blog

Ministryně  války Černochová  tropí další  hlouposti

 S  příchodem  nového měsíce, listopadu, kabinet  ministryně války Černochové posiluje o dalšího „experta“.  Tím není nikdo jiný než bývalý  ministr obrany SR  Jaroslav Naď, který za svoji   politickou karieru stihl vystřídat  tři politické  strany, což je jev, který je i v českých poměrech  bohužel zcela normální, stačí si  jen projít seznam současných poslanců pravicových stran.

Děje se tak v době, kdy vláda tahá z kapes občanů další peníze, kdy díky nedávno schválenému tzv. konsolidačnímu balíčku budou naši občané v příštích letech  oškubáni o další desetitisíce Kč ročně.

Ponechme stranou, v které hlavě se zrodil tento šílený nápad.  Jako by v ČR nebylo dost politických odpadlíků, kteří v minulosti všemi způsoby podlézali velkému bratru ze Zámoří. Každopádně politické angažmá slovenského „vysloužilce“  pomyslně  oceňovaného za nadstandardní rozvoj slovenské vojenské spolupráce ve prospěch USA plně zapadá do současného agresivního militantního kurzu nejenom Černochové v čele silového ministerstva, obrany ČR, ale české vlády jako celku .

Do válečného kurzu, který zatím vláda ČR přes zesilující odpor veřejnosti tvrdě prosazuje. Na rozdíl od většiny slovenských občanů, kteří exministra obrany SR Jaroslava Nadě zrovna v oblibě neměli, viz jeho vystoupení, v té době s pověřeným ministrem zahraničních věcí SR Rastislavem  Káčerem v Michalovcích, kde na průběh  diskuse musely dohlížet bezpečnostní složky.

https://www.noviny.sk

Jaký bude jeho přínos pro naši republiku ukáže čas. Osobně se domnívám, že v osobě nového poradce na ministerstvu obrany dochází k posilování poradního týmu našeptávačů Jany Černochové, s cílem nadále udržovat „vylepšovat“ bezmeznou pomoc současnému vládnímu ukrajinskému fašismu na úkor našich občanů, stejně jako prosazování dalších nákupů vojenské techniky, které budou prvotně určeny pro potřeby NATO, nikoliv k zabezpečení naší obrany, pokračovat tak v další kolaboraci s NATO a plnění jeho příkazů.

Pokračovat v politice, která je v ostrém kontrastu s novým kurzem  politiky  sousedního  Slovenska, kde s příchodem  staronového premiéra Roberta Fica  dochází  k obratu v zájmu prosazování  pronárodního, vlasteneckého a protifašistického směřování Slovenska, v zájmu jeho občanů, kdy již první kroky nového slovenského vládního kabinetu způsobují „vyrážky“ nejen naší české pětidemoliční  vládní  tlupě, ale  i samotné předsedkyni  Evropské komise, pozvolna se rozpadající EÚ,  Ursule von der Leyenové.

K nejdivočejším a absurdním nápadům naší vlády se kterými se roztrhl v poslední době pytel, nejenom tedy k nejčerstvější  armádní  personální posile,  přidávám na závěr jeden z mnohých galantních , a tedy bez politické korektnosti,  citátů  ex- prezidenta  Miloše Zemana.  „Mám pocit, že sleduji divadelní hru, kterou napsal idiot a kterou režíruje kretén“.

                 Miroslav Kavij

sdíletj na

61 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank1
31. 10. 2023 12:58

Kam ta krava utece, az jeji pan USA rupne? Nebude mit kam.

Volfik
31. 10. 2023 13:46
Odpovědět  Frank1

Zřejmě oba počítají s tím, že utečou do USA a budou si užívat “zasloužené” miliony dolarů. Usákům však nelze věřit ani nos mezi očima. Vůbec bych se nedivil, kdyby oba po “vřelém” přijetí, někam zmizeli a jejich konta v USA se vrátila původním vlastníkům. Na jejich místě bych asi hodně bál.

Slovan
31. 10. 2023 14:01
Odpovědět  Volfik

Jednou se upíšeš čertu a není pak úniku. A tak to má být, tak je to správné.

Pavel z Moravy
31. 10. 2023 17:11
Odpovědět  Slovan

Tihle škůdci jsou mi totálně volní co se s nimi stane a to jsem empatický člověk.

Slovan
31. 10. 2023 17:24
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jó souhlasím, kdo chce tam ……….

jiří
31. 10. 2023 18:26
Odpovědět  Slovan

comment image

Slovan
1. 11. 2023 08:47
Odpovědět  jiří

😊 😊 😊
Záleží jak kdo. V jedné domácnosti měsíční příjem 40 tisíc ve druhé 90 tisíc, kdo má lepší průměr?

Albi
31. 10. 2023 15:38
Odpovědět  Volfik

No to snad nemyslíte vážně – “jejich konta v USA se vrátila původním vlastníkům!” Určitě by se USA kvůli ní nějak “nepraštily přes kapsu”, jejich galantnost vůči ní bohatě stačila, mohly ji taky přehlížet jako lán žita.

Jej – jejich konta rostla hlavně a možná jedině jen z daní českého a slovenského “plebsu”, a tomu by USA určitě nevrátily ani kačku, ani euro,

Kdepak, ta nám zůstane na krku, zařídí si nějakou ne-ziskovku nebo think tank nevídané úrovně (schopná politička s vysokým rozhledem a morálním kreditem (sic!) a za dotace bude škodit nepozorovaně dál.

Pavel z Moravy
31. 10. 2023 17:17
Odpovědět  Albi

Albi, nebude už čemu škodit. Za 2 roky s pomocí nastupujících mladých voličů to dotáhnou zase k vítězství, ale to už tato země bude tak zadluženou kolonií, která prakticky nebude ani existovat, takže škody už budou do té doby dovršeny. Sakra, vždyť se to dá pozorovat na každém úseku života jak asi dopadneme.

jiří
31. 10. 2023 18:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

comment image

Gales
1. 11. 2023 10:30
Odpovědět  jiří

Od mládí jsem se učil hrobařem……

katango
1. 11. 2023 12:53
Odpovědět  Gales

…v mládí…

Spam Jan
31. 10. 2023 14:40
Odpovědět  Frank1

Neuteče nikam. Převlékne kabát a změní stranu barikády, jak je v tomto státě běžné. Stane se z ní “velká bojovnice” za Rusko a proti USA. Tak to tady odjakživa funguje.

Skeletor
31. 10. 2023 16:06
Odpovědět  Spam Jan

No , pokud lidé dostanou rozum ( čemuž zrovna moc nevěřím ) tak bude mít jedinou šanci kam utéci a to je igelotový dutzál za vlastizradu, ostatně jako celá pětidemolička včetně obergrupenfuhrera.

Skeletor
31. 10. 2023 16:08
Odpovědět  Skeletor

omlouvám se za překlep mátam být “futrál”.

All
31. 10. 2023 13:14

Kdo to vůbec je,ta černochová,odkud se vzala,jaký má rodekmen,připadá mi,že je to potomek z nějakého kmene kanibalských lidožroutů z Bornea pokřížený s nějakým politickým blbem .

katango
31. 10. 2023 14:54
Odpovědět  All

Spíš je to spodina, co se nějakým ne zrovna košer způsobem vypracovala a teď se bojí, že se na to přijde.

Tupý hulvát
31. 10. 2023 15:06
Odpovědět  All

To je jedna z těch žen,které tak zoufale chybí v politice,které ji zjemňují,vnášejí do ní empatii,ženský umírněný pohled,který je oproštěný od toho hnusného,machistického předvádění se,,měření ocasů mužského světa.
Těšil jsem se na ty holky dlouho,léta se zlobím,že už nejsou konečně ty kvóty,ale konečně se to pohne,tahle parta prolomí ledy,po výsledcích práce černochové,pekarové,bombardovačky langšádlové,přidejme zděšenou mirku,pitomou prezidentovou, se konešně blýská na lepší časy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
31. 10. 2023 15:20
Odpovědět  All

Nerouhejte se. Kanibalové na Borneu, nebo Papua Nová Guinea jsou inteligentnější, než celá naše liberálně nacistická vláda dohromady včetně této uklízečky Černochové v županu 🙂

Standa
31. 10. 2023 15:43
Odpovědět  All

Co je zač. Má legitimaci ODS! Prosadila nákup( v září 23) 24 F-35 za 150 miliard, celková částka má být až 322 miliard. Chce navýšit rozpočet MO z 85 miliard na 140 -do r 25.K.Její cit:,, „V živáku vidíme, že co Rusák chce, to si ukradne. Nic jiného neumí. Zmanipulované hlasování před hlavněmi samopalů není žádné referendum. Anexe je sprostá krádež a nesmíme to tolerovat.“!
K. Řehka ( náč. genštábu AČR )požádal o uvolnění z funkce kvůli neshodám s ní. Fiala to urovnal , asi jim slíbil neskutečno.
Prostě, potkají se mafián,podvodník, zloděj, narkoman a idiot.
To není vtip, ale zasedání vlády.
Když se kříží idiot s debilem…..kdo ví… a K.Červíček ( policejní . prasident s ní žije) ruka v ruce jdou světem ke světlým zítřkům(asi na Floridě).
Máme štěstí , že ta hydra je neplodná, kdo ví co by s toho bylo? Vetřelec?

ModrýKlokan
1. 11. 2023 00:12
Odpovědět  Standa

@ Standa

Červíček to nedal. Vypařil se a Euroafričanová od tý doby řádí jak hurikán Otis.

Gales
31. 10. 2023 15:50
Odpovědět  All

Voni ji nechtějí ani lidožrouti.Ti mají rádi lidi.

Putinovec
31. 10. 2023 13:36

Jedná se o stejnou hru . Anglosaský systém – nástroj , je odepisovaný . S ním padne i košer internacistická mafie . Způsob , jak je to dělá , můžeme vidět v přímém přenosu .
Služebná pakáž anglosaského hnusu se dosadí do funkcí a nechá se plně škodit . Výsledkem je vzpoura obyvatel , která je očekávána a kterou potřebuje Ten , kdo řídí procesy k tomu , aby v tomto případě přeformátoval jewropu , na západní trosky a východní Val , který tu zdivočelou zběř ze západního pekla bude střílet na hranicích , v rámci svého zachování .
Jak to proběhlo v SR , může každý člověk vidět . A to , že u Nás běží stejný proces – program řízení , jen ve zpoždění , může taky každý vidět .
Tak proč pro urychlení vzpoury v protektorátním lágru ČR , nepoužít osvědčené kádry- užitečné idioty , které stejně čeká likvidační odplata .
Aby došlo k přeformátování a tím rozpadu Východního socialistického bloku , byla zapotřebí jedna generace , kdy došlo k systematickému potápění socialistické ideologie , spojené s vystavováním západního “blahobytu” , aby si nikdo neuvědomil , že ten “blahobyt” je dluhová oprátka , která ze západních obyvatel dělá držitele dluhů s holým zadkem .

Putinovec
31. 10. 2023 13:52
Odpovědět  Putinovec

Dnes všechny procesy řízení probíhají v rychlejším tempu , vzhledem k Zákonu času . https://1url.cz/uuFrc
Proto se tlačí na sílu , aby k Evropské vzpouře došlo synchronizovaně . Proto ve čtvrté fašistické říši EU dostávají zelenou idioti a magoři z přesvědčení .
Mají , aniž to chápou , vyprovokovat vzpouru , aby se moloch EU rozpadl a rozdělil na západní oblast lidožroutů a východní část , kterou bude možné řídit jako celek – Rakousko – Uhersko 2 .
Tím se západní část nedostane pod řízení Ruské koncepce a východní bude řízená tak , aby tvořila předěl od této koncepce .
Je to scénář Globalistů , kde už elita hnUSA bude vyřízená a kde Ruská Federace má mít tolik problému se scelováním svého prostoru pod svojí koncepcí , že nebudou mít zdroje na uchopení Evropy . Ale jak se říká , Poslední slovo má vždy to Nejvyšší řízení a to bude podporovat pouze ty procesy , které směřují k předem danému Záměru . Dovést Lidstvo k Evoluci směrem k mravnosti a tím postoupit na další schůdek vývoje .
A Nám tím vzniká veliká příležitost k tomu , uchopit tyto procesy a vše od základů postavit znovu a lépe .
A nemylte se . Globalisté už předem vytvářejí lídry a uskupení , k převzetí řízení .

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
31. 10. 2023 14:10
Odpovědět  Putinovec

@ Putinovec

Jsou to hezké myšlenky. Trochu se obávám, že tak jednoduché to nebude. Pojmy jako mravnost nejsou diskrétní veličiny. Reálné množství obsahu mravnosti a podobných termínů, je v rozpětí nějaké křivky, od nuly do nekonečna. To se mi nezdá moc řiditelné. Pokud teda za řízení nepovažuju shození atomovky a vybudování všeho od nuly, tak to potom jo.

Chápu, že pořád někdo někde něco řídí, ale že se mu to nepovedlo, se už nikdo nedozvíme, bo by se musel přiznat k chybě. Je to jako s Fylajou, pořád se všechno zlepšuje, snižuje inflaci a máme se pořád líp. Prostě to dobře řídí. A všechno nasvědčuje tomu, že Fylaja a jeho girls to budou dobře řídit, až do konce. Rating na nule a hladomor. Ovšem řízený a úspěšný.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
31. 10. 2023 14:30
Odpovědět  Putinovec

@ Admin

Nechápu, proč tady čeká můj příspěvek na schválení. Je naprosto bezproblémový, zcela prost i nevhodných slov, vysázených s “překlepy” k obejití bota. Ta UI, která to hlídá není UI, ale TUI (tupá).

sergej
31. 10. 2023 14:57
Odpovědět  ModrýKlokan

Dal jsem bez přečtení dva multinicky a prošlo to, asi taky se ráda tautologicky opakuje jako hejtři. 🙂 Že si mi ui asistent orchestrionu žije vlastním životem je nářez a je to asi podle “dona kichota jako sančo panza.
https://uloz.to/file/9hebu25UGH7w/10-cervantes-dumyslny-rytir-don-quijote-de-la-mancha-mp3#!ZJEwAmR2AQxlAzMxMGWxZGWuMGH1LKp3FRqBGKcjp0MVHGR5Lt==

Albi
31. 10. 2023 15:51
Odpovědět  ModrýKlokan

Umělá inteligence je plně závislá na informacích, které do ní vložil ten – v porovnání s ní blbý – člověk. A tady asi udělal nějakou chybu a musí ji ještě “vychytat”

A pak, že stroj (UI) je nad lidský mozek. Asi záleží nad kterým – ale ani to UI sama od sebe nemůže pochopit.

sergej
31. 10. 2023 18:06
Odpovědět  Albi

Větší moudro jsi hodit opravdu nemohl, poslechni si profesora Staňka co k tomu řekl a zrovna tebe s ním co by kapacitou kdy na jeho slova takřka vždy došlo srovnávat fakt nehodlám. To máš takřka to samé jako srovnávat “trifida s potřebami lidí k životům, “robote.
https://uloz.to/file/Uxv3nolm2Tsk/wyndham-john-den-trifidu-audiokniha-rar#!ZGN4LGR2Z2VlLzAvBQEvMQEvZzR3BTgmIQW3MGSlsaN4DmEzZD==

Standa
1. 11. 2023 12:19
Odpovědět  sergej

Zkuste si přečíst ,, Noc trifidů”!

ModrýKlokan
31. 10. 2023 14:53
Odpovědět  Putinovec

@ Putinovec

Jsou to hezké myšlenky. Trochu se obávám, že tak jednoduché to nebude. Pojmy jako mravnost nejsou diskrétní veličiny. Reálné množství obsahu mravnosti a podobných termínů, je v rozpětí nějaké křivky, od nuly do nekonečna.

To se mi nezdá moc řiditelné. Pokud teda za řízení nepovažuju shození atomovky a vybudování všeho od nuly, tak to potom jo.

Chápu, že pořád někdo někde něco řídí, ale že se mu to nepovedlo, se už nikdo nedozvíme, bo by se musel přiznat k chybě. Je to jako s Fylajou, pořád se všechno zlepšuje, snižuje inflaci a máme se pořád líp. Prostě to dobře řídí.

A všechno nasvědčuje tomu, že Fylaja a jeho girls to budou dobře řídit, až do konce. Rating na nule a hladomor. Ovšem řízený a úspěšný.

Putinovec
31. 10. 2023 15:31
Odpovědět  ModrýKlokan

Fiala to “řídí” dobře . Proto ta skupina byla dosazena , přes platné zákony . Řídí “dobře” v zájmu toho , kdo jeho řízení uplatňuje , ve svém nadřazeném řízení .
Viděl jste film Tři chlapi v chalupě ? Tam starý Potok to řízení naprosto jasně provozuje . Strukturně řídí lidi kolem sebe a snaží se to naučit syna .
Bezstrukturní řízení, je skok kupředu . Kdo ho chápe a dokáže jej plně provozovat , ten řídí všechny spadající do strukturního řízení .
Tak jako starý Potok měl řídící náskok ve svém strukturním řízení , tak má náskok ten , kdo řídí bezstrukturně .
Mravnost je projevem vesmírné Míry , která plně souvisí jak s Předurčením , tak se svědomím . A žít trvale pod diktaturou svého svědomí , znamená tohoto stavu dosáhnout .
Proč myslíte , že je tak veliký tlak na zavádění zvráceností , do kultury národů ? Ten , kdo upadá do zvrácenosti , se stává snadno ovládaným a on sám není schopen cokoli dlouhodobě řídit . Musí plně uspokojovat svoji touhu po zvrácenosti . Ať už je to touha po skleničce , cigaretě , fetu , či čímkoliv jiném . A tím přichází o možnost , rozvíjet svůj geneticky daný tvůrčí potenciál , který máme všichni .

ModrýKlokan
31. 10. 2023 15:47
Odpovědět  Putinovec

@ Putinovec

Tomu co píšeš rozumím. Nezdají se mě ty závěry. Jako že Globální prediktor dosazuje ty vydíratelné hlupáky do řídících pozic, aby se to všechno položilo. A pak jako že nastane mravnost, protože to tak lépe vybudujeme s pomocí lepších vůdců. V takovéto tvé “pracovní definici” procesů, vidím dost sporná místa.

Takže ta tvá hypotéza nemusí platit – sorry, neber to osobně, nebo to celé potřebuju fakt líp vysvětlit, s nějakýma důkazama, nebo aspoň jasnýma indiciema, nebo známýma ověřenýma zkušenostma z historie.

A samozřejmě považuju tohle téma pro debatu za hodně zajímavý. Teď se nemůžu soustředit, abych nastínil svou hypotézu a musím odjet. Vrátím se až v noci. Tak zatím.

ladik
31. 10. 2023 17:52
Odpovědět  ModrýKlokan

Aby mohl někdo řídit, musí mít pod palcem ekonomickou základnu. A tu má ve svých drápech kapitál.

Putinovec
31. 10. 2023 19:10
Odpovědět  ModrýKlokan

Neřídí to strukturně , ale ideologicky . Vytváří ideologické procesy , které samostatně vytvoří strukturní řízení , vedoucí ke katastrofě řízení . Jak myslíte že vznikl zelený fašismus , agenda 100 + 1 pohlaví atd .
A ty struktury , které mají přebírat řízení , vznikají z těch kteří chápou , že část světa kde parazitují jde do kopru a citelně to zasáhne i je . Takže GP rozhrábnou mraveniště a budou podporovat opravu jeho stěn tam , kde to pro Globalisty bude výhodné , z hlediska Jejich řízení .
Ta mravnost se může dostavit tehdy , pokud budou lidé nuceni přehodnotit svoje myšlení , přenastavit svá chápání a cítit nutnost plně se účastnit záchrany své i ostatních . Protože člověk jako jedinec , bez podpůrného systému který představuje stát , sám nepřežije . Nejrychleji se člověk učí za běhu , kdy druhou možností je osobní návštěva smrťáčka .
A zde se projeví i MÍRA v PŘEDURČENOSTI , která každému vyměřuje od nejlepšího , po naprostou katastrofu . Ale v závislosti na chápání dotyčné osoby , se to může smrsknout na špatné po katastrofu .

Putinovec
31. 10. 2023 19:31
Odpovědět  Putinovec

A naopak mu může být vyměřeno od dobrého , po naprosto nejlepší . A v téhle době , se to plně projeví . Kdo nebude chápat , co se kolem děje a bude se spoléhat na to , že ho TV geblsovka zase naprogramuje , ten pracuje na svém zkompostování .
Hodně lidí si nedokáže představit , jak vlastně funguje bezstrukturní řízení .
Před několika lety jsem narazil na film , kde se to jednoduše vysvětluje .
https://1url.cz/huaVU https://1url.cz/RuaV0
Můžete zde sledovat bezstrukturní řízení od A do Zet .
Vidíte majitele řízení , nástroj řízení , to že majitele nikdo nevidí ve “slunci” jeho nástroje , samovolný vznik struktur řízení , dosažení cíle řízení a nakonec začištění už nepotřebného nástroje .
A potom si to co jste viděl , porovnejte se psanou formou a do bodů si můžete dosadit části filmu .
https://1url.cz/8uaV9

ModrýKlokan
31. 10. 2023 23:56
Odpovědět  Putinovec

@ Putinovec

Tak už je mi jasnější, jak jsi to myslel. Nemám s tím problém. Osobně bych raději operoval s pojmy evoluce a entropie komplexního sociálního supersystému.

Jedna věc mi na tvém řekněme rozboru komplexní reality stále nesedí. Na začátku debaty jsi použil termíny mravnost nebo morálka, to je fuk. Jak ale zapadá “mravnost” do konání Globálních prediktorů, před požadovanou změnou, a po dosažení požadovaného cíle? Nevidím tam žádnou “morálku” teď ani potom! A lidé jsou kultivováni svým prostředím. To jako po “výhře”, tj. asi rozložení současného systému, který ovšem GP sami vytvářejí, najednou oznámí lidem: “Tak, do teď jsme vás řídili ideologicky a nechali “elity”, ať se chovají jako prasata (a vás to nechali napodobovat), ovšem od teď přepólujeme ideologii a všichni se v lásce budeme chovat, my řídit a vy poslouchat, morálně a mravně.”

Promiň, ale zní to dost absurdně. Chápu, že život je často iracionální a absurdní, ale proč by to nemělo platit i pro GP? Nejsou spíš v pozici kvantového fyzika? Jakmile změří sledovanou částici, částice změní tímto měřením svůj původní stav. Může měřit donekonečna.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Putinovec
1. 11. 2023 00:36
Odpovědět  ModrýKlokan

Praxe Globalistů je nabízet lidem pokušení . Přebírat funkční procesy a zaměňovat tvořivé za ničivé , sladké za kyselé , tvůrčí za degradační .
Oni nic , to lidé si sami vybírají svojí cestu , která jim přetváří morálku .
GP se dlouhodobě pohybuje na ostří meče , kdy dláždí lidstvu cestu do pekla . Jeho Biblická Koncepce dovedla tento svět ke třem Globálním krizím . Vojensky politické , ekonomické a ekologické . Každá z nich má potenciál tento svět zničit , ve svém spojení jsou likvidační pro celou biosféru planety Země . A to se týká i GP .
Takže ten ústup z vlastních pozic u Globalistů , má dva důvody . Obava před svojí zaručenou likvidací , se zbytkem světa a neschopnost dostatečně predikovat budoucí vývoj řídících procesů .
GP si na sebe svojí Biblickou Koncepcí upletl bič , v podobě Zákonu času . A tento bič jednak způsobuje to , že jakákoliv informace se nedá zatajit a dále vlivem těchto informací , se dav nechová předvídatelně , s dostatečně statisticky podloženou informací .
Je to jako uhlídat pytel blech .
Tam kde dříve 100 let nedocházelo k výrazným sociálním změnám , dnes během jedné generace – 25 let , dochází 4x rychleji k výrazným změnám .

Putinovec
1. 11. 2023 00:54
Odpovědět  Putinovec

Dnes už Globalisté nemají svůj komfort , vybrušovat své plány a případné chyby napravovat . Stále častěji musí sahat po strukturním řízení a to je viditelné , takže své řízení tak musí odkrývat .
A odkryté řízení hrozí jejich identifikací , což by byl jejich konec .
V současnosti potápějí svoje dlouhodobě vytvářené pyramidy struktur řízení , už pouze jako hasiči , snažící se uhasit ty nejsilnější požáry .
Jejich řízení se sype a proto musí vycházet vstříc Ruskému světu , který díky své Koncepci přebírá řízení Globálních procesů , což je pro GP likvidační .
Takže současný svět rozsypou na několik celků , které budou schopny uplatnit svoji koncepci řízení , ve své zoně vlivu .
A zatímco by GP rád tyto celky ještě více rozdroboval , pomocí Rozděl a panuj , tak Ruská Koncepce se naopak bude snažit celky slučovat , oboustranně výhodnou spoluprací .
A zde bude přicházet ke slovu nutnost morálně jednat , morálně žít , což se v určitém okamžiku u spolupracujících celků , stane běžným přirozeným stavem .
On to je přirozený stav , pro psychicky zdravé bytosti .

ModrýKlokan
1. 11. 2023 12:13
Odpovědět  Putinovec

@ Putinovec

To co píšeš zní, jako by boháči GP byli morálně myslící a jednající bytosti a snažili se k tomu přimět i většinu obyčejných lidí. Tomu absolutně nevěřím.

Podle mě jsou to nenávistní hédonisté, věčně hledající štěstí, kteří zjistili ke svému vzteku, že je to marná snaha. Jsou zaplaveni nenávistí ke všemu.

Jejich psychologie má analogii v indických králích a jejich pohřebních rituálech. Ve stylu “po mě potopa”. Když zemřu, ať se mnou jdou zaživa na hranici a do pekla i vdovy a služebnictvo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
1. 11. 2023 12:17
Odpovědět  Putinovec

@ Putinovec

Jinak Zákon času je docela fascinující koncept. Stojí zato shlédnout jedno z videí Nestora, kde o něm mluví, je to skvělý a srozumitelný rétor. Ty videa taky nejsou přehnaně dlouhý.

Putinovec
1. 11. 2023 14:09
Odpovědět  ModrýKlokan

Nestor má těchto videí více a každé stojí za shlédnutí , zamyšlení , uvědomění si dílčích faktů , zařazením si těchto faktů do svého běžného každodenního vnímání a praktickým používáním , si z těchto řídících informací vytvořit podvědomě funkční systém svého života .
Pokud to , co jsem napsal ve větě výše začnete praktikovat , tak samovolně budete informačně vstupovat do běžících procesů . Takže se budete účastnit bezstrukturního řízení , které může statisticky rozhodovat o tom , kam se svět překlopí .
Jinak GP nezajímá majetek ani peníze , to je lákadlo pro jejich struktury řízení . Peníze nejsou cílem , ale nástrojem , při snaze skoupit svět prostřednictvím lichvy .
Tím lákavým afrodisiakem je pro ně absolutní , ničím neomezená moc . Zbožštění .
Zaznobin , který se s tímto řízením setkal osobně , o tom vypověděl tuto zkušenost . Když se zeptal , proč nemají zájem vést lidstvo jako celek k vyšší mravnosti a tím k evoluci , odpovědí byla otázka . Máte psa ? A máte někdy potřebu , ukazovat mu svoji informační převahu ?

ModrýKlokan
1. 11. 2023 14:37
Odpovědět  Putinovec

@ Putinovec

My asi oba mluvíme o stejné věci a procesech, ale s jinými závěry. Kecy Zaznobina, o povýšeneckých žvástech nějakých absurdně bohatých (j)elitářů a chovatelů psů, podle mě znamenají kulový víte co.

Jsou to opice, hrající si s granátem. Je potřeba jim sebrat granát, ne těm šílencům dělat psychoanalýzu. Tu jim poskytne zřízenec v šaškecu spolu s kazajkou, aby se uklidnili.

Klíčový video k tématu:

https://www.youtube.com/shorts/qsSzgw-EXMk
Pavel Kamas (Radix) – o sionismu

Mimochodem Zaznobinova otázka na příslušníka “elity” je podlézavá, infantilní a stupidní. Jak může absolutně nemorální člen zločinné mafie vést kohokoliv k mravnosti? Jak taková blbost vůbec může někoho napadnout, kdo má v hlavě víc jak jeden neuron?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
31. 10. 2023 15:57
Odpovědět  ModrýKlokan

Odpovědnost a mravnost? Co to je? …zeptala by se tě vládní klika? Není to až příliš diskrétní , když o tom ještě neslyšeli?Když to slyší chechtají se až se za vykrmená břicha popadaj!
Co je to slyšet z podhradí? Není to průvan? Zavřete okna !!!!!

ModrýKlokan
1. 11. 2023 00:07
Odpovědět  Standa

@ Standa

Reagoval jsem na Putinovce a jeho spojení (v prvním nebo druhém příspěvku debaty) pojmů mravnosti s konáním Globálních prediktorů.

Jestli jsi nečetl jeho příspěvky, tak z těch mých nebude jasný co tím myslím, jeho teze už jsem sám neopakoval.

ModrýKlokan
31. 10. 2023 14:55
Odpovědět  Putinovec

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
31. 10. 2023 15:59
Odpovědět  ModrýKlokan

Ty popsané pojmy se dají dosádnout výchovou, to není genová záležitost. Ovšem výchovou dlouho trvající, takže výsledky my určitě neuvidíme a možná ještě ani ti mnohem mladší, pokud přezijí ten věčně sliibovaný “ráj”.

Lékořice ok
31. 10. 2023 17:22
Odpovědět  Albi

Je mi z toho smutno. Nedovedu si totiž představit, kdo tu výchovu zrealizuje. Naše generace byla vychovávána od padesátých let a přesto je v ní spousta těch, kteří věří jenom tomu, co se dozví z meinstrymu. Žádné srovnání ani vyhodnocení stávajícího dění, nejsou ochotni připustit.

Standa
31. 10. 2023 16:04
Odpovědět  ModrýKlokan

Řídí to dobře ! Nejlépe za poslední století. Cena elektřiny má příští rok vzrůst o 71%-chicht…máme se nejlépe. Ještě zvýšíme daně z nemovitosti a …Vy Čehůni táhněte z chalup ,chat do kamrdlíků… vemte .bandasky , kastrůlek a hajdy do rachoty! Němec vás zaměstná……pokud tam už nebude Mongol.
Před volbami pouze řeknou,, Mysleli jsme to dobře , ale dopadlo to , jako vždycky” V dalším období se polepšíme”!

sergej
31. 10. 2023 14:43

Ešlak multinick dloubal brutopýr multinick fuanta ba jo net asi vytěsnil z trhu mozek robota emila pro sebe a zase tedy přestal naprosto všem škodit, no. 🙂

připravený
31. 10. 2023 14:45

začínám mít názor, že názor: “Chytněte je za rypáky!” je oprávněný názor.

Francin
31. 10. 2023 14:58

Nevím zda se to zdá jenom mně, ale už tenhle jev sleduji delší dobu. Relativně normální lidé v politice jakmile vstoupí do vlády, parlamentu popřípadě. senátu se v krátké době několika týdnů totálně změní v jednání a vystupování až žasnete kde se takové změněné jednání vzalo. Jestli to není o tom jak Jourová kdysi řečnila, že jí někdo nasadil na hlavu jakési elektrody v Bruselu. To by mohlo být vysvětlení. Černochová by to potvrzovala. V minulosti se zdála, ze je normální.

Putinovec
31. 10. 2023 15:35
Odpovědět  Francin

V tom případě mnozí z nich mají elektrody imrvére . Existují neziskovky , které studenty z mnoha zemí berou na různé aktivity a ty , kteří odpovídají příslušným zadáním , jsou dále připravováni , na svoji dráhu služebného psychopata .

Albi
31. 10. 2023 16:11
Odpovědět  Francin

Nezdá se to jen vám.
Už před léty jsem zaznamenala podobný, ale opačný efekt.

Jakmile někdo přestane být “aktivní” politik ( = stáhne se z politického výsluní) rychle se stane téměř normálním.
Takže není vyloučeno, než “vstoupil” mezi mediálně známé celebrity, byl normální a po celkem krátkém politickém životě, kdy zničil co mohl a naštval nesčetné množství lidí, opět znormálněl, což odpovídá vašemu pozorování.

ModrýKlokan
1. 11. 2023 00:16
Odpovědět  Albi

@ Albi

Nebo už si bez ochranky, dává větší pozor, aby nedostal přes držku :-D)))

katango
1. 11. 2023 10:41
Odpovědět  Albi

Podle mne do tzv vysoký politiky nepustěj nikoho, na koho nemaj kompro. Proto ta změna. Když z tý politiky zase vypadne, už kompro není potřeba a tak člověk zase tzv znormální.

Pavel z Moravy
31. 10. 2023 17:04
Odpovědět  Francin

Tak to se vám opravdu jen zdála, neb jste se asi špatně díval a poslouchal. Tady jde ale o víc než o jednu tankistu, tady jde o chybějící většinové vlastenectví a důstojnost lidu této kolonie. To je ten problém.

Jura S
31. 10. 2023 18:01
Odpovědět  Francin

Jourová a Černochová jako “normální lidé” ? Chceš mě nasra.t ? 🙂 To i náš obecní blb má větší charakter než tato lidská spodina…

zuzana
31. 10. 2023 16:16

Íránský ministr zahraničí: Pokud budou USA nadále podporovat Izrael, otevřou se nové válečné fronty

https://aktax.cz/iransky-ministr-zahranici-pokud-budou-usa-nadale-podporovat-izrael-otevrou-se-nove-valecne-fronty/

jiří
31. 10. 2023 18:24

comment image

Frank
1. 11. 2023 09:39

Má cenu se k té pošahané afroameričanové vůbec vyjadřovat? Ale věčně ministryní s ochrankou ta jalůvka nebude a vlastizrada bude stále jeden z největších zločinů. Možná se toho nedožiju, ale jednou to přijde.