blogKrize UKRAJINA

Jak jinak, návštěva Zelenského v Praze ve znamení dalšího vydírání ČR

  Jak jinak, návštěva Zelenského v Praze ve znamení dalšího vydírání ČR.   

České vládě v součinnosti s Pražským hradem se podařil další husarský kousek.

Předvést ukrajinskému prezidentu Zelenskému během právě skončené návštěvy v Praze v reálu, naživo, proslulou Potěmkinovu vesnici. Návštěvy, která ve skutečnosti byla pouze dalším kolem vydírání a škemrání přílivu pokračujících „dotací“ pro zkorumpovanou, rozkradenou a dnes již státy EU dotovanou Ukrajinu.  

Zatímco na předcházející návštěvě Bulharské republiky si ukrajinský „velitel“ doslova vylámal zuby, česká strana známa svojí servilností a bezmeznou oddaností jeho „vrchnosti“ nenechala nic náhodě. Utajením návštěvy do poslední chvíle se jí tak podařilo zcela eliminovat možnost jakékoliv projevu nesouhlasu nejen z řad vlastenecké scény, ale i narůstajícího počtu obyčejných řadových občanů.  Jediným mediálním škraloupem, jak byl pouze nemístný dotaz redaktora ČT Andrease Papadopulose, na který raději z důvodu „záchrany “ komika Zelenského šalamounky odpověděl náměstek ukrajinského ministra zahraničí Jevhen Perebyjnis.

Fialova vláda po celou dobu svého relativně krátkého vládnutí, podřízena a řízena americkou stranou, vsadila na špatnou kartu ještě před zahájením, ruskou stranou nazývanou, speciální vojenské operace na Ukrajině. A vše nasvědčuje tomu, že americký scénář boje za posledního Ukrajince předepsaný především ČR, Polsku, Slovensku a Pobaltským státům bude naše trio Fiala, Černochová a Lipavský aktivně podporovat až do poslední chvíle, bez ohledu na konečný účet naší země.  Mnohé nakonec napoví nadcházející summit NATO pořádaný ve Vilniusu ve dnech 11. – 12.7., na kterém nejskloňovanějším slovem bude Ukrajina v souvislosti s jejím požadavkem přijetí do této zločinecké organizace řízené USA.  

A tak zatímco si „náš“ Havlem získaný americký spojenec den ode dne mne stále více ruce ekonomickým posilováním na úkor svých spojenců a EU, naše republika se dnem za dnem přibližuje k finančnímu bankrotu. Koneckonců měnovou reformu si Fialova vláda úspěšně vyzkoušela nedávno na seniorech, nyní ji jednotlivými kroky realizuje na dalších skupinách občanů.  Můžeme tak zatím jen tiše závidět sousednímu Slovensku, kde míra trpělivosti a korektnosti občanů k vládě a prezidentce již přetekla. 

Podzimní výsledek voleb, pokud volební klání neovlivní různí Sorošové a Richetští, bude, jak se zatím zdá tristní nejen pro předcházející vládu, ale i tolik opěvovanou západní civilizaci. Zároveň i povzbuzením pro stále nesjednocené a nejednotné vlastenecké hnutí nejen v České republice.

Miroslav Kavij

foto:

sdíletj na

76 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
miro
8. 7. 2023 10:00

Jen se na ně podívejte, jeden větší idiot než druhý, už nech táhne ta svině na ukrajinu a veme si sebou i ty vládní blbečky.

Pavel K
8. 7. 2023 10:31
Odpovědět  miro

A spousta xxxx dalších idiotů kteří jim buď tleskají, nebo jen debilně přihlíží a brblá. Kontrolní otázka, kdo je te debil největší? 😊🙋‍♂️

sizok
8. 7. 2023 16:36
Odpovědět  Pavel K

Lulani.

Pavel K
8. 7. 2023 18:10
Odpovědět  sizok

😊 🙋‍♂️ 😊

sergej
9. 7. 2023 11:34
Odpovědět  Michal

Kdo ě vyřezal, pinokiát. 🙂

Petr
9. 7. 2023 08:45
Odpovědět  miro

To bude srandy, až fašounek zelenej otočí tu jeho nejsilnější armádu , kterou mu zařídili ti blbci z EU až po amíčky, proti nim samím když mu už nedaj to co on chce a nebo za ,,špatné zacházení ,,,s uk migrouškama ?????????

sergej
9. 7. 2023 11:37
Odpovědět  Petr

Vždyť to říkal po majdanu jakýsi jejich jenerál že udělá dvoumilionou armádu a potom se uvidí kde se jim vyplatí dělat demokracie. A že mají pojmenování batalion monaco, vídeň atd. je věc čistě náhodná jak by řekl profesor Staněk.

treza
8. 7. 2023 10:07

Nech su prokletí! Nech su prokletí! Nech su prokletí!

janle57
8. 7. 2023 10:07

Na příkladu Bulharska všichni lidé názorně vidí jaké je to mít v čele státu vlasteneckého
politika a ne cizí zaprodance,kteří podporují takové prase,na úkor svých vlastních lidí.

Pavel K
8. 7. 2023 10:32
Odpovědět  janle57

👍 👍 👍 👍 👍

KOLOMA
8. 7. 2023 14:33
Odpovědět  janle57

Ale právě proto, oni podporují svého vlastního, vždyť jsou ze stejné líhně.

Vladimír
8. 7. 2023 10:08

Jen mám obavu, aby nás ten obrýlený Ukrajinec včele naší vlády nezavázal k vyslání našich kluků na pomoc banderovcům. Zbraní jim už moc poslat nemůžeme, protože nemáme.

J.Sladin
8. 7. 2023 10:35
Odpovědět  Vladimír

No a to bude poslední jeho signál, potom se ti mladí teprve probudí.

Standa
8. 7. 2023 11:48
Odpovědět  J.Sladin

Snad!

delnas
8. 7. 2023 20:07
Odpovědět  J.Sladin

Spis neprobudi ne?…pojedou domu v plastikovych pytlich…..

sergej
9. 7. 2023 11:46
Odpovědět  J.Sladin

Roboti z inkluzek? Nevíte co máte. Ono se vám bude lepit v čtyřpruhu, to jo.

Pavel K
8. 7. 2023 10:40
Odpovědět  Vladimír

Nakoupíme a ještě rádi zaplatíme i s předražením. Jsme v programu co nejvíce zadlužit republiku do insolvence. A LID čumí a přemýšlí kolikrát letos pojedou k moři. Nechápu, vláda je švorcová a republika taky a lidi neví co z penězi. Je to srandovní, alé což, přej a bude ti přáno, dej ………🤣🤣🤣

Albi
8. 7. 2023 15:56
Odpovědět  Pavel K

Republika jim dovolenou u moře neplatí. A já jim vlastně rozumím.
Proč by měli přijít o své peníze zbytečně? Je zelené tričko potřebnější než oni = my? Tak si aspoň naposled vyrazí k moři, než ten bankrot definitivně přijde a budou tak jako tak odkázáni jen na balíčky humanitární pomoci a dodávku starého oblečení z Číny, Ruska a možná z Afriky.
Aspoň ani Fiala už nebude moci ze sebe dělat granda z cizího.

Pavel K
8. 7. 2023 18:36
Odpovědět  Albi

Jistě, jistě….jistě. Albi psal jsem “kolikrát” né jednou a ať si jedou když na to mají. Ale přece se tu bavíme už dlouho, že nemají zájem co se ze státem děje a TO BY KURWWAA měli!!! Přes třicet let se mládež baví a užívá si. My měli holou pprdeell a polskou národnost!! Já makal až jsem padal na hubu abych uživil 5 členou rodinu a samozřejmě za pomoci obou rodičů. Do toho jsem začal v 88 stavět RD. Dluhy, dluhy a byl jsem rád že jsem mohl zajít do hospody na pár piv za 1,70,-kčs. Dnes bouráky, TY dovolené, výlety atd. Že si na to vidělají, dobrá ale vše je nadhodnocené a teď je dluh jako kráva. Za nás ho ČSSR neměla, žili jsme střídmě!! Tak proč nemohou i ONI!! Když je stát zadlužen jako prase. To je co mě trápí a ne že bych někomu zíviděl. Skromnost a pokora. 😊🙋‍♂️

katango
9. 7. 2023 19:48
Odpovědět  Pavel K

Řekla bych, že hodně lidí žije a užívá si na dluh. Prostě to musíš mít, tahle banka ti půjčí tolik a tolik a měsíční splátka jen pět tisíc, ale už se nedovíš, kolik měsíců budeš splácet. Hovádka boží se zadluží a octnou se v pasti. Zadlužený musej poslouchat, jinak je vyhoděj z práce a to budou teprv v průseru.

zuza
8. 7. 2023 12:44
Odpovědět  Vladimír

bulharský kňaz 3x preklial zelenského za to, že rozkradol a rozpredal liturgické predmety z Pečorskej lavry. A tá kliatba sa môže preniesť na osoby, ktoré s prekliatou osobou prídu do styku. Fiala bol prvý, kto mu po uvalení kliatby podal ruku. Inak je zaujímavé, aký ohlas tá kliatba mala obyčajným ruským ľuďom, prečítala som diskusie na niekoľkých ruských weboch. Väčšina Rusov sú naozaj hlboko veriaci ľudia a sú presvedčení, že toto je zlomový bod v súčasnom konflikte. Teraz sú naozaj presvedčení, že Boh je na ich strane.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
9. 7. 2023 09:59
Odpovědět  zuza

No, možná mají pravdu. Teda ne jestli je bůh na jejich straně – ale síla slova je strašná, natož vyslovená takhle a knězem.

Jura S
8. 7. 2023 10:14

V našich vojenských skladech můžeme nalajnovat čáry na tenis, to bude nových hal… jinak tam budou pobíhat leda myši, tisíce vagónů již je v banderostánu…

Gales
8. 7. 2023 10:17

VIDEO: Bulharský ortodoxní kněz uvalil církevní klatbu na Volodymyra Zelenského a třikrát ho proklel společně s fašistickým režimem na Ukrajině za to, že začali rozprodávat na západních trzích liturgické ikony z právě rozpuštěné a zlikvidované Pečerské Lávry! Kněz proklel Zelenského ve chvíli, když jeho kolona mířila na letiště! Uvalení tzv. anathemy na židovského prezidenta Ukrajiny je církevním rozsudkem věčného zatracení, ale od fatvy v islámu se zásadně liší!… – Z Ajronetu.

Aleš
8. 7. 2023 10:20

Fašisti měli v Praze sraz a uvítal je komunista na Hradě.

sizok
8. 7. 2023 10:25
Odpovědět  Aleš

Paradox dnešních dnů.

Jaris
8. 7. 2023 10:39
Odpovědět  Aleš

To neni komunista! Neurazejte ty slusne komunisty, co budovali Ceskoslovensko po 2.sv.valce.
Petr Pavel je karierni zmetek, Jidas a zaprodanec.

Pavel K
8. 7. 2023 11:07
Odpovědět  Jaris

PŘESNĚ. Je velice humorné, když se v diskuzích, ale i v TV pořadech ohání všichni ti kolaboranti komančema, kterým by všichni mohli líbat (!)ele a vyzdvihují tyhle kariérní zmetky. To nevymyslíš.

Autor
8. 7. 2023 11:20
Odpovědět  Pavel K

To je zpracování mýtem demokracie.

Pavel K
8. 7. 2023 11:51
Odpovědět  Peter 008

Jasně Peter zkrátka mají vydlabáno. Stačí vypsat co se postavilo a vyrábělo, že jo. To nemůže nikdo přebít. Není čím. Jo ještě se oháněli “komunistobijci” jak to tu bylo šedivé a teď fasády hrají všema barvama. Nemá cenu se dál zmiňovat. Teď to někde vypadá zase jako u buzerantů.

sergej
9. 7. 2023 11:57
Odpovědět  Pavel K

Potěmkinov sběračů aušusů s kurvítky, je otázka jestli jim to hypotékářsky vydrží na dluh.

Albi
8. 7. 2023 16:07
Odpovědět  Jaris

To je totéž, jako když se vykřikuje “bolševik”, aniž by si kdokoliv našel, co vlastně to slovo znamená a jaký je rozdíl mezi bolševikem a komunistou.
A ani se nezamyslí nad sdělením, že “komunista může být bolševik a bolševik nemusí být komunista”.

A vysvětlujte, že komunista je politické přesvědčení a bolševik způsob ruského myšlení a jednání. Kdysi se u nás začalo ruským komunistům říkat bolševik, tak to bylo, je a bude to platit pro všechny komunisty.

Stejně třeba “Občanská demokratická strana” bude vždycky demokratická, i kdyby jí chyběl jen nepatrný krůček třeba k Pinochetovu režimu!.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
9. 7. 2023 18:20
Odpovědět  Albi

Lidi jsou nestále blbnutí masméééédyji nepřesnými pojmy. Líp se s nima pak manipuluje. Myslím si něco podobnýho jako ten pošahanej robot sergej pode mnou.

Náš režim do 89 byl vlastně fašismus. Jen měl jiné cíle než Mussolini. Nebyl expanzivní, nebyl rasistický, nebyl aktivně nacionalistický. Říkalo se mu socialismus, fungoval jako teď Čína. Uzavřenou část vnitřního trhu chránilo členství v táboře socialismu a k dispozici byl otevřený trh RVHP a Nezúčastněných zemí.

Nebyl to komunismus, ale vládli komunisti. Teď taky nemáme ani demokracii, ani liberální, ani lidovou, ale vládnou nám “demokrati” a “liberálové”. Je to k smíchu. Žijeme v totalitářské fašistické zemi, která je absolutně ovládána zvenčí jako kolonie agresivních represivních velmocenských parazitů a říkáme si “liberální demokracie”.

Rozebírat další slova jako bolševici apod. je myslím zbytečné. Rozumné je se tomu jen vysmát.

sergej
9. 7. 2023 11:55
Odpovědět  Aleš

Bolševici jsou fašisti co hrabou pro svou skupinu.

Pan Tau
8. 7. 2023 10:34

Zbraně fuč, rozpadlá armáda, která cvičí nacisty, bungry pro přežití obyvatelstva (krom pro politiky) jsou proměněny na garáže, obrana republiky a jejich obyvatel nefunkční,…
Tohle fialový ukrajinský seskupení pro nás nemá ani masku v případě napadení !!!

Albi
8. 7. 2023 16:13
Odpovědět  Pan Tau

Jaká obrana obyvatel? Nezaregistroval jste, že stát tu není od toho, aby se staral o občany z úst vysoké vládní představitelky, řečené “svetrnice”?

Takže občane, starej se sám o sebe, nekecej do všeho, ale PLAŤ – to je tvá hlavní povinnost! A pak už jen drž hubu, víc po tobě nikdo nechce. I od voleb tě osvobodíme.

Veny232
8. 7. 2023 10:38

A Fiala má zase natrženou prdel…Nácek prašivej 😀

Pavel K
8. 7. 2023 11:10
Odpovědět  Veny232

A tři svetry rozbité piáno. 🤣🤣🤣🤣

Michal
9. 7. 2023 03:55
Odpovědět  Pavel K

Chochol zahájil protiofenzivu a zuřivě hrál 😂😂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
9. 7. 2023 06:28
Odpovědět  Michal

hrál nebo spíše bušil? 😊😊🙋‍♂️

Markýza
9. 7. 2023 11:05
Odpovědět  Pavel K

Vy jste příšery, kluci 😀 😀 Škoda, že neumím klávesnicí takovej ten smajl, co slzí smíchy!

josef
8. 7. 2023 10:48

A aby té ostudy nebylo málo tak se zase vyznamenali naši špioni asi v čele se svým jenerálem. Ruská novinářka Farida Kurbangalejevová dostala po důsledném a nepochybně pečlivém prověření akreditaci na tiskovku se Zelenským. Upozorňuji na to, že tato dáma není příznivě nakloněna současnému ruskému režimu a platí to i naopak. Po dvouhodinovém čekání na zahájení tiskovky byla vyvedena příslušníkem naší tajné služby. Lakonicky jí bylo oznámeno, bez dalšího zdůvodnění, že její akreditace byla zrušena. Za podobný výkon by se asi styděl i tajný agent Bretschneider. Na tuto událost reagoval novinář Jakub Železný. Ze strany BIS mu bylo doporučeno, ať se v této záležitosti raději už nehrabe . Co dodat. Snad K.Kryl píseň Demokracie …. .

Jaris
9. 7. 2023 07:07
Odpovědět  josef

Treba te opozicni ruske novinarce svitne v kebuli a pozna, koho ma nakonec podporovat. Lito mi ji neni.

ModrýKlokan
9. 7. 2023 18:27
Odpovědět  josef

Co čekat od blbců… zase jen blbost…. mají to spočítaný… takový dementi nemůžou dlouhodobě vést a udržet hospodu, natož celej stát… fašističtí vohnouti co za každou větou řvou demokracyjéééééé

Eva
8. 7. 2023 11:11

Naši mlaďoši se neprobudí a nepochopí!
Zdrhnou tak jako zdrhají ukři.
Umíte si představit současné úzkoramínkáře se zbraní v zákopu?
Vlastně jedno lákadlo tam pro ně bude, a to silné – drogy.
A naše armáda? To jsou žoldáci a půjdou, pokud jim dost zaplatí.
Na ” hranicích” naší země by mělo být ohnivým písmem: ” Zanechte všech nadějí, vy, kdož vstupujete.”
My jsme bohužel uvnitř těch hranic.

zuza
8. 7. 2023 12:49
Odpovědět  Eva

len aby mali tí mladí kam zdrhnúť… V dnešnej západnej európe niet krajiny, kde by mohol normálny človek chcieť žiť a založiť rodinu.

Pavel z Moravy
8. 7. 2023 13:20
Odpovědět  zuza

Zuzo, ti mladí ale z většiny chtějí tak žít jak nyní žijí. Pokud je budeme chtít přesvědčit o jiném možném způsobu žití, se zlou se potážeme. Pochopme již, že oni mají jiné priority. Jim nic neříká ani vlast, budou žít v jakémkoliv státním útvaru, který jim umožní tento pohodlný způsob života.

Albi
8. 7. 2023 16:25
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ale to Ukrajina nebude v žádném případě, i kdyby svou kapitulaci zítra podepsala. A rozhodně není vyloučeno, že se ti “mladoši” mohou dočkat svých počítačových her v reálném provedení.
Fialovi bych nevěřila ani dnešní datum. Jako nakonec žádnému z vládních politiků.

sergej
9. 7. 2023 12:03
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jim stačí mozek v ruce a kvákat z displae “módu. To jsem zvědav až soroš bend přestane neziskovkáře platit a prý už ne. Tady pyjala ale vezme pro ně dluh, na vás pro své voliče pětidemolice. Jestli mu to vydrží.

Albi
8. 7. 2023 16:19
Odpovědět  Eva

“Zdrhnou tak jako zdrhají ukři.”
Ukři sem, naši mlaďoši tam? Myslím, že přesně tak je naplánován ten nouzový scénář, ke kterému se blížíme. A není vyloučeno, že to má Alzák už slíbeno.

Frank1
8. 7. 2023 12:13

Jake to teplo a radost v ocich obou nacku. Nad cim, vlastne? Pretcarka a lzi dvou valecnych stvacu. Jeden provadi depopulaci Ukrajincu na fronte, druhy se predhani co mu jeste da. Fiala vsechno slibi a da co je nase. ‘Musite k tomu mit jen odvahu’ prece uz jednou rekl.
Odvahu ma, protoze vetsina lidi drzi hubu. Jednodenni generalni stavku bere jako folklor. Zatim.

zuzana
8. 7. 2023 12:16

Donald Trump: Bezpečnostní nahrávky by „rychle“ našly pašeráka kokainu v Bílém domě

https://aktax.cz/donald-trump-bezpecnostni-nahravky-by-rychle-nasly-paseraka-kokainu-v-bilem-dome/

Pavel z Moravy
8. 7. 2023 13:08

Vždyť toto vše co se zde děje je scénář napsaný globálem a našimi podvraťáky již před 89. Proč tedy tolik divení. Škůdci zemští, kteří zde již přes 30 roků plundrují tuto zemi, moc dobře vědí co dělají. A co jiného jste chtěli a chcete nyní očekávat. Kde máte rozumově vyspělý a duševně vyzrálý lid? To chcete aby liška přestala chodit do kurníku na kuřátka a přitom jí necháte ke kurníku volný přístup? Takže národ si stále volí škůdce a potom se diví, že ten ho okrádá, zaprodává a zadlužuje? Dobře vidíme, že to asi ten národ chce, takže nářek je kontraproduktivní. Jinak to říci neumím.

ModrýKlokan
9. 7. 2023 18:34
Odpovědět  Pavel z Moravy

Čo sa babe chcelo, to sa babe snilo.

Markýza
8. 7. 2023 13:17

Něco zkusím.

350123646_3156187811347267_4603661907256407457_n.jpg

Markýza
8. 7. 2023 13:19
Odpovědět  Markýza

Hm, tak nic….musíte na PP na vtipy až dolů, ale stojí to za to! Jestli můžete někdo vkládat obrázky, prosím, vložte to sem.

Markýza
8. 7. 2023 13:21
Odpovědět  Markýza

Pardon, ne až úplně dolů – Zelina a Grétka 😀

zuza
8. 7. 2023 13:35
Odpovědět  Markýza

PP je protiproud? Na úvodnej stránke nikde nevidím vtipy….ani článok o feťákovi a gréte…
Ja som tiež chcela pridať obrázok, ale neviem to…. – chcem sa opýtať niekoho, kto sledoval uvítanie feťáka u Vášho generalissimusa – na aeronete je v diskusiii fotka, kde má feťák tričko s mikimausom – je to fotomontáž alebo si ten idiot fakt obliekol to tričko?
https://aeronet.news/video-bulharsky-ortodoxni-knez-uvalil-cirkevni-klatbu-na-volodymyra-zelenskeho-a-trikrat-ho-proklel-spolecne-s-fasistickym-rezimem-na-ukrajine-za-to-ze-zacali-rozprodavat-na-zapadnich-trzich/

Markýza
8. 7. 2023 15:57
Odpovědět  zuza

Ne, Pravý prostor – tady je ta stránka. https://pravyprostor.net/?p=162806

zuza
8. 7. 2023 17:07
Odpovědět  Markýza

dobré, aj ten s tým makrónom. Lenže človek sa nemôže ani zasmiať, lebo to nie sú vtipy, ale holá realita.

zuza
8. 7. 2023 17:18
Odpovědět  zuza

ešte jedna dobrá fotka feťáka s fialom je na aeronete
https://ibb.co/Vmm2XgK

Odpovědět  zuza

ani neviem, ako sa mi to podarilo, a hneď dvojmo. Myslela som, že sa vloží len odkaz na link. Čo sa týka toho feťákovho trička, on fakt prišiel na návštevu k vašej hlave štátu v tričku s mikimausom!
comment image

Pijack
8. 7. 2023 17:46
Odpovědět  zuza

Spodina obsadila Pražský Hrad. Nemám slov. Tak jsem si vzpomněl, jak na stejný Hrad zavítal Adolf Hitler.

Frank1
8. 7. 2023 18:23
Odpovědět  Pijack

Hrad nemuze za to, jaky kokot se tam uprdeli a jake navstevy i nacku prijima. Byli jsme ponizeni uz mnohokrat tim, kdo tam sidli. Je to vzdy jen mistodrzici. I TGM byl jednim z nich. Pry humanista, ktery financoval atentat na Lenina! (Zdroj: Sirucek na Protiproudu).

sergej
9. 7. 2023 12:05
Odpovědět  Frank1

Najmul chromou kachnu a ještě pidlovokou. 🙂

Markýza
9. 7. 2023 10:04
Odpovědět  zuza

Hele a není to fotošop? Protože jestli je to pravda, tak je to neskutečná pr.del! 😀 😀

ModrýKlokan
9. 7. 2023 18:38
Odpovědět  zuza

Prasedent Guma, Agent Pávek WC107, ten neví která bije… je rád, že najde hajzlík na kolobrndě… Jelito z Hradu

Albi
8. 7. 2023 18:22
Odpovědět  Markýza

Já tam Grétku nikde nenašla, ale tohle je taky dobrý. 🙂
comment image

Markýza
9. 7. 2023 10:03
Odpovědět  Albi

Jo, to je roztomilý 🙂 ale jakto nenašla Grétku? Dole na stránce se jí Alzák ptá “Máš prachy?” “Nemám” na to Grétka. “Tak co tu děláš?”

Pijack
8. 7. 2023 17:44

Po této zprávě jsem si musel dát 2 dny pauzu, abych nešel někoho odstřelit. To nikdy nevydýchám. HajzI k hajzIovi – feťák k feťákovi – podlost s podlostí se zde snoubí.

sergej
9. 7. 2023 12:20
Odpovědět  Pijack

Dobře ho nadaboval Malý, ta poloha dikce a jadrnost “mluvy seděla.
(1) Facebook

Polo 2
8. 7. 2023 19:12

A tohle opět za naše peníze: Zelenskyj veze ze své návštěvy Turecka domů pětici velitelů z oceláren Azovstal v Mariupolu  byli v Turecku od loňského jara a podle původní dohody tam měli zůstat až do konce války. Z Turecka odletěli českým vládním speciálem, kterým Zelenskyj absolvoval poslední tři dny na cestách po Evropě. Šílené, tohle nedělá žádný stát, jen u nás slepenec 

sergej
9. 7. 2023 12:09
Odpovědět  Polo 2

Můžou být rádi že se neusadil na hradě, cvoci.

Pavel
9. 7. 2023 06:52

Česká republika v čele s řitními proamerickými lezci už níže klesnout nemůže. Vítat zde největšího válečného zločince, mafiána, zloděje, narkomana a a nesvéprávného debílka posledních měsíců je jeden z posledních hřebíků do rakve proklamované demokracie v ČR a výsledek řádění demokratických sil po r. 1989.

sergej
10. 7. 2023 05:55

To opravdu vypadá že herec umí svou roli ale hodně ho to stojí neukázat opovržení.
Fiala-zelensky-800×445.jpg (800×445) (pokec24.cz)
Oko z kašparovi krávy to může vidět jinak.