blog

Ministr zahraničí ČR a Pirát Jan Lipavský

Lubomír Man

Je středa večer po 22. hodině a já na ČT sleduji pořad Události, Komentáře, ve kterém moderátor Železný drží právě řeč s členem České pirátské strany a českým ministrem zahraničí bakalářem a tedy Bc. Janem Lipavským. Poslouchám otázky, které moderátor ministru a držiteli nejnižšího akademického titulu u nás klade, s napětím zaznamenávám, jak na ně dotazovaný reaguje, pátrám po zrníčku zdravého rozumu či originálního úsudku, které by ospravedlňovaly, proč právě tento muž z nejnižšího stupně třistatisícového davu univerzitních absolventů u nás byl vybrán pro funkci českého ministra zahraničních věcí, ale slyším jen nabubřelé: „JÁ jsem si okamžitě pozval ruského velvyslance“, „JÁ svolám všechny zahraniční ministry států EU“, „JÁ, JÁ, JÁ“, a já se dusím vztekem a studem nad tím, jak se mohlo stát, že tato strašná a nezpochybnitelná duchovní nula a muž bez jakéhokoli niterného výrazu ve tváři stojí v čele naší zahraniční politiky – a má tudíž možnost tuto politiku svým bakalářským rozhledem a invencí ovlivňovat a tím snad ovlivňovat i samotné naše životy.

Bezmoc a zoufalství mi stoupají až k hrdlu. Jsme opravdu povinni nechat si takovéto lidi nad námi líbit? Cožpak fakt, že rozjívená skupina mladíků a mladic, nadaných sklonem k výtržnictví a protestu proti stávajícím pořádkům, si z hecu založí politickou stranu, která se stejně dobře jako pirátská mohla jmenovat katovská či penězokazecká, a že stejně či podobně založená skupina mladíků a mladic z řad voličů si pak ze stejného hecu navolí tuto stranu do českého parlamentu, zavazuje nás – prosté občany – k povinnosti nechat si od této strany všechno líbit? V tomto případě pak to, že nás zákruty zahraniční politiky vede její člen Bc. Jan Lipavský?

Myslím na to a myslím přitom i na zaměstnance ministerstva zahraničí. Na to, jaké přepodivné šéfy už zde měli – a museli jim kývat.

Brrrr.

Lubomír Man

z emailu

sdílet na

91 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Lev Prch
25. 8. 2022 22:41
Ohodnotit příspěvek :
     

NEVZDĚLANÝ, drzí, arogantní a v amianálu vězící loutka, která bez cizí pomoci není schopna vykonat ani malou potřebu 👎

[Trol-1] spam Pepa
25. 8. 2022 22:47
Odpovědět  Lev Prch

Drzý, Ty si to se vzděláním taky daleko nedotáhl. Každopádně Lipavský je opravdu děs.

Lev Prch
25. 8. 2022 22:57
Odpovědět  [Trol-1] spam Pepa

Chybička se vloudí Seppe.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
25. 8. 2022 23:50
Odpovědět  [Trol-1] spam Pepa

Ty jsi to se vzděláním (a s češtinou) dotáhl dál…?

Markýza
26. 8. 2022 08:55
Odpovědět  [Trol-1] spam Pepa

Daleko….to jako myslíte třeba toho ministra? Položím vám otázku, kterou jsem minule kladla vnoučatům. jaká je nejdůležitější práce/zaměstnání na světě?
Tolik k dotahování někam.

Lev Prchala
26. 8. 2022 13:27
Odpovědět  Markýza

A co si představujete pod slovem práce?
Tahle pseudovláda má na “””práci”””ničit vlastní obyvatele.

Markýza
26. 8. 2022 19:57
Odpovědět  Lev Prchala

Já? No já si pod tím představuju něco, co je k užitku.

Ivo
25. 8. 2022 23:35
Odpovědět  Lev Prch

Chtěl bych vědět kdo na Zemana zaklekl že tuhle slizkou hmotu jmenoval ministrem. Zemana jsem volil, ale ten Novičok s ním udělal obrat o stoosmdesát stupňů.

Lev Prch
26. 8. 2022 06:21
Odpovědět  Ivo

To byl Pfiser,tím je očkovaný 👎

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Fanny
26. 8. 2022 15:19
Odpovědět  Ivo

Je evidentní,že se tam něco muselo stát,z ničeho nic takový obrat,ale na druhou stranu,si myslím,že až skončí ve funkci,že si to pro sebe nenechá už mu o nic nepůjde i když,kdo ví že?
Někde jsem četla,že mělo jít o jeho dceru,že mu vyhrožovali,ale jestli je to pravda nevíme.

Helena
26. 8. 2022 07:15
Odpovědět  Lev Prch

Nejen on je neschopný, ale celá Fialova vláda. Byla bych ráda, kdyby opozici vyšlo hlasování o nedůvěře vládě, ale potřebovala by získat 9 hlasů od slepenců navíc……

Lev Prchala
26. 8. 2022 07:59
Odpovědět  Helena

Bohužel v to doufat nelze,ale ani ANO ani SPD za obyčejné lidi neudělá…..první krok bude 3.9.

Ladislav
26. 8. 2022 12:04
Odpovědět  Lev Prchala

💤♎ Možná by to šlo, chtělo by to 9 tubiček plastiku!

Pavel
26. 8. 2022 11:06
Odpovědět  Helena

Souhlas, já tento pocit co má pan Man mám při pohledu na naši politickou scénu již pěkně dlouho.Nejhorší je však ten pocit že opravdu s tím nic nenaděláme.Čím déle od hadráku, tím horší individua a asociálové nám vládnou!Elity chtějí “velký reset”, já říkám ano, ale zdola!!!

jiří
26. 8. 2022 11:50
Odpovědět  Lev Prch

Podle pořekadla, “Jsi blbý, jak daleko vidíš”, musí být Lipavský Bystrozraký.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav
26. 8. 2022 12:05
Odpovědět  jiří

💤♎ Já bych poopravil, jsi blbej jak udavač Lipavský!

Lev Prchala
26. 8. 2022 13:01
Odpovědět  jiří

Tak to jsou s Bidetem dva.

jiří
26. 8. 2022 14:20
Odpovědět  Lev Prchala

Sakra, dva Bystrozrací? To abych přivřel více žaluzie.

Lev Prchala
26. 8. 2022 14:28
Odpovědět  jiří

Jim by měl někdo “”””přivřít kyslík”””

Teuton
25. 8. 2022 23:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Vždy a pokaždé, když tohoto srandovního čulibrka vidím, piráta Lipavského, musím se smát. To je snad ještě větší moula, kopyto a hňup než podpraporčík Michal Čoudelka, vrchní vibrátor BIS, Bezpečnostní informační služby. Zajímalo by mě, zdali si Lipavský – tam jako Čoudelka – do konečníku vtírá kokainovou pastu !

Lev Prchala
26. 8. 2022 08:00
Odpovědět  Teuton

Asi si vzali mustr s banderovský Zelený kokaintrasky.

26. 8. 2022 00:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Zkouška kvůli xi-ndlům

26. 8. 2022 00:17

A to je ještě tenhle mamánská bu-kvi-ce na inteligenčním vrcholu praž-ské ka--rny! Jinak by to přece nevolili a nenavrhovali, kdyby to v tom du-ho-vém hejnu nebylo to nejlepší z nejlepších, žejo. A teď si představte, jak musí mít v palicích vym-eteno naši vocazdejší mnohojediní tro-llové – mám na mysli ty nicky vystupující pod nicky To-r, Jo-sef, Lu-káš, En-tentý-nky z, Zde-něk, Li-bor, Arno-ldix a hafo dalších ni-cků, které poměrně nepočetná parta tr-ollí se-rešf-army střídá jak fusekle. To musí bejt panečku průvan mezi ušima, když to bu-kvi-cké přib-lb-lo na fotce je z nich nejchytřejší! P. S. Jsem to musel vypomlčkovat (teď potřetí), origoš "čeká na schválení."

26. 8. 2022 00:30

Přátelé, to tedy je síla!
Prošlo mi to až na třetí pokus – ale až když jsem vypomlčkoval i nic-ky těch idi-otů! Chápete to?! Já jo. Ještě si furt myslíte, že to mé tvrzení o na pokec nasazené tro-llí se-reš-far-mě jsou jen kon-spi-rační žvásty paranoidního dědka?
K tomu si vyšťourali můj telefon co mám na paušál – přes co asi, když se vykecávám jenom na pokecu a nikde jinde, žejo – a už přes týden na mě zkouší takové to brnkání na nervy; něco jako psychologickou pidiválku. Ono to má nějakej anglicismus, ale jsem línej to hledat. Kašpaři. Kam se se-rou na STBáky, když mi přes dvacet let šlapali na přezky.
Jo, a jak vím, že jsou za tím trolldové? On je totiž jeden z nich tak bl-bej, že se tady, díky svým mentálním (ne)schopnostem, provařil v podstatě týž den kdy to začalo. Souvislost mi ale docvakla až asi třetí den, tak jsem si to zpětně dohledal. A sedí to. Jak se ale provařil do placu hodit nemůžu. Přišel bych o výhodu. Jenom tolik. Jestli někomu z vás někdo opakovaně volá, či bude volat, z různých střídajících se čísel, a potom na ta čísla odešlete SMS, třeba takovouhle: (_!_), a pak “Zpracovává se”, a následně “Nedoručeno|”, je za tím tato hnědá čučkařova havěť.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Helena
26. 8. 2022 07:19

Díky za užitečné informace.

26. 8. 2022 15:15
Odpovědět  josh-xy

Mohu ten “nesmysl” dokázat!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
26. 8. 2022 10:31
Odpovědět  josh-xy

No, administrátore, nevím, psal jsem příspěvek a najednou před koncem mi úplně zmizel z displeje aniž bych ho stihnul odeslat a žádnou chybu jsem neudělal. A to, že se objevuje, čeká na schválení a v celém příspěvku je třeba pouze slovíčko seru, které tam dám úmyslně je co? Spíše mám pocit, že někdy jde o obsah, který někomu nevoní. Je to ale pouze můj pocit. Nevěřím, že vše je tak dokonale zabezpečené, že jak by řekl jeden ze zdejších uživatelů, není možné aby to Čoudelka i když by měl mít na starosti jiné věci než šmírování nebezpečných webů toto nedokázal. Žijeme totiž v době šmírovacích grázlů a my se svými názory jim určitě nejsme po chuti.

Lev Prchala
26. 8. 2022 10:42
Odpovědět  Pavel

Přesně,jak to Čeká na schválení,je to neprostupné,ale stačí opravit dvě slova a je to cajk.

Lev Prchala
26. 8. 2022 13:02
Odpovědět  josh-xy

Psal jsem Vám slušně a čekalo na schválení……

26. 8. 2022 15:48
Odpovědět  josh-xy

Jox-hy, jak je tedy možné, že mi to (00:17) prošlo až když jsem napotřetí vypomlčkoval i nicky?! Ony byly sprostými slovy?!
Jo, a vy ty znalosti o provozu webu máte. Viz tvrzení, že není možné dublovat zaregistrovaný nick, které jsem vám praktickou ukázkou vyvrátil. Nehledě už k tomu, že jste se v mém případě uchýlil k úmyslné lži – musíte přece znát můj mail pod kterým jsem zaregistrován, i mé občanské jméno. Navíc se hackeři dopustili další chyby. Ale počkám si nějaký čas, než si to uvěřím. Pak sem hodím jaké.
P.S. Možná je Val velice naivní a bez znalostí provozu webu, zato ale ví hodně o manipulativních technikách a má dostatek jiných znalostí, aby poznal, když něco smrdí a odkud to smrdí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
26. 8. 2022 18:57

Když tam zapne schvalování, tak to čeká na schvalování všechno, nehledě na sprostá slova… Ale musí u toho sedět a povolovat ty příspěvky, které nejsou sprosté trollování…
(a pak to schvalování třeba večer vypne a jde spát?? nevím…)

Josh má znalosti se správou webu, ale ta možnost hlídat nastavení si duplicitního nicku (display_name) v té administraci nebyla, na to bylo potřeba programátorský zásah a do programového kódu to hlídání doplnit… (nevím, proč to autory WordPress nenapadlo?)

V databázi tady máte IP adresu a email, jméno jaké si napíšete při registraci. Navíc jestli to někdo odposlouchává, tak tu IP adresu zjistí také. A pokud má konexe na síťového operátora nebo na bis nebo já nevím, tak si může zjistit, kdo tu IP adresu kdy měl…
(zrovna vy tam máte střídající se IP adresu, ale O2 nebo T-mobile nebo který to je operátor ví, kdo ji kdy zrovna měl… Třeba já mám stabilní IP adresy…)

πα½

26. 8. 2022 22:11
Odpovědět  P.A.Semi

Druhý IP adres zřejmě patří k mému druhému PC. Když tu řádil we-dos, tak jsem se ho pokoušel zblbnout, že mi u Milan, Mi-lan, Patriot, Patr-iot i Val, vyhazoval i pouhé tři tečky bez textu. Jméno je mé občanské, a přes mail se dle mého jak hackeři, tak fízové, dostanou na adresu pobytu i tel. číslo, které jsem uvedl (já idi-ot!) rovněž dle skutečnosti, bez problému. Při stavu naší justice soudím, že k tomu BISka a další všiváci už ani nepotřebují soudní posvěcení. Na to nemusím být technický gigant, aby mi to bylo jasné. Krom toho jsou můj synovec i bývalý zeť ajťáci – z toho exzeť ajťák u policie. Zítra si u nich ověřím možnosti hackerů, bych věděl – ne vyvozoval. Mě nas-ralo, že josh-xy lživě uvedl co uvedl a v podstatě mě označil za zbabělce a na to jsem háklivej, protože ním napadl mou osobní čest.
A že vás (a nás rovněž), hackeři šmírují, o to se klidně vsadím. Vy si furt myslíte, že si z tou trollí farmou dělám kozy. Tak si to myslete dál. Varování které jsem chtěl pustit do světa jsem pustil, aby z toho pak někdo bez mých zkušeností nebyl vyvalený co se děje až ho začnou bombardovat z neznámých čísel, a neděsil se zbytečně (ač ono to děsivé je) – a o to my šlo.

Ladislav
26. 8. 2022 12:08
Odpovědět  Pavel

💤♎ U mě dnes taky! Nějak často, asi tam sedí cenzor z PL!

26. 8. 2022 15:42
Odpovědět  josh-xy

Joxh-xi, neštvete! Jsem tu zaregistrován pod svým plným jménem i mailem! Proč úmyslně lžete?! Musíte to přece vědět! Jak je to dlouho, co jste tady všici jednohlasně tvrdili, že není možné dublovat registrovaný, heslem chráněný nick? A když jsem se naštval a dokázal, že už čtvrt roku mám pravdu já, ne redakce, snažil se to Semin zahrát do autu a podsunout Černého Petra mě.
Z mého okolí? To znám já jistě lépe než vy, nemyslíte? Mé okolí tří rodin, s kterým občas hodím řeč, o mě ví akorát to, že jsem penzista – a nic víc. Své názory si před nimi nechávám pro sebe. Jen tak totiž mohu poznat, co si doopravdy myslí a proč. A vůbec, tvrdíte kraviny. Nenašel odvahu ani pod nickem? A Val je co? Když jsem měl jako nick pod heslem zaregistrované své jméno Milan a pak se tu vyrojilo neurekom Milanů, tvrdili jste mi všichni jednohlasně, že kdybych se zaregistroval – přesto, že jsem zaregistrován byl! – nestalo by se to. Takto vznikl pod heslem zaregistrovaný Val! Využili možnost a napadli systém? Proč by to dělali? Takto nás mají hezky v houfu a pod kontrolou. Myslete si o mě co chcete, ale nelžete o mě !!! Dotýkáte se tím, naprosto zbytečně, mé osobní cti.

Gales
27. 8. 2022 09:42

Ta čísla jsou z Čech? Aby to nebyla cizina s placenýmy čísly. Zavoláš zpátky a už si o nějakej peníz chudší.

all
26. 8. 2022 07:49

Souhlas.Jaký spolek vymetenců stojí za touto přihlouple čumící jitrnicí.K smíchu i pláči.Výstavní kousek marnosti.

Lev Prchala
26. 8. 2022 08:01

Škoda,že tyhle ynteligenty nejde bloknout jako to šlo NR.

26. 8. 2022 16:02
Odpovědět  Lev Prchala

Jo, A pak si tam dali za drahý prachy protitrollí program, a diskuze šla do pí-či.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
26. 8. 2022 16:09

Myslíš že je to programem? Fízlové jsou na netu přilepený, jak flusanec na skle!! Těch webů zas tolik není, aby to obsadili a kontrolovali. Maj na to lidi, které platíme z našich daní. Nevím jak u tebe ale v mém okolí je jich jak nassráánoo.

Lev Prch
26. 8. 2022 17:25
Odpovědět  Pavel K

Jooooo,SVOBODA SLOVA SKONČILA HADRÁKEM!👎

26. 8. 2022 22:35
Odpovědět  Pavel K

To se nedomnívám, ale vím. Všichni diskutující na NR se těšili jak se zbaví trollů, až pan Dvořák zavede ten program, a výsledkem bylo, že zmizelo cca 85 – 90% diskutujících. A tak je to dodnes. Dříve klidně 100 – 200 příspěvků pod článkem, teď sem tam nějaký. Nevím, zda ten protitrollí program není vázán na registraci, protože jak tam, tak tady, jsem od počátku registrovaný, neb jsem blbej haur s tlustým egem a ekluje se mi plíživý způsob existence, a nevypadli proto diskutéři, kteří byl vůči registraci “předběžně opatrní”, než stalo se. Chodím na NR dál, ale už si tam nemám s kým pokecat. K těm fízlům – nemyslím si, že jsou za tím telefonickým obtěžováním v mém případě fízlové, na to jsem malá mřenka, ale zdejší trolldové dle mého stoprocentně. Žel sem nemohu hodit proč jsem o tom přesvědčen, neb bych se zbavil výhody a to bych byl vůl, ale kdybychom na sebe někde natrefili, mohu to dokázat.

Lev Prch
26. 8. 2022 19:56

A jak to, že na NR to šlo? Zrušila je cenzura, to jen tak na okraj…..

26. 8. 2022 22:39
Odpovědět  Lev Prch

Nechci se hádat, ale diskuze šla do pi-či ještě před cenzurou. Akorát si musíš na to udělat něco času a proklikat se na NR o půlrok zpátky a sám uvidíš. S novým vzhledem NR a zatrhnutím trollingu zemřela i diskuze dávno před cenzurou.

jiří
26. 8. 2022 11:57

Nejen pro VAL, s e r t e na NĚ. Reakcemi je platíme a rozesí ráme debatu. dík

Lev Prchala
26. 8. 2022 12:24
Odpovědět  jiří

Někdy je to nutnost,občas i legrace,když vidím,jak se motají do vlastních hovadin.-)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
26. 8. 2022 13:10
Odpovědět  Lev Prchala

Já vím, ale zkus ukočírovat svůj chtíč, pak nebude tolik rolování o ho v ně. dík

Lev Prchala
26. 8. 2022 13:27
Odpovědět  jiří

Ať je zdejší admin típne a bude klid.Jiné řešení není.

jiří
26. 8. 2022 14:27
Odpovědět  Lev Prchala

Ale to už by bylo jako na seznam, novinky atd. Pluralita. Ať plácají, co chtějí, když je nebudeš krmit, zaniknou.

Lev Prch
26. 8. 2022 15:53
Odpovědět  jiří

Na NR byla plurality dost,ale všechno má své meze.

Fanny
26. 8. 2022 15:32
Odpovědět  jiří

Já jsem pro,když je budeme ignorovat,tím je vlastně odstavíme,nebudou mít komu odpovídat a sami odejdou.

Gales
27. 8. 2022 09:39

Pod těmi nicky je jeden troubelín. Není to placenej troll ale trumbera. Aspoň to tak odhaduji.

Aleš
26. 8. 2022 06:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Jednou větou, ministr zahraničí nelegitimní vlády podvodníků je NULA.

Lev Prchala
26. 8. 2022 08:15
Odpovědět  Aleš

Soubor nul,zvlášť těch fyjalových JE VELMI NEBEZPEČNÉ ČÍSLO!

[Trol-1] spam Tomas
26. 8. 2022 08:21
Odpovědět  Aleš

V čem je nelegitimní, když má 108 hlasů ve sněmovně a je jmenovaná v souladu s ústavou?

Lev Prchala
26. 8. 2022 08:55
Odpovědět  [Trol-1] spam Tomas

Ohýbání ústavy sOUDEM v čele s Rychetzským je LEGITIMNÍ?????!!!!!!Ty spi dál!

Markýza
26. 8. 2022 08:58
Odpovědět  [Trol-1] spam Tomas

Bohužel má pravdu, Aleši. Je to legitimní. (že se nelegitimně chová je jiná věc) Zahalme svou tvář, posypme si vlas popelem a plačme…………………….

Lev Prchala
26. 8. 2022 10:43
Odpovědět  Markýza

Rychetzský si ohnul,aby změna vyhovovala pětikloace,takže co to je,když ne přinejmenším pohrdání lidmi?

Markýza
26. 8. 2022 12:48
Odpovědět  Lev Prchala

Pohrdání ano – nelegitimní bohužel ne.

Lev Prchala
26. 8. 2022 13:03
Odpovědět  Markýza

Však ono by se něco našlo,kdyby někdo chtěl……ale místo vůle vládne ZVŮLE!

jiří
26. 8. 2022 13:14
Odpovědět  Lev Prchala

Soudruh Rychetský se ohnul už dávno a zalezl
do místa kam slunce nesvítí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
26. 8. 2022 13:29
Odpovědět  jiří

V amianálu je náramný teplo,začal šetřit v době,kdy ještě žádná krize nebyla na obzoru…..:-)))

Albi
26. 8. 2022 10:45
Odpovědět  Markýza

Markýzo,
nemáte v komentáři překlep? Nemá končit místo “plačme” – plaťme? 🙂
Protože peníze jsou přece až na prvním místě.
Plakat ale potom můžeme, v tom nám jistě nikdo bránit nebude.

Markýza
26. 8. 2022 12:48
Odpovědět  Albi

:-)) Bude to popořadě – napřed plaťme, potom plačme.

Ladislav
26. 8. 2022 12:10
Odpovědět  [Trol-1] spam Tomas

💤♎ Hňupe +1 Rychetský = 9

sizok
26. 8. 2022 07:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Prostě Hlupák.

Frankie
26. 8. 2022 07:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Lipavský je jen docela obyčejný kretén a stejně jako Železný. Oba spratci by potřebovali pár přes držku.

Jaroslav
26. 8. 2022 09:29
Odpovědět  Frankie

Frankie, Oba jsou naši zaměstnanci, které platíme. Měli by od nás dostat výstrahu. No a s jedním termínem z článku nesouhlasím, že je to “muž”. Když bych říkal vnukovi buď muž, Lipavského bacana bych si u toho představoval až na posledním místě. Kdybych říkal buď nula (v matematice je velice důležitá), tak by byl jistě hooodně vpředu

Fanny
26. 8. 2022 15:36
Odpovědět  Frankie

Jeden pár je málo,několik párů by to chtělo 😄

Pavel K
26. 8. 2022 08:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Krásné to lalůčky máme, takže po ránu na probuzení z každé strany dvě na probuzení, v poledne třikrát, aby si uvědomil co dělá, no a večer dát čtyři sady, aby na to do rána nezapomněl. Na nic jiného není. 😀😀🤦‍♂️

all
26. 8. 2022 08:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Bývaly doby,kdy protřelí mafiáni,vykradači včeho druhu pospolu s politiky nastrkovali a ještě pořád nastrkují před sebe bílé koně,tajtrlíky,hlupáky,prestituty,loutky.Ale tohle? Takovou přiblblou kreaturu ministrem zahraničí ? Došel jim materiál ? Anebo už jsou všichni dojednoho takoví ? Po vakcinaci? Po koronaviru,sars,aids neštovic ? Kdy tento vir vyhledává a působí jen na ty,co jsou posraní strachy a plní zloby, zlosti a nenávisti zároveň ? Vypadá to,že ten vir vyhledává takové.Potom je možné,že se ministrem stane takový zavirovaný mutantík,hafík biorobotů. Další odrůda LGBT je hotova.

Lubek
26. 8. 2022 09:33
Ohodnotit příspěvek :
     

“…muž z nejnižšího stupně třistatisícového davu univerzitních absolventů u nás byl vybrán pro funkci českéhoministra…”
Neuveriteľné, nepochopiteľné, bláznivé. Dobre, Česko je raz tak väčšie ako my. Majú za ministra aspoň že Bc. (tedá pokiaľ si to aj on nekúpil, ako tí naši) Ibaže my, polovica Česka máme za ministrov bábkoherečku, šustra, čo sa živil kaderníctvom, daňového podvodníka s plagiovanou diplomovkou čo sám verejne priznal, šéfa parlamentu čo rovnako radšej titul odhodil, keď sa preberalo jeho nadobudnutie a podobných. Prezidentku čo okrem čohosi na smetisku nedokázala v živote nič iné. A čo je na tom šokujúce? Že je stále dosť veľa ľudí, ktorým to nevadí. A nevadí to ani našim tútorom a správcom. Pokiaľ bábky poskakujú, ako sú im poťahované motúziky na ktorých visia, nevadí. Úplne sú prevrátené tradičné, historické hodnoty ľudstva.
p.s. Britská ministerka zahraničných vecí tiež dáko intelektuálne neoslňuje. … a ešte je aj vzhľadom pôvabná ako typická angličanka. (Svojho času vraj Rimania zajali dáku princeznú z britských ostrovov. Chudá, bledá, žiadne prsia, žiadne boky, nesymetrická tvár, biedne vlasy, nevrlá, nekultúrna, nevzdelaná. Tak ju vraj Rimania vrátili britom, že “…a čo s takou” Podoba čiste náhodná! …hoci.)

Pavel
26. 8. 2022 10:19
Odpovědět  Lubek

Lubeku, ta příprava Šorošovců vybrat v našich dvou malých zemích tyto tzv. zástupce lidu jim asi netrvala dlouho. Oni si je nejprve udělali, 30 roků je dlouhá doba a teď mají seznam podobných nicek a nicků narvaný k prasknutí. Stále tvrdím, že doba temna po Bílé hoře byla pro tento národ ještě procházkou růžovým sadem. Je nepochopitelné jak naše dva národy mohly tak zdegenerovat. Když si vzpomenu na ty fronty před knihkupectvími za socialismu a žádostivost lidí o koupi knih, sám jsem byl každý čtvrtek připraven svést bitvu o dobrou knihu, nechápu co dokázali s těmito národy udělat. Jasně to řekl Jožo Ráž v jednom rozhovoru, v Rusku si můžete s řidičem tramvaje pohovořit o básnících, o sportu a všem možném, u amíků tak leda o náplni hamburgeru. A my jsme teď v úplně stejné situaci jako amíci. Duševně mrtví.

Albi
26. 8. 2022 10:58
Odpovědět  Pavel

Oni nevybírali už “hotové” lidi, oni si vybrané dlouho vychovávali. Říká se tomu bezstrukturní řízení.
Prostě – ti globalizační profíci nic nenechají na náhodě. Vytipují, vyškolí, podle schopností = umetou cestičku a dosadí na potřebný post.
Ten dotyčný o tom vůbec nemusí vědět a domnívá se, že všechno získal díky svému vzdělání, své píli a snaze.
A je to samozřejmě konspirace – jako všechno, co znát je nevhodné a nepovolené.

Gene
26. 8. 2022 14:56
Odpovědět  Albi

Presne tak. Pod zaminkou jejich dobra a pece o ne ostupne programuji lidi a delaji je zavisle na systemu.

Fanny
26. 8. 2022 15:43
Odpovědět  Albi

Chceš-li porazit nepřítele, uč jeho děti.

Lev Prch
26. 8. 2022 15:57
Odpovědět  Fanny

Pokud mají děti rodiče, kteří jim nedovedou vysvětlit rozdíl mezi DOBRÝM A ŠPATNÝM,tak je půda pro Sereše připravena.

Gene
26. 8. 2022 14:54
Odpovědět  Pavel

Pavle nejenom tyto dva narody zdegenerovaly, ale cely ten nas vyspely svet. To co vidite u nas, probiha treba i v Americe a Australii. Je to rizeny proces. Skolstvi, kultura a vychova mladych, casem vse bylo degenerovano a niceno.

Hanba Uk
26. 8. 2022 10:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Stejně tak cítí bezmoc a vztek většina národa. A ze strachu z nové totality mlčí. Nacismem načichlá vláda, parlament, justice, policie a další orgány veřejné správy si pečlivě hlídají vznikající ohniska odporu, která okamžitě po vzoru nacistů likvidují. Salámovou metodou ořezávají občanské svobody. Totlitními metodami vyvolávají atmosféru strachu a nenávisti. Kalí vodu. V kalné vodě se jim nejlépe vládne. Spoléhat se na to, že změnu přinesou volby, je velký omyl.

Hanba RF
26. 8. 2022 10:31
Odpovědět  Hanba Uk

Máš pravdu, je to děs, jakými totalitními metodami prosazuje Kreml nacifikaci Ruska a Ukrajiny.

Lev Prchala
26. 8. 2022 10:44
Odpovědět  Hanba RF

FUCK OF USSA!

Vera
26. 8. 2022 12:05
Odpovědět  Hanba RF

Ne hanba RF,ale hanba vám.

Lev Prchala
26. 8. 2022 12:26
Odpovědět  Vera

Vón za to nemůže,vón je blbej od přirození…..-)))

Albi
26. 8. 2022 18:38
Odpovědět  Lev Prchala

Před časem jsem v nějakém článku četla, že “vrozená tupost je nevyléčitelná”.
Takže asi tak – vzdejme se naděje, že argumenty, potvrzenén vlastním pozorováním dojdou v mozku některých na místo určení. Tam naopak bude trčet příkaz “Vstup zakázán”.

Lev Prch
26. 8. 2022 19:29
Odpovědět  Albi

Ono je to těžký,99,99% mužské části havlollejnolahvárenský stoky je jako páv…..mozek menší, než slepice a péro jen na parádu 🙋

Lev Prchala
26. 8. 2022 12:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Na PL je skvělý článek Vždyť ty Američany poslouchat nemusíme. Konec poražených Němců. Jan Baránek boří svět26.8.2022 10:56 dop. | On-line
Slovenský politický analytik Jan Baránek se v rozhovoru pro Rádio Universum zaměřil na naši roli v rámci rusko-ukrajinského konfliktu a v jeho světle i v budoucím fungování a podobě Evropy. Reálně hrozí, že z ní bude turistický skanzen pro východní kultury. Neměli bychom se podle Baránka tvářit, že jsme tak „impotentní“, že musíme poslouchat Ameriku. Za naši svobodu se na Ukrajině rozhodně nebojuje,tvrdí.
A má pravdu kluk ušatej.-)

Markýza
26. 8. 2022 12:50
Odpovědět  Lev Prchala

Tak to si ho jdu poslechnout.

Gales
26. 8. 2022 19:20
Ohodnotit příspěvek :
     

A takhle my tady žijeme.Jediným zaměstnáním politiků je nám lhát a pracovat proti nám. Mám podezření,že to odvolání vlády je taky nějakej oblbovací taneček. Jestli mají vítr z demonstrace 3.9,a myslí si že vláda padne a ujme se toho kdoví kdo,tak se sehraje divadlo s odvoláním vlády,to projde a opět budou jiní Jidáši dál vládnout. – Je to jenom moje schíza.