Na penze není. Ale na mejdan v divadle a na herce a modelky při občerstvení vláda peníze najde.

Víte, že v době krize se na ministerstvech kupují drahé Iphony a kávovary? Víte, že platíte i vstupenky do zábavního parku pro rodiny zaměstnanců ministerstva obrany? A víte, že organizace Rakušanova ministerstva vnitra si objednala obsluhu u agentury, která dodává herce a modelky? Pojďme na to.

Černochová – ministryně války. Bojíme se o děti, chceme mír, ne válku, zní naší zemí. Média mlčí.

Víte, že i v České republice proběhly jen v březnu desítky pochodů za mír a stále pokračují? Víte, že občané se bez pódií a politiků spontánně organizují a hlasitě, veřejně na náměstích volají po míru? A víte, že matky nahlas říkají, že odmítají vládní politiku, a že se nechtějí dožít toho, aby jim v náručí umíraly děti? Pojďme na to.

P.Cimbál: už rok přebíráme jednostrannou propagandu. “Jejich” už jsou média, školy, vláda, prezident

sdíletj na

3.5 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
23. 3. 2023 14:09

Rozhazují naše prachy kde se dá a užívají si moc, kterou jim darovala USambasáda a Brusel, aby nedělali nic, co by narušilo pokojný veletok našich peněz k usákům a bruseli. S klidem nechají postřílet mladý kluky na ukradině-je jim to šumafuk-nezájem, hlavně když jim to přinese prachy. Nezajímá je nic, co se týká občanů, absolutně nic. Jen si další poslušné mafiány dosazují ke korytům, ty co projeví neposlušnost, vyhodí, a tak to jede dál. Nezajímá je žádná ekologie, oní ví, že grýndýl je jen další a další přísun do jejich šrajtoflí. Že grýndýl velice poškodí přírodu, je absolutně nezajímá. Tyhle lidi zajímá je jedna věc: aby měli koryto plné prachů, jinak je nezajímá zhola nic. nic.

ladik
23. 3. 2023 14:56
Odpovědět  Helena

To je podstata kapitalismu.

Helena
23. 3. 2023 15:02
Odpovědět  ladik

Bohužel – tohle není kapitalismus, ale otrokářská společnost, bezohledná otrokářská společnost, která jde doslova a do písmene přes mrtvoly – otroků.

Autor
23. 3. 2023 15:10
Odpovědět  Helena

Ale pro obyčejného člověka to je otroctví. Musí pracovat, nemá na to, aby si mohl naspořit, potřebuje bydlet, tak se zadluží, všichni mají auto, musím ho mít také. S mobilem to samé. Mění se přostředky, ale ne podstata.
A když si svoje odpracuje, ještě mu omezují důchod …

ladik
23. 3. 2023 15:25
Odpovědět  Helena

Právě proto, že vláda kapitálu činí z lidí otroky. Zeptejte se těch, co denně vyprazdňují ve výrobnách své životy pro blaho “svých chlebodárců” jen pro to, aby mohli existovat bez nároku aby skutečně mohli žít.

Teuton
23. 3. 2023 14:17

Znám pouze jednoho nepřítele. Fialové pětizmrdy ovládané ukrajinskou mafií. Ale s lynčováním a věšením pětizmrdů na kandelábry nesouhlasím. Musí se najít jiná – civilizovanější – cesta, jak se tohoto ukrajinského fialového moru zbavit.

miro
23. 3. 2023 15:41
Odpovědět  Teuton

Nejjednodušší,nejučenější,nejrychlejší,nejmíň nákladní cesta je pověsit a to co nejdříve !

Frank
23. 3. 2023 17:14
Odpovědět  miro

Anebo zaplatit šikovného odstřelovače. Třeba toho, co odpráskl Mrázka.

Boomer
23. 3. 2023 19:28
Odpovědět  Frank

..ten už to má taky za sebou. Takhle to v oboru chodí..

Jaris
24. 3. 2023 03:31
Odpovědět  Teuton

Mate pravdu. Nejlepe misto veseni petikolky na kandelabry je lepsi predhodit je hladovym krokodylum a anakondam v ZOO. Byli by alespon dvakrat za zivot uzitecni jako potrava a zbylo by po nich akorat smradlave lejno do zahradky.

Janvac
23. 3. 2023 20:29

CSSZ nevyplaci duchody se zpetnou platnosti. Bud jsou uz rozkradene, protoze se pojistenec delsi dobu nehlasil, nebo na Ukrajine v cerne dire nacku. Bylo by dobre o tom neco zjistit. Nemate nejake informace?
Prebujely statni aparat si osobuje lhutu na odpoved ke stiznosti do 90 dnu. Vy sam ve styku s uradem dostanete 14 dni a beda, kdaz se opozdite. Asi doufaji, ze pojistenec mezitim natahne brka.