JE NORMÁLNÍ, ABY OBČANŮM ČESKÉ REPUBLIKY VLÁDLA UKRAJINSKÁ VLÁDA?

6.4.2022 Redakce28 Kategorie: Politika

Sdílejte článek:FacebookTwitterWhatsAppEmailRedditSMSVKViberGmail

SLOVANKAČeská vláda neexistuje. Žádnou nemáme. Česká vláda by se totiž ze všeho nejdřív snažila starat o občany České republiky. To samozřejmě nevylučuje i jistou péči o skutečně potřebné uprchlíky před válkou, kteří se ovšem hodlají buď plně začlenit do společnosti nebo ihned po konci války se vrátit domů a pomáhat obnovit svoji zemi.

Jenže vláda, která si nějakým omylem říká česká, jde od samého začátku proti vlastním občanům. Pokud už se rozhodne někomu pomáhat, pak to jsou buď Ukrajinci nebo dlouhé roky na dávkách žijící nepřizpůsobiví. Zatímco takřka všechny země Evropy  udělaly alespoň nějaká plošná systémová opatření, která by občanům v situaci, kdy dochází k raketovému nárůstu cen, ulevila, tak partička, která si říká česká vláda, neudělala vůbec nic. Tedy vyjma toho, že asi dvakrát přidala těm, kteří natahují ruce za všech okolností a bez ohledu na to, kdo sedí ve Strakovce.

Vláda tvrdí, že pomáhá potřebným, tím však zřejmě myslí výhradně mnohaleté parazity na dávkách. Ne důchodce – ať už invalidní nebo starobní – nebo nízkopříjmové pracující rodiny. Ty za potřebné nepovažuje. Pokud mám totiž informace od lidí, kteří k takovým kategoriím přísluší, tak ti nedostali nic. Tedy vyjma povinné valorizace, což je ovšem částka navíc, kterou by dostali, i kdyby nám vládla třeba tlupa šimpanzů. Jde o zvýšení dané zákonem. Navíc myslím, že zmínění šimpanzi by byli na vládních postech mnohem lepší. Nic by totiž nedělali, čímž by ani nic nekazili.

Možná jste již také viděli nové zálohy na plyn. Tedy pokud plyn používáte. Musím říct, že jde o částky, které jsou už příliš i pro střední třídu. První zdražení – o 100% – přišlo hned po novém roce a od června přijde další. Částka astronomická. Tedy máte-li plynový kotel, který využíváte na otop a ohřev vody. Pokud  globalisté chtěli nějak uvést obyvatelstvo Evropy do chudoby, pak cestou neúměrného zdražování energií k tomu dojdou velmi rychle. Dokonce zkratkou. Drahé energie totiž zdraží úplně vše.

Když jsem viděla nový rozpis záloh za plyn s částkou, z níž se o mne pokoušely mdloby, ihned jsem si vybavila důsledky, které bude výpadek ruského plynu mít. Hovořila o nich kandidátka na prezidentku, paní Alena Vitásková (mimochodem, moje kandidátka na první kolo voleb). V rozhovoru o situaci v plynárenství mimo jiné prohlásila:

Pokud by byly skutečně zastaveny dodávky plynu z Ruska do Evropy, tak dopad nelze ani predikovat. Plyn nemáme nyní čím nahradit. Pro ČR by to znamenalo: pro část obyvatelstva ztráta dodávek tepla, teplé vody, možnost vaření. Zastavení části průmyslu, řada firem by již provoz neobnovila, bankroty firem, ztráta pracovních míst bez náhrady, kolapsy chemického průmyslu (výroba hnojiv), dopad do zemědělství, potravinářství. Inflace 30 %, nezaměstnanost.

Tolik k vyjádření Aleny Vitáskové. K němu dodávám, že to je přesně to, kam nás táhne tato mizerná vláda. Ukončení odběru plynu z Ruska se totiž dotkne obrovského množství lidí. Nastane masivní propouštění a nezaměstnanost.  A paradoxně se to nijak nedotkne Ruska, na které jsou údajně sankce namířeny.

Ne, zde není trestáno Rusko. Tomu se naopak vede báječně, pomáhají mu vysoké ceny ropy, našlo si nové trhy, kurz rublu roste a jen málo zemí se přidalo k západním sankcím. Dokonce i USA už sankce ruší, udržuje je již jen část Evropy. Zvýšené ceny plynu, který paradoxně kupujeme od Němců, takže nás stojí mnohem víc než Němce s jejich zhruba trojnásobnými platy, se dotknou ve finále všech našich občanů. Tedy i těch, kteří plyn doma nepoužívají. Viz důsledky, o nichž hovoří paní Vitásková.

Také by mne zajímalo, jak se bude řešit situace, až skutečně skončí kvůli cenám plynu mnoho firem. Nezaměstnanost poroste a v ten moment už skutečně dojde k situaci, kdy Ukrajinci, které zde chce vláda ponechat natrvalo, budou brát práci našim lidem. Zaměstnanci i podnikatelé, kteří vlivem přemrštěných cen energií nebo nedostatku plynu přijdou o práci, pak další nenajdou. Nyní je zatím situace taková, že Ukrajinci nahradí chybějící zaměstnance, takže firmy je vítají.

Jenže až nebude práce pro naše občany, kteří ovšem pracovat chtějí, co se bude dít? Opustí kvůli tomu Ukrajinci obsazené posty? Je to v tomto směru jakkoli pojištěno? Třeba Dánsko si něco podobného pojistilo. Ovšem předpokládám, že Fialova ukrajinská vláda, kterou občané ČR nikdy nezajímali, našim lidem přednostní práci v případě nástupu vysoké nezaměstnanosti (s níž se již vlivem energetické krize najisto počítá) nezajistila.

Naše vláda umí jen dál podněcovat válečný konflikt zasíláním dalších a dalších zbraní. Včera jsem někde narazila na video Čečenců, chlubících se ukořistěnými americkými zbraněmi. A to nejde o video první. Zbraně se dostávají i do rukou neonacistů z Azova  a podobných bojůvek, jak potvrzují i mnozí občané – třeba ve videích Patricka Lancastera. Nejen naše vláda, ale i většina dalších vlád zemí NATO posílá na Ukrajinu namísto humanitární pomoci zbraně.

Více zbraní znamená více mrtvých a pokračování konfliktu. Dojdou-li zbraně, konflikt končí. To si ale „někdo“ zřejmě nepřeje. Na zbraně a zabíjení peníze jsou, pro lidi není nic. Ti, kdo tyto zbraně platí, jsou  nakonec i těmi, kdo na ekonomickou krizi doplatí nejvíc. Střední třída má být podle plánů globalistů doslova vymazána, musí zchudnout tak, aby nic nevlastnila a ti nahoře byli šťastni.

Zdá se, že tento proces zásadního chudnutí mas právě probíhá. A šílené je, že tomu tleskají i mnozí z těch, kdo k této chudé mase mají do budoucna patřit. Jde zpravidla o voliče ukrajinské Fialovy vlády…

4.3 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.3 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Capry
10. 4. 2022 20:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Spousta lidí si říká,že to ještě jde. Ale neuvědomují si to,že až už to nepůjde,tak se to mávnutím proutku nezmění a bude hlad,svrab a neštovice. Mladým je to jedno a staří už nic nezmůžou.Holt,nějak už to dopadne….

Karel
11. 4. 2022 00:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to nejen normální ale i žádoucí. Ukrajinizace Česka postupuje, díky Fialově vládě, mílovými kroky. A název tohoto novotvaru bude Česko-Ukrajinská republika. Zkráceně ČUR. A její občané budou čur…..

TAKNĚJAK
11. 4. 2022 07:41
Ohodnotit příspěvek :
     

TATO NEVLÁDNOUCÍ UDRŽOVACÍ PĚTIKOLKA SE TAKHLE VYSMÍVÁ OBČANUM, PŘÍMO DO NAŠICH XYCHTU !

Frank
11. 4. 2022 07:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Voliči si zvolili Fialový hnus a spol, tak si to musí vyžrat do konce. Pětikolka si tady pozve americkou armádu a bude u koryt navěky. Mají to dobře vymyšleno. A ta hloupá škatule od vařečky, která je ministryní války chce další peníze na posílení naší armády!!! Kam se hrabou Husák s Bilakem.

Ladislav
11. 4. 2022 07:59
Odpovědět  Frank

Zlatí komunisti, opravdu zlatí!

ZMann
11. 4. 2022 08:21
Odpovědět  Frank

Opravdu si myslíte, že volby byly demokratické. Tato sebranka rozvracečů státu byla dosazena chazarskou mafií aby tuto nesvéprávnou kolonii rozvrátila na úroveň středověku, protože tak se bude lépe nasouvat NWO.

Pavel
11. 4. 2022 09:58
Odpovědět  ZMann

To je přece jasné, nasunutí NWO bylo hlavním cílem. Ta mafie byla dosazena po celé Evropě. My již vlast nemáme, globalisté vlastní naše pozemské bytí. Co jsou to za národy, které se nechají takto zotročovat. Člověk, který mi řekne, že to ještě nějak jde, je hlupák se kterým je zbytečné diskutovat. Jestli totiž nechápe o co se hraje, tak je fakt hlupák a není mu pomoci. Musí prožít pád na to nejhlubší dno v zemi beze jména.

ZMann
11. 4. 2022 11:03
Odpovědět  Pavel

Máte pravdu, nejhorší je fakt že tady to zmanipulovaný stádo se neprobere a pújde poslušně na porážku.

krpo
11. 4. 2022 11:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Rohožka u dveří,toaletní papír na WC,ČR – vidíte tam nějaký rozdíl?!

Ladislav
11. 4. 2022 12:27
Odpovědět  krpo

Brrrr odporé foto! Hnus!

BB Rad
13. 4. 2022 22:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Má otázka zní : JE TO NORMÁLNÍ, ŽE TUTO REPUBLIKU ŘÍDÍ CIA & NGOčka ⁉️⁉️
Jinak škoda slova