blog

Je už proti vládní mafii většina Čechů?

Na konci října se u nás odehrály krátce po sobě dvě velké demonstrace – jedna byla proti válečnému běsnění a proti zkorumpované vládě, druhá byla hlavně proti lidem z té první demonstrace. Jejich průběh, složení účastníků, rétorika lidí na pódiích, pokrytí v hlavních médiích i nejčastější vlajky v davu krásně zrcadlí aktuální stav společnosti i globálního konfliktu, který u nás vykvasil jak zhnisaný beďar.

Doufám, že náš národ na tuhle situaci nikdy nezapomene a budoucí generace se budou o dnešní době učit, jak u nás nastupoval neofašismus a jak byl později drtivě poražen a my zase mohli žít svobodně a jako plnohodnotné lidské bytosti a ne jako otroci nadnárodních parazitických korporací.

Podívejme se, co zcela prokazatelně symbolizovaly oba protesty – tedy podle toho, co skutečně říkali, ukazovali a dělali lidé z obou demonstrací a ne podle toho, co o nich říkala propagandistická média a vládní mafie. Oba protesty byly podle oficiálních zdrojů přibližně stejné velké a sešlo se na nich několik desítek tisíc lidí.

Protest první – Česká republika na 1. místě

Šlo už o několikátou demonstraci v řadě, organizovanou spolkem Česká republika na 1. místě. Na jejich prvním protestu bylo přes sto tisíc lidí, na tomhle už jen méně než polovina z tohoto počtu. Předchozími demonstracemi si totiž vláda doslova vytřela brusel a tak motivace chodit na další protesty spíše klesá.

Protestující znovu zcela jasně vyjádřili, že:

 • Na prvním místě je pro ně Česká republika.
 • Nechtějí válku a přejí si, aby se politici snažili za každou cenu vyjednat mír (na jedné z minulých demonstrací se dokonce vypouštěla holubice míru).
 • Chtějí odvolat současnou vládu, kterou považují za zločineckou a vlastizrádnou.
 • Protestují proti uměle vyvolané a naprosto destruktivní energetické krizi, kterou se daří udržovat pomocí záminky, že za to může válečný konflikt na Ukrajině a Putin.
 • Vyjádřili nechuť k NATO, které považují za globálního agresora a k EU, které považují za zkorumpovanou a sebedestruktivní organizaci.

To je víceméně vše. Neoznačovali ostatní Čechy za lidský odpad a dezoláty, na nikoho kromě vlády neútočili, o zemích v konfliktu se vyjadřovali spíše neutrálně (krom kritiky organizace NATO).

Hlavní okolnosti protestu:

 • Na protest se lidé sjížděli na vlastní náklady z celé republiky.
 • Organizována byla pomocí peněz vybraných přímo od občanů ve sbírce.
 • Na pódiu vystupovali lidé z kompletního politického spektra, kteří jsou si navzájem v řadě věcí i v opozici (což vyvolává určité spory), ale spojuje je to hlavní – vlastenectví.
 • Všichni účastníci věděli, že velká média je budou ponižovat a označovat za proruské šváby, dezoláty, nevzdělané balíky z vesnic, Putinovy poskoky, ruské fašouny atd., což se také stalo.
 • Všichni věděli, že velká média média zajistí jen minimální pokrytí akce a že bude úplně překrouceno vše, co se tam řekne. Což se také stalo.
 • Všichni tam šli s vědomím toho, že se může demonstrace pomocí provokací zvrhnout a že budou stlučeni nebo dokonce zatčeni pořádkovou policií. Což se naštěstí nestalo.
 • Všichni tam šli s tím, že jim účast může způsobit problémy v práci nebo se známými.
 • Všude na protestu vlály prakticky výhradně české vlajky.
 • Transparenty a symbolika odkazovaly hlavně na tupost některých vládních loutek a na vlastizrádnost dalších.
 • Protestující byli spíše postarší (tedy zkušenější?).

Protest druhý – Milion chvilek pro demokracii „proti strachu“

O dva dny později byla „proti-demonstrace“ známého spolku Milion chvilek pro demokracii, který je mimo jiné spojen i s kontroverzní osobou miliardáře George Soroše. Přestože byla pomocí různých triků snaha ukázat, že se této proti-demonstrace účastnilo více lidí než té předchozí, bylo tam očividně lidí méně. Ale ne zas o tolik, obě demonstrace se pohybovaly v řádu několika desítek tisíc lidí.

Protestující tu svým projevy, vlajkami i složením jasně deklarovali, že chtějí:

 • Pokračování a ideálně i rozšíření války.
 • Likvidaci Rusů v celé Evropě.
 • Společenskou likvidaci lidí, kteří dva dny předtím demonstrovali za mír.
 • Vraždu prezidenta Putina.
 • Větší integraci do EU a NATO.
 • Protestovali na podporu aktuální vlády (i když protest NA PODPORU vlády zní jako docela solidní oxymóron).

Hlavní okolnosti protestu:

 • Příprava a propagace demonstrace měla silnou mediální podporu ve velkých médiích, včetně naší veřejnoprávní televize.
 • Všichni věděli, že když tam půjdou, budou je velká média vychvalovat do nebes jako skvělé, tolerantní, vzdělané a vysoce morální lidi. A že v práci z toho nebudou mít žádné problémy.
 • Všichni věděli, že od státních složek jim na protestu nehrozí žádné nebezpečí.
 • Na protest byly vypravovány autobusy zdarma, vybrané taxislužby rozesílaly SMS zprávy s výzvami k účasti a velkým příspěvkem na dopravu atd.
 • Podstatná část demonstrujících byli cizinci, převážně Ukrajinci (i když přesný poměr Čechů a Ukrajinců na protestu se nikdy nedozvíme, to se bohužel spočítat nedá).

Aleše Nováka určitě platí přímo Putin…

Po demonstraci odjížděl metrem z václáváku čirou náhodou dav mladých a rozjívených Ukrajinců.

 • Hrstka mladých protestujících měla transparenty ve stylu „Make love, not war“, přestože jejich protest pokračování války jasně podporoval.
 • Na demonstraci vlály především vlajky ukrajinské, americké a EU. Českých tam bylo jen několik.
 • Transparenty a symbolika odkazovaly hlavně na ponížení nebo zavraždění prezidenta jiné země – našel se tam Putin v rakvi, nahý Putin s pečlivě vymodelovaným a možná až oslintaným přirozením atd.
 • Protestující byli spíše mladší (tedy naivnější?).

Co to všechno znamená?

Tak si to shrňme.

První demonstrace byla zaplacena z peněz vybraných doslova po stokorunách od běžných lidí. Účastníci jsou podle očekávání v médiích pranýřováni, pomlouváni a nenáviděni a všechna jejich slova jsou překroucena. A šlo už o několikátou demonstraci v řadě, takže chuť zúčastnit se další se logicky výrazně zmenšila.

Druhá demonstrace stála po součtu určitě desítky miliónů korun, které šly z kdoví čích kapes, měla obrovskou mediální kampaň a její účastníci jsou v médiích podle očekávání oslavováni jako morální majáky a intelektuální polobozi.

I přes tenhle nepoměr se první demonstrace zúčastnilo lidí spíš více a ROZHODNĚ to bylo zásadně více Čechů. Co to znamená?

Dav na protestu chvilkařů byl maličko…řídký.

Podle mě je to velmi dobrá zpráva.

I přes obrovské tlaky a spory, které se daří v naší společnosti vyvolat pomocí globalistických médií, vlastizrádné vlády a davu placených neziskovčíků se ukazuje, že proti současnému směřování republiky je už většina aktivních občanů. A to i ve státním sektoru a řadách policie. I proto musel náš Ministr Pravdy Rakušan vydat nařízení, aby prorežimní poskoci podobné živly aktivně vyhledávali a pak je „empaticky udávali“ Rakušanovo gangu gestapáků.

A dá se předpokládat, že pasivní většina bude v podobném poměru. Karta se pomalu obrací, protože se lidem sahá už nejen na zdraví, svobodu projevu, svobodu pohybu a na jejich malé děti, ale už se jim šmatá i na nákupní košík. A to už je moc i pro netečné Čechy! Nechtějí přijít o svoje auta, domy, chalupy, pivíčka, zahrádky a hlavně o práci. Což reálně hrozí, pokud budeme pokračovat stejným směrem, jako dosud. Mimochodem, vláda už si ZASE půjčuje další miliardy korun, aby je mohla poslat mafii na Ukrajině – že peníze na „pomoc Ukrajině“ nikdy neskončí u běžných civilistů už ví snad každý kromě těch úplně největších zabedněnců (kterých je ale pořád překvapivě hodně). Také připomínám, že náš premiér česko-ukrajinska Péťánek Fiala je podle dostupných dat druhým nejméně oblíbeným politikem na světě (ani v tomhle nedovedl být nejlepší!). To už také něco vypovídá.

Otázkou je, co dělat dál. Globální parazité dokázali v průběhu posledních třiceti let postupně infiltrovat všechny organizace, které nás měly před současným stavem chránit. Máme sice spoustu pojistek, jak ubránit naši demokracii a svobodu, ale teď se ukazuje, že v reálném světě všechny ochranné prvky selhávají.

Takže co dál? Jak se k tomu postavit? Něco se pokusím naznačit v budoucím článku, ale to hlavní je: VYDRŽTE! Je nás víc, než si myslíme. Nejste v tom sami! Spousta věcí možná vypadá na první pohled beznadějně, ale žádný takhle odporný a prohnilý režim nikdy nevydržel dlouho, vždycky se sám do sebe zhroutil. A i když je šokující, kolik lidí naskočilo na vagón s cedulkou NEOFAŠISMUS (a ještě se u toho cítí jako ti morálnější), tak většina z těch lidí ve skutečnosti nejsou zrůdy. Jsou prostě jen úplně debilizovaní médii a celým systémem, kterému ze spousty důvodů pořád slepě důvěřují.

Berte je prostě jako lidi, kteří mají mentální AIDS – na rozdíl od nás prostě mají smůlu a dostali do vínku extrémně slabý imunitní systém proti moderním formám manipulace. Jsou to většinou oběti mentálního znásilnění, nic víc a nic méně.

Samozřejmě nejsou obětmi velmi rafinované manipulace všichni, někteří jsou naopak těmi manipulátory. Psychopatů jsou mezi námi obrovské spousty – pokud platí, že jich je v populaci cca 2-4%, tak tu máme asi 200-400 tisíc amorálních mrzáků bez empatie a normálních lidských emocí. To je obrovská síla, která proti nám stojí. Ale na naší straně je pravda, lidství, skutečné znalosti, reálná tolerance, pud sebezáchovy a hlavně – v nás je budoucnost. My jsme ta správná strana historie. Bez naší snahy a práce by tu už dávno byla jen hořící ruina nebo cizí území a i ta zmanipulovaná zblba by z velké části neexistovala. Ta zblbla se znásilněným mozkem to prostě jen z mnoha důvodů nejsou schopní chápat.

Proto vás prosím – vydržte to! Před pár dny se před budovou neofašistických vlastizrádců (aktuálně bohužel v roli naší vlády) zastřelil starý pán. Už nemohl tu beznaděj vydržet. Vládní fašounci ale (obrazně řečeno) jeho mrtvé tělo a kaluž krve jen nevšímavě překročili a dál devastují naši zemi podle zadání ze zahraničí.

Bohužel…

Ukončit demonstrativně svůj život očividně není řešení, s těmi hajzly to ani nehne! Naopak je potřeba, abychom tu všichni zůstali, až ta vládní svoloč vypadne. A že vysmahnou je naprostá jistota. Vždycky to tak nakonec dopadlo, i když to někdy trvalo nepříjemně dlouho.

My to tu po nich dáme zase do pořádku.

To je také jistota.

(Pro jistotu připomínám – jsem na straně všech normálních, mírumilovných a laskavých lidí a je mi úplně jedno, jestli jsou to Češi, Ukrajinci, Rusové, Indové nebo Brňáci. Všechny by nás mělo spojovat lidství a spolupráce. Každá země má ale právo na vlastní identitu a na vlastní vládu a nesmí být otrokem nějaké nadnárodní organizace, mafie nebo velmoci.)

SAPERE AUDE

https://bornova.pub

sdílet na

10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
JURA
8. 11. 2022 21:05
Ohodnotit příspěvek :
     

V jednom článku o dění na Slovensku vidíme co čeká i nás od fízlů , kterým za groš je jedno proti komu použijí zbraně , potom to budou hrdě vyprávět při večeři rodině jak je dobře živí, a bude se těšit na stejně zhovadilé vnuky.

JURA
8. 11. 2022 21:08
Odpovědět  JURA

Každý fízl je potencionální těžkooděnec , který maskovaný, anonymní za prémie, je všeho schopen Proto by mělo být na ně pohlíženo s opovržením.

Helena
9. 11. 2022 08:40
Odpovědět  JURA

Na druhou stranu: každý fízl je potencionální oběť exekutorské mafie potažmo vládní mafie…..stačí krapátko onemocnět….takže který fízl nemá v hlavě totálně nas.áno, půjde s námi.

PENNYS
9. 11. 2022 14:40
Odpovědět  Helena

VĚTŠINOU FÍZLOVÉ NAS ráno i večer!!!! protože tací mají “kachní žaludek”

Pedro
8. 11. 2022 22:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Je.

janle57
8. 11. 2022 22:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Čím dříve tu odpornou partu jménem Milón chcanek na demokracii zlikvidujeme,
tím nejlépe odstraníme riziko případné občanské války u nás,většina slušných
lidí v téhle zemi by nejraději zakroutila téhle odporné bandě krkem,jen at´si
zkusí ty svoje trucakce svolat mimo Prahu,nejlépe v Ústeckém nebo
Moravskoslezském kraji.

Aleš
8. 11. 2022 23:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Dobré vyhodnocení.

Jiří
8. 11. 2022 23:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Vydržte,vydržte ,ono nic jiného nezbývá ,ale.Uvědomte si ,že nás získala velmoc ,USA a ta se nevzdá jak Sovětský svaz.

Pavel z Moravy
9. 11. 2022 11:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Prosím, jenom jedna malá poznámka. Jak chcete ty škůdce zemské dostat od moci? Ghándí založil svůj boj na nespolupráci. Tak si třeba představte, že by národ přestal sledovat provládní média a jejich sračky. Kolik lidí to udělá, kdyby to byla většina, třeba 75 %, to už by jim nabouralo plány. Co takhle nekrmit ty velké nadnárodní řetězce? Kdo do toho půjde? Vždyť se téměř všichni stali otroky tohoto systému. Změna musí přijít odspodu, z lidu, ale ten to musí chtít a musí také chtít zbavit se svých buržoazních manýrů. Nejdůležitější je, že lid sám musí chtít změnu, čekání na spasitele, to je k ničemu, ten nepřijde. Lid sám musí chtít změnit svůj osud. Začnu tím, že nepodporuji to, co mi ti parchanti vnucují. Ale ať si to rozebere každý sám.