Jak ukrajinští občané pod hlavněmi samopalů povinně slavili 9.5.

Jak ukrajinští občané 9.5.2022 na Putlerem okupovaných územích pod hlavněmi samopalů okupantů z Ruska nuceně pochodovali v povinném průvodu k uctění ruských fašistů, dozajista zcela správně postřílených za 2. světové války hrdinným Wermachtem a divizemi SS – zejména té s názvem Galicia. Najdete zde i bonus o tom jak v Kyjevě k lidu ukrajinskému promluvil pan president Zelenskyj v porovnání s vyštěkáváním těch Putlerovo lží na náměsí v Moskvě. Na závěr článku naleznete Českým rozhlasem, panem ministrem Rakušanem a panem psychologem Rektorem prozatím nezodpovězený dotaz českým dětem „Proč už nikdo toho Putlera nezastřelil?“.

K 9.5.2022 ruskými uchvatiteli okupovaný Mariupol

Zejména stojí za povšimnutí, jak ukrajinští občané Mariupolu v roce 2014 nadšeně vítali ukrajinské hrdiny, kteří je tam přijeli osvobodit při prvním pokusu obsadit toto město ze strany těch ruských bestií a jak nyní v roce 2022 museli povinně předstírat pod pohrůžkou zastřelení na místě nadšení a jásot k prý „výročí osvobození“.

K 9.5.2022 ruskými uchvatiteli okupovaný Cherson

Cherson leží na jihu Ukrajiny, někde na půli cesty mezi Oděsou a Mariupolem. Jinak pokud si chce někdo zopakovat ruštinu, tak si toho fašistu na začátku zkuste poslechnout. Prý doufá, že hajzl Putler „osvobodí“ celou Ukrajinu. Tak to prr. To by se měla paní Pekarová jasně vymezit proti tomuto zasr***mu Rusákovi, co jistojistě není žádný Ukrajinec, ale dozajista krizový herec dovezený z Ruska včetně všech těch též z Ruska dovezených slavících komparzistů, jak objektivně a podloženě doložil pan president Zelenskyj. Tedy to jsem jen někde četl, tudíž to nemohu hodnověrně doložit z nezávislých zdrojů.

Paní Pekarová, prosím, prosím, je třeba urychleně zavést ještě nějaký další extra český balíček sankcí. Nejlépe mimořádnou, nejméně 10% daň na pomoc trpícímu ukrajinskému lidu zejména východní části této země.

Slíbený bonus se srovnáním projevu k 9.5.2022 pana presidenta Ukrajiny s projevem diktátora Ruska

Ať celý svět vidí, jak ten srab Putler schovávající se za své osobní strážce žvanil svoje lži na náměstí v Moskvě. To srovnejte s projevem pana presidenta Zelenského z 9.5.2022 ukrajinskému lidu a všem lidem svobodného světa z Kyjeva.

Za povšimnutí zejména stojí, jak v druhé části videa pan Zelenskyj nebojácně a rozhodně, zcela bez jakéhokoli doprovodu, klidným krokem prochází matkou měst všech Ukrajinců mezi těmi početnými zástupy jejích ocelových obránců.

Proč toho 9. května v Moskvě konečně už toho Putlera nikdo nezastřelil!?

Tak to mi opravdu též již připadá neuvěřitelné. Stejně jako tomu panu psychologovi Tomáši Rektorovi, který na sedánku Českého rozhlasu českým dětem dne 25.4.2022 vysvětlil, že nezná nikoho, kdo by si smrt Putlera nepřál. 

Pana psychologa následně doplnil český ministr vnitra pan Vít Rakušan, aby si děti všimly, jak je ten Putler sám a jak se bojí.

To bylo nakonec zcela zřetelně vidět na výše uvedeném videu. Při jeho lžích při projevu 9.5.2022 v Moskvě jej totiž nechránila pouze početná garda jeho pretoriánů, ale dokonce si tam pozval celé náměstí hrdlořezů. Tam ho vskutku zastřelit asi nebylo možné. 

Putler na fake pochodu nesmrtelného pluku Moskvou

Ale proč se o atentát na Putlera nikdo nepokusil, když následně 9.5.2022 pochodoval v čele, dle ruských zdrojů, miliónového průvodu nesmrtelného pluku, tak to je mi opravdu záhadou.

Jediné vysvětlení je, že celý ten průvod byl animací z dílen ruských hackerů. Nakonec dozajista stejně vznikla první dvě videa tohoto článku! 

https://bit.ly/3G7YV2N

4.7 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.7 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VAL
21. 5. 2022 18:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Jojo, furt se něco děje:

"...Moskva v reakci na to uzavírá vstup do Ruska pro 963 občanů USA. Informuje o tom

ruské ministerstvo zahraničí. Jmenný seznam byl zveřejněn na webu katedry. Jsou mezi

nimi americký prezident John Biden, jeho syn Hunter, ale i americký ministr zahraničí Anthony Blinken a bývalá tisková mluvčí Bílého domu Jen Psaki. .." * ren.tv/news/v-rossii/977769-moskva-zakryvaet-vezd-v-rossiiu-dlia-963-amerikantsev * Tak. A jsou na hanbě.

VAL
21. 5. 2022 19:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Celý svůj předhadrákový život jsem se všem průvodům aktivně vyhýbal, ba jsem byl i popotahován, že jsem si do těch držáků na praporky, co byly (člověk až musel tu důslednost obdivovat) napevno zabudované u oken, zapích dva české, namísto sovětského a českého praporku a že jsem měl na prvního máje jako jediný nevyzdobená okna a prsil jsem se tím, jakej že nejsem odbojnej geroj. A víte co? Teď bych si považoval za čest jít v průvodu (asiže proto, že nejsou povinné – tady jste dělali děsnou chybu, soudruzi). Jenže průvody se už nekonají…

oldo
22. 5. 2022 07:22
Odpovědět  VAL

Tyhlety bláboly o vyděšených disidentech miluji!Od 68.kdy mi bylo patnáct jsem občas ty držáky přitloukal zcela dobrovolně a pokud nebyla vyzdobena okna,nikoho ani nenapadlo mi něco říkat a mě ani nenapadlo,že by si to někdo dovolil.Do průvodu mě nutili naposledy v základní škole,od té doby se mě pouze ptali jestli půjdu a to jen známí,nějakého funkcionáře to ani nenapadlo.Když bylo hezké počasí,chodil jsem dobrovolně,v Lounech projevy nikdo neposlouchal,setkal jsem se s kamarády a po oslavě šli dobrovolně do parku na pivo,nebo s dětmi na kolotoč.

VAL
22. 5. 2022 13:48
Odpovědět  oldo

To jako já? Vyděšený disident? A jak jinak? Myšlení v cajku, přečtený text chápete?
Inu, každý něco milujem. Já zase miluji bláboly hrdobců z louže, mající za to, že všechny louže jsou stejné a žoužel v nich žijící že má ve všech těch loužích k ostatní žouželi jednostejný přístup a chování a uniká jim proto, že třeba v nelounské louži bylo takové nevyzdobené okno důvodem ke kaňce v pracovním (!!!) posudku – na což jsem, jako těžce pracující manuál, mohl naštěstí z vysoka sr-át, což zase bylo důvodem k ještě větší nelibosti uvědomělých soudruhů normalizačního rychlokvasu. No, ale mělo to také pozitivní efekt. Dítkám otce-rebela bylo odepřeno studium oborů, které by si přáli

VAL
22. 5. 2022 13:49
Odpovědět  VAL

studovat a pro které měly předpoklady, takže z nich vyrostli pracovití lidé s kritickým myšlením a ne kamvítrpláště, což by jim jinak hrozilo. Ještě k těm loužím. V naší louži by vás za nevyzdobená okna soudruzi jebali a dávali by vám to sežrat a měli by vás za podezřelý živel, to vám garantuji, přičemž by vám zároveň pokorní zdobiči svých oken projevovali skrytou solidaritu a vás by měli za to dobrovolné přitloukání držáků za aktivistického svazáka na něhož je třeba dávat si majzla. Prostě jiná louže, jinej mrav. A co současnost? Testovací vakciny, máte? A co tečky? Máte všechny? Nosil jste roušku i v parku? Vyděšený... Mě děsí pouze poddajná stádnost a lidská blbost.

Albi
21. 5. 2022 19:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevím čím to je, ale mně se ta supervtipná přezdívka Putler nikdy ani maličko vtipná nezdála.
A tuplem ne v porovnání s českou schopností dělat si kvalitní legraci i z vážných témat.
Málo platné – když upadá už i vtip, s národem to nabralo nějaký špatný směr.

Vladimír
21. 5. 2022 19:48
Odpovědět  Albi

Putler Putinovi většinou přezdívají ti, kteří podporují nácky na Ukrajině. Svět je plný paradoxů.

Albi
21. 5. 2022 21:00
Odpovědět  Vladimír

To vím, ale přesto mi to připadá velmi laciné. Prostě na tom nic vtipného nevidím.

Kdysi dávno jsem znala dva – on se jmenoval Švestka, ona Suchá, vzali se a on přijal příjmení Suchý.
Moje kamarádka, která je znala taky, považovala za ohromně vtipné, když se na jejich adresu občas řeklo „suchá švestka“. Mně ne – to bylo tak očividné slovní spojení, že k tomu nebylo třeba žádného talentu.

VAL
21. 5. 2022 22:36
Odpovědět  Albi

No, ale nedivte se. Při tej drahotě už na jiný než na laciný vtipy nezbejvá.
Ale s tím Putlerem máte recht. Mě, když jsem na to narazil poprvé, dokonce na první dobrou ani nedošlo o kom je řeč, až po čase. Navíc ne tak, že bych si to rozdělil a pak si to vhodně doplnil, ale odvodil jsem si to ze souvislostí v článku! Až teprve potom mi to docvaklo. A když mi to konečně docvaklo, tak koukám a nic nevidím! Jako v té pohádce – mlha za mnou, mlha přede mnou. Tak to chci rozehnat a divím se kde se to tam vzalo – a on to hutný opar trapnosti. Hutný proto, že byl dvojitej – část za své dlouhé vedení, a ta větší část za slabomysnost té přibloudlé složeniny.

Lukas
22. 5. 2022 19:13
Odpovědět  Vladimír

Trojský kůň Greenskij Voloďa..

Ani nahá...jpg
Vladimír
21. 5. 2022 19:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Jó, po ukrajinských „osvoboditelích“ se jim jistě bude stýskat…

Gales
22. 5. 2022 09:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo lže ten i krade.Většina našich politiků lže.

Lukas
22. 5. 2022 19:17
Odpovědět  Gales

V tom se nemýlíš.

Kam jsme došli.jpg
Pavel
22. 5. 2022 09:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Je jasné, že 32 letá propaganda vymyla mozkovny spoustě příslušníků tohoto národa, že zde vznikne takové hnojiště jsem nepředpokládal, i když jsem založením víceméně pesimista co se týče hodnocení lidského rodu. Se zvířaty, těmi podle zoologie nazvanými nemám problémy. Nemít 70 pryč a svoje zdravotní problémy jako asi většina z nás, balím kufry a mizím z této země, která přestala být vlastí pro své vlastní občany. Podlehla západnímu kursu rusofobie a stal se z ní pouze protektorát s oddaným služebnictvem západních nadnárodních elit.

Pavel
22. 5. 2022 09:34
Odpovědět  Pavel

Klidně bych to vzal směr Rusko.

Juraj
22. 5. 2022 10:03
Odpovědět  Pavel

Pavle, takých ako ty, je nás asi viac. Mne tiež prekáža vysoký vek a zdravotné problémy

VAL
22. 5. 2022 14:12
Odpovědět  Pavel

Koukám, že je to tu samej dědek, včetně mě (1951). Dědkové Pavle a Juraji, bejt mi „cet“, balím saky paky, přibalím k nim děcka, pokud bych je měl, a razím směr východ. Nejspíš na Krym. Východ je budoucnost, záchod bezvýchodnost a zmar. Sice by mě sr-alo nesmírně, že po třísetletém exilu našeho rodu odtud po vzoru svých předků z r. 1627 prchám, ale oni by to pochopili. A odpustili by mi, že jedna odnož našeho rodu tu vydržela pouhých pětadevadesát let (děda a spol. se vrátili do staré vlasti v r. 1927 – na rok přesně po třech stoletích). A protože jsem zedník, budoval bych a stavěl až by mi praskala kůže na zádech. Ale tady? Marnost, marnost, a nic než marnost…

Rodic
22. 5. 2022 13:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Článek je dobrým zrcátkem nastaveným všem těch s vymytými mozky naší propagandou. Z čeho jde strach to je to vymývání mozků školákům pod patronací Českého rozhlasu. Přesně tak začali poštvávat mlade Ukrajince proti Rusům hned po roce 1990. Děsím se doby, kdy naše děti budou nadšeně rukovat na ruskou frontu s pokrikem „Za Ameriku, smrt Rusakum!“