blog

Humanitární analýza – Izraelská černá labuť

Netanjahu a mír

Karver

A zajímavě zazvonilo pro Židy. Život je nejlepší scénárista, vždy nabízí takové příběhy, které by žádný jiný autor nenapsal. Kdo kdy viděl, aby se Židé TAKTO zneuctili? Nemyslel jsem si to, nehádal jsem. I když je to logické a nevyhnutelné. Poznámka – před několika lety jsem narazil na  TV program, kde

byly popsány problémy Izraele. Jeden z nich naznačoval rozkol podle náboženských linií. Stále více mladých lidí přestává pracovat, studuje Tóru a dostává se jim cti a podpory. Upřímně řečeno, takový pád do středověku mě překvapil. Židé jsou považováni za chytrý národ, ale u nás se schizofrenie šíří jako syfilis ve Francii bez penicilinu (byla to velmi vtipná historka, doporučuji všem přečíst). Úžasná vládní politika – nezáleží na tom, že každým rokem roste míra napětí po celém světě, nezáleží na rozvíjející se ekonomické krizi, nás USA zachrání, takže dovolíme, aby se rozvinuly vnitřní problémy. Bylo to nesmírně zvláštní. Čím více čistě náboženských osobností ve své zemi máte, tím je to pro vás v éře vědy a techniky obtížnější. No vážně, pomohou vám davy dobře živených pohodových kněží mávajících tlustými knihami hodně proti bombám, dronům a silným nevychovaným mužům s „kalašemi“? 

Glosa překl.: Podobně je to i při situaci s neziskovými organizacemi. Čím více mladých nechce pracovat, tím je jich více v podobných organizacích, nebo jsou nanejvýše ochotni „pracovat“ jako – zjednodušeně řečeno – administrativní síly. Co pak bude se státem, který bude mít deset ekonomů na jednoho zemědělce a jednoho pracovníka v reálné výrobě? To není těžké odhadnout.

Ale teď velmi seriózně. S pomocí Hitlera usadili Židé celý svět na peníze a doživotní privilegia pro sebe. Jen málo lidí si myslí, že pogromy nejsou Židům cizí, to byl normální způsob jednání v raném středověku. Zbožní Evropané se nemohli, nedej bože, věnovat bankovnictví, a tak tuto práci přenesli na cizince – Židy. To nebylo nijak zákonem upraveno, byl to hřích, takže Židé získali mnohem větší zisk. Židovské elity proto nikdy neusilovaly o naturalizaci, jde o ztrátu příjmů. S prací v „šedé“ zóně byli vždy spokojeni. Problémy obyčejných Židů, kteří se poctivě věnovali drobným řemeslům, je netrápili, a tak souhlasili: čas od času evropští králové organizovali pogromy, protože „ti nesprávní“ Židé „šli proti Bohu“. Obyčejní Židé byli obětováni pod rány „osudu“, významní se vyplatili a vše začalo znovu. Pak ale přišel soudruh Stalin a všechny „maliny“ jim zkazil – vytvořil jim stát. Ale ve státě jsou pravidla úplně jiná. Musí existovat centrální názor, společné úsilí o jeho realizaci, souhlas veřejnosti. Tedy něco, co Židé nikdy neměli. Díky Hitlerovi neměli Židé v Izraeli po celou historickou éru žádné problémy, všem bylo vše jasné – byli obětmi a každý by je měl za všechno odškodnit. Stejně jako „Chochlastate“. Šikovné PíáR, nejmocnější lobby v USA, hudba hraje, provoz zablácený. Vyrostlo několik generací, které Židy upřímně litovaly a nekladly zbytečné otázky. Na celou historickou éru kritika Židů, kromě malicherných a neškodných, úplně zmizela ze světového diskurzu. Kladení otázek o světovém názoru Židů a jejich činnosti prostě nebylo akceptováno. Židé se stali ne tak docela národem, stali se symbolem vykoupení, nevinnými oběťmi, svatými mučedníky. 

V pedagogice platí pravidlo, zná ho každý učitel – chcete-li vidět pravou tvář člověka, dejte mu moc. 

Židé si za poslední desetiletí zvykli, že mohou všechno. A pak dostali příležitost odpovědět v plné síle. Ano, není pochyb, že 7. října byli zasaženi maximální krutostí a demonstrativností. To právě proto, aby je vyvedli ze sebe. 

Protože to je druhá metoda pedagogiky, jak vidět pravou tvář člověka – urazit ho. (je ještě třetí, ale nehodí se sem) 

Vyveďte člověka z rovnováhy a uvidíte, co si skutečně myslí. A co nám Židé ukázali? Ale to je to samé, co je napsáno v jejich Tóře. 

Židé jsou vyvolený národ a všichni ostatní jsou odpad. 

Izrael nyní neprovádí vojenskou, ale represivní operaci. Život jim nabídl, že jim ukáže úplně všechno, co je možné, protože situace kritická a zdá se, všechno dovoleno. 

Víte, mezi ateisty a věřícími je takový dlouhodobý spor – o milosrdenství. Věřící vždy tvrdili a dodnes tvrdí, že bez Boha je člověk jen krutým zvířetem. 

Hmmm? Viděli jsme, jak s výkřiky „Alláh Akbar“ 7. října zabíjeli a zajali „mírumilovné lidi“, lámali nohy evropských turistů a plivali na jejich mrtvoly. Vidíme, jak hluboce věřící Židé pečlivě umísťují bombu do uprchlického tábora se slovy „nestarejte se o civilisty, jeden velitel Hamásu je tam schovaný“.

To je velmi pohodlné – zbavuje to člověka odpovědnosti. My takoví nejsme, řekl nám Bůh. A jen ateista stojí proti zlu se svým svědomím bok po boku. Ateista nemá na koho přenést zodpovědnost, nikdo mu neodpustí ani ho neobejme u posledního soudu. S jistotou ví, že pokud je spáchán hřích, je za něj odpovědný pouze on, člověk. Ne Boží přikázání, ne pokyny Proroka. Jen on a jeho svědomí, v pusté poušti, kde nejsou žádní svědci, když byly kamery vypnuté a drony přistávaly. Jen on rozhoduje o tom, co bude dělat, a nikdy nemůže od sebe nic odmáchnout, že řekne „toto je podle Božích přikázání“. A pokud spáchal zločin, znamená to, že nemá svědomí. Není-li Bůh v duši – vidíme, že Bůh v duši nepomáhá být milosrdný – ale jen prosté lidské svědomí. 

Odbočili jsme. Vraťme se k našim ovečkám. Svět je zvyklý na to, že Židé jsou tak hodní, féroví lidé, kteří rozhodně nebudou páchat zlo, protože nad nimi stojí Holocaust, nemůžou dělat druhým tu hrůzu, která se jim stala, to je nemožné, je to proti člověčí podstatě. 

Co dělá Izrael? 

Vypíná elektřinu a vodu v celém regionu. V pouštních podmínkách, aha.

Kobercové bombardování.

Cílené údery na shromaždění civilistů.

Přípravy pro použití jedovatých plynů. 

A celý svět je takový – stop, tak přece nelze! Jak odpovídá Izrael? Nechte mě být, my víme lépe! 

A vy otevřte Starý zákon, je tam všechno řečeno. To je jeden z bodů dohody Židů s Bohem – úplně vyčistit zemi. Pán jim pravidelně nařizoval, aby kompletně vyvraždili obyvatelstvo určité oblasti, včetně dobytka. Prostudujte si materiál, občané. To je velmi starý vtip – Židé jsou lidé a všichni ostatní NEJSOU lidé. Nejste pak v rozpacích za utrpení miliard krav, ovcí, koz, kuřat, krůt a králíků. Protože to NEJSOU lidé, ačkoli s vámi žijí bok po boku. To Židům také nevadí. Velmi mě naštval Jakov Kedmi, který klidně řekl: „nebyli jsme to my, kdo zabil palestinské děti, byl to Hamas, kdo je dostal pod palbu“. Celé Rusko teď sedí s vykulenýma očima a říká si, no, rok a půl jsme se netrefili do domů, mezi kterými si Ukrové postavily palebná stanoviště, střílejí zpět a pomalu odcházejí, ale tihle … boží vyvolenci … ani se neobtěžují. Ale Jakov Iosifovič se narodil v SSSR. Sovětská výchova nepomohla, archaické myšlení se tak snadno neodstraní. 

Židé během tří týdnů ztratili veškerou svou pověst. Nejsmutnější je pro ně ztráta posvátnosti, kterou jim obraz nevinných obětí poskytoval. Je velmi zajímavé, jak bude nyní myšlenka holocaustu zachována. I když soudě podle toho, že židovské děti se už dávno nevozí na některá památná místa, jejichž návštěva byla dříve povinná, sami Židé začínají toto téma odklánět. 

Dnes je to měsíc, kdy celé to hnutí začalo. Nashromáždilo se dostatek informací pro vyvození předběžných závěrů. Už teď je zcela jasné, že chtějí Izrael poslat do historických archivů. Zahráli jste si se svým vlastním státem a to stačí, budete zase žít ve všech zemích světa a každý den čekat na Mesiáše, který vám dá moc nad Zemí a národy. Přežije Izrael tuto válku? Z hlediska ekonomiky ne. Ve skutečnosti vše závisí na reakci četných sousedů, kteří nejsou vůbec jednotnou frontou a snaží se jeden druhému hlodat hrdla. Nedivil bych se, kdyby tě Írán vytáhl za pačesy. Spojené státy již jasně přesunuly svou pozornost na jiného hráče v regionu, nyní mají jediný úkol – jak se slušně stáhnout z podpory Izraele a odepsat ho. Historie sama pozoruhodně dobře ukazuje, že na světě není nic trvalého. Byla země a není země. Stává se to. 

https://aftershock.news/?q=node/1308506

Překlad Peter 008

sdíletj na

86 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
7. 11. 2023 11:22

Ale stejně mi udělalo radost, jak Tomáš Čermák Ropušanovým gestapákům zdrhl a teď na ně ve svém videu dělá dlouhý nos. Teda ne snad, že bych se vším, co pan Čermák dělá, souhlasil, ale fascinuje mne, jak tomu vykulenému tragikomikovi upláchl a teď ho ve veřejném prostoru nazývá ” vochcaným pakem.” Ropušan je za dokonalého blbce, resp. vypadá naprosto přirozeně. Jinak podle zpravodajských úniků čučkaři, přesněji řečeno příslušníci BIS, Bezpečnostní informační služby podpraporčíka Michala Čoudelky, podle broučků a pavoučků lezoucích po listí na výše uvedeném videu zjistili, že se pan Čermák nachází na Madagaskaru, odkud ho gestapáci Víta Ropušana jenom těžko dostanou. Kurvajina jim taky nevyšla, nějak se to všechno fialovým pětizmrdům sype. Co takhle dát volební právo desetiletým dětem ?

Ladislav 💤
7. 11. 2023 12:01
Odpovědět  Teuton

Prosím, nějak jsem nesledoval. Co a kdo je ten Čermák?
Děkuji

katango
7. 11. 2023 13:14
Odpovědět  Ladislav 💤

Jeden z vězňů svědomí, který arciť do lochu nenastoupil. Dostal 5,5 roku za tzv verbální zločin.

Markýza
7. 11. 2023 13:18
Odpovědět  katango

A je dobře, že nenastoupil a dělá dlouhý nos odkudsi z příbramských lesů, nebo odkud. Nemělo by se na něj zapomenout.

Ladislav 💤
7. 11. 2023 13:19
Odpovědět  katango

Ať ten Ropušan pukne vzteky! Parchant jeden!

Spam Teuton
7. 11. 2023 13:17
Odpovědět  Ladislav 💤

Čermák měl po soudním procesu, který byl politickou fraškou, ne spravedlivým a nestranným soudem, nastoupit do šatlavy. Ale nenastoupil a teď si z toho klauna a kašpara ze STANu, Ropušana, veřejně dělá srandu a nazývá ho – mimo jiné – debilem. Ropušan je za dokonalého blbce, i poldové si z něho utahují.

Frank
7. 11. 2023 14:11
Odpovědět  Spam Teuton

Kulizrak debil není, ale je to vychcaný a nebezpečný zmetek.

Markýza
7. 11. 2023 18:05
Odpovědět  Frank

No, obávám se, že máte recht. A ještě k tomu uvědomělý zmetek.

Veny232
7. 11. 2023 15:41
Odpovědět  Teuton

Někdo takový byl třeba…symboly mají velkou moc…

Jura S
7. 11. 2023 17:41
Odpovědět  Teuton

Volební právo jen dle snědosti v RAL paletě, samozřejmě že rómská maminka, když má minčo ve 13-ti by již měla mít volební právo od 11-ti, když zašla sexulální život :-). Kdežto sejrový bílý mamánek s deseti huhumanitátnímu tituly by ho získal až v 98 letech, pokud by se dožil…

Albi
7. 11. 2023 20:33
Odpovědět  Jura S

To těžko. Ten sejrově bílý mamánek by už dobrých 48 let neměl ani řidičák, natož volební právo. 🙂
(A možná ani nárok na OP vč. zrušeného rodného čísla)

Pijack
7. 11. 2023 11:41

Tak tu máme jedno další totalitní prase. Fetující Zelensky si usmyslel zrušit volby, protože je prý země v ohrožení a demokracie si zaslouží volby odložit 🙂 Komediant se chce držet koryta, co? Co na to naši bojovníci proti dezinformacím? kde jsou ti naši demokrati? Jejich oblíbenec pohrdá s demokracií. Prý volby nejsou potřeba. Jak bude vřískat Tachecí v českém rozhlase? Bude komentovat o tom, jak ten feťák demokraticky krade miliardy, šňupe koks, jeho manželka kšeftuje s dětmi, jezdí si na luxusní výlety po světě? No bodejď. O takové koryto ten feťák přijít nechce. Takže prostě ty volby zakáže a svede to na válku. Panebože, když už ti naši kreténi zavřou huby a zalezou.

Spam Teuton
7. 11. 2023 11:59
Odpovědět  Pijack

Ale stejně jsem se musel smát, jak ten Kurvajinec vyletěl do povětří. Zástupce šéfa kurvajinské armády, nějakej přismrádlej Vasyl, rozbalovat dárky k narozeninám a najednou vše explodovalo a bylo po Vasylovi. Tihle Kurvajinci jsou fakt zoufalá a primitivní jelita, když v době války neprověří zásilky došlé vysokému vojenskému papalášovi.

katango
7. 11. 2023 13:15
Odpovědět  Spam Teuton

Esli vono to nebylo od velitele. To by neprověřovali. Asi.

Frank
7. 11. 2023 14:11
Odpovědět  Spam Teuton

Nevím, čím to je, ale vůbec mi není té gumy líto.

Veny232
7. 11. 2023 15:44
Odpovědět  Spam Teuton

Kdy má Fiala narozeniny? 😀

Jura S
7. 11. 2023 17:19
Odpovědět  Veny232

myslíte termín, kdy se ten hnus vylíh ?

Albi
8. 11. 2023 06:50
Odpovědět  Jura S

Myslí kdy je bude slavit – aby včas sehnal vhodný dárek. 🙂

Hmm
7. 11. 2023 20:13
Odpovědět  Veny232

1. září 1964, narozen v Brně

Jaris
8. 11. 2023 04:14
Odpovědět  Hmm

Nejak to Brrr-no predci posledni dobou i hejvlovic pohrobky z Prahy. Masarikova univerzita chrli tulpasove absolventy ve velkem, a ti supsup s profesorskym’dyplomem’ utikaji do Prahy posilit prapor kavarenskych povalecu. ;-D

Standa
8. 11. 2023 06:34
Odpovědět  Jaris

Jen více psychologů ,budeme je potřebovat fšici!Čím se vlastně tito sociopati a tulpasove absolventi živí?
Kolik je jich vlastně v Padlamentu.Je to ještě kavárna nebo už Bohnice,, Mezi ploty”?

Jaaaa
8. 11. 2023 14:24
Odpovědět  Standa

Tema Izrael e nie cesko-moravske srandicky…..

Standa
8. 11. 2023 06:27
Odpovědět  Hmm

Tak to jsme letos prošvihli!Ale na termínu nezáleží? Má někdo nápad?Třeba mu Nigerijci ,,omylem” sestřelí letadlo. Nebo ,,omylem” spadne nějaká raketa Hamásu ma Strakovku.Nemáte doma polonium?

Duudu Wo
7. 11. 2023 15:37
Odpovědět  Pijack

Ta zrovna. Vždyť je jejich.

Pijack
7. 11. 2023 11:53

Teď jsem se fakt potrhal smíchy. Český mainstream na nás vybalil bombu – prý budou lidé, oslavující smrt Putina trestáni. Takže na nás vybalili nedávno, že Putin je mrtvý, abychom se neradovali. Bááááác. Pak se zjistilo, že čeští manipulátoři se netrefili a byl to výmysl z kategorie okatých. No a aby se zakamufloval dopad, tak si teď vymyslí, že za to může Putin, protože je živý 🙂 Prostě odkloní téma a udělá z Putina despotického vladaře. Já už smíchy nemohu tu bránici uklidnit.
Někdo by těm liberálním lhářům měl vysvětlit, že zatím co chce Zelensky fetovat u koryta tím že zruší volby, že v Rusku je podepřena opravdová demokracie tím, že je uzákoněné referendum a volby se neodkládají. Pochopí to ti idioti v českých médiích?

unor 2022
7. 11. 2023 12:26
Odpovědět  Pijack

Ale oni to chapou. Jen neumi, pro jistou populacni mnozinu, tak lhat a manipulovat, aby tomu verila. A tomu byste mel byt rad.

Eva
7. 11. 2023 11:54

Tak tohle je senzační článek, konečně pravda…👍

Ladislav 💤
7. 11. 2023 12:06
Odpovědět  Eva

Už jsem to jednou napsal, židáci si sami poplivali Oswietim.
Ten jsem v devatenácti navštivil a měl jsem z toho co jsem tam viděl husí kůži do dnes.
Touto valkou se mi zhnusili!

Markýza
7. 11. 2023 13:11
Odpovědět  Ladislav 💤

Dobře – tam i řekněte, jak byste na ten útok reagoval. Na povraždění spouty lidí, kteří nikomu nic špatného neudělali.
Mimochodem obrázeček v titulce velice pěkný, jen by mě strašně zajímalo – ta holubice nabízeného míru, to má být holubice arabská? Protože pokud ano, absolutně mi v běhu času takový okamžik unikl – myslím, kdy by jakýkoli člen arabského etnika nabízel bezvěrcům mír a dobrou vůli – natož Izraeli.

paulusek
7. 11. 2023 18:04
Odpovědět  Markýza

Izrael tedy nemusím, ale palestinskou muslimskou špínu nemám rád dvojnásobně. Ten přepad Izraelců měl za účel způsobit odvetu Izraele. Čím větší masakr, tím větší píárko pro západní přežvýkavé korektní stádo.. Ať si to Gaza užije.

zdendulka
7. 11. 2023 18:22
Odpovědět  paulusek

Ani jedna strana nešetří vlastní lidi, děti taky ne, nedbají žádných tabu…. znáte to úsloví…
Jeden za18, druhý bez 2 za 20. Tak nějak….

Standa
8. 11. 2023 06:37
Odpovědět  zdendulka

Co je to za pitomost, tohle přísloví? ,,bez 2 za 20″ ? To by původně muselo být 22: Rozdíl proti 18-ti, že?

Albi
8. 11. 2023 07:25
Odpovědět  Standa

Je to správně.
Převedeno třeba na peníze (těm rozumí každý), pak kámoš má v kapse 18 Kč a já skoro dvacku (chybí mi jen 2 Kč). Tedy máme oba stejně.

Převedeno do významu toho úsloví = jsou to oba stejní hajzlové, nevybereme si, ten za 18 není lepší, jak by se mohlo zdát.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
8. 11. 2023 15:15
Odpovědět  Albi

Nemáme oba stejně!Jaképak skoro?

Tupý hulvát
8. 11. 2023 08:55
Odpovědět  Standa

Když ono to znamená,že jsou oba stejní,z které třídy jsi vyšel?

Standa
8. 11. 2023 15:14
Odpovědět  Tupý hulvát

Odpovídající tvému nicku.
Nauč se počítat.,, Bez dvou za dvacet! Úča ti měla zafackovat uši do hlavy!

Albi
8. 11. 2023 17:00
Odpovědět  Standa

To je úsloví, nepleť si ho s matematikou.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
8. 11. 2023 09:30
Odpovědět  Standa

Bez dvou dvacet je přeci kolik? 😎

Standa
8. 11. 2023 15:16
Odpovědět  Markýza

Když dvacet musel mít před tím 22!

Markýza
8. 11. 2023 18:01
Odpovědět  Standa

Ještě jednou a po-ma-lu: kolik je dvacet bez dvou?? (to je totéž, co bez dvou dvacet)

Boomer
8. 11. 2023 18:12
Odpovědět  Markýza

..panenkomariapočepická vidíš to, slyšíš to? I pan Dačický z Heslova by o něj zlomil hůl..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Bety
7. 11. 2023 22:19
Odpovědět  paulusek

Jak je tedy možné, že předtím, než jim Angláni spolu s bohatými sionisty zařídili ten stát Izrael žili na tom území muslimové se židy celkem v pohodě? Koneckonců jsou všichni potomky z jednoho pytle. Ale když jednu část přesvědčíte, že oni jsou ti vyvolení a že mají svaté právo tu druhou část z jejich domovů vykopnout, nic jiného než zlá krev z toho nemůže být. Navíc ty vykopnuté hodíte na krk sousedům, kteří z toho vůbec, ale vůbec nadšení nejsou?
A najednou tady máte vřící kotel, perfektní zónu nestability, kde se nejde rozumně domluvit. Já si myslím, že tohle se dělá po celém světě, protože čím větší chaos, tím lépe se v něm velkým žralokům daří. A rybičky nenávidí jiné rybičky, místo aby se spojily a poslaly ty velké žraloky k čertu A středně velké ryby si myslí, že se jich to netýká. Ale omyl, žraloci nikdy nemají dost.
Podívejte na Ukrajinu. Myslíte, že to bylo samo sebou, že Ukrajinci došli k názoru, že oni jsou ten pupek světa?.

Jaris
8. 11. 2023 04:50
Odpovědět  Markýza

Hamas je umele vytvorene ditko Izraele a USA. Ti jej spolecne zalozili. Navic se Izrael nejednou chlubil, ze pres betonovou, osmimetrovou zed ani mravenec nepodleze, jak maji usporadany nejsofistikovanejsi hlidaci kamerovy system na svete. Vzdy bylo cilem Izraele zabavit cele uzemi Palestiny. Izrael byl vzdycky chronicky lhar, ktery nikdy nenodrzoval zadne zakony ci pravidla a proto nebyl pro nej problem zincenovat masakr pod jmenem Hamas, korektne Izrael. Jenze to Satanyahu tentokrat znacne prepiskl. Nepocital s tim, ze se ten konflikt obrati proti nemu jako bumerang a zaroven to zvedne odpor vuci zidum po celem svete a hlavne nelegalnimu Izraeli. Neni se cemu divit, kdyz cely svet vidi ty nehorazne prasarny zidu, genocidu Palestincu a totalni zniceni Gazy. I Hitler by blednul zavisti, ceho jsou zidi schopni. 🙁

Standa
8. 11. 2023 06:54
Odpovědět  Jaris

Máte pravdu, Jari!Ovšem lidé si to zřejmě uvědomovali odjakživa. Proč by jinak byly pravidelné pogromy?
Ale podívejme se domů! Tato nelegální vláda má absolutní podporu pouze 3% Asi funkcionáři. 25 % je nerozhodnuto. Zbytek je proti tomuto shromáždění sociopatů , kteří rozhodují proti vůli občanů.27.11. je stávka . Myslíte si , že Fiala ( pokud ho v Pobřeží slonoviny nezlikvidují) všechny stávkující od doktorů po hasiče ,učitelů, poldy( státní zaměstnanci),kovo, soukr. firem je všechny nazve proruskými trolly?
A bude se jim vysmívat svými zkaženými zuby do obličeje?
Ještě, že Černoška poslala všechny tanky na UkrFaš , jinak by je nasadil proti stávkujícím do ulic!Za shovívavého pohledu NATOidního válečného zločince z Jugoslávie z Hradu.

Markýza
8. 11. 2023 07:50
Odpovědět  Jaris

Jaris, prokristapána. Kdybyste si urvala plíce (v tomhle případě klávesnici) nepřimějte mě soudružsky s vámi nenávidět ani Židy, ani kohokoli jiného. Jen si plácáte játra a plýtváte energií, tak už toho nechte.

katango
8. 11. 2023 10:54
Odpovědět  Markýza

Já jsem spravedlivá, mne s.e.r.o.u všichni.

Markýza
8. 11. 2023 14:26
Odpovědět  katango

😀 tak to je mi strašně líto, ale vy se mně zrovna líbíte! 😀

Standa
8. 11. 2023 15:09
Odpovědět  Markýza

Holky, holky , alkoholky, rohypnolky nechte toho!. Zde se nebudeme hádat mezi sebou. To se právě hodí vládní garnitůře.
Kata….., vládu a pětikolku také se.ou všichni….občani.!!!!
Mě se líbíte všechny!!! I Marky a Albi a…..

Standa
8. 11. 2023 15:10
Odpovědět  Standa

I Jary…

Jaris
8. 11. 2023 23:42
Odpovědět  Markýza

Ja vas v zadnem pripade nepresvedcuji, pouze pisu jak se veci skutecne s prolhanymi zidy maji. Dal zijte ve falesnych predstavach o nevinnosti zidu.

unor 2022
7. 11. 2023 12:19

Nasi jednotlivi ateiste si na misto Boha dosadili udajne potreby a vuli lidu. A nasledne predvedli, ze se s nimi da zonglovat stejne dobre jako s Bohem. Tak, jak to delaji jeho nekteri falesni vyznavaci.
Vzdy zalezelo na tom, kdo a jak k ateismu ci vire v Boha pristupuje.
A pokud mladi nechteji pracovat a radeji studuji teologicke materialy nemusi to znamenat navrat do stredoveku. A pokud se vzdaji i zbytne materialni nadstavby nenatahujic o ni ruku k druhym, muze to byt prave ona zivotni moudrost, ktera soucasne zapadni spolecnosti proteka mezi prsty.

unor 2022
7. 11. 2023 13:40
Odpovědět  Peter 008

Co je vlastne ‘nase zapadni civilizace’, vylhana demokracie a svobody nam dnes a denne prevadi napriklad EU, covidova diktatura, ci nase vlada a zasahy do zakladnich svobod.
Zadna zapadni pokrocila civilizace ve slova smyslu civilizace neexistuje. Je to jen zapadni Potemkinova vesnice.

Pavel z Moravy
7. 11. 2023 16:38
Odpovědět  Peter 008

Petře a co my staří s tím, mladým to vyhovuje, pochybuji, že jim to dojde, že budou pouze otročit a sloužit, tak nač se s tím máme trápit my stařešinové. Vlastenectví jim nic neříká, je jim jedno komu budou sloužit, duševní vyzrálosti mají tak akorát na ten ajfoun, takže co my staří bychom měli dělat? Ten lidský vývoj má svůj daný cyklus, nu a prostě tato západní společnost je za zenitem a půjde tvrdě ke dnu. Teď je to již pouze otázka pár roků a je po všem. Róza to přece řekla, socialismus nebo chaos a barbarství, já k tomu přidám bídu a duševní vyprázdněnost a jsem v Evropě 2030.

unor 2022
7. 11. 2023 17:15
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jen jestli tem ‘mladym’ v necem nekrivdite. Zkuste se vratit do sveho mladi a najit state o tom, jak moc jste se zajimal o politiku, svetove deni a zmeny. Pokud se ovsem jedna o mlade tricatniky a vyse, pak je to o necem jinem. Ti uz by mohli.

Bety
7. 11. 2023 21:01
Odpovědět  unor 2022

Máte pravdu. Ale málokdo si přizná, že byl v mládí naivní nezkušené tele. Já alespoň byla.
Jenže rozdíl proti dnešku byl v tom, že jsme věděli – a považovali za správné – že BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE. Byla to prostě povinnost, ale zároveň také mantinely. Nemakačenkové nebyli v úctě. Rok 89 tohle změnil. Pamatuji se, jak jeden mlaďoch v TV soutěži za souhlasu moderátora a přítomných diváků prohlásil, že stejně jako správný Ital on v létě nedělá. Ta svoboda se nějak proměnila ve svobodu udělat všechno, aby se pracovat nemuselo. A v úctě jsou ti, kteří se práci dokážou úplně vyhnout na úkor ostatních. A dnešní třicátníci už v tom vyrostli. Teď mají všichni dluhy a považují to za normální – včetně vlády, které je úplně jedno, kdo ty její dluhy zaplatí, protože na ni exekutor nepřijde.

katango
8. 11. 2023 10:56
Odpovědět  Bety

Žádná novinka, ale kdo má dluhy, je vydíratelný a poslušný.

Markýza
8. 11. 2023 18:03
Odpovědět  katango

Taktak. Proto naše rodina žádné dluhy nemá, nebo maximálně tak mezi sebou.

Jaris
8. 11. 2023 05:04
Odpovědět  unor 2022

No tak ja se priznam, ze jsem horovala pro svobodu 68.roku aniz bych tusila, ze jde o lecku. Dokonce jsem stavkovala se skolou proti ruske okupaci ac mi bylo sestnact let. Teprve druhy pokus prevratu 89.roku se dockal uspechu. Ze to byl leta pripravovany podvod na vykradeni statu a ze to bylo eldorado predevsim pro zidy, to mi doslo az v 90.letech.

Pavel z Moravy
7. 11. 2023 16:44
Odpovědět  unor 2022

Je to prostě pouhé cukrátko pro plebejce. Oni něco slyší a papouškují. Zase se ukazuje, že přemýšlení nesmírně bolí.

Standa
7. 11. 2023 19:33
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jauvajs…..

zdendulka
7. 11. 2023 18:24
Odpovědět  Peter 008
Pavel
7. 11. 2023 19:03
Odpovědět  Peter 008

Já myslím, že unor2022 chtěl sdělit, že nenažranost a i zadarmo a hlavně zapomění historie, zkušeností, vždy vede ke kolapsu…a to je pravda, opakovaně v historii potvrzeno…

Veny232
7. 11. 2023 15:45
Odpovědět  unor 2022

Chazarů problém je v tom,že Ateisti tak dlouho Boha hledali,až ho našli… 🙂

Standa
7. 11. 2023 19:31
Odpovědět  Veny232

Nechte Boha na pokoji!Právě řeší rudý posuv na konci nekonečného vesmíru.Věřte v Boha a peklo se Vám odmění…chicht..Víte , kde najdete Boha? Na konci Vaší pravice. Nikdo jiný , natož nějaký artefakt , který si vymysleli v jeskyních Vám nepomůže! Běžte s Bohem!……

Markýza
8. 11. 2023 07:53
Odpovědět  Standa

No Stando, já se obávám, že kdyby byl bůh na konci číkoli pravice, byl by to pěknej průs.er 😎 Na světě je spousta pravic, které vidět v akci není nic pěkného.

Standa
8. 11. 2023 15:23
Odpovědět  Markýza

Chtěl jsem napsat na konci Vašich ramen, rukou!Nic politického !

Markýza
8. 11. 2023 18:06
Odpovědět  Standa

Moje odpověď byla naprosto apolitická. Je spousta nepolitických hnusů, které dokáže taková pravice spáchat.
Já to ovšem znám jako dvě úsloví – že nejlepší pomocná ruka je na konci vašeho ramene a to druhé – pomož si člověče, i pámbu ti pomůže. Tak jestli jste to neshrnul do jednoho pytle. Ovšem ani to, ani to nemá s existencí boha jako takového lautr nic.

Veny232
8. 11. 2023 12:20
Odpovědět  Standa

V dnešní době? Když už jsme ho konečně našli, ho máme nechat na pokoji? Neblázni 😀
Teď teprve začne to správné tooočo. 😀

Standa
8. 11. 2023 16:08
Odpovědět  Veny232

,,Když jsme ho konečně našli”? Ruku na peřinu a nehraj si s Frantíkem?Nech ho na pokoji!

Putinovec
7. 11. 2023 12:25

Když se tomu co se děje podíváte pod krovky , tak uvidíte proces , kdy se pomocí kyvadla vyvolávají sociální bouře .
Kyvadlo je systém , kdy se lidé houpou . Například jim ideologicky naordinuje , že židé jsou za všech okolností nedotknutelní a následně spustí procesy , kdy se kyvadlo přehoupne a z nedotknutelných jsou prašiví .
Je to přesně jako z toho přísloví : Kde se dva perou , tam se třetí směje .
Globalisté už židy coby svůj výkonný nástroj nepotřebují , po vybudování nových Globálních center , použijí nové nástroje .
A tak vznikl jednoduchý plán . Židovská mafie je nenažraná , tak jí byl předhozen kousek sýra , který není zdarma . Tím sýrem je možnost , ukrást více území a zadělat si tak zábory , na příští krádeže .
Státní elita hnUSA tak dostala jiný kousek sýra , který není zdarma . Možnost ukázat , že ještě mohou rovnat světový pořádek a nejsou odepsanou periférií .
Výsledkem pro židovskou mafii , je postupné zvyšování hysterie , vedoucí k jejich celkové likvidaci , rukama ostatních národů – tupounů . Protože přesně tak , jako vše bylo hozeno po 2 sv. válce na Německý národ , tak vše bude hozeno na národy – tupouny . Generační vina za genocidu .

Putinovec
7. 11. 2023 12:34
Odpovědět  Putinovec

HnUSA elita bude vykreslena před celým světem , jako chromá kachna , které nejenže netřeba se bát , ale je záhodno do ni kopnout . Zbytek svých už teď nedostatečných zdrojů zbytečně promrhá a získá tak bonus , kdy řada zemí odhodí své předsudky a spojí se i s tradičním nepřítelem , do koalice proti hnUSA .
A zatímco se kyvadlo pěkně houpá a emoce davů jsou vybuzeny tím či oním směrem , tak ten , kdo chápe co se děje a zároveň je schopen globálně prosazovat své řízení , ten tak činí .
A tací hráči jsou jen dva . Putin v čele Ruské harmoniky , která se už opět začíná roztahovat směrem do světa a globalisté , používající zbytky svého bezstrukturního řízení .

Putinovec
7. 11. 2023 12:43

Díval jsem se na to , jak je odepisováno řízení v Českém protektorátním lágru .
Myslím tím to vykopnutí fialošmejda a bankovního parazita Sikely , z cizích zemí .
Buďto je to signál k odstřelu zdejších šmejdů , z důvodů k udržení řízení procesů ve stř. Evropě , protože hrozí jejich neřízený výbuch a tím možnost , že řízení převezme někdo , s kým se nepočítá a nebo to souvisí s ukázkou , jak je potřeba odepisovat skomírající západní moloch a jeho užitečné idioty .
V každém případě to ukazuje plnou prohru západu .

Veny232
7. 11. 2023 15:39
Odpovědět  Putinovec

Je to jen přirozený důsledek příčiny,kterou si vytvořili sami…díky svému nepochopení světové situace…

Pavel z Moravy
7. 11. 2023 16:50
Odpovědět  Putinovec

Spíše bych se přiklonil k tomu, že se obávají, že řízení převzezme někdo, kdo jim nebude po chuti.

Veny232
7. 11. 2023 15:20

Je to Genocida…stačí se podívat v noci na kamery z Izraele..v Gaze jim je už vypnuli…
Židovská prasata to tam sypou v jednou kuse, fosfor, napalm…obloha jen svítí…
Vědí že na tu genocidu nemaj mnoho času…
Žádná válkato není,je to Chazary vedená Genocida…proti původním Semitům…
Pro to také vypnuli v Gaze všechno…a utočí hlavně v noci…zavírají jako Náckové i Izraelce…
židy s malým ž…kteří s tím nesouhlasí,nebo mají náhodou kameru online z okna na Palestince…
A tak tomu bylo vždy…
Žid žida do pece házel…a Hitlera si jak loutku vodil…
s Alzákem to chtěli zopakovat…svět rozeštvat,sami se napakovat…
No nečekali že Bůh…a jeho věrní jim do toho hodí vidle…
Odpor je zarazil ,cítí se stydle…

All
7. 11. 2023 22:26
Odpovědět  Veny232

Bingo. A tak tomu bylo vždy.Neštítili se nikdy ničeho.I žid vraždil žida odjakživa

zuzana
7. 11. 2023 15:23

Moskva: Jako „okupační mocnost“ nemá Izrael v Gaze právo na sebeobranu

https://aktax.cz/moskva-jako-okupacni-mocnost-nema-izrael-v-gaze-pravo-na-sebeobranu/

zuzana
7. 11. 2023 15:57

Itálie se stala první zemí, která zakázala falešné maso Billa Gatese kvůli „vážným zdravotním obavám“

https://aktax.cz/italie-se-stala-prvni-zemi-ktera-zakazala-falesne-maso-billa-gatese-kvuli-vaznym-zdravotnim-obavam/

Jura S
7. 11. 2023 17:37

No jo, židi se teď chovají jak nácci…, veletoč…. kdo se tom má vyznat…naštěstí třeba čeští “indiáni” se chovají konzistentně, že… pomalé vybydování, dávky… tunely nekopou že…

Pijack
7. 11. 2023 18:17
Odpovědět  Jura S

Židé se nikdy jinak nechovali. Z historie víme (ač nejsem katolík), že to byli právě židé, kteří Krista ukřižovali. Upalování, ukřižování, narážení na kůly, stínání… to byly židovské speciality. Nedělejme z židů beránky. Oni fňukají a kuňkají jen když se jim ubližuje, ale jak je trochu klidu, nechtěj vědět jaké jsou to XXXL.

zdendulka
7. 11. 2023 18:36
Odpovědět  Pijack

Pokud vím, o jejich posledních svátcích židé v kaftanech a s pejzy a čepičkou veřejně pohrdlivě plivali tam u nich jak po křestanech, tak po muslimech a bezvěrcích…. Už to samo o sobě bylo zarážející, protože neskutečně drzé a provokativní…a za několik dní přišel problém Gaza…. mnoho detailů asi ještě neznáme….

All
7. 11. 2023 22:37
Odpovědět  zdendulka

Jak okrádali vladaře,způsobovali převraty,anebo přímo zabíjeli.židé,jak si je pamatují celé dějiny jsou opravdu vyvoleným národem,ale od Satana,vládce pekel.Vždy způsobovali peklo na Zemi,proto je lidé nenáviděli a byly pak i židovské pogromy.Ovšem u židů je zcela běžné,že Žid zabije žida,když se mu to hodí.A nedávno-za Hitlera-kdopak ho financoval a podporoval ?

Jaro Jaroslav
9. 11. 2023 03:54

AshkeNazi žid je chazar zo stepí okolo Kaspického mora s Jiddiš germanskym dialektom, ktorý už 80 rokov vybľakuje do sveta že má celú rodinu ako ASH= POPOL v Auschwitzi a inych koncentrákoch nacistov Nemecka…No v skutocnosti je to preživší Nazi- nacista,čo obracia v POPOL jeho Auschwitz, ten v Gaze! A tam kde sa dostane k moci, nielen vsetko obrati na popol, ale potoky krve nevinných! Od Francúzskej revolúcie cez židobolševicku v Rusku, cez UkroReich po Palestinu, a susedné Arabské krajiny! A židonacista-sionista vládne aj v USraeli, teda Fasingtone, District of Crimminals, a len pozorujte co tam bude do dvoch-troch rokov!!!