blognezařazenévideo

„Nevěděla, že nesmí mít u sebe poznámky.“ Rozeslali VIDEO o Nerudové

Ze sítí

Na sociálních sítích se objevil videospot, který v kulisách kampaně Danuše Nerudové, kde nechybí hesla jako „Prezidentka Danuše“ nebo „Změna, která nastartuje Česko“, upozorňuje na některé přehmaty, nebo dokonce vědomé lži kandidátky na prezidentku. Lze předpokládat, že klip není z dílny volebního štábu Danuše Nerudové a velká radost z něj v něm panovat nebude.

reklama

„Někteří z vás mě možná neznají,“ to jsou první slova Nerudové ve zmíněném videu.

„Poslední rok jsem se na univerzitě starala, aby před sebou mladí Češi viděli nadějnou budoucnost,“ říká Danuše Nerudová ve svém volebním klipu.

Videomateriál, který k nám doputoval a který si můžete prohlédnout, ale reaguje po svém.

Spíše než o českých studentech je v něm zmínka o těch zahraničních, kteří si za doby působení Danuše Nerudové ve vedení MU měli možnost opatřit tituly za peníze.

„Snadný titul, Mendelova univerzita řeší plagiáty od zahraničních studentů,“ píše se v jednom z titulků, které jsou součástí sestřihu.

„Rychlostudium v Brně. Doktorát na Mendelově univerzitě nabízela agentura za 605 000 korun,“ naznačuje další titulek, kolik titul mohl stát.

„Nerudová věděla o plagiátech tři měsíce a nic nedělala,“ uzavírá téma plagiátů a pochybných doktorátů, které se za působení Nerudové v čele Mendelovy univerzity udělovaly.

Další, čemu je v klipu věnována podstatná pozornost, je opisování Nerudové při vyplňování informativního testu, s kterým se pak Danuše Nerudová chlubila, že ho zvládla nejlépe ze všech.

„Tahák Danuše Nerudové: Při testu o bezpečnosti si kandidátka pomáhala bločkem s poznámkami,“ zní název titulku z časopisu Expres, který je také součástí videa.

„Já jsem do žádného taháku nekoukala,“ očividně lže prezidentská kandidátka a pokračuje s tím, že se jedná o její černý deníček.

Na připojených záběrech ale jasně z poznámkového bločku opisuje do testu, který následně odevzdává.

Že nešlo o její deníček, a že je tedy lež to, co říká, o tom jsme psali ZDE.

V článku je mimo jiné zapsán facebookový statut jedné učitelky, která podvod Nerudové popisovala takto:

„Kromě videa, jak prezidentská kandidátka Danuše Nerudová nervózně listuje v poznámkovém bloku během testu na debatě kandidátů, jsem teď našla i fotku, co je v tom bloku. Stačilo si to zvětšit a bez problémů přečtu, že jsou tam datace založení EHS, pak EU, kdy se přidaly které země včetně ČR – to proboha musí vědět, i kdyby ji o půlnoci budili, zkouším z toho žáky ZŠ,“ okomentovala to paní učitelka.

Nerudová si ale přesto stojí za tím, že nešlo o tahák, ale o deníček.

Na otázku moderátorky Drtinové, která se jí přímo zeptala, co by na takový deníček řekla svým studentům, odpověděla, že by jim povolila jen propisku a papír. Nic takového ale při zmíněném bezpečnostním testu prý řečeno nebylo, hájila Nerudová přítomnost svého zápisníku během testu s tím, že někdo další měl s sebou štos papírů.

„Kdyby někdo řekl na začátku, že s sebou nemůžeme mít žádné deníčky proto, abychom si mohli zapisovat, tak bych s sebou žádný neměla,“ zopakovala ještě Nerudová s tím, že si do deníčku jen zapisovala. To ale popírá videozáznam, který je součástí klipu a na kterém je vidět, že poznámkovým bločkem pouze listuje a čte v něm a zapisuje do papíru, na kterém byl test.

„Myslíte si, že po takovém videu vám lidi budou věřit, že nepotřebujete na základní údaje taháky,“ zněla další otázka, kterou moderátorka položila právě na základě zhlédnutého videozáznamu.

„Myslím, že ano,“ řekla s úsměvem a bez dalšího komentáře Danuše Nerudová.

Klip pokračuje vyjádřením Nerudové opět ke kauze pochybných diplomů, které se udělovaly za jejího vedení na Mendelově univerzitě. Nerudová opakuje svoji verzi, že byla hajným, který chytil pytláka a že tedy upozornila na nekalosti, jakmile se o nich dozvěděla.

S tím je ale v rozporu titulek z úvodu klipu, který zní: „Nerudová věděla o plagiátech tři měsíce a nic nedělala.“

Dále je na videu vidět část dalšího rozhovoru, který Nerudová absolvovala a ve kterém moderátorovi špatně odpověděla na otázku týkající se prezidentských pravomocí.

Následuje otázka na to, kdo je současným pražským arcibiskupem. Ani na ni nebyla Nerudová schopna odpovědět správně.

Klip je ukončen provoláním Danuše Nerudové z jejího předvolebního spotu.

„Jmenuji se Danuše Nerudová a budu kandidovat na funkci prezidentky České republiky.“
https://bit.ly/3WP8n2v

sdílet na

29 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
5. 1. 2023 14:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Hele, nevím, zdali jste to už zaregistrovali, ale fialová pakáž chce zvednout daně. Zatím to jenom opatrně připouštějí, ale je jasné, jaký mají plán. Na Ukrajinu poslali už více než 50 miliard korun z českých veřejných zdrojů, čímž se – mimo jiné – snížila kvalita a dostupnost zdravotní péče, no a aby se to nepletlo, tak nás chtějí podojit dalším zvýšením daní, protože díky jejich podpoře ukrajinských nacistů zeje ve veřejných financích obrovská díra. Na výcvik ukrajinských nacistických formací si v zahraničí s vysokým úrokem půjčili jednu miliardu korun, na zdravotní péči pro ukrajinské parazity dalších pět. A nám chtějí zvyšovat daně.Jak dlouho si to necháme líbit ?

5. 1. 2023 14:09
Odpovědět  Teuton

Jak karty ukazují, ještě hodně dlouho. Ledaže by volby fialovou pakáž smetly.

Frank
6. 1. 2023 11:37

Jsem mladá, pohledná, prolhaná a blbá. Takže to jsou vše klady pro našeho příštího prezidenta.

Administrátor
5. 1. 2023 19:31
Odpovědět  Teuton


..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
6. 1. 2023 09:25
Odpovědět  Teuton

zapoměl jsi na zákon o vyvlastňování. Ve veřejném zájmu. Promiň,
v ukrajinském zájmu. A to teprve bude mela, až si ho odhlasují.

5. 1. 2023 14:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještě hloupější, než jsem si myslel.

sizok
6. 1. 2023 09:28

Pro zbytek tohoto národa je chytrá až až.

jiří
5. 1. 2023 14:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Kšefty s mrtvými na ukrajině.
https://www.facebook.com/Martina.Rostiak/videos/8883049101720993

5. 1. 2023 16:25
Odpovědět  jiří

Přesně tohle jsem včera nebo kdy hledal, že jsem tím chtěl vyfutrovat svůj příspěvek. Fajn, že jste to sem hodil.

Teuton
5. 1. 2023 19:06
Odpovědět  jiří

Právě jsem to dokoukal. Ukrajina je strašná, otřesná země. Vřed na těle Evropy.

Autor
6. 1. 2023 06:57
Odpovědět  Teuton

Je to vřed na vředu.

Gales
6. 1. 2023 10:45
Odpovědět  jiří

Ukrajinská vláda z Čech jim dá vhodnej objekt.

sergej
5. 1. 2023 14:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Mňjiela se zotvořit a prozubit na papežku i jinak.:-)
https://uloz.to/file/erTs6mGzQSv7/papezka-jana-cz-dabing-avi#

Pijack
5. 1. 2023 15:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Lidé se včera z té mystifikace a manipulace probudili. Včerejší superdebata na Primě ukázala, co si myslí voliči. Bašta své konkurenty převálcoval. Nic to nemění ani na faktu, že ty 3 dosazené, nasouvané a vynucované figurky USA a Bruselu nebyly přítomny. U mě z viditelného důvodu – PP a DN se báli, že utrpí fiasko a ukáže se, že jejich preference jsou pouze výmysl médií. To by byla rána pod pás loutkovodičům a zhroutila by se jim vize ovládnutí ČR. Proto na pokyn mainstreamu do debaty nepřišli. Chtějí až do poslední chvíle předstírat, že správný je jejich průzkum preferencí. Včerejší vítězství Bašty vůbec nekomentují a je na jejich médiích mrtvolné ticho.
Tohle zjištění by měla alternativa šířit do každého koutku země.

5. 1. 2023 17:15
Odpovědět  Pijack

Kdyby figury byly přítomny, hrozila by jim sice kšanda, stále by to však bylo v rovině “možná kšanda”. To, že přítomné nebyly, však dává Baštovi šanci, aby zvrátil vejblitky typu “starej”, “nechá se zastrašit”, “žbrblající senila”, “než se vyžvejkne, mám na dvorku atomovku” a podobná moudra – z nichž mnohá jsem zaznamenal i zde – a vtiskne se voličům do paměti jako rozumná volba s vynikající preferencí. A jak si ho tak už jednou uložej do šuplíčku, horko těžko ho z něho vytáhnout, páč většina člověků je už taková, že nerada mění názor. Takže z roviny “možná kšanda” to euroslouhové ve své strategické moudrosti posunuli do roviny “pravděpodobná kšanda”. Jenže je taky dost možné, že je to pěšky jako za vozem. Že tím, že jako jediný slíbil, že po nástupu vyhodí vládu na smetiště politických trapností, je už pro eurošmejdy jakákoli strategie bezpředmětná.

5. 1. 2023 17:16

Pak hrozí jediné nebezpečí od Bureše, který číhá za bukem a čeká, až si figury vystřílí patrony, aby věděl, jakým střelivem nabít. Potom už záleží jen na tom, jakou mají lidé paměť a zda mu to sežerou. Myslím, že by mu většina sotva sežrala, kdyby začal zčistajasna tvrdit, že by také vládu vyhodil a začal od Bašty “opisovat”. Stejně tak sotva by uvěřili, kdyby měl Bašta v “průzkumech” majnstrýmu najednou pod 10% a zelený mozek 50%, zatímco v debatách by to bylo naopak. Zafungovalo by to přesně naopak.
 Ale nebudu se radovat předčasně. Kdoví s jakým swinstvem ještě šmejdi vylezou. On není žádný problém hodit na kohokoli nejen spolupráci s stb, ale i jiná swinstwa – kupříkladu pedofilii. To teď frčí na západe, tak bych se vůbec nedivil, kdyby CIA pověřila BISku a v nadcházejícím týdnu by se něco podobného vyskytlo.
A pak už by to holt záleželo jen na lidech a jejich úsudku.  

Pavel z Moravy
5. 1. 2023 18:07

I kdyby se ho snažili jakkoliv pošpinit, věřím, že i když většinou rozhádaná alternativní scéna nemůže na nějaké případné prasárny, tak jak o nich píšeš přistoupit. Toto jsou myslící lidé, to nejsou zombíci, mohou se dohadovat, to beru, ale nejsou vyprázdněné makovice. A potom, čím více mne někdo někoho chce pošpinit, tím více chápu, že dělám dobře, když ho volím. Věřme té naší skutečné opozici a alternativě.

5. 1. 2023 20:40
Odpovědět  Pavel z Moravy

“Toto jsou myslící lidé, to nejsou zombíci, mohou se dohadovat, to beru, ale nejsou vyprázdněné makovice.”
Dej Bůh, Pavliku, dej Bůh.

sizok
6. 1. 2023 09:31

Milane, volby jsou už dávno rozhodnuty. Komedie pro nás
a pro ovce.

skeptik
5. 1. 2023 18:22
Odpovědět  Pijack

Probruselská fašistická média taky usilovně ignorují skvělý novoroční projev p. Bašty: https://www.youtube.com/watch?v=krzA47vgnmI&list=LL&index=1

Jiří
5. 1. 2023 16:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Brno ? Po roce 1989 neskutečně odporný hnus ,který graduje Fialou,Nerudovou,Blažkem atd. Čím větší darebák z Brna ,tím vyšší post v Praze a Praha? Kanál všech smradlavých kanálů z ČR.

5. 1. 2023 17:06
Ohodnotit příspěvek :
     

To je prostě lůza nastrčená..celé to trio…volím Baštu…pak nikoho, pak už je to jedno,když Bašta nepostoupí…všechno jsou to služky NATO a EU…

Pavel z Moravy
5. 1. 2023 17:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, na Protiproudu je článek Radka Pokorného ke včerejší debatě presidentských kandidátů, kde pan Bašta opět na kamery slíbil, že v případě vítězství odvolá fialčenky, ustaví vládu odborníků a vypíše nové volby. Dále chce svobodnou zemi bez cenzury atd. Přirovnal EU a její struktury k Brežněvovu SSSR. V SMS hlasování vyhrál u diváků se 47 % což prý Tománková a Suchoň těžce nesli. Takže my všichni vlastenci víme, že máme podpořit pana Baštu, a jak to zde nedávno řekl Milan, bude to asi naše poslední volba k záchraně. . Z mojí rodiny má již určitě 3 hlasy.

Pavel z Moravy
5. 1. 2023 17:56
Odpovědět  Pavel z Moravy

Když jsem to zde dal, nevěděl jsem, že to Pijack již uveřejnil. Takže omluva.

sergej
5. 1. 2023 18:12
Odpovědět  Pavel z Moravy

🙂 Jinde jsem četl že hilšer udělal chybu že se zase nesvlékl. Spletli si prý s ním fišera na druhém místě při vyhlášení, divně vykýblení.

Jan
5. 1. 2023 18:16
anonym
5. 1. 2023 19:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Baba jedna nestydata. Jeste se vymlouva, ze jeji soused taky podvadel, tak to musi byt okay, ze!

Frank
6. 1. 2023 09:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Prolhaná nafoukaná kravka. Jestli takové kreatury šéfují univerzitám, tak pánbůh s námi.

Ferko
9. 1. 2023 16:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Hodně by mě zajímalo, jak ta kačena vypadá bez fotošopu a půl kila kytu na tlamě.