blog

Nobelova cena miru pro Babiša, atentat na Drajfusa, vyjimečny stav a pražsky provokater

25. 10. 2020 Deset dnu sem stravil mimo Česko a možu vam řict, že kontrast pohody venku a nastupujici totality u nas je přišerny.

Už když okolo 13. řijna čas ztratil svuj rozměr, vladni šaškarny, naplanovane na dva tydny trvaly dva dny, vyhlaška, co se měla pozitři vyhlasit byla už nazitři přebita ještě horši vyhlašku a debilizace naroda v českych koronovizich vyvrcholila, bylo vidět, že je zle. Uplně stejně se ti šašci nahoře chovali okolo třinacteho března, kdy poprve vyhlasili totalitni zakony, čimž se dostali do vlastni pasti a pak nevěděli, jak z teho ven.

Fčil vali do ještě větši pasti a nas jako rukojmi beru s sebu, bo vyvolali neuvěřitelnu panyku! Tuž poďme po řadě:

– zavřeli školy a hospody. Proč školy a hospody, když se tam podle statystyk korona nešiři, je jednoduche. Zavřenim škol stahnete matky k hlidani děcek dodom, tym oslabite zdravotnictvi, vyvolate panyku a bude prostor pro povolani bratrske pomoci. Zavřeni hospod tež nema nic společneho s šiřenim korony. No dobře, aji když připustime, že pod střechu v teple se to šiři, mohli nechat odevřene zahradky. Nenechali, takže cilem neni žadny virus, ale jde o to zabranit lidem se schazat a dyskutovat o vladnich sviňarnach.

– Babiš s Al Hamačkem a Prymulu by si zaslužili Nobelovku miru, bo se jim povedlo cosik, co se nikdy nikomu nepovedlo. Sjednotili fanušky Baniku, Sparty a desitek dalšich ultras tak, že se mirumilovně sešli na jednom naměsti, aby mirumilovně protestovali proti přichazajicim totalitnim opatřenim. To se nikdy nikomu nepovedlo. A přestože byl později vyprovokovany střet s policajtama, přestože bylo uzavřene naměsti, kere se podle jejich planu mělo stat mistem boju mezi jednotlivyma sekcema ultras, ti synci udrželi dohodu a nedošlo k bojum mezi Prahu, Ostravu, Brnem atd. A za to je třeba přinejmenšim vyjadřit uznani, že se ti synci nedali vyprovokovat.

– atentat na Drajfusa byl skvěle naplanovany. Objednany paparazzi, skvěle načasovany medyjalni tlak, předvikendovy hněv lidu (zla vrchnost si dovolila sednut na kafe) a odsuzujici petyce šefu demobloku měly vyvrcholit odstupenim Drajfusa. Ale kdo se vzpomene na Hayekovo pravidlo ŽPNN – žaden plan nikdy nevyjde, toto je dokonaly dukaz pravidla. Přes skvěle naplanovani selhal detail – Drajfus jim do teho hodil vidle.

Co se vlatně stalo? Sešel se v uzavřene, neveřejne mistnosti na jednani a chvilu šel po venku mimo veřejnost bez hadry na pysku. Nestalo se nic. To enem vyhecovany dav je nasrany, bo je mu předkladane, že papalaš ma svoja pravidla. Ne. Zapomeňte na to. Ve statě, kde je pravidel nepřeberne množstvi, neplati pravidla žadna. A my zme přesně v tom stavu.

Pozor! Aby nedošlo k omylu! Nezastavam se Drajfusa! To on je nositelem a vykonavatelem přichazejici totality. A nezastavam se žadneho z tych šašku tam nahoře. Su tam tři klany. Marketyngovy klan osamoceneho slovenskeho premijera česke vlady, proti keremu stoji vytahany rudy svetr s Prymulu, připravujicim vojensky stav s židovskym řešenim uzavřeni hranic a zakazem vychazani, přičemž zezadu popichuje klan neschopneho demobloku. Na to všecko dohliža stary z lanske obory a štengruje jedneho proti druhemu. Je to nehezky obraz sceny, kde je mnoho lumpu, ale žaden kladny hrdina. Ale nestěžujte si, vybrali ste si to sami.

– a tak zatimco mame vikendovu přestavku, po kere přide vyvrcholeni divadelniho kusu, na pozadi veškereho medyjalniho podfucku prošlo parlamentem schvaleni bratrske pomoci 28 ameryckych a 300 dalšich vojaku NATO, hrajicich si na doktory.

Tuž dovolte mi par otazek. Ti ameryčti vojaci, to su ti sami, keři byli přesně před rokem na vojenskych hrach ve Wuchanu? A přivezu nam opravdovu druhu vlnu anebo přimo třeti, tu nejhorši, takzvaně zmutovanu? A jak budu ti chlapci z NATO rozmistěni? Budu Němci enem v pohraniči a na Bulovce? A Polaci možu za Ostravicu nebo musi zustat před ňu? A jak se ti chlapci budu u nas dorozumivat, když česke obyvatelstvo umi francusky leda tak bonžůůůr, z němčiny enem ten znamy pozdrav a pak zvolani “Hendehoch, vstejte se! Nyc se fam nestane!” Čemu si tu tahame Ameryčany, když jich za dva tydny bude třeba v občanske vojně tam u nich! Když už teda do zdravotnictvi (zaměrně oslabeneho zakazem děcek chodit do škol) chcete tahat cizozemce, čemu nešahnete po NATO synkach ze Slovinska, Chorvatska a Černe hory? Ti by aspoň rozuměli, když pacient řekne “potřebuju slivovicu”. A proč zrovna vojenšti doktoři? Bude tady tolik střelnych zraněni? A když už teda vojenšti doktoři, proč z NATO? Proč ne synci, s keryma se domluvime z Ruska nebo Běloruska? Nebo, pokud už ste tak ideologicky zaslepeni, že ruskym doktorem byste se ošetřit nenechali, tak proč ne z bratrske Ukrajiny? Volnych doktoru tam je vic jak v cele vlně plavačku ze Syrie.

– že vyjimečny stav, jako maju židovšti synci v Izraelu s vašim uzavřenim doma bude, to je jasne, fčil se enem hraje o to, kdy to přide. A času moc ti šašci nemaju. Polityci se dostali do pasti a nevi, jak z teho ven, tajak na jaře, kde už po dvuch tydnach mohli vybruslit, ale trvalo jim to dalši dva měsice. Fčil hraje Al Hamaček o všecko, bo vyjimečny stav je posledni možnost, jak zebrat slovenskemu premijerovi naskok a do voleb cosik přetahnut k socanum. Pokud se mu to nepovede, može tež skončit pod pěti procentama a bude v dupě aji ze svetrem.

– no a když zme u teho vytahaneho svetra. Tuž jak se citiš, xynku? Od koho si to lapnul? Od teho minystra jarni orby? A to ste se libali? Nebo si neměl nasazeny ten hader přes pysk? Neumyl sis ruky? Nebo jeho roba blbě uvařila polivku z netopyra? Jak to je? Cosik musiš řict, bo jak řekneš, že si měl hader přes pysk, ruky vysanytyzovane do lesku, socialně ste byli rozestupeni a polivku ste nejedli, pak bys musel přiznat, že ty vaše opatřeni stoji za hovno, buzerujete lidi zbytečně a ženete stat do likvidace!

Ale všecke zle je k čemusik dobre. Jak si fčil doma a maš klid, určitě hledaš teho provokatera, kery začal nesmyslnu bitku s policajtama na Rudem staroměstskem naměsti. Bo jestli to neviš, synku (ale to ty viš, bo maš policejni svodky), tak tě všeci synci, keři tam byli, považuju za puvodca teho zla. A umistili na web nemalo sestřihu z počatku teho pruseru, kde je vidět chlopa, kery to začal a hazal chlopy zaměrně na tu policajtku.

Tak co? Byl to policajt v civilu anebo fanouš? Pro tebe neni problem ztotožnit teho chlopa, bo všeci, keři na Staromak vlezli, museli vytahnut občanku a s ňu v ruce se nechat vyfotit. Takže neni problem, když zitra vystupiš a řekneš – zjistili zme teho chlopa, jedna se o Frantu Bazala ze Slezske, byl to on, kery to začal a fčil čeka ve vazbě na sud. A partyja z Banika řekne – ano, je to Franta Bazal, on je opravdovy kokot a je dobře, že bude potrestany. Bo synku, je to zvlaštni, ale teho chlopa, kery tam v pseudofanouškovskem oblečeni začal to svinstvo, žaden ze zučastněnych Ultrasynku nezna…

Takže opravněně předpokladaju, že to byl tvuj provokater.

A jejich pochyby možeš rozehnat enem postupem vyše popsanym. Pokud je nerozeženeš, budu si všeci myslet, že to tvoji synci vyprovokovali schvalně, zaměrně ste nechali odejit občany a pak zatarasili Staromak, bo ste se těšili, že se Banikovci a Sparťani pusti do sebe, což se nestalo.

V tym připadku bys ovšem měl okamžitě odstupit.

Aji ze svojim svetrem.

Ladislav Větvička, Hooligans Sparta Praha

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=759661

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=759661VIDEO: Na Staroměstském náměstí proběhla “Operace Mlýn” podle tréninkového manuálu zásahových sil ministerstva vnitra! Svědecké video dokazuje, že útvary ministerstva vnitra hermeticky uzavřely všechny východy z náměstí, Hooligans neměli kudy odejít a kordony pouštěly jenom “barevné”, kódové označení pro civilisty v běžném konfekčním a barevném oblečení! Operace měla za úkol nepustit z náměstí členy Hooligans a předvést před televizními kamerami zásah pořádkovou technikou proti nim, jako kdyby šlo o skutečný zásah při nepokojích! Ty velké exploze pocházely z policejních hlukových granátů z vrhačů Milkor MGL a Heckler HK69A1 používaných pořádkovými silami!

VIDEO: Na Staroměstském náměstí proběhla “Operace Mlýn” podle tréninkového manuálu zásahových sil ministerstva vnitra! Svědecké video dokazuje, že útvary ministerstva vnitra hermeticky uzavřely všechny východy z náměstí, Hooligans neměli kudy odejít a kordony pouštěly jenom “barevné”, kódové označení pro civilisty v běžném konfekčním a barevném oblečení! Operace měla za úkol nepustit z náměstí členy Hooligans a předvést před televizními kamerami zásah pořádkovou technikou proti nim, jako kdyby šlo o skutečný zásah při nepokojích! Ty velké exploze pocházely z policejních hlukových granátů z vrhačů Milkor MGL a Heckler HK69A1 používaných pořádkovými silami!

Nedělní nepokoje a policejní zásah na Staroměstském náměstí v Praze jsou zřejmě definitivně rozklíčovány. Do redakce se nám dostaly informace, že v neděli na Staroměstském náměstí proběhla “Operace Mlýn”, učebnicový a tréninkový zásah pořádkových sil proti “závadovému tělesu” osob na Staroměstském náměstí. Úkolem zásahu bylo oddělit “závadové těleso”, tím je myšlena zřejmě skupina osob příslušící k Hooligans, od zbytku civilistů na náměstí a poté provést zásah s cílem ukázkové pacifikace závadového tělesa za použití prostředků pořádkové techniky.

Pod podmínkou přísné anonymity nám informaci o zásahu poskytl operativní zdroj z okruhu bezpečnostních složek. Na toto potvrzení jsme v redakci čekali už od neděle, protože už předtím se nám dostalo do ruky svědecké a velice znepokojivé video, které zachycuje situaci, kdy po skončení demonstrace nemohou členové Hooligans a lidé oblečení v tmavém oblečení opustit Staroměstské náměstí. Čekali jsme na další podklady a informace, protože video v úvodu tohoto článku je výbušným důkazem a potvrzením informací, které jsme dostali. Video potvrzuje, že to tak opravdu bylo.

Policie spustila vodní dělo už ve chvíli, kdy náměstí bylo ještě zaplněno civilisty, kteří s Hooligans neměli nic společného

Video zachycuje situaci, kdy policejní kordony pouští z náměstí jenom “barevné”, to znamená lidi v civilním a zkrátka barevném oblečení, které členové Hooligans logicky nenosí. Kdokoliv měl na sobě černé nebo velmi tmavé oblečení a byl vizuálně vyhodnocen jako příslušník nebo sympatizant Hooligans, např. s vyholenou hlavou, nebyl ze Staroměstského náměstí propuštěn, zůstal tak na náměstí uvězněn do chvíle, než složky ministerstva vnitra zahájily druhou část Operace Mlýn.  Po uzavření náměstí najela do náměstí pořádková stříkačka a začala vodním proudem kropit ustupující a nic netušící skupinky členů Hooligans. Náměstí však nebylo zdaleka ještě vyklizené od civilistů a vodní dělo pracovalo i mezi rodinami s dětmi.

Policie uzavřela celé Staroměstské náměstí a pouštěla ven jenom “barevné” a zvukovou kulisu bordelu a násilí pomohly vytvořit policejní sonické granáty

V tom okamžiku začaly policejní oddíly vrhat směrem k Hooligans sonické granáty Milkor a Heckler, k čemuž policejní střelci používali taktické vrhače hlukových granátů Milkor MGL a Heckler HK69A1, informoval nás přímo konkrétně náš zdroj. Tyto hlukové, čili sonické granáty jsou určeny k dezorientaci středního ucha v hlavě člověka, kdy v blízkosti exploze hlukového granátu dojde k dezorientaci centra rovnováhy člověka ve středním uchu. Pokud granát vybuchne v bezprostřední blízkosti, člověk obvykle ztratí vědomí a padne na zem.

Sonický granát od petard, které občas na demonstracích odpalují někteří demonstrující, poznáte velmi snadno, jedná se jeden jediný izolovaný a mohutný výbuch, zatímco petardy mají několik malých izolovaných explozí v řadě za sebou. Policejní kordony z náměstí pouštěly civilisty, pokud měly barevné a zjevně konfekční oblečení, ovšem pokud se ke kordonu přiblížil někdo v černém oblečení, policisté ho z náměstí nepustili.

Všechno bylo připravené dopředu, a to nejen v Praze, ale už na dálnici

A to je důkaz a potvrzení, že se nejednalo o omyl nebo špatnou komunikaci pořádkových sil, že nevěděly, jakou ulicí mají demonstranty z náměstí pouštět, ale že šlo o součást cvičení pořádkových sil v přímém přenosu zpravodajských médií s cílem vykreslení krizové situace na náměstí, spolu se skvělým zásahem pořádkových sil, který následně politici ocení, a rovněž jako prostředek podpory návrhu novely Krizového zákona z dílny ministra vnitra Jana Hamáčka, kterým by se omezilo právo na svobodu informací v době Nouzového stavu.

Policie natáčela kamerou na tyči všechny účastníky demonstrace

“Operace Mlýn” tak neměla za úkol provést ostrou akci, ale cílem bylo vyvolání konfliktu s Hooligans, jejich vyprovokování, aby operace měla na obrazovkách médií alespoň trochu důvěryhodnou podobu. To potvrzuje i tiskové prohlášení Hooligans na jejich webu [1], že policie se je celou dobu snažila vyprovokovat k agresivitě. A nyní to potvrzuje i svědecké video a rovněž informace od našeho zdroje z okruhu bezpečnostních složek.

Muži s kuklami a s kabelkami v centru poklidné demonstrace

Pojďme si nejprve celou situaci znovu zanalyzovat. Na Staroměstském náměstí uspořádal spolek HON demonstraci proti virovým opatřením a demonstrace probíhala pokojně. Poté se ale něco stalo. Pro spuštění Operace Mlýn bylo potřeba vyvolat konflikt a ve zhruba polovině demonstrace začala skupina přibližně 3 osob v kuklách a s pánskými kabelkami házet světlice a vodou naplněné plastové lahve na nedaleký policejní kordon. Začaly létat odpadkové koše, židličky a něco, co vypadalo jako dlažební kostky, ale velice podivné, protože se zdálo, že jsou nějaké lehké, skoro jako ze dřeva nebo plastu. K vydloubnutí kostek v dlažbě je zapotřebí pajcr a kladivo, to není žádná legrace rozebrat dlažbu na demonstraci bez nářadí, takže není jasné, kde by se skutečné dlažební kostky najednou objevily.

Kukla, světlice, kabelka a placka spolku HON na bundě… tak určitě obyčejný demonstrant…

V tom okamžiku policie oznámila pořadatelům demonstrace, že z důvodů násilí a ohrožení zdraví a majetku se demonstrace rozpouští. Muži v černém a s kabelkami se poté ještě nějakou dobu na scéně pohybovali, ale těsně před zátahem proti Hooligans a utažením smyčky okolo náměstí se ze scény stáhli. Podle informací si stáhli i kukly a odešli skrze kordony bez zadržení.

Jiné uniklé video [2] zachytilo, jak policista bez služebního čísla, bez reflexní vesty člena anti-konfliktního týmu, nastupuje do policejního auta těsně u policejního kordonu a s další ženou odjíždí pryč, přičemž ihned poté velitel zátarasu kompletně uzavírá náměstí, už nepouští nikoho, ani “barevné” a začíná druhá fáze Operace Mlýn, tedy ukázkové předvedení zásahu pořádkovou technikou proti Hooligans, kteří na náměstí zůstali uvězněni.

Lidé křičeli: “My chceme domů! Buzeranti, pusťte nás ven! Jsou tady děti!”

Tomuhle se říká policejní cvičení a nikoliv aktivní zásah. Dopředu bylo naplánováno, že jakmile začne demonstrace a projevy na pódiu, policie hermeticky uzavře celé náměstí, vyprovokuje předčasné ukončení protestu, pustí ven z náměstí jenom “barevné” civilisty a kdokoliv, kdo bude vypadat trochu jako Hooligan, tedy v černém oblečení “nahoře” i “dole”, tzn. bunda i kalhoty, tak toho z náměstí nepustí, aby potom zásahové jednotky mohli médiím předvést na kameru špičkový a profesionální zásah proti “násilníkům” a odpíračům roušek.

Celá demonstrace tak byla totálně zdiskreditována a paradoxně za to ani Hooligans nemohou, protože když chtěli v klidu a bez problému z náměstí odejít, policie je nepustila, protože plánem bylo provést za přítomnosti televizních kamer zásah pořádkovými prostředky. Takový byl plán a úkol Operace Mlýn podle našeho informátora z okruhu bezpečnostních služeb.

Jako v totalitním státu…

Členové Hooligans po skončení demonstrace chtěli odejít z náměstí, ale když to nešlo, začali křičet na policisty: “Buzeranti, pusťte nás ven!” a v té době byli na náměstí i “barevní” a dokonce malé děti, jak zachycuje video. Policie začala civilisty v barevném oblečení pouštět skrze kordony, ale pouze po jednom anebo po dvou, což šlo velmi pomalu a lidé vzadu najednou začali panikařit, že východy jsou zavřené úplně a hermeticky. Ne, nebyly, pouze se pouštělo po jednom nebo po dvou lidech, policie kontrolovala vzhled lidí, a kdo se jim nelíbil, kdo vypadal jako člen Hooligans, ten nebyl z náměstí puštěn ven.

Dřevěné dlažební kostky a pochroumaný mediální obraz vlastenců a bojovníků za lidská a občanská práva, kteří teď vypadají jako násilníci, kteří na Staromák přišli dělat bordel

Pokud by provokatéři během demonstrace nezačali házet na policisty dřevěné imitace dlažebních kostek a odpadkové koše, demonstrace by v klidu skončila normálně a lidé by se normálně rozešli. Taková je pravda a taková je realita, k čemu doopravdy došlo v neděli na Staroměstském náměstí. Někdo se chtěl mediálně předvést, jak má skvělou policii a pořádkové síly, které umí zatočit s těmi chuligány. A přitom to celé bylo jinak a policie dopředu měla proti Hooligans naplánovaný zásah, pouze bylo zapotřebí z náměstí dostat pryč “barevné”, aby tam zůstali jenom ti v černých a tmavých ohozech, kteří jsou s těmi Hooligans.

Tohle podle Hamáčka a Zemana prý byli Hooligans…

A část Hooligans se nechala vyprovokovat a začala proti kordonům opravdu nakonec útočit, ale ne kvůli dělání bordelu, ale kvůli tomu, aby je pustili z náměstí ven. Takhle, dámy a pánové, se v roce 2020 vyrábí krize. Za přítomnosti televizních kamer, za pomoci provokatérů, za pomocí policejních cvičení, se  zneužitím Hooligans, které nikdo přece litovat nebude. A na diskusích na mainstreamu se potom dočtete u tupých lidí, že to je dobře, že policie s těmi odpírači roušek tak zatočila, když tam dělali ten bordel. Jan Hamáček tak bude za hrdinu a na straně druhé bojovníci za lidská a občanská práva proti útlaku a útisku budou za vyvrhele a násilníky. Svoboda v ČR umírá pod vodními děly za zvuku výbuchů policejních sonických granátů.

-VK-

Šéfredaktor AE News

sdíletj na