blog

(NE)kultura českého národa

Je v ČR kultura (spoluvytváří a podporují lidé v ČR kulturu), která zabezpečuje a podporuje státotvornost, tj. nezávislost a suverenitu státu ČR?

Dle mého názoru již taková kultura zde není! Z pozorování procesů probíhajících nejen na území ČR lze usoudit, že se zde nachází kultura zabezpečující degradaci, depopulaci a kolonizační postavení národa ČR. Lidé odmítli název vlastního státu. Lidé nad územím kolonie česko vyvěšují vlajky jiného státního, příp. nadnárodního objektu (z historie si lze vzít ponaučení: pokud dobudete určité území, tak nad porobeným územím vztyčíte svoji vlajku. Tzn. z hlediska porobeného národa nad jeho územím zavlaje vlajka cizí „mocnosti“ – dobyvatele). Národ nemá svoji životaschopnou ideologii a podporuje degradační ideologii mu podsunutou tzv. západem.

Lidé se mohou třeba „stavět na hlavu“, mohou nesouhlasit, ale dokud budou podporovat projekt antiRusko a dokud budou podporovat a tolerovat procesy ideologie LGBT (ideologie gender), tak se budou mít pouze hůře a hůře (neustálé zvyšování daní, zhoršený přístup ke zdravotní péči, snižování kvality poskytovaného vzdělání v kombinaci s neustále se zvyšujícími finančními náklady na vzdělání, neustále se zhoršující podmínky ohledně vyplácení důchodů, pokračující depopulace původního obyvatelstva na zdejším území atd.). Živnostníci, průmyslníci, velkoprůmyslníci, úředníci, byrokraté atd., atd., mohou si myslet, co chtějí, ale pokud budou podporovat procesy ideologie LGBT, pokud budou podporovat projekt antiRusko, pokud budou podporovat koloniální postavení ČR, tak stav společnosti, průmyslu, zemědělství, potravinářství, zdravotnictví, školství, energetického sektoru, dostupnost vlastního bydlení atd., bude více a více žalostný. A namísto pojmu „život společnosti“ se bude používat pojem „přežívání společnosti“. Nechají si lidé v ČR vzít i to poslední, co jim ještě zbývá? Děti, naději, touhu a víru po svobodě, finanční hotovost a českou Korunu?

A přitom stačí tak málo: Myslet na dobro svých dětí, přát jim lepší budoucnost a podporovat procesy (z krátkodobého i dlouhodobého hlediska), které vedou k rozvoji společnosti.  Uvažovat vlastenecky, přestat podporovat válečné procesy a procesy podporující nenávist (nejen) mezi slovanskými národy. Přestat podporovat davoelitarismus a neokolonialismus. Přestat podporovat ty, kteří propagují „projekt česko“.

Vlastenectví jistě není vyvěšování cizích vlajek na území ČR, vlastenectví jistě není zřeknutí se názvu Česká republika a nahrazení pojmem „česko“, vlastenectví jistě není nekonečné přejímání cizojazyčných slov (zejména z AJ) na úkor slov českého jazyka, vlastenectví jistě také není nekonečná podpora politiků a stran, které slouží po otrockém a koloniálním postavením obyvatel ČR, vlastenectví jistě není podpora procesů ideologie gender. Co je vlastenectví, na to ať si zkusí odpovědět každý sám.

Jaká to musí být nenávist liberálních jElit vyspělého západu prosazujících ideologii LGBT? Jaká to musí být jejich nenávist k člověku (V. V. Putin), který si troufl podepsat zákon odsuzující pedofily na doživotí a podepsal zákon na podporu rodiny (jako svazku muže a ženy + děti). Jaká to musí být jejich nenávist k člověku, který podepsal zákon zakazující změnu pohlaví. Kde je pravda? U Boha, nebo u „osvícených vůdců“ v EU? Že někteří krásně a „rozumně“ mluví? I Hitler byl mistr v řečnění, a nakonec měl na rukou smrt miliónů lidských životů, z toho cca 3 desítek miliónů životů slovanského obyvatelstva. Není to tak dávno (cca 80-90 let nazpět), co Anglosasové vyjádřili souhlas s totální likvidací obyvatelstva českého národa. Copak lidé ztratili paměť? K likvidaci nedošlo z jednoho jediného důvodu. Dokud nebyl SSSR poražen, tak byla potřeba služebná (pracovní) síla pro výrobu zbraní, uniforem, obuvi, výrobu a zpracování zemědělských produktů a potravin atd.

V srpnu 2023 proběhl médii na internetu článek, kde soudce (Krajský soud v Brně) neodsoudil (osvobodil) pedofila (který znásilnil 6 chlapců). Soudce se postavil na stranu násilníka, nebo na stranu zneužitých dětí (tj. obětí)? Copak lidé v ČR touží po takové NEkultuře a společnosti? Na jakou stranu se postaví většinová společnost národa v ČR? Na stranu soudce a násilníka, nebo na stranu dětí a lepší budoucnosti národa? Pokud se na stranu dětí postaví 2-3% obyvatel v ČR (tuto podporu budou i dávat najevo) a zbytek společnosti bude nechápajíce degradační procesy podporovat a tolerovat, tak je to málo. Za děti se musí postavit většina národa. Jsou lidé v ČR schopni položit si otázku: „V jaké kultuře chtějí, aby jejich děti vyrůstaly? V kultuře, která odsuzuje rodinu jako svazek muže a ženy + děti; v kultuře, která zakazuje slova máma a táta; v kultuře, která odsuzuje ty, co bojují proti pedofilii; v kultuře, která podporuje koloniální postavení národa, depopulační procesy a propaguje vyvěšování cizích vlajek? Nebo raději v kultuře, ve které je vlastenectví a touha po lepším životě budoucích generací na prvním místě? Najdou lidé v České republice v sobě ještě svědomí, tvořivost a vůli zvrátit (ne)budoucnost předkládanou jim „jejich národními elitami“? Každý sám ať se rozhodne (Bůh obdařil každého vlastním rozumem a svobodnou vůlí). Jaké procesy bude většina společnosti podporovat, to se také stane! Degradace (zánik) nebo rozvoj – jiné možnosti nejsou. Co si lidé zvolí, to nám jistě brzy napoví vnucované pokračování a další fáze akce Covid (Fiala a spol. již začínají vysílat „jasné signály“).

Pavel Tyc

09/2023

sdíletj na

Souhlas
Upozornit na
55 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zuzana
18. 9. 2023 12:51

Čeští protestující požadují, aby vláda dala přednost svým občanům před Ukrajinou

https://aktax.cz/cesti-protestujici-pozaduji-aby-vlada-dala-prednost-svym-obcanum-pred-ukrajinou/

Helena
18. 9. 2023 13:01
Odpovědět  zuzana

NE MY JSME NEPROTESTOVALI, ABY VLÁDA DALA PŘEDNOST SVÝM OBČANŮM !!!! MY JSME POŽADOVALI A POŽADUJEME, ABY TATO FALEŠNĚ DOSAZENÁ “VLÁDA” BYLA POHNANÁ K ZODPOVĚDNOSTI ZA ROZKLAD NAŠÍ ZEMĚ, ABY BYLA ŘÁDNĚ VEŘEJNĚ POTRESTANÁ A ODSTAVENÁ OD JAKÉHOKOLIV ROZHODOVÁNÍ. TAHLE VLÁDA PATŘÍ ZA MŘÍŽE !!

ijn
18. 9. 2023 13:38
Odpovědět  Helena

zároveň musíme vyčistit justici,……ta kryje zločiny vlády,….!!! Nás zatahují do války šmejdi u koryt moci bez jakékoliv opovědnosti

KOLOMA
18. 9. 2023 14:51
Odpovědět  ijn

Tou justicí máte na mysli naši jewstici, hádám. Nic takového jako česká justice nebo česká vláda neexistuje.

Honza 1966
19. 9. 2023 09:16
Odpovědět  Helena

A zavřít i ty miliony jejich voličů? Já i když si nežiji na vysoké noze, utrácím jen kolik vydělám, jsem šťastný že si od svých čtyriadvaceti můžu volit koho chci a NIKDO mi do toho nemá co kecat. Celé mládí mi tloukli do hlavy praštěnou ideologii, že musím poslouchat atd. Pro vás jsou bohužel jsou jen dvě cesty. Buď se smíříte s tím, že jste v absolutní, zanedbatelné menšině, že devět desetin obyvatel vám na nějaké Pjakinovy a jemu podobných entit teorie o ksb, prioritách a podobných oslovinách, sprominutím sere. Nebo doufat, že Rusko splní své, pro mne plané hrozby. A vy pak budete dosažení: do funkcí předsedů sovětů(národních výborů), soudců, bachařů v obnovených Jáchymovech, znárodňovačů atd. Dolfka tu taky vítali. A jak to dopadlo. Stalina taky vítali. A jak to dopadlo. Do třetice to už neprojde, ee

Evelína
19. 9. 2023 13:25
Odpovědět  Honza 1966

No ty jsi ale telátko:D
A většina z vás, co jste narozeni v šedesátých letech. Chudáčci dementi, co nemohli mít tričko s mikimousem a kulatý žvejkačky. Tohle je svoboda podle vašeho gusta. Když potkám blba, je tady 98% jistota, že se narodil v šedesátých letech.

Honza 1966
19. 9. 2023 14:23
Odpovědět  Evelína

Hele Evelínko, dajaký argumentíček by nebyl. Jinak tričko s Mickey jsem na sobě nikdy neměl, nosím na své kostře jen jednobarevná trička i když jsem povahou rocker, nikdy jsem neměl na sobě takovou tu plakátovací plochu s nějakým logem kapely, nežvýkám, piju nejradši Plzeň, kouřím Sparty. Jen mám rád svobodu,. Vím, že je to neslušné, ptát se dámy, ale Ty jsi starší, nebo mladší? A proč mne nazýváš telátkem? Můžeme klidně debatovat, né? Bez urážek. Já jen chtěl říct, že zrovínka váš názor je v podstatě marginální. Prosím o slušnou a věcnou odpověď.

Boomer
19. 9. 2023 15:11
Odpovědět  Honza 1966

..inu, Honzo 1966, jsem jen o osm let starší, ale dokážu se s vámi ve většině věcí shodnout, ani já se po listopadu 1989 necítím špatně, jen mi vadí ten náš postbolševický korporátně fašistický kočkopes, z velké části dílo lidí, kteří sice pružně mění rétoriku, ale myšlení mají stále stejné, kolektivistické.
Akorát že za jedinou současnou hrozbu ze strany Ruska považuji možnost, že nás odepíšou úplně, i jako potenciálního obchodního partnera v blízké i vzdálené budoucnosti.
Marginální názory a postoje jsou nedílnou součástí každé společnosti, a občas dokonce dojde k historickému paradoxu, kdy dojdou určité míry naplnění, ale vždy je to jen důsledkem něčí vůle zásadně mimo vliv marginálů. Štěstí? Smůla? Uvidíme..

katango
20. 9. 2023 11:41
Odpovědět  Honza 1966

Vůči Evelíně uplatňujete jeden komunikační faul – tzv falešné dilema. Je to dost věcné? A jo, jsem o 11 let starší než vy.

Standa
20. 9. 2023 12:09
Odpovědět  Honza 1966

,,Marginální” názor neexistuje!Pokud vnímáte diskuzi. Jste vážně tele.!!!
Tady existuje nějaká svoboda?Pouze policie a cenzůra. A to si pamatuji ještě Gotwallda.Dej si ruskou vlajku na triko a uvidíš ,, svobodu” oslíku!
Vol si koho chceš ze stejné líhně. Ostatní jsou skoro zakázány!
Napiš osle ,,Židák ” a skončíš na PČR a,, Rusák” je ve všech médich.
A dej si americkou vlajku na triko, at jsi COOL!

Helena
18. 9. 2023 12:52

A přitom stačí tak málo: Myslet na dobro svých dětí, přát jim lepší budoucnost a podporovat procesy (z krátkodobého i dlouhodobého hlediska), které vedou k rozvoji společnosti. — a přesně tohle bylo příčinou toho, co se z dnešní mládeže stalo. Dobro svým dětem prokážeme jen tehdy, když je naučíme také pracovat rukama a přitom používat mozek. Když jim dopřejeme radost z dobře udělané práce, aby se mohly podívat na to co udělaly svýma rukama – na věku dětí nezáleží – i malé děti mohou okopávat zahrádku, pěstovat rajčátko, krmit králíky, slepice, podílet se na vaření jídla. Vidím to na našich dětech, jak se hrnou za tátou a jdou pomáhat a jakou z toho mají pak radost. Jak 7leté dítě dokáže pomáhat s péčí o starou babičku. Nebo pomáhají v kuchyni zadělávat knedlíky a pak pozorovat jak těsto kyne. Ještě jsem neviděla děti šťastnější, než když samy něco dokázaly. A to je to dobro pro naše děti. Nikdy se mi nestalo, že by děti něco v obchodě vyžadovaly křikem nebo vztekem, když jim vysvětlím, jak dlouho musí tatínek pracovat, abychom si to mohli koupit. Protože jednoho dne tu nebudeme a ony se budou muset o sebe starat samy.

Nadia369
18. 9. 2023 13:09
Odpovědět  Helena

Naprosty a bezpodminecny souhlas !!!

Pavel z Moravy
18. 9. 2023 17:14
Odpovědět  Helena

.Připojuji se k Nadi, naprostý souhlas.

Pedro
18. 9. 2023 18:06
Odpovědět  Helena

Hezké, 100% to tak funguje u správných rodičů.

Honza 1966
19. 9. 2023 10:08
Odpovědět  Helena

Tak to ode mne souhlas, já trávil prázdniny jako kluk u prarodičů na tzv šáleném východě, až za Sninou. Měli jsme krávu, kozy, prasata, a drůbež, vstával jsem ve čtyri ráno, šel jsem tetě pomáhat do teletníku, naučil jsem se kosit. Ale 5 litrů mléka jsme museli každý den odevzdávat(teda asi za 3,- Kčs družstvu. Dřiv měli i koně, 8 krav a co si vydělali, bylo jejich. Slušný výdělek v JRD byl, ale raději by hospodařili sami. Babí i děda byli 1909 ročník. A teď kolik lidí má možnost takhle vést děti a vnoučata k práci na dvoře a zahradě? Doba se změnila a děti vychovat lze i v bytě, uklízet, pomáhat s vařením, prostě je zaměstnat. Doba je jiná, hlavně jim netlouct do hlavy, jak dřív bylo líp a teď je vše na lejno

Helena
19. 9. 2023 12:10
Odpovědět  Honza 1966

Ty větší děti i známí- jsme poslali na brigádu, prac. doba a stále mezi lidmi. Po brigádě byli holoubkové jako vyměnění. Svoje vydělané korunky si opečovávali, ani za nic je nechtěli utratit a jak se otrkali mezi lidmi – poznali tam hajzlíky i ty, co jim pomáhali. Neocenitelné. Děti jde dobře vychovat všude, jen se musí chtít. A do hlavy jim toho moc nenatlučete, není nad jejich vlastní zkušenost /za hodně vzdáleného a mírného dohledu rodičů/. Pak se otrkají mezi různými lidmi tak, že ani takový Pyjala s Rakušanem je neopije rohlíkem a oni se hned neleknou. To mi připadá správné.

Honza 1966
19. 9. 2023 12:17
Odpovědět  Helena

Ale ani Putin, a mystické ruské dobro, jinak souhlas

Boomer
19. 9. 2023 16:02
Odpovědět  Honza 1966

.. no, já měl odmala v tomto směru něco málo výhod. Část příbuzenstva na Západě i za moři, slovenský strejda zase bojoval jako voják Slovenského štátu na Východě, když jsem začal rozum brát a knihy číst, tak v naší venkovské knihovně zrovna knihovníkoval starý pán, který se narodil českým rodičům v Rusku a do původní vlasti se vrátil s legionáři jako osmnáctiletý mládenec, peklem války a kusem světa prošlý. Ten mě pustil i ke knihám, které byly vyřazeny z fondu pro ideologickou závadnost, jako třeba v té době Stalinovy spisy, dokonce tam v bedně snil sny o tisíciletém panování i kaprálův Můj boj, přikrytý novinami s reportážemi o spravedlivém Procesu s vedením protistátního spikleneckého centra v čele s Rudolfem Slánským.
Čti všechno na co přijdeš, ať víš co si kdo myslí, jak se kdo dokáže chovat při prosazování svých zájmů, abys potom ve světě nečuměl jako vrána na kolotoč..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Spam Teuton
18. 9. 2023 13:32

Mně stačilo, když loni ministr školství prohlásil, že se české školní osnovy musí propojit s těmi ukrajinskými. Přátelé, tomu musíme za každou cenu zabránit, to zdegenerované ukrajinské svinstvo do českého školního systému nesmí.

sizok
18. 9. 2023 13:46
Odpovědět  Spam Teuton

Já jim říkám osídlenci, resp. osadníci. To už nejsou ani migranti. Osadníci,
kteří chtějí zabydlet jiné území poté, co to minulé již zničili. Přinesou si sebou
vše, na co jsou zvyklí. Své modly, zvyky, návyky. Ale i svou naturu,
kterou budou chtít všem vnutit. Své chápání spravedlnosti, vraždy, korupci,
oligarchizmus atd. O běžné kriminalitě, jak ji známe, nemluvě.
A nejhorší bude jejich nadřazenost, jejich sebeuvědomění, že oni jsou
ti vvvolení. Snad náš konec nebude trvat dlouho. Děkujeme Fialo. Ty zkurvy-synu.

Duudu Wo
18. 9. 2023 14:20
Odpovědět  sizok

Není něco podobného na území státu Palestina? Neroztahuje se tam někdo?

Jaris
19. 9. 2023 02:28
Odpovědět  Duudu Wo

Ten nekdo, kdo okupuje Palestinu a okrada ji o dalsi a dalsi uzemi, jsou zidaci turkicko tatarskeho puvodu, kteri s puvodnimi Semity nemaji nic spolecneho.
Nejenze jsou rozlezli po celem svete, kde ziji v diasporach a skodi hostitelskym statum, ale maji i druhy oficialni autonomni stat na Dalnem vychode Birobidzan, ktery jim pridelil Stalin.

Milan ze Zahrady Čech
20. 9. 2023 02:05
Odpovědět  Jaris

A tzv. Palestici s původními Pelištejnci snad jo?

Jaris
19. 9. 2023 02:18
Odpovědět  sizok

Zkurvysynu Fialovi se nedekuje ani ironicky. On by to pri sve omezenosti povazoval za pochvalu a vdek.

Jaris
19. 9. 2023 02:14
Odpovědět  Spam Teuton

Neprizpusobivi Ukrousi patri zpatky na Ukrajinu. Do ceskych veci at se nemotaji. To jim nesmi byt dovoleno. Fialovi zmetci, kteri Vasilisum a Vasilicim po vsech strankach nadrzuji, pocitaji s tim, ze prave od techto ukrouskych parazitu dostanou hlas v pristich volbach.
Nedostanou, protoze si myslim, ze ani svuj termin vlady tyto odporne prozapadni filcky fialove nedokonci!

Vladimír
18. 9. 2023 13:37

Nejdříve byl národ sprosté slovo, ale v poslední době se oslavuje třeba ukrajinský národ (co to vlastně je?). Ono záleží na tom, k čemu zrovna chceme lidi dostrkat. V případě Ukrajiny k sebevraždě. A daří se. Po SVO se ovšem i tam národ opět stane sprosté slovo a bude se opět prosazovat “tolerance”, protože bude třeba někam vystěhovat nezvladatelné migranty z EU. A ještě možná část Ukrajinců bude najednou polský národ… :-))))

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Miro 2
18. 9. 2023 13:48

Také to vidím stejně. Český národ kulturně a morálně upadá. Politici po roce 89 zneužili euforie a nadšení ze znovuzískání plné svobody a přičlenili nás náselně k Západu, který nás prodal Hitlerovi a a bylo jim jedno co s námi bude. Kdo jednou zradil zradí znovu. Když se ohlédneme zpět o 30 let jak náš národ oslepl a uvěřil, že jsme se dali na správnou cestu ruku v ruce se Západem. A jak jsme po více jak 30 lety dopadli. Stali jsme se kolonií Německa, na které jsme ekonomicky plně závislí a Němci toho využívají ve svlj prospěch. Stali jsme se protektorátem USA a jsme plně pod jejich vojenskou kuratelou. Co z toho má náš národ? Nic, protože sloužíme zájmům globalistů a boháčům typu Rockefellera a Rothschilda.

sizok
18. 9. 2023 13:52
Odpovědět  Miro 2

Je konec, příteli. Musíš používat minulý čas. To všechno už proběhlo.
My už jenom čekáme na svůj konec. A věř mi, nebude to hezké.

ModrýKlokan
19. 9. 2023 02:57
Odpovědět  Miro 2

@ Miro, Sizok

Západ nás vždy chtěl ovládnout. A když se mu to nevedlo, tak nás alespoň zradil. A zradí nás vždycky a kdykoliv.

Autor
18. 9. 2023 13:50

Souhlas, ale jako vždycky má to pozadí.

Toto není zdaleka jen náš problém, i když to, co se děje u nás, nás musí prostě nejvíce zajímat. Pravdou je to, že tohle je jev který probíhá v celé té euroatlantické civilizaci od Austrálie po Evropu, Anglii i USA. Je to mor neoliberalismu, rodícího se fašismu toho nejhoršího typu, který je úspěšně zkoušen právě teď na Ukrajině.
Jak jinak si lze vysvětlit ty “správné” filmy, seriály, předělávání již existujících, zakazování knih, které nejsou ty “správné”? A to všude tady “u nás” na Západě!
Shodou okolností jsem byl tak trošku zapojen do snahy po listopadu (malé písmeno jako urážka) uchovat úroveň našeho školství. Již tenkrát byly vidět -. jakoby ještě “nevinné” – rysy dnešního stavu. To že nás ignorovali a zesměšňovali, pokud se námi vůbec zaobírali, na úřadech, to se dalo pochopit. Ale že to dělali rodiče tehdejších žáků a studentů už tak pochopitelné nebylo. Od té doby jsem mnohé pochopil, a život to ukázal nakonec sám, každý s esnažil aby jeho potomek mel nejlépe nějaký ten “obchodnický” titul a nekoukalo se na reálné možnosti.
pokr.

Autor
18. 9. 2023 13:58
Odpovědět  Peter 008

Snem mnoha absoloventů se stalo pracovat v nějaké té organizaci, která je jinak sponzorována a to štědře ze zahraničí. V podstatě nic nedělat pro svou vlast, ale proti ní! A někteří, ne všichni, rodiče těchto se diví, co se to u nás děje. Tam v tom období jsme jako národ prohráli velmi důležité kolo naší budoucnosti a bude nesmírně těžké to napravit. Prohráli jsme to jako celek svou lhostejností a sebeláskou, když záíleží jern na mně konkrétně a ti ostattní jsou jen otroci.
Prvními optroky jsou však právě ti, co pracují pro zahraniční tzv. nepolitické organizace, druzí jsou ti, co prosazují cizí zájmy na úkor našich národnícvh. Ano, jsou otroky a nic to nezmění. Bohužel táhnou nás všechny do toho otroctví, které se nebude líbit ani jim.
Nrmeohou být vlastenci ti, kteří dávají přednost čemukoliv cizímu, své portmonce, svému panděru, svému “anglickému trávníku”. Nemohou to být ti, co si nepřejí budoucnost národa.

Frank1
18. 9. 2023 14:09

Rusove v Africe i bez Prigozina jedou dal.
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/

Pavel z Moravy
18. 9. 2023 17:06

Škůdci zemští dostali za úkol zdecimovat kulturu tohoto národa a zatím se jim to daří. Myslím, že degradace je v plném proudu. Nechci být až takový škarohlíd, ale dobře již bylo a myslím, že s těmito odnárodněnými generacemi není žádná velká šance zvrátit tento stav. Tento národ bude přežívat jako kolonie, dokud se nezrodí skuteční vůdci a to může trvat i desítky roků.

sizok
18. 9. 2023 18:16
Odpovědět  Pavel z Moravy

Aby bylo z čeho, Pavle. Obávám se, že jsme už za horizontem,
kdy se dalo něco dělat. Prožil jsi skvělý život? Prožil jsi ho tak, jak jsi chtěl?
To je to jediné, co tě může těšit. Budoucí společnost nebude pro nás.
Zažil jsi svobodu, oni ji nezažili a ani nezažijí, neví co to je. Jsou už od malička
vychováváni v duchu tzv.progresivismu. Otroctví bude pro ně normální věc.
Stádní složka lidské povahy bude převažovat. S tím se je třeba smířit.

Jaris
19. 9. 2023 02:37
Odpovědět  Pavel z Moravy

Zdravim Pavle a musim zopakovat tuto moudrost.
“Tezke casy vytvari silne muze a silni muzi vytvari dobre casy. Dobre casy vytvari slabe muze a slabi muzi vytvari tezke casy.” Nyni je cely zapadni svet v tezkych casech, ktere vytvorili slabi muzi. Verim, ze brzy prijde obrat.

zuza
18. 9. 2023 17:40

už to bude dosť dávno, keď som stála v úžase pred umeleckým veľdielom, znázorňujúcim 2 chlapov čurajúcich na jazierko (viď úvodná koláž). Boli sme v Prahe na porade v materskej firme a bola som tam ešte s dvoma kolegami z budapeštianskej pobočky. Pre mňa to bol tiež šok, ale keď si tí Maďari uvedomili, kam 2 tie sochy čurajú, myslela som, že im budem musieť volať sanitku.
Nevedeli pochopiť, prečo ako je to vôbec možné, prečo to nie je zbúrané, prečo autor veľdiela nie je v base a ako je možné, že to okoloidúcim vôbec nevadí.
https://www.kudyznudy.cz/aktivity/sousosi-curajicich-panu-davida-cerneho-u-hergetovy

Helena
19. 9. 2023 12:32
Odpovědět  zuza

To je málo, aby dílo bylo dokonalé, museli by být oblečeni do vlajky USA a mít stažené kalhoty, v podřepu, zády k sobě a u zadku bobek – pak by to bylo opravdu pravdivé dílo.

připravený
18. 9. 2023 17:43

Pane Tyc – dokonalý popis reality
děkuji

unor 2022
18. 9. 2023 20:31

Ne Rajchl a dalsi, ne Vaclavske namesti.
V prve rade je treba si uvedomit vec cislo jedna.
Ze kdo vede ‘vetsinovy’ Cesky narod do nekulturni baziny je Ceska televize.
Boj o Ceskou televizi je bojem o televizni, znaly/neznaly, kulturni/nekulturni a svobodny/nesvobodny Cesky narod.

Jaris
19. 9. 2023 02:42
Odpovědět  unor 2022

Zadna pokojna demonstrace o vikendu nepomuze. Ten obrovsky dav na Vaclavaku byl inspirujici, jenze se to melo konat ve vsedni den a vtrhnout s plnou silou na urad vlady a vyhazet ty politicke vsivaky z oken z nejvyssiho patra.

Boomer
19. 9. 2023 08:16
Odpovědět  Jaris

..a co potom? Představte si, že tomu velíte a tím pádem taky máte zodpovědnost za životy 100 000 lidi pod okny a přeneseně také za budoucnost 10 000 000 občanů ČR. Takže jaký máte plán na nejbližších 24 hodin?

Helena
19. 9. 2023 08:44
Odpovědět  Boomer

Přesně!! Teď je důležité, aby si lidé fyzicky osahali tu masu, která má stejné názory proti této dosazené americké chuntě. Kecy na netu není fyzická přítomnost a nabrání energie toho obrovského davu – teď jsou nejdůležitější účastníci těch demonstrací. A nakonec je dobré, že p. Rajchl je právník.

Jaris
19. 9. 2023 11:00
Odpovědět  Boomer

Dosadit novou vladu CESKYCH vlastencu. Ve vlade nesmi figurovat zadny skodici zidak. ZADNY! Nasledovalo by vystoupeni z EU a NATO. Byly by vykopnuty vsechny politicke a humanitarni neziskovky. Uzavreni hranic a zastaveni jakekoliv migrace je nutnost. Ukrajinci by byli vyhosteni zpet na Ukrajinu. Nasledovalo by vycisteni justice zamorene smejdy. Nasledovalo by znarodneni cizich parazitickych korporaci. Pozadalo by se Rusko o obnoveni obchodnich a diplomatickych vztahu a muselo by se zacit od piky.
Ale nemejte strach Boomere a Heleno, k tomu nedojde pri priposranosti ceskeho naroda. 🙂

Boomer
19. 9. 2023 11:39
Odpovědět  Jaris

..inu, předkládáte zde cosi jako předvolební program, ovšem s 24 hodinovým plánem činnosti po defenestraci vlády to nemá nic společného.
To si jako myslíte, že po takovém aktu by režim okamžitě padnul na lopatky? Pokud ano, jste na úrovni osnovatelů selských bouří.. a stejný by byl i váš konec.

Jaris
20. 9. 2023 10:38
Odpovědět  Boomer

Samozrejme, ze defenestrace by byla prvnim krokem ke zmene. Vite, vsechno jde, kdyz se chce, ale zadne mirumilovne vikendove demonstrace proti vlade nic nezmeni. Kdyz to slo v Africe v nekolika zemich, proc by to neslo v CR? No protoze neni skutecny zajem neco menit. Hlavne, ze je na nakupni fronte klid.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
20. 9. 2023 11:34
Odpovědět  Jaris

cit:,,ale zadne mirumilovne vikendove demonstrace proti vlade nic nezmeni.”
Udělal někdo ze zdejších ,, gaučáků”něco proto , aby zde pouze necancal?
16.9. nás bylo na Václ. okolo 80-90 000.Vládní média apel ignorovala i výzvu k účasti.
V médiích bylo,, okolo 10 000 , pouze horní část Václ…..Bylo to plné po Můstek, Krakovská, Opletalova, Vodičkova, Jindřišská plná , těch , co se tam nedostali. Ruce u těla , ani jste je nemohli zvednout.( možná , že půlka byla tajných).
Chceme to změnit! Ne Saurona, válečného zločince v temné věži na Hradě: Ne, jeho skřety v pohradí! Jenže….to se musíte zvednout z pohovek, gaučáři. Byli tam občané z Aše až po Moravu! A Vy?

Boomer
20. 9. 2023 19:42
Odpovědět  Jaris

.. takže nevíte a nemáte představu o další činnosti, natož nějaký plán ani na půl hodiny od okamžiku nula. V tom případě už máte na rukou pouta, to v lepším případě, v horším už vás vezou v pytli v kufru auta někam do vojenského prostoru..

Jaris
21. 9. 2023 06:34
Odpovědět  Boomer

Boomere, to je prave ten problem, ze jit do konfliktu s nepritelem s vedomim, ze prohraju je predem prohrany boj. Proto je jednodussi cekat a doufat, ze to za vas udela nekdo jiny. To je takova mentalita dnesnich obcanu CR.

Boomer
21. 9. 2023 07:52
Odpovědět  Jaris

..ale howno, madam. Jde o to, že na konflikt musíte být připravená po všech stránkách, reálně zhodnotit možnosti svoje i protivníka. A s vyčkávací mentalitou jen dnešních občanů ČR na mě nechoďte. Pokud pro svoji věc nedokážete získat masivní podporu, chybu hledejte na svojí straně, když vás lidi nepodpoří, tak jen proto, že nenabízíte realizovatelné řešení.. lidi nejsou zas tak blbí nebo pos*raní!

tupý hulvát
19. 9. 2023 10:04

” (Krajský soud v Brně) neodsoudil (osvobodil) pedofila (který znásilnil 6 chlapců).”
Nemohu tomu věřit,je to evidentní lež.Buď důkazy byly a NEMOHL OSVOBODIT,nebo nebyly a autor nemůže vědět co se stalo.

katango
19. 9. 2023 10:10
Odpovědět  tupý hulvát

Vypadá to, že důkazy byly, soud neosvobodil, ale uložil směšný trest.

Standa
20. 9. 2023 20:44
Odpovědět  katango

Asi byl i soudce pedofil. Chápal pohnutky.

zuza
20. 9. 2023 19:13
Odpovědět  tupý hulvát

za mojich mladých čias, keď ešte svet bol normálny, tak by ten zmrd dostal exemplárny trest a potom by ešte musel absolvovať povinne chemickú kastráciu. A bolo zvykom, že o przniteľov detí sa postarali aj ich spoluväzni. Otcovia a matky tých detí by sa mali dohodnúť a postarať sa o to, aby po tom, ako opustí brány väznice, aby už nikdy žiadnemu decku neublížil. Možno je medzi nimi i nejaký veterinár…..

Miro 2
19. 9. 2023 12:04

Jde o plánovitý anglosaský systém ovládnutí světa a jeho zdrojů pomocí propagandy, převratů a instalování loutkových vlád poddaných USA, Británii. V různých zemích se budou systematicky pomocí genderismu rozbíjet rodiny, ničit v národech vztah k vlastenectví, suverenitě svých zemí a podloudně opět vytvářet kolonie k vytěžování veškerého bohatstsví. K tomu je potřeba zničit nejen Rusko a EU, ale pokusit se rozklížit vznikající spolek BRICS. To se v žádném případě nesmí podařit jinak svět ztratí nadobro rozum a zahalí ho temno.

Standa
20. 9. 2023 19:58
Odpovědět  Miro 2

Temno zde přichází od Saurona, válečného zločince, generála NATO z Temné věže na Pražském hradě. A jeho skřetů.Nemůžeme( prozatím)dělat pořádek v anglosaském světě( musíme počkat na Rusy) udělejme si ho nejdříve zde!!!
Mírumilovné demonstrace jsou jim k smíchu. Chce to něco jiného.