Můžete o tom měsíc dumat

St, 03. 08. 2022, 17:38

autor: vidlák

Krátký čínský úvodník:

Zdá se, že teď mrkla naopak Čína. Ale je možné, že si svoji odpověď šetří na jinou chvíli. Samozřejmě už jsme mohli zaznamenat vítězný ryk příznivců Západu, že je jen jedna nezpochybnitelná supervelmoc. Já bych toto nadšení úplně nesdílel, ale protože zatím nic víc nevíme, počkám s dalším hodnocením na vývoj událostí.

Pořád si myslím, že Sitting Ping vyhrotil situaci natolik, že musí nějak reagovat, aby neztratil tvář. A manévry stačit nebudou.

A teď už dnešní text:

Tak jsme se dozvěděli další jobovku… slavný vládní úsporný tarif nikomu nepomůže. Včera se to rozmázlo v majstrýmových médiích. Vláda hodlá každé domácnosti pomoci částkou cca 2000 Kč. Vzhledem k tomu, že za energie zaplatí běžná domácnost kolem sedmdesáti tisíc ročně, tak vládní pomoc ani nepoznáte.

Za sebe říkám, že mě to vůbec nepřekvapuje. Takhle to vláda dělá od začátku. Tohle je Fialova strategie, takhle mu to zřejmě nařídili ti, kteří ho dostali do funkce.

Takže si to shrňme. Vláda nemůže ČEZu nařídit nějaký úsporný tarif, protože by tím prý poškodila minoritní akcionáře. Ale může ČEZu půjčit 74 miliard, aby si mohl z lipské burzy koupit elektřinu pro nás, kterou tam sám dodal. Z lipské burzy také nelze vystoupit. Nelze udělat ani nějaký strop na ceny benzínu. Zásobníky sice máme naplněné plynem, ale státu z toho patří asi pětidenní spotřeba. Zbytek tam nafedroval kdovíkdo ke kdovíčemu.

Budeme kupovat nejdražší stíhačky všech dob i kdybychom mohli mít Grippeny zdarma.

Budeme dodávat zbraně na Ukrajinu, budeme hrotit sankce proti Rusku, budeme se starat o uprchlíky. Na to peníze jsou.

Blyštivý Péťa mezitím bude vysílat silné signály a nechá si srát na hlavu od kdejakého ojrobyrokrata. Vítek Rakušan bude mezitím dělat hentu vysokou politickou kulturu. Babiš bude objíždět republiku s karavanem, Okamura bude dělat další videa, jak za nás bojuje v poslanecké sněmovně.

Já vám samozřejmě nechci radit. Jste všichni dospělí, samostatní, svéprávní, máte mozek, chodili jste do školy, ledacos víte a ledacos umíte. Ale teď vám řeknu, jak to vidím já:

Podle mě máte všichni dvě možnosti.

Můžete třetího září přijít na Václavák a pomoci tomu, aby s tam sešlo alespoň sto tisíc lidí. Můžete tam stát, chvíli vykřikovat nějaká protivládní hesla, poslechnout si řečníky a večer jet zase domů. Můžete svou přítomností přispět k tomu, že celá demonstrace bude možná ignorována pravdomluvnou Českou televizí, ale stejně bude nepřehlédnutelná. Můžete svou přítomností pomoci tomu, aby se odhodlali majitelé velkých traktorů, kamionů a jiné těžké techniky, aby o týden později zablokovali Prahu, pokud vláda bude dál jen vysílat signály.

Pokud přijdete, tak samozřejmě budete muset překousnout, že tu demonstraci nesvolal váš oblíbený spasitel této zemičky. Budete muset překousnout, že se do čela nepostavil ani Babiš, ani Okamura, ani Foldyna, ani Ivan David, ani Majerová Zahradníková, ani Lubomír Volný, ani Josef Skála. I když tam alespoň někteří ze jmenovaných budou také řečnit. Budete muset překousnout, že nejvíc za tuto demonstraci kope ten Rajchl, který „ještě nepostavil ani psí boudu, maže a udává lidi na fejsbůku, je arogantní, všeho schopný, hajzl, nedůvěryhodný, rozesírač, který zničil Trikolóru… atd, atd.“ (Použil jsem jen to, co jsem se o Rajchlovi dočetl v naší diskusi)

Budete muset překousnout, že v případě úspěchu se strana PRO asi dost pohne v preferencích nahoru, zastíní vaše dosavadní oblíbené politiky a ke všemu je i možné, že to stejně k ničemu nebude. Budete muset překousnout, že máte možná pravdu.

A nebo na ten Václavák nepůjdete. Můžete přesvědčit vašeho Okamuru, aby na Staromák svolal jinou a lepší demonstraci, kde bude mnohem lépe hájit české zájmy. Můžete přesvědčit Babiše, aby jeho osmdesát poslanců vběhlo do Sněmovny, zmlátilo tam těch 108 poslanců pěktikoalice a udělali státní převrat. Můžete přesvědčit Lubomíra Volného, aby svolal lízátkovou revoluci na Hradčanské náměstí a vyhlásil tam kromě svobody od covidu i svobodu od Pětikolky. Můžete přesvědčit Majerovou Zahradníkovou, starého Klause, mladého Klause, Zemana, Schillerovou, Havlíčka, Středulu, Březinu, apod, apod, aby udělali něco jiného v jiný a lepší čas.

Můžete si říct, že to stejně k ničemu není a s ničím to nepohne. Můžete si říct, že stejně to ovládá všechno Soros a Aspen institut, můžete si říct, že všichni ti politici stejně jen hrabou pod sebe, můžete si počkat na ty lepší politiky, co to dělají z ušlechtilých pohnutek, můžete počkat do řádných voleb, můžete klidně dál lustrovat každé jméno, které se na vlastenecké scéně objeví, můžete dál deklarovat, s kým se nikdy nespojíte a komu svůj hlas nikdy nedáte.

Nezaznamenal jsem, že by se do Práglu těch demonstrací svolalo pět. Nezaznamenal jsem, kromě fejbůkových výzev (a mých výzev k jednotě), žádný jiný konkrétní čin, který je možno udělat. Sice jsem viděl spoustu výzev vládě, aby odstoupila, ale nezaznamenal jsem, že by vláda chtěla odstoupit, protože pochopila svou neschopnost.

Nezaznamenal jsem žádné jiné nátlakové akce, nezaznamenal jsem žádnou skupinu vyzývající k defenestraci, nezaznamenal vůbec, ale vůbec nic. Kromě té demonstrace na Václaváku, která bude přesně za měsíc, nějak nevím o žádné jiné akci, která by se měla konat. Možná je to moje chyba. Možná je to chyba těch ostatních svolávačů, že k Vidlákovi nedokázali svojí výzvu protlačit. Ale už jsem zaznamenal celou řadu hlasů, proč je ta celá demonstrace k ničemu.

Takhle to vidím já. Buď překousnete, že výzvu ke sjednocení tlumočí jiní, než vaši oblíbení politici a tím pádem dojde na trochu jiné sjednocení, než jste si představovali. Buďto překousnete, se tu cílí na zklamané voliče Petikolky, nebo si řeknete, že to za to nestojí, že jsou to všechno nedůvěryhodní šmejdi, kteří si jen přihřívají svojí polívčičku a chtějí ke korytům a počkáte si, až nějakou akci někdy jindy svolá někdo důvěryhodnější.

Buďto se připojíte teď s tím materiálem, který je k dispozici a nebo se přidáte až někdy později s lepšími politiky. Až budou mít zemědělci ještě nižší výkupní ceny a ještě vyšší ceny hnojiv, až sklárny odstaví svoje pece, aby se už nikdy nerozjely, až bude hlad, tma a zima, až budou podepsány ty nové zákony proti dezinformacím, až se podepíší ty smlouvy na stíhačky a jiný obrněný šrot, až prostě bude ještě mnohem hůř.

Tož si to stréco v té své kotrbě přeberte, není žádné kvalt.

Máte na to přesně měsíc. Za měsíc buďto bude na Václaváku sto tisíc lidí, což nepůjde přehlédnout. To může povzbudit zemědělce, aby příště přivezli i traktory a může to povzbudit průmyslníky aby všichni dohromady by mohli dát vládě nějaké to ultimátum. A nebo bude za měsíc na Václaváku pět tisíc lidí a někde na Letné bude probíhat podstatně větší vzdorodemonstrace milionu chlívek podporující vládu do statků i hrdel a vy můžete čekat, až lepší a větší demonstraci svolá Okamura či Babiš. Případně můžete čekat na zázrak, ono to občas vyjde.

Všimněte si, že vás nenutím do rychlého rozhodování. Nevyvíjím na vás žádný nátlak, neříkám vám nic na poslední chvíli. Sevíruju vám všechno s měsíčním předstihem. Dokonce i toho charismatického lídra jsem vám po vidlácku prolustroval. Máte dost prostoru k diskusi i k vlastním a lepším výzvám. Máte dost prostoru se odhodlat i zdůvodnit si, proč ta demonstrace není dobrý nápad. Máte dost prostoru vykonat nějaké jiné a lepší činy. Tož podumejte, podumejte. V září si pak povíme.

Srpen můžete brát jako takové cvičení ve sjednocování.
https://bit.ly/3Q14owt

3.3 11 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3.3 11 hlasy
Ohodnotit příspěvek
148 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Honza
4. 8. 2022 11:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Energie zdražovaly již před válkou, kdyby ji ten šmejd z Kremlu nezačal, nebylo to ale tak hrozný. Ještě k tomu úspěšně využívá ekoblázny z Bruselu.

Lev Prchala
4. 8. 2022 12:01
Odpovědět  Honza

Co to meleš ty vemeno z kachny?????Vlastní elektřinu díky NEschopný vládě DRAZE kupujeme zpět a na plyn se celá fašoEU chtěl Rusku vysrat,tak budeme ZPÁTKY V DOBĚ KAMENNÝ …i díky takovým hovadům,jako seš ty,jejich volič!

Lev Prchala
4. 8. 2022 12:38
Odpovědět  josh-xy

Vdyť mu nic nedělám….

sizok
4. 8. 2022 13:27
Odpovědět  Lev Prchala

V hlavě chcanky a skalice.

Lev Prchala
4. 8. 2022 13:43
Odpovědět  sizok

Takhle nepěkně mluvíte o Honzíkovi alias blátošlapce z Reichenbergu?
Teda…..zase máte PRAVDU!

sizok
4. 8. 2022 14:47
Odpovědět  Lev Prchala

Před chvílí zajímavý článek na seznamu.
Známé dezinformátory zatkla policie. Vyzývali k odporu proti Ukrajincům – Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz)

Jsem zvědav, jestli mají tolik cel.

Lev Prch
4. 8. 2022 14:58
Odpovědět  sizok

V tom případě se podívejte na http://www.ac24
Jeffrey Sachs:
Ukrajina zmizí z mapy,nebo dojde ke třetí světové válce

Antonin
4. 8. 2022 18:46
Odpovědět  sizok

Nemusíš nám říkat, co máš v hlavě.

Ladislav
4. 8. 2022 14:27
Odpovědět  Honza

💤 Bože, jak se mohlo tohle pitomé hovado vůbec narodit?

Lev Prch
4. 8. 2022 14:58
Odpovědět  Ladislav

Vyskytlo se,evoluce měla chybu v programu 🙂

Antonin
4. 8. 2022 18:47
Odpovědět  Ladislav

To si u Putina a jeho příznivců říkám taky.

VAL
4. 8. 2022 15:01
Odpovědět  Honza

Kačere, překonáváš se. Furt si říkám, že větší bl-bost už zakáchat nedokážeš a pokaždé mě znova překvapíš.

vavi
4. 8. 2022 15:39
Odpovědět  Honza

Choď do hrobu, IDIOT !

Pavel K
4. 8. 2022 15:45
Odpovědět  vavi

Hezky na něj naskakujete a píčus se zajisté dobře baví.

Pedro
4. 8. 2022 15:48
Odpovědět  Honza

Sojový blb.

Vladimír
4. 8. 2022 15:58
Odpovědět  Honza

… Hloupý

All
4. 8. 2022 21:40
Odpovědět  Honza

Blbečku kape ti na mozek ?

janle57
4. 8. 2022 11:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak nevím jak na tenhle článek reagovat,každopádně si myslím,že je každému normálnímu
v téhle zemi jasné,že bez akcí,která bude 3.září se nic u nás nezmění,bez ohledu,jestli
jí bude organizovat Rajchl,Okamura,Trikolóra nebo někdo další,podstatné je,aby se lidé
spojili a táhli v tomhle za jeden provaz,je mi osobně jedno,který z nových vůdců tohle
povede,podstatné jsou cíle,to je vystoupení z EU,energetická soběstačnost na základě
přímých dodávek plynu a ropy z Ruska a okamžité vystoupení z vyděračské Lipské
energetické burzy,která vyhovuje jen Fialům,Babišům a ostatním dobytkům,které
vedou jejich zkorumpované svinské partaje,co mají všechno tohle na svědomí.

Lev Prch
4. 8. 2022 11:40
Odpovědět  janle57

A tentokrát je třeba vydržet a dávat najevo, že ta pětiklika patří leda před soud!

Pavel
4. 8. 2022 13:50
Odpovědět  janle57

Chtěl jsem také něco napsat, ale vy jste to shrnul tak, že k tomu není co dodat. Trefil jste to přesně. Pana Rajchla jsem u nás viděl na demonstraci Hnutí PES a celá ta atmosféra na demonstraci byla skvělá. Pan Rajchl i když ho osobně neznám, bojuje za národ a lid a určitě je to vlastenec. Važme si takových lidí. Máme tady doma orly a nechceme je vidět. Skutečně, na koho tedy čekáme? Všichni ti, kteří byli v článku vyjmenovaní by tam měli být a spojit své síly. To snad není tak těžké pochopit. A ať se ve vůdcovství střídají třeba co měsíc. Pro radu mohou jít k lidem, kteří si v Peru koupili od vlády území v okolí jezera Titicaca a co týden se střídají ve funkci starosty a vše dělají společně

Pavel
4. 8. 2022 13:56
Odpovědět  Pavel

A nepotřebují mít ani policii a basu. Vždyť teď jde o národ a jeho zachování, proboha vyprdněte se na nějaké bolístky co jste si vzájemně způsobili. Buď tedy jste vlastenci a národovci nebo ne. Z vaší nejednoty budou těžit zase jenom škůdci zemští. Já nevím, kdo ze všech těch stran a jejich vůdců je nejlepší. To neví nikdo a to vše ukáže až čas, jak tomuto lidu a národu pomohou. Jedno je ale jisté, má se li to tady zachránit, musí se začít.

Pedro
4. 8. 2022 16:17
Odpovědět  Pavel

Nejhorší jsou mladí nabuzeni proti starším. Vymyté palice ze škol. Mamahotely jsou pro ně jistota, že oni mají ráj, který jim chceme vzít a nutit je pracovat. A to je něčí účelová práce že? Rozesrat národ a pak ho zničit zevnitř!

Lev Prch
4. 8. 2022 17:23
Odpovědět  Pedro

Chceš zničit národ? Začni u dětí,jsou nejzranitelnější a neohebnější.

Albi
4. 8. 2022 15:06
Odpovědět  janle57

Špatné je, že „Praha“ sice vyřeší mnoho, ale ne všechno.
To vůbec nikoho nenapadlo, že je nutné uspořádat podobné demonstrace ve všech městech velkých i menších a pokud možno i ve větších vsích?
Copak svolávatelé nemají žádné spolupracovníky, kteří by situaci probrali s „venkovskou“ opozicí a něco podobného zorganizovali?
V pětitisícovém městečku samozřejmě nebude možné svolat miliónovou demonstraci (i kdyby se v Praze podařila), ale myslím, že větší cenu by měla mnohočetná byť jen tisícihlavá shromáždění, než jedno jediné „pražské“. Protože není jen Praha. I venkova se dotýkají nekompetentní zásahy neschopné rádoby „české“ vlády.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
4. 8. 2022 16:24
Odpovědět  Albi

Bojím se že benga zablokují přístup na Václavák a nazdar.

Lev Prch
4. 8. 2022 16:43
Odpovědět  Pedro

Tak se sejdeme příště na Letmý nebo na Vypichu

VAL
4. 8. 2022 20:21
Odpovědět  Pedro

Jo.

VAL
4. 8. 2022 16:30
Odpovědět  Albi

Možná ani tak ne „to vůbec nikoho nenapadlo“ jako „proč to nikoho nenapadlo“. Že není čas? Co vím, tak viditelné podhoubí budoucí strany PRO tu pod různými značkami nenápadně prorůstá společností už dva roky.

Pedro
4. 8. 2022 15:57
Odpovědět  janle57

Provokatéry hned dokopat na fleku.

Helena
4. 8. 2022 11:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Dá se to říct i tak: buď budeme do roka a do dne všichni bez peněz, bez práce, bez energií, bez bydlení a bez žrádla, špinaví pod mostem, nebo ty hajzly vezmeme za flígr a vyházíme od těch koryt.

ijn
4. 8. 2022 12:27
Odpovědět  Helena

zkusíme mírumilovné žárovkové referendum a týden vydržet, potom se zeptáme přes alternativu, jak a co zamýšlí PSP poslanci každé pondělí s naší likvidací = zničení všech úspor občanů ČR!!!

Honza
4. 8. 2022 13:00
Odpovědět  Helena

Chcete říci, že na tom budeme jako v Rusku. Ale někteří tam ještě na dekadentní hambáč v předělaném mekáči alias Vkusno a kočka, mají.

Lev Prchala
4. 8. 2022 13:15
Odpovědět  Honza

Zmlkni akoholixi.

sizok
4. 8. 2022 13:28
Odpovědět  Honza

Kdybys raději držel hubu.

Albi
4. 8. 2022 15:13
Odpovědět  Honza

Ne nebudeme na tom jako v Rusku, Honžíku, ale mnohem, mnohem hůř.

Nemůžete srovnávat českou „věrchušku“ a její možnosti s možnostmi průměrných občanů (natož s těmi nejchudšími).

Pedro
4. 8. 2022 16:27
Odpovědět  Honza

Sojový blb od soroše!

VAL
4. 8. 2022 16:36
Odpovědět  Honza

Kačere, kdybys namísto káchání myslel, neplácal bys hovadiny. My se nacházíme někde v polovině volného pádu, Rusko je trvale na vzestupu. Teď se to sice na chvíli zarazí, ale po porážce NATO bude vzestup pokračovat. Jukni do statistik, jo?

Antonin
4. 8. 2022 18:50
Odpovědět  VAL

Dobrej fór, Rusko je na ekonomickém vzestupu směrem dolů 😜

VAL
4. 8. 2022 18:55
Odpovědět  Antonin

Tak tak… Proto jde také jeho měna nahoru, podle toho se to prý v kavárně pozná.

Antonin
4. 8. 2022 19:20
Odpovědět  VAL

Nejde, kurz jen uměle stanovuje ruská centrální banka. Chápu ale, že tomu nerozumíte, anebo nechcete rozumět.

Lev Prch
4. 8. 2022 19:33
Odpovědět  Antonin

Kradousku mlč, nebudeš v roli debila!

VAL
4. 8. 2022 20:23
Odpovědět  Antonin

Budu slušný. No comment.

václav
4. 8. 2022 21:43
Odpovědět  Antonin

Jo a ten plyn a ropu prodáváš ty do celého světa a vyděláváš miliardy. My máme holou a děláme machry, pokud se nedáme dohromady a ty zmrdy i s tebou nevykopeme tak jen do prvních mrazů.

Nadia369
4. 8. 2022 13:05
Odpovědět  Helena

Naprosty souhlas! Ale nejdriv si musime uvedomit a priznat, ze desitky let jsme byli uceni vladami, medii i ve skolach abychom se rozdelovali na my a oni. Vysledkem je ,ze je tu spousta malych stran a hnuti, ktere se mezi sebou nedokazou domluvit pouze na zaklade malichernosti. Meli bychom se opravdu zamyslet a mozna zjistime,ze v podstate chceme temer vsichni to same a kdyz odlozime ego a zacneme spolu rozume komunikovat muzeme vybudovat stat a spolecnost dobrou a dustojnou pro vsechny. Staci se dat dohromady a na malem zaklade se shodnout a najit spolecnou cestu. A neustoupit z ni.

Nadia369
4. 8. 2022 13:05
Odpovědět  Nadia369

Ti nahore dobre vi, ze lidi rozdeleni nezmuzou nic, ale pokud se sjednoti je to jejich rychly konec.Verim,ze kdyby se ti lidri malych stran sesli urcite by nasli spolecnou cestu jak ven z techto sr***k i vizi do budoucna.A ta masa lidi, kteri jdou za nimi bude najednou obrovska a dalsi se pridaji, kdyz to uvidi. Ja vim, ze ted tady nekdo rozcupuje me, ale model dobre spolecnosti pro vsechny se uz na techto strankach objevil v podobe tri clanku od Ing. Ticheho. Bohuzel hodne z vas tady to smahem odvrhla aniz by se nad tim poctive zamyslela. To je skoda protoze ten model je poctivy a zalozeny na vlade lidi, ne politickych stran.

Albi
4. 8. 2022 15:19
Odpovědět  Nadia369

„.…lidi rozdeleni nezmuzou nic, ale pokud se sjednoti ……
Známé „pruty Svatoplukovy“. Historie nám dává mnoho cenných, životem nasbíraných znalostí a zkušeností, ale my neposloucháme, protože to byla „lidová moudrost“ a žádná jediná vědecká „studie“, které jediné je vzdělanému člověku nařízeno věřit.

VAL
4. 8. 2022 16:45
Odpovědět  Albi

Jo. Akorát že PRO už předběžně implicitně rozděluje. Viz fuj fuj SPD a KSČM. Nemluvě už o tom otírání si huby o pana Skálu, za nímž přišli pro podpis pod „Chartu“ – takto zakládací listinu strany PRO – a teď si o něj otírají hubu.
Což neznamená, že ten slet vlastenců není dobrý nápad – jen vidím věci rád tak, jak jsou, ne jak by někdo rád, abych je viděl.

Albi
4. 8. 2022 17:30
Odpovědět  VAL

Tak to jsem nějak nepostřehla, že PRO je proti Skálpvi. Tím hůř pro nás.
Ne, nespojíme se, globalisté vědí dobře co a jak dělat a čím menší je národ, na tím menší skupinky se dá rozdělit a tím lépe se mu vládne.
A jejich kritiky stačí posměšně označit na dezinformátory, kteří skočí na každý drb a „mlčící většina“ za ně tu zbývající práci ráda vykoná..

VAL
4. 8. 2022 18:59
Odpovědět  Albi

Jsem vůl. Vidlák, ne PRO. Jak si tam utírá podolek o ty oblíbené spasitele. Tedy ne až takovej. Vůl. Mám totiž Vidláka za jejich terénního pracovníka, za manipulátora ve prospěch PRO. A nechce se mi věřit, že by jen tak na vlastní hubu žvanil mimo proud.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
4. 8. 2022 17:47
Odpovědět  VAL

Ano také jsem před pár dny četl, že ten Rajchl je opět vábnička, jako VV, Trikolóra a další rychlokvašky jen a jen za účelem oslabit SPDé. Je tady i promile možnosti, že to globalisti na nás hrají i s tou SPDé. Možné je vše!!! Oni se snaží to se musí nechat, ale jestli by to byla ta pravá vlastenecká strana, by se poznalo až by byla u moci. Prozatím nebyla a kdoví jestli někdy bude. A TO JE TEN ČERVÍK V MÉM MOZKU. Jako opozice JI(SPDé) nechají ONI provádět co chtějí. PROČ?!! TO JE PRÁVĚ TA HRA, O NÁŠ POCIT, ŽE O NĚCO JDE A MY BYCHOM TO MOHLI ZMĚNIT. PŘITOM UŽ JSME DÁVNO V PRDEELYYY. Zkuste mě to někdo vyvrátit, že to nemůže takhle být.

Lev Prch
4. 8. 2022 17:51
Odpovědět  Pavel K

Zajímavý názor, děkuji Vám za něj 👍

Pavel K
4. 8. 2022 18:06
Odpovědět  Lev Prch

Dík, je to originál, ještě jsem toto nikdy nenapsal. Musel jsem vždy v životě uvažovat pokudmožno logicky, tím trochu nastavíš ty mezery, kdy jsem chyběl ve škole. 🤣 Jsem kluk z vesnice, žádný učenec, zkrátka dlouhý vlasy beagbít, chlast, dobré jídlo a holky, to je hezké zvířátko. Jinak jsem Pavel ju. 🙋‍♂️

Lev Prch
4. 8. 2022 18:31
Odpovědět  Pavel K

Má to hlavu a patu a nutí mě to myslet,i v tom vedru,což je fuška 😂😂😂Já jsem Vláďa, těší mě 👍🤠

Pavel
4. 8. 2022 18:04
Odpovědět  Pavel K

Může to tak být, ale jak na to přijít, to by museli někteří mluvit.

Pavel K
4. 8. 2022 18:59
Odpovědět  Pavel

Pavlíku kamaráde, to je právě ono, jak na to přijít!!!! Nijak, jestli budou volby, když je neutne mimořádná událost, tak uvidíš, že SPDé dostane tolik hlasů, jen aby nemohla něco ovlivnit. O mé myšlence mě vyvrátí jen to, že SPDé bude rozhodovat o věcech o kterých teď mluví, že by je tak dělala. Až se tomu stane, tak já si oddychnu a veřejně prohlásím že jsem blb obecný. A s radostí. 🙋‍♂️

VAL
4. 8. 2022 19:06
Odpovědět  Pavel K

Nevylučuji nic. Jenže!
Modelová situace: SPD se dostane k moci. A protože to má v názvu strany, musí ji prosazovat. A jdeme dál. Prosadí ji. A pak, kdyby začal Okamura transformovat do oka můry, není problém ho vyměnit. Kohokoli – nejen jeho. A to je důvod, proč opakovaně volím SPD i když mě Okamura opakovaně nas-írá stejnou měrou, jako opakovaně a trvale vzrůstá má úcta k panu Skálovi a pohrdání k Burešovi.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
4. 8. 2022 19:36
Odpovědět  VAL

Je Škoda, že už tu nejsou pánové Ransdorf a Kohlíček,oba měli co říct!

Pavel K
4. 8. 2022 19:42
Odpovědět  VAL

Teď nevím jestli si rozumíme, to co jsem výše napsal.

VAL
4. 8. 2022 20:12
Odpovědět  Pavel K

Tak teď jsem taky voalako zmetený.

VAL
4. 8. 2022 23:32
Odpovědět  VAL

opr. …a protože má přímou demokracii v názvu strany, musí ji…

Pavel K
5. 8. 2022 08:38
Odpovědět  VAL

Tak to ju!! Ale já se hlavně zmiňuji a na to kladu důraz, JAKÉ BY DĚLALI POLITICKO ZAHRANIČNÍ I DOMÁCÍ ŮKONY, KTERÉ BY URČITÝM NEVONĚLI. Pak by se ukázalo jestli to byl po léta švindl, nebo ne!! 🙋‍♂️

VAL
5. 8. 2022 19:36
Odpovědět  Pavel K

Právě proto „tlačím“ SPD. Pokud by začali vejvrtkovitět, a byla už protlačená přímá demoška, nebyl by problém chlív vykydat a lumpy vyměnit. Přenes si to do současnosti. Myslíš, že si mohli vládní ničitelé dovolit co si dovolují kdyby přímá demoška? Půlka by už byla v teplákách.
I kdyby byla SPD byť nevědomá – nemuseli by o tom vědět, že – vějička globalizátora, v přímé domokracii už by to bylo fuk a globalizátor by utřel. Jako utřel s Putinem. Myslel si, že když Putin aspeňák tak jeho loutka, akorát že mu nedošlo, že Putin zpravodajec (a vlastenec) a že „poznej svého nepřítele“ moto všech zpravodajců. Takže Putin do Aspenu přišel, poznal, pochopil – a pustil se do války s NATO.

Pavel K
5. 8. 2022 20:24
Odpovědět  VAL

👍 🙋‍♂️ 🍀 👍

Nadia369
4. 8. 2022 23:21
Odpovědět  Albi

Ano presne.Budete-li jako osamocene pruty, budete oslabeni. Vzajemnym souperenim podlehnete nepriteli.

VAL
6. 8. 2022 08:08
Odpovědět  Nadia369

Já zamyslel. A hodně. A odvrhl. Protože na konci digitalizace – ergo potenciální zneužitelnost.
Bylo by to možné? Bylo. A co je možné, to se vždy dříve či později i stane. Dle mého přesvědčení Gesara/Nesara součást plánu B globalizátorů. Takže tak.

Pavel
4. 8. 2022 14:17
Odpovědět  Nadia369

Stačí se dát dohromady a na malém základě se shodnout a najít společnou cestu. A neustoupit z ní. Více nemusíte říkat, toto bohatě stačí. Ale víte jak to bývalo i v historických dobách ohrožení českého národa. Podobné jako nyní. Možná, že si lidé budou muset prožít zase vše to nepříjemné, pokud nejsou schopni pochopit.

Pavel K
4. 8. 2022 15:29
Odpovědět  Pavel

🤣 🤣 🤣
Ty jsi neviděl co se stalo včera v Krumlově? Na Babišově mítinku, civilní fízlové sebrali paní a šup s ní do auta a na služebnu. Tak pan Babiš má mítinky a všude, co kdyby, poliajti v civilu. Ani se nelegimitujou, prostě někdo přijde, zkroutí ti ruce bo možná po floydsku i zakleknou, když se budeš škubat, no a lidi nic. Tedy až na pár pokřikujících zoufalců. No a když už to prasklo, že Babiše doprovází policie, když je tak oblíben, ale sichr je sichr.

VAL
4. 8. 2022 17:01
Odpovědět  Pavel K

Pavle, a ta paní brojila probabišovsky, nebo protibabišovsky?

Pavel K
4. 8. 2022 17:16
Odpovědět  VAL

Já to jen přelítnul a jestli jsem dobře pochopil tak protibabišovsky a ten civilfízl do ní začal strkat. Tak mu vrazila facku. Je to na PL a na Novinkách.cz

VAL
4. 8. 2022 21:02
Odpovědět  Pavel K

Tak jsem se na to kouk. Reminiscence:
Je 21 srpna 1974, Č. Budějice, náměstí. Před chvílí jsme s budoucí manželkou ve stavu mírné rozjásanosti vypadli od kamarádů, kde jsme slavili její narozky. A že já jsem já, tak si tak vykračuju náměstím a na plný pecky halekám: „Ať žije náš slavnej den!“ „Ať žije naše slavný výročí!“ a ještě něco na ten způsob. V tom nás každého čapnou dva štráfkové v civilu a za našeho bujarého smíchu a hulání: „Únóóós“ nás šoupnou do civilního auta.

VAL
4. 8. 2022 21:16
Odpovědět  VAL

Služebna VB: Já to zkrátím. Zkrátka nás museli po malém bu bu bu vyhodit, protože jsem chtěl vědět od kdy je zakázáno mít dvacáté narozky (manželka se narodila 21. 8. 1954) za slavnej den a výročí a že se jeden z orgánů mračil a vyhrožoval mi z problémama, že do mě viděl, tak jsem si vzpomněl že „drzý čelo víc jak poplužní dvůr“ a začal jsem vrdlouhát, že doktor Otakar Motejl je kámoš mýho táty a že ať mě moc neštvou, nebo zažijou na vlastní služební kůži, jak takovej problém vypadá. Ta reminiscence v tom, že ti čtyři štrávci v civilu estébáci lovící mezi lidem ovecným pobuřovače. Otázka: Zdali pak by takhle sebrali i babu brojící protiespéďácky? No, a jsme s rolí ANO doma, že.

Pavel K
5. 8. 2022 08:45
Odpovědět  VAL

Pchááááá to víš že jo!!!
Vidíš a jsme zase u toho co jsem výše napsal.
Ty, já a spousta ostatních v bychom v tom cítíli křivdu.
No a to je právě ONO. My rebelové pak tuplem se ěprajcneme a souzníme s SPDé. Máme dobrý pocit z odboje proti nespravedlnosti, přitom je to trochu jinak!! CHÁPEŠ?🤣🤣🤦‍♂️

VAL
5. 8. 2022 19:40
Odpovědět  Pavel K

Nesouhlas. Ne „…je to trochu jinak,“ ale „…mohlo by to být trochu jinak.“ Chápeš? 🙂

Pavel K
5. 8. 2022 20:27
Odpovědět  VAL

Mohlo, ale právě že by mohlo. Zakopávám válečnou sekeru. How. Čest. 🤣🤣🤣🙋‍♂️

Pavel K
4. 8. 2022 21:43
Odpovědět  VAL

Protože se zajímám o nadpřirozeno, tak jednou jsem četl myšlenku jednoho Putinovo vědce, tedy on to ještě tenkrát nevěděl, že bude president RF putin, tak ten řekl, že minulost, současnost a budoucnost probíhá v jedné časoprostorové rovinně. Zkrátka v jednom čase. No a teď mudruj.🤣🤣🤣🙏🙄🙄🙋‍♂️

VAL
4. 8. 2022 23:42
Odpovědět  Pavel K

To není nadpřirozeno. Je to odvozené z kvantové fyziky, kdo to v tom mikrosvětě mikrosvěta takhle zajímavě funguje. Dokonce tak zajímavě, že, když to převedeš do makrosvěta, bys odcházel a vrátil by ses ještě dřív, než bys odešel. Myslím že jsem to četl ve Stručné historii času od Hawkinga. Tam jsou vůbec srandy v tom mikrosvětě. Ale v makrosvětě? V makrosvětě není boha kromě Kauzality, si myslím. A co si myslím o tom vědci, pokud tím myslel makrosvět, raději ani nechtěj vědět.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
5. 8. 2022 08:49
Odpovědět  VAL

Mě to nevysvětlitelno strašně přitahuje. To je to samé, když se snažím u cizí ženy zjistit co má pod sukní, i když to tuším. Ale nedá mě to a musím se přesvědčit jestli tuším zprávně. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙏

VAL
5. 8. 2022 20:24
Odpovědět  Pavel K

Nevysvětlitelno ano, nadpřirozeno ne. Neexistuje nadpřirozeno, stejně jako neexistuje nadnekonečno či nadvěčno. Existuje pouze Přirozeno – a stupeň našeho poznání; našich možností chápání dějů. Lišící se navíc kus od kusu. Trtkal versus Peter Staněk. To, že si něco nedokážeme vysvětlit, neznamená, že se jedná o nadpřirozeno.
Jen nám schází znalosti; stupeň poznání vedoucí k pochopení přirozeného Řádu Věcí – nic víc. A je fuk, zda TO nazýváme Vesmírný Řád, Absolutno, Elohim, Jahve, Hospodin, Manitou, Hybatel, An, Amon-Re, Inti, Trimúrti, Itzamna a co já vím, kolik těch „bohů“ ještě lidská fantazie zplodila. „Nadpřirozeno“ je pouze námi nepochopená součást Přirozena – nic víc.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Nadia369
5. 8. 2022 10:33
Odpovědět  Pavel K

Je to pravda. Protoze cas neprobiha linearne ale ve spirale. Takze je porad tady a ted.Proto zalezi na tom co vedome vysilame do kolektivniho vedomi. Jestli strach a frustraci, nebo odvahu a viru v lepsi budoucnost.

Pavel K
5. 8. 2022 20:28
Odpovědět  Nadia369

A jaký má vliv na tohle „dění“ moje Karma?!! 🍀🙋‍♂️

Pavel
4. 8. 2022 14:08
Odpovědět  Helena

Paní Heleno, lépe to říci nejde. Jak je ale chcete přesvědčit, aby se všichni spojili. Připadá mi to, že jsou jak malé děti na pískovišti, kteří se dohadují, která bábovička je koho. My nevíme kdo z nich je tedy nejlepší, ale to neví ani oni. Jediná možnost je odhodit své ego a začít.

Helena
4. 8. 2022 14:33
Odpovědět  Pavel

Jak se říká o tom džbánu co se s ním chodí tak dlouho pro vodu, až se ucho utrhne…..

Lev Prch
4. 8. 2022 15:01
Odpovědět  Helena

Už je nejvyšší čas,aby se utrhlo!

Pavel K
4. 8. 2022 15:36
Odpovědět  Lev Prch

To ucho už dávno volalo do lesa, tak se pak ozvalo že odešlo do lesa, uklouzlo tam na ledu až se k němu čokle sběli. 🤣🤣🤣🤣

VAL
4. 8. 2022 15:04
Odpovědět  Helena

Myslíte: „Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se přinese pívo?“

Helena
4. 8. 2022 15:10
Odpovědět  VAL

Jó, na pivo? to budete jenom vzpomínat.

Pavel K
4. 8. 2022 15:38
Odpovědět  Helena

V tomhle horku by to bylo za chvilku a lacinější. 🤣🤣🤣

VAL
4. 8. 2022 16:51
Odpovědět  Helena

Však už jenom vzpomínám. Od doby covidové, po té co jsem odmítl nechat si píchnout testovací sajrajt a ztratil tak loni v červenci status prducha a musím si vystačit jen s důchodem.

Lev Prch
4. 8. 2022 17:26
Odpovědět  VAL

Tebe kvůli tomu že nechceš dobrovolně páchat sebevraždu vyhodili z práce?

VAL
4. 8. 2022 19:25
Odpovědět  Lev Prch

Tak se to říct nedá. Co prduch (pracující důchodce) jsem měl jen roční, vždy znova na další rok sepisovanou smlouvu. Skončila smlouva, byl jsem ukončen aj já. Leč boží mlýny melou. Tu pomalu, tu kvaltem, ale melou. Třikrát opíchaného šéfa totiž, krátce po té co mě ukončil, trefil šlak – prostě mu vlít nějakej krevní cucek kam neměl. Vlastně ani ten cucek neměl bejt. Dostal se z toho sice, ale je poloviční, nesmí žrát bůček, hulit, šu-kat, lemtat alkohol a vůbec radovat se ze života. A protože na svi-ni svině, namísto soucitu jsem mu zavolal a řekl mu, že mu to přeju; že je to spravedlivý trest. Jako pouze noční ostraha jsem totiž do styku s nikým přijít a nakazit ho nemohl.

Pavel K
4. 8. 2022 19:29
Odpovědět  VAL

NIC NEPOTĚŠÍ VÍCE, JAK NEŠTĚSTÍ DRUHÉHO.
🙋‍♂️ 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

václav
4. 8. 2022 21:54
Odpovědět  Pavel K

zejména když je to hajz….

Lev Prch
4. 8. 2022 19:38
Odpovědět  VAL

ChÚDák šéf 😂😂😂😂

Antonin
4. 8. 2022 18:51
Odpovědět  VAL

Aha, proto ta zapšklost.

Lev Prch
4. 8. 2022 18:55
Odpovědět  Antonin

Co jsi tím výblitkem chtěl říct?????Tedy pokud jsi chtěl vůbec něco říct……??????

VAL
5. 8. 2022 00:03
Odpovědět  Lev Prch

On za to nemůže. Řeč se mluví, voda teče, no a trol trolí. A že je bl-bej, tak blbosti.

Pavel K
4. 8. 2022 15:18
Odpovědět  Helena

…..a to je ještě ta lepší varianta. Také se může stát ještě něco horšího, ale to už nemusíte pak řešit. Mohu vám z jistotou říci, to už vás hlava bolet nebude. 😨😨😨

miro
4. 8. 2022 11:42
Ohodnotit příspěvek :
     

To jsou všechno jenom keci,nic se nestane,kromě Ratha žádný z podvodníků-politiků nebyl potrestán,všichni jsou v poho,pokud se s nimi nebudou zdobit stromy tak změna nebude.

milan h
4. 8. 2022 12:54
Odpovědět  miro

enomze na neho to byl podraz o tom svedci to ze silena Nemcova byla o pulnoci nachystana a bylo tam az moc nesrovnalosti proto tvrdim ze zadny pravni stat nejsme pravo je u nas i SK nevymahatelne

Albi
4. 8. 2022 15:24
Odpovědět  miro

Pokud Rath kradl, tak málo. Tuším, že mělo jít snad o směšných asi 7 milionů – co to už tehdy bylo, natož dnes?
Kdyby se jednalo o 70 miliard, to by byla jiná.

Pedro
4. 8. 2022 16:50
Odpovědět  Albi

Česko je ovládáno obrovskou mafií. Amíci je využívají k ovládnutí Česka i Slovenska. Proto všichni plní příkazy a vědí, že zrazují vlast, jenže kdyby se šprajcli, amík umí odměnit.

Pavel K
4. 8. 2022 17:26
Odpovědět  Pedro

Ale ovlivnit autobusový jízdní řád nedokážou, na to nemají. 🤣🤣🤣

Albi
4. 8. 2022 17:34
Odpovědět  Pedro

Tak!
Hlavně, že všichni melou o svobodné a suverénní REPUBLICE.

Lev Prch
4. 8. 2022 17:54
Odpovědět  Albi

Tou jsme od vstupu do fašoEU a do NATO je NA PAPÍŘE!🤮

Albi
4. 8. 2022 21:42
Odpovědět  Lev Prch

Už jen na některém papíře. Většinou jsme jen nějaké Česko – snad ještě aspoň částečně chráněný – skanzen. Něco jako muzeální exponát.
Pompeje a Herculaneum. Zaniklá civiliizace.
A koho to bude ještě zajímat?

Lev Prch
4. 8. 2022 21:49
Odpovědět  Albi

S tou pětiklikou bude ten papír toaletní….

VAL
5. 8. 2022 00:10
Odpovědět  Albi

Všichni ne!

ijn
4. 8. 2022 12:23
Ohodnotit příspěvek :
     

zkázonosnou fialovou vládu musíme odstranit všemi prostředky,…….. a pokud se nová další (Zemanova) zachová stejně, tak znova ŽÁROVKOVÉ REFERENDUM 18.55h každý večer 2 mil domácností si vaří čaj v ekonvicích 2 000 000 x 1500W = 3GW……Temelín 12 dodává pouze 2GW….!!!

Zmatený
4. 8. 2022 12:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Jedině generální stávka. Vše ostatní je na nic. Dokud tohle každý vohnout nepochopí, budeme trpět. Všichni…

Honza
4. 8. 2022 13:02
Odpovědět  Zmatený

Když ona se generální stávka u voličů SPD a komunistů moc neprojeví 😁

Lev Prchala
4. 8. 2022 13:14
Odpovědět  Honza

Ovšem u TROP009,KDU-ČSL…tak se leda o Velikonocích a to ještě na Moravě před jedním kostelem!
PYJáti jsou taky na odpis,Strarostové díky RAK-ušanovi jsou na huntě stejně a ODS už nezachrání ani mOUDrý vlasovec Novotný.

Pedro
4. 8. 2022 17:10
Odpovědět  Honza

Podle lajků 2+1 3 soroš kreténi.

Aleš
4. 8. 2022 13:07
Ohodnotit příspěvek :
     

SPOLU naplňuje všechny prvky vlastizrady, porušování povinností při správě cizího majetku, sabotáže, podpory fašismu a patří před soud.
CZEXIT, smlouva s Ruskem na plyn, ropu a nerostné suroviny, konec sankcí proti Rusku.
Nastal čas zavést přímou demokracii, vymáhat reparace z Německa, vypovědět ambasádu US satana, zákaz politické neziskové mafie.
A Sorose prohlásit za světového teroristu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Honza
4. 8. 2022 13:25
Odpovědět  Aleš

Podat trestní oznámení je snadné, Policie ČR pomůže i pologramotným.

Lev Prchala
4. 8. 2022 13:45
Odpovědět  Honza

Jen s tebou už nemá trpělivost,včera jsi byl dokonce v Horních Počernicích důrazně napomenut.

VAL
4. 8. 2022 16:53
Odpovědět  Honza

No vidíš kačere! Tak to máš dobrý, ne?

Honza
4. 8. 2022 18:54
Odpovědět  VAL

Tys to koukám nezvládl, když Tě protiprávně vyhodili z práce. Za neockovani se vyhazovat nemohlo. Nebo jsi nemakal?

Lev Prch
4. 8. 2022 19:01
Odpovědět  Honza

F73+A52+F100+F200+F600+F800…..

Marek
4. 8. 2022 19:03
Odpovědět  Lev Prch

Hodně tě vzrušuje, že?

Lev Prch
4. 8. 2022 19:39
Odpovědět  Marek

Hele chůvo, už máš dávno padla.

VAL
5. 8. 2022 00:11
Odpovědět  Honza

(_!_)

PENNYS
4. 8. 2022 13:29
Odpovědět  Aleš

Titulek:ze dneDatum: 08.07.2022

 
1.uzákonit Referendum,“Čechxicht“(to je dobrý né??)

2 Odchod z EU ,NATO

3 zrušit nepotřebný senát

4.zrušit Sorošové neziskovky a podobné

5zrušit poplatky pro čt24,zakázat protistátní listy „Bakala“

6 zakázat činnost protilidových stran ODS,Top09,Stan,Piráti,Kdučsl,a podobné

7 Neutrální stát česko

8 Volit max.jen dvě strany“ČÍM VÍC STRAN ,TÍM VÍC BORDELU A ZLODĚJU!

9 Zrušit smlouvy všechny nevýhodné smlouvy

10 Napravit vstahy s Ruskem a se všemi přátelskými státy.

NA NĚJAKÝ NÁZOR ,ŽE JE TO NEDEMOKRATICKÉ-
MY MUŽEME JENOM Z VYSOKA SE VYS ***!!!

Potlesk.png
Vladimír
4. 8. 2022 14:18
Odpovědět  PENNYS

Nick máte zvolený dobře. Hlava to nebude, čím „přemýšlíte“.

Lev Prch
4. 8. 2022 15:02
Odpovědět  Vladimír

Hlavička…z trenek o tom ví své, že????

PENNYS
4. 8. 2022 16:13
Odpovědět  Vladimír

Asi máte pravdu, jako vy stále přemýšlíme “ kokotkom“Zkuzte přemýšlet chvilku HLAVIČKOU“ jak to vypadá s pětikolkou a jak by to vypadalo jen s pár stranami?? a hlavně si přečtěte ten KONEC!

sizok
4. 8. 2022 13:30
Odpovědět  Aleš

Fiala a jeho vlastizrádná banda před soud.
Nic jiného nepomůže.

Lev Prchala
4. 8. 2022 13:45
Odpovědět  sizok

Před soud a ODOUZENI MINIMÁLNĚ NA DOŽIVOTÍ…nejlíp v Černém delfínu.

Pavel
4. 8. 2022 14:23
Odpovědět  Aleš

Aleši, není co dodat.

Pavel K
4. 8. 2022 15:44
Odpovědět  Aleš

Vidím to stejně, ale kdo to zařídí. Už nás začínají zatýkat, jako tu paní včera v Krumlově. Kam jen nás ale všechny dají, to nevím. Je čas na změnu a velikou. 🙋‍♂️

Albi
4. 8. 2022 17:42
Odpovědět  Pavel K

Jen se neboj, oni si poradí.
Nemůže být nijak obtížné, ohradit několik míst (třeba sportovní stadiony, co se sportem, i válka ho může nahradit) ostnatým drátem.

Lev Prch
4. 8. 2022 17:55
Odpovědět  Albi

Vezmou si mustr z uSSa a jejich táborů FEMA??????

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
VAL
4. 8. 2022 16:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Za sebe dvě roviny:
1) Modlím se aby to vyšlo a jsem rád, že se tato demonstrace bude konat, byť je PRO strana lepšolidí. Leč množina všelida v sobě bezesporu zahrnuje i podmnožinu lepšolida a i lepšolidů republice třeba. Jen mě na tom mrzí, že lepšolidé nejsou sto překročit svůj stín více rovnějších snobů. Než teď jsme ohroženi a je proto třeba jednoty.

2) Za sebe jsem rád, že můj politický instinkt funguje a že jsem se v diskuzi pod Vidlákovým článkem „Významná šance“ z 29. 7. (reakce 29. 7. ve 22:34 a následující, první vlákno) nezmýlil, co se skrývá pod oněmi „novými (a možná i nadějnými) stranami“, čiže za koho Vidlák vidlačil a čí káru do této doby implicitně tlačil až se z něj hulilo. No rád… Rád bych se mýlil ve druhé části svého tušení – že PRO je „řízený odboj“, součást plánu B „těch za oponou“. Takovej prastarej politickej trik. Napřed utáhneme šrouby až bude všelid sr-át magi v kostkách a chc-át krev, pak starý kádry – černoch posloužil, černoch může jít – vyměníme za nový, šrouby o něco povolíme, a hurá a sláva a ať žije!, a všelid si ani nevšimne, že jsme s ním vyj-ebali a v tom podstatném jsme nepovolili a neustoupili ni krok. Stručně řečeno, strašně rád bych, aby se můj instinkt v tomto punktu ostudně zmýlil. Co rád – byl bych šťastnej jak blecha v mamutím kožichu. Takže tak.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
4. 8. 2022 18:36
Odpovědět  VAL

Vale, jak tedy zjistit kdo je kdo. Práskači z vlastní strany nebo spolku mohou přinést pravdu, ale také nemusí, poněvadž to z druhé strany může být osobní msta na některého spolupracovníka. Já žiji v menším městě a nemám povědomí o tom co mezi nimi v těch spolcích probíhá, proto se v tom člověk hůře orientuje. Všechny ty prvky, které navrhuje Aleš potom předložit politickým stranám a hnutím, aby se jasně vyjádřily ke všem těm otázkám a pak by snad bylo možné posoudit spolehlivost té dané strany nebo hnutí. Nemohou to být ale ústní žvásty. Nic jiného než písemný slib plnění těch bodů by se nedal akceptovat. Možná je to hloupost, ale nic jiného mne nenapadá.

VAL
4. 8. 2022 19:42
Odpovědět  Pavel

Za sebe: Nelze žádným způsobem zjistit. Proto, dle mého osobního přesvědčení, nezbývá, než volit pouze dvě strany – SPD a KSČM. SPD proto, že má v programu přímou demokracii a nemůže proto z jejího prosazování ucuknout ať už má za přecedu kohokoli. KSČM proto, že je třeba aby někdo prosazoval zájmy lidí práce – a tím nemyslím jen manuály. Ona si to totiž tzv. střední třída ve svém křečovitém snobství lepšolidí neuvědomuje, resp. nechce připustit, ale je, až na lékaře, advokáty a pod., vykořisťována stejně brutálně jako manuálové. Jenže přesvědčuj o tom někoho. Každej hned vofrky Okamura tohle a tamto a Japonec a komunisti tohle a tamto a osmašedesátej a kdesi cosi. Blil bych.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
4. 8. 2022 20:36
Odpovědět  VAL

Chtělo by to z těch dvou vybrat ty nejlepší a udělat z nich jednu, kterou by volilo daleko víc lidí,než každou zvlášť.

VAL
5. 8. 2022 00:15
Odpovědět  Lev Prch

No, nejsem si tak jistej. S tou jednou stranou, že by ji volilo daleko víc lidí.

Helena
5. 8. 2022 08:10
Odpovědět  Pavel

Kdo je kdo prověří až praxe. A záleží jak výměna proběhne a jak odstrašující ta výměna bude. Pak si dotyční rozmyslí, co je pro ně výhodnější – jestli být loutkou a skončit jako ti předešlí, nebo se nepodvolit, vydržet.

jiří
4. 8. 2022 16:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Právě skončila a již máme za sebou Noc Svaroga.
https://celostnivzdelavani.cz/pamet-nasich-predku-citu
https://celostnivzdelavani.cz/splnme-svuj-historicky-ukol

Albi
4. 8. 2022 17:48
Odpovědět  jiří

Zajímavé čtení. K prvnímu odkazu – to je ten tavicí kotlík, který pomocí migrantů má za úkol vytvořit novou „rasu“, nový národ – bez kořenů, bez dějin, vykořeněný a bezbranný.

Lev Prch
4. 8. 2022 18:36
Odpovědět  Albi

V tom případě jsem „“““zastánce eugeniky““““, kotlík nebrat.

Jiří
4. 8. 2022 18:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Může to vyjít a Václavák zaplnit třeba jen částečně ,aby se rozjela VLNA pro ČR.

Petr
4. 8. 2022 21:37
Odpovědět  Jiří

Nejspíše tam bude sotva pár stovek lidí.

Pavel K
4. 8. 2022 19:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak amícká basketbalová přičmoudlá bábochlapka dostala v Rusku na tvrdo devět let kriminálu až si biden z toho stříknul do trenek. Kope nožičkama vzteky. To se mi to bude dneska spinkat. Tedy jestli mi za ty kecy rakouské estapo nerozkopne v noci dveře ala na mošnovský způsob. 💩 💩 🙏 😲 😲 🐖 🐖

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
4. 8. 2022 20:01
Odpovědět  Pavel K

Jaké neŠTĚSTÍ 😂😂😂😂

Albi
4. 8. 2022 21:56
Odpovědět  Pavel K

No a Amnesty International si dovolila (v rámci mírného pokroku) pípnout, že i ukrajinská strana si bere za živé štíty ukrajinské civilisty a že válečná pravidla by měla platit pro obě válčící strany.
A v diskuzi (přečetla jsem jen pár příspěvků) to od pokrokových diskutujících trolíků pěkně schytala.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/amnesty-kritizuje-ukrajinskou-armadu-ze-pouziva-civilisty-jako-zive-stity-40404896#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
VAL
5. 8. 2022 00:22
Odpovědět  Albi

Hele, a to ti je zajímací věc! Tak jsem si to naklikl a robocenzor asi chrní, nebo mu vyměnili obvody, protože tam většinově vstřícné reakce, jakože konečně to někdo má odvahu říct a podobně.

Petr
4. 8. 2022 21:57
Odpovědět  Pavel K

Tak dobře spěte rasisto. Co ale v tom chudostánu chtěla, taky nechápu.