Jaroslav Štefec: Zmínil jsem se v jedné diskusi, že …

ze sítí:

Zmínil jsem se v jedné diskusi, že Petr Pavel a jeho manželka Eva byli v roce 1989 nomenklaturními komunistickými kádry. Načež jsem byl osočen, že úmyslně šířím pomluvy a dezinformace. Takže si to shrňme:

Petr Pavel byl v roce 1989 ne jen tak nějakým agentem nebo placeným donašečem, ale přímo příslušníkem vojenské rozvědky generálního štábu, což byl přísně výběrový vojenský ekvivalent civilní StB. Její příslušníci procházeli důkladnými prověrkami oddanosti KSČ a socialistickému zřízení. Seznamy nováčků byly předávány sovětské GRU (špionážní služba generálního štábu Sovětské armády), která prováděla v případě pochybností o kandidátovi vlastní zkoumání. Petr Pavel jím viditelně prošel bez problémů. Byl samozřejmě také vzorným členem KSČ.

Eva Pavlová v rámci své vojenské kariéry vystudovala Vysokou politickou akademii Klementa Gottwalda v Bratislavě, z níž vycházeli vojenští političtí pracovníci (tzv. “politruci”) v nomenklatuře KSČ. A samozřejmě byla od roku 1985, resp. 87 (po ukončení kandidátské lhůty) i její členkou. Tvrdí o sobě, že členkou KSČ se stala proto, aby mohla studovat. Neměla prý „vyhovující kádrový profil“. Vzhledem k tomu, že znám mechanismy, jimiž byli studenti VPAKG doporučováni a vybíráni, dost významně o tom pochybuji.

Přes to všechno jsou oba manželé, bývalí důstojníci komunistické armády, z nichž ten vousatější byl dokonce příslušníkem zločinecké VKR, vynášeni mainstreamovými médii jako zářný pár roku, připravený ujmout se nejvyšší politické funkce v naší už tak těžce zkoušené zemi. Jsou „horkými kandidáty“ na pozici prezidenta a jeho první dámy nejen médií, kavárny, pětikoalice a partičky největších českých oligarchů, ale hlavně všech, kteří se už těší, až vyrazí do zákopů první světové války jednadvacátého století.

Příchodem Petra Pavla na Hrad by se definitivně završil tichý, ale velmi rychle a efektivně probíhající státní převrat, který nás ve spirále, zdánlivě nezadržitelně a stále rychleji, strhává zpět do doby, kdy jsme nesměli otevřeně vyjadřovat své názory, oponenti „strany a vlády“ byli zavíráni, ve školách se učily pouze povolené pravdy o historii a světlých zítřcích, a se Sovětským svazem to bylo na věčné časy a nikdy jinak.

Netvrdím samozřejmě, že Andrej Babiš s první dámou Monikou po boku na Hradě by byl nějaké zvláštní terno. Ale proti dvojce „Petr a Eva“, umyté na čísi pokyn českými médii „dočista do čista“ stejně, jako to dokázal legendární prací prostředek „Árijec“ v proslulém pitomoučkém šotu proti xenofobii a rasismu, je to jistá naděje. Naděje, že v tom sešupu do minulosti a válečného šílenství, které díky Fialově vládě zažíváme, někdo aspoň občas šlápne na brzdu. A že ta huba na dně, k němuž se šupem řítíme, bude o něco méně rozbitá.

sdíletj na

3.9 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
21. 1. 2023 13:15

Ukrajinští hemeroidi by měli odtud vysmažit tak rychle, jak to jenom půjde. Už teď se díky nim snižuje kvalita a dostupnost zdravotní péče, pumpují a dojí naše sociální systémy – aniž do nich přispěli byť jen jednou jedinou korunou – rychlostí takřka kosmickou. Fialova vláda jim takřka ve všem, nejenom v přidělování obecních bytů – poslední případ je z Přerova-, dává přednost před občany ČR, zkrátka Vasilové a Vasilisy by měli prásknout do bot a vrátit se k tomu jejich Volodymyrovi. Jako turisti přijet můžou, samozřejmě, ale jako příživníci a paraziti už fakt ne.

ijn
21. 1. 2023 17:11
Odpovědět  Teuton

ODS a spol. jiným způsobem než válkou své zločiny nezakryje,…..proto se tak snaží zavléci ČR do konfliktu a rozkrádat SR, odstranit z majetku AČR techniku a nakupovat předražené staré předražené křápy,…..Pandury 2.0, na kterých topolánkova ODS zbohatla (on se Dalík nedělil??) Dnes se krade v ČR přes cenu elektřiny, a okrádána je celá společnost ČR!!! Pouze někteří vyvolení mají smlouvy na 3 roky a pevné ceny velmi nízké!!!!!!

Milan ze Zahrady Čech
21. 1. 2023 13:31

“…Naděje, že v tom sešupu do minulosti a válečného šílenství, které díky Fialově vládě zažíváme, někdo aspoň občas šlápne na brzdu. A že ta huba na dně, k němuž se šupem řítíme, bude o něco méně rozbitá.”

A vo to tu de!

Aleš
21. 1. 2023 13:54

V této zemi to dopadne katastrofalně díky idiocii obyvatel.

Pavel K
21. 1. 2023 14:10
Odpovědět  Aleš

Vypadá to jako ve filmu Planeta opic, taky když zahoukali, tak se všem vypnul mozek a všichni odkráčeli do svých klecí. Že by G5.

Pavel z Moravy
21. 1. 2023 16:26
Odpovědět  Pavel K

Jmenovče, to co zažíváme je skutečně zrada na národu. Předložím zde jedno tibetské přísloví, které možná znáš nebo jsi znal, ale zapomněl, a to platí pro všechny zdejší přátele. Můžete li, vyjádřete se. Zní – Má li problém řešení, nemá smysl dělat si starosti.
Nemá li řešení, starosti nepomohou.
Tak se ptám, má náš problém řešení nebo nemá dle situace takové jaká je. Co když vývoj lidstva směřuje k sebezničení, protože již lidské bytosti zdegenerovaly a potom by tudíž starosti nepomohly. A když řešení má, tak se může vyřešit různou shodou náhod a okolností. Tak co vy na to.

Pavel K
21. 1. 2023 17:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak to je hodně těžké, k tomu by bylo asi dobře vědět spousty informací. My tuna neustále pláčeme, že je to v …špatný. Co když ne. Já zde vždy samozřejmě uvádím srážku s blbcem, ale také potkávám lidi, kteří to vidí podobně. Ještě není tak špatně aby nevyšlo do ulic více lidí a to je problém, jsou pohodlní až líní, myslísi ono to nějak dopadne. Ale je hodně vymytých hlav, což se nyní vidí u volby presidenta. Mohlo by se stát, že jedna strana půjde proti té druhé. Nenávist už uzrála jen ji sklidit. No a teď babo raď co s tím. 😥🤦‍♂️

Peter 008
21. 1. 2023 21:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já na to, že jsou třeba přísloví – štěstí přeje připravenému.
Kdo neseje, ten nevěje.
Kdo nechce bídy poznati, musí svým pluhem a na své roli orati.
Kdo se dobytka spouští, chléb jej opouští.
Častá krůpěj i kámen prorazí.
Ohně nelze upáliti, vody utopiti, větru udusiti a pravdě zahynouti.
Kdo chce žíti, musí síti.
Komu se nelení, tomu se zelení.
A šlo by pokračovat dále. Když občas nevím jak dál, nebo hledám inspiraci, sáhnu po knihách o příslovích, konec konců i na intenetu je – přísloví – lze nalézt.
Chci tím říci – sám se přičiň a “častá krůpěj i kámen prorazí”. Pokud nám záleží na Čechách a na Moravě a na lidech co zde žijí, je třeba tu budoucnost připravovat. Někdo v tom moc neuspěje, jiný to nahradí …. ale vzdát se? Vždyť je to jednak to, co ONI chtějí a pak víte co se říká o blbosti – není k poražení, ale bojovat se s ní musí.
Mnozí předkové nemohli zanechat ani své vzpomínky, ani své rady napřímo. Tak se povídali pohádky, příběhy, zpívaly písně. A v nich je často až přečasto uchováno to, co nás mělo varovat nebo i občas posílit.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ferko
22. 1. 2023 18:45
Odpovědět  Pavel z Moravy

To jsme četli před týdnem v pravém sloupku na PP.

Veny232
21. 1. 2023 15:12

Musíme ty Nácky řízený z Aspenu ZABÍT! NÉ S NIMA HRÁT SKOŘÁPKY U VOLEB! KDY UŽ VÁM TO LIDI DOJDE, ŽE JSOU TO NACISTICKÝ VRAZI! A vládnou podvody, lhaním manimupacemi,vydíráním, vraždami, korupcí….jestli se bojíte co pak?…. Tak se bojíte zbytečně,protože my Vlčkové víme ,že se 1000tun na provázku jako Kačer tahat nedá….100let jste mohli mít chaty na Marsu…kdyby jste pořád nehráli s těmi Chazary skořápky….
Bůh není žádný Liberál,smetl vás potopou a neohlížel se na děti…které v očích Boha měli stejnou vinu…jelikož by je k tomu vychovali…
Vy Člověčino mizerná máte s Bohem umluvu! A vy jí nedodržujete…Světu vládne korupce,zlo,špína…protože děláte to co vám Ježíš zakázal,slepě následujete…tudy cesta k Bohu nevede…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Veny232
21. 1. 2023 16:13

Zabijte už ty Chazary Fialový! Co vám tu záměrně ničí jídlo! Nebo zabijou oni vás! To je Americká Satanská Chazarská agenda! Zapomínáte že naposled se jim druhou světovou podařilo vyvolat ,také až přes hladomor! Deně krmím u lesa tisíce ptáků! Neviděl jsem mrtvého! A když se nějaký zabije o okno kočka ho sežere, pak semnou žere z jednoho talíře a žiju! Ona také! Likvidují vám Nacisti jídlo! A vy sedíte doma, a chystáte se,kterou z těch sviní budete volit!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
orinoko
21. 1. 2023 16:25

V Česku v tomto ohledu skvěle funguje MLM, multi-level marketing. Česká holá prd@l se něčeho takového ráda a horlivě účastní. Sama prodá velké kulové, ale o to více shání, kdo by na ni dělal. Emerika koupila svého Koláře, ten koupil svého kaprála Sem Tele a všichni ve spolek pak prodávají české holé prd@li pocit podílu na hnědém obsahu produktu. Obzvlášť v tzv. Praglu se této činnosti daří. Nenechme se mýlit, že jde o Rusko. S ním jde jen o vnější fasádu, když podstata spočívá v instalaci dohledového systému a kontrole a vytěžování domácích finančních toků.
A dále se nenechme mýlit termínem holá prd@l. Ten popisuje nejen skutečný fyzický stav zadní partie, ale rovněž také obsah lebeční dutiny. … Miláčku, pojedeme vozem? O tom to je, di vrtule, přičemž na podlahu dopadne kybl s hambacem.
Holé prd@le jsou svého druhu MLM sekta, která si ze života vybírá zásadně jen to, co konvenuje emero vybercimu, přičemz jakákoli průběžná změna v původních proklamacich nečiní holé prd@li žádný problém. Takový luxus si HP nehodlá nikdy dovolit. HP zásadně pohrdá Severní Koreou, ale vlastní vzorec myšlení a konání – jaksi nepochybovat o domnělém šéfovi MLM – je mimo příslušnou optiku.
MLM je velmi účinný způsob, jak z blbcu ještě udělat pitomce a z kretenu dokonce i idioty.
V Kakanii jsou výsledky nad očekávání vynikající a skvělé.

Pavel K
21. 1. 2023 19:11