blog

Jaroslav Štefec: Fascinuje mě…

Fascinuje mě, že téměř nikdo z podivného shluku lidí, kteří jásají nad smrtí každého ruského vojáka, nad každým kusem zničené ruské vojenské techniky a křičí u toho nadšeně “Sláva Ukrajině” si neuvědomuje, že každá tato smrt je vykoupena smrtí tří až čtyř ukrajinských vojáků a každý zničený kus ruské techniky je “zaplacen” dvěma až třemi kusy techniky ukrajinské.

Sledovat danse macabre, tanec smrti, je úžasné, pokud člověk není přímo v jeho víru, a skutečné bojiště NENÍ počítačová hra. Jedna inspirující kniha končí slovy: “A proto se nikdy neptej, komu zvoní hrana. Zvoní tobě!”. Podněcováním a prodlužováním patologické hry na zabíjení Rusů vlastně zabíjíme Ukrajince a ničíme Ukrajinu. My, “civilizovaný” a lidskými právy posedlý Západ.

Pamatujme na to, že stejný osud může postihnout i nás. Memento mori.

sdíletj na

44 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jmm
28. 2. 2023 08:40
Ohodnotit příspěvek :
     

“… danse macabre…” Je opravdu nechutný pro civilizovaný svět…

danse macabre.jpg
ijn
28. 2. 2023 08:53
Ohodnotit příspěvek :
     

řešení: zbavit se vlastizrádných českých politiků a zabavit jejich majetky včetně justičních grázlů a advokátů,….neumíme potrestat Bakalu + Krejčíře + Koženého + stovky dalších např. energetiků aj.

Pavel K
28. 2. 2023 09:12
Odpovědět  ijn

…..ale od PC a pohodlí z obýváku to nikdy nedokážeme. Když jim budeme nahrávat svojí netečností, apatií a nezájmem o svoje životy, tak si s námi budou vytírat tak dlouho až do úplného vytření. Jsme tu normálně smýšlející lidi a nevím proč se tak bojíme. Neskutečné.

Pavel z Moravy
28. 2. 2023 11:37
Odpovědět  Pavel K

Protože jsme staří a nemocní a mladým se společnost jakou mají líbí. V předvoji musí jít vždy mladí. Je to sakra jejich budoucnost. Přece je stále nebudeš vodit za ručičku. Copak my jsme byli takoví mamánci, aby nám umetali cestičku? Tak je nech padnout na tla.mu. Vždyť si o to do prd.elky koledují. Doteď si zlatíčka žila jak v pohádce. Přece jim nemůžeš nalít rozum do makovic. Copak jsi se namakal málo za svůj život, já myslím, že ne. Většinou sedí před monitorem a dělají kšefty. Dej jim šanci, ať se o ta rozpálená kamna pořádně spálí, alespoň budou vědět co je život. Už mne se.re, aby si házeli popel na hlavu staří blbouni, kteří na tom co se zde děje nesou nejmenší vinu. Chtějí bídu a zmar, budou ji mít. My už to nějak doválčíme. To není z mé strany pasivita, ale realita.

Pavel K
28. 2. 2023 12:08
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle nemá cenu to rozepisovat, tady jde jen o to, kdo to spustí. Nasrranných lidí je spousta, ale všichni se bojí. Je to ták přiznejme si to. Uvidíme, myslím si že už bude války konec. Čína se do toho vložila. Francie a Německo dostalo taky bububu, ať se srovnají a přestanou si hrát na vojáčky, že Evropa potřebuje levné energie.

IIDD
28. 2. 2023 13:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle, ty mladé přece někdo vychoval, … Pořád slyším, že to škola jim vymyla mozky. Ale copak nám nevymývali mozky? Ale vymývali. Jenže rodiče nám vysvětlili, že jinak se mluví před “souškouučitelkou” a jinak doma. Na průmce (rok cca 80 – 84) jsme byli dva protisystémoví, dva byli prosystémoví, z toho jeden férovej kluk který tomu věřil a jeden kariérista. Zbytek třídy byla mlčící šeď, většina byla v SSM “protožesetomuselo” (nemuselo!). Ale podstatný je, že sympatizovali s NÁMA! Dneska je prcek na gymplu jedinej(!) protisystémovej, cca polovina třídy je aktivně prosystémová, proočkovaná a proUA. Zbytek – mlčící šeď – s nimi sympatizuje. Diskuse není možná, aktivně vyhledávají “dezinformace” a brání se jim. Co je naučila rodina, generace nás, dědků? Vydělávej prachy, to máš jedno jak, hlavně hodně. S nikým se neděl! Vyber si pojišťovnu, kde nejsou starý! O to, jestli v televizi nekecají, se nemusíš starat, máme přece demokracii, radši se starej o svoje prachy! A tak se dá pokračovat dlouho. Takže to, že “Chtějí bídu a zmar, budou ji mít.” je obrovské selhání rodiny, selhání generace ročníků 50 – 70, selhání nás dědků. A teď to naši mladí odserou a my se na to budem koukat.

Pavel K
28. 2. 2023 14:06
Odpovědět  IIDD

Možná, ale ne zdaleka všichni, ale část vinny nesou rodiče, ale zdaleka ne všude. Kdybychom férově spočetli sluníčka, příznivce UA a pak ty druhý, tak si myslím že za Bééé by suveréně vyhrálo. Jenže?!! Tyhle mrrdkyy za Á jsou štěnice i z velikého množství placeni z neziskovek. A pak je to přece IN a jsou na rozdíl od Bé vidět. Asi mají čas protože Béé maká. My jsme taky byli mladí a rebelující a kdyby nás bolševik nedržel u huby, tak kdoví kolik z nás by fetovalo atd. Jako mlaďas jsem taky od Č. kříže vysazoval smrčky zachraňoval žabičky, chodil na léčivé bylinky, sběr atd. atd. Upozorňuju že jsem nebyl pionýr ani v SSM, ale svazačky jsem měl rád. Takže prosím vás nebuďte tak sebekritický. 🙋‍♂️

Mikelo
28. 2. 2023 17:14
Odpovědět  IIDD

Pokud jsou stoupenci korporátního fašismu zaočováni, stačí počkat a bude bez nich lépe.
Nezvládli zásadní IQ test.

IIDD
28. 2. 2023 21:59
Odpovědět  Mikelo

Těm Vašim “stoupencům” je třeba šestnáct, jsou to telata jako všichni jejich věku. Zásadní IQ test nezvládli jejich rodiče a prarodiče. To je to, o čem tady píšu.

Pavel
1. 3. 2023 09:10
Odpovědět  IIDD

Nejste náhodou bývalým povoláním učitel? Za vše mohou rodiče! Ve škole to do nich lejou denně 6 hodin pět dnů v týdnu,s televize a rádia,na soc. sítích to do nich cpou pod tlakem a chudáci rodiče, co musí makat ve dvou povoláních, aby ty spratky uživili jsou vinni! Podívejte se do jejich učebnic dějepisu či občanské výchovy, pusťte si na “Gőbbels” televizi ČT EDU co tam najdete o II.světové a období po r.1945 do 1989 a pokud nemáte mozek též vymytý a srovnáte to s tím co jste prožil nebudete tvrdit, že hlavní vinu máme my rodiče!

Mikelo
1. 3. 2023 10:49
Odpovědět  IIDD

Když jsou ti vaši šestnáctiletí dost schopní na podvody a nenávist ke všemu co jim právě nejde na ruku, jsou schopní i sehnat si informace o něčem co se jim má píchnout přímo do krve, bez předchozího testování.
V USA běžně domácí chudé i přistěhovalecké děti od 14 let valí noční v korporátních otrokárnách. A USA jsou náš spojenec a vzor nejvzornější.

Pavel
1. 3. 2023 08:58
Odpovědět  IIDD

Máte to volako zmetené. Své potomky jsem vychovával k tomu, aby se nad nikoho nepovyšovali, pomáhali slabším, měli úctu ke stáří a byli schopni se o sebe a své blízké postarat. To fungovalo než došli na střední školu a po nástupu na vysokou šla naše výchova do kopru! Systém vymývání mozku mají na západě fakt zmáknutý o tom svědčí názory generace narozené v 80 letech a dál! Diskuze s nimi končí jakmile je chcete přesvědčit fakty,V té chvíli vás utnou “slovy o tom se nebavme” a ukončí debatu.Na VŠ jim nalili do hlavy, že pravda je relativní pojem a neexistuje objektivní pravda. Ty máš svoji pravdu a já a tu tvoji nechci slyšet. Jak chcete s těmito názory polemizovat, to je debata s hluchoněmým a ještě slepým! Nemáte šanci.Souhlasím s Pavlem z Moravy, my jsme jim nic neposrali mimo to, že jsme pro ně chtěli to nejlepší a cpali do nich horem dolem.To je jediné, čím jsme jim ublížili.tak ať si tem svůj blahobyt užijí spolu s těmi inteligenty co cinkali v 89 na náměstí!!!

J.Sladin
28. 2. 2023 18:59
Odpovědět  Pavel z Moravy

Přesně tak, vždy byla nejradikálnější skupinou mládež, zejména studenti, ale ti mají nejvíce vymatlané lebky, jsou přeformátovaní a nevidí co je čeká.

Pavel K
28. 2. 2023 19:28
Odpovědět  J.Sladin

Ano studenti, ale je tu ještě další společenství mladých lidí, kteří vymatláno nemají. Bylo by i zajímavé porovnat ten rozdíl.Možná bychom se divili, že to není tak horké. Jen se nebát.

Janvac
28. 2. 2023 09:20
Odpovědět  ijn

Reseni mate. Ted jeste jenom kdo to za vas udela…

Autor
28. 2. 2023 10:52
Odpovědět  Janvac

Problém je mnohem hlubší, než si myslíte. To vše se rozhodovalo dříve. Podařilo se jim oklamat ty, kteří vždycky hledali spravedlnost a pravdu, tj. mladé lidi. Takže teď je paradox, že mládí hájí zájmy kapitálu – lži a staří hájí spravedlnost – pravdy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
28. 2. 2023 17:37
Odpovědět  Peter 008

.. příliš zjednodušujete. Existují hlupáci staří i mladí, stejně tak je to i s moudrými, slušnými nebo darebáky.

Pavel K
28. 2. 2023 10:54
Odpovědět  Janvac

To je přesně to co píšu, teorie by nám šla, ale v praxi velice zaostáváme.

Boomer
28. 2. 2023 17:32
Odpovědět  Janvac

.. ano, je nutno najít někoho na špinavou práci, aby po jejím vykonání bylo na koho plivat ve stylu.. No, ale takhle tvrdě to přece být nemuselo, ehm, že ano, přece nejsme jako oni..

Jak to dopadne, když postavíte knihomola do ringu proti zkušenému boxerovi?
Nejvíc pindů co by se mělo udělat mají ti, co už jsou za zenitem, jeden nemůže s nohama, druhej je slepej jak patrona, ale názory mají, to jo, to joóó

katango
1. 3. 2023 13:28
Odpovědět  Boomer

Proto mám ráda Foldynu, připadá mi, že by to byl dobrej vůdce.

Markýza
28. 2. 2023 09:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Njn. Cokoli přežene míru, musí se časem vrátit zpět.

Janvac
28. 2. 2023 09:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Tragedie je, ze vetsina naroda si to ani neuvedomuje, o cem je tady rec. Zapomneli, komu vdeci za osvobozeni a mozna i za to, ze byli zplozeni, za leta bez valky. Nevi, kde je zlo a dobro, co je pro ne zhoubou a co muze byt zachranou. Nevi to ani zakladatel divadla Cimermana, byvaly ucitelsky se svymi hrami plnymi srandicek a blbosti. A to je traga. Driv byla divadla kolebkou narodniho obrozeni a probuzeni. Dnes jsou skolou zvracenosti, blbosti a dekadence. Posledni inscenace prvni sceny to doklada – klasicky balet P.I. Cajkovskeho Labuti jezero promenili v odpornou a ponurou frasku buzerantu.

katango
28. 2. 2023 10:26
Odpovědět  Janvac

Daniela Špinar si asi zrovna nechávala dělat prsa. já vím, že baletu nešéfuje, ale nedalo mi to.

Pavel K
28. 2. 2023 10:56
Odpovědět  Janvac

👍 👍 👍 👍

Janvac
28. 2. 2023 09:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Blog
https://www.michalapetr.com/
obsahuje konkretni informace a fakta k udalostem, ktera mozna hledate.

Janvac
28. 2. 2023 09:35
Ohodnotit příspěvek :
     

I ten Leopard s Polaky uvnitr bude dobre horet jako tech 8000 tanku na Ukrajine, ktere uz Rusove znicili. Jejich pocet se neustale zvysuje. protoze Chazari likviduji ve velkem Ukrose v nesmyslnych utocich na ruska opevneni.

oldoo
28. 2. 2023 10:34
Odpovědět  Janvac

Prosím tě na jaká ruská opevnění,kdy by je vybudovali v dotyku,když pomalu postupují?

Pijack
28. 2. 2023 09:35
Ohodnotit příspěvek :
     

UKRAJINA jiná pravda – Bing video

All
28. 2. 2023 11:10
Odpovědět  Pijack

Až budeme uprostřed nesnesitelné hospodářské krize ( politici a vládo Fialy ) bude pozdě na návrat.Lenost a zbabělost je svěrací kazajka ovcí i z Čech. Až budou i k nám lítat a vybuchovat hlavice raket, pak : ,,Šťastnou cestu kolem Slunce .” Čau Fialo,čau politici,čau ovce ze Země,čau lidi.

All
28. 2. 2023 11:28
Odpovědět  All

( Slunce a Země je propojený,živý systém,kdy i Slunce dokáže reagovat na myšlení a chování lidí na Zemi,je spousty varovných signálů už dnes,ale je málo těch,co slyší a poslouchají. Rok 23,24, a 25. Sledujme Slunce,Zemi a Vodu. Zloba a nenávist je nepřijatelná, Fialo a Černochová. Život je Mír a Láska bez majetků a touze po moci )

me2d44
28. 2. 2023 11:33
Odpovědět  Pijack

Video je super, i když se tam v mnohém mýlí, ale je to jeden z mála, kdo to zhodnotil realisticky. Za mne 👍

Vladimír
28. 2. 2023 09:35
Ohodnotit příspěvek :
     

A to je navíc možné, že ten poměr je pro Ukrajinu ještě horší.

Aleš
28. 2. 2023 10:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Přesně řečeno je to válka do posledního ukrajince, tedy genocida podporovana a vyvolaná Zapadem, který misto mirovych jednání upřednostňuje a podněcuje valku a každý kdo křičí Sláva Ukrajině je odporná fašistická veš a Policie CR by takovou veš měla chytit a zavřít podle stejného zákona jako zavírá ty co hajlují v hospodě, neboť tento výrok je ryze fašistický.

All
28. 2. 2023 11:34
Odpovědět  Aleš

Je to válka USA proti Evropě a proti Rusku. Až skončí, zlo londýn a woshington ustoupí.

me2d44
28. 2. 2023 11:37
Odpovědět  Aleš

A kdo se s fašouny vyrovná u nás? My staří, chorobami prolezlí, na to už nemáme dost sil. A mladí jsou “přeformátovaní” – on jim asi nikdo neřekl, že se taky musí používat mozek (a nejen k tomu, kde a jak nahrabat prachy, ale i k tomu, jak přežít).

Mirek
28. 2. 2023 11:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Statistika Mosadu jasně hovoří , že na jednoho mrtvého rusa připadá osm mrtvých ukrajinců ( 18 000 versus 158 000).

Autor
28. 2. 2023 12:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Matematik a vědec Sidik Afgan předpověděl datum rozpadu Evropské unie a okolnosti konce SVO. Již dříve tento matematik s překvapivou přesností předpověděl události kolem rozpadu SSSR.

Ve vysílání televizního kanálu NTV matematik uvedl, že předpovídá posuny na světové politické scéně. Jaderného konfliktu se není třeba obávat, v nejbližších letech k němu nedojde.

Sidik Afgan, významný matematik současnosti, již dokázal přesně předpovědět události během rozpadu Sovětského svazu v 80. letech minulého století. Nyní vydal novou předpověď vývoje v EU a na Ukrajině.

EU se rozpadne v letech 2027 až 2032, předpovídá Afghan. Události na Ukrajině vyvrcholí v roce 2025 a zemi spolu s USA čeká smutný konec. K ukončení speciální operace na Ukrajině podle matematika dojde v roce 2027.

Ve svých předpovědích se neopírá o okultní techniky, ale o vědecky prokázané matematické údaje. Ve svých předpovědích se opírá o speciální systém čísel.

Rusko by se podle něj mělo držet zvolené taktiky postupu na Ukrajině.

“Ani jeden krok nazpět od Ukrajiny ani od Ruska se nestane,” varoval matematik. Vyzval Rusko, které je domovem “krásných”, “velmi laskavých” a “opravdových lidí”, aby se nevzdávala tím, že se zaměří na zbrojení.

https://inforuss.info/datu-okonchaniya-spetsoperatsii-na-ukraine-vychislil-znamenityj-matematik/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdena
28. 2. 2023 14:52
Ohodnotit příspěvek :
     

 “A proto se nikdy neptej, komu zvoní hrana. Zvoní tobě!”.  Ernest Hemingway.

All
28. 2. 2023 15:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Z ruska se ozývají hlasy,že by se měla armáda RF zastavit až u polských hranic,jinak bude zase brzo zle. Ono to ale může skončit zase jako v r.1945,USA si to velmi přeje,ale vůbec nepočítá s tím,že to bude ámen i s nimi,minimálně je potká občanská válka a rozdrobení USA,nikoliv Ruska.

All
28. 2. 2023 15:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Podle toho,jak fialova vláda hystericky vyje pro válku a jen pro válku a co může to promrhá a zašantročí,musíme se připravit,já housenky a masařky z EU nemíním pojídat.Mám připravený pozemek a už dnes jsem koupil z velkoskladu sadbové brambory a nejen to.Budu mít na výměnu,taky i pro sousedy.Nevakcinovaní mají přednost,těm dávám i zdarma.

Mikelo
28. 2. 2023 17:33
Odpovědět  All

Přijdou ozbrojení páni a popráší vám pozemek jedíkem. To by tak hrálo, abyste něco bez ISO pěstoval a narušoval tak ojrouhníjní potravinovou bezpečnost vy teroristo.
A ještě budete rád, když vás neseberou.

Autor
28. 2. 2023 16:00
Ohodnotit příspěvek :
     

All 28. 2. 2023 15:34
V USA dosáhla degradace téměř všeho takového stupně, že napravit to bude na století, ale ne do podoby hegemona. Oni pak netuší jak až moc se oslabují naprostým vysáváním a ničením EU, tj. likvidace poměrně silného spojence. Navíc v samotných USA se hromadí čím dál tím více problémů, které nejen neumožní obnovu v dohledné době průmyslu, ale hrozí jejich samotnou likvidací jako “aspoň nějak významného” hráče světové politiky. Např. dnes, kdyby nebylo ještě USA, kdo by vůbec počítal s Anglií? A ta šla naprosto stejnou cestou již dříve. Pád jejího impéria byl rychlý a nevyhnutelný.
A ani Anglie a ani teď USA si to neuvědomovaly a neuvědomují. Svět se osvobodí, bohužel dost možná za cenu toho, že u nás to bude trvat hodně dlouho. Ale ani zdánlivě uskutečněné plány (v EU a u nás) “nového divného světa” je nezachrání. Je to odsouzeno k nezdaru, už jen proto, že v každém možném následujícím scénáři je založena mina sebezničení. Pak se stane skutečně nezbytná likvidace jakéhokoliv vlivu bankéřů, korporací, podnikatelů a obchodníků na politické procesy. Upozorňuji, že to bude tak i v případě, kdy budou neustále zdánlivě vítězit. Ale tím si to jen urychlí. To jsou zákony “zakázané správné ekonomiky”. A ty zákony jsou platné v každé společnosti v jakékoliv době.
V podstatě, vzdor názorům mnoha analytiků, stačí Rusku a “zbytku světa” počkat 3-5 let a bude vymalováno … pro takové jako Fiala, Biden, Macron, polskou “šlechtu” …

zuzana
28. 2. 2023 16:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Bývalý šéf Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID) Tony Fauci tento týden komentoval experiment s „vakcínou“ proti COVID-19 a přiznal, že očkování nefunguje tak, jak se tvrdí.

https://aktax.cz/anthony-fauci-prave-priznal-ze-cela-veda-ktera-stoji-za-snahou-zastavit-covid-19-pomoci-vakcin-nefunguje/

jiří
28. 2. 2023 19:45
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1791162771265296&id=100011147702217
Tak link už bohužel není veřejný, ale požaduje přihlášení.
https://www.youtube.com/watch?v=zxVW0HN3sIo

Naposledy upraveno$ s uživatelem$