blognezařazené

Klimatický kult sráží Evropu během energetické krize

Příběh o klimatu má tři strany: První z nich jsou blázni, kteří pobíhají jako pominutí a křičí, že padá nebe. Za druhé, vládní věrchuška, která provádí zdrcující politiku. Za třetí, globální elitáři, kteří celý program plánují a organizují. Odmítněte je všechny a dobře se vyspěte. ⁃ Redakce Technocracy News.

Klimatický kult nikdy nespí, a když vidí národy v krizi, vždy se rychle snaží využít situace překrucováním základního problému.

Evropu v současné době zasáhla vlna veder spolu s lesními požáry a mainstreamová média tvrdě buší do bubnu globálního oteplování. Není to nic nového, vždy, když se oteplí, volají „změna klimatu!“. Pokaždé, když je mimořádně chladno, opět volají „změna klimatu!“. Důkazy? Co třeba „rekordní vedra“ v některých částech Spojeného království, Španělska a Portugalska? To je jistě důkaz, že počasí ničí ta strašná hrozba zvaná uhlík způsobený člověkem?

Opravdu je to tak? Podívejte se na video, kde se dozvíte pravdu:

–:–

–:–

(Pro video ve vyššším rozlišení klik ZDE)

Samozřejmě vám neřeknou, že oficiální záznamy o počasí a teplotách, které používají klimatologové, jsou staré jen asi 140 let (začaly v 80. letech 19. století). Takže miliony a miliony let počasí na Zemi a oni z toho počítají jen 140 let, aby určili „rekordní teploty“? Ignorují údaje o ledových jádrech a letokruzích stromů z doby před staletími, které ukazují na mnohem teplejší období oteplování v historii naší planety (žádné z nich nebylo způsobeno emisemi uhlíku způsobenými člověkem). Ve srovnání s tím jsou dnešní teploty poměrně mírné.

Global Temp History1_0

Nejlépe o tom mluví americký miliardář v tomto videu. Vím, že jsem ho nedávno dal k jinému článku, ale zde to sedí, jak zadek na nočníku:

05:44

(Pro video ve vyššším rozlišení klik ZDE)

Celková teplota na Zemi se v minulém století zvýšila pouze o 1 °C, což byl vlastně vrchol, a v současnosti se teploty vyrovnaly na 0,8 °C. To je ten velký klimatický soudný den, kterého se máme všichni bát. To je ta hrozící hrozba, pro kterou máme obětovat veškerou výrobu energie z fosilních paliv – méně než jeden stupeň tepla.

Je důležité uvést zběsilé vyprávění o klimatických změnách do konkrétní perspektivy, protože naprostá většina tzv. vědeckých poznatků o klimatu je placena vládami a zájmovými organizacemi, jako je OSN, Světové ekonomické fórum a mnoho dalších globalistických skupin, které mají svůj program. V průměru tyto vlády a instituce vynakládají na financování výzkumu klimatu a na iniciativy v oblasti klimatické politiky (které označují za „skromné“) ročně přibližně 632 miliard dolarů. Jejich cílem je zvýšit tento peněžní tok na 4 biliony dolarů do roku 2030. Motivace naskočit do rozjetého vlaku klimatických změn způsobených člověkem je MASIVNÍ, ale pro vědce, kteří chtějí studovat jiné potenciální příčiny klimatických jevů, neexistuje téměř žádná finanční motivace.

Čtěte u nás – Globální oteplování a stopa peněz – chceš-li odhalit pravdu, hledej kudy jdou peníze a zjistíš, jak je svět klamán!

Představa neúplatného vědce, který hledá objektivní pravdu, a ne peníze a slávu, je dávno mrtvá. Poctivých vědců je v dnešní době málo (zejména v oblasti medicíny a klimatologie) a možná tomu tak bylo vždy. „Odborníkům“ nelze slepě věřit, protože jsou stejně náchylní k předpojatosti a korupci jako kdokoli jiný.

Hysterie kolem klimatických změn je nic neříkající, ale média ji aktivně podporují, aby zastřela velmi reálné hrozby, kterým veřejnost v nejbližší době čelí.  Jednou z těchto hrozeb je nedostatek energie a klimatické regulace přiškrtily mnoho států a jejich schopnost přizpůsobit se.  EU nyní zavádí uhlíkovou politiku, která požaduje snížení emisí o 55 % do roku 2030.  To znamená, že se nemají využívat žádné nové zdroje fosilních paliv.  Povoleno je pouze snižování emisí.

Klimatologové a globální elitáři nám tvrdí, že změna klimatu je prvořadým problémem tohoto století a je třeba ji řešit okamžitě a všemi prostředky.  Ale na podporu tohoto tvrzení nepředložili jediný pádný důkaz, přičemž diktují politiku většiny západních vlád, takže to ani nepotřebují. Prostě jen iniciují omezení bez přispění veřejnosti.

Podívejte se, co pro nás připravují politici, s (NE)úplatnými vědci z WHO, v pořadu Tucker Carlson Tonight

–:–

–:–

(Pro video ve vyššším rozlišení klik ZDE)

Ve skutečnosti se možná největší hrozba od druhé světové války chystá dopadnout jako vodíková bomba do klína evropské veřejnosti. Začíná vznikat panika, protože Rusko snižuje dodávky zemního plynu do EU na 20 % původní kapacity a alternativní zdroje jednoduše neexistují v takovém měřítku, aby dokázaly nahradit nedostatek. Byla také zastavena velká část vývozu ropy a evropské vlády NEinformují občany o skutečné závažnosti situace.

Při současných sazbách dovozu energie nebude moci nejméně 40 % Evropy v zimě vytápět své domovy. Plány EU na nahrazení ruských energetických zdrojů v nejbližší době byly rovněž označeny za „divoce optimistické„. Jinými slovy, veřejnost v EU je v háji a mnozí si to zatím neuvědomují, protože vláda to nechtějí přiznat. Blíží se k nám katastrofa epických rozměrů, a to ani nepočítáme obrovské zvýšení cen, které se chystá pro zbylých 60 % lidí, kteří budou mít dodávky plynu stále k dispozici.

Klimatický kult si však tuto niternou realitu nenechá vzít do cesty.  Krize je pro ně příležitostí. V mezivládních orgánech, médiích a mezi klimatickými aktivisty se již objevuje nový narativ; říkají, že tato hrozící katastrofa je z dlouhodobého hlediska vlastně „dobrá pro Evropu“, protože nutí občany přijmout politiku snižování spotřeby energie a kontroly emisí oxidu uhličitého, kterou klimatologové a globalisté požadují už léta. Inflace cen znamená snižující se poptávku a škrty v dodavatelském řetězci znamenají, že zdroje jsou omezeny, i když poptávka zůstává vysoká. Energie se pomalu dusí a uvolňuje se prostor pro jakýsi „Green New Deal“.

Je to tedy dobré pro globalisty a jejich agendu, ale ne pro všechny ostatní, kteří musí přežít kruté zimní měsíce bez tepla a s omezeným množstvím elektřiny.

Pokud bude současný trend pokračovat, aniž by se dramaticky změnil způsob, jakým Evropa škrtí energii z fosilních paliv, pak existuje reálná možnost, že tuto zimu dojde k hromadným úmrtím. To není nadsázka, to je matematická jistota. Pokračující snaha o ještě větší klimatická omezení v této době situaci ještě zhoršuje.

Neexistuje žádná bezprostřední hrozba v důsledku změny klimatu, ale co existuje, je bezprostřední hrozba v důsledku nedostatku energie. Evropané by si měli položit otázku: Proč je jejich vlády připravují na katastrofu kvůli neexistujícímu klimatickému strašákovi, přičemž zcela úmyslně, kvůli politickým ? Bez zvýšení spotřeby energie z fosilních paliv z mnoha zdrojů včetně uhlí a ropy je EU na cestě k historické tragédii této nastupující zimy.

Originál článku bez videí: Technocracy News
Překlad: Admin Nekorektní TOP-CZ
České titulky: Otevři svou mysl

sdíletj na

25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
21. 8. 2022 14:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Články z otevrisvoumysl.cz jsou vždy hodnotné. Tento ukazuje stav jaký je a co nás čeká, pokud se nevzchopíme a těm globálním grázlům i s jejich poskoky neukážeme místo kam patří. Proboha lidé, jde o naše bytí i nebytí, začněte již myslet a otevřete svoji mysl a oči. Vím, že zde pláču na nepravém hrobě, protože zdejší komunita to všechno velmi dobře ví, ale kdyby sem náhodou zavítali nějací neználci, zapojte prosím mozkovny a uvědomte si, co s námi ti grázlové chtějí provést. A pokud máte malé děti, víte co je čeká? To chcete živořit jako otroci nějakých pošahanců. Vždyť oni již zešíleli. Když se toto stane obyčejnému občanovi, tak ho odvážejí do blázince. Přemýšlejte, co vás jinak čeká.

Pijack
21. 8. 2022 14:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Všichni to vidíme, ale nesmí se to mediálně hlásit – kácí se lesy a ubývá orné půdy a zeleně. Asfaltové, betonové a solární FVE plochy ohřívají zemskou atmosféru. Nikdo z těch idiotů v Bruselu si nejde na ty panely sáhnout. Spálil by se. Osobně jsem si to vyzkoušel na vlastním panelu. Je to děs a hrůza… Přesto jsem zaslechl na Radiožumpě komentář, kde autor vychvaluje Green Deal – jakože v dnešní těžké době Green deal obstál a lidstvo se může na něj spolehnout. Zamíchal do toho ještě nepřátelské Rusko a podobné bláboly. Současně jsem u toho brečel a zalykal smíchy. Ta sestava křiklounů na Radiožurnále je teda fakt něco. V jiné zemi by byla tato vysílačka okamžitě zrušena a její ulhaní moderátoři včetně komentátory pozatýkáni ze šíření prokazatelných dezinformací.

Jarda
22. 8. 2022 06:15
Odpovědět  Pijack

Nebylo by špatný nahradit černý rozpálený asfalt na silnicích (který nemůže ani pes přejít) třeba nějakou zelenou hmotou nebo zbarvením, jestli by to mohl někdo vymyslet.

Lev Prch
21. 8. 2022 15:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Díky Greendealu se vracíme zpátky do Doby ledové s tím rozdílem, že tenkrát za všechny pohromy mohla Matka příroda a dnes Rusko🤪🤪🤪🤪

Ladislav
21. 8. 2022 15:59
Odpovědět  Lev Prch

💤♎ 1* a přitom, veškerý bordel jde z usa!

Lev Prch
21. 8. 2022 17:14
Odpovědět  Ladislav

Že záchodu, fašoEU a v neposlední řadě i Banderostánu 😡

Teuton
21. 8. 2022 16:02
Ohodnotit příspěvek :
     

My se v Bé-bé – BIS, Bezpečnostní informační službě, domníváme, že celá záležitost souvisí s globálním oteplováním, lokálním teploušstvím a činností cizích agentů z Vrbětína a Kozomína, říká náčelník BIS, podpraporčík Michal Čoudelka, a Markétě Pekarové opatrně do konečníku vtírá kokainovou pastu,dar od Víta Rakušana a jeho hnutí STAN.

jiří
21. 8. 2022 16:44
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image
comment image

Ladislav
21. 8. 2022 17:46
Odpovědět  jiří

💤♎ 1* skvělé!

Pavel K
21. 8. 2022 17:55
Odpovědět  jiří

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Lev Prch
21. 8. 2022 17:58
Odpovědět  jiří

Tak to je hoooodně dobrý 😁😁😁😁😁😁😁😁

jar
21. 8. 2022 16:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Zabetonovaná a zaasfaltovaná města docela dobře ohřívají. A co stamiliony aut ? Každé auto spaluje benzín nebo naftu a co vzniká,je teplo. Ropáci a jejich banky zlikvidovali Nikolu Teslu,který před 100 lety chtěl dát lidem čistou energii a zadarmo ! A co obrovské množství černého prachu z obrušovaných gum pneumatik,co se dostává do velkých výšek a pak zasypává i ledovce,kumulující potom teplo ze slunce a to taky urychluje jejich tání,toho prachu z gum aut si už dávno všimli eskymáci severu. Bývalo tolik pramenů,tolik studánek.Ty potřebují stín stromů.Na lesní hospodáře,staré lesníky a vodohospodáře se nehledělo.Lesy se drancovaly a bankéři bohatli,mastili si kapsy.Po nich přišli ,,zelení blbečkové”,co namnožili kůrovce a s tím,že se vše musí nechat tak jak je a jejich kůrovec tu nahradil žravá miliardová hejna afrických kobylek,paseky a holé torza stromů s vyprahlou půdou,bez pramenů.Voda se skryla,aby při každém dešti pouze splavovala obdělávanou půdu,bahnem přikrývala domy,ulice.A zelené gumové mozky pokračují ve žvatlání nesmyslů,mohou,platí je ropáci,banky tlustoprdů,co pak investují zbrojaře,aby válkou získávali další ůzemí a ta podobně drancovali,vypalovali ohněm a krajiny měnili v pouště.Dali základ hladomorům,novým morům,pandemiím,uplatili i lékaře,aby i oni drželi hubu a krok.Pak vzniknou i takové zrůdy,jako u nás ten,co chce kandidovat na presidenta a přitom chce shazovat atomové bomby na Moskvu,protože za ní ještě existují řeky a bohaté lesy,kokot jeden prašivý.

zdena
21. 8. 2022 17:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejde mi na rozum, jedna věc : kontinenty se stále pohybují a přesouvají již od dob Pangey – tedy plavou !!! Jak může zvýšená hladina oceánů ohrozit plovoucí kontinenty ? Ty se přece zvednou společně s s hladinou…
Mám pocit, že je to stejný vědecký nesmysl jako že nesmíme jíst vejce kvůli cholesterolu, že tuk je špatná potravina ohrožující zdraví, že mateřské mlého je nahraditelné práškovým mlékem a spousty dalších “vědeckých ” nesmyslů, dnes již vyvrácených, nicméně stačily napáchat šílené škody na neskutečně mnoha lidech a dětech…. ať jdou do háje – všechno je to o penězích a ne o solidním přístupu k poznání. Dneska už je slovo vědec pomalu urážka…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jar
21. 8. 2022 18:07
Odpovědět  zdena

Ano,jsme v podstatě vodní planeta a lidé mají i vodní těla ( kolem 70% vody,mozek člověka 90% vody) A to,co učili doposavaď tito V.jed.ci,např.o složení země,vyvrátil Kolský vrt.Voda je taky informační a má pamětˇ. Vždycky,když tito vjedcové zblbli zcela,voda se na kontinentech skryla,jako dnes.Pak vystoupila z hlubin a smetla vše,očistila planetu od bludařů,co si chtěli hrát na vyšší moc lepšolidí a skončili na ůrovni opic v jeskyních,kde pak čmárali varovné vzkazy.Toto se opakovalo několikkrát,zatím.

Pavel K
21. 8. 2022 18:10
Odpovědět  zdena

Jj a oni dnes z velkou pompou přicházejí na to, že vepřové sádlo je jedno z nejzdravějších, vejce a jiné potraviny. Ale oni to vědějí jen mají potřebu strašit lidi. Nebo třeba v naší čtvrti jsem jediný, kdo nemá ze zahrady golfové hřiště. Nedávno jsem četl, že je to pro udežení vody špatně!! Bába sice prská, kdy to posekám, já jí to odkývám a stejně si myslím o (!). Pak sedí na terase a na té 3/4 metrové trávě, která neskutečně kvete vidí motýlů různého druhu. Mladí jen čumí, já jim říkám a za mého mladí takhle kvetly všechny louky v okolí. Nojo komu není rady……

Administrátor
P.A.Semi
21. 8. 2022 21:21
Odpovědět  zdena

Kontinenty neplavou na vodě… Pokud “plavou”, tak hluboko v litosféře. Pokud si pamatuji, tloušťka kůry pod kontinentem je asi 30-50km, tloušťka pod oceány asi 10-15km… (nevím přesně)
Ostatně kamenné kontinenty jsou o dost těžší, než voda, a neplavaly by…

Ale třeba led (na severu) v Arktidě plave, takže kdyby roztál, hladina moří se nezvedne… To leda kdyby roztálo Grónsko a Antarktida…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
21. 8. 2022 17:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Za celou průmyslovou revoluci (od 1750) jsme stoupli z 280 na 410 ppm CO2. V době dinosaurů tu bylo 1700 ppm CO2 a o 2 stupně vyšší teplota a zelená příroda jen kvetla, čehož jsou vrstvy uhlí svědkem…

Zelená Příroda Miluje CO2, je to potravina pro rostliny a čím víc tím líp (do určité míry, která je ještě hodně daleko – do průmyslových skleníků se prý pumpuje 800 ppm CO2, aby rostliny lépe rostly…)
Takže současným tempem máme asi tisíc let, než se dostaneme na OPTIMUM…

Od poslední doby ledové měla příroda hlad na CO2 a hrozil kolaps eko-systému a života na Zemi. Možná hlavní smysl Lidstva z hlediska Geologického, z hlediska milionů let, je vyhrabat zpátky ten uvězněný uhlík v zemi a vrátit ho do oběhu, aby Planeta zase mohla miliony let nerušeně kvést…

Graf v tomto článku mi ale nepřipadá pravděpodobný. Jednak jsou ta minulá teplá období příliš teplá, druhak tam nejsou vidět nedávné doby ledové…

Zajímavý graf teď aktuálně přinesl Rog Tallbloke zde:
https://tallbloke.wordpress.com/2022/08/20/the-annual-atmospheric-co2-variation-a-new-theory-net-zero-watch/
Je tam vidět, že v posledních 50 letech, změny CO2 následují cca půl roku po změnách teploty a ne naopak, protože se mění rozpustnost CO2 v oceánech…

Nezkorumpovaných Klimatologů je dost, ale nejsou vidět, protože nepanuje žádný Konsensus, ale tvrdá Cenzura…
Viz třeba https://notrickszone.com/600-non-warming-graphs-1/
To mimo jiné dokazuje, že vědecký Disent existuje a není nijak malý…

πα½

21. 8. 2022 17:56
Odpovědět  P.A.Semi

Více než tisíc vědců z celého světa, včetně Ruska, podepsalo Světovou deklaraci o klimatu vyzývající k ukončení politizace globálního oteplování. Dokument podotýká, že na Zemi ve skutečnosti neexistuje žádná katastrofická situace se změnou klimatu – všechny procesy probíhají tak, jak mají, a vliv antropogenního faktoru na globální oteplování je zveličený. Vědci volají po ukončení paniky, protože v historii naší planety jsou období oteplování nahrazena ochlazením a naopak. Poslední malá doba ledová skončila poměrně nedávno – v roce 1850. Není proto divu, že nyní zažíváme období oteplování,“ píše se v dokumentu. Vědci se zároveň shodli, že lidská činnost do jisté míry ovlivňuje klima, ale ne tolik, jak nás přesvědčují politici. Odborníci tvrdí, že všechny předpovědi klimatických změn jsou založeny na počítačových modelech. Tyto modely jsou však velmi vzdálené realitě: například od roku 1850 se klima oteplilo mnohem méně, než předpovídaly výpočty. Propast mezi skutečným světem a tím simulovaným nám říká, že jsme velmi daleko od pochopení mechanismů změny klimatu,“ říkají vědci.

Administrátor
P.A.Semi
21. 8. 2022 19:31

To jsem ještě zapomněl zmínit, že když porovnávají teplotu s “před-průmyslovou érou”, a když nás k tomuto období chtějí vracet, tak ale tehdy v 1650-1750 s dozníváním až do 1900 byla Malá Doba Ledová
S tím se nechceme nechat ani porovnávat, a zejména se tam nechceme vracet!

K poznámce dole o CO2
http://pialpha.cz/Climate/CO2-TheGasOfLife.pdf
(staženo někde z cfact.org… viz tam strana 12)

Těsně před odchodem Trumpa skupina vědců zpracovala tyhle popularizační materiály, které leccos vysvětlují stručně a přehledně:
http://pialpha.cz/Climate/WH-Climate

A moje studie, že nejvíc k ohřívání přispívají pouště:
http://pialpha.cz/Climate/
(a mám ještě další “studii” (zveřejněno v komentářích https://tallbloke.wordpress.com/2020/07/11/a-wetter-world-as-solar-grand-minimum-deepens/#comment-159450 ) , že “globální” oteplování za posledních cca 70 let znamená především, že se polární zima oteplila na obou polokoulích třeba o 10°, třeba z -30°C na -20°C, a když se to zprůměruje na celou planetu, tak je z toho to třeba 1-2°C oteplení… nebo teď už nevím přesně, jak velkou část toho globálního průměru to tvoří, ale značnou… je to poněkud statistický podvod…)

πα½

21. 8. 2022 17:58
Odpovědět  P.A.Semi

Vědci navíc označili celosvětový boj proti CO2 za hloupost. "CO2 není znečišťující látka. Další oxid uhličitý ve vzduchu přispívá k růstu globální rostlinné biomasy a zvyšuje výnosy plodin po celém světě," vysvětlili. Jak poznamenává Komsomolskaja pravda, světová média ignorovala výskyt takového kompetentního dokumentu. "Zřejmě to pro někoho není příliš ziskové," vysvětlila publikace. Zdroj:

alternatio.org/events/all/item/107711-veduschie-uchenye-mira-zayavili-o-bessmyslennosti-borby-s-izmeneniem-klimata

jar
21. 8. 2022 18:21
Odpovědět  P.A.Semi

Už před 50 léty se učilo ve školách : ,,Když zvýšíme oxid uhličitý ve sklenících až na trojnásobek,podpoří se asimilace a fotosyntéza rostlin,urychlí růst a vývoj a zvedne výnos rostlin”.Dnes máme ve školách magory,co učí podle traktátů EU.Takoví,co se opylují sami mezi sebou,nejlépe s LGBT ,pak vzniká nic a je pusto,prázdno.

Ladislav
21. 8. 2022 17:44
Ohodnotit příspěvek :
     

💤♎ První z nich jsou blázni, kteří pobíhají jako pominutí a křičí, že padá nebe. Za druhé, vládní věrchuška, která provádí zdrcující politiku. Za třetí, globální elitáři, kteří celý program plánují a organizují. Odmítněte je všechny a dobře se vyspěte.
Vypatlaní zelení škůdci!

21. 8. 2022 17:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten miliardář, co neohroženě odpovídá té neodbytné paní, se jmenuje Dan Peña. A má takovýchto podobných projevů víc na různá temata.

Gales
21. 8. 2022 18:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Dědek to správně a s citem všechno vysvětlil. Není co dodat. Zayebanci nás oblbují. Ať chcípnou.

sergej
21. 8. 2022 19:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak zdá se že to tak bude že úžeři podvod s uhlíkovou stopou se smažili protlačit všude na zbídačení okolí, když si matně vzpomínám že už Reagan prohlásil že uhlíkové daně uvrhnou ameriku do chudoby a otevřel znovu uhelné doly jim navzdory. A taky ho postřelili a to už se můžeme jen domnívat že to byl pomatený střelec nebo produkt mk ultra. A věru mám za to že školství je odporný prvek v předstihu otroctví NWO či great resetu na nebývalé zotročení klerofeudálními šmejdy mamona tupými odpady a deformují potomky tím co neví co činí jen ví za co jim nasypou zobání. A vodí je jak zhovadilé mlsné psy.