blog

Ing. Jaroslav Štefec, bezpečnostní analytik – k otazníkům dnešních dní

sdíletj na

122 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jura S
24. 12. 2023 10:06
Ohodnotit příspěvek :
     

A co Švýcaři ? tam chlap vykoná VOJENSKOU službu a doma má plnou skříň kvérů a i snad povinně samopal…..- domobrana… A zabíjejí se tam jak na jatkách ? NE ! Určitě je to i o té povinné vojenské službě, to oddělí chlapy od lepmlů, co by pak nikdy něměli dostat zbraň….

Pavel z Moravy.
24. 12. 2023 10:59
Odpovědět  Jura S

Nevím jak je to ve Švýcarsku, ale vím, že toto je nemocná společnost a nejenom kvůli tomu co se nyní stalo. Stačí pohled na tuto rozloženou společnost a je jasné co nás čeká. Více říkat nebudu, kdo chce vidí, kdo nechce spí.

Ladislav 💤
24. 12. 2023 11:33
Odpovědět  Pavel z Moravy.

👍přesně! Na vině je táto fašistická Fylajová sebranka! Demisi a nic jiného! Nejhorší sebranka od 1918!

Jinak všem Slovanům a hlavně Ruským přátelům přeji krásné Vánoce v míru a ve zdraví.

Pavel
24. 12. 2023 14:56
Odpovědět  Ladislav 💤

Ta “fašistická Fylajová sebranka” je logický pokračovatel Havlovy pražské kavárny.Cely hadrák byl kvůli kurzu nastoupení této “hnědé cesty”. Vše bylo nalajnováno a jede podle plánu fašistiských “USSA”! Kam jsme až propadli pěkně ilustruje podpora “nácků” na Ukrajině s různé sbírky viz. nynější Vetchého a Řehkova na FTP drony na zabíjení na Ukrajině!!! Na děcka a invalidy se musí skládat důchodci a tyto tzv.elity pořádají sbírky na vraždění! Kdo mohl zplodit takové zrůdy a bohužel nejsou sami ?! Tato společnost je již prolezlá “hnědým morem” a není nám pomoci!!!

Pavel z Moravy.
24. 12. 2023 15:14
Odpovědět  Pavel

Jmenovče, ano je prolezlá, a mám obavy, že toto je pouze začátek. Tato společnost skončí zle nedobře. Jestli jste stár tak nějak podobně jako já, tak my to již asi nějak doklepeme, protože s těmito mladými generacemi se již nedá nic dělat. Tady se čeká na úplný odchod našich starých generací a poté přijde absolutní chaos a barbarství, ničím nezadržitelné. Takový plán měl globální s těmito zeměmi a takto ho plní. Bratřím Dullesům, kteří byli jedni z protagonistů tohoto plánu se to zdařilo. Jestli jste četl co Alan Dulles plánoval pro nás z východu, nebudete se ničemu divit. To se přesně plní. Ale dutým hlavám nic nevysvětlíte, je to marné, tento národ je poroben.

sizok
24. 12. 2023 19:38
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pavle, o Klanovickém lese jsi určitě slyšel. Obrať, prosím,
svou pozornost na diskuzi u posledního příspěvku Aeronetu.
Přispívatel Lavazza. Pak ti bude všechno jasné. Tato země
sedmilhářů nemá žádnou budoucnost.

ModrýKlokan
24. 12. 2023 22:53
Odpovědět  Pavel z Moravy.

literatura faktu: Stewart Steven, “Operace CIA Splinter faktor”

Dullesové již v 50. letech vyslali z USA agenta Fielda a ten ve spolupráci s vysokým polským důstojníkem bezpečnosti Swiatlem, naverbovaným CIA, spustili psychologickou operaci Splinter faktor.

Její úspěšná realizace zahájila politické procesy s popravami ve všech zemích socialistické východní Evropy. Procesy byly cílem operace, ke zdiskreditování slibně se rozvíjejících poválečných socialistických zemí.

Kniha je čtivá a tenká. Doporučuji. Stejně tak “Doznání” od vězněného českého komunisty a interbrigadisty ze Španělska Arthura Londona. Ten unikl oprátce jen o vlas.

Být nepřítel kolektivního západu může být nepohodlné. Být jejich spojenec a obdržet “nezištnou přátelskou pomoc” od USA, je smrtící. (parafráze slov Henryho Kissingera, strůjce jestřábí politiky USA)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
24. 12. 2023 23:24
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Nejedna se jen o spolecnost CR, dekadence a agrese je prolezla vicemene v cele zapadni spolecnosti. Ze prijde ‘trest’, o tom nemam pochybnosti. Kazda predchozi rise nakonec zanikla ze stejnych duvodu. Ted je rada na risi Zapadu.

Ladislav 💤
24. 12. 2023 15:44
Odpovědět  Pavel

👍tuhle Fylajovu pavládu nám nainstalovala cia, včetně toho hradního magora!

katango
24. 12. 2023 22:03
Odpovědět  Pavel

Vetchej je blbec.

Administrátor
P.A.Semi
24. 12. 2023 21:55
Odpovědět  Ladislav 💤

Akorát v Rusku mají Vánoce až 7. ledna…

πα½

Jarda
24. 12. 2023 14:29
Odpovědět  Pavel z Moravy.

…Cožpak nejsou dostatečně alarmující informace o přibývajících psychicky labilních dětech, o programově cílené nenávisti (už mateřských školkách), o přípravách na válku, o tom veškerém násilí v tzv. akčních filmech, počítačových hrách, agresivitě ve společnosti atd. Toto snad pan učitel Rakušan necítí, když mluví o jednom pomateném vraždícím studentovi?

ModrýKlokan
24. 12. 2023 22:59
Odpovědět  Jarda

Zosobněná pomatená nenávist je sám Velkomožný Dozimetr Ropušan Sličné Voko.

Boomer
25. 12. 2023 21:19
Odpovědět  Jarda

.. hm, a ty děti nemají rodiny, které by z nich udělaly normální lidi? Nebo jsou jejich rodiny předobrazem toho, co popisujete? Stát jsme my, prý…

Putinovec
25. 12. 2023 21:00
Odpovědět  x-13

Víte kdy se zavádějí takové zákony ? Když už je to všechno v kélu a začínají přemýšlet reálně nad tím , co je čeká , až to rupne .
Tehdy se hledají řešení , jak to aspoň o den oddálit .
Situace je taková , že přes veškerou velkohubost prohrávají . Každým dnem ztrácejí další , kteří jim nevěří .
A Aeronet funguje jako strašilka , která má nalomené přesvědčit o tom : Vše je marné , už s tím nic neuděláme , tak se přikrčíme ke zdi a necháme se ukopat .
Nevím jak to mají nastavené jiní , ale do mě nikdo kopat nebude .
Člověk prohrává právě tehdy , když přestane věřit ve vítězství . Právě proto tak masírují , že je všechno ztracené .

Helena
26. 12. 2023 17:21
Odpovědět  Putinovec

PŘESNĚ TAK!!! I MŮJ NÁZOR!!!

Administrátor
P.A.Semi
26. 12. 2023 22:10
Odpovědět  Putinovec

Je dost vidět, že Fiala i Rakušan dost zjihli, mají strach z reakce lidu, aby nedopadli jako Fico s Kucjakem, jako Komunisti se Šmídem, ostatně myslím, že i Arabské Jaro začalo v Tunisu nějakou vraždou…
A protože Lid je nasraný a tohle by teoreticky mohla být ta poslední kapka, kterou to přeteče? Ne…

Tady střílel jejich přívrženec jejich přívržence, nemají to na koho svést…

Z naší strany – vyčítat jim, že málo šmírovali třeba Telegram (zveřejnil to hodinu předem, to nejde uhlídat), že málo šikanovali, že nám nesebrali zbraně – to všechno by se mohlo obrátit proti nám, že by začali šmírovat a šikanovat důkladněji a že nás odzbrojí… Je fakt hloupé a kontra-produktivní jim tyhle věci vyčítat

Aeronet dělá dobrou žurnalistiku a dobře informuje, a dobře a včas varuje, co se na nás valí… A ovšem zavedení šikany a šmírování bychom se měli bránit, a lépe včas než pozdě !

Ale zrovna tenhle Terorismus se spouštěčem nějaké Revoluce nejspíš nestane…
(to teprve uvidíme, jestli nebude důvod reagovat na jejich následnou reakci…)

πα½

ijn
25. 12. 2023 20:13
Odpovědět  Pavel z Moravy.

že by MAJDAN CZ?!?

Autor
24. 12. 2023 13:06
Odpovědět  Jura S

Nezáleží na tom, jestli máte doma zbraně nebo ne. Jen pak – pokud jsou – musíte lépe schovávat a zajistit před např. dětmi. Záleží na tom, jak je člověk konkrétně vychován a jaké má hodnoty. Zbraně by měli mít jen ti, co na sebe beroiu plnou odpovědnost.
Za bývalého režimu také zbraně volně nebyly, ale ti, co chtěli si je vždy dokázali nějak opatřit i k páchání trestních činů. Legální vlastnictví se řídilo přísnými předpisy a onou plnou odpovědností za to, co se s nimi kdy stalo.
Chlapi od lemplů se nedělili až na vojně, tam se jen těm, kdo byl ochoten se poučit, dostalo názorného příkladu jak to má být a co je to odpovědnost nejen za sebe. A to jim pomáhalo v dalším životě. Kdo chtěl zůstat lemplem, tak jím i zůstal. Určitě nějakého najdete také, toho lempla.
Ostatně dost jich bylo po listopadu v politice, co i prošli vojnu a … užitek žádný, jak dnes můžeme hodnotit.

Joe Arp
24. 12. 2023 15:01
Odpovědět  Peter 008

Jakýsi ušácký šerif, léta tomu nazad, takže už neumím přesně citovat řekl ( v kostce). “Za mého mládí se zbraň koupila na každé benzince a dnešní problémy nebyly. Chyba není ve zbraních chyba je, že jsme dopustili, aby vyrostla generace bolestínských, ublížených, poseroutků, kteří nevědí co se s nimi děje”!

Jura S
25. 12. 2023 15:38
Odpovědět  Joe Arp

Do KAMENE TESAT !! Zlatým písmem …

David
24. 12. 2023 14:28
Odpovědět  Jura S

Vojenská služba s tím nemá nic společného. Průměrný voják během základní vojenské služby vydrhnul tisíce metrů chodeb, umyl stovky záchodů, naškrábal několik tun brambor a třikrát si vystřelil ze samopalu. Faktem je, že nejhůře to snášeli mamánci a peciválové, naopak my, kteří jsme byli zvyklí někam jezdit a starat se sami o sebe jsme si na to zvykli a nejlépe na tom byli, ostatně jako za každého režimu vychcánkové, kteří se vším dokázali vydrbat, přesně věděli před kým se podělat a na koho se můžou zvysoka vykašlat.

Pavel
24. 12. 2023 15:11
Odpovědět  David

Kde jste sloužil? Tak akorát v kuchyni nebo na ošetřovně ! U ZVO dvakrát v týdnu tankostřelecký nácvik z vloženou hlavní na TSC, z toho minimálně jednou noční od 20 do 02 hod., a každý měsíc alespoň 10 denní vyvedení do VVP se střelbami plnou ráží, včetně bojových ostrých střeleb při taktických cvičení. Po prvním roce se v žádné osádce nenašel střelec, co by druhou ránu neměl v cíli. Nepřál bych vám nakládat ty vagony munice jen pro tankový prapor na půl roku! To byla služba u bojových útvarů ZVO. Ještě v 90 letech z nás měli “soudruzi z NATO” bobky při inspekcích na cvičení! O množství vystřílené munice u útvarů do hadráku se může dnešním tzv. profíkům jen zdát!

Tupý hulvát
25. 12. 2023 08:43
Odpovědět  Pavel

Těm vyvedením nevěřím,není to možné.

Boomer
25. 12. 2023 16:18
Odpovědět  Tupý hulvát

..asi tak nějak, podle souseda, který u tankánů na ZVO sloužil začátkem osmdesátých let, to bylo dvakrát do roka, a nejhorší prý na tom bylo vyvařování prázdných nábojnic, to že byli špinaví jak prasata…

Ferko
25. 12. 2023 21:22
Odpovědět  Boomer

Já jsem sloužil v Plzni,na střelby s vložnou hlavní 20mm municí jsme jezdili minimálně dvakrát měsíčně na tankovou střelnici Mětikalov.Byly to hlavně z německých ukořistěných Flaků,doplněné mezikružím k vymezení v hlavni. Po II.WW zůstaly miliony nábojů a tímto způsobem nás cvičili.Nebylo to na 2,5km ale “jen”na 1,5km, ale na redukovaný menší terč. Střílelo se s puštěným stabilizátorem hlavně a věže pouze za jízdy, následně ze spřaženého kulometu 7,62mm. Musel se dávat maximální pozor na závěr, rádo to stříhalo prstíky, nabíjelo se to většinou dřevěným kolíkem.
Plnou ráží jsme stříleli 4x ročně, dvakrát trhavě tříštivými, opravdovými ostrými a dvakrát tzv. oceláky, které prošly terčem, odrazily se od valu do výšky a následně explodovaly, bo byly výstřelem načasované.
V kasárnách jsme měli kolébku s tankem, po spuštění imitovala jízdu v terénu a střílelo se ze zabudované malorážky na místě kulometu, samozřejmě se stabilizátorem. Kdo měl zájem, přihlásil se u velitele praporu, . To byla prima zábava a bylo tam pořád plno. Zpočátku byla malorážka na 5 ran, mechanická, poslední půlrok elektricky ovládaný automat na 10 raný zásobník.

Boomer
26. 12. 2023 12:26
Odpovědět  Ferko

..jo, tomu aparátu s vložnou hlavní myslím říkali “cepák”…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
25. 12. 2023 12:56
Odpovědět  David

u PVOS denně nácvik přímo na technice, jak pro ty u obrazovek, tak pro ty u raket.Nejméně jednou za rok výjezd na polygon, tam totéž.

Gales
25. 12. 2023 12:02
Odpovědět  Jura S

Z Ajronetu- Zákon založený na službách udavačů a namířený proti vnitřnímu nepříteli a lidem s odporem vůči NATO a Fialově pro-americké politice

Podle návrhu zákona budou policisté přijímat oznámení od obcí a dalších úřadů, ale i třeba od škol a sousedů, jak už přinesly informaci [3] Seznam Zprávy. Náš zdroj nám potvrdil, že tento zákon fakticky zabrání držení zbraní pro lidi, kteří vystupují proti vládě Petra Fialy, účastní se demonstrací SPD nebo strany PRO, pomocí kamerových sběrných záznamů na demonstracích jsou ztotožněni jako držitelé zbraní a policejní orgán bude mít volnou ruku, jestli takovou osobu vyhodnotí jako bezpečnostní riziko, když je členem třeba SPD.

comment image
Lubomír Volný je trnem v oku vládnímu režimu už delší dobu

Osoba přijde na demonstraci proti ukrajinské migraci nebo proti kvótám na migraci, anebo se třeba zúčastní nějakého mítinku, který bude vyhodnocen jako extrémistický, nebo na něm vystoupí osoby spojené s extrémismem, anebo na tom mítinku vystoupí kapela, která hraje písně považované za extrémistické. Udavači budou moci nahlašovat, že jste se zúčastnili nějakého průvodu ve městě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ferko
25. 12. 2023 20:50
Odpovědět  Jura S

Švýcaři mají za čest sloužit v armádě. Po vykonání základního výcviku dostanou domů útočnou pušku, ovšem bez střeliva. Pak chodí pravidelně na cvičení, kdy hlídají hranice. Pokud k základní službě nenastoupí, ztrácejí některá občanská práva.

Boomer
25. 12. 2023 21:01
Odpovědět  Ferko

.. ano, jako záložáci jsou vedeni do cca. 38 let věku, až do vyřazení musí každý rok absolvovat povinné ostré střelby, po vyřazení si mohou svoji útočnou pušku odkoupit za zůstatkovou cenu, pokud neabsolvují vojenskou službu, mají například zablokovanou cestu k získání zbrojního průkazu nebo některým pozicím ve stáních službách…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ijn
24. 12. 2023 10:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Neštěstí na FF UK nelze přehlédnout, a důkladně a tichosti odhalit skutečné souvislosti vraha!!!

Proč se dodnes nešetří v r. 2021 přes 20 000 obětí z vakcinace Covid 19 nadúmrtí zjištěné podle poklesu vyplácených důchodů a nyní pokles porodnosti o 28%, nežádoucí účinky a vytváření ze zdravých lidí zákazníky lékařů,…..kdo se kdy zeptá MZdr+SÚKLu jak byly prověřovány roztoky vakcín, jak= odměny byly nabízeny, 55 miliard Kč pouze za testy,….to je tunel BigPharma a korupce pachatelů==politiků+zdravotníků

Tupý hulvát
25. 12. 2023 08:46
Odpovědět  ijn

Jak pozná důchod,na co kdo zemřel?

x-13
25. 12. 2023 13:14
Odpovědět  Tupý hulvát

Zjednodusene-dle ČSÚ počet úmrtí seniorů např. V roce 2017 je X a v následujících letech po zavedení očkování se zvýšil na Y. Oni jistě mají data, myšleno ČSÚ, aby bylo jasno, kolik seniorů co zemřeli v letech po zavedení vakcinaci tou látkou bylo “oteckovano” a kolik nebylo. Pak stačí čísla porovnat a vidíte vysledek. A jinak i pitvy, které se dle lékařů prakticky nedělaly, by mnohé odhalily.

Boomer
25. 12. 2023 17:03
Odpovědět  x-13

..no, když nejsou pitvy, nejsou ani pitevní protokoly, tudíž kromě identifikace, místa a příčiny úmrtí z úmrtního listu, už další relevantní údaje statistika nemá..
Že vy si schválně protiřečíte, a nás jen zkoušíte? Vy, vy, vy šibale jeden…

x-13
25. 12. 2023 17:19
Odpovědět  Boomer

Ono je to tak, že oni žádné takové údaje co jsem napsal nepouští…ale jistě je mají. Mají kdo je očkován, kolik mu je let (nebo bylo let v době smrti a zda měl či neměl tečku). Co složitého v tom hledáte? Pitvy se měly dělat proto, aby se vidělo na co umírali lidí. Tečkování nebo neteckovani, když už byla nebo je nadumrtnost. Ale můžete se obrátit na ČSÚ, třeba vám ta data pustí. Pokud jste trpělivý, časem vylezou.

x-13
25. 12. 2023 17:29
Odpovědět  x-13

Nemám na mysli údaje o pitvách, nýbrž údaje o úmrtích lidí s tečkou jednou nebo více, nebo bez tečky a jejich věk.

Boomer
25. 12. 2023 19:25
Odpovědět  x-13

.. bez pitevního nálezu jde pořád o měkká data, která umožňují různou interpretaci, to je oč tu běží…

x-13
25. 12. 2023 20:16
Odpovědět  Boomer

No pokud je hypoteticky zvýšená úmrtnost o 20% a tečkovaní se podílí 15% dva roky po sobě, tak to jsou data tvrdá, už jen kvůli tomu, že pitvat každého nelze. Tady jde o to, že není podle všeho zájem žádná taková data zveřejňovat. Nelze přece věřit tomu, že by nebyla…

Boomer
25. 12. 2023 20:45
Odpovědět  x-13

..jenže sám vidíte, že ta data vámi předpokládaná ověřit nemůžete, tudíž držíte kratší konec hole. A tím pádem jsou měkká…
A tady nastupuje pravidlo politruka kpt. Ořecha…

https://www.youtube.com/watch?v=H1ri0L2LtR4

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
x-13
25. 12. 2023 20:53
Odpovědět  Boomer

😀 souhlasím, nelze jinak:-)

katango
25. 12. 2023 18:38
Odpovědět  x-13

Pitvy by se možná dělaly, kdyby bylo dost patologů, ale není. A bez patologa pitvu neuděláš. A uděláš-li, nic se nedovíš. A dovíš-li se, jen do pláče.

katango
25. 12. 2023 18:36
Odpovědět  Boomer

Co jsem četla, nejsou ani patologové.

Boomer
25. 12. 2023 19:27
Odpovědět  katango

.. uzavřel bych to asi tak, že otečkovaní mají o důvod víc k jisté míře nervozity oproti nám, neotečkovaným…

Markýza
25. 12. 2023 19:54
Odpovědět  Boomer

Ovšem pokud si nevšimli, že by měli mít důvod, jsou v klidu 🙂 a nic jim nehrozí. Já bych místo pitev zkoumala spíš psychostránku celé věci – a to, jak moc se ten-který bojí/bál. Ale uznávám, že žádat pitvy je proti tomu vyložená mašlička.

x-13
25. 12. 2023 20:03
Odpovědět  Markýza

Dnes by měla lidi zajímat pokud je nadúmrtnost právě taková jednoduchá statistika, jak se na ní podílí tečkovaní a netečkovaní. Je to přece zcela jednoduché.

x-13
25. 12. 2023 20:11
Odpovědět  x-13

A stejně tak u neobvyklých nárůstů onemocnění jako je myokarditida, perikarditida, cukrovka, turborakoviny a jiné…podíl tečkovaní a netečkovaní. Tato data oni musí mít. Zda je zveřejňují nevím, nepídím se po tom, nejsem tečkovaný. Je to ale přece v zájmu zdraví lidí, tak pokud zahraniční studie ukazují velký nárůst takových nemocí u tečkovaných, asi to tady nebude jiné, a je velmi podivné, že tu tento hrůzný byznys jede dál.

Administrátor
P.A.Semi
26. 12. 2023 09:59
Odpovědět  x-13

Já jsem ta data u nás analyzoval, co poskytuje ČSÚ, ve srovnání s tím, co poskytuje MZ ČR o Covidu… Data rozložená na diagnózy nemám…

https://pi-alpha.org/CSU – je z dubna letos, ale teď jsem to ještě jen letmo ověřil, na web to dám asi později… (jsou tam i odkazy na zdrojová data, a grafy a tabulky)

Byla tu dost podstatná nad-úmrtnost i nad tím, co tu hlásili jako úmrtí nad Covid… (tedy že na Covid, Lockdowny a jiné zanedbání péče tu zemřelo víc lidí, než hlásili…)

Ale letos je v ČR celková nad-úmrtnost naprosto v průměru
(jenže po epidemii by měla být nižší než průměr, když dost z těch, co by bývali zemřeli letos, zemřelo už předloni navíc)

Víte, ony ty vaxxíny byly čím dál od zdroje tím méně škodlivé (na to jsem viděl detailní statistiku), nejhůř to odnesli v USA, v Anglii a v Beneluxu, kde se to vyrábí… Jenže jim to při dopravě k nám “vyčpělo” a už to nebylo tak zabijácké, jak to původně plánovali…

(Tady ve Východní Evropě to bylo čím víc na východ, tím méně nad-úmrtí nad obvyklým stavem, i to jsem viděl na mapě…)

πα½

Administrátor
P.A.Semi
26. 12. 2023 10:05
Odpovědět  P.A.Semi

Jednoduše řečeno – že někde vidíte alarmující zprávy a statistiky z USA a Západní Evropy ještě neznamená, že u nás to bylo stejně špatné… Nebylo…

Ale příště může být… Tohle si nesmí příště dovolit znovu, protože se poučí z chyb a příště to dost možná bude zabíjet kvalitněji…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
26. 12. 2023 10:27
Odpovědět  P.A.Semi

Taky jsem zpracoval statistiku z dat MZČR, ze které vyplývalo, že mezi těmi očkovanými byla o pár jednotek procent menší úmrtnost na Covid… A jak bylo vidět i jinde srovnáním zemí, šíření Covid to nijak nebránilo, jen ti očkovaní to o trošku víc přežívali a víc roznášeli…

Takže – kvůli pár procentům nižší úmrtnosti a nijak nezabráněnému přenosu nemají žádné právo to nařizovat povinně…!

(Což ale vysvětluje, proč u nás kvůli tomu nejsou žádné “procesy” nebo stíhání… O pár procent to bylo lepší, se mohou hájit… Šikana není “trestný čin”, ale je to pruda…)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
26. 12. 2023 22:25
Odpovědět  x-13

Prostě tady není ani Švýcarsko…

A na data od našich pojišťoven si budeme muset počkat…
(stát má open-data a leccos zveřejňuje, ale pojišťovny nemusí, tam asi bude problém se k těm datům “z ulice” dostat…)

x-13
28. 12. 2023 14:15
Odpovědět  P.A.Semi

U VZP to je jistě jinak se zveřejňováním. Není to na bázi buď chci nebo ne:-)

Boomer
26. 12. 2023 12:18
Odpovědět  P.A.Semi

pro: P.A.Semi;  26. 12. 2023 09:59

.. to “vyčpění” je jedna z možností, nedodržení stanovených skladovacích parametrů při dopravě, něco podobného se stává při přepravách např. masa v chladírenských vozech, kdy musí přepravce při předávání příjemci předložit záznam/graf teplot z chladicího zařízení během přepravy.
Přidal bych k tomu naše východní specifikum z vlastních zkušeností.. ne všechny dávky vakcíny vykázané jako aplikované, byly skutečně aplikované. Jejich stopy by bylo možno nalézt ve výlevkách v ordinacích některých lékařů.. jsme lidi a domluvíme se, aby vlk dostal nažrat a koza zůstala celá, že…

Administrátor
P.A.Semi
26. 12. 2023 21:48
Odpovědět  Boomer

A nejméně třetina těch vaxxín bylo jen Placebo

To ani ten lékař neví, ale výrobce to podle čísla šarže ví, a pečlivě si to vyhodnotili z hlášení negativních následků… Jenže výstupy neznáme, takže asi nebyly moc zveřejnitelné…

πα½

Boomer
26. 12. 2023 21:56
Odpovědět  P.A.Semi

.. no já se s tím mým domluvil bez problémů, on je příznivcem zdravého stylu žití, asi v těch parametrech, že každé tělo je jiné a každému něco jiného prospívá a škodí, tudíž kdo si to umí vychytat, jenom dobře činí.
Akorát mi občas lehce humorně vyčte mírnou disimulaci a doporučí nakoukání do občanky, jak je tam to datum narození… ;o)))))))

Boomer
25. 12. 2023 20:43
Odpovědět  Markýza

pro: Markýza; 25. 12. 2023 19:54

.. jo, to jsme věděli už na vojně, že nejhorší smrt je z vyděšení. Ale taky jsme se naučili, že strach se dá přiměřeně zvládat v okamžiku, kdy máte pro nebezpečné situace vytvořený pevný řád, dril, to prostě víte, že jste udělali vše co se udělat mělo, že jste si to všechno několikrát překontrolovali, prověřili.. a tak uděláte krok, jedna noha jde do prázdna, druhá za ní a.. euforie, že jste to zase zvládli. A už se těšíte, kdy do toho zase půjdete…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
27. 12. 2023 15:17
Odpovědět  Boomer

Je. Nejhorší smrt z vyděšení. Já to říkala proto, že jsem si toho všimla – kdo byl vyděšen (ať už z kovidu, nebo naopak z očkování proti němu) ten je zasažen – a naopak.
Já hned na začátku vysvětlila svému imunitnímu systému oč jde a důrazně jsem ho požádala, aby v případě nálezu koviďáckého viru (byl-li vůbec jaký) hlavně nepanikařil, neboť zpanikařený imunitní systém je prostě životu i sobě nebezpečný – viz ta smrt z vyděšení.

Joe Arp
26. 12. 2023 12:10
Odpovědět  katango

Nejsou, musíte se objednat, termíny jsou až za 6-7m. pokud do toho nevlítne něco akutního.

katango
26. 12. 2023 13:59
Odpovědět  Joe Arp

Jo, člověk potřebuje akutně patologa (to není nonsens, oni hodnotí i biopsie), a voni nejsou!

Joe Arp
26. 12. 2023 14:06
Odpovědět  katango

…inu, zas mi trapný pokus o jumor nevyšel. Co patolog všechno hodnotí jsem nevěděl, já myslel, že biopsie dělá laboratoř. Patologa jsem si představoval jako z filmu “Masakr motorovou pilou”, celého pokydaného člověčími součástkami. Tak to zkusím zas jindy a lépe.

jiří
25. 12. 2023 19:00
Odpovědět  x-13

Očkováním a testováním se z Vás stal patentovaný mutant.
https://www.youtube.com/watch?v=qaHGjJPemzk&t=215s

Administrátor
P.A.Semi
26. 12. 2023 22:23
Odpovědět  x-13

Pitvy nevím, data jsem analyzoval, jsou na webu k dispozici…
https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/api/v2/covid-19

Několik milionů řádek, kdy byl očkován, jestli zemřel na Covid a jestli byl hospitalizován, jen rodné číslo a jméno u toho samozřejmě chybí… Bohužel u toho chybí i to, jestli zemřel na něco jiného…
A data po okresech a orp, incidence, reincidence, a další…

Počty úmrtí podle věkových kategorií https://pi-alpha.org/CSU je tam odkaz na zdroj dat, zajímavé jsou tam ty barevné tabulky…

Vyplývá z toho, že

  • u nás to očkování nebylo tak špatné, jako v USA nebo na Západě…
  • Jen o pár procent to zlepšuje přežití na Covid…
  • A z jiných dat celosvětově už se ví, že to nijak nebrání přenosu, a naopak kde se začalo očkovat, začal se brzy šířit i Covid, velmi pravděpodobně proto, že leckteří ti očkovaní nemusí s nemocí ulehnout a mnohem víc to roznášejí…

https://pi-alpha.org/Covid_Continents – tam modře nákaza, červeně úmrtí, a fialově očkování a šipka, kdy se v dané zemi začalo očkovat…
poslední aktualizace září 2022, pak už to přestalo být zajímavé…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
26. 12. 2023 23:22
Odpovědět  P.A.Semi

Tak oprava – to jsem se na tu svou statistiku podíval příliš ledabyle…

– Celková úmrtnost v ČR v roce 2023 je sice naprosto v průměru

– protože mladí lidé umírají méně než průměrně (to je ten efekt “po epidemii”)

– ale zato 75 a více let dosud umírají dost nadprůměrně

– tak asi o 100 lidí týdně navíc, o 3479 za rok 2023 oproti průměru 2011-2019

Viz https://pi-alpha.org/CSU#Ra75-84_rel – ta červená čísla v pravém sloupci 2023

Takže i data z pojišťoven ohledně diagnóz by byla zajímavá, kdyby někde byla…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
24. 12. 2023 11:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Trochu mimo téma, ale i tak je to k “k otazníkům dnešních dní”.
Až budete mít dost pohádek v TV a všelijakých oslav, přečtěte si článek, který může mnohým leccos vysvětlit,
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2023/12/putinova-skutecna-role-v-rizeni-zeme-o.html
Nejdůležitější nejde uvést, všechno souvisí se vším. Tak jen ukázka reakcí diskutujících:
Anonymní:
Nerozumím tomu, proč nemůže Putin postupovat razantně, tu koloniální ústavu spláchnout do hajzlu a všechno svinstvo po Jelcinovi vykopat ze země?
jardob
Vy si asi myslíte, že keď sa stanete prezidentom, tak vás všetci budú poslúchať… Nie nebudú! Budete narážat na nespočetné množstvo odporu a podrazov zo strany krýs, ktorými je preplnená celá vertikála štátnosti a biznisu. Ten, kto dokáže všetkým krysám prejsť cez rozum a dosiahnuť svoje ciele bez toho, aby nastal chaos, ten je naozajstný majster.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
24. 12. 2023 11:44
Odpovědět  Albi

Dodatek pro redakci.
Možná by bylo dobré přetisknout ten článek, očištěný od tabulek, grafů a obrázků – koho by ty podrobnosti zajímaly, může je najít v odkazu. Nevím, je-li k tomu nutný něčí souhlas (třeba autora původního textu či překladatele).

Jde o to, jak je možné, že po tak dlouhé době vládnutí V. V. Putina stále ještě nemá Rusko plnou suverenitu – a hlavně proč to nejde tak, jak si mnozí představujeme a přejeme a kdo ve skutečnosti Rusko dodnes “řídí”.

Mnohým to prospěje, když si uvědomí, že výkřiky typu “vyházejme vládu ze Strakovky a navolme jinou”, ač vycházejí z nutného a nevyhnutelného základu, jsou prostě k ničemu. A také jak a proč došlo ke kolonizaci takového státu, jakým je Rusko pod vedením Putina a proč tato kolonizace pořád ještě trvá..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
24. 12. 2023 13:15
Odpovědět  Albi

Suverenita je zákeřná “štuka”. P/okud ji budeme hodfnotit, pak si uvědomte, že dnes je celý finanční svět STÁLE propojený skrz anglosaské finanční instituce, které fungují jako neokoloniální výběrčí daní.
Takže nestačí dělat si “doma” co chcete, ale musíte se zbavit závislosti – a to nejen – na taklových institucích. je totiž stále dost lidí v Rusku, kteří jsou ochotni stát sice jako za Putinem, ale ve skutečnosti brání právě světové finanční instituce, podobně je to s WHO, která se snaží nasadit světu plán B, tj. globalistické ovládání států přes zdravotnictví.
Suverenita za těch podmínek co jsem uvedl neleží dokonce ani jen ve samostatných rozhodnutích uvnitř státu, když zisky odchází ze země. (A to se děje nejen v Rusku a nejen u nás). Svou roli v tom hraje blud, že kapitál a podnikání nemá vlast. Mělo by to být právě naopak. Jenže tohle právě spojuje všechny ty zloděje a zločince po celém světě i bez znalosti společného jazyka.
Čili jinak suverenita je plné právo a možnost dělat si vše po svém, nikomu nepolatit žádné “neokoloniální” daně a všechny finance si řešit sami do posledního haléře. A být soběstačnými ve všem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
24. 12. 2023 13:19
Odpovědět  Peter 008

To neznamená, že vše budete konzumovat z potravin pouze od sebe, to znamená, že mám ZA CO si koupit (vyměnit) třeba ty banány, citrony, pomeranče atd. Většinou se to však provádí v rámci celé ekonomiky a nebo by to tak mělo být.
Proto cesta k suverenitě je trnitá a dlouhá.
Nám to zničili, ač jsme byli de facto soběstačnými, protože se prohlašovalo – Je levnější si to koupit, než to vyrábět … vzpomínáte?
Tohle byla vědomě propagovaná cesta ke kolonii, kterou jsme se stali …

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
24. 12. 2023 16:42
Odpovědět  Peter 008

Vzpomínám. To je tak, že se řekne jen půl věty a ještě hloupé věty.
Protože její pokračování musí logicky pokračovat:

“Je levnější si to koupit, než to vyrábět – ale za co koupíme, když nic nevyrábíme a tedy ani není ani co prodávat“?

Pavel z Moravy.
24. 12. 2023 17:30
Odpovědět  Peter 008

Tak to je přece plutokratické řízení světa. Plutokrat nemá národnost.

Gales
25. 12. 2023 13:00
Odpovědět  Peter 008

Komunistům se to povedlo. A proto země česká vzkvétala a na západě z toho byl nářek a skřípění zubů.Vše se změnilo po hadráku kdy jsme zase upadli do chapadel židobank ,dluhů a bezmoci.Vše pro rozvoj nám bylo zakázáno.Teď se můžeme pouze modlit aby se národní hnutí z Ruska uchytilo i u nás a zase jsme byli svobodni. Nebo co.

jiří
25. 12. 2023 20:27
Odpovědět  Gales

Njn, zlaté časy, kdy to stálo za ho vno.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy.
24. 12. 2023 15:30
Odpovědět  Albi

Ano je to velmi zajímavý článek, sám jsem chtěl napsat, ať ho zde redakce uveřejní. Dost k tomu pochopit, v jakém prostředí musí Putin pracovat.

Putinovec
27. 12. 2023 12:25
Odpovědět  Albi

Aby mohl Putin či kdokoliv jiný převzít řízení , tak musí převzít řízení celé země . Což obnáší cca tři miliony úředníků . A to ve stavu , kdy po jednu generaci byl dosazen ten , kdo má morálku škodné . Mafie se v Rusku specializuje na určitá odvětví a ty zdárně dojí . A má tam samozřejmě svoje lidi .
To vše by Putin , či jiný státník , musel den ze dne vymést . A koho tam dosadí , když potřebuje takové lidi , kteří budou schopní kvalitně řídit . A kde je najednou , v potřebné kvalitě a množství vzít .
Proto podporuje jiný , pomalejší a méně destruktivní způsob . Zavedení výtahu pro kádry , který je podle jejich schopností , vyveze až do nejvyšších funkcí .
Tak to prováděl i Stalin .
Jsi kádr , dostaneš důvěru . Když budeš schopný , budeš povýšen a dostaneš větší kus odpovědnosti . Budeš působit škody svojí neschopností či záměrem , tak budeš potrestaný . Odpovědnost za řízení , to je pro elity a jejich dětičky , hluboký hrob .

ModrýKlokan
24. 12. 2023 23:02
Odpovědět  Albi

@ Albi

Dík za tip. Četl jsem, hodně zajímavý a inspirující.

Markýza
25. 12. 2023 19:57
Odpovědět  Albi

Já bych jen poznamenala na konto Anonyma, že na rozdíl od něj tomu rozumím; postupujte “razantně”, spláchněte Ústavu do hajzlu a jste v hajzlu taky. Ústava je zkrátka ústava, ať je třeba blbá a pokud chcete se základním kamenem nakládat jako s cihlou do základu hajzlíku, tak holt budete mít hajzlík.
Chápu, že se ta ústava musí tak či tak pozměnit, ale podle mého se to musí dělat s citem a opatrně.

Teuton
24. 12. 2023 12:15
Ohodnotit příspěvek :
     

BIS, Bezpečnostní informační služba takzvaného generála Koudelky, je teď za dokonalého blbce, nýmanda a imbecila. Neustále vymýšlí pohádky a halucinační kraviny o cizích agentech, kteří tu a onde rozpoutají tornádo, šlohnou vánoční stromeček či otráví vodu v Bečvě, ale příprava největšího teroru v novodobých českých dějinách jí totálně unikla. Jsou tihle tvůrci pohádek a vypravěči báchorek vůbec k něčemu ?

ModrýKlokan
24. 12. 2023 23:04
Odpovědět  Teuton

Mohli by šůrovat ubikace v base. Nadstrážmistr Čoudelka by si s bachařema mohli sypat koks do komínku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
24. 12. 2023 13:22
Ohodnotit příspěvek :
     

„Policisté byli v budově před střelbou, asi něco čekali, říká proděkanka“
https://www.inenoviny.sk/false-flag-alebo-gladio-operacia-v-prahe-a-zabijanie-ludi-tesne-pred-vianocami/

David
24. 12. 2023 14:31
Odpovědět  jiří

Když někdo sundává z nějaké instituce ukrajinskou vlajku, zasahuje URNA. Když někdo střílí kolem sebe, zasahují obyčejní policisté

jiří
24. 12. 2023 15:05
Odpovědět  David

A někdo vztyčuje falešnou vlajku a nezasahuje nikdo.

sergej
24. 12. 2023 20:09
Odpovědět  jiří

Není kdo, když chtěla milice zakoupit houfnice tak ji z obav zrušili.

sergej
24. 12. 2023 20:11
Odpovědět  sergej

A domobrany taky.

Administrátor
P.A.Semi
24. 12. 2023 22:06
Odpovědět  jiří

Tady http://www.infokuryr.cz/n/2023/12/23/nova-fakta-odhaluji-ze-utocnik-david-kozak-nakoupil-na-jare-arzenal-7-zbrani/ si můžete přečíst článek (z AE News) s časovou osou:

  • zavolal matce, že jde spáchat sebevraždu, a vypnul telefon, aby nešel lokalizovat
  • matka hned zavolala policii
  • policie ho začala hledat, našli v domě mrtvého otce a časovanou “bombu”
  • takže ho začali nahánět po Praze
  • a evakuovali tu druhou budovu té fakulty, protože tam měl mít vyučování…

A k tomu jsem psal – kdyby tu fakultu zamknuli, a i kdyby věděli, kterou si vybere, tak by šel střílet jinam…

Vyčítat jim můžete snad leda že tam nemají Jasnovidce

πα½

Jura S
25. 12. 2023 17:44
Odpovědět  P.A.Semi

JASNOVIDCE NETŘEBA…. stačil by jednoduchý “prográmek” v agendě zbraní…. na co student “obskurvních fylozofických”pavěd” potřebuje kvér ? a 7 kousků ? Vodjebe Platóna, Aristotela, Niczeho asi né co… ti jsou dávno tuzí….

Administrátor
P.A.Semi
25. 12. 2023 23:21
Odpovědět  Jura S

Zřejmě nebyl podezřelý proto, že takových, co mají doma podobný “arzenál”, tu bude docela dost? (a kolik jich je nám říct nechtějí)

A navíc měl prý dost amatérsky vybrané ty zbraně, každá jiný kalibr, leckteré byly dost nevhodné nebo slabé…
Viz další článek z AE News, kde to nějaký zbrojní expert vysvětluje:
http://www.infokuryr.cz/n/2023/12/24/jake-zbrane-vlastnil-david-kozak-exkluzivni-analyza/

(akorát tenhle je spíš jak reklama na zbraně)

jiří
25. 12. 2023 20:31
Odpovědět  P.A.Semi

Přesto odmítám věřit, této “verzi”.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
25. 12. 2023 23:15
Odpovědět  jiří

Vypadá to velmi logicky… Kdyby lhali, někde se zamotají do detailů a praskne to dřív nebo později…

Na těch tiskovkách ten den, ten člověk od policie mluvil celkem upřímně, ve smyslu, že věřil tomu, co říká… I Rakušan zřejmě cítil: “a sakra, je průser“… Kdyby to plánoval, vypadal by jinak… Chlapi neumí lhát…

Což třeba nevylučuje, že tam jsou dva týmy, a jeden tam do Hostouně nastražil i tu Klánovickou pistoli, a druhý tým ji pak “poctivě” našel… Jenže to postupně vypadá, že ne, že ten KoZák byl prostě fakt bezcitný magor zaslepený totální nenávistí, protože ani “normální” mafián prostě nestřílí kojence a ještě tahle sadisticky, to fakt musel být totálně bezcitný magor…

A kdyby to bylo celé Divadlo a nestřílelo se tam doopravdy, tak by to dřív nebo později prozradili ti studenti, že jim nikdo nechybí… Těch 25 zraněných ví, kdo střílel, a někdo by se ozval, kdyby tam místo toho střílelo třeba nějaké komando a na KoZáka to zkoušeli svalit a ten by jen hrál divadlo na tom balkonu, co je natočené…
(ti lékaři s “traumaplánem” také nelhali, dělali co mohli a věřili tomu, co říkali)

πα½

jiří
24. 12. 2023 13:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Budou se utahovat šrouby?
Dezinformace a nenávistné projevy na internetu i napříč společností budou silněji kontrolované. Není ani pochyb o tom, že se dočkáme přísnějších zákonů o trestání podpory zločincům či šíření nebezpečných dezinformací. 
https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/dom%C3%A1c%C3%AD/koment%C3%A1%C5%99-nejhor%C5%A1%C3%AD-masov%C3%A1-vra%C5%BEda-v-d%C4%9Bjin%C3%A1ch-%C4%8Dr-bude-m%C3%ADt-dohru-p%C5%99%C3%ADstup-k-dezinformac%C3%ADm-se-%C3%BApln%C4%9B-zm%C4%9Bn%C3%AD/ar-AA1lVS3C?ocid=msedgntp&cvid=45ec586fe34745d3ae14bcd644be4b17&ei=53

ijn
25. 12. 2023 11:51
Odpovědět  jiří

Nový zbraňový zákon je zákonem proti vnitřnímu nepříteli a může reálně připravit lidi s protivládními postoji a názory na zahraniční či bezpečnostní politiku ČR o zbrojní průkazy! Zbraňový pas půjde odebrat na základě podnětů udavačů, sousedů v konfliktu a v případě, že bude osoba policejním orgánem vyhodnocena jako extrémistická či napojená na extrémistické strany anebo sdílející extrémistické postoje! Petr Fiala přitom před volbami na sjezdu položil mezi extrémisty a populisty rovnítko!

jiří
24. 12. 2023 13:24
Ohodnotit příspěvek :
     

23.12.23 Česká republika: Zákon proti masovým vrahům je na světě!
Lékaři budou povinně hlásit rizikové pacienty. A k zabavení zbraně napříště mohou vést výhrůžky na sociálních sítích a styky s extremisty. Stojí to v novém zbraňovém zákonu, o němž teď rozhodují poslanci.
https://zvedavec.news/vezkratce/20100/

Ladislav 💤
24. 12. 2023 13:30
Odpovědět  jiří

Zákon proti masovým vrahům na světě!
Bude se týkat i usa? Od jejich vzniku, vyvraždili po celém světě přes 40 miliónu obyvatel!

jiří
24. 12. 2023 15:02
Odpovědět  Ladislav 💤

Ne, nebudou se týkat USA, týká se jen ČR s.r.o.

24. 12. 2023 13:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Všechno jak to tam stojí…fašista vedle fašisty…všichni mají na rukou krev…seznamzpravycz/stojime-na-vasi-strane-seznam-zpravy-predstavuji-svuj-rok-ve-23-obrazech-242214

24. 12. 2023 14:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Přeci jen je v mnoha věcech více jasno..
Cíle toho Hošana nebyli náhodné..
Měl X příležitostí sejmout nějakého cajta na ulici,ale neudělal to..
Pálil jen po studentech a učitelce…co tím chtěl říci?
Neohroženě beze strachu se prochází po ochozu..
Evidentně žádný strach nemá..ale když vystřelí z ochozu,vůbec nepoužívá optiku..
Střílí náhodně..odhadem..na strach to nelze svést,takže musíme říci,že vědomě nechtěl trefit..času zaměřit měl dost..
Kameraman tam na něj huláká jakou dobu..mám toho odstříleno se vzduchovkou dost na to..
Abych toho kameramana trefil s tou karabinou i bez optiky..ale ne.
Pošle tam na něj jednu,a ze záběrů je vidět že vůbec nemíří..on vůbec při střelbě nemířil..
Nepoužíval tu optiku..hází to tam od boku..doslova..a ne strachy,ale vědomě,bylo mu jedno že netrefí.To jak s tou zbraní zachází,mě osobně připadá,jak kdyby to držel poprvé v životě v ruce…
Včera jsem psal že se někde vycvičil,ale dnes musím říci ne,viděl jsem všechna dostupná videa..a ten kluk to drží v ruce snad poprvé v životě..
TOHLE JE MAJDAN FALSE FLAG TO JE MUJ NAZOR
Nebo nejdivnější kriminální událost v dějinách..Prsty na rukou,nestačí,na ty věci které nesedí.

Administrátor
P.A.Semi
24. 12. 2023 23:26
Odpovědět  Veny232

Proto jsem tu někde psal, že by bylo vhodné znát seznam Obětí, možná by z toho vyplynul i Motiv…
πα½

sizok
25. 12. 2023 09:28
Odpovědět  P.A.Semi

To přece byla ukrajinská škola. Resp. obsazená ukrajinou.
Vlála na ni vlajka. V ní nemá Čech co dělat.

sizok
25. 12. 2023 09:32
Odpovědět  sizok

Dovětek. Všiml jsem si, že náš chlapec se dost silně v oblasti národnostních
třenic, hlavně na pomezí ukrajiny, orientoval. Moc dobře věděl, co jsou chocholi zač a co od nich lze čekat.

Slovan
25. 12. 2023 09:43
Odpovědět  sizok

Nono, to mě to leze jak z chlupaté deky, to se nám to začíná nějak vyjasňovat. Mě teď něco napadlo, ale ještě je čas to psát na ostro, abych nedostal ostré.

sizok
25. 12. 2023 15:10
Odpovědět  Slovan

Asi si myslíme to stejné. Za myšlenky se ale nedá nikoho zavřít.

sizok
25. 12. 2023 18:21
Odpovědět  sizok

Případ pelikán a Volný pád v jednom.

ModrýKlokan
25. 12. 2023 18:27
Odpovědět  sizok

@ sizok

Zdravím. Jo to je přesný. Ty bijáky jsem viděl už několikrát. Kultovní věci pro mě. Však taky chodím sledovat a diskutovat na D-fense :-D)))).

Volný pád už v Hostouni proběhl. Teď ještě jak dopadne Případ Pelikán.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuzana
24. 12. 2023 14:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusko a Čína již nepoužívají dolar k obchodování

https://aktax.cz/rusko-a-cina-jiz-nepouzivaji-dolar-k-obchodovani/

miro
24. 12. 2023 16:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Pouze konstatuji, na to že ten kluk neměl vojenský výcvik tak velice slušný výkon anebo neschopnost policie že mu bylo tolik umožněno.Chtěli jste ameriku tak ji tady máme. Volili jste idioty tak je tady máme a to je výsledek tak čemu se divíte a bude hůř.

Jaro Jaroslav
24. 12. 2023 17:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Dnes sa nepatrý nič v zlom, tak držím hubu. Všetkým krásne Vianoce.

sergej
24. 12. 2023 20:13
Odpovědět  Jaro Jaroslav

Mlčet ke zlu je zlé i přes “bílou vlajku.

Jaro Jaroslav
24. 12. 2023 21:16
Ohodnotit příspěvek :
     

V 2025 sa prelieva Kali-juga= Ohňový vek v Sata-juga= vek satana, chaos a zlo vo svete…Nechcem strašiť , ale viem že to tak bude… Mier, lasku a pokoj kazdej dobrej duši na tomto svete!

Administrátor
P.A.Semi
24. 12. 2023 23:28
Odpovědět  Jaro Jaroslav

To je nesmysl…
Kalijuga je (prý) mnohem delší…
Nezkoušejte podsouvat nějakou falešnou mystiku a přivádět špatný svět jeho “předvídáním”…

πα½

Vaska
24. 12. 2023 23:13
Ohodnotit příspěvek :
     

No mohlo by to být v souvislosti s tímto – https://t.me/selskyrozum/68699
něco jako Vrbětice č 2 – snaha poštvat mínění lůzy proti Rusku v souvislosti s tím, že banderovci už nemaj žádnej připravenej kanonenfuter a fronta se hroutí – před několika dny psali, že amíci přesouvaj voj. techniku na východní hranice Polska – a ta vypatlaná zelená guma na našem gen. štábu furt řve o válce.
K ty střílečce – ten šmejd zavraždil a zranil fůru lidí což je výkon elitního ostřelovače – před několika lety jeden vypatlanec v uSSa postřílel spoustu lidí ale dodatečně se přišlo na to, že střelců bylo víc (zasáhl lidi na které ze svého místa nemohl vidět)

Velitel
24. 12. 2023 23:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Mezi námi děvčaty, on je ten Štefl taky pěkně vygumovaný a slušně se na systému přiživuje. Jeho systém řízené buzerace ze strany vrátných mě dojal až k slzám, vede k jedinému, je drahý buzeruje běžný provoz a rozhodně ničemu nezabrání. Snad i Štefl by mohl pochopit, že když se někdo rozhodne vejít do budovy s puškou a začít v ní střílet rozhodně mu v tom nezabrání ani detekční rámy, ani dva nebo tří vrátní a sebevíce kamer čí sirén. Jediné k čemu to povede, vrátní budou první zastřelení, pokud vím že začnou řvát sirény a vycvičené opice začnou utíkat k východům, super udělám si pár min typu Claymore a jednou takovou prskavkou sejmu více lidí než celý Kozák.
Stejně takŠtefl dojal vychvalováním Izraelské policie a armády, fakt je tak mimo?
Židi vybudovali skvělý buzer systém , výsledek židi chcípají na ulicích dnes a denně a jak jsou židi skvěli a jejich systém promakaný ukázali ted, polovina mrtvol přisuzovaných Hamásu byla vyprodukována IDF.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
25. 12. 2023 10:52
Ohodnotit příspěvek :
     

U “ruské ideologie nadřazenosti” jsem skončil. Jako většina “kritiků” si nevidí do úst: kritizuje společenské jevy, aniž by ozřejmil jejich původ – a ten je většinou na Západě, převážně USA. JESTLI SE NĚKDO OPÁJÍ IDEOLOGIÍ NADŘAZENOSTI, TAK JE TO ZÁPAD (především Anglosasové) a ” VYVOLENÝ” NÁROD.

zuzana
25. 12. 2023 15:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Vakcíny bez jehel jsou tady… lékařské jedy lze nyní podávat pomocí ultrazvuku

https://aktax.cz/vakciny-bez-jehel-jsou-tady-lekarske-jedy-lze-nyni-podavat-pomoci-ultrazvuku/

PremekJ
25. 12. 2023 16:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Dobře, že se tu ta chronologie ovjevila, Díky, Jardo. Nyní je nad slunce jasné, že se ten psychopat (údajne schizofrenik) stal nástrojem temných osob nášeho státu. A ten je třeba o nich vyčistit. Pracujeme na tom.

Pijack
25. 12. 2023 17:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Já jsem spokojen. Rusové obsadili další město. Jen tak dál.

Pijack
25. 12. 2023 18:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Když jsme debiIové, tak jsme debiIové. V Brně na fakultě vedle hotelu Slavia (naproti Červenému kostelu) stále visí Ukrajinská hadra – Uprostřed !!! Vpravo od ní Česká a vlevo černá. Tohle je viditelný důkaz našeho zhovadilého liberálně fašistického režimu. Tak co potom chceme, když nejvyšší persóny našeho “vzdělávacího” systému lezou do zadku i těm, kteří o tom ani netuší.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
25. 12. 2023 22:30
Odpovědět  Pijack

Takovéto vyvěšování vlajek je porušením vyhlášky. Měla by to vyšetřovat policie a zodpovědný personál školy by měl být potrestán. Samozřejmě je potřeba uvést vlajky do zákonného stavu.

Pokud státní zástupce a policie nekoná, porušují své zákonné povinnosti a demonstrují neexistenci právního státu v této nešťastné západní kolonii. Hnus.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vaska
25. 12. 2023 19:44
Ohodnotit příspěvek :
     

padnul jsem na toto – co je na tom pravdy ? ale zapadá to do sebe – https://t.me/absurdnisvet/64770

Administrátor
P.A.Semi
25. 12. 2023 23:41
Odpovědět  Vaska

(že prý v Klánovicích vraždil Ukrajinec dítě své bývalé ženy s Čechem, a matku odvlekl zpátky na Ukrajinu?)

Těžko říct, spíš to jsou asi jen drby… Dezinformace, bez dalšího “důkazu” naprosto nevěrohodné… Že to někdo psal na nějaké sociální síti není žádný důkaz…

V těch Klánovicích vraždil někdo totálně zaslepený nenávistí, naprosto bezcitný, zřejmě magor…
Víte, kdyby to byla pouhá “nevěra”, tak tam to dítě buď nechá, nebo ho aspoň střelí do hlavy a ne do břicha… Matku, které zastřelil dítě, by jen-tak přes půl republiky neodvezl, a kdyby, tak ta se mu pak pomstí, nebo uteče, tu nemá smysl unášet sebou… Je to celé nepravděpodobné a nevěrohodné…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
25. 12. 2023 23:50
Odpovědět  P.A.Semi

Já bych vám doporučil nějakou dobu číst 4chan, pokud ještě funguje (ale pozor, je to návykové)…

Spousta zajímavých informací, které se jinde nedozvíte, a mezi tím spousta hoaxů, leckdo se tím baví… Až popáté naletíte na hoax, tak se to naučíte rozeznávat “po čuchu”, že něco smrdí hoaxem… A to přesně je tenhle kec ze sociální sítě o údajné ukrajinské “nevěře”…

Že to někde někdo píše ještě naprosto neznamená, že to tak je… To je vždy potřeba posoudit v kontextu věrohodnosti daného zdroje informace…

πα½