AKTUALIZOVÁNO,..Jak skončí svoboda navždy

15.08.2022 · Autor: Antivirus.

To, že nás chce globální patokracie mít totálně pod kontrolou a sebrat nám veškerou svobodu, neni žádná novinka. Na tom pracujou cílevědomě přinejmenším stovky let, ne-li odjakživa. Za posledních dva a půl roku se ten trend zrychlil děsivym tempem. Ještě děsivější je, že na to většina lidí bez problémů přistoupila a spousta z nich si doteď myslí, že je všechno v pořádku. Vše, co se děje, je ale stále jen příprava na konečnej úder. Až přijde ten, svoboda skončí navždy.

Pod záminkou falešný pandemie byla populace programována, aby si zvykala na nevídaný množství omezování svobody. To, co bylo před třemi lety nepředstavitelný, dnes považuje polovina lidí za normální. Nelegální zásahy do soukromí na denním pořádku, výhrůžky a donucování k něčemu, o co většina lidí zjevně nestála, totalitní atmosféra plná nátlaku a udavačství, cenzura horší než za komančů, ztráta zaměstnání kvůli nepodvolení se, pošlapávání Ústavy vládou – to vše vidíme všude kolem sebe a půlka populace je tak zblblá, že tomu často ještě fandí.

Pak pod záminkou války na Ukrajině, která se zbytkem Evropy prakticky nijak nesouvisí (a už vůbec ne s Amerikou a dalšíma světadílama), proběhlo další kolo destrukce, prostřednictvím sankcí (u nichž už snad každej vidí, že nevedou k oslabení Ruska, ale EU), spolu s atmosférou ještě větší netolerance k nepodvolenejm. To vše přineslo další rozklad společnosti, štvaní lidí proti sobě, šíření strachu, a posílení moci vlády, která už v podstatě operuje na bázi terorismu.

Je to všechno součástí agendy Velkýho resetu, jehož cílem je, že nebudete nic vlastnit, protože všechno, včetně vás, bude vlastnit hrstka psychopatů. Likviduje se samostatnost a nezávislost lidí, kde to jen jde. Přispívá k tomu třeba Green Deal, kterej omezuje náš přístup k energiím a přinese nedostatek nejen tý energie, ale všeho, co na ní závisí, což je téměř všechno.

Dál je tu politika monokultur rozdělenejch do různejch částí světa pod kontrolou těch nejhorších korporací, která zajišťuje, aby žádná země nebyla soběstačná. Vidíme masivní snahu přesunout kontrolu nad produkcí potravin od nezávislejch farmářů do rukou pár korporací. V nezávislosti v oblasti energií a produkce potravin je velká síla obyčejnejch lidí postavit se totalitě, a proto se globální patokracie všemožně snaží nám tu nezávislost sebrat, viz například současná situace v Holandsku.

Situace je už teď zoufalá, ale je tu jeden krok, na kterym se pracuje, kterej ji promění ze zoufalství na totální beznaděj. Tim krokem je zavedení digitální měny a zrušení fyzickejch peněz.

Bezhotovostní otroctví

Jakmile se zruší možnost platby hotovostí, je konec. Lidstvo prohrálo. Žádná svoboda už nikdy nebude. Zotročení lidstva hrstkou psychopatů bude kompletní. Možnost odporu bude prakticky nulová. Vše, co se stalo doteď, je jen slabej odvar proti tomu, jak by to vypadalo, kdyby se všechno přeorientovalo na centrálně řízenou digitální měnu bez možnosti platit jinak.

Obávám se, že jen málo lidí si uvědomuje rozsah tohodle průseru. Ty důsledky by byly devastující. V první řadě, vládní špehování by víceméně dosáhlo dokonalosti. Téměř ke všemu, co děláte, potřebujete peníze, a s centrální digitální měnou bude vláda okamžitě vědět o každej finanční transakci. Nic si nekoupíte bez vědomí vlády. Budou vědět co, kdy a kde jste si koupili. Všechny tyhle informace o vašem počínání budou k dispozici těm nejhorším zrůdám v naší společnosti, jako je třeba Blít Rakušan.

To, že budou vědět o všem, co děláte, je ale jen začátek. Co je mnohem horší, je to, že to budou moc ovlivnit. Když máte papírový peníze v kapse, vláda na ně nemůže a nemůže vám diktovat, kolik a za co můžete utratit. Peníze máte pod kontrolou vy. S digitální měnou nemáte pod kontrolou vůbec nic. Vláda vám může kdykoliv omezit přístup k penězům, diktovat, kolik a za co můžete utratit, anebo vám to všechno kliknutím myši sebrat a neuděláte s tim nic.

Mnozí z vás možná četli na Aeronetu článek o CSRQ-SM. Nevim, nakolik jsou ty konkrétní informace pravdivý (a nakolik se třeba někdo snaží lidi zastrašit a sebrat jim naději), ale je to rozhodně dobrá ukázka toho, jak by ten výsledek zavedení digitální měny a zrušení hotovosti moh vypadat. Zhruba takhle by si to globalisti představovali, a pokud to včas nezastavíme (a včera bylo pozdě), tak takhle nějak lidstvo dřív nebo pozdějc dopadne. Že tam ta snaha z jejich strany je, tím si můžeme bejt jistí.

Jak daleko v tomhle směru opravdu jsou a nakolik se jim plány daří, je jiná otázka, ale rozhodně jsou dál, než si 90% lidí myslí a je třeba udělat všechno pro to, aby se další kroky blokovaly a znemožňovaly, jak jen to jde. Každej krok timhle směrem je další hřebík v naší kolektivní rakvi a spálenej most za náma. Jakmile se něco zavede, je hrozně těžký to zase zrušit. (Vidíte, že na mnoha místech jsou ve světě dodnes povinný roušky, ačkoliv každej, kdo má mozek, ví, že je to úplně k ničemu.)

V tomhle je to hlavní nebezpečí věcí, jako jsou COVID pasy. Ne proto, že by samy o sobě byly totální katastrofou, obzvlášť kdyby byly jen dočasný, ale proto, že jsou odrazovym můstkem pro ještě horší věci. A digitální měna, používaná prostřednictvím nějakýho mikročipu, karty, nebo telefonu, se samozřejmě rozvine v něco mnohem většího než jen způsob placení.

Je jedno, jestli se všechno zavede najednou nebo krok za krokem. Jakmile to začne, už to nejspíš nikdo nezastaví. Je jen otázka času, než se na ten čip kromě přístupu k financím přidá hromada osobních informací o vás, včetně třeba zdravotních, který se budou neustále rozrůstat. Informace o tom, jestli jste se nechali zapíchnout experimentální injekcí jako správní otroci, nebo jestli jste neposlušní „nepřátelé státu“, bude samozřejmostí. A další samozřejmostí bude, že když budou vaše informace nevyhovující, tak se třeba nikam nedostanete a nic si nekoupíte.

Jakmile se dostaneme do týhle fáze, vládnoucí jelita budou přidávat další a další výhody pro sebe a omezení pro vás, a vy už nebudete mít jak se tomu bránit. Váš přístup k čemukoliv bude jen přes tenhle digitální čip, a když se vládě nebude líbit, jak se chováte (jako například, že jste antivaxeři nebo pro-Putinovci – a opravdu nezáleží na tom, jestli je to pravda, nebo si to vláda jen myslí), tak vám ten čip vypnou. A vy s tim nic nenaděláte.

Trendu digitalizace peněz a rušení hotovosti je proto třeba klást maximální odpor. V Rakousku sepsali petici, na jejímž základě by měla bejt hotovost zakotvena jako ústavní právo. Je potřeba, aby se ta samá snaha co nejdřív objevila i u nás a všude jinde. Je to logickej krok, kterej by moh tenhle monstrózní plán překazit. Samozřejmě šance to do tý Ústavy dostat je v dnešní situaci dost malá, když nám vládnou lidi, kteří používaj Ústavu jako hajzlpapír, ale pokud by se ta snaha rozjela třeba v deseti zemích EU, dalo by se s tim snad něco dělat.

Situaci značně komplikuje fakt, že většina lidí se nechá oblbnout, zastrašit nebo zmanipulovat celkem do čehokoliv. To jsme za ty poslední dva roky viděli naprosto zřetelně. Jak jsem nedávno poznamenal, většina lidí dá přednost pohodlnosti před čímkoliv jiným. Digitální měna bude pochopitelně propagovaná jako hrozně pohodlný a výhodný řešení spousty problémů. A přijímače na to opět skočí, protože nemyslí a přijmou cokoliv, o čem jim vláda řekne, že je to dobrý.

Digitální bezhotovostní otroctví je dost špatný samo o sobě, ale je tu ještě další část globalistický agendy, která to dorazí úplně.Bioroboti s mikročipy v těle

Implantace mikročipů přímo do lidí neni nic novýho. Děje se to už hezkejch pár let a tisíce lidí v mnoha zemích si dobrovolně nechávají implantovat čipy do svejch těl. Začalo to s omezenejma funkcema, ale ty se rychle rozrůstaji. Jak je vidět na obrázku nahoře, otázka implantátů za účelem sledování naočkovanosti se v mainstreamu během jednoho roku proměnila z „bizarní antivaxerský konspirační teorie“ v pravdu. (Což se poslední dobou stává podezřele často.)

V posledních letech jsme slyšeli i to, že už teď máme technologii, která umožňuje implantovat mikročip jehlou, a teda potenciálně skrz vakcinaci. Pokud si myslíte, že by dnešní vlády ve spojení s korporacema (nebo korporace s pomocí vlád?) nedaly mikročipy do vakcín, aniž by vám to řekly, tak nedáváte pozor. Vlastně ani tak úplně nevíme, jestli už tam nějaký nejsou. Je tu teda i jistá možnost, že by se jim mohlo podařit do lidí ty čipy dostat, aniž by někdo vůbec věděl, co s ním dělaj. Kdo si neni jistej, čeho všeho jsou patokrati schopní, může si poslechnout toho magora Harariho. Nechat do sebe cokoliv píchat je dnes ohromnej risk z mnoha důvodů.

Píchání mikročipů do lidí je, stejně jako digitální měna, špatný samo o sobě, ale spojení jednoho s druhym je už totální katastrofa. A šváb Klaus se nijak netají tim, že očekává, že běhen deseti let budeme očipovaní všichni (kromě něj a jeho kamarádů). Začne se čipama v ruce, ale postupem času se míří na čipy přímo v mozku. Bohužel nic z toho už dávno neni sci-fi. Technologie tu je. Jen je potřeba ji lidem vnutit.

Co všechno můžeme očekávat, že bude umět tenhle (nejdřív „dobrovolnej“ jako byly fuckcíny a pak povinnej) čip, nejdřív na nějakej kartě a pak v našem těle?

• Identifikace. Bude fungovat jako občanka. Jen může mít tisíckrát víc informací, než ta plastová.

• Osobní informace všeho druhu, který si bude moc lehko přečíst jakejkoliv úřad a podobně.

• Zdravotní informace, včetně opíchanosti potlačovačem imunitního systému.

• Přístup k… čemukoliv. Do práce, do vlastního domu, do sejfu. Prostě univerzální klíč. Ke kterýmu bude mít klíč vláda.

• Peníze. Bez čipu nic nekoupíte. A váš čip bude ovládat banda parazitickejch psychopatů.

• GPS – sledování na steroidech. Už nikdy nebudete nikde, kde vás vláda nenajde. Vždycky budou vědět, kde přesně jste.

• „Social credit“ – informace o tom, jak vzorní jste občani, už se na různejch místech taky rozjíždí.

A to určitě nebude všechno. Možnosti jsou nekonečný.

Samozřejmě vám se bude předkládat hlavně ta pohodlnost a bezpečí. Nebudete muset nosit občanku a klíče, a tudíž je nemůžete nikdy ztratit a nemůže vás o ně nikdo okrást! (Akorát si tu občanku může přečíst policajt na dálku bez vašeho vědomí, s celou vaší 500-stránkovou složkou, a ten klíč od domu vám můžou vypnout.) Když budete potřebovat první pomoc, záchranka bude hned vědět vše o vašem zdravotním stavu, alergiích, atd! (Ale vláda a policie bude vědět o všech vašich nemocech, včetně třeba pohlavních, jaký berete prášky, co vás ohrožuje, a podobně.)

Budete mít všude přístup jen mávnutím ruky, kterou pravděpodobně nikdy nezapomenete doma! (Ale pípací průchody jako na letišti budou časem všude, a pokud se znelíbíte vládě, tak neprojdete prakticky žádnejma dveřma ve veřejnym prostoru.) Nemusíte nosit peněženku ani kartu! Zaplatíte všude snadno! (Akorát když nebudete poslušní otroci, tak nezaplatíte nikde.) Díky GPS se vám nikdy neztratí děti! (Budete o nich ale vědět nejen vy, ale i vláda – a kdo ví kdo ještě – stejně jako o vás, a to hlavně v případech, kdy se vám to tak úplně nemusí hodit.)

Představa, že tohle někomu poskytne nějaký „bezpečí“ je podobná, jako představa, že zřízením si emailu na gmail.com budete mít „bezpečnej“ email. Nechat si implantovat mikročip, kterej ovládá vláda, je jako dát svoje osobní maily do rukou největšímu globálnímu špehovi. Nebo jako nechat lišku hlídat kurník, jak se tak říká.

Elektrouba na ovládání

To všechno je ale pořád ještě ta mírnější stránka problému. Jedna věc je, že si o vás někdo (grázlové typu Fialovej Hnus) může přečíst jakýkoliv informace. Je třeba si ale uvědomit i tu druhou stránku věci: na čip, z něhož se daji číst věci, se dá i zapisovat. A od toho se už odvíjí neskutečný množství hodně vážnejch problémů a řítíme se do totální totalitní dystopie.

Mikročip funguje na bázi elektrickejch signálů. Lidský tělo je plný elektrickejch impulsů, který vyžadujou dost velkou přesnost a rovnováhu, aby tělo (ale i mysl) fungovalo správně. I minimální vychýlení z rovnováhy může mít katastrofální následky. Je třeba se pořádně zamyslet nad tim, jak by rádiovej přijímač ve vašem těle moh ovlivnit vaše normální fungování.

V jednom článku jsem čet větu, „Žena sedící vedle vás může mít implantát, který pomalu uvolňuje hormony zabraňující tomu, aby otěhotněla.“ No to je úžasná vymoženost, říkáte si, pokud máte v hlavě vyzkratováno už teď. Co se nám tady říká, je to, že ten čip ve vás může ovlivňovat činnost vašich hormonů. A dálkový ovládání může mít třeba Pekarová. (A k tomu její dálkový ovládání bude mít nějakej šváb.)

Hormony ovlivňujou v těle spoustu věcí, včetně nálady a pocitů. Opravdu chcete mít ve svym těle něco, co dává vládě přístup k vašim hormonům? Co potom brání vládě nenápadně vyvolat v miliónech lidí vztek, když se jim to hodí, nebo naopak deprese, letargii a nezájem? Nechcete novou vakcínu? Neni problém – na chvilku vás trochu „vypnem“ a v nestřeženym okamžiku to do vás píchnem.

Už před pěti lety tu byly články o tom, jak ty mikročipy můžou vylepšit sluch a zrak, nebo dokonce pomoct s mentálníma poruchama. Jestli vám to ještě myslí, rychle si uvědomíte, že když vám ten mikročip v těle dokáže zlepšit zrak nebo mentální stav, tak je dokáže i zhoršit. Pokud to dokáže vyléčit nemoc, dokáže jí to i způsobit. A opět je třeba si připomenout, kdo má dálkový ovládání. Vy to nebudete, a ani nebudete vědět, kdo všechno k tomu má vlastně přístup.

Co se může pokazit?

Než se lidi začnou rozplývat nad propagovanejma výhodama implantovanejch mikročipů, měli by se dlouze zamyslet nad tim, jaký z toho můžou vzejít problémy. Je totiž velkej rozdíl mezi tim, když se vám rozbije televize nebo auto, a když se rozbije mikročip ve vašem těle, na kterym je závislý skoro všechno, co děláte.

Co třeba jen obyčejný poruchy? Jak spolehlivá je třeba vaše wifina doma nebo v práci? Stačila by vám taková spolehlivost u mikročipu, kterej funguje jako platební karta a klíče od bytu? Že se to vyřeší silnějším a všudypřítomným signálem? No, když vidíme, jaký zdravotní problémy způsobuje WiFi nebo mobil, jaký to asi bude, když ten signál budou prát pod parou 24 hodin denně přímo do vás? Vsadíme se, že si za pár let přečtete o „nečekaném nárůstu rakovin s neznámou příčinou“?

A co teprv, když přijde nějakej ten pořádnej blackout? Až bude celá společnost dělat všechno přes čipy v těle a přestane fungovat elektřina kvůli plošnýmu výpadku, co pak? To bude určitě zábava.

Pokud chtěji někteří spoluobčané mít digitální peníze a mikročip v ruce, fajn. Ale musí tu bejt zaručená alternativní možnost dělat to takříkajíc „po staru“. Problém je, že jakmile na to přistoupí půlka společnosti (což jsou vymytý mozky, takže to půjde rychle), tej druhej půlce se to zanedlouho nařídí povinně taky. Tenhle trend tu zřetelně vidíme.

Ale poruchy pořád nejsou ten největší problém. Ty jsou náhodný, ne tak častý, a nediskriminujou. Ještě horší jsou ty problémy, který jsou záměrný.

Máme tu třeba hackerský útoky. Dokonce i příznivci implantovanejch mikročipů připouští, že se to dá lehko hacknout. (Možná stejně snadno jako americký volební přístroje.) To by ale otvíralo dveře pro zločinnost nepředstavitelnejch rozměrů. Když se někomu podaří napojit na váš čip, budete v háji. Ten člověk bude mít přístup k vašim penězům a všem osobním informacím, klíče od vašeho bytu, atd. Bude vás moct sledovat a vydírat. Jakou si tak asi myslíte, že proti tomu budete mít ochranu? Kdo vám pomůže? Policie ČR? Hahaha.

Přitom opět připomínám, že i bez zjevný kriminální činnosti budou mít přístup k vašemu čipu ti nejhorší z nejhorších – vládnoucí vrstva globálních parazitů. I kdyby se ty čipy začaly používat nějak zdánlivě „neškodně“ (což prakticky nehrozí), tak je tam ale vždycky možnost aktualizací. (Pokud máte zkušenosti s aktualizacema Windows 10, tak to by vás mělo dostatečně vyděsit.) Prostě vám všem jednoho dne ten software na vašem čipu pozmění. Myslíte si, že vás o těch aktualizacích budou informovat? Ne. Nebudete mít vůbec tušení, co ten čip ve vaší ruce (nebo mozku) vlastně umí. A nebudete mít žádnou moc to jakkoliv ovlivnit.

Nebo co když někdo napíše počítačovej virus, kterej ty mikročipy napadne? Máte v sobě antivirus? (Já už jsem se samozřejmě jako Antivirus narodil, ale většina lidí to štěstí nemá.) Těžko říct, jestli by byl horší virus, kterej rychle způsobí kolaps celýho systému, nebo nějakej nenápadnej, kterej bude pomalu ale jistě páchat škody v pozadí.

Ohledně kvality a neškodnosti mikročipů můžeme poznamenat, že je to technologie od stejnejch lidí (myslim ty, co to všechno řídí), co nám dali covid injekce, a víme jak dobře ty fungujou a jak jsou prospěšný. Tihle lidi nás diagnostikujou testem, o němž jeho vynálezce (Mullis) řek, že nedokáže diagnostikovat nemoc a cpou nám mRNA fuckcíny, o nichž jejich vynálezce (Malone) říká, že by se měly zastavit. A teď nám cpou digitální měnu (a později ty implantovaný čipy).

Vymejvání mozku nikdy nebylo jednodušší

Jestli i čip v ruce dokáže ovlivnit hormony a tudíž aspoň do nějaký míry náladu a chování, tak čip v mozku už ovlivní celkem cokoliv. Dá se čekat, že by se daly ovlivnit i vaše vzpomínky a myšlenky. Pak už jste opravdu elektroubové na ovládání a nemáte vůbec žádnou svobodu.

Ale na vymejvání mozku stačí mnohem míň než přímý ovlivňování myšlenek. Stačí modifikovat frekvenci mozkovejch vln (což je celkem snadný s dnešní technologií) tak, abyste byli přístupnější informacím (ovlivnitelnější), a o ty „správný vlivy“ už se postará mediální propaganda. Stačí trochu otupit vaší ostražitost a reklamy a propaganda se postaraj o to, abyste věřili všem těm správnejm věcem.

Když bude chtít vládnoucí vrstva zavýst nějakou nepopulární změnu, nemusí vás programovat přímo. Stačí naprogramovat pár lidí, aby způsobili nějakej konkrétní problém (což už se běžně stává, ale takhle to bude lehčí), pak vláda přijde s řešením (což je to, co chtěli zavést), vám jen malinko ovlivní náladu (třeba budete při sledování problému produkovat víc adrenalinu a při navržení vládního řešení víc serotoninu), a vy budete šťastní, že to za vás vláda vyřeší a vy můžete dál sedět na prdeli a oddávat se nějakej retardovanej zábavě, která vás udržuje v nezájmu o cokoliv, na čem záleží.

Nepodvolení

Jedním z hlavních důvodů pro digitální měnu a mikročipy je ten, že se téměř totálně zničí možnost odporu proti patokracii. Budete-li kritizovat vládu, tak vám nevypnou jen webový stránky, ale vypnou přímo vás. Zmizí vám prachy z účtu, nikdo vás nikam nepustí, a dělejte si, co chcete. Odmítání vakcín se nebude tolerovat. Sympatie s Ruskem taky ne. Ani nedostatek vyšilování nad změnou klimatu, stejně jako nedostatek nadšení pro navrhovaný „řešení“.

Kdekoliv projdete dveřma, ozve se hlasitej alarm, že je na místě nebezpečnej terorista. Lidi samozřejmě uvěří, že jste opravdu teroristi, protože… se podívejte na poslední dva roky. Lidi uvěří čemukoliv. Navíc, když vám trochu zamíchaji s hormonama, tak se možná i jako teroristi budete chovat, nebo aspoň jako blázni, a lidi pak budou jen rádi, když vás policie pro jejich bezpečí odklidí.

Co budou „vypnutí“ lidi dělat? No, jako jedna možnost se nabízí, že půjdou a vyříznou ten čip z někoho jinýho, třeba z vás. Zároveň ze sebe vyříznou ten svůj, aby nespouštěli alarmy (a vláda jim nehejbala s hormonama) a budou pípat tim vašim. Tim taky budou třeba mít i přístup k vám domu, zatímco vy ne. Až to nahlásíte a váš čip se zablokuje, jeho novej majitel ho zahodí a půjde si z někoho vyříznout novej. Život s čipama bude opravdu bezpečnej. (Říkali to přece na ČT.)

Kdyby si nějakej nepodvolenej chtěl hrát na MacGyvera a přes vypnutí proti vládě bojovat, budou ho honit roboti a vraždící drony. V lepším případě ho rychle zneškodní. V horším případě dostane uspávací střelu a skončí v instituci, kde se na něm budou dělat experimenty na téma „jak udělat z nepodvolenýho podvolenýho“.

Jediná možnost, jak tomu všemu utýct, bude ten čip vyříznout a zdrhnout někam hodně daleko a tam žít naprosto nezávisle na systému. Což je ale v dnešní době dost obtížný a brzo to bude téměř nemožný. Nikdo by vám nepomoh, protože všichni budou sledovaní na každym kroku a pomoc „teroristům“ se bude těžce trestat. A satelity a drony vás nakonec najdou i bez čipu.

Samozřejmě na to, aby se dal člověk „vypnout“, neni třeba implantovanejch mikročipů. Bohatě k tomu stačí povinná digitální měna. Vymazání vašeho konta, spolu s kontrolama na každym kroku (k čemuž jsme se s convidem hodně přiblížili), vám znemožní normální život a nikdo z podvolenejch otroků pro vás nehne ani prstem. Takže jestli chceme žít svobodně a ne jako vězni, tohle se nesmí stát.

Jestli nezabráníme zrušení platby v hotovosti, čeká nás doživotní digitální koncentrák.


https://bit.ly/3QtovDV

4.4 18 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.4 18 hlasy
Ohodnotit příspěvek
90 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
15. 8. 2022 23:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Přesně tak! Proto také mám hnutí Gesara/Nesara, či jak to nazvat, za plám B či C Velkého resetu, pokud by plán A, který na nás právě zkouší, nevycházel, a proto jsem tu proti němu tak úporně brojil. Dloutanánskej popis jakého ohromného dobra bychom byli součástí a na konci toho všeho dobroserveství maličkost – zrušení hotovosti a digitalizace. Byl jsem dokonce takový idiot, že abych si ověřil svůj intuitivní dojem z letem světem přelétnutí článku, že jsem se jím zabýval podrobněji a strávil tím pár hodin, bych náhodou nekřivdil. Přitom to bylo absolutně zbytečné – cokoli, čehož součástí je zrušení hotovosti a digitalizace, je cestou do pekla otroctví, ať už by to bylo jakkoli a čímkoli opentleno.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jar
16. 8. 2022 07:38

Gesara Nesara pochází ze západu a je to jen další blbnutí lidí.Kde je ta jejich osvobozenecká armáda,celé roky prý osvobozují lidstvo a kdenictunic,jen neustálé kecy dokola,další oblbování ovcí.Co kdy přišlo z té strany světa ? Víme.

Milan ze Zahrady Čech
16. 8. 2022 19:04
Odpovědět  jar

K tomu do toho montují metafyzično a mysteriózno a laskavou spravedlivou ekonomii a grafy a tabulky a vůbec co se dá, jen aby se v té záplavě troubové utopili a aby za všechny ty pentle schovali to hlavní – digitalizaci a zrušení hotovosti.

Lev Prchala
16. 8. 2022 08:06

Vždyť to vidíš všude……plaťte kartou a může vyhrát??????
Seru jim na to z vysoka!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
16. 8. 2022 08:46
Odpovědět  Lev Prchala

Když stojím u pokladny a prodavačka se mi zeptá kartou nebo hotově, tak jí odpovídám že doopravdovými penězi, ne virtuálními. Z 80% úsměv a tak to má být, tak je to správné!! 🍀🍀😇

Gene
16. 8. 2022 08:51
Odpovědět  Pavel K

Pavel, doopravdickymy? Naivo.

Pavel K
16. 8. 2022 12:01
Odpovědět  Gene

No ták alespoň něco držím v ruce, no!! To se mi snad nezdá né?!!
Hnidopichu, musíš mi za každou cenu rozkopat bábovičky, počkej já ti tam do tý Kanady přijedu naoplátku zmlátit černochy. 🤣🤣

Lev Prch
16. 8. 2022 15:18
Odpovědět  Pavel K

Vyprdni se na bábovky a začni plést svetry 😁

Pavel K
16. 8. 2022 15:49
Odpovědět  Lev Prch

Bude pršet!!

Lev Prch
16. 8. 2022 18:05
Odpovědět  Pavel K

Už kape,Pekari -Adamovi na maják 🤪

Gene
16. 8. 2022 18:27
Odpovědět  Pavel K

Pavel to ja drzim neco doopravdickeho i pri curani. Penize uz davno nejsou doopravdicke. V Kanade zrusili i ten cent, proto ze mel hodnotu. Pavel v tom pripade ti zaplatim i letenku.

Milan ze Zahrady Čech
16. 8. 2022 19:23
Odpovědět  Lev Prchala

Já nemám nikde účet ani žádnou kartu doposud. Dokonce jsem kvůli tomu odmítl i pár zaměstnání co prduch, když bylo podmínkou mít účet, aby mi na něj mohli posílat chechtáky. Nas-rat! Tak samo když jsem zedničil a narazil jsem na zadavatele ve švarcsystému, bych pro něj to a to zmáknul a platba přes účet. Nas-rat! Dokonce jsem takovej paranoik, že když jsem minulý rok dostal k narozkám „chytrej telefon“, tak jsem sice jásal a projevoval nadšení až do stropu, ale pak jsem práskacího de-bila zapomněl ve vlaku (mám ho v šuplíku) a vrazil jsem simku zpátky do své jednoduché Nokie, o které mám – možná mylnou – představu, že sice je možné přes operátora vysledovat kde se poflakuju, ale že nehlásí nonstop každé moje hnutí přes satelit nějakým šmírovacím šmejdům. Ale i tak, když vyhlásili toho zaracha a karanténu a všechny ty pí-čoviny a někam jsem potřeboval jet, nechal jsem Nokii s tou paušální simkou doma a flákal se světem s jiným telefonem s „divokou kartou“. Ať žije paranoia!

anonym
16. 8. 2022 00:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Petice?! A jo. Toho se urcite jelita leknou.

Pavel K
16. 8. 2022 08:53
Odpovědět  anonym

I ty demonstrace jsou k 💩💩 pokud tam nepřide půl mega a s vidlemi.
Loupá mě v kříži, mám pocit, že spousta lidí bude 3.9. zklamáno. Rád bych se mýlil. Ale okolo sebe když vidím ten materiál, tak bych plakal.

Lev Prchala
16. 8. 2022 09:14
Odpovědět  Pavel K

Pokud se nesejdem,pak si nezasloužíme……

Pavel K
16. 8. 2022 12:11
Odpovědět  Lev Prchala

Souhlas!! Ale tohle já melu už dlouho a proto dávám za příklad svoje přitroublé okolí a mluvím neustále o zdejších pokrytcích, kterým to zcelého sedce už i přeju. Holt jsem a budu sswyně, ale já trpím jako zvíře, když to vidím a také mě nikdo nelituje, bo naopak heleďte ho kreténa co to furt plácá. Pozor ale i doma, mají mě tuna za Madmena. 🤦‍♂️🤦‍♂️😢

PENNYS
16. 8. 2022 10:22
Odpovědět  Pavel K

TOHLE JE PRAVDA !! DEMONSTRACE SE DNES DĚLÁ ,UŽ JINAK

Potlesk.png
Pavel K
16. 8. 2022 15:51
Odpovědět  PENNYS

Ahoj kráná věcičko. 🤣🤣🤣👍🙋‍♂️

zdena
16. 8. 2022 17:40
Odpovědět  Pavel K

Co bude 3.9 ? Něco mi uniklo ?

Lev Prch
16. 8. 2022 21:14
Odpovědět  zdena

Demonstrace na Václavském náměstí.

zdena
18. 8. 2022 17:56
Odpovědět  Lev Prch

díky 🙂

Markýza
16. 8. 2022 09:43
Odpovědět  anonym

Spoléhejme na Hravardův zákon.
A mmch, ještě nikdo mi neodpověděl na otázku, jak budou ve světě bez keše fungovat mafie.
Na námitku, že se „legalizují“ odpovídám, že vždy se najdou mafie mafií.

Milan ze Zahrady Čech
16. 8. 2022 19:33
Odpovědět  Markýza

Odpověděl. Já asi před měsícem. Nejsem si jistý zda zrovna vám, ale odpověděl. Když si drobet roztočíte mozkové závity, přijdete na to sama. Máte na to, jen chtít. 🙂

Gene
16. 8. 2022 19:56
Odpovědět  Markýza

Markyzo, vzdyt nejvetsi mafie vas chce te hotovosti zbavit a ti mensi? Cerny market vzdy byl a bude.

[Trol-1] spam Mila
16. 8. 2022 01:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Taky mne mrzí, že vládne v Kremlu patokracie. Na světová spiknutí typu resetu či jiných blbin nevěřím. To jsou jen pohádky pro prosťáčky. Volič SPD ze mne nebude.

sizok
16. 8. 2022 07:00
Odpovědět  [Trol-1] spam Mila

Raději patokracie, než vlezdořiťácká banda modrožlutých hov-en.

Gene
16. 8. 2022 07:22
Odpovědět  [Trol-1] spam Mila

Prostacek jste vy a pritom jeste hlupak, ktery si neumi overit fakta, ale citi ze musi placat.

[Trol-1] spam Mila
16. 8. 2022 07:44
Odpovědět  Gene

Jasný, Vy si je ověřujete na solidním ruském či Ruskem placeném zpravodajství. Lepší než BBC 🙂

Gene
16. 8. 2022 07:55
Odpovědět  [Trol-1] spam Mila

Copak reset jde z Ruska? Jeden blbejsi jak druhy. Staci se podivat na jejich propagandu.

Lev Prchala
16. 8. 2022 08:08
Odpovědět  [Trol-1] spam Mila

Goebels 24 ti nepomůže,nemáš mozek!

sizok
16. 8. 2022 08:22
Odpovědět  Lev Prchala

Kde nic není, ani ukrajinec nic nesebere.

Lev Prchala
16. 8. 2022 08:28
Odpovědět  sizok

A že ten krade ve velkém,ani poledne nedrží.

Lev Prchala
16. 8. 2022 08:07
Odpovědět  [Trol-1] spam Mila

F73+A52+F22+F100+F200+F600+F800…..havlochuji!

janle57
16. 8. 2022 09:58
Odpovědět  [Trol-1] spam Mila

Prosím Tě,nezbyly Ti ještě v kapse nějaké přihlášky do STAN ?

Milan ze Zahrady Čech
16. 8. 2022 19:35
Odpovědět  janle57

Taky chcete ušetřit za hajzlák?

Lev Prch
16. 8. 2022 21:15

To těžko,ty přihlášky už jsou plný 💩💩💩💩💩

Milan ze Zahrady Čech
17. 8. 2022 02:32
Odpovědět  [Trol-1] spam Mila

Teprve až teď můžu zareagovat. Když jsem včera časně po poledni vstal a pak mě udeřil do očí váš přís-erek – a že to byla šlupka přes celý brejle – a přečet si, že z vás nebude volič SPD, přišlo mi to tak líto, že jsem se rozplakal. A plakal jsem a plakal a plakal a brejle jsem měl jak když nejdou v dešti stěrače a nic jsem neviděl. Teď už je to lepší, už jen tak teskně pofňukávám žalem, že nerozšíříte naše řady. Nechcete si to ještě rozmyslet?

Pijack
16. 8. 2022 07:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Na ochranu svobody existuje jeden velmi účinný recept – ignorovat, nezúčastnit se, neschvalovat, opovrhovat, zesměšňovat… a v konečném důsledku si člověk musí dokázat nastavit vlastní životní hodnoty a neakceptovat ty jemu vnucované. Jde to a ne že to nejde. Osobně v ukradení svobody nevěřím, protože jsem se to naučil už v jednom režimu. Ten současný ignoruji a rád sypu písek do soukolí této mašinerie. Podnikám svobodně – tedy vrátil jsem se do šedé ekonomiky. neplatím těm sviním daně z příjmu již od počátku „pandemie“. Za to že lžou a mystifikují veřejnost… a za tu postupnou salámovou metodu, kterou zavádí. I když, část veřejnosti zůstanou idioti, tomu se vyhnout nelze. Ale v osobním životě není problém idiotizmus u bližních rozeznat. Osobně takovými lidmi opovrhuji a mohu odpřisáhnout, že mi to nedělá žádný problém. Umím s tím žít, protože si najdu přátele z té mé strany 🙂

Pavel K
16. 8. 2022 15:58
Odpovědět  Pijack

Pravdu máš srátt na ně i když oni hodně koušou a ještě jim to vyhrábla usnadňují. Ale přece jsem se dnes musel zasmát, když jsem na PL koukal na video včerejší diskuze Kubek vs Vlálek. Kubek se tam málem rozbrečel, jak už nad antivaxery zlomil hůl, že je zklamán a že už stratil motivaci nás přemlouvat, když máme to středověký myšlení. 🤣 🤣 🤣 Ať mi dává pusy na prdku holou. 😋 😋 🤦‍♂️ 🙋‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
17. 8. 2022 11:05
Odpovědět  Pavel K

Pavle,myslím,že bychom alespoň my dva milerádi Kubkovi a spol.naše nevyužité pseudovakcíny přenechali!!!!Co Ty na to?.-)

Pavel K
17. 8. 2022 11:17
Odpovědět  Lev Prchala

Jj, souhlas, já mu je klidně i rejpnu, když mi ho podržíš!! 🤣🤣🤣🙋‍♂️

Pavel
17. 8. 2022 08:25
Odpovědět  Pijack

No dobře,to jsme si mysleli u senátu též.Nepůjdeme k volbám a pro neúčast se senát zruší,kulový! I kdyby tam šel jen jeden idiot,tak prohlásí ty volby za platné a senát dnes je téměř 100% těch nejhorších asociálů typu Pekarová,Langšládlová,Němcová, Rakušan a spol!Blby je nutno ignorovat,ale zlu se musíme postavit a bojovat proti němu jako naši předkové viz.“pražská defenestrace“.Ale první se musíme přesvědčit co je dole, aby to nebylo opět do měkkého!

ijn
16. 8. 2022 08:09
Ohodnotit příspěvek :
     

VOLBY9/2022 JSOU REFERENDEM O fialové koalici na obcích a městech, nevolit i jejich zakuklence v různých Praha sobě, PRO Plzeň,…..kandidáty lze dohledat s jejich ODS+TOP+KDU+ČSSD minulostí,….staré psy novým kouskům nenaučíš!!! NEVOLIT PSYCHOPATY A ZRÁDCE!!! NEVOLIT STÁVAJÍCÍ POLITIKY – VŠECHNY, POUZE NOVÉ KÁDRY LZE POVĚŘIT VÝKONEM SPRÁVY NAŠÍ VLASTI!!!

sizok
16. 8. 2022 08:21
Odpovědět  ijn

Obávám se, že to nedopadne lépe.

PENNYS
16. 8. 2022 10:28
Odpovědět  ijn

MÁTE PRAVDU vyděli jste přihlášky do senátu a sněmovny?Víte kdo většinou chce do těch profláknutých organizacích ??? VĚTŠINOU JSOU TO STAŘÍ ZNÁMÍ K TEŘÍ NEUSPĚLI V MINULÉ VLADĚ !!!

jar
16. 8. 2022 08:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Je potřeba se odpojovat od systému.Neposlouchat,ignorovat,dělat si svoje a spojovat se s lidmi,co systému neslouží.Vždyť každý,kdo tomuto systému slouží se stává jeho otrokem a ovcí,navíc tento systém je satanický, je to uctivání satanismu,dokonce už velmi otevřeně všude vystupují a dokonce !!! tihle uctívači satanismu už schvalují i kanibalismus ( viz švédský profesor co to navrhuje,anebo zprávy z výslechů zajatců azova z uk,pití lidské krve při rituálech,lovení a zabíjení dětí…) Systém ,,západu“ dospěl do konešné fáze, fašizmu a nacismu,včetně uctívání satanismu.Tomuto systému naplno posluhují i naši politici a vláda bez rozumu.Není pro nás,posluhují tomuto zlu.Svoboda je uvnitř každičkého člověka,který tomuto zlu neslouží, svoboda je uvnitř člověka s otevřenou duší. Bohužel venku,u politiků obvzlášť neexistuje.Vše obrátili,zničili, lhaní je na prvním místě.Neposlouchejme je,jejich zvrácenosti a zůstaňme svobodnými lidmi,odpojujme se od systému,ignorujme je.Tím tvoříme radostný,božský život,pro který byla tato planeta vytvořena,jinak nás opět smete voda a spálí sopky jako nepotžebné zpozdilce,nedouky,odpad této planety a vesmíru ve kterém jsme nyní.

jar
16. 8. 2022 08:29
Odpovědět  jar

Vůbec nikdo mi nemůže vykládat,že odpojovat se od tohoto systému (zla) nejde.Mám zahradu a pole,které mne uživí,dokonce mohu nabízet ostatním,potřebným a jejich dětem.A ty peníze mohou klidně zrušit,začne výměna zboží,výměna toho nejcennějšího a potřebného.Schwab a nacisté a všichni,co už otevřeně uctívají satanismus ať jdou domů,do pekel.

Gene
16. 8. 2022 08:42
Odpovědět  jar

Presne tak. Zacit se starat o sebe, svoje okoli. Prestat pracovat pro samozvanou elitu. Eliminovat silu nam dane meny. Snazit se o vymenu. Snazit se o sobestacnost. Prestat slouzit, je jedine jak muzeme porazit vyvolene.

Albi
16. 8. 2022 14:00
Odpovědět  Gene

Něco jako obvyklé – vyházet vládu, navolit jinou, učit děti doma, všechno si vyrobit, vypěstovat sami, zavést Ancap…..
Kdy už vám všem konečně dojde, že počet lidí na planetě je nepřímo úměrný moci, kterou (ne)vládneme?
V Kanadě (podle slov Pavla K předpokádám, že tam žiješ), jste nám to předvedli – viz jak kanadská vláda „zametla“ s kamioňáky a ještě jim ukradla peníze,které jim lidé dobrovolně posílali! A to byla jiná síla, než deset lidí, kteří si na protest vypěstují brambory na zahrádce a nainstalují doma místo plynového kotle stará kamna po babičce .
Přestaňme si už malovat růžové zítřky pomocí naivních výkřiků. Nežijeme v prvobytně pospolné společnosti a nemáme k dispozici jiný prales k životu, když nám to v tomto nevyhovuje.

Gene
16. 8. 2022 17:49
Odpovědět  Albi

Nevim co se mi snazite rici, ale kamionaci byli jasny dukaz toho ze vladu zadnou akci neodstranite ani nepresvedcite ze ma zacit delat pro vas a penize vam jsou k nicemu. Jedine co pomuze je je prestat krmit. Pokud by kamionaci a ti co jim pomahali radeji sedeli na prdeli a nic nedelali asi by dokazali vice.

Pavel K
16. 8. 2022 18:52
Odpovědět  Gene

….a tolik jsi tomu fandil a ono 💩💩🤣🙋‍♂️

Gene
16. 8. 2022 19:19
Odpovědět  Pavel K

A fandim Pavel. Ale dopadlo to jak jsem pocital. To o tom sezeni je proste fakt. Napriklad jeste nedavno mela Otava problemy se zasobovanim, proto ze tam kluci nechteli jezdit. Pokud by to udelali poradne, mas velke mesta vyhladovele, a ti kteri vladnou by byli nuceni neco delat. Ovsem ti ridici udelali kus prace. Provincie byly nuceny udelat ustupky, ukazalo se jak sdelovaci prostredky lzou, jak jsou lide zavisli na bankovnictvi (zacali ve velkem vybirat) a hlavne na to co parchanti sedi ve vlade. Hodne lidem otevreli oci. Porad dokazali vic nez my tady nesmyslnym placanim, teorizovanim a nic nedelanim.

black
16. 8. 2022 12:42
Odpovědět  jar

naprostý souhlas👍👍

Frakie
16. 8. 2022 08:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč se autor nevyjadřuje česky, ale nějakým slangem?

Albi
16. 8. 2022 14:04
Odpovědět  Frakie

Českým slangem. Tzv. lidově – vy si snad s kamarády povídáte vždycky spisovnou češtinou (hustě proloženou anglicismy a počítačovou hantýrkou)?

Pavel K
16. 8. 2022 16:00
Odpovědět  Albi

👍 👍 👍 👍

Milan ze Zahrady Čech
16. 8. 2022 14:32
Odpovědět  Frakie

Aby nas-ral mentory.

Lev Prchala
16. 8. 2022 08:49
jar
16. 8. 2022 09:25

Jen chci připomenout,že u nás v beskydech začali lesy obohacovat pouze smrky kvůli rychlému zisku olomoucká arcidiéze,církev vatikánská,jen se o tom nemluví,lidé raději zapomenou.Uchvatitelé a cizinci z říma,hrající si na zástupce boží,topící se v penězích a zlatě,s vlastní armádou do roku….

jar
16. 8. 2022 09:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Kolik ,,Virů“ jen už tahle verbeš rozesela během krátké doby-Špičkový kapitalismus,otrokářský vrcholný řád končící u fašizmu , nacismu a vyznavání satanismu v jednom. Pamatujete na nemoc šílených krav,co začala v anglii,až pak,co postavili nové věže-zářiče,tyto krávy zároveň krmili jejich vlastním masem z granulí kafilérek z pošlého dobytka,navíc očkovali svinstvem pro rychlé přírůstky,atd a kolik dalších šaškárenchřipek pak přibývalo,od ptáků po prasata a nakonec GMO vakcíny na nikdy neprokázaný covid u lidí.A nyní špička z EU,jeden švédský profesor navrhuje krmit otroky EU a ovce světa lidským masem.Jestliže se ani nyní neprobudí ovce,budou sežrány sousední ovcí a dílem viry,byť neexistujicími po vakcinaci a čipizaci.Ale každý si může vybrat,kam se přidá,mnoho bééé si už vybralo,je to na každém.

Pavel
16. 8. 2022 10:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, mám obavy, že ta mladá část populace je na toto vše již připravena a pro svoji omezenost a pohodlí budou akceptovat téměř vše. Stačí se dívat kolem sebe. Je to rozmazlená generace s absolutně vypláchlými mozky/ samozřejmě, že ne většina, ale 70 % z těch mladých již sami nedokáží vnímat reálný svět/. Myslím si, že toto jsou již naprogramované a zotročené generace. Podívejte se co zde škůdci zemští provádí svému lidu/ likvidují jeho životní jistoty a podporují lid jiných národů/ a tyto generace to schvalují. Ani na mysl jim nepřijde jak žijí a cítí se jejich rodiče a prarodiče. Tito otroci budou sloužit globálu do roztrhání těla, protože si ani neuvědomí, že jsou otroci. To jsou již nemyslící trojští koně, které si globál připravil. Kdo viděl film 12 let v řetězech, určitě zaznamenal zajímavou myšlenku / s těmi otroky, kteří již tak byli vychováni se nespojíš, ti jsou otroky navždy a ti s tebou do boje nepůjdou/. Řečeno asi tak nějak. Proto oni čekají na příhodnou chvíli, až my staří vymřeme a oni to již budou mít v pohodě.

Lev Prchala
16. 8. 2022 10:19
Odpovědět  Pavel

Jejich volba,ale já jejich názor nesdílím!

janle57
16. 8. 2022 10:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevím jaké máte zkušenosti,ale já zásadně platím hotovostí,ve frontě u pokladen platí
cca 80% lidí,převážně čummobilů,telefonem,hodinkami a dalšími nesmysly,když se jich
zeptám,jestli si uvědomují jaké informace o sobě dávají nejen hackerům,kteří jim klidně
vyčistí účet,ale také Velkému Bratrovi,který má jejich finance jak na tapetě,jsem pro ně
provokatér a ruský agent,ne s touhle generací asi nemá vůbec smysl mluvit,ta nás všechny
dožene k zániku,pojem jako finanční gramotnost se u téhle skupiny lidí začne diskutovat
až bude rýt ksichtem, alespoň po dobu 5 let, v blátě a jediným jejich příjmem bude sociální
dávka na přežití,už,aby to bylo !!

me2d44
16. 8. 2022 14:36
Odpovědět  janle57

Trochu Vás rozhodím. Když jsem se byl přihlásit, že mám nárok na důchod, tak mi bylo řečeno, že musím mít vlastní účet u banky – tam že mi ho budou posílat. A teď Vám rozhodím sandály: jaký je rozdíl, jestli kartou platím u pokladny a tím, že si nejprve vyberu hotovost v bankomatu? No, nám důchodcům, moc šancí nezbývá, ale ještě něco přežijeme. Vám mladším přeji, abyste se toho důchodu jednou dožili. Mimochodem – platím kartou, je to u kasy rychlejší a pohodlnější.

Staník
16. 8. 2022 17:44
Odpovědět  me2d44

Je v tom rozdíl. Pokud vyberete párkrát za měsíc v jednom bankomatu, tak to znamená právě jen to. Pokud platíte všude kartou, tak jednak někdo přesně ví kde a v kolik hodin jste byl, co nakupujete, kde a dalších milion věcí, které Vás ani nenapadnou. Výběr je výběr. Když to odhlečím, tak pokud zaplatím kartou ubytování v motelu Ráj lásky za noc s milenkou poté, co jste si ho online rezervoval s potvrzením do mejlu, tak jste ihned vydíratelný a může se to z výpisu dozvědět i manželka. Nikdy nevíte, kdo se onlajn kouká v bance nebo jinde do Vašeho účtu. K tomu zaplacena kartou večeře atp. Pokud zaplatíte hotově s tím, že si předem vybíráte z bankomatu a peníze si nenápadně šetříte, potom to bude o něco těžší… :))))

Pavel K
16. 8. 2022 18:50
Odpovědět  Staník

👍 👍 👍
Jak jednoduché Watsone!! Proto je lepěí si doma leštit tyčku a můžou mě vydírat tak moje čokle!!! 🤣🤣💩💩🙋‍♂️

Milan ze Zahrady Čech
16. 8. 2022 19:57
Odpovědět  me2d44

Asiže jste měkota 🙂 Mě chodí důchod složenkou. Sice se mě pokoušeli zlomit na založení účtu, ale když jsem po nich chtěl aby mi řekli číslo zákona, který mi přikazuje povinnost mít účet a jim povinnost vyplácet důchody pouze přes účet a že to beru jako diskriminaci a že to tedy né a ať mě nechtí nas-rat nebo…, tak začali couvat a hrát to do autu, jakože to je pro mě lepší mít účet a podobný kydy, tak jsem jim řekl, že ať nechají na mě, jako na svéprávné osobě, abych posoudil co je pro mě lepší. A bylo. No, teď už s tím těžko něco naděláte.

Zmatený
16. 8. 2022 10:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud k tomu dojde, můžou si za to vohnouti sami. Vidím to denně kolem sebe. Dopustili jsme se chyby v tom, že dnes bez bankovního účtu se téměř nedá obejít. Normálně uvažující člověk si jednou za měsíc vybere určitou částku a vše co jde, pak platí všude hotově. Jednak má lepší přehled o pohybu svých peněz a vlastně jim do systému trochu háže vidle. Stejně tak je třeba neregistrovat si různé karty v Kauflandech, Globusech, Lidlech, či využívat samoobslužné pokladny. To vše je cesta do pekel. Ale bohužel, gojimům to nedocvakne, kdo by se taky třeba zbavil dnešní ikony moderny, chytrého mobilu. Je to prostě marný, je to marný…

PENNYS
16. 8. 2022 10:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Ke článku:
USA a západní státy , jejich nochsledi-HAVLOCHULOVÉ-DO=bali celičký svět!!!
Všichni to víme a vidíme. Takže jak to bylo
za Zlatých času- houfně se bude utíkat už né na vysněný ZÁPAD ,ale na východ do ROSSIA ROSSIA ROSSIA!!!

PENNYS
16. 8. 2022 10:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč nepujdu opět k volbám!
Takže je už zase volebně potvrzeno, že volby jsou jenom podvodná divadelní fraška, a že Češi vždycky dostanou jenom další připravenou USraelskou parchantní vládu.
1. uspořádat referendum, „ČechXICHT.
2 Vystoupení z EU, NATO.
3 zrušit zbytečný senát
4. zrušit neziskové organizace Sorose, a podobně
5 zrušit povinné desátky pro Čt , zakázat protistátní noviny Bakala
6 zakázat činnost protilidových stran ODS, Top09 , Stan, Pir?ti, Kdu sl ,svou příležitost si už vybrali!
7 Neutrální stát Česká republika
8 ČÍM VÍCE STRANY, tím více bratříčkování a zlodějen!
9 Zrušte všechny nerentabilní smlouvy
10 Navažte vztahy s Ruskem a všemi spřátelenými státy.
Potom, možná když tomu všemu ,uvěřím se k volbám rád dostavím.
Tento názor pro některé že, není demokratický, my muže každý maximálně zvysoka vylízat…………

V

Administrátor
P.A.Semi
16. 8. 2022 10:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Ohledně Identifikace čipem, stejně jako Covid-pasy s QR kódem – dřív si třeba vaši občanku prohlédl policajt, nezjistil problém a za 5 minut na to zapomněl. Vrátný viděl „slušného člověka“ a ani vás kontrolovat nepotřeboval. Takhle vám nascanují QR kód nebo čip, pošle se do centrální databáze, kontrolující také nezjistí problém a také na to zapomene, ale ta centrální databáze (a ti, kdo k ní mají přístup) na to nezapomene a poznamená si u vás, kde jste byli, kdy jste tam byli, s kým jste tam byli (protože váš doprovod tam nascanují také), takže budou vědět, s kým se stýkáte, kam chodíte.

A pak ztratíte Sociální Score, protože sice třeba nic špatného neděláte, ale stýkáte se s Disidentem.
A tedy se s ním stýkat nebudete a dokonale je vyloučíte, umlčíte.

A ovšem Ovečky nechápou, jak by je mělo omezovat nebo zajímat, že ty uřvané Varující Hlasy někdo Umlčí?
Nejdřív přišli pro Varující Hlasy, ale byl jsem zticha a nevadilo mi to. Pak přišli pro všechny ostatní a nikdo je už nevaroval včas…! Vždycky to takhle dopadá a je naivní si myslet, že tentokrát by to bylo jiné, kdybychom se již včas předem nebránili kolektivně…

Ovečkám by mělo dojít, že jim nejde jen o ně samotné, ale jde jim i o Svobodu Varujících Hlasů, těch pár, kteří někdy třeba i přehnaně, ale včas křičí, když jde Vlk!
A poslušná Korporátní Média již dávno nejsou ani Strážci Demokracie ani Varující Hlasy, dělají poslušně to, co jim (třeba skrz Reklamní Agentury) nařídí skrytá Vrchnost…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
16. 8. 2022 11:24
Odpovědět  P.A.Semi

Ještě doplním – Čipy pod kůží jsou až předposlední krok na cestě do Pekla na Zemi. Ten další bude, že Elita dojde k závěru, že všechnu Práci dělají Roboti, kdežto Lidi, kteří jen zbytečně „žerou“ a „znečišťují“, nejsou potřeba a budou pro „dobro“ „světa“ vyhubeni…

Jenže my se na téhle Cestě do Pekla musíme bránit na každém kroku, a teď aktuálně to jsou „Covid Pasy“ – tedy digitální šmírování na každém kroku – a je jedno, jestli je to čip pod kůží nebo QR kód na mobilu, Centrální Zdravotní Evidence – ztráta svobodné volby lékaře a lékařského tajemství a ztráta obrany před Pharma-Gangstery, a Zrušení Hotovosti – to již vidíme v Číně, jak to Vláda a ti „v pozadí“ zneužívají proti Disidentům, a jak jsem vysvětlil, i „obyčejný“ „pokojný“ Občan potřebuje, aby ve společnosti fungovalo určité procento Disidentů jako Varovné Hlasy, protože „normální“ člověk nemá čas a náladu sledovat všechny Hrozby, ale potřebují, aby když nějaká přijde, jako že pořád nějaké Hrozby chodí, tak aby je někdo včas varoval… (Viz to podobenství Ovce-Psi-Vlci… Není to hanba, být pokojná Ovečka, ale je to prů-ser, když někdo odstraní Hlídací Psy, nebo i když je nahradí za převlečené Vlky…)

πα½

Administrátor
P.A.Semi
16. 8. 2022 21:07
Odpovědět  P.A.Semi

A ještě k tomu doplním z aktuálního článku:

Hlavní poradce švába Klause, není žádná náhoda že je to Žid, přesně tohle prohlašuje:

https://leohohmann.com/2022/08/15/yuval-noah-harari-spills-the-beans-we-just-dont-need-the-vast-majority-of-the-population/

Top World Economic Forum adviser Yuval Noah Harari has declared in a recent interview that the “vast majority” of the world’s 7.5 billion people are simply no longer needed due to technological advances in artificial intelligence, machine learning and bioengineering.

„Great Reset“ je jenom Podvod, abyste se koukali jinam a báli a bránili se něčemu jinému, zatímco se nás budou snažit zredukovat skoro na Nulu… Velmi pravděpodobně nějakým dalším kolem vaxxinace, když ta předchozí ještě nefungovala v tomto směru dostatečně…
A ovšem ty Čipy jsou jenom prostředek, jak vás vydíráním dostat na ta „správná“ jatka…

πα½

Gene
16. 8. 2022 21:28
Odpovědět  P.A.Semi

Jeste bych vas chtel doplnit. Ten Schwab je take zid. https://fitzinfo.net/2021/12/20/wefs-klaus-schwab-is-jewish/amp/

Pavel
16. 8. 2022 12:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Toto vše se dá vyřešit pouze změnou společenského systému, ale na to musí být společnost připravená a musí to chtít. Jinak dle mne nepomůže nic. Pěkný den.

Albi
16. 8. 2022 14:45
Odpovědět  Pavel

Ano, je to tak.
Ale bohužel, nedokáže to desetimilionový národ, navíc účelově rozhádaný a cizáky rozkradený. Vždyť jsme nedokázali ani zachovat soudržnost V4, jak bychom si mohli troufnout chtít změnit společnost.
Vždyť víc než polovina se nechala poslušně napíchat vakcínami a neušetřila toho ani své – i docela malé!!! – děti. Už se ochotně dostavuje na čtvrtou dávku, už jsem viděla i dost lidí, kteří opět v ruce pohotově připravený respirátor, protože někde na dveříl ordinace viděli výzvu, aby vstupovali s „ochranou“, i když ministerstvo ještě mlčí.
Vždyť podobná polovina se poslušně připravuje na šetření plynem, vymýšlí, jak prospějí nejen své peněžence, ale jak tím podpoří i vládu v té bohulibé snaze zlikvidovat Rusko. Stačí jen nahlédnout do mainstreamových diskuzí.
S takovým „materiálem“ – nemyslitelné.

Pavel K
16. 8. 2022 16:10
Odpovědět  Albi

👍 👍 👍 👍
Souhkasím naprosto se vším co jste napsala a to je přesně to co já píši o lidech ze svého okolí. SSwyněě, zzkuurwenýý SSwyně pokrytecký!! Pak se nikdo nemůže divit, že jim tu apatii a vychycanost kterou se tak pyšní na ní jednoho dne kkurrewsky doplatili. Je třeba holt selekce, ostatní ať vezme čert.

Milan ze Zahrady Čech
16. 8. 2022 20:18
Odpovědět  Albi

Jo jo. Čeká mě ještě sranda v tomto směru. Mám jít někdy za měsíc na dědkovskou prohlídku, a ta naše swině doktorská, co jsem se s ní ke všemu už parkrát kousnul, tam už teď nepouští pacoše bez roušky. To znamená, že až bude chtít ať si nasadím roušku, pošlu ji do řiti, udělám čelem vzad a dám si odchod.
Jenže abych tu nemachroval. Pravda je ta, že má céra má vynikajícího doktora, který je aktivním , poměrně známým – aspoň v našem regionu – členem SPD a o pandemii měl na všech dveřích a v čekárně na dveřích i na nástěnce vyvěšené cedulky: „Roušky zakázány!“ A když někdo chtěl vakcínu, tak lidem vysvětloval, jaké nebezpečí jim hrozí. Po pravdě nechápu, jak je možné, že ještě doktoruje. No a už mám s dcerou domluveno, že mě vezme sebou a přimluví se, aby mě přibral co klienta. A už se děsně těším, až tu naši prodejnou snobskou krávu pošlu do pi-či.

Lev Prch
16. 8. 2022 21:21

Teda, smekám před lékařem Tvé dcery,je to chlap s mozkem!!!!!!U nás v nemocnici taky vyhrožovali očkováním a rouškami a když třetina zaměstnanců hrozila výpovědí,měl vidět tu rychlou zpátečku!!!!!! Zřejmě ve vedení pochopili, že banderosvině od rána se třema v žíle se o pacienty nepostará 👎

Milan ze Zahrady Čech
16. 8. 2022 22:33
Odpovědět  Lev Prch

Mám občas až neuvěřitelnou kliku. Ta doktorská swině mě totiž, jako jediná za celou tu „pandemii“, přinutila si roušku nasadit, že jsem potřeboval to dědkovský lejstro že můžu řídit auto. Tak to už budou vlastně dva roky. To to letí… A já o tom dokrorovi tehdá ještě nevěděl. A dodnes nemůžu tu swini rozdejchat. Nejen kvůli té roušce. Například mě ukecávala na vakcinaci a to jsme se taky kousli. Řek jsem jí, že mi netřeba, že jsem covida už měl a že jsem si ho vyléčil ivermectinem a tudíž mám protilátky – kecal jsem, covida jsem tehdy ještě neměl, akorát ten iver… v šuplíku, ale chtěl jsem ji nas-rat. A ona, že iver… je pro koně. Tak jsem na tu krávu zařehtal, páč mi kontrolovaně jeblo. A pak jí řekl, že už dááávno existuje iver… v tabletkách pro lidi a že je její povinnost doktorky o tom vědět a zčerstva jsem jí omlátil o hubu hipokratovu přísahu. Tak si myslím, že by mi stejně ty dědkovský papíry nepotvrdila, že by něco vykoumala aby se mnou vyj-ebala, proto se mi ten lékař – lékař, ne doktor, doktorů máme jak nas-ráno, ale lékaře abys hledal s lucernou – tak šikne.

Lev Prchala
17. 8. 2022 11:08

A kde jsi Ivermectin sehnal,dej mi radu.Díky.

Pavel K
17. 8. 2022 11:18
Odpovědět  Lev Prchala

Třeba u veterináře a hodně to tahali od pšonů.

Pavel K
16. 8. 2022 21:21

Zítra jdu na ORL. Při včerejším telefonování, když jsem se objednával, jsem hned dostal inštrukce, že mimo papírů si mám vzít roušku, bo už tam nedavno byli pacoši s covidem. Tak budu mít zítra proslov a možná i hádku!!!

Lev Prch
16. 8. 2022 21:25
Odpovědět  Pavel K

Minulý týden to viselo i na recepci u mého doktora…..a visí to tam zřejmě spojeně i bez mnou nenasazené roušky 😁

Pavel K
16. 8. 2022 22:05
Odpovědět  Lev Prch

Jen speciálně pro tebe, Vala a Pavla. Najdi si včerejší rozhovor na Svobodném rádiu s Okamurou. Ušetřím vám cestu do Prahy 3.9. a to je to co vám tu doblba píšu. 🤣🤣🤣🙋‍♂️🙋‍♂️

Lev Prchala
17. 8. 2022 11:09
Odpovědět  Pavel K

Pavlíku,nebýt Tebe a starých brambor…..ne vážně,děkuji Ti,juknu na to.-)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
16. 8. 2022 22:35
Odpovědět  Pavel K

Držím palce.

Lev Prch
16. 8. 2022 21:22

P.S.
Oni totiž neumí udržet ani mop,jak se jim klepou pazoury hned po ránu 🤮

PENNYS
16. 8. 2022 13:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Jiří Wagner nejprve podal trestní oznámení (TrO) na premiéra Fialu a na další členy vlády ve věci samotného zákazu jeho webu. Psali jsme o tom podrobně  Nyní na první TrO navazuje další, které směřuje především k médiím. Pan jiří Wagner je velice chytrý člověk a odvážnéj v dnešným době v tomto státě§!!! NECHCI MU RADIT ,ALE MĚL BY SPÍŠE UVAŽOVAT O TRESTNÍM OZNÁMENÍ -ZÁKAZU ČINNOSTI STRANÁM KTERÉ OD SAMETOVÉHO PŘEVRATU NEUSTÁLE ŠKODÍ OBČANUM ČESKÉHO STÁTU.

SPOLU_Koalice-PEKLO.jpg
Vaska
16. 8. 2022 19:37
Ohodnotit příspěvek :
     

„demokracie“ na Slovensku – brzo i u nás !!! – fašismus to je !!!
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/lubos-blaha-ak-mas-rad-rusko-nemas-ludska-prava