blognezařazené

Haters Trumpa vyzval Hollywood, aby DIGITÁLNĚ ODSTRAŇOVAL prezidentovy portréty z domova sám 2

Hollywood se může podílet na zajištění bezpečného sledování starých filmů bez obav z „povstaleckého“ Oranžového muže, čímž digitálně odstraní vzhled portrétu prezidenta Donalda Trumpa z vánočního filmu „Home Alone 2.“ z roku 1992.

“Aktuality: Donald Trump bude digitálně nahrazen v seriálu” Home Alone 2 “hercem Christopherem Plummerem,” uvedl  producent a spisovatel Dan Slott v pátek večer na Twitteru. Host a autor Podcastu John Rain uvedl, že Disney Plus oznámil výměnu Plummer-for-Trump.

Samozřejmě žádné takové oznámení nebylo učiněno, a mimochodem, Plummer byl herec, který byl zvyklý nahradit Kevina Spaceyho ve filmu „Všechny peníze na světě“ poté, co byl Spacey obviněn ze sexuálního útoku. Zjevně však roste příliv levicového tlaku, který má nahradit krátkou scénu, ve které Trump dává pokyny mladých postav Macaulaye Culkina do lobby v newyorském hotelu Plaza.

Ukazuje se také, že společnost Walt Disney Co., která si koupila studia 20. století a nyní vlastní distribuční práva k filmu, může být vnímavá k myšlence potrestat Trumpa za to, že ve středu údajně podněcoval své příznivce k porušení amerického Kapitolu.

“To, co jsme viděli, byl krutý a neomluvitelný útok na nejuznávanější americkou instituci a naši demokracii …,”  uvedl Disney v reakci na násilný protest. “Nyní je více než kdy jindy nutné, abychom se spojili jako jeden národ – sjednoceni našimi společnými hodnotami, včetně slušnosti, laskavosti a úcty k ostatním.”

Jiní slíbili, že se ujistí, že Trump je z filmu odstraněn. “Nebudu odpočívat, dokud nebude odstraněn z této scény,”  tweetoval komentátor sociálních médií Matt Navarra.

Autor a hostitel podcastu Andrew Hunter Murray zašel ještě dále a řekl, že Trump musí být  „souzen, uvězněn a digitálně odstraněn z  filmu „ Sám doma 2. ““ Sloupkař Iain Martin vtipkoval, že Trump by jeho odstraněním z filmu nejvíce přivítal.

Kanadská vysílací verze filmu byla upravena tak, aby odstranila Trumpovu scénu, čímž se vytvořil prostor pro další reklamy. Vylepšení zjevně zasáhlo Trumpa v roce 2019, když tweetoval:  „Myslím, že Justinovi T (Trudeau) se nelíbí, že ho nutím platit za NATO nebo obchodovat!“

Tlak na vyloučení Trumpa přichází v době, kdy členové Kongresu požadují, aby byl vyloučen jeho vlastním kabinetem nebo obžalován poté, co obvinil svou volební porážku demokratu Joe Bidena z masivního podvodu a vyzval jeho stoupence, aby protestovali proti kongresové certifikaci vítězství jeho soupeře.

Univerzita Lehigh v Betlémě v Pensylvánii odpověděla zrušením čestného titulu, který udělil Trumpovi v roce 1988. Twitter a Facebook zakázaly prezidentovi používat jeho účty na sociálních médiích.

“Toto je okamžik, na který jsem čekal,”  řekl jeden komentátor Twitteru. “Nemůžu se dočkat, až odstraníme jméno Trump z každé budovy.” Zbořte jeho dědictví a vše, za čím stojí, jako to udělali staří Egypťané Achnatonovi. “

Konzultant pro komunikaci Benjamin Loughnane označil snahy o vymazání za  „klasický damnatio memoriae, starorímskou praxi ničení vyobrazení, odstraňování jmen z nápisů a pomníků, kácení soch a přepisování historie“,  aby se po atentátu posílil nový režim.

Jiní tento nový trend přirovnali k roku 1984 režiséra George Orwella, kde  „každý záznam byl zničen nebo zfalšován, každá kniha přepsána, každý obraz byl překreslen, každá socha a budova ulice byla přejmenována, každé datum bylo změněno … Nic neexistuje kromě nekonečný dárek, ve kterém má Strana vždy pravdu. “
https://bit.ly/3qcr1AV

sdílet na