Nepráskám, nahlašuji: Co skrývá dezinformace, že Mariupol žádá svět o pomoc? 

PETR HÁJEK poznamenává, že i z nekonečné hory mainstreamových lží lze občas vyčíst záchvěv nezamýšlené „informace“ – a jako příklad klade otázku, jaký „poklad“ se asi ukrývá v podzemí železáren Azov

„Nahlásit dezinformace není práskačství. Možná ti není příjemné někoho „nahlašovat“, uvědom si ale, že lži ve veřejném prostoru jsou nebezpečné.“

Tak zní základní mantra (nejen) naší liberálně-totalitní diktatury, kterou soudružsky „protykaná“ vláda zveřejnila na svém webu. Firma NIC.cz, která na pokyn tajných služeb a se souhlasem soudruha premiéra vypíná ostošet další a další weby (před pár dny se pochlubila, že jich se jejich počet blíží tisícovce), jej asi přehlédla. Nebo že by zprávy o výzvách k porušování vybraných zákonů a článků ústavy (svoboda, slova, projevu atd.) nepatřily k dezinformacím, ale k základním pravidlům Fialové tyranie – takže jde naopak o pravdivou informaci? B je správně. No tak se tím musíme řídit. Lži ve veřejném prostoru jsou přece nebezpečné.

Nepráskám, nahlašuji

Nahlašuji tedy zásadní dezinformaci: „Mariupol žádá svět z posledních sil o pomoc,“ hlásá titulek na Novinkách, které asi brzy příponu „cz“ mít nebudou. Mariupol totiž určitě svět o nic nežádá. Je plně v rukou ruských osvoboditelů Doněcké a Luhanské lidové republiky a místní domobrany. Ve městě jsou však železárny. A v jedné jejich části zatím v podzemních apartmánech přežívá skupina asi dvou tisíc po zuby ozbrojených nacistů z Pluků Azov. Ale ani ti o záchranu nežádají „svět“, ale pouze vlády podřízené protektorátu USA – z větší části „zaparkované“ v americkém dole na (bezcenné) dolary (z daní nevolníků-poplatníků) zvaném Dáme Vám Na To (zkráceně NATO). A to je vcelku nepatrná část světa.

Také je ovšem možné, že miliardář Ivo Lukačovič (majitel Seznam.cz, který jistě také brzy vypnou pro tisíce podobných dezinformací), vlastník třetiny Novinek ani netuší, že něco mimo Spojené státy a EU existuje. Podobal by se tak zhruba 17% amerických středoškoláků, kteří (podle průzkumu) vědí, že Evropa je jedním ze států americké federace. Je sice skandální, že 83% procent studentů to ještě neví, ale soudružka ministryně války Černochová a šéf vojenské tajné služby Beroun (to je ta, co NIC.cz vypínání nařídila) to právě jeli napravit. 

Sami to sice nezvládnou, protože ministra řízené nevzdělanosti Gazdíka nechali doma, ale stačí, že to „nahlásí“. Ostatně proto je také pozvali do centrály CIA v Langley. Co všechno nahlásili není známo, ale určitě nešlo o „práskačství“. Jen soudružskou výpomoc.

Pojďte si o těchto tématech v úterý popovídat…

Kdo je v bunkrech?

Pro nás je dezinformace Novinek však zajímavá něčím jiným. Ta skupina uvězněná v katakombách pod železárnami z nějakých důvodů patří k nejsledovanější jednotce nácků z jejich asi šedesátitisícové armády na východní Ukrajině. Zprávy dostáváme výhradně o nich, jejich velitelé poskytují přes satelitní telefony rozhovory americkým médiím – a nebudou to jediná čísla, která vytáčejí. Zmíněná centrála CIA má o ně totiž také extrémní zájem. Právě tak jako dosavadní francouzský prezident, ale i kanadské a britské tajné služby. 

Vrcholně pozoruhodné pak bylo, když Vladimír Putin v přímém televizním přenosu dal ruským jednotkám rozkaz, aby neprostupně obklíčené železárny dál držely pod kontrolou, ale s likvidací profesionálních vrahů v podzemí nespěchaly. Podle všeho totiž probíhají mezi Kremlem a Washingtonem intenzívní vyjednávání o jejich osudu. Přitom by stačilo uzavřít přívod vzduchu do podzemí a jeho „nájemníci“ by brzy vypochodovali s rukama nad hlavou. Místo toho Azovští dál úpěnlivě prosí Američany a NATO o zorganizování „mise“, která by je dopravila do „třetí země“. 

Rusko ďábelsky změnilo taktiku. Západ bude muset začít používat runové písmo.

Pojede tam Fiala?

Je prostě jasné, že v podzemí se nalézá něco „vzácného“. Kromě obvyklých živých štítů z civilního obyvatelstva, které kyjevský režim už dokonce přestal vyvracet jako dezinformace, ale tvrdí, že na ně má právo (není divu, šlo o obvyklou taktiku ustupujících Hitlerovců – a on je jejich právoplatným dědicem). Jeden americký generál to už vzdal a vydal se ruským jednotkám – ale o zbytek trvá neztenčený zájem. 

V železárnách prostě viditelně uvízlo několik západních „es“ (či eses), která jsou pro NATO ještě mnohem cennější. A právě tak mnoho dokumentů (ať již v jakékoli fyzické podobě), které mají podobnou cenu jako získané důkazy o amerických biologických laboratořích u ruských hranic či o přípravě „špinavé jaderné bomby“. Bude to ještě hodně zajímavé: výsledky však budeme spíše muset „odečítat“ z toho, co se stane či naopak nestane, až železárny „padnou“. Nebo že by se do nich vypravil Petr Fiala s německou helmou v doprovodu Tchajwance Vystrčila?  

To by byl nečekaný happy end.
https://bit.ly/3KhWIlQ

5 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ladik
25. 4. 2022 14:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Až Rusové vypláchnou ty bunkry, tak na ten sajrajt co se vyvalí ven, nebude stačit žádná čistička.

janle57
25. 4. 2022 15:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevím,zda se někdo z dnešních mladých čummobilů,kteří poběží na policii napráskat
svého souseda,že šíří ruskou propagandu a je svému okolí nebezpečný,je vůbec schopen
se nad sebou zamyslet nad důsledky svého jednání? řekl mu vůbec někdo z jeho starších příbuzných,co to byla Hedrychiáda a co se s lidmi,kteří udávali po válce stalo? Iluze o nějaké
demokracii u nás jsou již dávno pryč a bude jen a jen na nás,jestli si nějakou svobodu
v budoucnu zpátky vybojujeme a koho si jako své zástupce ve volbách zvolíme !!

Milan h
25. 4. 2022 16:51
Odpovědět  janle57

urcite nevi protoze jim to nikdo ve skole nerekl aby ho neudali ale oni by tomu stejne neverili

primak
25. 4. 2022 17:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Tisíce civilistů s dětičkama, co je tam náckové před týdnem zahnali, teď prej nechtěj ven do humanitárního koridoru, co jim Rusové otevřeli. Prej se bojí, že by je Rusové zahnali do Ruska. Přitom oni jsou většina vlastně rodilí Rusové s ruštinou jako mateřštinu. Někteří dokonce vlastní ruské pasy. A bojí se Rusů…

A tomu my máme věřit. (Mnozí naši zabedněnci ale věří, říkají, že nevěří Rusovi, ani když se ráno probudí, přece jsme si od nich tolik vytrpěli…)

Capry
25. 4. 2022 21:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Přijede tam Fiala a dá jim jsnej signál,že jsou v pr*eli.