blog

Je zle. Evropská řešení pro ČR: nejvyšší zdražení elektřiny v EU, ničivý doping pro německý průmysl.

Teď Vám ukážeme, jak je pokrytecká eurounijní politika a jak směšná je role naší vlády a premiéra Fialy, kteří si myslí, že Unii předsedají. Víte, že naše země je smutným premiantem v nárůstu cen elektřiny v celé Evropské unii? Víte, že Brusel dal Německu zelenou k masivní podpoře firem, o které premiér Fiala tvrdil, že ji Evropská komise nepřipustí, a která může zásadně poškodit českou ekonomiku? A víte, že německého kancléře vůbec nezajímá, že se Brusel pod vedením Petra Fialy shodl na tom, že je třeba snižovat závislost na Číně? Pojďme na to. Všechna videa, rozhovory a podcasty na jednom místě: www.abybylojasno.cz

sdílet na

22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
9. 11. 2022 10:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Omyl. Velmi zle do roka a do dne teprve bude! Až se jim podaří splnit zadání svých pasáků a totálně rozvrátit ekonomiku, dosud fungující systémy: sociální, zdravotní, školský. Zkrachuje tu všechno, všechno, tyhle energie prostě nikdo nezaplatí. Proto taky s energiemi udělali to, co udělali. Proto je šíleně drahý plyn-používají ho především podnikatelské provozy-pálení cihel, střešních tašek, mrtvol, pekárny…Proto je nafta tak šíleně drahá-palivo většinou pro firemní stroje, náklaďáky, dopravu, traktory…
Je to všechno ZÁMĚR !! Pak dojde k propouštění, hádám, tak 60%/ale asi víc/ lidí bude bez práce, bez peněz. Proto jsou na vzestupu lichváři, kteří nabízejí půjčky horemdolem-všude kam se podíváte. Lidé si budou půjčovat i na rohlíky. Pak skončí v exekucích a přijdou úplně o všechno, prvně o střechu nad hlavou. No a pak to tu někdo skoupí za hubičku.

janle57
9. 11. 2022 11:06
Odpovědět  Helena

Lidé z téhle země se chovají jako ubohé stádo skotu,do poslední chvíle si myslí,
že to přece nějak zvládnou,že nás jenom Putin zastrašuje,ono to nějak půjde,
po mém městě se prohánějí auta Dáme jídlo,takže peníze na tyhle zbytečnosti
líní čummobilové zatím mají,zatím,ale,co přijde za 3 měsíce nebo za půl roku
nikdo z těch mladých blbů neřeší,pak to ovšem na ně přijde a bude to trvat dlouhých
10 let !!

Pavel z Moravy
9. 11. 2022 12:14
Odpovědět  Helena

Paní Heleno, pro bankéře je nejlepší, když mohou spravovat dluhy. Říkám to stále- skončíme úplně přesně jako svého času Argentina nebo Island. To už je vše připraveno, pouze stádo o tom ještě neví. Říkáte to úplně přesně, ale my zde na pokecu to víme, ale nejde to k sluchu těch přeformátovaných a zblblých občanů. Mladí, kteří z EU utečou se zachrání, my starší, mně táhne již osmý křížek odejdou na věčnost, protože z mého pohledu zde pro nás už nebude místo k životu. Tak to prostě je.

Helena
9. 11. 2022 13:14
Odpovědět  Pavel z Moravy

Záměrně dělají chaos v cenách energií, každý den je to jinak. TO JE TAKÉ ZÁMĚR! Pro to, aby si lidé nemohli vypočítat kolik ve skutečnosti zaplatí, jinak by lidé začali dělat všechna možná i nemožná opatření. Rána přijde až v konečné faktuře s doplatky. To bude taková darda, že se lidi nezmůžou na slovo a budou stát s otevřenými hubami a mozek vypne. V té chvíli přijdou o práci-zaměstnavatel zkrachuje. To bude zastřelených před vládou celá hromada. Přemýšlejte!! Tohle nicotné tlachání o tom jak nenechají nikoho padnout, je jen vějička, aby vovce mávly rukou a aby je mafivláda v konečném součtu obrala o všechno.

Ratus
9. 11. 2022 13:46
Odpovědět  Helena

Před 14 dny odečítali plyn.Dnes mi přišel dopis.Klepala se mi ruka při jeho
otvírání.Bylo v něm,že mě ujišt’ují o limitované ceně.život mě ale naučil
nic moc věřit,takže čekám co to bude za kulišárnu.

Helena
9. 11. 2022 13:58
Odpovědět  Ratus

No a to je jádro pudla. Řekněte mi o někom, kdo si to dokáže spočítat. To co vyhlašují, je záměrně každý den jiné, aby nebylo možné dobrat se nějaké cifry, desítky procent lítají a člověk kouká jak tele na nová vrata. Tohle je záměrné!! Oni nejspíš sami neví, kolik budou nakonec účtovat – budou čekat na pokyn mafiánské vlády až jim předá rozkazy svých pasáků.

9. 11. 2022 13:35
Odpovědět  Pavel z Moravy

Kdybychom to zvládli jako tehdy Island, tak bych to bral. Jenže to se nestane. Skončíme proto hůř než Řecko.

Gene
9. 11. 2022 13:58
Odpovědět  Helena

Tak nejak ten system funguje. Jen doufejme ze se hnev lidi proti tem lichvarum obrati a s tim zarvou vsechny ty vlady, ktere lichvu umoznuji a podporuji.

Pavel K
9. 11. 2022 20:34
Odpovědět  Gene

Já se taky obrátím až mi dojde Fa za výměnu kotle a vyvložkování komína. Zítra to vypukne. 🤦‍♂️🤦‍♂️🙏🙏🙋‍♂️

Ladik
10. 11. 2022 11:14
Odpovědět  Helena

Takhle působí zákony kapitalismu. Groteskní na tom je, že nám to už před 170ti lety vysvětlil K. Marx.

Pedro
9. 11. 2022 10:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak ho seřval ten belgický teplouš a obrýlený mamánek držel ze všech sil stolici! Takovou ostudu Čechům ještě nikdy nikdo neudělal. Stydím se jako pes za toho kreténa.

Pavel K
9. 11. 2022 11:04
Odpovědět  Pedro

Ten belgickej zmmrdd měl dostat takový flákanec on by mu přešel humor.

Pedro
9. 11. 2022 12:01
Odpovědět  Pavel K

Oba.

Pavel K
9. 11. 2022 16:02
Odpovědět  Pedro

Tak to je samozřejmnost!! A ten druhej měl dostat přídavek, že si to nechal líbit.

pav-el
9. 11. 2022 12:13
Ohodnotit příspěvek :
     

V Aténách nyní probíhá generální stávka kvůli drahým energiím! A to je mají v Řecku levnější, než v Česku. Co na to naše slavné odbory? Nic, podělánci!

pav-el
9. 11. 2022 12:19
Odpovědět  pav-el

Po Novém roce už ani nebudou muset stávkovat! Protože už budou firmy zavřené! To se radši blbí Češi porvou v Lídlu o vejce. Ach, tak tupý národ. Prostě kolonie. Ono je úplně jedno, kdo bude prezidentem žebráků, že?

Helena
9. 11. 2022 12:23
Odpovědět  pav-el

Co byste chtěl od odborů, to je jen 1 prst lichvářského mafiánského pařátu, který nás drtí a ulízaný Středula je – prostě – středula, sebestředný pěkně podplacený nýmand. Tentokrát poneseme kůži na trh my sami.

9. 11. 2022 13:55
Odpovědět  pav-el

Odbory pod vedením Aspeňáka? Už jen to, že si ho vovce zvolili mluví samo za sebe.

9. 11. 2022 15:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Jako co to má být? Internetové bankovnictví se mě ptá, odkud mám příjmy, a jestli jsem politicky angažovanou osobou? Bez toho že prý nebude moci fungovat???! Česká Spořitelna? Co je to za Fašismus? Zaznamenali jste to už někdo? Okamžitě převedu učet k jiné bance. A když to nepůjde ,zruším uplně, nechám peníze chodit složenkou na poštu. Náckové mizerní, co je jim vůbec do toho? Hnusní fašisti! To už překračuje všedchny meze, do toho co dělám s penězi, a nebo jak se politicky angažuju, je bance uplné hovno! To mi dnes vyrazilo dech, totálně jako. Jako by všechno dávno nevěděli fašisti,že mi chodí důchod a z toho financuju rybářský spolek… to je neuvěřitelné co se tu děje. Nějakej bankéř sfině co žije z peněz které mu půjčím, se mě bude ptát, jestli se politicky angažuju? No konec tohle.