blog

He he he he – cha cha … uff! Ti mi dávaj – (neo)liberálové a vůbec celý ten Západ!

V Kanadě ženě udělali test DNA a bylo jí řečeno, že je pes .

Laboratoř, která test provedla, poskytuje různé služby: identifikaci alergií, určení genetického věku zvířete a také poskytuje „nejvyšší možnou přesnost “ při určování plemene psa. Cena některých služeb dosahuje 200 USD .

Laboratoř se rozhodla prověřit genetický materiál novinářky Christiny Hagerové. Výsledek: ukázalo se, že Christina je ze 40 % aljašský malamut, z 35 % šarpeje a z 25 % labrador.

Myslíte si, že se někdo bude zodpovídat za podvod? Podle měřítek kapitalistů laboratoř neudělala nic špatného: prostě vydělávala peníze.


Muž, který se stal ženou, se vdal za ženu, která se stala mužem. Nebo se oženil?

Šílenství a marasmus je stále silnější, aby se to nezhoršovalo, potřebujeme vyhrát. Myslím si, že právě o tomto je SVO především.

https://t.me/s/AleksandrSemchenko/35649

Překlad Peter 008

sdílet na

64 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
cool
18. 3. 2024 23:17
Ohodnotit příspěvek :
     

A nakolikrát tam znásobili písíár test? 🙂 automatoni

Pavel z Moravy
19. 3. 2024 10:51
Odpovědět  cool

Prosím, neblbněte, vždyť se snaží všechny normály vtáhnout do té svojí hry, – Kdo bude jednička v hodnocení degenerátů. Kujwa, copak nechápeme, že nám hrozí likvidace od těchto degenů, kteří řídí tuto společnost. Proč vůbec toto komentovat? Naskakovat na hrábě jak malá děcka?

Albi
18. 3. 2024 23:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Vědci začínají být nebezpeční bezmála jako zbraně. Lékaři s farmaceuty se spolu děli o 1. místo.
Pes ještě není ta nejhorší diagnóza. Hlavně medvěd sibiřský by měl být vyhuben a to co nejdřív.

Joe Arp
19. 3. 2024 08:04
Odpovědět  Albi

Začalo to u hajlování, madam se nám pěkně odkopává, že?

19. 3. 2024 10:13
Odpovědět  Joe Arp

Neblbněte. Nepoznáte sarkazmus?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Joe Arp
19. 3. 2024 10:30

Tak nevím, trochu divnej sarkazmus, no ale jako sadista mám pokřivený pohled na růžolící babičky s granátem v uzlíčku.

Slovan
19. 3. 2024 11:03
Odpovědět  Joe Arp

Ty už jsi jako Mokroprd s vocáskem, ti taky mi vždycky napřed vynadali a pak mysleli. Tady jsem to poznal i já, jasný rejpanec. 🤣🙋‍♂️

Joe Arp
19. 3. 2024 19:26
Odpovědět  Slovan

No jak myslíš, žes to poznal i ty, má být berlička pro blbý??? Já v tom sarkas vidím až po lahvi vodky a to samý u jednorukýho hajlovače, asi máme každej jiný nároky na vyjadřování sarkasmu, ale kvůlivá tomu nebudu mít mokrý větry.

Slovan
19. 3. 2024 19:30
Odpovědět  Joe Arp

Tak nebuď labuď. Moc dobře víš že u hail hitler jsem to koupil taky. A nároky máme stejné, jinak bychom spolu nevydrželi. U Kašny ve kmínu. 🤣😎🙋‍♂️

19. 3. 2024 21:04
Odpovědět  Joe Arp

U toho s tou plácačkou jsem udělal chybu, ale to mi došlo až když jsem vychlad. Měl jsem to sadoursky okomentovat (podle jednoho fousatýho fóru) takto:

“Ježíšmarjá, Vasilku, co se ti to stalo?!
“Ále, vsadil jsem se o ruku, že mi neutrhnou nohy.”
“A proč máš tu ruku nahoře?”
“Zkouším jak vysoko dosáhnu. Jestli budu moct jezdit výtahem.”

Jojo. Zvrácená sadourská mysl, zvrácený sadourský fóry. Ale já byl zkaženej už od mala. Někdy ve třetí třídě jsem dostal poznámku za tenhle, taky už fousatej fórek:
Jdou slepej s beznohým na procházku a pohádaj se:
“Beznohej: “Nes-er, nebo tě nakopu do pr-dele!”
Slepej: “Tak to bych rád viděl.”

Sadourům zdar!

Joe Arp
20. 3. 2024 09:53

Revizor v tramvaji “revize jízdenek”, cestující ho vyhodili a tramvaj mu ujela obě nohy. Požádal lidi na stanici a oni ho hodili zpět do vozu. Zas vykřikl “revize”, vyhodili ho a tram. mu ujela obě ruce. Opět ho kolemjdoucí na požádání hodili zpět do vozu. A teď se to musí předvádět! (vzal do zubů klopu saka s odznakem a zavrčí revize jízdenek) Taky letité potěšení saďourů, zdar.

19. 3. 2024 20:43
Odpovědět  Joe Arp

Ale jo, sichr je. Znám (odsud) Albi, běsnou nálepkářku s planoucím srdcem fanatického pseudohumanisty, už dlouho. Akorát holt chápe sarkazmus jenom v tý první rovině, v tý vyšší s ním už má problém. Ona je na našem břehu, ne že ne, akorát by to chtělo občas ji z toho břehu hodit do vody aby drobet vychladla.

Joe Arp
20. 3. 2024 10:03

Ale jo, jen mě vytáčí humanista plačící nad hajlujícím, pravděpodobně vrahem a napadající kvůli němu svou stranu barikády. Jistě se taky rozněžňuje u převržených člunů “návštěvníků” v Středomoří. Kdyby pro něj, ronila krokodýlí doma a drtila kletby na nás mezi zuby, nemuseli jsme tu po sobě štěkat.

20. 3. 2024 13:14
Odpovědět  Joe Arp

K tomu hajlákovi. Pravda je, že kdybych měl hajláka soudit – myslím jako soudce – odsoudil bych ho k životu, ne k smrti. Kdyby k smrti, tak by z toho vylez moc levně. Jsem tudíž větší saďour než se Albi domnívá, páč bych ho odsoudil k utrpení.

Joe Arp
19. 3. 2024 08:36
Odpovědět  Albi

Aby to pro zdejší komunitu bylo “jedlejší”, naředí se hlavní myšlenka nenáviděnými farmaceuty, bambule bude trénovaná mimikra!

Frank1
19. 3. 2024 08:38
Odpovědět  Albi

Neprovokuj, kravo!

Slovan
19. 3. 2024 17:29
Odpovědět  Frank1

Tak to je zbytečné né? Kdyby šlo o osobní útok, ale tebe nikdo nenapadá. To já bych už tuna jedné mušel vypsat a otitulovat zoologickou zahradu, za osobní blbé řeči. A neudělal jsem to. Ale nejsi první, který tuna Albi takto úplně stejně otituloval. Já si vždycky vzpomenu na ty manýry z PP. Ani bych se nedivil, ale on tu jinak není. To byla prča tenkrát a já myslel že je to fuč.Teď jsem zvědav jestli tohle Joe rozluští. Ten druhý stopro!! 🤣🤣🤣

Markýza
19. 3. 2024 08:57
Odpovědět  Albi

Bodejť. Já bych chtěla adresu té laboratoře taky! Mně by potvrdili, že jsem ze tří čtvrtin karpatský vlk a dušička bude mít pokoj 😀 😀 Mimochodem – přečti si poslední fejeton Mariana Kechlibara, sám matematik a píše o tomtéž a moc pěkně. Našla jsem ti to https://svobodny-svet.cz/pani-podvodnici-phd/ protože svůj blog zřejmě zrušil a blbě by se ti to hledalo.

Albi
19. 3. 2024 10:22
Odpovědět  Markýza

Díky – jdu na to. 🙂

Markýza
19. 3. 2024 11:25
Odpovědět  Albi

Tak nechci. Tu laboratoř. Vyprávím to kamarádce a ona mi na to – tovíš a zjistěj ti tam, že jsi napůl jorkšír. To mě zdravě vyděsilo – žádný testy, milé Toronto!

Albi
19. 3. 2024 12:09
Odpovědět  Markýza

Tak jsem dočetla a řeknu ti, je to “hustý”!
A věřím tomu, potvrzuje mi to mé laické poznání, jak to ve “vědě” chodí.
“Vědá” se pro kariéru, ostatní je prostě jen to nedůležité ostatní.
Vč. lidí, kteří na to doplatí.

Markýza
19. 3. 2024 14:20
Odpovědět  Albi

Věda by měla být pod státem. Myslím, že by to aspoň trochu zklidnilo hormony a rvačky o granty a tudíž i vědecké zm.rd.ství. Některým věcem prostě “volná hospodářská soutěž” nesvědčí a zvláště ne ve fázi, ve které jsme dnes.

Albi
19. 3. 2024 15:05
Odpovědět  Markýza

Tohle je ale letitá praxe ještě za “socíku”.

A nikdo nezohledňuje, že jsou vynikající vědci (ale zas tak mnoho jich není, má-li být věda opravdu k něčemu), kteří ale studentům neumějí dobře podat/prodat své vědomosti a na druhé straně zas vynikající pedagogově, kteří hladce naučí solidním základům i podprůměrné studenty, ale které ale zas nezajímá bádání. A jen málokdo je “mix” obou disciplín.

Ale oba typy potřebují doložit svůj podíl na vědě i výuce.
To je to řízení od stolu. Kdo miá štempl, ten má v ruce i moc.

Markýza
19. 3. 2024 16:24
Odpovědět  Albi

No ano. Je to jedna z věcí, které mi připadá, že za sociku fungovaly líp.

Slovan
19. 3. 2024 17:39
Odpovědět  Albi

Albi to máš se vším a dříve to za socialismu bylo hlídáno státem, nebo se pletu. Proč myslíš, že jsme kdysi vozili medaile ze sportovních kláních a dnes kulový, tedy něco jo, ale je to sport idividuální že? No protože tenkrát reprezentoval ten kdo byl dobrej a dnes ten komu to papínek zaplatí.🤣 Proto jsme v (!). A tak je to všude, prachy, prachy a prachy!!! 💩💩💩👎👎🤮🤮

Tupý hulvát
19. 3. 2024 15:49
Odpovědět  Markýza

Á,Markýza,výborný nápad,řídila by to Langšádlová.

Markýza
19. 3. 2024 16:25
Odpovědět  Tupý hulvát

Vám snad připadá, že nějaký ministr ve skutečnosti něco řídí?

Bety
19. 3. 2024 20:21
Odpovědět  Albi

A co třeba ten nesmysl s CO2 ? Kolik milionů lidí negativně ovlivňuje ?
Nebo třeba – v knize M.Crichtona Říše strachu jsem se dočetla, že k odsouzení
DDT a zákazu jeho distribuce stačila jedna, JEDNA, dále neprozkoumaná a žádnými dalšími pokusy nepotvrzená zpráva o tom, že bylo nalezeno DDT
v nějakých ptačích vejcích. Přitom předtím lidé prováděli s DDT pokusy s tím, že ho zpolykali – bez následků- po lžicích. Mimochodem po jeho přerušené distribuci se vrátila malárie, která díky DDT byla téměř vymýcena a umřely na ní od té doby desítky milionů lidí (kam se na to hrabe Mengele). Prostředky, které
DDT nahradily, způsobily hned v prvním roce kvůli své jedovatosti smrt téměř
stovce zemědělců. Ale zmiňte se o DDT jako o něčem, co nejspíš bylo proti
jiným prostředkům minimálně nebezpečné, a každý vás bude považovat
za magora. Taková je síla “vědy” když se to někomu hodí do krámu.

Albi
19. 3. 2024 21:17
Odpovědět  Bety

Přesně tak. Zjednodušeně by se dalo často napsat “někdo si na tom udělal doktorát“.
A když je pod tím kategorickým výrokem podepsán doc. Ing. A.B., CSc., nebo dokonce prof. MUDr. XY, DrSc. – a ještě k tomu známé v redakcích odborných časopisů, nemá “selský rozum”, ani letité zkušenosti šanci. 🙂

Bety
20. 3. 2024 09:46
Odpovědět  Albi

Přemýšlela jsem o tom. Vím, že to zní šíleně, ale pokud by zmizela ze světa malárie, všechny antimalarické léky by si BigPharma jednak mohla strčit za klobouk a také by na nich nemohla dál vydělávat. Zdraví lidé jsou jim k ničemu jak jistě uznáte.
Navíc malárie (po vyždímání všeho, co nemocní vlastnili) velmi vhodně
snižovala počet obyvatel Třetího světa. Nezapomínat na Zlatou miliardu!!

18. 3. 2024 23:38
Ohodnotit příspěvek :
     

He he he he – cha cha – ho ho ho hóóó…ufff… Ti ušáci mně zase dali:
…Spojené státy utratily asi 20 miliard dolarů na zasahování do voleb v Rusku …  Podle Amerického centra pro strategická a mezinárodní studia mohou náklady na jeden odpalovací systém protivzdušné obrany Patriot být asi 10 milionů dolarů a cena jedné rakety je asi 4 miliony. Cena jedné baterie je asi 1 miliarda dolarů … Ukazuje se, že za vynaložené peníze by Američané mohli pokrýt celou oblohu nad svými nebratry 20 bateriemi svých systémů Patriot…
https://tsargrad.tv/news/spustit-v-urnu-20-batarej-zrk-patriot-kak-rossija-tri-dnja-stavila-ameriku-v-neudobnoe-polozhenie_974654

Ruské prezidentské volby vyhrál současný prezident Vladimir Putin, který po sečtení všech hlasů získal 87,28 procent, uvedla ústřední volební komise. Ta také informovala, že účast ve volbách přesáhla 77 procent, v novodobé historii Ruska byla rekordní.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-putin-prezidentske-volby-moskva-kreml-ukrajina.A240317_164433_zahranicni_svm

Vot eto dělo! …

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
19. 3. 2024 00:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Dvě tváře tzv. ukrajiny. Tu jednu známe, o té škoda slov. A pak je tu ještě ta druhá:

“Ukrajinky hromadně odvážejí své dospívající syny, budoucí brance, do zahraničí. Vzhledem k tomu, že zákaz odchodu mužů ze země se vztahuje na věkovou kategorii od 18 do 60 let, občané Ukrajiny spěchají, aby vzali své syny ven, než dosáhnou dospělosti, protože si uvědomují, že budou nevyhnutelně mobilizováni do řad ozbrojených sil Ukrajiny. s následnou pravděpodobnou smrtí nebo invaliditou, uvedl kyjevský analytik na Facebooku* Alexey Kushch … „Novým formátem migrace z Ukrajiny a příkladem oběti ukrajinských matek je odchod do zahraničí s 15-16letými syny,“ poznamenal ekonom.

Ženy se podle něj na stěhování připravují předem: zhruba rok dopředu si vyberou zemi, kde budou žít, naučí se základy místního jazyka, najdou si tam práci, bydlení a místo, kde budou jejich děti studovat. Kromě toho shromažďují finanční prostředky a vyřizují všechny důležité záležitosti ve své domovině. Podle kyjevského odborníka se ukrajinské matky musí rozloučit se starými rodiči, aniž by s jistotou věděly, zda se ještě uvidí…”

https://alternatio.org/events/all

Róbert
19. 3. 2024 07:11

naučí se základy místního jazyka, najdou si tam práci, bydlení a místo” takto nejako si predstavujem idealneho migranta, alebo takto nejako som to aj ja robil ked som cestoval do zahranicia. Najprv som si tam nasiel pracu, jazyk som uz vedel, alebo som mal aspon zaklady a zlespsoval som sa na mieste. Nikoho som nepotreboval a nebol som pre dany stat ziadnou pritazou, len prinosom.

Frank1
19. 3. 2024 08:39

Majitele domu v Charkove se snazi domy prodat za kazdou cenu.

Markýza
19. 3. 2024 09:03

Hluboká poklona……….toto je text, který by se měl šířit jako oheň. Je mnohem proti – válečnější, než cokoliv jiného. Možná bychom ho mohli přidávat k těm mým fotkám rozbombardované Evropy.

19. 3. 2024 10:34
Odpovědět  Markýza

Mě je z toho všeho smutno, abych pravdu řek.

Markýza
19. 3. 2024 11:31

Jo. Jsme rodiče a prarodiče, o to víc nás to zasáhne. Jenže my nejsme ti, kdo to potřebuje. Kdysi jsme byli v bijáku na Zachraňte vojína Ryena. Je tam ta pekelná scéna vylodění, trvá to snad dvacet minut a je to prostě strašlivý. Já měla hlavu dole, uši zacpaný a říkám si, co to proboha toho Spielberga napadlo, takový maso? Pak jsem na chvíli tu hlavu zvedla a kolem nás seděla mládež – včetně takových těch mladých bouchačů, co je jim móře po kotníky. A právě tihle mě zaujali – zírali na plátno úplně vyděšeně, popkorn se jim sypal kolem a tahdy jsem si řekla, že Spielberg věděl zatraceně dobře, co dělá.
A kvůli takovým bych chtěla tenhle text na bilbordech.

Boomer
19. 3. 2024 21:08
Odpovědět  Markýza

.. no, Spielberg to ještě učesal, realita byla daleko, daleko, předaleko horší. Ve filmu je pláž od vody ke srázu 50 metrů, ve skutečnosti to bylo v okamžiku zahájení útoku 400 metrů. Sakra rozdíl, když na vás z opevnění v převýšení střílí kulomet MG 42, s kadencí 1200 výstřelů za minutu, kvůli zvuku a účinnosti mu říkali “pila na kosti”.
Jediný německý střelec z opevnění 62 za celý den vystřílel 12 000 ran, než mu došly náboje i podavači, pak se vypařil do zázemí, kde byl ještě ten den zajat. V jeho palebném sektoru zůstalo 1000 mrtvých a raněných Američanů.
Mluvit o tom svém výkonu začal až někdy v osmdesátých letech..

P.S.
.. Američané se z pláže Omaha do vnitrozemí pohnuli až pozdě odpoledne, když dorazila druhá výsadková vlna, do té doby tam byli jak na střelnici.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
20. 3. 2024 08:22
Odpovědět  Boomer

Ono to úplně stačilo i učesaný.

20. 3. 2024 19:29
Odpovědět  Markýza

Jo

Boomer
20. 3. 2024 19:49
Odpovědět  Markýza

.. víte, měl jsem kamaráda plastického chirurga, kapacita v oboru, a ten se na tenhle obor zaměřil po válce, když viděl s čím jsou lidi nucení žít, jak je znetvořila válečná zranění.
Před mnoha lety jsem viděl starší britský dokument, který se podobným tématem zabýval a ty fotografie, pořizované lékařskými týmy u jednotlivých případů, od stavu před zahájením a po konečný/možný stav rekonstrukce, byly hodně motivující k tomu, aby jeden válku vyřadil ze seznamu možných řešení rozporů. Spielberg proti tomu čajový dýchánek…

Holt asi lidi raději koukají na Ordinaci v růžové zahradě.

Albi
19. 3. 2024 12:15

Aby ne. Vždyť taky patříme do min. 3.”jakostní třídy” – a možná ještě nižší.
Každá zbraň je cennější než “lidský materiál – zdroje”, který leží někde stranou ladem.

Pavel z Moravy
19. 3. 2024 17:15
Odpovědět  Albi

Stačí se podívat na film Příliš dlouhé zásnuby z 1. světové války. Když si člověk uvědomí co se tam dělo, tak se nedivím, že tyto generace byly tak silně odolné v běžném životě. Ti chlapi prošli skutečným peklem pro pár zmr.dů, kteří se na svých trůnech nudili. Je to drsný, jak také jinak, ale velmi kvalitní film i o té normální lásce. Já mám dokonce o tom povědomí z vyprávění mého dědy. Ale vzalo ho to fest, to je potom opravdová bolest, která se táhne celým životem. Proto být válečným štváčem je to nejodpornější co se může z lidského tvora stát.

Bety
20. 3. 2024 10:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

I. světová válka je perfektní příklad toho, kdy statisíce umírali naprosto bezdůvodně, protože třeba Za císaře pána a jeho rodinu by si normální Čech ani nepřeložil nohy křížem. Teď nás zase tlačí pod falešnými hesly do dalšího
umírání a jsou za tím zase cizí zájmy, které by nám měly být naprosto ukradené.

19. 3. 2024 21:22
Odpovědět  Albi

Já ne. Já jsem, coby sadour, nestandard.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tupý hulvát
19. 3. 2024 15:25

Co takhle zjistit,koho ty zoufalé matky v posledních patnácti letech volily,jaký mají názor na Rusy,na banderu,jestli obdivují například přibíjení dětí na strom a podobné užitečné informace.

19. 3. 2024 21:25
Odpovědět  Tupý hulvát

To samý si mohou říkat Rusové, jako o největších podporovatelích banderstánu, o nás, že.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Róbert
19. 3. 2024 07:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Ked si trans muz zoberie trans zenu tak je to len dobre, vrana k vrane sada a psychopati s psychopatmi budu zit, len nech im nikto nedovoli vychovavat deti, idealne to vyviezt na nejaky dobre izolovany ostrov a nechat ich tam zit v klude.
Co sa tyka toho laboratoria tak podobne mame aj v Europe co potvrdzuju rozne zvlastne veci, ako napriklad ked zoberiem stery v praci z plechu ktory opalim plamenom tak ze mi az vzorkovaciu hubicku miestami roztopi a vzorky vyndu pozitivne, tak je vidno ze tlak konkurencie je silny.
Inak co sa tyka tych DNA testov tak staci ak sa vzorky zahreju na 130+ stupnov a potom sa primery podla ktorych sa rozpoznavaju zivocisne druhy tak rozbiju ze uz nikto neurci z coho to je a tak pozru z okna a napisu protokol, alebo potvrdia to co ziadatel na ziadanke pozaduje. 😀

Pri vsetkej serioznosti musim ale dodat, ze vacsina laboratornych vysetreni su stale seriozne, ale najdu sa “cierne ovce” alebo narativom motivovany kolegovia ktory najdu to co najst maju, alebo co zakony vyzaduju.

Pijack
19. 3. 2024 07:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Na to, abych zjistil geny agitátorů současného režimu, laboratoř nepotřebuji. Stačí se pořádně podívat. Rychterová má geny hraboše, Vystrčil geny raráška, MPA geny surikaty, Fiala má gen sudeťáka, Petr Pavel tasemnice, Řeporyjský Novotný chovného vepře, Rychetský s Halíkem satana, Koudelka z ústavu BIS má gen cvičené opičky… atd… Stačí se dívat 🙂

Slovan
19. 3. 2024 08:00
Odpovědět  Pijack

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 👍 👍

Vlastimil Čech
19. 3. 2024 08:12
Odpovědět  Pijack

Málem jsem se smíchem počural!!!

Trojta
19. 3. 2024 10:03
Odpovědět  Pijack

😂😂😂🤣🤣🤣👍👍👍👏👏👏

Albi
19. 3. 2024 10:27
Odpovědět  Pijack

🙂 🙂 🙂

Markýza
19. 3. 2024 11:33
Odpovědět  Pijack

Tak Olince se říká běžně Hlodavá Olinka, ta je jasná. Ale na chytré a rodinné surikaty mně nesahejte – a ještě MPA!

19. 3. 2024 21:29
Odpovědět  Markýza

Nebo na mangusty!

Markýza
20. 3. 2024 08:24

Taky. Vůbec mě nenapadá, k jakému zviřátku bych MPA připodobnila – všechna bych urazila. Například Blbuše mi připomíná nějakou malpu, ale to bych té chytré opičce taky neudělala 😀

josef
19. 3. 2024 08:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak mi to nějak připomíná jeden starý, košilatý vtip :
“Tmavší chlapeček již půl dne otravuje maminku dotazy. Mami a proč jsem tmavý a ostatní jso bílí? Maminka se zasněně zahledí do dáli. Ty buď rád, že nejseš pes. To byl tedhdy hroznej mejdán!”

Albi
19. 3. 2024 10:28
Odpovědět  josef

🙂 🙂 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Burák
19. 3. 2024 08:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajina je i o tom. Dva systémy, kde je jeden založený na rodině a druhý zdegeneroval na úchylné ideje. Kolik malých dětí do 6let se jenom na Západě ztratí za rok. Děti se ztrácí určitě i v Rusku ale né v takových obrovských počtech a rozhodně nedělají nějakém uchylakovi děvku v jeho sklepeních. Kolik takových případů známe jen z Londýna, kde si někteří i vesele a beztrestně věžní ve svém domě služku z východu, která jim posluhuje zdarma. Západ je čiré zlo a zmíněné věci jsou jen kapkou v moři.

cool
19. 3. 2024 13:00
Odpovědět  Burák

V kyjevě by prý volilo 98% obyvatel Putina, má to být jako fakt a ani bych se nedivil. 🙂 Z jejich místního plátku “dezolátů, chunty.
https://www.youtube.com/watch?v=zAOMkLe4FRY

Frank1
19. 3. 2024 08:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Ve Svycarsku je 26 000 zaregistrovanych svazku buzerantu a leseb. Komu to nedochazi – jsou to pary stejneho pohlavi.

orinoko
19. 3. 2024 08:55
Ohodnotit příspěvek :
     

To je ještě dobrý, ale oblude budou fungovat na elektriku, protože živočišná výroba znamená prdeni a rostlinná vysoušení půdy. Každý z nás budeme mít na čele USB port a když budeme potřebovat energii, tak si stoupneme na veřejnosti k příslušnému agregatu, přičemž si ještě můžeme popovídat s ostatními a pochvalit je, jak jim kabel na čele sluší. Prodej módních kabelů bude samozřejmostí. Ovšem jaké kabely budeme pokládat na WC je trochu záhadou. Možná budou stačit záporné náboje.

Lubek
19. 3. 2024 14:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Ešte ako študenti, síce teraz neviem povedať prečo, ale čítali sme rad-radom Hemingwayove knihy. Všímali si a upozorňovali na zaujímavé myšlienky, opisy, citovali. “Nastav tvár slnku a všetky tiene padnú za Teba.” Už si nepamätám, ako sme to vykladali, analyzovali, rozborovali. Ale nebol to náš, ako inak anglicky TheBest. Tým bol :” Keby mala Tvoja teta cojones, bola by Ti strýkom.” Nuž, v našich dobách to ešte platilo. Teraz…

ADx
21. 3. 2024 15:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Laboratoř se rozhodla prověřit genetický materiál novinářky Christiny Hagerové.. a to čo je za pitomost, veď bez jej súhlasu by nemali mať k dispozícii ani jej genetickú vzorku.