blognezařazenévideo

Michal Gulyáš: Oldies Týdeník na téma ‘traktorová otázka’

Tleskám  autorovi 👏👏👏👏 za mistrně namixovaný satirický počin, jehož poslech potěší, poučí a snad některým konečně otevře i oči.

Na jednu stranu podaná v duchu ideologie „nových progresivních Evropských hodnot“ 🙈 potlačující svobodu slova🙊, popírající českou státnost, vyzdvihující Gender  a další v současné době  vnucované Evropské hodnoty🇪🇺 a pojmy jdoucí proti lidské přirozenosti,  proti hodnotám naších předků, ale i zákonitostem přírody🤮. 

Na druhou stranu satira podaná slovníkem👌 doby minulé 😊, kterou rektální hrdinové a zbabělci dneška,  hrdinsky zesměšňují, umlčují a nenávistně zatracují. 
Doba,  o které si již dnes nejen většina pamětníků, ale i nebojácní lidé, kteří si dokázali zachovat nezávislé myšlení, si svobodně  myslí, že to byla doba radosti, poněvadž se vše dělalo pro „dobro a blaho národa“🙏🙏, tak jak si to přáli zakladatelé Česko-slovenské státnosti🇨🇿. 
Ano, pro blaho a dobro národa, což si právě přejí  traktoristé mající českou vlajkou🇨🇿 na svých “traktorech“. 
Na těchto “nepřátelských” traktoristech záleží, zda Česko přežije nebo vymře hlady. 
To je ale všehoschopnému signalistovi 🤷‍♂ Fialovi, na rozdíl od prvního československého premiéra Kramáře, naprosto jedno 😰, či řečeno lidově “U PRD💥LE”   🫢
Máme na výběr, buď nadšeně zpívat s Fialou “Ódu na radost” 🇪🇺 nebo bez Fialy se vrátit k hodnotám minulosti “dobra a blaha pro lidi”🇨🇿.

GeHa

sdílet na

129 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
9. 3. 2024 09:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Mše Zelených debilů….. https://www.youtube.com/watch?v=jIoRLENgvtE

Pijack
9. 3. 2024 10:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten policajt, co vytahoval na traktoristu pistoli, byl moment, který dokonale symbolizuje současný fašistický režim. V jedné osobě se předvedl jako poslušně zformovaný vykonavatel diktátu a současně liberální aktivista. CO TO MÁ ZNAMENAT ??? Že zemědělce na polích zařadíme mezi lůzu, která má jen dřít a držet hubu a městská liberální smetánka je může klidně i zabít?

jiří
9. 3. 2024 10:33
Odpovědět  Pijack
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
9. 3. 2024 10:44
Odpovědět  jiří

comment image
Vidlák: Pro mě je nejsilnější tato fotka:
Je na ní policajt, který drží ruku na své pistoli a vyhrožuje traktoristovi, aby okamžitě přestal s tím, co právě dělá. Pokud by si někdo myslel, že je to hoax, tak není. Je k tomu celé video, kde to vyhrožování i slyšíte.
Myslím, že ani v listopadu 89 se Lidové milice neodvážily sáhnout na zbraň…
Přemýšlím, co se tomu gestapákovi honilo hlavou…https://web.litterate.cz/je-to-jeste-nase-zeme/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tom
9. 3. 2024 11:17
Odpovědět  josh-xy

… všimněte si taky toho fizla vlevo. Co dělá? Taky tasi. Ale to je chyba toho řidiče, že měl v kabině koženou brašnu.
No jo, dvě dávky.

Boomer
9. 3. 2024 17:34
Odpovědět  Tom

Donucovacími prostředky jsou podle zákona o policii: hmaty, chvaty, údery a kopy sebeobrany; slzotvorné prostředky; obušek; pouta; služební pes; vytlačování koňmi; technické prostředky k zabránění odjezdu vozidla; zastavovací pás a jiné prostředky k násilnému zastavení vozidla; vodní stříkač; zásahová výbuška; úder střelnou zbraní; hrozba střelnou zbraní; varovný výstřel.

Takže na fotografii vidíme, že se policisté připravovali k použití jednoho z donucovacích prostředků v rámci zákona. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu i protestovat, ale to je asi tak všechno, co můžeme…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
9. 3. 2024 18:35
Odpovědět  Boomer

Můžeme mnohem, mnohem víc – ale až, a pokud, k tomu nazraje doba

Boomer
9. 3. 2024 19:41

.. no nepovidej! A co jako můžeme? Vysvětli, pokud tě teda zase nebere lenora…

9. 3. 2024 23:14
Odpovědět  Boomer

Ty fakt nezklameš. Ale já taky ne. Bere, a fest.

Joe Arp
9. 3. 2024 18:39
Odpovědět  Boomer

Tak teď jsi na to káp Suchoprde, krásně jsi nás poučil co můžem čekat od fízlovskejch bezmozků, ovšem, že ta zrůda by měla utíkat k psychologovi, zda na zátěž ve službě stačí mi tam chybí. Takže za mě běž do prd*ele sucháči se svými mantrami! To už bylo v NL, prostřelená kabina traktoru.

Boomer
9. 3. 2024 19:31
Odpovědět  Joe Arp

..a právě proto je třeba předem dobře vědět, co všechno může protistrana v rámci zákona, ty paviáne od volantu!!!
Ty se hlavně starej, aby ti nesebrali profesák, až tě pošlou na dopravní psychotesty…

“Praemonitus praemunitus.” ;o)))))

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Joe Arp
9. 3. 2024 20:20
Odpovědět  Boomer

Tak tak už to víme, i latinsky (jsem omráčen), Miluju tvůj styl krále všehomíra, ujíždějí ti nervíčky paviáne z perónu? Co výkonné praporčice, už se jim asi nerosí maskovací tanga z osvaleného debila.

Boomer
9. 3. 2024 20:31
Odpovědět  Joe Arp

.. inu, já si tak nepřipadám i když uznávám, že z pozice paviána od volantu mě tak vnímat můžeš. Co nosily výkoňačky v ČSLA nevím ale ta rotná ze spisovny si potrpěla na bordó s jemnou krajkou, její máma pracovala v n.p. Trikota Vrbové. Každý rok v únoru byl ve Vrbovém ples leteckého pluku, ke kterému nás přidělili jako průzkum, to ti byla nádhera, holek jak much a ples začínal přehlídkou výrobků…

Joe Arp
9. 3. 2024 20:37
Odpovědět  Boomer

Tak to se ti asi muselo hnusit, tyhle bolševický radovánky, i když ples asi začínal 20ti parakotouly (předtančení),oblíbence polit. komisaře, to jsi byl v laufu.

Boomer
9. 3. 2024 20:54
Odpovědět  Joe Arp

.. ples začínal módní přehlídkou, na kterou měli přístup pouze muži, manželky a družky to braly jako folklór a čekaly pod dozorem pořadatelů(para..) v přilehlé vinárně. Poté jsme je jako eskorta slavnostně uvedli do sálu k rozebrání… u letectva byla sranda, kluci co skončili jako průzkum u motostřelců a jinde, to měli horší.
Letectvo byla přece jenom elita a tak jsme spolu šli pěkně dohromady. Jako pořadatelé jsme museli řešit problémy akorát s lampasáky od letištního praporu, naštěstí jen tak do desíti večer, pak už byli na šrot a jejich paviáni od volantů si je poblité rozvezli domů, dostali balíčky, flašku a jeli chlastat do autoparku na posádce…

Joe Arp
9. 3. 2024 21:03
Odpovědět  Boomer

Krásné vzpomínky, letec, paragán, blbec, narcis, velitel odborů, mazač vexlů, strojfůdce, školený šlechtic, zastupitel zastupitelů, první odeesák v Kuličkový Lhotě, důchodce v Mauzoleu vyvolených, nějak mi to všechno splývá v jedno velký narcistní hovno!

Boomer
9. 3. 2024 22:42
Odpovědět  Joe Arp

.. inu, Joe, čuchám čuchám závist podprůměrného nešťastníka, co byl všude až na konci řady.
A tak se aspoň za volantem autobusu na okreskách ukájí pocitem, že je všude vždycky první, cestující až za ním… dej si na to bacha, závist prý vysušuje, tak aby ti nespadly kalhoty až začneš ztrácet přebytečná kila, byla by ti vidět ta zarudlá paviánskošoférská …

Koukám, že tesilovej dědek už to zabalil, asi se mu ucpal odvzdušňovák, kalfoš už taky bude mít natankováno nad čáru ponoru, tak dobrou, jo? ;o)))))

Pravdomluvny
10. 3. 2024 00:02
Odpovědět  Joe Arp

To fšecko si stihnul?????

Slovan
9. 3. 2024 20:58
Odpovědět  Joe Arp

Joe, já tu u kompu chčiju smíchy, teď je to teprve ta správná diskuze. Dnes jsi nepřekonatelný, smekám a dnes na tebe zkrátka nemám, také se spolu dělíme o první příčku oblíbenosti a že mi kolikrát napadají krávoviny. 🤣🤣👍👍🙋‍♀️

Slovan
9. 3. 2024 20:46
Odpovědět  Joe Arp

Joe víš na čem už asi půl roku přemýšlím? Jsme všichni přibližně stejně staří, nebudeme koukat na + – 5 let. Však taky pamatuješ, jak to bylo dřív za bolševika a jaké na všechno byly normy, viď? Oprav mě jestli se pletu, ale mám dilema, myslíš že by tenkrát vzali do služby do elitního vojska člověka, který není labilně v pořádku? Když jsem přišel na vojnu tak jsem si také prošel vyšetřením, ale elitní útvary, tam nemůže jít tak jen někdo a kort když je nervově labilní. Nebo je to jinak?
Znám jednoho “agresora”, který se cpal za bolševika cca v 80 roce k policajtům. Nebudeš mi věřit ale ani policajti na okrese ho nechtěli do svých řad. Tak šel alespoň k PS VB a to byl prý čuurráák.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Joe Arp
9. 3. 2024 20:52
Odpovědět  Slovan

Myslím, že pak šel ke dráze. A odstěhoval se na Moravu.

Slovan
9. 3. 2024 21:03
Odpovědět  Joe Arp

Ať šel třeba do pr*d*e*le, ale do takového ůtvaru berou jen kameňáky. Mám tuna kámoše co nohou setřelí žárovku u stropu. Jeho starší syn je u Urny. Ten mladší dělá s moji bytnou a po práci si jde jen tak zaběhat 50 kiláků tam a zpět. Ale kdybys je viděl pohodáři. Ale znám jich více a jsou v klidu, máme suprové vztahy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
9. 3. 2024 21:12
Odpovědět  Slovan

..jo, to bude asi tím, že tě mají po ruce a tak držíš hubu a krok, aby ti nenakopali konec páteře. Ale že jsi ratlíček, říkáš tomu suprové vztahy, ty hrdino z party…

Joe Arp
9. 3. 2024 21:28
Odpovědět  Boomer

Co furt máš s tou agresivitou, už jsi v civilu, klídek! Chápu, že po těch hromadách mrtvol cos musel překročit je i pokroucenýmu dědkovi těžko se uklidnit. Máme tu psychiatričku, požádej o pomoc!

Slovan
9. 3. 2024 21:43
Odpovědět  Joe Arp

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
Tvl vy jste snad domluvený né?

Boomer
9. 3. 2024 22:21
Odpovědět  Joe Arp

.. kristovanoho, já a agresivní?! Kdo jinej by se s váma dvěma takhle sr*l, než Boomer, dobrák od kosti?
Možná to nevíš, ale dělám už leta vrbu kámošce psycholožce, když ji začnou sr*t “lidi” jako jste vy dva, blbci až na půdu, co si poradit nedají ale kňučet do poradny chodí, že je mladí nerespektujou, staré na ně ječí aby se víc myli, že smrdí, že jim v hospodě nadávají jak jsou blbí, že mají málo peněz na tak velkou žízeň co je trápí, ptáky mají povadlé, opelichané a přes pupky si na ně nevidí, a tak různě podobně.. to musí být řehole, napravovat mozky půlmozkům!

Joe Arp
10. 3. 2024 10:19
Odpovědět  Boomer

Tak jsem se dlouho nepobavil, ale šetři si flusy, stačí dva na reakci, takhle ti brzy dojdou.

Markýza
10. 3. 2024 09:19
Odpovědět  Joe Arp

On to nespecifikoval přesně, Joe. Vy nejste agresivní, vy jste pasivně agresivní. Poštívák za křovím, abych vám to přeložila.

Joe Arp
10. 3. 2024 10:04
Odpovědět  Markýza

Ano nespecifikoval, protože chtěl trochu slávy nechat tobě Suchoprdovi v sukních. Věděl, že věrně přitančíš a rázně, erudovaně dorazíš toho dodělávajícího šoférského paviána. Takže husičko díky za diagnózu a běž se zas přikrejt, ať nenastydneš.

Slovan
10. 3. 2024 10:26
Odpovědět  Joe Arp

Joe “ta” je průhledná cóó?🤣🤣
Nevím jaké máš průzkumy ty z internetových diskuzí a hlavně z PP. Tam bylo běžné vaření kávy 1v2. A byli tací že měli v oblibě Baťu a jeho cvičky, spousty různých přeměn. Ale mě to kolikrát i bavilo, byla sranda. 🤣 Tak kdo mě vyvrátí, že zde tomu může býti jinak. 🤣 No a jestli jsem četl před nedávnem, že PP a Pokec mají stejného Admina, tak co si pak myslet. No a abych předešel k nedorozumění, tak se předem omlouvám, že jsem četl špatně. Děkuji za pochopení. 😊🙋‍♀️

Joe Arp
10. 3. 2024 10:38
Odpovědět  Slovan

Tak Adminové mi žíly nervou Pavle, až mě škrtne, tak mě škrtne. Suchoprd je takový zábavný zvířátko, baví mě šťourat se mu klacíkem v rypáčku, krásně prská.

Slovan
10. 3. 2024 11:17
Odpovědět  Joe Arp

Ne néééé!! Mě nejde o cenzuru, mě jde o to, že oni vidí kdo co a odkud dotyčný píše. Z toho vyplývá co?

Boomer
10. 3. 2024 12:17
Odpovědět  Slovan

.. z toho vyplývá jediné.. admin si může udělat úsudek o inteligenci konkrétního účastníka diskuse, spojeného s konkrétní e-mailovou adresou. Může si dohledat co kdy a kde pod svým nickem napsal, ale myslím si, že to nedělá, k čemu by mu to bylo. Oni někteří účastníci diskuse svoji omezenost prokazují pravidelně, denně, tak proč se hrabat v minulosti, když se pitomci starají o trvalý přísun aktuálních projevů své nízké inteligence…

Jo, abych nezapomněl.. ty a Pepik/Joe tady zkoušíte princip komické dvojice,(K & K), jenže to má jednu vadu, aby to fungovalo, musí být jeden za blbého a druhý za aspoň trochu chytřejšího, jako třeba Laurel & Hardy, těm to šlo jedna radost.
Vy jste blbí oba a výsledky tomu odpovídají. U tebe zlepšení nelze očekávat, ty máš inkluzivně vymalováno a uplakaný Laurel ti jde skvěle, přirozeně, toho se drž. Snad Joe by malinko mohl, kdyby na sobě hoóódně zapracoval, zkus mu kamarádsky domluvit. Co ty na to?
Humor je solí života…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
10. 3. 2024 00:03
Odpovědět  Boomer

Rudimentární ocásek 😎

Joe Arp
10. 3. 2024 11:20
Odpovědět  Pravdomluvny

Chlape, ty mi neříkej, že na tý patologii jen nosíš odřezky do kafilerky.

Pravdomluvny
10. 3. 2024 15:32
Odpovědět  Joe Arp

Oni ti uřízli ptáka a tím tě připravili o CML,…….a já, že ho mám hodit na hromadu odpadu do spalovny,fistulko????
Nebo cos chtěl tím výblitkem světu “”””sdělit “””?😎

Joe Arp
10. 3. 2024 15:50
Odpovědět  Pravdomluvny

Jen to, že ovládáš odborné názvosloví, co tě klátí??

Pravdomluvny
10. 3. 2024 18:22
Odpovědět  Joe Arp

A co tebe,CML????

Joe Arp
10. 3. 2024 18:27
Odpovědět  Pravdomluvny

Někdy dobrý, ale někdy mi přijdeš jako vyhořelá AI, tak zas odcupitej.

Pravdomluvny
10. 3. 2024 19:55
Odpovědět  Joe Arp

PO VŠECKÉM 💩 ENEM PO VČELÁCH MED…… A ty včela 🐝 nejsi

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
9. 3. 2024 21:53
Odpovědět  Joe Arp

..Joe, tuhle primitivní kombinaci už zkoušíte opakovaně, vtipné to není, jenom to vypovídá o vaší omezenosti. Kluci, já se s váma asi přestanu bavit, blbost prý je nakažlivá a já bych to nerad chytil zrovna od vás dvou, to neééé, ježišmarjáááá..

Albi
10. 3. 2024 01:06
Odpovědět  Boomer

Kéž by Blh dal, ale jsem ateistka z přesvědčení a na zázraky nevěřím. 🙂 🙂 🙂

Mám ale vážně míněný dotaz – vás někdo z adminů Pokecu požádal, abyste se tady “s těmi dvěma takhle sr*l”, nebo vás p. Kříž už měl tak akorát a z PP vás vyrazil, jak to po létech konečně udělal s jistým sádrovým trpajzlíkem?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
10. 3. 2024 10:08
Odpovědět  Albi

Móóc chytrá holka, móc. Vše tomu nasvědčuje. Ty jsi předběhla pondělí. 👍 On ty výpady potřebuje, je na nich určitě i závislej, jinak by to už dávno udělal. Kolikrát jsem tu viděl že někdo napíše hrubku v diskuzi. A nic, ticho. Napíšu ji já, oheň na střeše. Jani já mám tu smůlu že jsem důvěřivý a na PP mě vlastně vybělo jméno i s příjmením. No a už měl na mě kompro. Že si dělá poznámky je tuty, se všimni co vše si na mě pamatuje, když je ta správná atmosféra vyměňování názorů. Jinak jak píšeš, silně připomíná ty šmejdy z PP. Ale chodí tam stejně. Sotva tam něco napíši i třeba pod vymyšleným nickem už vypisuje moje inyciály. Zvláštní že?!! Jako by jim to někdo hned hlásil, co jiného si myslet. Ale mohu napsat, že mohu zjistit identitu neznámého, ale muším podstoupit pro mě takovou neobvyklou proceduru. Mě by to i zajímalo. 😊🙋‍♀️

Albi
10. 3. 2024 11:04
Odpovědět  Slovan

Už dávno jsem si všimla, že to tu začíná jaksi “pravoprostorovatět”. Ten paskvil, jaký z diskuzí na PP udělali takoví, jakými je např. dvojice nicků “hloubal” a “dloubal“, kteří svými jednoslovnými skřeky doplnénými desítkami emotikonů denně zaplevelují minimálně ze 3/4 každou diskuzi, zvládne narcistický pan boomer hravě sám, otravný jak bzučící komár.

Markýza
10. 3. 2024 11:42
Odpovědět  Albi

Pravoprostorovatí to právě naprosto všude. Dokonce i na Vidlákově Litterate už jsem zachytila náznaky. Vesmír zkrátka nepřeje rozumné diskusi.

Markýza
10. 3. 2024 11:45
Odpovědět  Markýza

A jen se musím zastat Boomera – zdaleka není sám, kdo plevelí a hádá se. Dokonce i já jsem se toho tuhle zúčastnila. Jak říkám – vesmír nepřeje.

Boomer
10. 3. 2024 13:02
Odpovědět  Markýza

..ono je někdy velmi těžké se takového jednání zdržet, pokud se najdou diskutující, kteří do diskuse nepřispějí ničím jiným než provokacemi a urážkami, když na ně nereagujete, vytrvale podsírají jen tak jako že oni nic, neadresně.
A myslím si, že čas od času je dokonce nutno jim odpovědět hodně tvrdě, aby nepodlehli sebeklamu, jak to někomu nandávají.
Je kontraproduktivní říkat blbcům, že jsou blbci, ale čas od času je to nutné udělat…

Albi
10. 3. 2024 14:32
Odpovědět  Markýza

To tedy promiň, Markýzo.
Nechci ti upírat nějaké zásluhy, ale tak sebestředná a nafrněná nejsi a nikdy nebyla.
A až tak nepozorná jsem zas já ani být nemohla..

Navíc hádání ve smyslu prosazovat svůj odlišný názor (a třeba i proti všem) není totéž jako sprosté osobní napadání v podstatě každého, kdo evidentně neuznává boomerovy přímo nadpřirozené schopnosti, znalosti a zkušenosti.

Ó, jaký to génius se uvolil shlédnou na naši ubohou existenci! 🙂

Markýza
10. 3. 2024 17:51
Odpovědět  Albi

To máš těžký, děvče. Já považuju ty jejich dohadovačky za normální měření pindiků, což je taková klučenčí zábava. A co se hnusných výpadů týče – na to jsou tu jiní štramáci. Co já tu už schytala blbek a hus a jánevímčeho………..a ne od Boomera, ať už jsem s ním souhlasila, čili nic. Ani od vás holek.

Markýza
10. 3. 2024 17:53
Odpovědět  Markýza

A jen tak bokem – co se tobě a jiným jeví jako normální rozhovor, štramáci považují za osobní urážky a za sebestřednou a nafrněnou mě mají zase oni 🙂

Slovan
10. 3. 2024 12:09
Odpovědět  Markýza

K věci, nerozvádějte Albi myšlenku. Děkuji za pochopení.

Slovan
10. 3. 2024 12:13
Odpovědět  Albi

Albi ono jich je tam daleko více, to jsi vyjmenovala dva kopíráky a tapetovače, vidíš to má blízko k nástěnkám, asi profesionální deformace. 🤣🤣
Škoda slov, je to cílené. Psal jsem to už Pavlovi, myslíš si, že by chlap v důchodu takhle nevybíravě komentoval na netu svoje taky starší pány. Co myslíš? Divné co?

Albi
10. 3. 2024 14:59
Odpovědět  Slovan

Nech ho být!
Je to narcistická porucha osobnosti, jak už jsem psala výše, tedy v podstatě nešťastná nemocná osoba.

Čistě pro tvou informaci – porovnej sám, jako bys ho viděl před sebou:

Narcismus charakterizuje v běžné řeči člověka s přehnaným obdivem k sobě samému, často s arogantním vystupováním a nedostatkem pochopení pro druhé, které chápe jen jako nástroje pro vlastní cíle.
(V krajních případech je někdy nutná i hospitalizace postiženého)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Narcismus

Mělo si toho už dřív všimnout jeho okolí, hlavně rodina, má-li jakou.
Nikdo jiný do toho zasahovat nemůže.
Snad jen se snažit ho neprovokovat, což je, uznávám, těžké a někdy až nemožné.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
10. 3. 2024 19:57
Odpovědět  Albi

A52 ,G10 a F600 je ve vaší rodině jako červená nit……

Boomer
10. 3. 2024 12:33
Odpovědět  Slovan

.. trumpeto, poznámek netřeba, lidský mozek, obzvláště trénovaný, má obrovskou kapacitu. Já celý život při práci používal hlavu, práce to vyžadovala, no a po práci jsem v tom pokračoval, mozek nelze vypnout, ale lidi jako ty si ho postupně dokáží strašlivě utlumit a pak se diví, civí… holt u lopaty a míchačky v kombinaci s chlastem se z člověka Einstein nestane, ale i Einstein by z kombinace lopaty, míchačky a chlastu mohl zblbnout…
Byl jsi někdy Einstein? Na rovinu, jo…?

jiří
10. 3. 2024 16:49
Odpovědět  Boomer

Je zajímavé, že podprůměrný, zbytečný fyzik Einstein, se stal “geniálním”, až po nástupu do patentního úřadu. Čím to asi bude?

Pravdomluvny
10. 3. 2024 18:24
Odpovědět  jiří

Tesla by Einsteina vygumoval kdykoliv a kdekoliv….. vždyť i ta “”””jeho teorie relativity “”””kulhá na obě nohy.

jiří
10. 3. 2024 16:31
Odpovědět  Slovan

Holt jsi v kolektivu oblíben, s tím nic nenaděláš.

Slovan
10. 3. 2024 18:17
Odpovědět  jiří

jiří, to já byl vždycinky, ale všude jsme narazil na nějakého blba kterému se nelíbil můj ksicht a bylo zle. Příbuzný, spolupracovníky, sousedy a dnes už diskutéry si nevybíráš, ti sou ti souzeni. 😊🙋‍♀️

Pravdomluvny
10. 3. 2024 18:25
Odpovědět  Slovan

Vole,tu správnou žvýkačku si vybrat můžeš 😂😂😂😂

Slovan
12. 3. 2024 17:18
Odpovědět  Pravdomluvny

Neříkej mi vole jóóó.🤣🤣🤣🤣

Boomer
10. 3. 2024 12:25
Odpovědět  Albi

.. nikoli, na PP se mohu kdykoli znovu objevit. A s těmi dvěma intelektuálními bezzemky se bavím asi jako s vámi, o své svobodné vůli. Někdy je to tak trochu řehole, ale vždycky taky trochu až hodně zábavné. Vy jste oproti nim spíše nudná, hodně zakyslá.. ale každej jsme nějakej.

Albi
10. 3. 2024 15:11
Odpovědět  Boomer

Nemohu odpovědět vzhledem k tomu, co jsem napsala výše (čas 14:59) a tentokrát se to pokusím dodržet déle než těch pár dní od doby, kdy jsem vám nabídla možnost navzájem na sebe nereagovat.

Slovan
10. 3. 2024 15:35
Odpovědět  Albi

Jani to je právě to jádro pudla!! Já jsem si snad už dvakrát zažádal o vymazání ze světa. Vydrží to chvilku( pár týdnů), pak stačí jeden koment na co naskakuje jako ratlíček a mám ho za pr*de**lí opět. A zase prská jako kobra indická. Jé, to je hezké na co jsem si po létech vzpomněl. Poradíš mi kterému že kreténovi jsem to vždycky na PP psal. Že to byl ten Bořihnoj vyHolýnek? 🤣🤣

Boomer
10. 3. 2024 19:00
Odpovědět  Albi

.. a co nato vaše rodina, máte-li jakou?

Boomer
9. 3. 2024 21:49
Odpovědět  Slovan

..vysvětli mi ty joudo, co to je “labilně v pořádku”, jo?

Kolikrát já ti psal, ať nepoužíváš cizí slova, když máš problémy i s vlastní mateřštinou na úrovni prvního stupně základní školy?!
Já kupříkladu věřím, že jsi mohl na vojně dělat šoféra, viděl jsem v cirkusu medvěda jezdit na mopedu, tak proč by ne kalfoš za volantem, nota bene někde po polních cestách kolem Brna. Kdysi mě jeden takový pavián od volantu rozesmál až do kolen.. vyzvedával nás na určeném místě ve vojenském prostoru u Janovic a nevěřil, že jsme paragáni, měli jsme sice barety, ale maskovací stranou nahoru, takže ne červené.. a kde máte ty padáky? To ho trápilo nejvíc, kroutil hlavou celou cestu…

Slovan
10. 3. 2024 09:48
Odpovědět  Boomer

Já jsem tajtrlík? Za prvně nevim, co to je, a za druhé mě to uráží … – YouTube

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
10. 3. 2024 00:01
Odpovědět  Joe Arp

Královnou všehomíra je Markýza,ta má v každým 💩kvedlačku

Tom
9. 3. 2024 21:03
Odpovědět  Boomer

Tak teď jste mě Boomere sklamal, skoro každý tady tuší, že je to v rámci zákona. Ale kolikrát jsme se už setkali s policejním zákrokem, kde policie jednala s vyvrhelem jak s malovaným vajíčkem. Viděl jsem video kde se policajt pral na refizi s Černým pasažérem a jeho kolegyně místo aby ho sejmula obuškem nebo praštila kverem, tak celou dobu řvala: Okamžitě zanechte protiprávního jednání. Jo neni pasažér jako pasažér a tomu policajtu šlo minimálně o zdraví. Naše policie postupuje rozhodně a nekompromisně jen proti takovým, jako jsem já nebo vy anebo ten chudák řidič. Myslete politicky Boomere. 🙂

Joe Arp
9. 3. 2024 21:07
Odpovědět  Tom

Myslete? Děláš si z něj prd*el, co je v Gůglu to je svatý!

Boomer
9. 3. 2024 21:35
Odpovědět  Joe Arp

..ale Joe, ty si pleteš Gůgla se Sbírkou zákonů České republiky. Představ si, že je digitalizovaná a můžeš do ní mít přístup i ty, i když nevím k čemu by to bylo paviánovi od volantu, ale furt lepší, než kdyby se ti dostala do tlapek v papírové formě, ještě bys nějakou stránku sežral a bylo by ti blivno. A veterinář není zadarmo…

Pravdomluvny
10. 3. 2024 15:35
Odpovědět  Joe Arp

Jak jsi CML mohl bez Gůůůůglu ekzistovat?🙈🥳

Joe Arp
10. 3. 2024 19:01
Odpovědět  Pravdomluvny

Občas ti to nedomyká, přestaň čichat chloroform, vem si dovču sekáči!

Pravdomluvny
10. 3. 2024 19:59
Odpovědět  Joe Arp

Chloroform už dávno není na oddělení,palice dutá z Gůůůglu podělaná😎
Dovču mám kdy chci, dík za radu PORADĚNKO.

Boomer
9. 3. 2024 21:30
Odpovědět  Tom

.. uvedl jsem dikci zákona, nic víc, jak si s tím poradíte, je mi fuk a nejsem tu proto, abych někoho nedejbože nezklamal.
Nejsem policista, tudíž je nesoudím. Ale pár jich znám a dělat bych to nechtěl a nemohl. Já se s nějakým nepřiměřeným zákrokem police osobně nesetkal. Myslím, že ti policisté na fotkách nakonec ani “kvéry” nevytáhli, oni totiž každé použití palné zbraně musí hlásit a šetří to GIBS a dost často se stává, že jsou po dobu šetření policisté postaveni mimo výkon služby i s dopadem na plat. O práci policie a platných zákonech toho asi moc nevíte, tak trochu studujte a zdržte se na nějaký čas posuzování. A berte to tak, že policisté musí plnit rozkazy nadřízených, jejich nasazení v takových situacích je monitorováno a mohli by taky přijít o chlebíček.
Já s policií problémy nemám, chovám se k nim slušně, s úsměvem ale současně tak, aby věděli, že znám svá práva i jejich povinnosti a oni mi to stejným způsobem oplácí. Je to prosté a funguje to, říká se tomu vzájemný respekt, rovný s rovným. Myslete jako člověk, Tome…

Joe Arp
9. 3. 2024 21:38
Odpovědět  Boomer

Hlavně, korektně, oparně, třeba rodná ODS bude zas v laufu a ty z stínového přicmrndky zas tím hlavním!

Boomer
9. 3. 2024 22:11
Odpovědět  Joe Arp

.. ale Joe, ODS ne, to nikdy! Ne*er mě.. víš co v ní bylo a je komančů?!!!

Tom
9. 3. 2024 23:58
Odpovědět  Boomer

Tak to jste mě sklamal podruhé. Jak je to dlouho co jste mi před časem odpověděl, že vás tady s. rou lidi co používají dvojí metr..
No a já když tady popisu, že mě s.re dvoji metr při zákroku policie v popsaných situacich, tak vy proto máte pochopení. No a zákony policie sem fakt nestudoval, ale světe div se, mám taky kamarády jako vy u policie, takže o jejich práci vím dost. Dva od ní zhnuseni odešli před výsluhou. A proč? protože se chovali a mysleli jako člověk. Třicet let s tim problémy neměli. Jo a tu rvačku na refizi kdy policistka neuplatnila nic z toho co mohla, aby pomohla kolegovi, tak byste možná našel na guglu. Bylo to pred lety v tel. novinach. A věřím, že tahle policistka by na tohohle řidiče s hnojem vytahla kver se vší rozhodnosti aby nikdo neměl pochyb, že to myslí vážně. Na té refizi ale ne, ikdyz šlo skoro o život. Co by jste Boomere,! dělal vy, kdyby vás někdo mlatil už na zemi a policie po celou dobu mlácení řvala na útočníky ať zanechají protiprávního jednání? Teda pokud by jste to přežil. Na řidiče s hnojem se sahá po zbrani a na hajzly ať toho nechají. To je to oč tu běží. A Možná mi budete umět vysvětlít, proč se u některých občanů policie boji zakročit.

Albi
10. 3. 2024 01:56
Odpovědět  Tom

A vy se od toho všeználka (všechno vím, všechno znám – od jazykovědy po kanalizaci) fakt necháte školit?

Slovan
10. 3. 2024 08:52
Odpovědět  Albi

Jestli se takhle choval mezi těmi paragány se divím že se mu někdy “náhodou” neotevřel padák. Ale za to by se mu zase dokonale otevřel svěrač. Už ti napálil mínus. Jó taky bacha na jeho vocásek. Ta je věrná. 🤣

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
10. 3. 2024 12:54
Odpovědět  Slovan

.. mínusy nepoužívám, pokud s něčím nesouhlasím, píšu to přímo. Mínusy jsou flusy, které tvoří základ tvého diskusního umění, chováš se zde jako ratlík poštěkávajíc za plotem, neustále se dovolávající něčí podpory, bez níž neznamenáš nic. A z toho lze odvodit, že se tak chováš i ve svém běžném životě… v hovorové angličtině pro takové mají termín “looser”.

Tom
10. 3. 2024 08:56
Odpovědět  Albi

Víte Albi, já tu nejsem dlouho, a zatím na mě nereaguje sprostě. Tak se nechám překvapit. 🙂

Albi
10. 3. 2024 15:20
Odpovědět  Tom

Samozřejmě, ale jerho poučování se nevyhnete
Tak přeju pevné nervy, nenechte se jím rozhodit. 🙂

PS: Ale všimněte si, že reaguje hlavně na osoby, velmi sporadicky – pokud vůbec – se vyjádří přímo a jen k článku.

Tom
10. 3. 2024 19:22
Odpovědět  Albi

Tak přesně k takovému závěru jsem dnes Albi, došel. 🙂 Zatim se víc ale dívám, než píšu. A už trochu vim, kdo startuje na první našlápnutí a kdo je klidas, anebo další si třeba mysli, že čím bude odsudek vlády nebo politika sprostejsi, tim vic dostane palců. No a musím říct, že jim to často vychází ikdyž je to blábol. To ale neznamená, že si myslim, že budu lepší. To se ale pozná podle těch palců červených. Ikdyž někdy…. 🙂

Boomer
10. 3. 2024 12:45
Odpovědět  Tom

..pláčete na nesprávném hrobě, já nejsem policie, já vám nemohu podat vysvětlení, odpovědět na vaše otázky. Televizi nemám, u incidentu jsem nebyl. A čemu věříte je vaše věc. Já se striktně držím ověřených a ověřitelných faktů, nefabuluji co byste vy mohl nebo nemohl, chtěl či nechtěl, děla či nedělal, co si myslíte nebo nemyslíte.
A můj dotaz: vy jste byl přímým účastníkem vámi popisovaných incidentů od samého začátku, viděl a slyšel jste, jak to začalo, kdo co říkal, jak se choval k ostatním? Nebo to máte jen zprostředkovaně z televize? Věříte všemu, co v televizi vidíte?

Pokud se mnou budete diskutovat na rovinu, bez podsouvání, bez urážek skrytých i zjevných, bez fabulací o mojí osobě, budou naše vztahy zde na pokecu korektní, tak jako je mám i s jinými, kteří toho jsou schopni. A názorová rozdílnost nebude představovat problém…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
10. 3. 2024 15:50
Odpovědět  Boomer

Pokud se mnou budete diskutovat na rovinu, bez podsouvání, bez urážek skrytých i zjevných, bez fabulací o mojí osobě, budou naše vztahy zde na pokecu korektní, tak jako je mám i s jinými, kteří toho jsou schopni. A názorová rozdílnost nebude představovat problém….
Připomínka pod čarou.. 😊
=========================================
Tzn……podle mnou určených podnínek a udělejte si to jak chcete, stejně jste dopředu ztracen. Tak si to zrekapitulujeme, buď mě budete chválit, nebo držet hubu.
Co mě to v dnešní době jen připomíná.🙄🤦‍♂️

Pravdomluvny
10. 3. 2024 18:27
Odpovědět  Slovan

Demokracií??????😎

Boomer
10. 3. 2024 19:05
Odpovědět  Slovan

.. no když ty si tady stanovuješ podmínky, kdo tu být může a kdo by neměl, na základě převládajících názorů, tak já trvám na slušnosti, které ty ovšem schopen nejsi. Ale neodcházej, zůstaň, takové tvory jako jsi ty je dobré mít na očích, aby člověk nepodléhal iluzi, že blbců je málo…

Tom
11. 3. 2024 00:21
Odpovědět  Boomer

Mám trochu času, tak si to shrňme. Píšete, že se striktně držíte faktů a nefabulujete co bych mohl nebo nemohl. Tak mi prosim vysvětlete, kde jste si ověřil to, že o policii nic nevim a dál fabulujete abych se dostudoval? Z těch pár vět co jsem předtím napsal? To vám opravdu stačilo na odsudek? Neprotiřečíte si tak trochu? Moje názory
na dvojí metr policie jsou ze skutečností, co jsem viděl na vlastní oči v našem městě a vyprávění již nami zmiňovaných kamarádů-tedy z první ruky. Tady jste se Boomere, těžce netrefil, tady nejsem ten co se pohybuje v této věci na tenkém ledě. Já vím co povídám. A pane Boomere. mezi jistým etnikem jsem žil v uličce kde těchto par rodin žilo, od dětství až do mých asi 30-ti let. Takže jsem měl dost často možnost vidět a slyšet ten velký rozdíl v chování policie k této menšině. Ani obočí si nedovolili zdvihnout. A na druhé straně tady máme zakleknuteho tátu, který neměl roušku. A to vše před jeho malým dítětem. Já vim porušil zákon a rozkaz zněl jasně!! U mě to byl debil, protože moji kamaradi u policie, se v takových případech divali jiným směrem. Když dva dělají totéž, není to totéž.

Slovan
11. 3. 2024 08:45
Odpovědět  Tom

👍 👍 👍 👍 👍
Reaguji jen na vyjádření se o policii. Trefa, taky to tak vidím.

Boomer
12. 3. 2024 11:04
Odpovědět  Tom

.. takže asi takhle: diskuse byla zpočátku vedena k záběru z protestní akce zemědělců. Vás pohoršil obrázek s policisty s rukou na zbrani v pouzdře, podle popisu pod ním v situaci, kdy policista “vyhrožuje traktoristovi, aby okamžitě přestal s tím, co právě dělá.” Policisté nevyhrožují, policisté dle zákona vyzývají občany ke zdržení se určitého konání nebo ke splnění určitého požadavku v rámci zákona.
Policista konal svoji povinnost v situaci, kdy účastník provozu na pozemní komunikaci úmyslně vytvářel překážku v provozu na pozemních komunikacích. Oprávněně lze tvrdit, že řidič byl vyzván řádně označeným policistou ve stejnokroji, aby tak nekonal, výzvy však neuposlechl a ze strany policisty bylo následně postupováno podle zákona.
Chcete-li o tom dále vést diskusi, začněte prosím tím, který zákon a jak byl porušen policistou ve službě a k tomu přidejte definici, nakolik bylo v rámci zákona nezávadné jednání traktoristy.
A připomínám.. bavíme se o konkrétní situaci, na které se zjevně neúčastnil nikdo z etnika, se kterým máte svoje zkušenosti. Držme se věci, neodbočujme jinam.
Máte-li jistotu, že policisté porušili zákon, podejte trestní oznámení…

Boomer
12. 3. 2024 11:13
Odpovědět  Boomer

.. a při hodnocení věrohodnosti vyprávěním kamarádů z první ruky o něčem, co zažili, viděli či slyšeli, bych postupoval velmi obezřetně, takové informace jsou totiž považovány za svědectví z druhé ruky.

” Svědectví z druhé ruky je v našem právním řádě, jakožto prostředek, jímž lze zjistit stav věci, obecně přípustný, avšak při hodnocení jeho pravdivosti, resp. věrohodnosti, je třeba postupovat ještě obezřetněji, než je tomu v případě svědecké výpovědi přímé.”

Tom
12. 3. 2024 22:09
Odpovědět  Boomer

Pane, jste dočista nemožný. Když říkáte své názory, vypadá to, jako byste chtěl dát pohlavek každému, kdo má odlišný názor. Vaše postoje jsou tak útočné, že se o ně nikdo nezajímá. Víte toho tolik, že nikdo vam nemůže říct už nic nového. A pokud by se o to někdo přece jen pokusil, sklidil by jen samé nepříjemnosti a těžkosti. Proto se už patrně nedozvíte víc, než tolik, kolik toho znáte dnes.
Pane Boomere, odcitoval jsem jen kousek z knihy Jak získávat přátelé a působit na lidi od Dale Carnegie.
Tento proslov měl k Benu Franklinovy, ještě když byl mladý, jejich rodinný přítel. Dále se píše. Ke cti B. Franklina je třeba vyzdvihnout, jak tuto ostrou výtku přijal. A D. Carnegie napsal ale ještě jednu zajímavější knihu. A to, Jak se zbavit starostí a začít žít. Svého času to byla druhá nejprodávanější kniha po Bibli. Pomohla mi se připravit na operaci a dokonce, i se po ní uzdravit. Obě doporučuji. A tím bych náš titěrný střet uzavřel. …..a třeba mi někdy napíšete o jak skvěle knihy jde. Věřte, jsou nadčasové. 🙂

Joe Arp
12. 3. 2024 11:28
Odpovědět  Boomer

To co tu vykládáš Suchoprde jsou známé věci, “dělají jen svou práci” známá foskule jemerická, obhajující i velké sviňárny. Nevšiml jsem si , že přilepené “překážky” na Nuseláku, by někdo vyzýval s pazourou na bouchačce, a to byl původní záměr diskuze, psychická labilita focených MP (šestákových rádoby policajtů). Vím co odpovíš, fakt mě toho ušetři. Dík

Boomer
12. 3. 2024 12:52
Odpovědět  Joe Arp

.. u člověka přilepeného k vozovce už je dokonáno, tam ani bouchačka nepomůže, natož nějaké výzvy, tam je možno pouze odlepit a to je práce pro jiné specialisty.
Jak tobě mohli dát profesák a pustit tě za volant autobusu, rudý zadku ?!!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Joe Arp
12. 3. 2024 17:54
Odpovědět  Boomer

Tak to je to, co jsem čekal bulíku, ty nikdy nepřekročíš stín blbce, můj neexistující profesák na tom nic nezmění. Možná měl ten debil vyskočit na traktor a vytáhnout narušitele ven, jak bys to určitě neudělal ty modrý, mokrý zadku specialisty. Nicméně podstatné je, že hovada jako ty a on jsou schopny střílet do lidí pro kupku hnoje, za což považuju tebe, bez pardonu!

Boomer
12. 3. 2024 18:02
Odpovědět  Joe Arp

..slintáš pěkně. Tak voni ti sebrali profesák, jo? Neudělal jsi testy, hm.. ani banány nepomohly? A přitom se říká, že by to zvládla i blbá opice za banán. Měl jsi asi zůstat u zámečnictví, jenže jedna nepasující vrata, další nepasující vrata a je po zakázkách, tak snad tě uchrání od smrti hladem aspoň ta malá dodávka VW…
Tak mě napadá..že ty jsi nezvládnul dopravně psychologické vyšetření? Rapl za volantem…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Joe Arp
12. 3. 2024 18:10
Odpovědět  Boomer

….inu krásné bláboly stupida! a k věci……? Myslíš bulíku, že měli vyfasovat sapíky, nebo lépe RPG na vymáhání odstranění překážky? Třeba pištol byla málo, možná jsou traktory opancéřované. ….;óóó))))

Ladislav 💤
9. 3. 2024 11:43
Odpovědět  josh-xy

Copak na to řekne Bradačka? Nic, stejně patří k nim!

Pravdomluvny
9. 3. 2024 12:27
Odpovědět  Ladislav 💤

Už od dob Justiční mafie

ModrýKlokan
9. 3. 2024 17:30
Odpovědět  Ladislav 💤

Prokurvátor Bradáčová je uvědomělý a horlivý produkt agenta cizí mocnosti Aspen Institutu. Jako dalších minimálně cca 500 exponentů justice, politiky, tisku a velkých podnikatelů. Hnus ke zblití. Celá politická třída v ČR je zralá na výměnu.

Ladislav 💤
9. 3. 2024 11:42
Odpovědět  Pijack

👍👍👍👍👍👍

Pravdomluvny
9. 3. 2024 10:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Raději Ódu na časy minulé, když Čechy,Morava a Slezsko byly svobodné.
…v době před rokem 1989.

Ladislav 💤
9. 3. 2024 11:46
Odpovědět  Pravdomluvny

Tak už víte, proč naší dědové uspořádali Vítězný únor ve 48?
Tohle bylo plánovano i na rok 68! Až zrada v 89 dokonala#

Pravdomluvny
9. 3. 2024 11:59
Odpovědět  Ladislav 💤

Nebýt Gorbiho,tak je na světě MÍR A SPRAVEDLNOST DOTEĎ 🇨🇿🇷🇺🇸🇰🇧🇬🇷🇸

orinoko
9. 3. 2024 11:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak to je velmi dobrý kousek do sbírky Hadraku Václava Hajzla. Po nějakých 40ti, 50ti letech jsme po kružnici dospěli do normalizačního depa, kde místo Husáka visí sametový chrchla, obnovila se dikce třídního boje, a kdy Lež a nenávist zvítězily i nad humanitárním bombarderem ležícím toho času na vyfouknute Andule, která marně čeká na svojí Pravdu a lásku.

Pavel z Moravy
9. 3. 2024 11:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Já vím, už se budu opakovat. Ale bez změny systému a nastavení skutečných hodnot se nikdy nic nezmění. Jestli s tím žádná strana nebo hnutí do voleb nepřijde, jakože očekávám, že ne, tak jak se potom tady ta situace dá vyřešit? Jste tady povětšinou vlastenci, takže asi vidíte, že toto společenské zřízení na hodnotnější společnost nemá. Pokud Putin vyhraje volby, věřte tomu, že do konce jeho volebního období bude Rusko úplně jiné. Bude tam společnost pro všechny, trochu v jiném hávu než socík, ale podobná.

Pavel z Moravy
9. 3. 2024 11:49
Odpovědět  Pavel z Moravy

Dle mne se i on vrátí k nějakému typu socialismu, ale s kontrolou lidí zodpovídajících se za úroveň a kvalitu života celému národu bez nějakého politizování. To, že jsi soudruh nebo jakkoliv jinak nazvaný tvor jež má moc, tě nevyviňuje z nedbalosti nebo nečestnosti jednání. To je asi jediný způsob jak se z toho marasmu dostat. Ale s jeho duševní výzbrojí to bude vědět lépe jak já. Snad bude mít k ruce další chytré a moudré lidi.

jiří
9. 3. 2024 12:37
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nakonec všechno dobře dopadne. Christina von Dreien česky.
christina von dreien česky – YouTube

Jan Svomma
9. 3. 2024 12:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Vynikající……………. studenti genderových věc připravte 124 pohlaví k boji

Markýza
9. 3. 2024 14:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Paráda! 😀 A ta dikce, ta dikce! 😀

Albi
9. 3. 2024 17:02
Odpovědět  Markýza

Že jo, skvělé!

A ještě jedna – snad dobrá zpráva odjinud:
V prestižním Centru pro strategická a mezinárodní studia, byla Nulandové položena následující otázka:
„… existuje plán B? Přemýšlí administrativa o tom, jak by mohla získat pomoc pro Ukrajinu?….”
Nulandová: Jaké jsou možnosti pro poskytnutí pomoci Ukrajině? A upřímně řečeno, víte, americký Senát právě schválil tento zákon 70 hlasy. To vám tedy říká, že Američané rozhodně podporují pokračování pomoci Ukrajině, a to v zájmu Ukrajiny, ale i v našem vlastním zájmu. Takže si myslím, že je otázkou, jak se Sněmovna reprezentantů vydá do svých obvodů, jaký vzkaz dávají voliči svým členům Kongresu? … Myslím, že se nám to podaří. Ale myslím si, že Američané musí ke svým poslancům důrazně promluvit.

Slyšeli jste, co řekla? Neexistuje žádný plán B. Buď USA zvítězí v zástupné válce s Ruskem, nebo co? Chaos? Převzetí celé Ukrajiny Ruskem? Rozpuštění NATO?
Nyní jim Nulandová říká, že ani ona, ani její kolegové nezformulovali záložní plán pro případ, že by válka nedopadla podle jejich představ..
https://www.novarepublika.cz/2024/03/byla-nulandova-vyhozena-za-svou-roli-v-ukrajinskem-debaklu
No – jsou v koncích, páni světa!

Markýza
9. 3. 2024 17:39
Odpovědět  Albi

No, připomíná mi to tu její odpověď na otázku, jestli jsou prý na Ukrajině vojenské americké biolaboratoře.Prý že nejsou, ale všemi silami musíme zabránit, aby se dostaly do rukou Rusům 😀
Já pevně doufám, že fakt, že o plánu A mluvila tahle příšera, ve skutečnosti nic neznamená.

Boomer
9. 3. 2024 17:48
Odpovědět  Markýza

.. no, jaký asi tak může být plán B pro případ, že proxy válka na Ukrajině nedopadne? “My Bonnie Lies over the Ocean”.. a Evropa už se s tím bude muset nějak vypořádat. Jako s Kábulem…

Albi
9. 3. 2024 18:16
Odpovědět  Markýza

🙂 🙂 🙂
Dík za připomenutí. Logika těch nadlidí hodná génia loci.

Markýza
9. 3. 2024 18:43
Odpovědět  Albi

No Albi – chudák genius loci! 😀
Mám velice zajímavý příspěveček – Švihlíková vypráví o tom, co se dělo v Davosu, protože – na rozdíl od nás – to bedlivě sleduje. Až do minuty 14.00 je to vesměs ekonomické povídání, to lze přeskočit, od té čtrnácté je to enormně zajímavé:

https://1url.cz/FuPuz

Albi
9. 3. 2024 21:49
Odpovědět  Markýza

Blázen z Argentiny – to se mi líbilo. Možná to znamená totéž jako u nás – raději blázni než totální nuly!. 🙂 🙂 🙂

9. 3. 2024 23:17
Odpovědět  Markýza

Dííííkýýýý! Za chvíli du na to.

9. 3. 2024 18:45
Odpovědět  Markýza

Děvčata, máloco mě skutečně překvapí, ale ted se to podařilo jak majstrýmu, tak i z větší části alternativě. Rusko doručilo v pondělí 4.3. skopčácku ultimativní válečnou demarši a žádá do ponnělka 11.3. do 12:00 odpověd – a co? A nic. Ticho, že prdění komára je proti tomu rambajs.

Markýza
9. 3. 2024 18:49

Bodejť. Co na to taky nebohý mejstrým má říct? 😀

Boomer
9. 3. 2024 19:33

..třetí varování, jak už je v jistých krajích zvykem.

9. 3. 2024 23:46
Odpovědět  Boomer

Kolikrát si tak říkám, jestli se do toho Vládi Putinů nevtělil  „reformátor světa“ Pachacuti Inca Yupanqui.

Albi
9. 3. 2024 21:57

Nemáš odkaz?

9. 3. 2024 23:29
Odpovědět  Albi

Klikni si na vidko zde:

https://rumble.com/v4i0ruw-putin-dal-nmecku-ultimtum-aby-vysvtlilo-pro-chtlo-zatoit-raketami-proti-rus.html

a pak, chceš-li, na Pešla, který to hodil do placu, zde:

https://www.novarepublika.cz/2024/03/rusko-dalo-nemecku-ultimatum-a-chce-vysvetleni-proc-luftwaffe-chtela-zautocit-na-ruskou-federaci-raketami-jaderneho-urceni-berlin-ma-lhutu-do-pondeli

Jestli to bereš jako já odspoda nahoru, tedy od starších po novější, tak na to vejš ještě narazíš.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
10. 3. 2024 01:11

Díky.

10. 3. 2024 01:31
Odpovědět  Albi

A spát! Aspon tedy já už jdu na to. Sice usnu opět kolem půl šestý, ale co toho do té doby přečtu! 🙂

Albi
10. 3. 2024 01:48
Odpovědět  Albi

A jak to vypadá, nejhorší pro představitele KoZa – hlavně tedy USA je, že ty plány unikly a ne, že se něco takového vážně připravovalo.
Pokud by se to podařilo utajit, nikdo by se ani náznakem neobtěžovat tomu zabránit. 🙁

ModrýKlokan
9. 3. 2024 17:25
Ohodnotit příspěvek :
     

To je mazec :-D)))))))) Gulyáš prokop buben.

Nenechme se zmást soudruzi. Ztroskotanci a zaprodanci neprojdou. Držme se našeho Generalissima Pávka 107 a jeho pobočníka učitele Nutelly.

Buďme bdělí, armáda dezolátních traktorů útočí na naši pokjokovou libejální společnost. Sláma Ukravina… Kokainu Salva… Dovolte mi odejít, V šest V práci.

Jsem s vámi

Jindvich Fídlo, pjestitut

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Karel
11. 3. 2024 13:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Rakušan vatvořil totalitní gestapo, které je vycvičeno k zabíjení a je jedno koho. Sám se situoval do role říšského protektora likvidujícího české obyvatelstvo.