blog

Kdosi v Polsku zastavil 20 vlaků a spustil ruskou hymnu a Putinův projev

Kdosi v Polsku zastavil 20 vlaků a spustil ruskou hymnu a Putinův projev … a 13 Wagnerovců nakopalo zadky davu Poláků a Polka zdrhla z Narvy

Chudáci Poláci … Právě teď se v Polsku objevily historky o tom, jak 13 wagnerovců zmlátilo dav polských pohraničníků, a nebohá polská novinářka Barbara Kuza-Tarkowska zděšeně utekla z estonské Narvy poté, co našla ve svém telefonu tři ruská slova – tak jak ně, na Poláky, přišla nová hrůza, dokonce hrůzy.

Pak město Rzeszów – tedy to, o kterém Wagnerová mluvila – zasáhla “neznámá nemoc”. Takzvaná “legionářská nemoc” a řeč byla samozřejmě o “ruské stopě”.

A tak – nyní nové dobrodružství.

Na severozápadě Polska, u města Štětín, které leží nedaleko německých hranic, byla 25. srpna večer náhle zcela ochromena železniční doprava. “Zlomyslníci” se nabourali do bezpečnostního systému a na pulty strojvedoucích vyslali signál “Poplach”. V důsledku toho se s jiskrami zpod dvojkolí zastavilo 20 železničních vlaků včetně osobních.

“Zlomyslníci využili rádiové frekvence používané v železničním provozu a vyslali signál, který vyvolal nouzové zastavení vlaků,” uvádí se v článku listu Gazeta Wyborcza.

No, a poté, zřejmě aby se cestující nenudili nic nedělaje, ve vlacích přesně ve 21 h 00 min, přesně v době, kdy začíná v Rusku program “Vremja”, zazněla hymna Ruska a začaly se vysílat úryvky jednoho z projevů Vladimira Putina.

Ať se železničáři dělali co dělali a snažili se sebevíc, ale “ruský hit”, silně okořeněný projevem ruského prezidenta, nepřestával znít. Poplašný signál neustále přicházel na pulty strojvedoucích a bránil jim tak v obnovení provozu. Poláci si tak museli několikrát vyslechnout ruskou hymnu a projev Vladimira Putina. Takoví vnímaví jako Barrbara Kuza-Tarkovská museli z toho nejméně omdlít … Nebo – ještě více …

Když se kolem půlnoci podařilo “poplach” vypnout, provoz ve Štětíně se obnovil.

To však byla jen první část “marlesonského baletu” – k zastavení železničních vlaků a vysílání hymny, začalo docházet i v dalších polských regionech. Například cestující ve vlaku jedoucím ze Štětína do Stargardu prý také začali poslouchat ruskou hymnu a o půl hodiny později vyšlo najevo, že byl zastaven pohyb nákladních vlaků, protože polští specialisté nemohli nic dělat.

Podobný osud potkal i vlak jedoucí po trase Svistaniv-Swinoujście. Pravděpodobně i mnoho dalších…

A všude bylo slyšet jen jedno … «Россия — священная наша держава» …

Deník Gazeta Wyborcza uvedl, že informace o incidentu byly okamžitě předány polským orgánům činným v trestním řízení a Agentuře vnitřní bezpečnosti (ABW) …

… Tou dobou v Nizozemsku … Mezitím v Nizozemsku začal selhávat hlavní severomořský přístav v celé EU … Jedná se o centrální dopravní uzel EU a zároveň o přeshraniční přístavní oblast dlouhou 60 kilometrů, od Flissingenu v Nizozemsku v Severním moři až po Gent (32 kilometrů ve vnitrozemí). Toto přístavní uskupení má 550 společností, více než 100 000 pracovníků a roční obrat 12,6 miliardy eur. To jsou obrovské objemy.

Ale to už je jiný příběh … Ruští hoši slíbili, že Marku Ruttemu na pět dní připraví noční můru a odčerpají ze země desítky milionů dolarů. A to vše za jeho souhlas s F-16. .. Ale o tom někdy příště …

https://inforuss.info/kto-to-v-polshe-ostanovil-20-poezdov-i-vklyuchil-gimn-rossii-i-rech-putina/

******

Za tragickou smrtí šéfa PMC Wagner Jevgenije Prigožina a několika velitelů skupiny pochopitelně se „ztratila“ i tato událost. Souvisí to i s wagnerovci. A stalo se to téměř ve stejnou dobu jako havárie letadla v Tverské oblasti.

Jak víte, Wagnerovci jsou nyní v Bělorusku. Mimo jiné proto, aby zabránili provokacím na hranicích s Polskem. A ukázalo se, že přesně to v té době dělali. Nelze přesně říci, co se tam stalo, ale známá fakta jsou následující:

Polští pohraničníci již dříve opakovaně provokovali bojovníky skupiny Wagner na území Běloruska a zůstávali nepotrestáni. Tentokrát to ale bylo jinak: 13 muzikantů si to tentokrát nenechalo líbit a ukázalo Polákům, že je lepší držet jazyk za zuby, jinak zuby nezůstanou na místě.

*****

Když se podíváte na kanál hudebníků na Telegramu (Telegram nemám a tak si to musíte najít sami – pozn.překl.), najdete tam video, na kterém se jen 13  bojovníků postavilo celému zástupu polských vojáků a dalo jim pořádnou nakládačku.

Poláci zveřejňují těžce poškozené obličeje svých krajanů …

No, co k tomu říct … Asi měli velké štěstí, že tam bylo jen 13 hudebníků …

Právě tehdy prolomil mlčení o tragédii běloruský prezident Alexandr Lukašenko.

Alexandr Grigorjevič si vzpomněl i na Jevgenije Prigožina, právě na ten rozhovor, když Vagnerovci organizovali svůj pochod na Moskvu.

– Řekl jsem mu: “Žeňo, uvědomuješ si, že budeš zabíjet lidi a sám zemřeš?” A on mi odpověděl: “K čertu s tím, zemřu!”  Na to jsem řekl: “Žeňo, pošlu ti provaz a kousek mýdla.” “Ne, ne, ne, tak to nechci. “Zemřu jako hrdina.“

Vzpomněl si také na samotné Wagnerovce a odpověděl na otázku, proč se podle satelitních snímků začínají skládat stany pro PMC Wagner:

„Odstraňujeme přebytečné stany – nepotřebujeme jich tolik. Pořád je tu jádro, někdo odjel na dovolenou, někdo se rozhodl žít na vedlejší koleji, ale telefony, adresy, hesla, hlášky v tomto jádru jsou známá. Během několika dní tu budou všichni, až deset tisíc lidí.“

„V tuto chvíli není třeba držet všechny bojovníky v Bělorusku. V zemi zůstane žít a pracovat tolik bojovníků “Wagnera”, kolik bude třeba.

“Wagner” žil, “Wagner” žije a “Wagner” bude žít v Bělorusku, ať už by si někdo přál opak.“

Takže Poláci musí znovu tvrdě pracovat. A žít ve strachu z hrozícího trestu. Bát se Wagnera, Rusů, Bělorusů.

A novinářka polského portálu Onet Barbara Kuza-Tarkowska jim ukázala, jak na to.

Poté, co si vyslechla drby o “nejvíce ruském” městě Evropské unie – Narvě -, spěchala do Estonska. Podle jejích slov očekávala, že když bude stát na vyhlídkové terase v Narvě, z níž je vidět hranice mezi Estonskem a Ruskem, pocítí hrůzu, protože naše země bude od novinářky vzdálená jen pár metrů.

Ve skutečnosti ji však ještě více vyděsilo něco jiného. Jedna krátká zpráva od mobilního operátora, sestávající z pouhých tří ruských slov. A to tak děsivá, že dívka, jak sama přiznala, zažila “skutečný okamžik hrůzy” a opravdu se chtěla vrátit do Polska.

“Skutečný okamžik hrůzy jsem pocítila, když jsem se podívala na telefon. Na displeji jsem totiž viděla zprávu od poskytovatele sítě – ‘Vítejte v Rusku’…” – «Добро пожаловать в Россию» …

https://ilyavaliev.livejournal.com/9297323.html
Překlad Peter 008

sdíletj na

56 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
27. 8. 2023 22:51

Houbeles. Legionelu mají pšontci, protože šetří na ohřevu vody, ve vlažné se legionela výborně množí. Proto se má potrubí s teplou vodou občas “propařit”, aby se legionela zničila. Pokud nepropaří potrubí a sprchují se jen vlažnou vodou, vdechují vláhu ve sprše nebo vaně promořenou legionelou, dostanou zápal plic z legionely usazené a množící se v potrubí s vlažnou vodou. To je další nebezpečí plynoucí z drahých energií. Ale to nějak ve lžiTV a lžimédiích cíleně zamlčují. A pokud to budou takto s vlažnou vodou praktikovat jinde, budou mít legionelu všude.
No a skrze dráty ve vlacích leze na pšontky i “mrtvý” Prigožin, i ty dráty by měli v tom pšontsku propařit. :))

Bety
27. 8. 2023 23:30
Odpovědět  Helena

Inu kdo šetří, má za tři. A legionelu navíc zdarma.

ModrýKlokan
28. 8. 2023 13:31
Odpovědět  Helena

@ Helena

Blbý je, že tohle hrozí i u nás, jak se začalo masivně šetřit s energiemi na ohřev TUV. Není to složité, bohužel vovčani už přestávají zvládat i malou násobilku. Co už. Kokainu Salva

Markýza
28. 8. 2023 14:55
Odpovědět  ModrýKlokan

Což je pravda. Soused to chytil, chvíli byl na tom dost bídně, ale vylízal se a ve špitále mu říkali přesně tohle. Tak jsem pozkoumala a zjistila jsem, že jednou měsíčně by mělo stačit bojler i topení zahřát na 60°

Boomer
28. 8. 2023 16:32
Odpovědět  Markýza

..tož v tyto letní časy mám nastavený solární ohřev na 70°C, po jejich dosažení se systém uvede do klidu. Když se ochladí natolik, abych musel topit, škrtnu v krbu pod polínky a při 60°C sepne termostat čerpadlo topného okruhu, který ohřívá i “brojlera” s teplou vodou, no a jedenkrát za 24 hodin řídící jednotka provede protilegionelovou ochranu 60 minutovým cyklem na 70°C, to aby se občas prohnal i plynový kotel. Ten neruský ruský plyn tak nějak divně syčí či čo.. ;o))))
A na vojně nás očkovali proti kde čemu, navíc my kluci z venkova jsme zvyklí zvednout jabko pod stromem, utřít halabala o rukáv a zakousnout se do něho s chutí, nečumět nalevo napravo. Se nepo*erem..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
28. 8. 2023 22:58
Odpovědět  Boomer

A nejen že se nepo*erete, ale naopak uděláte něco i pro svou imunitu. Žít trvale dezinfikováni imunitnímu systému mírně řečeno neprospívá.
Naplno bych napsala, že přímo škodí.
A to myslím vážně,není to vtip.

Markýza
28. 8. 2023 23:06
Odpovědět  Albi

No to rozhodně!!

Pavel K
29. 8. 2023 06:28
Odpovědět  Albi

Tak Albi máš samozřejmě pravdu, jako skoro vždy, ale vocamcať pocamcať. Přál bych tě poznat moji za tři dny čerstvou šedesátnici moji ségru. Já ji říkám ségra hygiéna. Na mě to párkrát zkoušela taky, ale marně. První covidové týdny, jsem byl u toho, jak ani nechtěla svého drahého chtě pustit do baráku dokud se řádně nevydesifinkuje. Musel jsem zakročit a prisahám baťku, že jsem ji seřval jak gen major Střecha na buzerplace toho posledního vojína. Chvíli čuměla, pak se sklidnila a ještě chvilku pak trvalo než jsem ji uvedl v realitu. Jsem trochu odbočil, ano tělo si samo vyrábí protilátky a proto se s bakteremi muší setkat. Ale jestli někde vezmeš za kliku, kterou před chvíli držel někdo s špatně umytou rukou a má třeba žloutenku, nebo asi i salmonelu, tak je to asi tutovka. 😊🙋‍♂️

Standa
29. 8. 2023 07:02
Odpovědět  Pavel K

Ovšem desinfekce a mytí rukou jsou rozdílné věci.Infekci se ovšem nevyhneš.
Tlačítka ve výtahu, pak si odemkneš, vezmeš za kouli u dveří a umyješ si ruce.Tím nic nevyřešíš Máš to od předtím na kouli i na klíčích. Nejlepší je, podle mě ,posilování imunity.

Pavel K
29. 8. 2023 08:15
Odpovědět  Standa

Taky to dělám, vypaluji červa.

Standa
29. 8. 2023 08:35
Odpovědět  Pavel K

Pro mě velká inspirace.Jdu posilovat.

Helena
29. 8. 2023 08:22
Odpovědět  Pavel K

Ne- to není tutovka. Lidské tělo má obrovskou, obrovskou sílu, nemusíte dostat žloutenku ani salmonelu. Denně vidím jak obrovskou sílu lidský organismus má!! Lidský – a asi každý – organismus se snadno nakazí čímkoli tehdy, má-li vyčerpanou zásobu vitamínů, minerálů-tzn. špatnou nebo žádnou výživu, nemá svalovou sílu-když se nepohybuje – pak podlehne i banální viroze – a pak feťáci, ti právě téměř okamžitě ztrácí svalovou sílu/svalová síla ochabuje za pár dnů při snížené pohyblivosti/ a veškeré minerály a vitamíny a tento stav je u nich nevratný, protože ztratí životní motor a energii-veškerá jejich životní snaha se smrskne jen na zajištění další dávky fetu.

Standa
29. 8. 2023 08:46
Odpovědět  Helena

Obávám se , že máte pravdu i když částečnou. Na salmoneu nebo žlutenku, Dengue, Nilskou horečku,choleru nebo infekční encefalitidu atd. boreliázu,červenku, kulhavku ,slintavku,černý kašel…,…vitamíny nemohou. Na TBC, křivici,respirační choroby jistě.
Ovšem pokud má tělo zásoby je vytrvalejší.

Pavel K
29. 8. 2023 08:53
Odpovědět  Helena

Já to vím, takhle blbě jsem přišel o příbuzného, kvůli této zkur….době. Voni nemusí přece nic, je demokracie, nemusí na vojnu, nemusí pracovat atd atd. Parta, clast, tráva, PC hry atd atd. A společnosti je to jedno, můžou si přece za to sami. Pak se věší, skáčou pod vlak atd. Když už, tak kdyby tihle alespoň napřed vzali před sebe jednoho vlastizrádného šmejda. Mohlo být čisto.

Standa
29. 8. 2023 10:23
Odpovědět  Peter 008

Ovšem myslím, je to spekulace, že v některých případech přeskočila slepičí chřipka.Dá se to vypozorovat na části populace.

Standa
29. 8. 2023 06:56
Odpovědět  Albi

Mám kamaráda , který se 3 měsíce nemyl a chodil v jednu tílku. Nic se nemá přehánět.

PremekJ
28. 8. 2023 15:33
Odpovědět  Helena

Já se sprchuji ve studené. Zdravé su jako tuřín.

Pavel K
29. 8. 2023 08:18
Odpovědět  PremekJ

…..a zejtra tě někde přejede auto. 🤣🤣🤣🤣🤣🙋‍♂️

Pavel K
29. 8. 2023 08:56
Odpovědět  Pavel K

Blbe vod mínusu, zdrž se komentáře, když tomu nerozumíš, co jsem tím myslel. Paciente.🤦‍♂️🤦‍♂️🙄🙄🤦‍♂️🙏🤣

Ludovit
30. 8. 2023 21:09
Odpovědět  Helena

Teplá voda má mýt teplotu 86°C aby Legionela nebyla minim. 1x z 2 týdny, aneb pořád.

unor 2022
27. 8. 2023 23:15

Snidat ustrice, obedvat ustrice, veceret ustrice.
Predevcirem, vcera, dnes a zitra.
Des.
A to Ukrajina neni ani zdaleko o ustricich.
Hlupak ten, kdo nezna cloveka a zaklady psychologie jez tvori jeho chovani.
A dobre ze hlupak.

Albi
28. 8. 2023 00:19

To je fór? 🙂 Senza!

Milan ze Zahrady Čech
28. 8. 2023 01:14
Odpovědět  Albi

Není to špatný před spaním. Škoda že není vidko z té nakládačky. Kouk bych se na to, namísto “Když se rozzlobíme, budeme zlí”.

Albi
28. 8. 2023 01:50

Taky bych se koukla. Ale můžeme si to přestavovat, fantazii se meze nekladou.

Brunero
28. 8. 2023 14:07
Odpovědět  Albi

A je to celkom aj originálne. Trochu srandy nám nezaškodí.

Pijack
28. 8. 2023 08:51
Odpovědět  Peter 008

U nás se to dělá tak, že si vyvolení zaměstnanci Radiožurnálu něco vymyslí a odvisílají. Pak to převezme Seznam a odvolá se zdroj, čímž uvede Český rozhlas… A tak si prorežimní instituce vyměňují informace a už před rokem se dozvíte,. že Putin je na smrtelné posteli 🙂 A vono NIC. Tak zase Barbara Tachecí ze vzteku spustí diskuzi s naprostým blbem Soukupem, který opět něco vymyslí na adresu Kremlu, převezmou to Novinky a I-dnes a pak se v ČT dozvíme, že Ukrajinci jsou skvělí a zatápí Rusům na celé frontě. TAK SE DĚLAJÍ INFORMACE V ČESKU.

Markýza
28. 8. 2023 20:59
Odpovědět  Pijack

To se nedělá jen u nás, to je běžná lidská vlastnost, které propadají zhusta i vědci – viz mnohaleté přesvědčení o tom, jak je špenát železitej.

Albi
28. 8. 2023 23:06
Odpovědět  Markýza

To byla jen nedbalost, ne úmysl.

Četla jsem před dlouhými léty, že někdo omylem vztáhl obsah železa v sušině na čerstvý špenát a “řetězovou reakcí” se ten úaj rozšiřoval dál. Asi dokud to někdo ať úmyslně nebo náhodou neprověřil.

Podobnost s Covidem. Co řekne první, to se šíří do prostoru všemi směry bez ohledu na pravdu a následky.
Na rozdíl od špenátu.

zuza
28. 8. 2023 23:26
Odpovědět  Albi

to o tom špenáte som čítala aj ja, hneď za čerstva tú novinku zakomponovali do seriálu o Pepkovi námorníkovi a tak sa to rozšírilo aj medzi obyčajnými ľudmi…

Albi
28. 8. 2023 10:07
Odpovědět  Peter 008

Děkuji z info. Zkusím tomu věřit, protože se mi to moc líébilo.
Taky nám dnes nadějnou informaci z analýzy MAP a zkusím jí věřit:
“Michaele Kretschmer, (CDU), šéf vlády sousedního Saska, vydal včera dvě důležitá vyhlášení: (1) Je třeba okamžitě začít opravovat zničená potrubí Nord Stream, protože bez nich není možná energetická a sociálně udržitelná stabilita Německa v příštích 10-ti letech. Potrubí byla zničena sabotáží, proto je normální je rychle opravit. (2) Německo by nemělo na Ukrajinu dodávat ani tanky, ani letadla, a ani rakety. Německo by mělo místo toho raději vzhledem ke své poloze uprostřed Evropy usilovat o zastavení umírání. Musíme se naučit žít s Ruskem, protože ho nemůžeme porazit, ani nemůžeme Rusy vykopat za Ural. Naše špatná politika už způsobila, že se mírové rozvory konají v Saudské Arábii, místo toho aby se konaly v Německu, a my na jejich výsledek měli větší vliv.”
https://www.michalapetr.com/map-1768-putin-jmenoval-noveho-vrchniho-kuchare-desetitisice-zoldneru-tisice-vozidel-a-stovky-bojovych-letadel-jen-v-africe-sila-vetsi-nez-armady-cr-a-sr-dohromady-prigozinovo-dedictvi-je-obro/

zuza
28. 8. 2023 08:28
Odpovědět  Peter 008

tak som si prečítala diskusii a takmer všetci sa obávajú, či to nie je provokácia zo strany PIS, aby mohli zaviesť výnimočný stav…

Bety
28. 8. 2023 09:55
Odpovědět  zuza

Je to možné. Ono se normálním Polákům do války moc nechce, tak by se hodilo je na jedné straně naštvat a zároveň je skřípnout.

ModrýKlokan
28. 8. 2023 13:36
Odpovědět  zuza

@ Zuza 1+

Přesně. Smrdí to zpravodajskou provokací ke spuštění mimořádných opatření a eskalaci války. Klasická false flag operation.

Markýza
28. 8. 2023 12:08
Odpovědět  Albi

No já se bavím báječně – i když už jsem vyspalá 😀 Zvláště ta novinářka – to je ale pikantní příběh! 😀

jmm
28. 8. 2023 06:05

«Россия — священная наша держава»…

Pijack
28. 8. 2023 08:45

To nic není. Dnes jsem se od srdce zasmál nad článkem prorežimního dezinformačního plátu Novinky… když Německá rozhlasová stanice Deutschlandfunk (DLF) šokovala veřejnost, když v diskusním pořadu odvysílala názor jednoho z posluchačů, který vyzval k brutálnímu zabití ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. „Rozčtvrtit“ a „setnout mu hlavu“, požadoval se vší vážností jistý posluchač 🙂
Ta cenzura, která panuje v Německu je obludná. A ten povyk liberálů, to byl děs. Prý mají v Německu demokracii. A číst názory jen povolených čtenářů je fakt pikantní. Z té debiIity běhá mráz po zádech. Ale i tomu jsem se smál až jsem se málem udusil 🙂

Pavel z Moravy
28. 8. 2023 09:35
Odpovědět  Pijack

Takhle to začalo ve 30 letech v Německu a dnes to takto začíná i v jiných bruselských koloniích. Nebo si máme myslet, že oni se budou chtít tak lehce vzdát moci, když se k ní zde všichni v potu tváře tak nevybíravě dostali? NWO a začátek vzniku nové 4. říše tu probíhá bez zájmu zotročených, o to lépe se jim všem pracuje. Ta likvidace národních států se současnými vládními strukturami probíhá tiše, bez zbytečného halasu a kdo neslyší a nevidí, což je většina, probudí se v totalitě o jaké se mu ani nezdálo. Moc zde přešla již do těch určitých rukou a kdo má moc a prachy, má vše. I učennost si může koupit.

Albi
28. 8. 2023 10:13
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tu “učenost” bych dala do uvozovek. (Ale vím, žes to tak mylelel 🙂 )

Neboť se praví: “Můžete si koupit celou knihovnu, ale učenost ukrytou v knihách nekoupíte”..

Pavel z Moravy
28. 8. 2023 10:54
Odpovědět  Albi

Albi, to mám z jedné knihy Kalmána Mikszátha- Černý zápřah. A tam Mikszáth vtipně praví, jak se tehdy tradovalo v maďarské společnosti dávných časů. KOMU DÁ BŮH ÚŘAD, TOMU DÁ I ROZUM A KDYŽ K TOMU MÁ DOTYČNÝ I PENÍZE I UČENOST SI MŮŽE KOUPIT. Srovnej z naší realitou škůdcovskozemskou. Pánbůh jim nyní přes své prostředníky skutečně svěřil úřad a proto mají i rozum. A kdo nemá učenost, může si ji koupit. Haleluja.

Albi
28. 8. 2023 23:09
Odpovědět  Pavel z Moravy

🙂

Markýza
28. 8. 2023 14:57
Odpovědět  Pijack

A AFD už má skoro 30%, Sasko tlačí opravu Nordstrýmu……………. 😎

Bety
28. 8. 2023 09:51
Odpovědět  Frank1

Myslím, že z bigfarmy nevyrazí ani chlup – přece se nevzdá svého enormního zisku.
Ti chudáci, kterým se kdysi po léku na bolení hlavy pro těhotné narodily děti bez ručiček a bez nožiček také nic nedostali. Maximálně možná dostanou něco od STÁTU, tedy ze svých vlastních daní.

jiří
28. 8. 2023 10:34
Odpovědět  Bety

Řekl bych, že ani ze “státu” nic nevyrazí. Každý před očkováním musel podepsat souhlas a tím se stal dobrovolníkem v experimentu COV19.

Helena
28. 8. 2023 10:36
Odpovědět  Bety

Přesně tak, všichni dobrovolně podepsali souhlas s experimentální vrahcinací. Dodnes to nedokážu pochopit!

katango
28. 8. 2023 10:56
Odpovědět  Helena

Co hůř, podepsali informovaný souhlas, aniž by dostali informace. A pokud ano, nebyly pravdivé ani za mák.

ModrýKlokan
28. 8. 2023 13:41
Odpovědět  katango

@ Katango, Helena, Bety

Možná jsem přehnaný optimista, ovšem kdyby proběhl skutečný férový soud, bez politických a ideologických manipulací zákonů a práva, tak takovéto podpisy odmítne, jako vynucené pod nátlakem, nebo podvodem či uvedením v omyl.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Helena
28. 8. 2023 14:11
Odpovědět  ModrýKlokan

Než férový soud, to je pravděpodobnější přistání mimozemšťanů. Tady žádná justice ani soudy ani právo NEJSOU. NEŽIJEME V PRÁVNÍM STÁTĚ, ŹIJEME NA ÚZEMÍ, KDE VLÁDNE MAFIE !!!

ModrýKlokan
28. 8. 2023 14:27
Odpovědět  Helena

@ Helena

Nechtěl jsem Vám kazit iluze, ale vidím, že už to víte :-D))) (hysterický smích s oprátkou na krku).

tupý hulvát
28. 8. 2023 14:45
Odpovědět  Helena

V tom souhlasu nic o experimentu nebylo.

Pavel z Moravy
28. 8. 2023 10:10

I pro ty kdo zrovna Aeronet moc nemusí je ale dnes velmi, ale velmi zajímavý rozhovor Tuckera Carlssona s Douglasem Mac Gregorem. Stojí to za to si názory Douglase přečíst.

Putinovec
28. 8. 2023 15:34

Ta informace o zastavených vlacích je zajímavá . Je to podané , jako matriční oznámení .
Dvacet vlaků může znamenat , mimo jiné , dvacet měsíců války . Kdopak může takto hlasitě oznamovat , že během října dostane NATO nakládačku a RF si vezme zpět , co jí historicky patří .