blog

Ministryně války  Jana Černochová  druhou  řeznicí?

Ministryně války  Jana Černochová  druhou  řeznicí ?

     V době, kdy vládu Petra Fialy hodnotí lidé jako nejhorší za posledních deset let  a  signalista Fiala je v Evropě mezi premiéry nejhorší, schvaluje asociálně válečnický kabinet  Česko – americkou dohodu o obranné spolupráci.

     Smlouvu  nejtransparentnější, neboť musela být před veřejností  utajována   do poslední chvíle.  Podpis  smlouvy  není ničím jiným, než  naplňováním   americké strategie   v podání  teroristického uskupení NATO  alias štítu a meče , dokončením  mnoha desítek let amerického úsilí   zatáhnout evropský kontinent do zničující  jaderné války s Ruskem. Česká republika se tak po její ratifikaci  stane  dalším státem, který podepsal   válečnou smlouvu s „hrdiny“ vietnamské války  a následné  spousty válek  dalších.  

Fialův  kabinet  svými rozhodnutími pokračuje v prasárnách proti  vlastním občanům, tentokrát v oblasti bezpečnosti státu. Svým rozhodnutím  ukrajinskoamerický  Fialův  kabinet posunuje  ČR do válečné první linie  a ještě lživě tvrdí ( což se stalo  normou současné vlády), že se tím bezpečnost naší země zvýší !

Historie mnohokrát ukázala, že USA nemají žádné přátele, ale jen poslušné lokaje a neposlušné přátele.

Ministryně  války  Jana Černochová  si „dotažením“ obranné smlouvy splnila  svůj životní sen. „Dnes“  je  oslavována  americkými   (a zcela jistě i

ukrajinskými)  spojenci  výraznou postavou  české politické reprezentace prosazující mírotvornou politiku NATO.

Dost možná, že v budoucnosti se díky své krvelačnosti stane po Madeleine

Albrightové  druhou krvavou  bábou  a řeznici !            

Miroslav Kavij

sdílet na

86 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vlado71
27. 4. 2023 10:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Co sa tyka hluposti, v tom si nasa a Vasa vlada vobec nemaju co vycitat. Ale co sa tyka krvilacnosti, nemozem u nas najst ziadny ekvivalent tejto Vasej obergrupenfuehrerin. Fakt smutne.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
27. 4. 2023 10:44
Odpovědět  Vlado71

Zdravím na Slovensko. Počůvajtě vy chalani, už by bolo na čase, kebystě zvolili Mazurka aj Kotlebu. Len takto sa bude dat dýchať. 🙂

x-13
27. 4. 2023 11:21
Odpovědět  Pijack

Kotleba Mazurka doslova vytáhl nahoru a Mazurek mu akorát podrazil nohy. Prostě charakter jakých do rána tzv. nase*ete kýbl, pokud budou umět mluvit….

Pijack
27. 4. 2023 18:59
Odpovědět  x-13

Blbost. Já na tokové drby neskáču.

x-13
27. 4. 2023 22:20
Odpovědět  Pijack

A copak má být drb? Nezastávám se ani Kotleby, ani Mazurka a například ani Uhríka. Je třeba dívat se na věci objektivně, nikoli je vnímat pouze podle toho co Mazurek nebo Uhrík vykládá lidem, protože to co říkají chtějí ti lidé slyšet.Je to prosté a materiálu máte na webech hafo. Včetně toho, že není problém se se spoustou nezaujatých lidí (Slováků) o tomto problému co mezi nimi je bavit.

Markýza
27. 4. 2023 15:46
Odpovědět  Vlado71

Tuhle mě právě napadlo, jak je možné, že my jsme pořád takoví šprti a vlezdoprdelkové? Abych nebyla nespravedlivá – ono to má výkyvy a zdola se to lepší. Kdežto vy, mnohem mladší národ, máte – taky ve výkyvech a občas – mnohem víc sebevědomí? To jak čtu o té krvilačnosti, protože ta je druhou stranou mince té servility.

Pijack
27. 4. 2023 19:04
Odpovědět  Markýza

U Černochové se zjevně jedná o jistý druh mozkové disfunkce. Ta husa neumí sladit odpovědnost politika se svým přáním a službou veřejnosti. Z těchto typů lidí pak vyrůstají noví Hitlerové. Naštěstí je to ženská…, hmm, ale Madla Albrightová byla taky baba. Měla stejnou mozkovou disfunkci, protože jako veřejně činná osoba viditelně trpěla nenávistí k Srbům. Trvám si na tom, že takto nervně nevyrovnaní politici mají být izolováni, natož aby jim bylo umožněno řádit v politice. Něco je ve volebním zákoně špatně.

Jozef
27. 4. 2023 23:48
Odpovědět  Pijack

Ano měli by se ve volebním zákoně zrušit voliči.!
To je špatně.

Standa
28. 4. 2023 06:24
Odpovědět  Jozef

Vyměníme české voliče za ukrajince, uděláme digi. hlasování. Na to máme prográmek z dílny Bartoše, předáme k hodnocení to fy. na Kajmanech( jako hlasování o P. Pavlovi,, Pávkovi”).

Pavel
28. 4. 2023 08:21
Odpovědět  Vlado71

Opravdu ne, však dnes jeli “Ken a Barbie” na Ukrajinu spolu jako dvojčata! Jít do voleb na prezidenta s tím,že tam jdu za cizí mocnost a budu škodit vlastním lidem na to musí být ryzí charakter! A je vidět, že jak Čaputová, tak Pavel jsou pro tuto “sviňárnu” jako stvoření. Určitě jeli za “Voloďimirem” a domlouvali mu,aby se domluvil s Rusy na míru a nechal toho zabíjení civilistů a ničení měst na Donbasse a Luhansku?! Proč si však sebou nevzali i vlády a parlamenty a mohli už tam zůstat,když tu Ukrajinu tak milují, že obětují vlastní národ jen aby se zalíbili svému chlebodárci!!!

Gales
28. 4. 2023 09:32
Odpovědět  Pavel

Bez Donbasu a bez jihu Ukrajiny, kde jsou pro změnu nejúrodnější obilné lány, nebude mít Ukrajina nejen za obnovu čím platit, ale bude ohrožen celý plán Deep State a model Fénix. Po shoření Ukrajiny nebude nic, čím by Ukrajina mohla zaplatit svůj nový růst, na kterém by se západní země mohly bohatě zahojit a znovu nastartovat své domácí růsty HDP. A v tom případě je podle všeho na řadě plán B. Zničení Ruska a Evropy v konfliktu velkého rozsahu mezi NATO a Ruskou armádou! Pokud nepůjde realizovat plán Fénix v malé podobě a izolovaně na Ukrajině, pokusí se Deep State zapálit Rusko a celou Evropu, aby došlo k zopakování rozsahu ničení a následné obnovy zničené poválečné západní Evropy jako po II. sv. válce…. Z Ajronetu

Vaska
28. 4. 2023 08:35
Odpovědět  Vlado71

braňme tu jedinou povolenou pravdu – a neb Jakeši vrať se –
https://t.me/casusbellilive/104274

Pavel K
28. 4. 2023 09:24
Odpovědět  Vaska

To je až odporné, holt si to zasloužíme. Já už to doklepu.

Helena
27. 4. 2023 10:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Celá tato vláda jsou nejen megazloději, ale i vrazi, kteří za mrzký peníz od amíků a brusele nechávají vraždit děti na ukradině i rádi by i u nás. Zaslouží jen opovržení a plivnutí do jejich hnusných ksichtů a spravedlivý trest. FUUUUUUUUUUUUJ !!!

Koloma
27. 4. 2023 10:50
Odpovědět  Helena

Celá tato vláda je hlavně složena z těch, kteří mají jen česká jména, nikoliv původ.

zdena
27. 4. 2023 13:01
Odpovědět  Koloma

????

Charlie
27. 4. 2023 21:27
Odpovědět  zdena

“Nosatí “…

Gales
27. 4. 2023 14:33
Odpovědět  Koloma

Je to okupační vláda.

Prodost
27. 4. 2023 15:23
Odpovědět  Koloma

Přesně. Proto Čechy, Moravany, Slezany a každé další nepovažují za svůj národ. Jedině tak si lze jejich počínání vysvětlit. A mimochodem toto: Zj. 2.9 “Vím o tvém soužení a tvé chudobě, ale jsi bohat; vím, jak tě urážejí ti, kdo si říkají židé, ale nejsou, nýbrž je to spolek satanův!” A že jich tady máme!

Jozef
27. 4. 2023 23:49
Odpovědět  Koloma

A hlavně ta slepice nemá děti tudíž ani vnoučata.
Myslím že si dohání mindrák.

Zdena
28. 4. 2023 09:08
Odpovědět  Koloma

No co chcete ten fialovej signalista má rodinu na Ukrajině

All
27. 4. 2023 12:38
Odpovědět  Helena

Ano,jsou to vrahové. Ale co byla i babišova vláda předtím, kolik lidí zmanipulovala covidem a jedovou vakcinací. Jsou lékaři,neurologové ( např.Jaroslava Chlupová z Brna ) kteří hlásí obrovský nárůst ALS -porucha neuronů a nervů mozku a míchy s vlivem na motorické,svalové pohyby,kdy jsou lidé malátní,slabí,mají i ůbytek svalů,ztuhlost až křeče,ALS velmi postihuje lidi co se nechali 2-3 x vakcinovat. ALS se uvádí jako neléčitelná nemoc s průměrem dožití 3-5 let . Neurologové tvrdí dokonce i to,jak zavírání dětí doma 2 roky z důvodu covidu a sedění u počítačů způsobilo poruchy páteře,i malé děti mají skoliozu už od školek. Pokud všichni tito politici nebudou většinou národa označeni jako zločinci,budou dál pokračovat a dokonce vraždit lidi,tak jak to probíhá i u současné šílené pavlády, na ůrovni zločinecké chunty.

Helena
27. 4. 2023 12:47
Odpovědět  All

Babiš a jeho ANO je záloha pro anglosaský plán B. Mají s ODS stejné noty a stejného pasáka a jsou placeni ze stejných kapes. Jen mají jako naoko klamat vovce svými kecy, ale ve skutečnosti dělají to samé co ODSaspol. Jediná skutečná opozice je SPD – proto proti nim tak jedou.

28. 4. 2023 09:52
Odpovědět  Helena

A za rohem spasitelská “opozice” PRO, která by po propasírování se do parlamentu státotvorně spolupracovala s ANO, a velice velmi pravděpodobně s ODS, čímž by vznikla, kde se vzala, tu se vzala, pohodlná většina… na konci kteréž většinové spolupráce bychom se ocitli v digikoncenráku, čímž bychom došli spasení a už by nás nic netrápilo, tak, jako nic netrápí mraveniště, s nimiž bychom byli, vzato kolem a kolem, na stejné úrovni. Mraveniště řízené feromony, podlidstvo čipy – najdi pět rozdílů.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
27. 4. 2023 15:21
Odpovědět  All

S kým to chcete udělat?

Pavel
27. 4. 2023 13:41
Odpovědět  Helena

Zaslouží si něco jiného než jen plivnutí do tváře a opovržení,ale ač nevěřící,doufám, že je ty boží mlýny semelou a dostanou po zásluze co jim patří!!!když si vzpomenu, že třicet roků jsem obětoval v armádě pro obranu tohoto ksindlu je mi z toho na blití!

Standa
27. 4. 2023 15:17
Odpovědět  Pavel

Nestačí pouze doufat!

Pavel
28. 4. 2023 21:09
Odpovědět  Helena

Je to ještě horší,dnes vlády pětidemolice schválila smlouvu o obrané spolupráci s USA a povolila jim využívat 4 letiště (Mošnov,Pardubice,Náměšť a Čáslav.De fakto si pozvala US armádu k naší okupaci a udělala z ČR jaderný cíl pro preventivní úder v případě války NATO -RF. Jediné co nás může zachránit je generální stávka s cílem okamžité demise vlády a zabránění cesty Černochové k podpisu této smlouvy do USA! Pokud to podepíší jsme v ř..i jako u církevních restitucí.Budou podepsány smlouvy a už se z té oprátky nevykroutíme!!!Vláda páchá vlastizradu,justice trestá ty, kteří mluví pravdu o jeiich úmyslech a “ovčan” jej tupě zírá jak je hnán na porážku!

Pijack
27. 4. 2023 10:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Škoda jen, že nelze zjistit jména voličů této sociopatky, protože jsou volby anonymní. Kdyby to šlo, tak by měli všichni voliči této zrůdy a ostatních stran 5demolice okamžitě narukovat jako dobrovolníci na Ukrajinu a na vlastní kůži se přesvědčit, jak jejich medicína chutná.
ODS – Organizace pro Destrukci Společnosti.

All
27. 4. 2023 12:56
Odpovědět  Pijack

Sluhové a poskoci US ambasády a Aspen institutu,včetně politických neziskovek a TV žumpy lhaní 24 hod.denně řídí a ovlivňují tyto šílené skyly, i řezníky i tuto řeznici.Vůbec nejhorší je to,že naše vláda nyní horuje,doslova nejvíce vyje pro válku, nejvíce ze všech států Evropy. To se nám může škaredě vymstit až tak,že můžeme dostat dárek – taktickou létavici na uklidnění. Vůbec nikdo nás neohrožuje,ani rusko ne,ale to vytí a ten bordel co způsobují politici je neskutečně nenormální.

Pavel z Moravy
27. 4. 2023 15:37
Odpovědět  All

Tak pochopte, že slouží. A ti jsou nejhorší, protože páníčci od nich chtějí výsledky. Jak říká Helena, Babiš a jeho ANO, to je stejný matroš a jak se zdá tak i Rajchl je fanoušek Brusele a NATO. Tak kdo tu potom zbývá SPD a pár komunistů, protože ti už vymírají. A s kým tady chcete co podnikat? Když národ nechce změnu nic mu nepomůže. Říká se to třeba o alternativní léčbě, když někdo bude chtít a přijde sám, aby mu někdo pomohl, potom je to v pořádku. Ale budete li někoho nutit, je to kontraproduktivní. Takže asi se to lidem líbí, co se tady děje. Neposuzujme to z našeho hlediska, mohli bychom ještě dostat po kokosu, že jim narušujeme jejich krásný liberální sen. Většina se bojí a proto, že vy strach nemáte vás za to ještě více nenávidí. Proč se otrok vida svobodného ptá, proč on není v řetězech, místo aby se ptal, proč já nejsem svobodný?

Jozef
27. 4. 2023 23:55
Odpovědět  Pavel z Moravy

Chtěl bych osobně poznat ty dva debilové co dali tomuto článku minus.

katango
27. 4. 2023 10:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Hnusná na pohled už je skoro jako krvavá Madla.

Jozef
27. 4. 2023 23:56
Odpovědět  katango

Tak hnusná že bych si o ni neopřel ani kolo.

Jaroslav
27. 4. 2023 11:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Jednou se to tu otočí,ví ta bl.bka

zdena
27. 4. 2023 13:03
Odpovědět  Jaroslav

samo ne…. jednou…. hmmmmm……

KarelDar
27. 4. 2023 12:15
Odpovědět  Standa

Aha – zdroj: nějaký aktivista… Asi nalili do dronu málo benzínu, protože ani nedoletěl do cíle. Takže další ukrajinský vlhký sen.

x-13
27. 4. 2023 11:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Tahle vláda je nejvýkonnější a nejpilnější jaká v ČR či Československu vládla. Rok a půl u vesel a prosadila co chtěla, respektive co prosadit měla. Po zbytek demolování republiky během tohoto jejich volebního období tomu nebude nijak jinak. Lidí, kteří by zde chtěli změnu k lepšímu, tak těch je jako pověstného šafránu. Politickou stranu tu nevidím vůbec žádnou. A ten, kdo by chtěl měnit EU či NATO k lepšímu a potřebuje k tomu mandát od lidí, aby jim ukázal, že to jde, tak není hlupák, ale dělá hlupáky z lidí, kteří mu věří a jdou za ním s vírou v lepší zítřky. Z téhle řiti dokteré jsme se dostali se už nedostaneme nikdy, ať se to komu líbí nebo nelíbí.

zdena
27. 4. 2023 13:05
Odpovědět  x-13

obávám se, že máte pravdu…..

Pavel z Moravy
27. 4. 2023 15:41
Odpovědět  x-13

Souhlas. Není co dodat. Ale ty mladší generace si za svůj nezájem radostí užijí ještě dost.

Pavel K
27. 4. 2023 11:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Omlouvám se ale je to výživné povídání, tak to dám sem. 🙋‍♂️

Tisková konference k hospodářství ČR dne 13. 4. 2023 na akademické půdě VŠE. – YouTube

Eva
27. 4. 2023 12:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Němá barikáda, starý profesor, hraje František Smolík:
“Z hlediska vyššího principu mravního vražda na tyranu není zločinem!”

x-13
27. 4. 2023 12:23
Odpovědět  Eva

Vyšší princip

Eva
27. 4. 2023 15:40
Odpovědět  x-13

Ano, součást povídkového souboru Němá barikáda.

Frank
28. 4. 2023 12:08
Odpovědět  Eva

Myslíte jako toho feťáka zeleninu?

Frank
27. 4. 2023 12:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Bezdětné kreatuře je jedno, kolik vojáků umře. Ale i tak věřím, že na odpornou babu také dojde.

Markýza
27. 4. 2023 15:47
Odpovědět  Frank

Já bych ji ráda viděla bezmocnou, chudou, zapomenutou…………………

Jozef
27. 4. 2023 23:58
Odpovědět  Markýza

Myslíte jako paní Parkanovou ??

Markýza
28. 4. 2023 09:38
Odpovědět  Jozef

No vidíte, a té jsem to ale nepřála.

Zmatený
27. 4. 2023 12:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo kdy na tuhle jalovou kravku vylezl, měl by se v koutě stydět !!!

unor 2022
27. 4. 2023 12:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Nazyvat toto zenou
je urazka velikanske mnoziny pani a divek ktere si oznaceni zena plne zaslouzi.

Vladimír
27. 4. 2023 13:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale ona už tou řeznicí je. Posílá na Ukrajinu zbraně pro něž jsou zabíjeni vojáci na obou stranách a díky nim jsou zabíjeni i civilisti na Donbasu, včetně dětí a žen. Pro normální lidi není rozdílu mezi jedním zabitým dítětem a tisíci. Žádná žena by zabíjení dětí neměla podporovat!!

All
27. 4. 2023 14:17
Odpovědět  Vladimír

Je to tak,máte pravdu,tato řeznice už zabíjí lidi na ukrajině,včetně civilistů,i dětí. A tohleto je výsledek sametrevoluce z r.1989 ? ,kdyby tenkrát lidi holých rukou věděli,jaké potvorstvo přijde a satan tu bude dovádět a tančit čardáš s výplody ODS,TOP,KDUČSL a i tou nejčernější temnotou jak jménem tak i skutkem,co jí kdo udělal,že vraždí lidi,že posílá zbraně,aby zabíjely a ničily,jen zrůda může mít uspokojení z utrpení a potoků krve. Je to zrůda a největší hanba České Republiky.

Helena
27. 4. 2023 14:20
Odpovědět  All

ÁMEN !

Jozef
28. 4. 2023 00:00
Odpovědět  All

Zase jeden provokatér nebo něco horšího než je ta čarodějnice.

Liba
27. 4. 2023 15:04
Odpovědět  Vladimír

Nechutná, odporná,psychicky narušená píšťala asi v dětství hodně trpěla , ale to jí neomlouvá, a voda se vaří ……. Hezké dny vám všem 😇

tupý hulvát
27. 4. 2023 14:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Opravdu,ale opravdu mě mrzí,že těch rozvážných,empatických,nepředvádějících se ŽEN není v parlamentu a zejména v silových ministerstvech mnohem víc.Měly by se zavést kvóty,konečně by přestaly zbytečné hádky a války na celém světě.

sergej
27. 4. 2023 14:47
Odpovědět  tupý hulvát

🙂 to jsi korunoval

Markýza
27. 4. 2023 15:48
Odpovědět  tupý hulvát

Jako dobrý, Hulváte 😀

Pijack
27. 4. 2023 19:07
Odpovědět  tupý hulvát

Obávám se, že kdyby se ty kvóty prosadily, bylo by v posrané sněmovně těch nervově vyšinutých ženských ještě víc.

Markýza
27. 4. 2023 20:22
Odpovědět  Pijack

Dělá si prdelky. Nejspíš dobře ví, že sněmovna je klučenčí hříště s klučenčími pravidly a holka se tam buď poklučí, nebo zdrhne, jako třeba Buzková. Přeci už o stupeň níže je ženských (normálních, podotýkám) v politice víc a na úrovni zastupitelstev i docela hodně. Jenže tam se neřeší, kdo dál dočůrá, ale jestli chodníky, nebo vodovody.

28. 4. 2023 10:05
Odpovědět  Markýza

Ale jsou, jsou, ne že ne. Maříková, Turoňová, Zahradníková, Šafaříková, Konečná…

sergej
27. 4. 2023 14:43
Ohodnotit příspěvek :
     

🙂 Gdo tu dělá domácí zabijačku?
https://www.facebook.com/100089799957596/videos/807141564131234/

Standa
28. 4. 2023 13:48
Odpovědět  sergej

Takoudle krávu odmítá poslouchat! Omlouvám se kravám !

jiří
27. 4. 2023 14:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Souběh důkazů jasně ilustruje, že americké daně tajně financují žoldáky, kteří chrání dětské predátory a adrenochromové farmy na Ukrajině.
https://tadesco.org/penize-od-americkych-danovych-poplatniku-financuji-vojaky-stesteny-na-ukrajine/

Pavel z Moravy
27. 4. 2023 15:17
Ohodnotit příspěvek :
     

To tedy nechápu, pomozte mi( dělám si prdel). Když je fialový nejhorší a tahle ekipa co to řídí je nejhorší podle lidu za posledních deset roků jak to, že jsou ještě na vládnoucím stolci. Vždyť ke svržení a puči proti komunistům tak ochotně většina nastavila krky. Že to je zase, jenom jedna paní povídala. Vždyť jsou všichni tak spokojení když hledají nějaký levný sýr, salámek a další dobroty a škrábou se za oušky co koupit, ale to ne, že by na to neměli chuťky. Chuť by byla, ale čmrdlík není i když fialoví říkají, že tak se tento lid nikdy neměl. To je výsměch do ksichtu, ha ha.
Tomuto národu z většiny vůbec nejde o to něco změnit, změnit systém, je to asi jak říkával můj známý, dají jim trochu nažrat a oni budou sloužit. Vždyť tady už většina nemá potuchy co je národ a vlastní samostatnost. Tak nač potom takové články o nějakém takovém tvoru.

me2d44
28. 4. 2023 11:43
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jednoduchá odpověď: v 1989 nesestřelila komunisty nějaká “pos*aná” demonstrace, ale až generální celorepubliková stávka. Otázka je, kdo by ji dneska zorganizoval. My starší se už na to nehodíme (jsme prolezlí chorobami) a ti mladší mají vymyté mozky. Ale, jak jsem nahlas řekl při posledních parlamentních volbách: “když se začne něco dít, tak mě najdete u partyzánů”!

Standa
28. 4. 2023 13:52
Odpovědět  me2d44

Ukrajinci z Libavy Vás z lesů hodně rychle vyženou.Jsou na to cvičeni!

zuzana
27. 4. 2023 15:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Prezidentská kandidatura Roberta F. Kennedyho Jr. je velkou hrozbou pro Deep State

https://aktax.cz/prezidentska-kandidatura-roberta-f-kennedyho-jr-je-velkou-hrozbou-pro-deep-state/

Pijack
27. 4. 2023 19:15
Odpovědět  zuzana

Starýho Kennedyho zastřelili, protože jim chtěl zastavit zbrojařské kšefty. Vlastník USA, rodinné klany Rockefellerů a Rothschildů si nenechají na své majetky sahat. To oni jsou vlastníkem FEDu a celých USA.

zuzana
27. 4. 2023 16:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Maďarský ministr obrany varuje před důsledky rozšiřování NATO

https://aktax.cz/madarsky-ministr-obrany-varuje-pred-dusledky-rozsirovani-nato/

Petr
27. 4. 2023 22:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Stará panna , zatrpklâ, závistivá a hloupá jak zakon káže ! To už jí nestačí ukrouši v Libavé ?????

Standa
28. 4. 2023 06:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak , čeští sportovci jsou proti účasti bělo a ruských sportovců na hrách.
Jsou to ( ti čeští) ještě sportovci nebo ,,politici”!Kdo za ně mluví, píše …asi Šafr- Reflex! Potřebují se ti sportovci takto zviditelnit kvůli řežimu?

Standa
28. 4. 2023 06:09
Odpovědět  Standa

Nebojí se osudu Svobody? Podepíší coko-li?

Pan Tau.
28. 4. 2023 08:22
Odpovědět  Standa

Mno, pak ale je jasné, že i kdyby vyhráli, tak v žádné případě nebudou mistry světa a ani tam nemusí jezdit. Jsou ted jen oblastní sportovci.

Pavel z Moravy
28. 4. 2023 08:43
Odpovědět  Pan Tau.

Já jsem byl obrovský fanoušek sportu, lední hokej, všechny míčové sporty, atletika, sportovní gymnastika, o lyžování ani nemluvě, ale dnes jsem úplně mimo hru. Nesleduji nic, jak říkáte, krajské přebory nemusím. Takové lyžování bez Rusů je absolutně bezvýznamná soutěž a já se pouze divím, že ti dnešní podivní sportovci nemají ani tu odvahu, aby řekli, že bez Rusů jsou ty soutěže k ničemu. Já vím, je to jejich chlebíček, ale kdyby se na to vybodli, víte kolik pantátů by přišlo o svoje čmrdlíky. Ty asociace a televizní kanály by to zasáhlo mnohem více. Jenže celá tato Evropa smrdí zbabělostí na sto honů, tak proč by to mělo být jiné u sportovců. A my v té naší malé koloniální zemičce máme zbabělců více než je na jaře květů.

Pavel K
28. 4. 2023 09:22
Odpovědět  Pavel z Moravy

Čau kamaráde, no a vidíš jsme zase u toho, kdyby se…….
To kdyby zřejmě nebude nikdy, oni nic neumí než ten sport, co mají pak dělat, jít k pásu? Asi těžko. A v tom je ten rozdíl, za bývalého režimu ti sportovci byli povětšinou všichni vyučeni řemeslem. Můj tchán jezdil závodně na kole, když byl na vojně tak byl v Dukle atd. Ten když přišel z práce, tak sedl na kolo a jel 200km tam a zpět. Vždycky mi říkal, když máš natrénováno tak je to sranda. Tenkrát když vyhrál závod, tak dostal nějakou tu vázu, nebo ráfek na kolo. Zkrátka o proti dnešku maličkosti. No a dnes? Když to nejsou miliony není to závod. Zvrácená doba.

Pavel z Moravy
28. 4. 2023 10:29
Odpovědět  Pavel K

Kámoš z dílny, zámečník, ten se vždy na jaře, v létě a na podzim těšil až odklikne 14.15 a on vyrazí na kolo. Tak jak říkáš ty, nějakých dvěstě kiláků a byl spokojený a to se ještě rád hrabal v auťácích. Však si také potom otevřel autodílnu. Profesionálně nejezdil, to ne, ale s kámoši cyklisty měli věčné sázky, kdo je lepší. Úplně jiný svět. Ale zpumprlíkovat se uměl taky. Měj se kamaráde.

Boomer
28. 4. 2023 14:16
Odpovědět  Pavel z Moravy

..mjo pánové, kolo to je nádhera. Byly doby, kdy jsem za rok na bicyklu najezdil víc než autem, akorát že se strašně těžko sháněly galusky. Ale jak začal houstnout silniční provoz a k řidičáku se dostal kdejaký primitiv co si ho “zaplatil”, začalo to na silnici být pro cyklisty o držku. Tak jsem přešel do terénu, na bajku tam sice najezdím o něco míň, ale zase se můžu kochat.. třeba když přede mnou po trailu šlape nějaká pěkná p*délka. To sedlo dokáže divy.. ;o))))

me2d44
28. 4. 2023 12:02
Odpovědět  Pavel z Moravy

Byly časy, kdy jsme s partnerkou chodili na žákovský, později dorostenecký fotbal – její kluk tam hrál stopera. A tým věděl, že přez něj nikdo neprojde. Když v jednom zápase trenér obrátil sestavu – tak na hrotu dal 3 góly – trenér ho stáhnul na lavičku, že by to bylo pro nás drahé. Pak ho pustili do Teplic a on tam pochopil, že fotbal je jen o penězích. Od té doby fotbal nehraje!

unor 2022
28. 4. 2023 10:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Pise se tu o nasich sportovcich jsoucich proti ucasti ruskych a beloruskych sportovcu.
..
Nebude na skodu pripomenout, ze za socialismu se nasi sportovci prave meli zucastnit klani se sportovci zatracovaneho zapadu, vyhrat nad nimi a tim ukazat zapadu, ze socialisticke zrizeni vytvari lepsi podminky pro zivot a pro sport.
Ovsem to bylo ve spatnych dobach socialismu. Dnes spravnaci radeji zvani a demonstruji. Ale ani se jim neni co divit. Mohli by se ze sportovnich klani vratit s neporizenou a tim hanbou. Slo by prece o sportovce na vychod od nas, kteri by jim mohli ukazat, ze jsou lepsi.

Standa
28. 4. 2023 12:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdy budou potrestáni váleční zločinci? Kdy bude nový Norinberg? Mezinárodní soud, kde bude Zelenskij,Bilden,….Obama( několik válek, statisíce mrtvých), kdy bude souzen současný president ČR P. Pavel válečný zločinec z Jugoslávie( agrese bez souhlasu OSN – velel tam odílům)? Regan I, II, Clington,řeznice z kosova Olbraitová.?????
?KOho chtějí soudit? Putina , který se článkem 105 může postihovat nacismus na UKr?

BrtnikUdernik
28. 4. 2023 12:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Nacibloncka,Gestapošan,PFM,ZŠT,Pekari,Langoševsadle,atd….Tuž,totok liberalně-demokraticke,neonacisticko-fanaticke panoptikum pošahanych psychopatů,máme enem my a SR(podobnost čistě náhodná).

Standa
28. 4. 2023 16:04
Odpovědět  BrtnikUdernik

Jsou vychovávané 30 let!

Standa
28. 4. 2023 16:00
Ohodnotit příspěvek :
     

A, tak nám děti nejen vyhodili učitelku( která řekla pravdu) za podporu,, genocidia”učila na Dlouhém lánu děti a děti ji v souladu se současným nařízením vlády udali), , ale je i trestána na svobodě a finančně.
PROBOHA , KTERÝ ŘECKÝ FILOSOF ŘEKL,, v demokracii není každý názor nevhodný”?