„Maskují, co s námi plánují. Aby nás nevyděsili. Pavel jim pomůže.“ Vidlák jasně k 2. kolu

VIDLÁKŮV TÝDEN Jen ať se média Babiše ptají na Ukrajinu a na další „dezinformační“ témata. Bude mít pak větší šanci, uvádí Daniel Sterzik, bloger „Vidlák“ a autor blogu „Vidlákovy kydy“. Babiš dle něj musí být vůči novinářům ofenzivní: Musí je přinutit bránit se. „Když vyhraje Pavel, splní se všechny plány, které s námi mají naši transatlantičtí bratři. Nevím, jaké plány to jsou, do štábů NATO nebo do Pentagonu mě nikdo nezve a oni to navíc všechno docela solidně maskují, aby nás nevyděsili dopředu,“ soudí moravský bloger, zemědělec a řezník.

Tak tedy, Andrej Babiš postoupil do druhého kola z 2. místa. Těsně vyhrál Pavel. Bašta pohořel. Vy jste podpořil Babiše. Jste s výsledkem spokojen?

Musím říci, že oba postupující do druhého kola dostali zhruba o pět procent hlasů víc, než jsem jim tipoval. V podstatě, co oba favorité dostali navíc, o to méně dostali oproti mému tipu Nerudová s Baštou. Papírově je na tom generál lépe než Veľký Bocian, ale hlasy se nesčítají zase tak přímočaře, jak to vypadá a tak Babiš není ve druhém kole bez šance. Petr Pavel může být spokojen, protože má cestu na Hrad poměrně rovnou. Andrej Babiš může vyhrát, pokud posbírá všechno, co se posbírat dá a udělá ještě něco navíc.

Co slyšíte a vidíte kolem sebe před 2. kolem? Za posledního půl roku máte známých víc než dost. Co má udělat Babiš, aby ho alternativa“ zvolila ve 2. kole?

Musí především artikulovat témata alternativy. Mír pro Ukrajinu, chyby v době covidové, rozptýlit obavy, že je šestým členem pětikolky… A hlavně musí vzbudit naději těch, kteří normálně k volbám nechodí. Andrej Babiš se musí naklonit k těm, kteří dosud byli pod rozlišovací schopností každé vlády a každého politika –  k těm, kteří vlastně neexistují. Ono jich není tak málo. I když byla vysoká volební účast, stále třicet procent lidí k volbám nepřišlo. Podle mě to je hratelné, ale bude to vyžadovat mluvit o lidech a tužbách, o kterých se v politice skoro nikdy nemluvilo, a kteří jsou v podstatě zapomenuti.

Petr Pavel naopak bude mít moře po kolena. Všichni mu budou věštit vítězství, pokud zůstane stejný jako je. To se může ukázat jako velmi kontraproduktivní.

Objevila se zajímavá myšlenka: Má Pavel ještě rezervu voličů v Praze a velkých městech, kteří ho nevolili v 1. kole (případně ani jiné „vládní kandidáty“), nebo může Babiš „zbláznit“ venkov ještě víc, aby mu venkované, kteří nechtějí Pavla, dali svůj hlas? Třeba s odporem. Zeman v roce 2018 také před 2. kolem „zbláznil“ venkov, až všichni koukali.

Upřímně… nevím. Dnešní situace není stejná jako v roce 2018 a ani Babiš není to samé, co Zeman. Volební matematika byla k Zemanovi trochu milosrdnější než k Babišovi a navíc Zeman si liboval v rétorických soubojích, ve kterých byl mistr nad mistry. Andrej Babiš na to bude muset jít jinak. Ale předpokládám, že už na tom pracuje. Druhé kolo je každopádně úplně jiné, než první a příštích čtrnáct dní se rozhodně nebudeme nudit.

Co se stane, když vyhraje Pavel? Co se stane, když vyhraje Babiš?

Když vyhraje Pavel, splní se všechny plány, které s námi mají naši transatlantičtí bratři. Nevím, jaké plány to jsou, do štábů NATO nebo do Pentagonu mě nikdo nezve a oni to navíc všechno docela solidně maskují, aby nás nevyděsili dopředu. Vítězství Petra Pavla bude znamenat pevné místo v amerických plánech se střední a východní Evropou.

Když vyhraje Andrej Babiš, tak to bude znamenat, že mu uvěřili lidé, kteří doteď od světa okolo sebe především dostávali za uši. Protože potřebuje jejich hlas. Dost z těchto lidí chodí ke mně na můj blog. Tady bych asi věděl, co by potřebovali vidět a slyšet, aby za čtrnáct dní k volbám šli.

Novináři už na tiskové konferenci grilovali Babiše za snahu o mírovou iniciativu na Ukrajině. On toto téma znovu zvedl. Jak to vnímáte?

Pokud ho nebudou grilovat i za další „dezinformační“ témata, tak nemá jak vyhrát. Může se samozřejmě pokoušet zařídit, aby voliči Nerudové k volbám snad raději ani nešli, ale jinak v podstatě musí volit tak trochu „Baštovskou cestu“. Získat na svoji stranu co nejvíc osobností, stran či hnutí a vyvolat podobnou eufórii, o kterou se neúspěšně pokusila SPD. Myslím, že je v jeho moci toto udělat. Novináři ho samozřejmě budou tepat, ať řekne cokoliv.

A když jsme u těch novinářů… Asi mají před 2. kolem vybráno. A generála budou ve většině médií voličům rádi podsouvat. Jak tomu čelit? Asi to není nic nového.

Drze bych řekl, že nejlepší obrana je útok. Pokud nebude témata nastolovat Babiš, budou je nastolovat novináři. Pokud nebude mluvit Babiš, bude mluvit generál. Pokud druhé kolo nebude zcela a úplně o Babišovi (a je jedno, jestli pro něj, nebo proti němu), tak bude o Petru Pavlovi. Andrej Babiš se bude muset novinářům bránit tak vehementně, že se brzy budou bránit oni sami.

sdíletj na

3.6 12 hlasy
Ohodnotit příspěvek
51 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sergej
15. 1. 2023 10:39

Zahlasovali si na předpřipravený business juniora bideta na ukr a dali vám na výběr Z aspenú v bleděmodrém nebo bledě hnedém. Budete cálovat jak vzteklí s lumeny i tím co by vás nenapadlo

sergej
15. 1. 2023 10:58
Odpovědět  sergej
Vaska
15. 1. 2023 11:07
Odpovědět  sergej

cálovat ? Houbelec bude to daleko horší a lidi si to uvědoměj až jím začnou chodit povolávací rozkazy a to i ženám (doufám, že aspoň některejm dojde co to volili za zmetky). Cílem je likvidace národa a rozkradení veškeré půdy a nemovitostí – v banderostánu se to již děje.

Aragonit
15. 1. 2023 12:39
Odpovědět  Vaska

Tak to vyzerá že s Generálom Pavlom pôjdu Češi prvý na frontu a Slováci ich budú tesne nasledovať ak nepochodíme v Referende. V Čechách je už zdá sa vymalované.
https://aragonit11.blogspot.com/2022/12/zelenskemu-volali-z-domu-zo-slonoviny.html

Pavel K
15. 1. 2023 10:41

Vidláku vy chytrolíne a s Babišem je to jinak? Asi jste neposlouchal povolební tiskovky Babiše, jak to ošklivé Rusko musí odejít z UKá, Vrbětice, Covid atd. atd. Skočte radši do té svoji hromady kravince a nehrňte se do Babišova otvoru, tam to smrdí. Jó a to jsem zapoměl určitě na spoustu věcí, ale ještě toto napíšu. Když ho zvolili tenkrát premiérem, kampak honem letěl pro NOTY? Nó KAM?!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ijn
15. 1. 2023 10:56
Odpovědět  Pavel K

Aspeni nenechají nic na pochybách, válka prostě bude, i kdyby se měli presidenti věšet!!! Včera elektřina za 5,-éček/MWh v SRN, v ČR za 70,-éček/MWh……!!!!!!!!!!!!!!!!

Pavel K
15. 1. 2023 11:38
Odpovědět  ijn

Teď ale po lopatě vysvětlete, to je to těm lidem jedno? 🙏🤦‍♂️

Aragonit
15. 1. 2023 12:40
Odpovědět  Pavel K

Ľudia sú už manipulovaní a ovládaní ako roboti, alebo sa majú v Česku všetci tak dobre

Rapa
15. 1. 2023 13:32
Odpovědět  Aragonit

Mají,protože většina má zatím plné bachory,prdele si vozí i co 100 metrů nesmyslně sem a tam a v makovicích to jen duní,každý večer před TV bednou plnou pravd.

Rapa
15. 1. 2023 13:28
Odpovědět  ijn

Hodně záleží na rusku a jak rychle se vše bude vyvíjet.Ovšem u nás máme vymalováno a s chameleonem jenerálem i domrdáno o něco rychleji.Utíkejme aspoň z měst,dokud je čas.V zemljance bude bezpečněji i zdravěji,více si dovolit nemůžu.

rusticana
15. 1. 2023 13:05
Odpovědět  Pavel K

Proč? Proč pořád a neustále taháte na UA – Ukrajinu, UK – Velkou Británii? Němci snad mají na autech N což je Norsko nebo D – Deutschland? Omlouvám se za buzeraci.

Jinak souhlasím s názorem.

Pavel K
15. 1. 2023 16:43
Odpovědět  rusticana

Proto tam dávám to áááááááá. 😋🙋‍♂️🙋‍♂️

Rapa
15. 1. 2023 13:19
Odpovědět  Pavel K

JO,babiš jen trošku povolí obojek lidem,aby mohl taky a zase takto rafinovaně lidi obelhat,pak bude ale zase stejný zrádce,vlezprdelka válečných zmetků,co zároveň chtějí vylidnit československo,hnát lidi na jatka,zbytek dootročit jako zoombí. Generál chameleon,ten to vše urychlí,jen podle chování a charakteru bude smrdět všemi barvami najednou,jako zkušený cirkusák dnes a,zítra b, i c, ale objednávky na pytle pro mrtvoly se jen pohrnou,když ne od nás tak i z číny,pytel tak za tisícovku,aby si mohli všichni domastit kapsy a kupovat náhradní domečky co nejdál odtud.

Pavel K
15. 1. 2023 16:45
Odpovědět  Rapa

Ano, tam je jediný rozdíl a to rychlostní stupeň. 😜🙋‍♂️

Vaska
15. 1. 2023 14:41
Odpovědět  Pavel K

jenerál má vlhké sny o válce – kdežto koblihář je vyčůranější – ten nás jako kanonenfutr prodá – samozřejmě se ziskem pro svou kapsu

Pavel K
15. 1. 2023 16:45
Odpovědět  Vaska

Tichá voda……🙋‍♂️

Markýza
15. 1. 2023 18:46
Odpovědět  Vaska

No právě. A teď co je horší/lepší?

Michal
15. 1. 2023 16:10
Odpovědět  Pavel K

Pane Vidláku, moc Vám děkuji, že jste přesně, srozumitelně popsal situaci po prvním kole prezidentských voleb.
Připojuji ještě svůj postřeh, že někdejší povinná vojenská služba měla svůj pozitivní efekt. Všichni muži měli možnost nahlédnout, co se odehrává v hlavách lampasáků. Pro ně normálním stavem je válka. Mír je jen dočasná absence války. Je to pochopitelné. Pekař bez pekárny a bez těsta by měl také pocit, že žije zbytečně.
Během superdebaty v Národním muzeu lampasák Pavel m.j. prohlásil, že “trvalý mír neexistuje”. Je pozoruhodné, kolika voličům tento postoj nevadí a dali mu svůj hlas.
A oceňuji, pane Vidláku, že se konečně vyjadřujete spisovně.
Číst Vaše povídání v jakési hantýrce bylo dost obtížné.
Díky!

Per
15. 1. 2023 10:46

Vidlák se mýlí. Jenerál vyhrál. Vyhraje i v druhém kole a pětikolka má všechno jisté. Voliči Nerudové, Hilšera, Fišera ti všichni stojí proti Babišovi. Jen ne Babiš.
A podpora Babiše od voličů Bašty? Možná že i ti voliči Bašty dají hlasy v druhém kole právě jenerálovi , právě proto jen ne Babiš.

A Okamurovo SPD? Pro Okamuru je nejdůležitější udržet se na svém místě. Vždy a za všech okolností být v opozici. Ten je vlastně v opozici proti všem.
to nejdůležitější pro něho jsou finance za volební hlasy. A s tím se dá pěkně vyžít.
V tomto státě levice a pravice? Kdy levice se chová jako pravice a opačně? A Okamura z toho pěkně těží.
Vraťte se čecháčkové do hospody a tam debatujte nad teplým pivem, jaké by to bylo, kdyby to nebylo. A “to” myslím všechno. Nadávejte na počasí, na vysypaný klasy. To by vám ještě šlo.
Hitlera, Stalina, Gottwalda, Mao Ce Tunga a Kim Ir Sena na vás. Tihle by vás naučili, jak se sjednotit proti hrozbě.
A pracovali byste do úmoru, aby páníček nerozhodoval o vašem životě. Otroci svého rozumu. Hospodského.

Pavel z Moravy
15. 1. 2023 12:05
Odpovědět  Per

No Pere, co vám k tomu říci. Otroci chtějí zůstat otroky. To jediné se snad dá o tomto národu říci. Zbytek jsou plané řeči. Dostanete prostě co chcete. A bude to brzy. Plutokratický globál to už dávno rozhodl. Pro ně jak tak soudím jsme ta nejpovolnější a nejlépe manipulovatelná země bývalého východního bloku. Prostě takové nic. A to dnes rozhoduje. Četl jsem, že Němci, Rakušané a Švýcaři odcházejí do Paraguaye a Uruguaye za svobodou, hlavně do té první země. To je paradox. Ale prý není jisté, jak dlouho to tak plutokratičtí grázlové nechají. To já bych stále volil tu Kubu, protože tam má lid trochu jiné duševní kvality. To pravé vlastenecké vzdělání a cítění nelze nařídit, to se musí dostat do srdcí a mysli. A tam u těch lidí asi z většiny je. Tady jsme na konečné, poslední dobré časy můžeme datovat před rok 1989. Tyhle sra.čky, které tu nyní probíhají kolem voleb jsou již bezpředmětnou epizodou v konci této naší kolonie.

Aragonit
15. 1. 2023 12:43
Odpovědět  Pavel z Moravy

Otroci sme a otroci zostaneme a pôjdeme na porážku ako telce. Majú to mafiáni spoza mora dobre ošéfované.

rusticana
15. 1. 2023 13:24
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle, přestaňme stavět vzdušné zámky! Per jen píše realitu a na tu se musíme připravit a nebo emigrovat! Taky se může stát, že v roce 2024 tu bude Rus a nebo opět tzv. NORMALIZACE. Neovládáme svoji přítomnost, neznáme minulost a tu budou mladí d roku 2055 opakovat, ale v chatrčích a v Great Deathu.

Mikelo
15. 1. 2023 17:03
Odpovědět  Pavel z Moravy

Náhodou, nedá se než královsky bavit nad debilitou tupých konzumních tschechische ojroofcí.
Uctívači vaška lahváče zcela vážně uvažují zda volit kovaného agenta komunistické totality, nebo kovaného agenta komunistické totality, zatímco opozice vůči šestidemolici se hádá zda volit bruselsko-aspeňáckou loutku nebo bruselsko-aspeňáckou loutku.

Nadia369
15. 1. 2023 12:43
Odpovědět  Per

Neni mozne osvobodit otroka, ktery se zoufale drzi svych okovu…. Ale pomalu se to ve svete zacina dit a paraziti co chteji vladnout to dobre vi.Proto taky ti cesti potichu zmenili clanek ustavy o vstupu cizich vojsk na ceske uzemi. CHystaji pudu pro Pavka. Proto taky byly volby v 1 kole tak tesne. Je to vsude stejne. Jako prez kopirak. Tesne vysledky a dosazeni jejich cloveka.

Michal
15. 1. 2023 16:35
Odpovědět  Per

O co Vám vlastně jde? Chcete pětikolku a generála nádavkem? Tak to napiště jasně a nesnažte se tu českého voliče ohlupovat a urážet.

Mikelo
15. 1. 2023 17:06
Odpovědět  Michal

Tschechische volitsche nelze ohloupit více než již hloupí jsou ani urazit více, než jim nastavit zrcadlo.

Milan ze Zahrady Čech
15. 1. 2023 17:59
Odpovědět  Per

(_!_)

ijn
15. 1. 2023 10:52

Dáme jim dotazník (v ČT + ČRo ) a konkrétní odpovědi, pozor oba jsou Aspeni!!!

1) Kdo vyvolal vojenský konflikt na území Ukrajiny?
2) Kdo Vám zaplatil 40 mil. Kč na volební kampaň?
3) Jaké národní vlastenecké cíle jste naplnili kandidáti za svůj život?
4) Kdy jste se oženili a jaké funkce plní Vaše ženy = manželky?
4b) Kdy se stala žena Pavla paní EVA rozvědčicí ( WS, nebo pouze NATO)?
5) Jak by vyhlásili mobilizaci ČR a za jakých podmínek?
6) Jak by přispěli k dosažení a zajištění MÍRU ve Střední Evropě?
7) Splňuje kandidát lustrační zákon?
8) Jsou kandidáti ochotni a schopni se podrobit psychoanalytickému testu integrity osobnosti?
9) Jak obnovíte řád a právní stát ČR?

Buchtík
15. 1. 2023 12:11
Odpovědět  ijn

Bohužel my goyim jim nedáme ani jednu otázku, protože není dovoleno. Předem připravené a důkladně promyšlené otázky, na které ten správný kandidát dostane i předem připravené odpovědi, které jen odrecituje, můžou pokládat jen a pouze židovští / chazarští moderátoři typu Řezníčka a Kubala z ČT, Tománkové ze CNN Prima (na Novu nekoukám, tak nevím, koho tam mají, ale teď jsem vlastně na ČT zaslechl kárání Korantenga z úst chazara Lebedy, jak si dovoloval v nějaké té debatě položit zcela nevhodnou a špatně formulovanou otázku).

Pavel K
15. 1. 2023 11:01

Ještě jednou. Tak jsem si vyjel výsledky místních voleb. A tam je napsáno:
Volební účast-70,65%
Volební lístky-865 ks, z toho platných 855 ks

  1. místo Babiš, 2. Pavel, 3. Nerudová 4. Bašta

První tři umístěné kandidáty volilo na na 750 voličů.
Tak to máme že ostatní kandidáty v mém rodišti, bydliští volilo jen 155 voličů z celku.
No a pak mi nikdo nevěří, jaký že to mám pokrytecké kretény okolo sebe. Trpím jako zvíře, nad tímto podloženém zjištěním, co lidí okolo mě chce válku, zamlouvají se jim ceny energií, drahota a rozdělená společnost. Hodně dlouho nebudu moc jít mezi místní spoluobčany, protože bych to psychicky nedal a asi bych se popral, což ve svém věku, ale hlavně zdraví by nebylo dobré. 💩💩🤮🤮🤦‍♂️🤦‍♂️🙏

Boomer
15. 1. 2023 12:07
Odpovědět  Pavel K

.. já vás uklidním, těch 750 voličů naprosto nezvažovalo možné důsledky své volby, jen šlapali za vlajkou.
Hluboké úvahy koňovi necháme © Hutka; Litvínov.. Jarda je sice vemeno, ale tohle se mu povedlo, poslechněte si.

https://1url.cz/trfQW

Pavel z Moravy
15. 1. 2023 12:20
Odpovědět  Pavel K

Příteli ze Z.Č, musíš se nad to vše povznést. Národ toto chce, tak to bude mít. Víš, i kdyby byly předčasné volby, oni by je znovu ty grázly volili. Ti mladí pouze papouškují co jim do jejich kebulí zaseli, oni nemají žádné analytické a vlastní myšlení. Skutečně si musí prožiť vše co se na ně chystá. Dokonce si začínám myslet, že to potřebují jako prase drbání. Nenič si svůj zbytek života, já jsem asi stejný jako ty a moc to prožívám, ale teď jsem si řekl, že už mi to opravdu nestojí za to ničit si poslední zbytky zdraví, které mám pro něco co evidentně je beze smyslu. Dnes jsem to zde dával, antický filosof Epikuros pravil – Musíš li žít v davu, stáhni se do sebe. Máš papoušky, ty mám také rád, les a houbaření tak jako já knihy, focení apod. Budeme si tady psát, povzbuzovat se pokud to půjde se všemi normálně smýšlejícími a počkáme co se bude dít. Každý začátek má svůj konec a také bude mít. Slastný obídek tobě i tvým blízkým přeje jmenovec z Moravy.

Aragonit
15. 1. 2023 12:51
Odpovědět  Pavel z Moravy

Mladých a sprostých treba vyhnať na frontu aby si užili demokracie a slobody tak ako si to teraz užívajú Ukrajinci ktorí hynú na frontách po tisícoch. Len v Soledare ich padlo takmer 20 tisíc Denné starty na ukrajine sa pohybujú na Ukrajinskej strane od 200 do 600 mužov.

Aleš
15. 1. 2023 11:12

Pavel je prohra všech.

Aragonit
15. 1. 2023 12:55
Odpovědět  Aleš

Presne tak. Je to pozoruhodné že všetci chcú prehrať, alebo je to tak že všetky voľby už sú zmanipulované

janle57
15. 1. 2023 11:38

Výsledek včerejších voleb dal mladé generaci,která si jako svou modlu vybrala
komunistického lampasáka Pavla,který hodlá nastolit řád /vojenský/ a pořádek
/neomezená moc BIS a nová Stb /,jasně na srozuměnou,že se v dohledné době,
s vysokou pravděpodobností, dočkají mobilizace,kdy je na rozkaz tohoto zaprodance
NATO,oblečou do maskáčů ze skladů bývalé ČSLA a s vykotlanými SA-58 po
3 měsíčním výcviku pošlou na Východ natáhnout brka za americké zájmy,
v tom případě jim gratuluji k moudré volbě a až tahle situace nastane,doporučuji
všem zúčastněným, vzít si sebou hnědé spodní prádlo,aby ta jejich statečnost
a odhodlání,nebyla zas tak moc vidět.

Aragonit
15. 1. 2023 12:57
Odpovědět  janle57

To by ste ho poctili to nie je komunistický lampasák to je proamerický pásek ktorý pôjde všemožne po ruke neoconom a tí nie sú žiadni komančovia. Komančov neoconi likvidujú po celom svete už od Vietnamskej vojny.

Mikelo
15. 1. 2023 17:14
Odpovědět  Aragonit

Pak by musel agent Pávek, logicky, jako generál nato, spáchat sebevraždu.

Mikelo
15. 1. 2023 17:12
Odpovědět  janle57

Ve skladech je prd. Pojedou na frontu ve svých značkových hadrech, vystajlovaní z barber shopu. Snad jim někdo doporučí instalovat i pampers. I když, jejich živonost na frontě bude v řádu minut, takže hnědo v gatích nebude hrát roli.

Buchtík
15. 1. 2023 12:21

A takhle si nás tady naši partneři z USA pasou už celých 30, ale poslední roky teda značně přitlačili na pilu, že pane Semi?
https://www.youtube.com/watch?v=_DF3jojQ8Qc

Jdou tam zapnout české titulky, paní je totiž s češtinou docela na štíru, i když tady žije už 10 let a jak se snaží opakovaně a dlouhodobě svému publiku namluvit, už je takhle blizoučko k podání žádosti o české občanství.
Tak jen abyste věděli, proč volby dopadají tak, jak dopadají.

Burák
15. 1. 2023 13:27

Do druhého kola nejdu. Zatím mě nic nepřesvědčilo, že by se něco změnilo. Vzpomínáte jak sestavoval vládu Babiš a navštívila ho Merkelova??? Jeho spolustraník vypravoval, že po jednání vyšel úplně bledý a budoucí koalice s SPD padla.
Tím chci říct, že jsem neztratil paměť! Německo má na Babiše páky. Takže to je volba mezi německým a americkým kandidátem a nenapadá mě které zlo je v takovém případě menší pane Vidlák. Modlil jsem se za Baštu. Nevyhrál. Nyní si voliči protistran užijí svou blbost a já jim to škodolibě budu po celou dobu připomínat, protože první budou řvát.

Markýza
15. 1. 2023 14:06
Odpovědět  Burák

Pravda. Německo má na Babiše páky. A taky má enormní zájem kšeftovat s Ruskem a hlavně – mít levný ruský plyn.
A teď babo raď……..

Boomer
15. 1. 2023 14:41
Odpovědět  Markýza

.. a v horším případě se bude podílet na monopolním dovozu kapalného tzv. z USA. I když bude vonět po Sachalinu..

Markýza
15. 1. 2023 15:26
Odpovědět  Boomer

Jo. Ale teď mě napadla ještě horší varianta………..zbraně, to je přeci kšeft nad kšefty.
Jak říkám….babo raď.
S hrůzou si začínám myslet, jestli by nebyl ten generalissimus méně nebezpečný…všimla jsem si, jak těká a strašně mrká vočíčkama; bude to poseroutka.
Ale zase vydíratelnej…krucipísek.

Boomer
15. 1. 2023 17:16
Odpovědět  Markýza

.. nemyslím, že tyhle typy lidí je nutno hned vydírat. Do armády ho taky nikdo netlačil, nenutil.. a přesto šel. Na to musela být zvláštní povaha. Oni se komunisti přece chlubili, že jsou lidé zvláštního druhu. :-)))
Já měl během ZVS několikrát nabídku na “podepsání”.. leč po odsloužení 730 jsem odevzdal vše vojenské, včetně odznaků a hodnosti, převzal papír o propuštění do zálohy, nečekal ani na autobus, který nás měl odvézt na nádraží, prošel bránou pěšky a neohlížel se. A tím pro mě ČSLA přestala existovat, horko těžko jsem se vyhnul i několika cvičením, než mě “odepsali”.

Markýza
15. 1. 2023 18:45
Odpovědět  Boomer

To netvrdím. Že by se nedal na vojnu dobrovolně. Jen jsem kdesi četla, že v tom velení NATO byly a jsou všelijaké podezřelé týpky, takže mě nutně napadlo – copak na ně asi mají? Chápu, proč si je tam nasáčkují; jestli na ně něco mají, pak jsou velice snadno ovladatelní – takže tohle jsem myslela.

Veny232
15. 1. 2023 14:47

Uvažujte hlavou,přeci sem západ neposílá ty stovky tanků…aby Češi řekli ne…jenom ten převoz stojí miliardy…o výsledku je dávno rozhodnuto…volby jsou jen komedie na odvedení pozornosti Plebsu,od toho, že jdete prostě do války 😀 Za Císaře pána a jeho rodinu….zase 😀

David
15. 1. 2023 15:39

Neříkejte mi, že tzv. Alternativa má u nás necelých 250 tis. příznivců. Obávám se, že většina alternativců se na volby prostě a jednoduše vykašlala.

Veny232
15. 1. 2023 16:46
Odpovědět  David

Volby vyhrává ten kdo hlasy počítá….

Duudu Wo
15. 1. 2023 19:25

Češi se 33 let po hadráku zbláznili. Já to vidím takhle: Bureše volí očkování a Pávka volí očkování co vyjeli z mámy na kole a pleskli to makovicí rovnou do zdi. Jinak to nedává smysl.