blog

Když dva dělají totéž + video

Obrázek1
Obrázek1

Snímek z 16. března 1968, vesnice My Lai, Vietnamu cca 3 km od pobřeží Jihočínského moře.  Ten den příslušníci 23. pěší divize Americal U.S. Army spáchali masovou vraždu 504 neozbrojených vietnamských civilistů. Jak vidíte na snímku jde o ženy a velmi malé děti, nikdo nemá ani boty a tak si je američtí hrdinové s ozbrojenými příslušníky Vietcongu mohli těžko splést.

504 neozbrojených civilistů, při vyhlazení Lidic to Němci dotáhli jen na 340 a po válce za to padlo mnoho rozsudků trestu smrti. Za vraždu 504 lidí v USA padl jediný rozsudek. Poručík William Calley, který vydal rozkaz a teď cituji „zničit ve vesnici “vše co chodí, plazí se anebo roste” byl odsouzen na doživotí, dva dny před tím, než rozsudek nabyl právní moci dostal poručík od prezidenta Nixona prezidentskou milost.

12. října 1968 začala 19. letní olympiáda v Mexiku, výprava USA byla nejpočetnější výpravou her a získali na nich nejvíce medailí 107. A to, přestože USA vedli již 4 roky válku proti Vietnamu, zemi, která neleží na stejném kontinentu jako USA, nežije v ní prakticky žádná americká menšina a nijak USA neohrožovala.

Trang Bang Vietnam 2
Trang Bang Vietnam 2

Snímek z 8. června 1972 nedaleko vesnice Trang Bang 40 km severně od Saigonu zachycuje devítiletou Kim Phuc s 30 % těla popálenými napalmem, který na ní a její vesnici právě vyklopilo letectvo USA. Snímek patří mezi nejznámější fotografie světa.


26. srpna 1972 začali 20. letní olympijské hry v Mnichově, na kterých USA získali 94 medailí. Ve Vietnamu USA válčili do roku 1975. Během této války USA použilo 2,5x více munice než na všech frontách druhé světové války a na víc proti převážně civilistům nasadili 78000 tun chemických zbraní. Během války bylo na území Vietnamu, Laosu a Kambodži celkem zavražděno 4.5 milionu lidí z toho 2.5 milionu byli civilisté. Jako důvod pro otevřený vstup do války ve Vietnamu USA zinscenovali tzv. Incident v Tonkinském zálivu, o kterém se již dnes ví, že si ho Američané od A do Z vymysleli.

Snímek z 5. února 2003 ministr zahraničí USA Colin Powell, New York budova OSN, generál vypráví jak zlý Saddám Husajn v Iráku vyrábí zbraně hromadného ničení, jak chemické tak biologické, ve zkumavce má být antrax. Jak již dnes víme, Colin zcela vědomě a účelově lhal, jeho lež USA využili k napadení Iráku. Válka v Iráku trvala od 20. března 2003 do 15.prosince 2011. Chemické ani biologické zbraně se USA najít nepodařilo. Nicméně se podařilo rozvrátit zemi, zabít podle různých odhadů od 654,965 až po 1.12 miliónu převážně civilistů.

V době kdy USA vraždilo civilisty v Iráku a mučilo lidi ve věznici Camp Bucca stihlo USA 28. letní olympijské hry v Athénách, rok 2004, 102 medailí a 29. letní olympijské hry v Pekingu, rok 2008 a 110 medailí.

 Válka v Afghánistánu trvající od 7. října 2001 do 15. srpna 2021 byl konflikt tak absurdní, že snad ani nemá ikonickou fotografii, stejně jako nemá svou otvírací inscenaci. Pokud hledáte občana Saudské Arábie, který je z rodiny s přímými vazbami na rodinu prezidenta USA je logické, že napadnete Afganistán. Když hledáte člověka, kterého celá desetiletí platí americká CIA napadnete Afganistán. Když hledáte člověka který financuje řadu organizací, s kterými spolupracují členové kongresu USA, napadnete Afganistan, zvláště pokud je vaším prezidentem člověk, který byl šéfem CIA v době kdy daného člověka CIA naverbovala a vyplácela mu stovky milionů dolarů. Zkrátím to, ani po 20 letech usilovného hledání se v Afganistanu Usamu bin Ladina najít nepodařilo. Co se podařilo je zabít více než 212,191 lidí.
Kromě již zmíněných olympiád pak USA stihli 30. letní olympiádu v Londýně, rok 2012, 104 medailí, 31. letní olympiádu v Rio de Janeiro, rok 2016, 121 medailí a 32. letní olympiádu v Tokiu rok 2021, 113 medailí.

Pokud sečteme válečné a olympijské úsilí USA máme zde 7 letních olympiád na kterých USA získalo 751 medailí.

Na poli válečné, USA napadla tři země, které všechny leží na zcela jiném kontinentu než USA, nemají kulturně ani jinak nic společného s USA nežije v nich žádní americká menšina, ani teoreticky nemohli USA jakkoliv ohrožovat a většina obyvatel USA ani neví kde dané zemně leží. Přesto je USA napadli, dvě zcela jednoznačně pod zinscenovanou a vylhanou záminkou, třetí pod tak dadaistickou záminkou, že by na ni i mistr absurdního dramatu Samuel Beckett čuměl jako pero z gauče. Přesto se jim při těchto válkách podařilo zabit více než 5.3 milionu lidí a zničit tři státy.

Na druhé straně máme Rusko, které poté co vedle něj při rozpadu SSSR do značné části na ruských historických územích vznikl umělý stát Ukrajina mlčelo. Mlčeli i tehdy kdy USA na Ukrajině zorganizovalo a zaplatilo státní převrat po kterém úředníci USA rozhodovali o tom kdo bude vládnout na Ukrajině a kdo získá jaký post. Mlčelo i tehdy kdy Ukrajinci, i podle vysokého komisaře OSN, zabili 14200 ruskojazyčných obyvatel Donbasu, mlčeli, když USA na Ukrajině budovali biologické laboratoře. Přestalo mlčet poté co Ukrajina zakázala ruský jazyk na Ukrajině, kde 57% obyvatel hovořilo rusky a „chtěla“ se stát členem NATO, což bezprostředně ohrožovalo Rusko. Tehdy Rusko zahájilo SVO, kterou do dnešních dní vedou s maximální ohleduplností o čemž svědčí fakt, že drtivou většinu obětí tvoří vojáci ne civilisté, jak tomu bylo ve všech válečných dobrodružstvích USA a Ukrajina s Britskými tajnými službami se musí pokoušet inscenovat absurdní frašky jako Buča.
Od západní části světa a od českých análních alpinistů slyšíme řev žádající vyloučení Ruských sportovců z olympijských her. Nejzdatnější hlubinní anální alpinisté jako Zdechlovský to zdůvodňují tím, že ruští sportovci jsou často vojáci, to samé nevadilo těm  Zdechlovským v případě USA a jeho válek. Proč nežádal vyloučení českých sportovců, když český sbor ozbrojených komiků válčil v Afganistánu, vždyť nejznámější český sportovec Emil Zátopek byl také voják, olympijští vítězové Železný, Šebrle nebo Špotáková byli vojáci. A nejnověji máme na hradě přímo ukázkovou zelenou gumu, která má v posteli druhou zelenou gumu vojenského politruka a absolventa politické Akademie Klementa Gottwalda. Ta militarizace českého sportu a politiky je šílená, stejně šílená jako počet tanků, s kterými chce soudruh Fialenko táhnout na rUSA.

zdroj email: Frenkie:


sdíletj na

48 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
David
16. 2. 2023 00:08

Vy tomu vůbec nerozumíte, takhle se přece šíří demokracie, na křídlech bombardérů a raket s plochou dráhou letu.

zuza
16. 2. 2023 00:50
Odpovědět  David

ale tie bomby musia byť humanitárne

Duudu Wo
16. 2. 2023 03:34
Odpovědět  zuza

Ano, potom to nejsou bombičky, ale havličky.

PENNYS
16. 2. 2023 08:30
Odpovědět  David

sarkasmus jako prase!!! SMUTNÉ ,ALE PRAVDA USSDEMOGRAACIA

Gales
16. 2. 2023 10:06
Odpovědět  David

Ať chcípnou.

Pavel
16. 2. 2023 18:43
Odpovědět  David

máte pravdu je to rychlejší než agitační letáky poštou

Frank
16. 2. 2023 01:07

Skvělý článek. Tato pravda je samozřejmě známá, ale mlčí se o ní. Asi z cudnosti. Američané jsou největší zločinci na této zeměkouli a opravdu nechápu, jak jsme se k takové svoloči mohli přidat. Vždy decimují celou Evropu a většina státníků jim leze do řiti. Mají pak tito kolaboranti slíbené ubytování v USA s nakradenými finančními prostředky? USA nemají přítele, alej jen nepřátele a lokaje. A protože jejich mentalita je po staletí stále stejná, nikdy to nebude jinak. A tato zločinecká pakáž bude kdekoho poučovat o lidských právech?

Biden.jpg
Milan ze Zahrady Čech
16. 2. 2023 01:47
Odpovědět  Frank

Mohlo by to být jinak. Napřed ale musí dostat takový výprask, že ten, jaký dostali Němci, by proti tomu byl laskavým pohlavkem. Dřív ne. Má to souvislost s epigenetikou. Stejně tak s ní má souvislost to, co vyrašilo v Banderstánu. Nebo ruské vlastenectví a odolnost a naše většinová vovčí připosranost.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
16. 2. 2023 03:02

USA je nejhorsi teroristicka zeme, ktera kdy v historii lidstva existovala. Uz jen ta jejich
emeeerycka drzost zucastnovat se ‘mirovych’ olympijskych her, je vysmechem cele spolecnosti sveta. Za zverstva, ktere Usaci zpusobuji by meli byt na OH bojkotovani. Vrazedne USA by mely byt souzeny mezinarodnim soudem a mely by vyplacet skody zemim, ktere bezohledne znicily. Kam slapne noha americkeho vojaka, tam zustava spoust, hromady mrtvych a plac pozustalych. Uz davno se mely spojit zeme sveta proti zhovadilym gangsterum USA. Znicit a srovnat se zemi tyto proklete staty US! Nic jineho si zhovadili usaci nezaslouzi nez likvidaci tohoto hadiho hnizda vymizeni z mapy jednou pro vzdy.

Pekos
16. 2. 2023 11:16
Odpovědět  Jaris

Přesně tak, nejzkurvenější vrazi na světě, nyní náš vzor.

zuza
16. 2. 2023 16:33
Odpovědět  Jaris

keď oni vedia urobiť o svojich vojnách a vojničkách, kde hrdinsky doniesli na krídlach bombardérov ľuďom slobodu také úžasné holyúdske dojáky, že tomu aj sami uveria.

Markýza
16. 2. 2023 17:20
Odpovědět  zuza

Jo a to je dost fascinující. Profesor Krejčí to nazval, že “obsadili informační prostor” právě tímhle způsobem. Nevím, jestli je na tom šírém světě národ, který by uměl tak báječně prodat i vlastní ho.vno.
Ale koukněte – Tucker Carlson komentuje dění ve své vlasti:
V uplynulém roce sjelo ve Spojených státech z kolejí víc, než tisíc vlaků. Jaká je to metafora?
Přesně tak……jaká je to metafora…..

Pedro
16. 2. 2023 05:34

Říši zla, satana anglosaského, zločinného, vymazat ze světa a nebylo by válek, vražd a útlaku.

Markýza
16. 2. 2023 06:30
Odpovědět  Pedro

cháchá.

Pedro
16. 2. 2023 09:46
Odpovědět  Markýza

Tak jo, atomovky by na civilisty házeli místo nich papuánci, protože ti co je mají je bez amíckých zločinců nikdy nepoužijí.

Markýza
16. 2. 2023 13:35
Odpovědět  Pedro

Rozhodně by se někdo našel, to si pište.

Pedro
16. 2. 2023 18:39
Odpovědět  Markýza

Bez amíckého satana, by nebylo atomovek, nikdo nemá tak podlou povahu aby házel atomovky na děti a ženy, starce, nevinné civilisty.

Markýza
16. 2. 2023 20:16
Odpovědět  Pedro

Podívejte, Pedro; já nepotřebuju satana, ani Satana. Nepotřebuju svoje frustrace házet ani na Putina, ani na Babiše, ani na Američany.
A jsem realista: svět nebude, NE-BU-DE!! růžový a béžový, když odstraníte kohokoli z nich. Kdyby neházeli atomovky Amíci, hodil by je někdo jiný.

primak
16. 2. 2023 06:13

“nejznámější český sportovec Emil Zápotocký”. Neznám, znám však Zátopka.

jiří
16. 2. 2023 07:23

200 let terorismu USA: Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek.
https://orgo-net.blogspot.com/2014/11/200-let-americkeho-terorismu-prehled.html

PENNYS
16. 2. 2023 08:41
Odpovědět  jiří

Který stát by hodil 2** za sebou na bezbranný lidi ATOMOVOU BOMBU??????????????????
AGRESIVNÍ, DOBYVAČNÝ,UCHYLNÝ NÁROD!!!

unor 2022
16. 2. 2023 07:58

Tak tak. Amerika to je nejen dobra hudba, .. . To je tez nebetycne svinstvo, ktere to dobre co z ni pochazi dokonale nejen vyvazi ale i predci.
Takze velke fuj nejen Americanum ale i cehunum, kteri ji obdivuji.

unor 2022
16. 2. 2023 08:03
Odpovědět  unor 2022

A VY, prosti pry slusni Americane se nevymlouvejte na sve pseudo_elity. Mate se o deni kolem vas zajimat. Ve vetsim rozsahu. Nejen o to, co se deje u vasich seusedu na zahrade.

unor 2022
16. 2. 2023 08:07
Odpovědět  unor 2022

Rusko, ac zvlastni a ‘jednodussi’, prec jen mnohonasobne slusnejsi zeme.

All
16. 2. 2023 08:07

Za socialismu jsem neměl rád podlézavce,vypočítavé výhodáře.Ti ale nebyli tak zhýralí,jako jsou ti,co vznikali po r.1989,vedení za ůplatu mnohem horšími, lumpy,vrahy národů,bestiemi.Anglosasy.Amíky,yankees, co u nás předělali naše vyčůrané výhodáře podle obrazu svého a šli mnohem dále,výrobou bezmozků,drancováním a znovuzaváděním fašizmu,nacismu a šířením nenávisti. Fialo i rudohnědý generále,tohle jsme nikdy,nikdy nechtěli,takový bordel,ničení,zkázu,kterou plně podporujete,jste satanisté. A já zase partyzán.

unor 2022
16. 2. 2023 08:16
Odpovědět  All

Fasismus, nacismus a dalsi svinstva nebudou nejspise jejimi cili. Ale jako nastroje k jejich dosazeni. Nebezpecne nastroje, ktere mohou nakonec znicit vsechny. I ty, kteri je pouzivaji,proti druhym.

All
16. 2. 2023 08:56
Odpovědět  unor 2022

Ano,jsou to nástroje zla,satana.Ten dostal zase zelenou a nepoučitelným poslal na Zem do Prahy nejprve bombometčíka pravdu a lásku,po něm na hrad nového říšského protektora haidricha,z bible známé dvojice PP šavel,té neodlučitelné dvojice v jednom.

All
16. 2. 2023 09:04
Odpovědět  All

Kolikrát museli Hitlera v pekle rozkouskovat,na mnoho,mnoho dílků té duše proklaté a oseli s tím opět Zem,aby blbci začali hledat rozum.Našli,našli?nenašli, nenašli moji rádcové. Rádcové.

unor 2022
16. 2. 2023 09:23
Odpovědět  All

Problem neni ani tak v samotnem satanovi jako v lidech. Stale se mezi nimi najde dost tech, kteri si o sobe mysli ze jsou predurceni aniz by byli. A hlupaku, kteri k nim vzhlizeji.

All
16. 2. 2023 09:46
Odpovědět  unor 2022

Ano,satan není na nebesích,ale v lidech,co satanismus provozují.V lidech s uzavřeným srdcem,uzavřenou duší,velmi líných myslet a hledat pravdu.V lidech uzavřených do hmoty,do kamene,do skály. Ve vesmíru vznikají a pak mizí ,,černé díry”,čističky.Drtí pokaženou,mrtvou hmotu,uklízí svinstvo.

Jan
16. 2. 2023 09:13

Proc valky? Nejlepsi kseft pro Zidy. Pote co Zide ovladli media a politiky skoro vsude, intenzita valecnych konfliktu mimo uzemi USA a Anglie narusta. Valci se opet v Evrope na Ukrajine, kterou zapad pucem vyrval Rusku a pouziva ted Ukrajinu v boji proti Rusku. Podporuje ji vsemi moznymi prostredky. Slovane, kteri byli bratri a ve 2. svetove valce jeste valcili proti zapadnim agresorum, se tam vzajemne zabijeji, coz byl odjakziva sen anglosaskych Zidu! Protoze je jim to stale malo, EU navrhuje podle prani Sorose mobilizovat i vychodni zeme k podpore nacku na Ukrajine.
Valky jsou nejpepsi kseft pro bohate Zidy, kteri v teple a bezpeci svych kancelari si mnou ruce:
https://www.topcz.net/valka-rozhodne-vynikajici-obchod/

Jan
16. 2. 2023 10:32
Odpovědět  Jan

comment image

primak
16. 2. 2023 09:20

“Děkujeme za upozornění, chybička se vloudila, už jsme opravili”.
Není zač, rádo se stalo…

Jan
16. 2. 2023 10:27

Kam vstoupi US bagance, nebo kam zabori USA sve paraty je vysledek vsude stejny. Mirotvorce USA povazuji debilove stale jeste za stat, ktery je hodno napodobovat.
Cesti kreteni jezdi kazdy rok v US uniforme a Jeepu oslavovat osvobozeni Plzne US Army. Asi nevedi, ze spojenci znicili na koci valky Skodovy zavody, spoustu domu i skolu, kde zabily ucitelku a 30 deti. Vcera bylo vyroci bombardovani Prahy Americany na konci valky. Naprosto zbytecne. Zahynulo pres 800 lidi a deti, znicili i spoustu domu. Zemrela tam i nadana vnucka v detskem veku malire Josefa Lady.
Techhle tragedii se u nas vzpominat nesmi, protoze jejich pachatel USA nas ovladaji.
Posledni nasledky jejich puce a ovladnuti Ukrajiny:
bucha_after_russian_invasion_of_ukraine_10.jpg

Jan
16. 2. 2023 12:11
Odpovědět  Jan

Pri osvobozeni Plzne zemrel jeden US vojak. Spadl z korby nakladaku protoze byl opily.

Pijack
16. 2. 2023 10:58

Američané si při mnohých vojenských zásazích přisvojili válečnou strategii Hitlerových nechvalně proslulých jednotek SS. Historie zná postupy těchto jednotek na Ukrajině po boku Banderovců. Vše bylo postaveno na nenávisti k jiným národům. USA z toho nelze vynechat. Dnes tuhle taktiku vylepšili tím, že dnes odpovědnost přesunuli na potomky Bandery. Amíci jsou úskoční a hrají si na lidumily. Přitom už výcvik jejich jednotek je postaven na ideologii údajného nepřítele, který ohrožuje jejich model demokracie třeba i na druhé straně zeměkoule. A vylízaní vojáci tyhle zločiny považují za boj dobra proti zlu. Ví to všechny země na světě, ale politici jim neustále dělají křoví. Nechápu.

Jan
16. 2. 2023 12:17
Odpovědět  Pijack

Vojaci jsou pouzi zoldaci, kteri bojuji za zajmy zidovskych klanu, kterym patri uz vse na zemekouli. Jde vetsinou o jejich zajmy a vliv a ovladnuti zemi, ktere maji suroviny.
Ty lzi a kecy, ze bojuji za nejakou demokracii, za Prahu, za nas, za svobodu, bohuzel spousta lidi jeste neprohledla.

Pavel z Moravy
16. 2. 2023 11:51

Přátelé, vaše příspěvky jsou výborné, ale nic s tím neuděláme, dokud nebude lid duševně vyzrálý a vlastenecký. To je pouze pláč, který situaci nezmění. Důstojní, odhodlaní a vlastenečtí lidé to mohou změnit. Změňte myšlení svých dětí a máte vyhráno. Jinak se musíme připravit na neodvratný konec.

Jan
16. 2. 2023 12:20
Odpovědět  Pavel z Moravy

Vychova deti k jejich politicke gramotnosti trva leta. Jsou pak ve skole imunni vuci kecum ucitelu. Pane ja to zazil a vim o cem mluvim. Problem je ten, ze se rodice malo angazuji, nebo jsou politicky negramotni. Pak je vse marne.

All
16. 2. 2023 13:20

USA chce zase válkami zlikvidovat obrovské dluhy. Jde ale tak daleko,že mudruje o preventivním jaderném ůderu.Rusko odpovědělo stejně a pokud budou zasažena rozhodovací centra, rusko odpoví vypálením všech jaderných hlavic (mrtvá ruka pomocí UI) a nastane konec téhle civilizace. USA to ví,ale přesto takto uvažují. Věčný student Fiala i generál PP jako poskoci věří šíleným bláznům. I kdyby se jednalo o preventivní ůdery,Evropa by byla zničena a silně zamořena.Bydlím nedaleko letiště Mošnov u Ostravy,bylo by rovněž terčem,navíc blízko u letiště je sklad čepra pohonných hmot, miliony litrů,navíc vše v cisternách nad zemí a pěkně u sebe,jak to hezky nalajnovali supermozky ministrů. Pokud necháme tyhle šílence ůřadovat,i moravskoslezsko s Ostravou budou prvním cílem odvety a ůzemím nikoho se silnou radioaktivitou.Je nutný odpor,fialova vláda s generálem neokonů neuvažují,zbláznili se dočista taky.

All
16. 2. 2023 13:31
Odpovědět  All

Příští týden 21.2.má mít řeč putin v ruské dumě,může být zajímavá,když zároveň v tuto dobu bude bidet cosi vykládat polákům,to bude zase něco…

Markýza
16. 2. 2023 16:57
Odpovědět  All

Třeba bude sranda 😎

Jan
16. 2. 2023 13:31
Odpovědět  All

Zadna jaderna nebude. Protoze se US Zide boji a maji plne kalhoty jakmile prijde rec na jadernou valku. Tu prezije jen par zmrzacenych co zemrou drive hlady nez na nemoci ze zareni.

José
16. 2. 2023 13:53

Nesmíme taky zapomínat na tzv. tajnou válku, kdy v 70. letech bombardovali Laos a Kambodžu a nepřímo tak podpořila nástup Rudých Khmerů k moci v Kambodži.

José
16. 2. 2023 13:58
Odpovědět  José

Odhaduje se, že při americkém bombardování Laosu v rámci “tajné války” mezi roky 1964 a 1973 bylo svrženo přes dva miliony tun bomb a zahynulo 350 000 civilistů.

acibul
16. 2. 2023 14:24

Strašné, nemám slov iba slzy v očiach.

Jan
16. 2. 2023 18:02

OSN nehaji zajmy lidstva. Ovladaji ji zlocinci.
https://nastub.cz/w/bQgpw4Dwh1YJWHh8pGVi4a?start=1s