blog

Jindřich Rajch: Dnes vám nabízím další videopozvánku na naši sobotní akci Česko proti bídě.

Dnes vám nabízím další videopozvánku na naši sobotní akci Česko proti bídě. Tentokrát od jednoho z nejznámějších blogerů současnosti, muže, jenž se během necelého roku vypracoval díky svému brilantnímu ostrovtipu a talentem přesně pojmenovávat aktuální události v jednoho z nejvlivnějších influencerů na sociálních sítích a především skvělého člověka Daniela Sterzika, známějšího pod jeho uměleckým pseudonymem Vidlák.

Jeho odpověď pochybnému individuu, jež nějakou shodou náhod píše pro časopis Reflex, Jiřímu X. Doležalovi se stalo hitem internetu a já myslím, že i tahle pozvánka míří přesně na komoru.

Za její sdílení předem všem děkuji.

A 11.3. se vidíme pod koněm!

sdílet na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
All
8. 3. 2023 00:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Z chronických podvodníků a politických psychopatů vznikla vláda fialové pětikoalice,která nemá vůbec nic společného s označením ,,homo sapiens”-člověka a lidstvím. Je to vláda zavrhující boží lásku,mír a tvůrčí schopnosti. Zavrhuje i své předky a kulturu.Žije válkou a pro válku,způsobuje smrt a utrpení jiným lidem zcela otevřeně,fanaticky podporuje fašizmus a neonacismus. Občany České republiky, československý národ vede ku zničení,ku apokalypse. Tohle ne,tento satanismus.

ANTIUKRAJINEC
8. 3. 2023 06:02
Odpovědět  All

Jo,jenomže žijí z našeho👎

oldoo
8. 3. 2023 09:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo je Jindřich Raich ?!

Gales
8. 3. 2023 13:29
Odpovědět  oldoo

Jindřich Říše.

Teuton
8. 3. 2023 11:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Počítejme ale s tím, že se BIS, Bezpečnostní informační služba podpraporčíka Michala Čoudelky, na této demonstraci pokusí o nějakou provokaci. Loni 3. září jim to v Praze na Václaváku s ukrajinskými ordnery, kteří měli vyvolávat rvačky a konflikty, nevyšlo, takže Čoudelkovi čulibrci zkusí něco jiného. Až tam budete, pečlivě kontrolujte své okolí. Někdo tam třeba rychle vztyčí vlajku s hákovým křížem a druhý ho hned vyfotí. A bude toho plné zpravodajství.

8. 3. 2023 12:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Na tom vidku je Vidlák? Já myslel že Kohn. Ale že je to podoba!
Jen by mě zajímalo, zda záměrná.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
8. 3. 2023 16:03

Kohn Vidlák Al Capone.

Pavel
9. 3. 2023 04:45

Ste mne predbeh..