blogvideo

Jan Skalický – Proč dopadly prezidentské volby u nás stejně jako na Slovensku a ve Francii (58/42)?

1. náměstek Děčínského primátora a člen Národní rady obnovy položil na svém facebookovém profilu otázku, proč dopadly prezidentské volby u nás stejně jako na Slovensku a ve Francii, tedy výsledkem 58/42 pro vítězného kandidáta. Na této otázce není nic nelegitimního a proto čekal odpovědi typu “společnost je podobně rozdělená” a podobně. Jenže místo toho se dočkal sprchy nevybíravých urážek od “liberální” části jeho sledujících. Jak se mohlo stát, že volby s naprosto stejným výsledkem mu nikdo neodpověděl. Je tato situace ukázkou fanatizace a radikalizace naší společnosti? Více ve videu.

sdílet na

25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdena
11. 2. 2023 21:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Asi počítačové programy pro úpravy nežádoucích výsledků nebyly lépe rozlišeny a tak poslední volby v Evropě dopadly na jedno brdo. 58% pro žádoucí stranu. Prostě se vloudila chybička a nikoho nenapadlo, že se to bude srovnánvat. Takhle to vidím já.

Autor
11. 2. 2023 22:17
Odpovědět  zdena

Nejspíš koupili program a pak aby nemuseli platit další služby, tak využili prostě a jednoduše původní nastavení. To je celé. Nic jiného nezodpoví všechny tyto otázky. Vypadá to jako sranda, ale myslím to naprosto vážně. Myslím si to na základě toho, jak znám několik “takových vítězných liberálů” ze širokého okolí.
Rovněž se domnívám, že v podstatě všechny (a nejen) tyto volby liberálové ve skutečnosti prohráli!!
Ruční úprava výsledků voleb …

O svatém ukazateli ekonomického růstu_html_76077766755278ea.jpg
Pavel
12. 2. 2023 08:43
Odpovědět  Peter 008

Viděl bych to na stejnou IT společnost pro sčítání hladů u nás Hewlett Packard.Takže pokud stejná IT firma dělala sčítání i na Slovensku a ve francii není lepšího důkazu!Jak pravil komisař Berghammer v oné německé kriminálce “Big Ben” : volby nic nezmění, pokud ano, dávno by je zrušili! A to se točilo někdy ke konci 80 let.Jen my jako ovce si furt naivně myslíme, že máme svobodné volby! Za bolševika tam sice dali jednoho kandidáta, ale alespoň inteligentního,který věděl o co jde a dokázal ten resort řídit! Proto jsme taky vydrželi to drancování ekonomiky v 90 letech. Ty figurky co se dnes cpou do politiky nemají o svých resortech ani páru.Pokud by tam seděla cvičená opice výsledek by byl stejný,nebo možná lepší, že by záměrně neškodila!

janle57
12. 2. 2023 09:00
Odpovědět  zdena

Ve chvíli,kdy Český stat.úřad pod nadvládou rybího oka Rakušana oznámil,že vybral
bez výběrového řízení odnož US firmy Hewelett Packard na centrální sčítání výsledků
prezidentských voleb,mi bylo jasné,že volby budou zfalšované a vítěz bude předem daný,
ted´se vše jen potvrdilo,tisíce žalob na neplatnost voleb jsou podány v Brně,IT specialisté
mají důkazy z vysílání ČT jak se komu přidávalo,jen nás ted´všechny bude skromně zajímat
jak to budou soudy s Rychetským v čele řešit,že by se opakovala situace jak v Rakousku
tak tomu opravdu nevěřím,pokud nebude stát před US denně 500 000 lidí,zahrajou to
do autu jako obvykle.

Pavel K
12. 2. 2023 13:37
Odpovědět  josh-xy

Tak tohle jsem viděl snad včera a jsem zvědav co z toho vyleze, ale jako vždy hypoteticky nic.

Vaska
12. 2. 2023 14:21
Odpovědět  zdena

ty zmetci prostě zapoměli pozměnit v sortware čísla –
https://t.me/to_je_nas_svet/6824

Pedro
11. 2. 2023 22:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč? Protože jsme sráči!

delnas
12. 2. 2023 01:09
Odpovědět  Pedro

Asi tak nejak….stale stejna omacka….
Lide resi proc a pritom problem je nekde jinde…
stejne jako resi ze “”raminko od podprsenky spadlo slecne XY a ne YX a vubec nechapou, ze Holywood jim nabizi jednu ze dvou lzi a smeruje je urcitym smerem….
Tak jako ovcacky pes nahani ovce urcitym smerem/ v tomto pripade do ohrady …nejdriv na podojeni, potom na ostrihani srsti a na konec na jatka a do klobasek….

Par osvicencu na techto strankach toho moc nezmeni… lidskych nevzedelanych hovadek je stale vetsina….bohuzel.

ijn
12. 2. 2023 00:12
Ohodnotit příspěvek :
     

AB nechce prověřit volby ==== jede v komplotu s mocí, za české šmejdy nemá cenu slovo ztratit, prostě dobytek u koryt moci!!!!!!!!!!!!!

ijn
12. 2. 2023 00:16
Odpovědět  ijn

kdy vystřízlivíme,…..až bude země rozdrcena, jak nás 32 let politici podvádějí!!!! Budeme zestátňovat nakradené majetky politických šmejdů ++ jejich kmotrů!!!!!!!!!

Pavel K
12. 2. 2023 13:48
Odpovědět  ijn

Jak bylo výše napsáno a já to tvrdím už dlouho, že jsme ubozí srabi, kteří si nezaslouží nic jiného než malý dvůr a velký bič. My si totiž pořád myslíme, že se nám to vyhne a že ONO to nějak dopadne. Já když vidím chování mého nejbližšího okolí, tak je mi velmi smutno a za toto bych se měl jít prát? Za ty, kteří mě několikrát v dřívějších dobách pomluvili moji rodinu, za tyhle šmejdský maloměštáky? Pchééé!! ČÍČU. 👎 👎 💩 💩

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Miroslava
12. 2. 2023 17:42
Odpovědět  ijn

Asi proto,že je mu stále vyhrožováno naší mafiánskou vládou…Volby jsou jasný podvod ve sčítání hlasů. Ve skutečnosti vyhrál p.Babiš..Převážně byl volený v mém a širokém okolí právě on. Unie,USA, naši vlastizrádci a úhlavní bojovnice Černochová z jasných důvodů potřebovali generála!

acibul
12. 2. 2023 08:06
Ohodnotit příspěvek :
     

https://www.youtube.com/watch?v=WLMkFOVqJ60
toto je video, kde oznamuje skupina ludí , pred budovou najvyššieho správneho súdu v Brne, že podávajú oznámenie na dokázané sfalšovanie prezidentských volieb. Je to pravda?

Edivan
12. 2. 2023 08:54
Odpovědět  acibul

Ano, je. Pavel Zitko na svém fb ukazuje i snímky obrazovek čt, které ukazují na jasný podvod při sčítání hlasů a hlavně na zpracování výsledků hlasování

Pijack
12. 2. 2023 08:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Tvrdím to už roky – Oddělení StB na Ministerstvu Vnitra nám zaručuje volby ve stylu: “Můžete si svobodně a demokraticky zvolit kohokoliv, ale jen z těch kandidátů, které vám povolíme”. Taková nabubřelost pak spolehlivě vede i k samotnému falšování výsledků voleb. Soudě podle různých mnoha anket na rozličných webech (opravdu nezávislé ankety čtenářů) by dosazený lampasák PP neměl vůbec zvítězit. Tolik mínění veřejnosti. Majitelé sčítacího softwaru měli ovšem jiné zadání. Tento fakt musel být estébákům kolem Rakušana dostatečně znám a utajován. Proč bylo 5,5 milionu hlasů sečteno tak rychle? Odpovídalo to rychlosti setřídění hlasů ve volebních místnostech? A jak výsledky putovaly do computeru na ČSU – telefonicky, nebo po netu? A proč se fyzické lístky nedodaly ručně ???
Chtělo by to krvavou revoluci. Pokud ovšem lidem nevadí, že jsou obětí kolosální manipulace. Dojedou na to jednou i ti, kteří zase tento sw nebudou vlastnit. Je jen otázka času, komu jinému se dostane do rukou.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Burák
12. 2. 2023 11:06
Odpovědět  Pijack

Máte pravdu, ta rychlost sčítání mě také přišla divná, obzvláště když byla dobrá účast.
Hold nacismus ovládl vše a opakuje se historie. Kdysi to u nás ale nebylo tak hnědé, jako dnes.
A ta mlčící většina si brzo užije co jim jejich vůdci přichystali. Hold komu není rady, tomu není…

Markýza
12. 2. 2023 08:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč? No protože člověčenstvo se začíná chovat jako vyspělý ucelený organismus, který je rozdělen symetricky podle osy. Symtericky, ne padesát na padesát.

janle57
12. 2. 2023 09:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Na ČSÚ vyvěsili na barák heslo : Je jedno kdo a kolik lidí v zemi volí,důležité je,
že hlasy budeme sčítat my,strana STAN !!

Gales
12. 2. 2023 09:54
Ohodnotit příspěvek :
     

To máme za trest,že jsme nevolili komunisty pokud byli v poslanecké sněmovně.

14. 2. 2023 15:58
Odpovědět  Gales

Volit komáry znamenalo volit Filipa. Pro lidi práce byl nestravitelný. Stejně jako Dolejš a další šmejdi, co KSČM zaswinili.

Macecha
14. 2. 2023 23:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to sice divné, ale nechápu jak může dojít k manipulaci, když nemáme korespondenční volební lístky, ale máme server s výsledky voleb, kde je vidět výsledek každého volebního okrsku, který má uvedený počet voličů a poměr hlasů. Když bych to celé naházel do Excelu, tak musím přece dostat shodný výsledek.

Boomer
15. 2. 2023 11:39
Odpovědět  Macecha

.. jo, to máte těžké, lidi se stále vzpírají uvěřit, že snadnější než čachrování s volebními lístky je mediální manipulace, nota bene když si ji sami platí.
Nekompetentní člověk není schopen rozlišit svoji nekompetentnost.