” nějakého Alího 😀

Milan ze Zahrady Čech
2. 4. 2023 23:45
Odpovědět  Markýza

Já taky.

Standa
3. 4. 2023 17:55

katango , doleji to našel a propasíroval! Kukenzí , bitte fest!,to je hrůza!

Standa
2. 4. 2023 21:42
Odpovědět  Standa

Bohužel to neprošlo. Zkuste si to najít sami! Stručně řečeno.
—————————————————————————-
Pavel tam mluví na kameru a konstatuje , že pošle české vojáky a letecvo brzy na Ukrajinu.
Prý,, chránit ,, humanitární ” koridory. Prý ,, musíme použít sílu”!
Tak nevím , to budou přímo v centru bojů! A, na co letectvo ?Které ,, humanitární ” koridory? Ty do RF nebo do Doněcka?
Zkusím to poslat ještě jinak!

Milan ze Zahrady Čech
2. 4. 2023 20:57

Mimo, ale musím:
Teroristický útok v Petrohradu. Vladlen Tatarsky byl zabit. Zase nikdo nebude potrestán? Známý vojenský velitel Vladlen Tatarsky (vlastním jménem Maxim Fomin) dnes zemřel na následky teroristického útoku v Petrohradu. K výbuchu došlo v kavárně na univerzitním nábřeží v centru města, kde probíhalo setkání s frontovým novinářem. Síla výbušného zařízení byla více než 200 gramů TNT. Byla plná nápadných prvků. Zranili 20 lidí.
Kavárnu vlastní zakladatel Wagner PMC Evgeny Prigozhin. Zde se o víkendech schází diskusní klub „Cyber ​​​​Z Front“. Podle bývalého mluvčího ministerstva zahraničí DLR Konstantina Dolgova mohl na schůzku přijít sám Prigožin.

Více zde:
https://www.politnavigator.net/terakt-v-pitere-ubit-vladlen-tatarskijj-opyat-nikogo-ne-nakazhut.html

Proč nebude nikdo potrestán? Protože v řídících složkách RF pátá kolona. Už mlčím…

Jozef
2. 4. 2023 21:53

Je to tak. Piata kolóna je všade a má nôž na krku. V Rusku, Číne, Maďarsku, Srbsku, … u nás, aj u vás. Sme blízko WWIII, nastávajú divoké čase. Budú robiť všetko preto, aby RF kapitulovalo, kľudne zhodia na RF jadrové bomby. Nemajú na výber, hrajú vabank. Buď všetko alebo nič. Tak isto aj RF. Buď spravia poriadok na okrajine alebo RF zanikne. K tomu krach bánk za rohom.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
3. 4. 2023 00:31
Odpovědět  Jozef

“A k čemu nám svět bez Ruska?” řekl tehdy Gosudar a majstrým se rozeřval až uši zaléhaly i přes displej. Ale já s Gosudarem souhlasím.
Avšak v jednom s vámi nesouhlasím – USA na výběr mají. A vždycky měli. Vždycky, každý okamžik své loupeživé historie plné zrad a podlostí až po dnešní dny, vždy měli na výběr! Vždy!
Rusko ne.
Jak to během pouhých deseti let dopadlo, když si Vlastizrádce a Ožrala mysleli že mají na výběr a že velcí kámoši a naši partneři semhle a naši partneři tamhle a Kreml narvanej agenty CIA s vlastními kancelářemi a americkými vlajkami (což VVP nemůže dodnes rozdýchat a také žádný div, že nemůže), víme všichni.
My to víme – Rusové si to prožili. My, právě nyní, v těchto dnech, teprve začínáme prožívat. Jenže my, na rozdíl od Ruska, nemáme zdroje, které by nás mohly vytáhnout ze sra-ček.
Ne, Rusko nemá na výběr. Ani my už nemáme na výběr.
Zahyne Rusko – zahynem i my. Bohemie i Slovensko. Buď – a nebo.
Takže takhle to vidím.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
3. 4. 2023 09:23

👍 👍 👍 👍

Standa
3. 4. 2023 18:30
Odpovědět  Pavel K

Chlopy, podívejte se doleji na katango, ta vyhmátla ten šílený projev Pávka, který se mi sem nepodařilo dostat!

Pavel K
3. 4. 2023 09:22

No hezky to vyndalo ty vitríny. 😥😥🤦‍♂️

Standa
2. 4. 2023 22:06

Pro Marky.
Znovu , Uganda +Korea do Moskvy a Čeští vojáci na ukr. Projev generála.PÁVKA
https://www.email.cz/download/k/Ufl_qM7SAfkCIEWdQ8e9zAu-lMpbqMAcYeHNwtuGyceTGZT8nWXZ0YVYjyIRZBsurHCnOgE/VID-20230401-WA0006.mp4

Jaris
3. 4. 2023 04:34
Odpovědět  Standa

Stando, nevim cim to je, ale vase prispevky nikdy nejdou otevrit. 🙁

Standa
3. 4. 2023 07:51
Odpovědět  Jaris

Zajímavé. Mě zde otevřit jdou znovu a furt. Nevím čím to je.Sorry.

Markýza
3. 4. 2023 09:10
Odpovědět  Standa

No, zřejmě je to tím, že vám přijdou do meilu, ke kterému máte heslo 😀 😀 A to my nemáme, takže neotevřeme!

Boomer
3. 4. 2023 12:24
Odpovědět  Markýza

..no, já si myslím, že v okamžiku, kdy Standovi nějaký dobrák vytvořil e-mailový účet, mu taky natloukl do palice “Nikdy se neodhlašovat!” .. páč věděl, co by následovalo.

Milan ze Zahrady Čech
3. 4. 2023 14:00
Odpovědět  Boomer

Nenasaka!

Markýza
3. 4. 2023 14:40
Odpovědět  Boomer

Pravda, to mě nenapadlo 😀

Pavel K
3. 4. 2023 09:25
Odpovědět  Standa

Sorry mě tóže ně. 😥😥

Administrátor
P.A.Semi
4. 4. 2023 01:34
Odpovědět  Standa

Email.cz je vaše privátní schránka, do které samozřejmě nikdo nevidí, jen vy sám…

Odkazy na Email.cz sem dávat nemusíte, nikdo kromě vás tam nevidí

Markýza
4. 4. 2023 18:11
Odpovědět  P.A.Semi

No my mu to říkáme už dobře půl roku, že musí poskytnout taky heslo! 😀

Petr
3. 4. 2023 08:18

Černochová se jednou bude u soudu omlouvat Davidovi ! A nejen jemu , tahle arogantní zrůda musí rezignovat jako první z téhle vlády lůzrů a pohrom !

Standa
3. 4. 2023 14:25
Odpovědět  Petr

Stejně ji osvobodí !,, Vrána vráně oči nevyklove” Požene to až k ústavnímu, kde budou navoleni kámoši vlády a toho šíleného jenerála.A bude odškodněníčko.

Standa
3. 4. 2023 09:47

Za co se dnes trestá!
Co vlastně řekl Cit:,,„V podstatě jsem reprezentoval neutrální stanovisko Komise sportovců, protože mezi sportovci nedošlo ke shodě. To samotné už byl spouštěč negativních reakcí,“ zmínil člen Dukly anketu mezi českými sportovci, která následovala po rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru, který sportovním federacím doporučil návrat sportovců z Ruska a Běloruska.

Nejvíc pochybil ve chvíli, když ho moderátorka v televizním rozhovoru odkázala na rezoluce valného shromáždění OSN, které odsoudily agresi Ruska vůči Ukrajině. „Máme spoustu informací, někdy protichůdných. Může to být klidně mýlka, co já vím,“ reagoval.”
—————————————————————————-
Protichůdných? To znamená , že nesmí být protichůdná informace , ale pouze jedna správná!Ta jejich pravá To znamená , že nesmí být protichůdné názory, ale pouze jeden schůdný-oficiální!
Za takovéhle pravdivé vyjádření jsou dnes lidé trestáni!

Boomer
3. 4. 2023 12:20
Odpovědět  Standa

.. jo jo. Už je to zase jako za komunistů! A netrvalo to dlouho.. snad proto, že ti komunisti nikam neodtáhli, jen se chvíli chovali nenápadně, hleděli si kradení a teď jsou zase na koni. A ještě mají plno zastánců, což jsou v převážné míře jejich celoživotní podporovatelé, kteří ovšem díky svojí nevalné inteligenci nestihli včas chytit ten zlatý vítr. A teď je s*re, že jsou pořád stejní lůzři, jako byli za socialismu.. oni nás zradiliíííí!

skeptik
3. 4. 2023 13:37
Odpovědět  Boomer

To není práce komunistů, ale fašistů kapitalistů.

Boomer
3. 4. 2023 16:32
Odpovědět  skeptik

.. jenže ti fašisté kapitalisté byli dříve také komunisty. A od toho už zbývá jen krůček ke korporátnímu fašismu.
A stát se komunistou, to není jen tak na chvíli, to je na celý život, holenku.. pravil brusič Karhan

skeptik
3. 4. 2023 16:49
Odpovědět  Boomer

Ještě vám nedošlo, že tím zlem nikdy nebyli a nejsou komunisti, ale naopak kapitalisti (ekonomický a politický systém kapitalismus).

Boomer
3. 4. 2023 18:37
Odpovědět  skeptik

.. jo, tak o hodných komunistech můžete pokecat třeba s pozůstalými po Slánském a jeho spoluspiklenci. Snad vám to potom dojde, voni jeden propagandisto..

skeptik
3. 4. 2023 19:31
Odpovědět  Boomer

Skvělá demagogie

Boomer
3. 4. 2023 20:13
Odpovědět  skeptik

.. ó nikoli, milý princi, pro vás nepříjemná skutečnost, kterou nedokážete strávit, nedokážete ji ani racionálně a logicky odůvodnit nebo vyvrátit, tudíž ji prohlásíte za demagogii. Jenže Slánskému a spoluspiklencům je to na prd..
Nezralí jedinci pošetilé skutky konají.

skeptik
4. 4. 2023 10:44
Odpovědět  Boomer

To muselo dát práce, a přitom taková blbost.
Si hrajete na jasnovidce?

Kdopak to po konci II. světové začal okamžitě štvát proti SSSR (dokonce plánoval napadení) a rozdělil svět “železnou oponou”?? Kdopak to poskytl útočiště nacistům a místo potrestání využil jejich znalostí??
Svět by se vyvíjel zcela jinak nebýt toho, že kapitalistický západ se rozhodl škodit ze všech sil státům, které se rozhodli pro socialismus.
I toho Slánského mají na svědomí.

Standa
3. 4. 2023 14:04
Odpovědět  Boomer

Je zajímavé tvoje IQ dnešniho dne. Jakty můžeš posuzovat inteligenci ze spodního žebříčku inteligence. nejlépe bude , když odtáhnou takový , jako ty i s kapitalistickými zloději, kteří po r. 89 rozdali a rozkradli stát. Před r.89 vše patřilo ČSSR a , co republice patří dnes?Právě takový nemakačenkové , jako ty ,,kteří hájí obrzlodějny a brečí , že nemají na chleba pomlouvají ostatní!

Boomer
3. 4. 2023 16:08
Odpovědět  Standa

.. Stáníčku, IQ není totéž jako současná přehršel pohlaví, která si můžete měnit dle libosti v průběhu 24 hodin. Poprvé mi naměřili 146, několikrát opakovaně se to potvrdilo, tak co já si můžu vymejšlet, že..
Netroufám si odhadovat vaše IQ, ale podle obsahu a formy vašich diskusních příspěvků zde na pokec24 to nebude žádná hitparáda. Ale základní hygienické návyky doufám zvládáte.
Jen tak pro zlepšení vaší orientace.. mám odpracováno u jednoho zaměstnavatele 47 let, pokud do toho započítám i pernou dvouletou službu vlasti v khaki. A byly doby, kdy v mém oboru bylo běžné penzum přesčasové práce až 560 hodin ročně. Za celou tu dobu jsem nezpůsobil jediný pracovní zmetek – nehodu jakékoli kategorie. Tudíž i moje majetkové poměry a současná penze jsou pro mne natolik uspokojivé, že bych si netroufnul brečet, že nemám na chleba. Naopak, mám i na jiné věci, o kterých si vy můžete nechat jen zdát, pokud tedy na své nízké úrovni tušíte něco o jejich existenci.

Z těchto důvodů jsem nikdy nehájil a nebudu hájit zlodějny, ať je prováděli komunisti nebo demokraté. Zlo bylo a zůstává zlem v každém sytému, stejně jako každý systém provází i existence hňupů vašeho rozměru.
Pá pá..

Standa
3. 4. 2023 19:01
Odpovědět  Boomer

O tvých existenčních problémech skutečně nic netuším a ani tušit nechci. Ani o tvých věcech. Ani mě to nezajímá.
O čem si mohu,, nechat pouze zdát”, vím ,že nemůžete ani naznačovat( raději),ale zkus to! Stačí několik třeba dvě věci ,,o kterých si mohu nechat zdát”.(rádio, TV atd.) Podle tvé nenávisti k okolí jsi poněkud zhrzený životem,vybíjíš si to na okolí , rodině, tady .To, že jsi byl 47 let u jednoho zaměstnavatele akceptuji a nekomentuji.Ovšem tvé nadávky , výlevy, urážky, kterými se utěšuješ ve své prázdnotě NE!Ano zlo je v každém systému, Co je ovšem zlo na to se dá dívat z různých úhlů!
Klidně si pobreč, uleví se ti!!

Boomer
3. 4. 2023 20:02
Odpovědět  Standa

..Stáníčku, rádio nebo TV nepatří mezi moje zájmy, tudíž je u mě nehledejte. Psychologické rozbory neumětelů vaší kategorie nelze brát vážně. Proč si lámat hlavu s mudrlanty, kteří tápou i ve vlastní mateřštině a popírají, co napsali před chvílí..

“Právě takový nemakačenkové , jako ty ,,kteří hájí obrzlodějny a brečí , že nemají na chleba pomlouvají ostatní!”

Standa
3. 4. 2023 20:47
Odpovědět  Boomer

Miláčku, ty jsi prostě genius.,,Poprvé mi naměřili 146, několikrát opakovaně se to potvrdilo,.. Na stupnici IQ ( EU) je nad 140 genialita! Co jsi si vymyslel v životě ty geniálního mimo nafouknutého, sebestředného ega? Prd , že? Tak duševně onanuješ tady!,, cit:,,Za celou tu dobu jsem nezpůsobil jediný pracovní zmetek”! Takže soustruh , že?
Nějaký problém s se tvou poslední větou, kterou jsi zde napastoval ? Mohu ti ji vysvětlit pokud ji nechápeš!Hájíš zlodějny rozkradení státu, až ti stříká ..pěna od úst, Pomalu i zde z monitorů!
Tápeš ve své vlastní psýše , ve vlastním světě, kde také bloudíš a své neúspěchy svádíš na okolí. Je mi tě líto.Ani neumíš odpovědět,, o čem si mohu u tebe,, nechat jenom zdát”- každý genius nad IQ140 výše tvého řádu a to má pouze 0,1 % světové populace ” odpoví . Pokud jde o tvou hloupost, ta se skutečně snoubí genialitou?S opačné strany.Nejsi autista?Génie.
Že o tomto geniovi menza a Česko ještě neslyšelo.??Pofoukej si bolístku , přečti Němého bobeše a spát, géééénie!

Boomer
3. 4. 2023 21:20
Odpovědět  Standa

.. Staníčku trumpetko, pokud si přečtete větu celou, možná vám dojde, že o soustruh jít nemohlo, na něm totiž k nehodě dojít nemůže.. k úrazu ano, ale ke způsobení nehody na železnici bylo nutné použití jiného stroje.
A pokud někde najdete jediné slůvko, jímž bych hájil jakoukoli zlodějnu, pošlu vám krabici lízátek.
Také jaksi nechápu, proč by můj IQ měl zajímat nějakou menzu, to už je let, kdy jsem se v některé z nich naposled stravoval a za stravenky řádně platil.
Vysvětlovat vám, o čem si máte nebo můžete nechat zdát, by bylo marné, když jste dokázal dát do kupy jenom rozhlas a TV. Vaše obzory se od mých zjevně liší už třeba jen tím, že bych nikdy nespáchal takovéto pravopisné zvěrstvo.. “S opačné strany.”
A zabývat se syntaxí vašeho písemného projevu je naprostou ztrátou času a energie. Vždyť vy ve svých větách dokážete zabloudit dříve, než je dokončíte..
Spěte dál sladce na poradách, při nichž je význam vaší přítomnosti tak pominutelný, že se vaším chrápáním či datlováním do ajfounu nikdo ani neobtěžuje zabývat.
P.S. Mensa/menza.. jedno písmeno a jaký rozdíl! Možná vás to překvapí, ale někteří zaměstnavatelé testují svoje pracovníky pravidelně a mimo Mensu.
Pá pá..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
3. 4. 2023 19:25
Odpovědět  Boomer

Kam se hrabete na Masuntu. Ten měl IQ tak obrovský, že bylo neměřitelný. Ale bacha na to! Kdybyste chytřel dál, mohla by se vám nafouknout hlava! 😀 😀 😀

Boomer
3. 4. 2023 19:55

..tož Masunta ať byl jaký byl, rozhodně nebyl hlupákem. Jenže postrádal smysl pro humor a tím se mu nedostávalo jistého nadhledu, který je nutným atributem v diskusním fóru, zapleveleném inteligenčními bezzemky, reagujícími zlostně na vše, co nedokáží pobrat svým atrofovaným rozoumkem. A tak se vztekal, až se uvztekal..
S nastupujícím jarem se můj čas stává tak drahým, že s ním nehodlám plýtvat na pokec24, i když někteří účastníci jsou v diskusi zajímaví.
Můžeme to probrat na podzim, až se vrátím..

Milan ze Zahrady Čech
3. 4. 2023 14:11
Odpovědět  Boomer

Tak tak. V každém případě jsem coby předhadrákový antikomunista velkým podporovatel komunisty doktora Skály, protože je jediným, kdo má jak přehled, tak nadhled, a snaží se vlastenecké síly spojovat, namísto vymezování se a lá Rajchl a Okamura, jakož i vlastenečtí kapesní Napoleonové s přefouklým egem, díky nimž vyhrála pětidemolice.
A včil do mě!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
3. 4. 2023 14:43

Jsem téhož rodu, dokonce jsem nebyla ani v SSM. Ale tuhle vám slyším ženskou – rozumně mluvila, tak se kouknu a ona to komunistka Konečná! Zaplakala jsem hořkými slzami! Co to jako je, že musím přitakávat komunistce??

Boomer
3. 4. 2023 16:25
Odpovědět  Markýza

.. všechny levicové strany, komunistická pak obzvláště, trpí frakcionářstvím, vnitřním bojem ideologickým, v jehož důsledku se vždy odloupne skupina, která se přišolíchá k jakémukoli vítězi. To jim umožňuje tvářit se, že oni nic, oni jsou ti lepší a můžou lumpačit dále.

No a ta druhá frakce zase získá možnost říkat, co si doopravdy myslí a dokonce navrhovat naprosto realistická řešení kritických situací, aniž by jí hrozilo nebezpečí, že by musela ona řešení realizovat. A posléze za nápravu zlořádu sklízet hořké plody, neboť se vždy najde někdo, komu “bylo ublíženo”, páč díky vývoji má i ten sprostý zloděj a vrah svoje práva.

Není na světě soudruh ten, který by se dokázal zavděčit lidem všem.

Milan ze Zahrady Čech
3. 4. 2023 19:13
Odpovědět  Markýza

Ve čtvrté třídě jsem o přestávce přednášel pionýrkám tuhle básničku:

“My jsme ještě pionýrky
máme ještě malý dírky
ale až budem ženy míru
budeme mít velkou díru
na výrobu pionýru.”

No a vyfás jsem za ní ředitelskou důtku, že mě jedna swiňka práskla panu řídícímu. Zajímavý je, že rok před tím jsem za tuhle básničku, spolu se dvěma kamarády, vyfás jenom poznámku:

Pan Toncar koupil si Jawu
nalil do ní sladkou šťávu
a když střihal zatáčku
rozflákal se na sr-ačku!

To si totiž soused ob několik baráků jménem Toncar koupil motorku a když to střih k sobě do vrat tak se mu podšmiklo kolo a namlátil si. A já to viděl z okna. Tak jsem zplodil tu bl-bost, že s ní nakrnu jeho synka, co seděl v lavici vedle mě. Jenže pak mě napadlo, že vetší sranda bude když to přednesem před celou třídou a ukecal jsem dva kluky, že ji přednesem spolu. Pak jsme šli za souškou, že jsme napsali hezkou básničku a jestli bysme ji mohli o čtení přednést. Ona ji chtěla napřed slyšet, tak jsme jí přednesli náhradní, co jsem pro tenhle případ taky vymyslel. A když jsme pak přednesli tu s těma sr-ačkama, tak chudák nevěděla jestli se má smát nebo čílit. Byla to moc fajn učitelka. Dodnes vzpomínám.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
3. 4. 2023 16:12

..tak nějak mě cosi poňouká, abych aspoň jednou v životě zmáčknul to červené tlačítko mínusové. Objektivně vzato, nemáte reálnou šanci překonat můj bodový zisk v této diskusi. Ale ne, nedám, tůdle, ho*no, zkusím ho dát sám sobě hned po odeslání..

Boomer
3. 4. 2023 16:15
Odpovědět  Boomer

..sakra, co je to za bordel, já nemám povolení hlasovat o vlastním komentáři? Já nemám ani tolik práva, co měl Slánský pod šibenicí? Já nesmím pronést.. mám co jsem si zasloužil?!
Tož tady já nebudu!

Nashle na podzim..

Milan ze Zahrady Čech
3. 4. 2023 19:30
Odpovědět  Boomer

To bude tím, že vás moc dobře znaj. Dobře věděj, že kdyste měl tu možnost, tak byste si u svejch komentářů mydlil plusy, abyste vyvážil ty mínusy co placama vyfásnete.

Boomer
3. 4. 2023 19:54

..ale prdlajs, stejně jako vy bych se cítil divně, že něco dělám špatně, kdyby mě lidi moc chválili. Chvála vede ke stagnaci..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
4. 4. 2023 18:16
Odpovědět  Boomer

Vy jste fakt praštění, hoši, jeden jako druhý. Takový chytrý a šikovný to je – kde se ve vás berou takové hloupé nápady? 😎
Vidíte, Boomere. ani ten váš naprosto famózní ikvé vás neuchránil!

Milan ze Zahrady Čech
3. 4. 2023 19:28
Odpovědět  Boomer

Jen se nežinýrujte a ten minus mi tam flákněte. Takhle se cejtím přehlíženej.

Boomer
3. 4. 2023 19:52

..tož když jinak nedáte, tumáte!

Boomer
3. 4. 2023 20:53

..sakra, kdo si dovolil stisknout to červené tlačítko podruhé?!!!!! Toto si nezvykajte, nebo vás vyměénim..

Standa
3. 4. 2023 18:10

Škoda Ransdorfa, zabili ho podvodem!

Standa
3. 4. 2023 14:16

Co Černochová, atd.? ,, My tu máme samé odborníky” Werich provázek Kelliho Cisusalkus-emalchimistickou laboratoří v Císařži. Např. ministr pro LEGISLATIVU Mihal Šolomon.
,,Vystudoval Gymnázium Třebíč (1989–1992). Následně absolvoval program Rozhlasová a televizní dramaturgie a scenáristika na Janáčkově akademii múzických umění v Brně (1992–1999). Po absolutoriu získal titul magistr umění (MgA.). Souběžně s JAMU studoval Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně (1997–2002). Vysokoškolské vzdělání dosáhl v magisterském studijním programu Právo a právní věda. Po absolutoriu získal titul magistr (Mgr.).
V roce 2003 vykonal státní rigorózní zkoušku v oboru Právo na Právnické fakultě MU v Brně. Jeho rigorózní práce s názvem Právní ochrana názvů, postav a příběhů uměleckých děl v teorii a praxi vyšla knižně u nakladatelství C. H. Beck. Po vykonání rigorózní zkoušky získal titul doktora práv (JUDr.). V letech 2006–2011 studoval v doktorském studijním programu na Právnické fakultě MU v Brně. Jeho disertační práce s názvem Právní aspekty humoru vyšla v roce 2011 knižně u nakladatelství C. H. Beck. Po vykonání státní doktorské zkoušky získal titul Ph.D to se jště nasmějeme!

Standa
3. 4. 2023 15:12
Odpovědět  Standa

Omluvte pravopisné šibky. Psal jsem to na poradě ,nudil jsem se. Už abych byl zase na chalupě.

Standa
3. 4. 2023 18:01

Marky, Jary a ostatní, katango ten šílený projev Pávka našel¨/a a posadil ho tam , kde se mi to dole nepodařilo těsně pode mě.
Pávek štve Čechy do války a jejich nasazení , jako první s naší oficiální armádou proti Rusku.Bude tanec.

Markýza
4. 4. 2023 18:17
Odpovědět  Standa

Našla, Staníku, našla. Ne že ji oslovíte jako chlápka, holka je to!