blog

Gratulace našim médiím k jejich vítězství v prezidentské volbě

Gratulace našim médiím k jejich vítězství v prezidentské volbě

Ano, protože je to především výhra těchto tzv. mainstreamových médií (jiná u nás prakticky nejsou k mání), a je to zároveň též triumf jejich dlouhého a neúnavného usilování získat si na svou stranu duši národa. Měla zmíněná média ten cíl před očima v roce 2013, kdy v prezidentském duelu Zeman-Schwarzenberg dala všechny síly a prostředky do podpory kandidáta pražské kavárny Schwarzenberga – a neuspěla, a pak v roce 2018, kdy se v souboji Zemana s dalším představitelem pražské kavárny Drahošem pokoušela o totéž – a neuspěla podruhé. Zdravý úsudek našich lidí tehdy ještě slavně triumfoval nad materiální silou všech českých televizí, všeho rozhlasu a téměř všeho našeho tisku, odolal vábení spolčených mediálních sirén, slibujícím jim ráj na zemi, když se podvolí a přijmou za prezidenta spíš než Čecha světoobčana a všeevropana, a tudíž člověka, který půjde na ruku všem přepisovatelům, české a evropské historie, šiřícím  např. výklad, že 2. světovou válku zavinila nikoli rozpínavost Hitlerova Německa a Mnichovská dohoda, ale pakt Ribbentrop – Stalin. Že nikoli Češi, ale Němci trpěli v sudetském pohraničí, či, jak jsem se dověděl z pátečního vysílání ČT 24, že Češi zavinili protižidovský holokaust téměř ve stejné míře jako Němci. Že je pro nás osudově nezbytné   zbrojit a zbrojit a zbraně hlavně v USA nakupovat, protože vojenskoprůmyslový komplex USA, před jehož rozpínavostí a pronikáním do státní správy tak důrazně varoval už v roce 1961 někdejší americký prezident a hrdina 2, světové  války generál Eisenhower, musí dále růst a bytnět, protože si to Svoboda, Svět a Demokracie vyžadují. A kdo pohlíží na věc jinak, je podezřelý z rusofilství i z pohrdání zájmem českého národa a z tohoto úhlu je na něj třeba pohlížet.

Ve skutečnosti je pravda na opačném konci tohoto výkladu,  ale jak známo, kapka po kapce a dlouhý čas vyhloubí  i v kameni důlek. U nás trval tento čas téměř deset let, deset jsme si tedy i pod všeobjímajícím a  nejmohutnějším tlakem médií udrželi zdravý rozum – a pro mě je jak tato neskutečná výdrž, tak i oněch téměř dva a půl milionu lidí, kteří v uplynulém půlvíkendu volili jinak, než je mainstream tlačil a agitoval, zárukou toho, že zdaleka není u nás ještě vše ztraceno. A že snad i na našich ulicích si přece jen jednou zatančíme.

Lubomír Man


sdílet na

75 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
29. 1. 2023 11:39
Ohodnotit příspěvek :
     

78% lidí nedůvěřuje vládě…ale 58% voličů klidně hodí hlas vládou protěžovanému kandidátu.
Tohle se může stát pouze v zemi Švejka…. 

Petr
29. 1. 2023 12:05
Odpovědět  Pijack

Třeba doufají že komoušskej ,,tatíček ,,Pávek něco změní ! To ano ale jen k horšímu !

Standa
30. 1. 2023 08:05
Odpovědět  Petr

TY ,,komouše” bych vynechal.
Tenhle haj..zl je naprostá sv.ně.
Voliči KSČM ji zcela jistě nevolili a mají na to prase svůj názor.
Češi si zasloužili, co chtějí mít!

Pavel z Moravy
29. 1. 2023 12:18
Odpovědět  Pijack

Víte, mluvil jsem s lidmi, oni pouze čučí na tu Goebelsovskou TV. Vlastní názory fakt nemají. Takže když se jich zeptají jak se jim žije, odpoví, že nic moc a oni je zařadí do kolonky nedůvěřující vládě, ale pokud přijde na program dne komu dát hlas při jakýchkoliv volbách, tak z pozice, že oni jsou opravdu asi hloupí, říkají a komu by jste to měl hodit. Vždyť on( oni) nám přece nemohou chtít ublížit. Z mých zkušeností jsem zjistil, že ta velká většina našeho lidu a teď se omlouvám těm druhým jsou opravdu neuvěřitelná telata. Ono sledování těch stupidních seriálů v TV a nákupy v supermarketech z vás skutečně myslícího člověka neudělají. Myslím, že je to opravdu tak prosté. Myslím, že ti lidé jsou opravdu tak prostí.

Pijack
29. 1. 2023 12:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

Je to tak jak říkáš. Už Komenský říkal, že nejstrašnější je, když stát i církev zakládá svou moc na nevědomosti. To stále platí.

Pavel z Moravy
29. 1. 2023 12:29
Odpovědět  Pavel z Moravy

Prosím, nehledejme v tom co zde probíhá žádné zvláštnosti. Ten lid je prostě bohužel duševně nevyzrálý a prostý. Každý trochu větší chytrák si s nimi vytře a namaže si je na chleba. Opravdu je to tak prosté a zároveň smutné. Nevím, jestli to vzdělání, které nám systém umožnil vůbec k něčemu u většiny bylo, když z něho vznikl tento materiál. Jsou zde samozřejmě i velmi moudří lidé, ale ti se musí víceméně skrývat, protože dráždit hlupáky je vždy nebezpečné.

Pavel K
29. 1. 2023 12:49
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ty se mě Pavlíku užíráš čím dál tím více až tě šlehne a vůbec si toho neužiješ až to bude lítat. Já jsem přešel na pozitivní myšlení a užívám si každého dne kdy mám ještě co dát do zobáčku a v pivnici to teče. Pomyšlení že ti tupci z okolí půjdou se mnou je více než pozitivní jistota. Jó ty kuurwi co nás do toho zatáhli. Co nevidět očekávám návštěvu z “Marsu” 😋 voliče Petra Pavla. Tak očekávám výsměch do tváře, ale polévku i svíčkovou dostanou. Včera jsem se zapřísahal, že už nikomu nic říkat a radit nebudu. Ať si to vyžerou. Stane se ze mě sobec, dva plné mrazáky, puky plné dvandou a zopár litříků různého zkaplněného ovoce. Snad jim to tu nenechám a nikomu nedám, sám mám málo. 😋🤣🙋‍♂️

Gales
29. 1. 2023 13:26
Odpovědět  Pavel K

Nebude proud a mrazáky domrazí.Jistější je zavařit co se dá. A zakopat to,páč městský hňupové budou rabovat.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
29. 1. 2023 13:32
Odpovědět  Gales

Tak počítám s nějakou setrvačností, že to nebude hned zítra. 🤣🤣
Ale já už se do toho zítra pustím. Zavařeno také něco je, ale to je na dobu, když to nebude tak hrozné. Pak až začnou rabovací akce, tak samozřejmě nemá cenu něco přechovávat, to dojde i na kočky, mám tři. 😋

Pavel z Moravy
29. 1. 2023 14:07
Odpovědět  Pavel K

Hlásím se jako mlsný kocourek.

Pavel z Moravy
29. 1. 2023 15:09
Odpovědět  Pavel z Moravy

A jinak povím ti jednu legrácku. Ještě když jsem dělal v jedné větší fabrice, tak jsme tam měli jednoho bývalého vojenského lékaře, výborného čípka. Ale uměl, kouknul na tebe a téměř vždy věděl co ti je.Jednou jsme seděli v hospodě a on tam byl se svými známými, už trochu pod parou a kecal. Říká, tak jsem vám jel s novou lyžařskou výbavou na hory. Měl mladou ženu a ta si ho hlídala. Přijel jsem pod kopec a tam taková pěkná hospůdka. Tak si zajdu na grog. No a jak to dopadlo, na kopec jsem ani nevylezl, protože jsem za ten víkend celou soupravu propil. A žena mne nechala spát s ovcemi, protože oni je chovali. A když prášil jak šel na jelena s lukem a šípy, my byli mrtví. A jednou šel kolem potoka kde můj známý, se kterým jsem dělal, chytal ryby a říká, najednou vidím doktora a ten na mně řve, Trnka, do prde.le, doktoři také že.rou ryby. Tak to byl náš výborný doktor, který ze sebe nic nedělal a klidně se s námi i zpumprlíkoval. A co se týká tvé zásoby, no pěkné, asi ti budu muset pomoci, aby ti nebylo špatně.

Pavel K
29. 1. 2023 16:29
Odpovědět  Pavel z Moravy

Klidně, když ke mě trefíš.

Pavel K
29. 1. 2023 16:26
Odpovědět  Pavel z Moravy

To už já jsem. 🤣🤣😋🙋‍♂️

ladik
29. 1. 2023 14:30
Odpovědět  Pavel K

To trnkové a šípkové víno se také nekazí, ba zraje a kočky maj neuvěřitelnou výdrž a 9 životů.

Pavel K
29. 1. 2023 16:37
Odpovědět  ladik

Dodnes moc dobře pamatuji. Jeden kámoš bydlel v podnájmu u nás na náměstí v jednou činžáku. No někde ve sklepních prostorech vyštrachal nějaké flašky a prý to mělo být šípkové víno. Kdoví jak dlouho to tam bylo. Vytáhnul to, když jeden zapíjel svobodu, mě bylo tuším krásných sedmnáct. Tak jsem chutnal, koštoval až jsem prý bez podlomení nohou padl na tlamu a probudil jsem se v peřinách s dvouma chlapama. Dobře mě to tenkrát ustřihlo.

Pavel z Moravy
29. 1. 2023 13:59
Odpovědět  Pavel K

Já si asi také budu jen číst ty články a prdět na to. Také mám rád pivko, i když ho nemám z nějakého domácího pivovaru. Štamprličku si také dám a teď v zimě svařáček z nějakého lepšího červeného. Nevím jestli jsi zaznamenal, že jsem ti v jednom příspěvku poslal recept na námořnický grog. Takže jak to říkáš, přesně to odpovídá tomu Tibetskému moudru – Nemá li problém řešení, starosti nepomohou. Takže si jdu hned udělat ten svařáček, žena alkohol nepije, tak na mne zbude více. Ona raději mlsá a to zase nemusím já, takže je to vyvážené. A díky za upozornění, musím se také uklidnit a užívat zbytek života, nikdo neví kolik mu zbývá. Tak ahoj.

Pavel K
29. 1. 2023 16:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak to je dobře ne zbude více. 🤣 To samé ta moje ta také neholduje alkoholu, tenkrát mi říkala co na to vidím, tak jí říkám já ti to povím a ta začneš taky. To nejde aby dva v rodině, stačí jeden. 🤣 Ale samozřejmě že se neošidí, tak ji říkám jen si dej, pracuješ tak proč by jsi si nedala. Někdy ji až tiše závidím co se do ní vejde. Já už mám zřejmě propálený kotel, ale , nemůžeme umřít zdraví né?!!

Gales
30. 1. 2023 13:12
Odpovědět  Pavel K

U nás v rodině máme už takovou tradici.Vždy musí bejt někdo vožralej.Většinou jsem to já.

Zmatený
29. 1. 2023 14:17
Odpovědět  Pavel K

Přesně i můj názor! Máme zavařeno asi 40 sklínek masa, něco doma vyrobených klobás a 15 kg uzeného. Cca za dva týdny udíme 20 kg yberijského špeku a v plánu je ještě alespoň 15 kg klobás. Všechno co jde, zavařujeme.
A tentokrát už nikdo nedostane nic. Vše ve sklípku za domem, o kterém skoro nikdo neví. Taky pár litrů 80% kořalky se u nás najde. Někdo si dá k večeři klobásku a někdo hambáč z červíků. Přesně spočítané zásoby na jeden až jeden a půl roku. No a pak se uvidí…

Pavel z Moravy
29. 1. 2023 15:14
Odpovědět  Zmatený

Takhle to vždy ve spížkách vypadalo u nás na Hané, když se picli ze dva čuníčci. Takže přeji dobrý šmak. To my městští si o tom můžeme nechat pouze zdát.

Pedro
29. 1. 2023 15:26
Odpovědět  Pavel z Moravy

Hanáci, nejlepší lidi na světě. Nekecám a to nejsem Hanák. Taky Hodonínsko super lidi. Hodně zdraví na Hanou.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Zmatený
29. 1. 2023 15:29
Odpovědět  Pavel z Moravy

Díky! Taky pocházím z Hané, od Měrotína…

Pavel z Moravy
29. 1. 2023 18:27
Odpovědět  Zmatený

Já jsem se narodil ve Vyškově a potom tam nějaký pátek bydlel na dědině, potom s rodiči odešel do Havířova a po svatbě jsem zakotvil na severu Moravy u krásného Praděda. Když to tady fičí, tak to v zimě fičí, ale se sedmdesátými roky se to nedá srovnat. To byly fakt zimy, na které se nedá jen tak zapomenout. Čau kamaráde.

Pavel K
29. 1. 2023 16:51
Odpovědět  Zmatený

Kurňa chlape ty jsi na to líp než já, kde bydlíš? 🤣🤣🤣🤣🤣
Taky si dělám špeky s iberijského sádla. Když se to vyndá z udírny, nechám chvilku s chladnout a už zakrojuji. I samotný, bez chleba a nevadí, to je vzláštní. Kdybych vzal do pusy vařené tlusté tak bych hodil rouru. Jen k tomu optimismu, jetli je někdo hladový nebo má co jíst to se na první pohled pozná, tak bacha na zoombíky.

Pavel z Moravy
29. 1. 2023 18:39
Odpovědět  Pavel K

Teda chlapci, vy si nepapáte, vy si přímo že.rete. Náš kámoš na vojně dělal provianťáka a když nás potkal na buzeráku, tak si z druhého výborného kámoše dělal srandu. On byl totiž dost hubený a provianťák vždycky vytáhnul zpod maskáčové bundy nějakou dobrou štangli salámu, nebo nějaké klobásečky a mával mu s tím před nosem se slovy , žral bys, žral, že. On to dělal tak perfektně, že jsme se mohli uplácat smíchy. Pak mu tu štanglu dal, my ho pozvali do army na pivko a bylo nám všem fajn. Ten hubeňour, můj nejlepší kámoš už dávno umřel, bylo mu 55. Já už mám většinu kámošů v pánu. No jo, život je takový.
.

Pavel K
29. 1. 2023 18:50
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle je to tak, že nejsme líný se nažrat, nó. 😋🙏🙋‍♂️

Lukas
29. 1. 2023 13:30
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nikdy totiž není dobře, když jedna skupina ovládne absolutně všechno, a když ten vliv jde navíc takto výrazně zvenčí, protože odtamtud nečitelný Petr Pavel přišel. Z toho mám opravdu obavy. Svěřili jsme Pražský hrad neznámému člověku.Mít absolutní moc, to je také mít absolutní odpovědnost. Petr Fiala je všechno, jen ne silná osobnost, navíc stojí v čele čím dál méně úspěšné vlády, kde slovo odborník je téměř sci-fi a někteří ministři téměř v ilegalitě, a nový prezident Petr Pavel je v politice absolutní nováček. Koalice má tedy v rukou Sněmovnu, Senát, vládu a prezidenta – ale za vše, co se tu bude dít, ponese také jen ona odpovědnost. A doba nebude lehká.

photo_2023-01-28_09-46-59.jpg
delnas
29. 1. 2023 20:00
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jak vsichni vime,…
v dobre vedenych statech jsou mista ministra vzdelani, ucitelu,
a lidicek pracujicich ve vzdelavacim procesu…..
na prvnich mistech at jiz v socialnim postaveni ci platech…….
no a nemyslim si, ze CZ k takovym zemim patri….

rusticana
29. 1. 2023 12:57
Odpovědět  Pijack

Pávka volilo 40,9% oprávněných voličů. No a nám zbude všude říkat, že plně důvěřujeme Straně a Vládě vedené komunistou. V Únoru se zakotví do ústavy vedoucí úloha Pětidemolice s tichou podporou SPD a ANO 2011. Na Den Žen 2023 to rozjedou ve velkém stylu. Pak mobilisace branců a měsíc na to mohylizace zbytků branců.

Zmatený
29. 1. 2023 14:00
Odpovědět  Pijack

Pavel nebo Babiš, je to jedno! Oba jedou stejnou agendu, jen každý pod jiným pláštíkem. Uřvaná pětikolka pro samé slavení vůbec netuší, co si nakonec na sebe ušila! Stejně, jako netuší naše “progresivní” mládež důsledky této situace. S pobavením budu sledovat, už ke konci února, s jakým nadšením budou tankovat u pump benzín a později se registrovat u vojenské správy na marškumpačku na Okrajinu, chránit kapitalistům jejich majetky.
Neboť není větší čest, než padnout za neonacistické hodnoty, to ví přece dnes už téměř každý školák. Vzhůru do boje, soudruzi…

Lékořice ok
29. 1. 2023 16:53
Odpovědět  Pijack

Zajímalo by mne, kolik studentů středních a vysokých škol,se účastnilo těchto voleb, ve srovnání s předchozími volbami. Takový přehled by jistě některé skutečnosti objasnil.

Staník
29. 1. 2023 17:22
Odpovědět  Lékořice ok

To je přesně ono. Každý rok opustí střední školy cca 120 tisíc dětí, nových voličů pětikoalice, Pávka a podobných. Tedy velkou většinou. Na druhém konci zemře nějakých 100 tisíc lidí ročně (nevím přesně, odhad), a covid tomu výrazně pomohl, a to většinou nevoličů pětikoalice. Za pět let to máme cca 600 tisíc na každé straně od voleb prezidenta. Kolik, že měl Pávek náskok? Cca milion. Tak to sedí skoro přesně. Tak si představte volby za dva roky a za další roky. Je to marnost. Náprava bude trvat desítky let.

Pavel z Moravy
29. 1. 2023 18:44
Odpovědět  Lékořice ok

Mne by zase zajímalo, kolik očkovaných dalo hlas Pavlovi, protože si stále myslím, že ten sajrajt něco dělá s vědomím. Ale ještě si užijí.

delnas
29. 1. 2023 19:52
Odpovědět  Pijack

Neni to konec sveta….jsme holt svejci”” jako nasi dedove a tatove….
No tak mame presidenta generala Pavla …. Babis vystrida u vlady toho fialovyho nepodarku…a my..budeme chodit dal na pivo a na bucek se zelim… a jede se dal…..

M.Š.
29. 1. 2023 20:51
Odpovědět  Pijack

Jednoduchá odpověď,podle Gausovy křivky je největší počet a tedy největší procento lidí v pásmu,kde je IQ na úrovni houpacího koně,takže je jasné,co je jasné i pro ty hajzlíky z mainstreamu a marketingových vykutálenců.Stačí na tyto ementály zaměřit drsnou a sprostou reklamu a novinářskou fašírkou a úspěch je zaručen.Tohle znal skvěle již Goebbels blahé paměti.A proběhlá volební kampaň byla opravdu pro ty poněkud mentálně upozaděné a ty slušnější odrazovala.Navíc je problém v tom,že do posledních dnů postoupili dva kandidáti,kteří byli kovanými bolševiky s výborným kádrovým profilem,kteří by v demokratické společnosti neměli nárok na úspěch.Paradox a pokrytectví větší než vesmír.Nyní nezbývá než čekat,jaké hovadiny tato volba přinese státu a národu,což,jak je zjevné,nikoho nezajímá.

Standa
30. 1. 2023 08:15
Odpovědět  Pijack

Když Rakušan svěří sčítání voleb do firmy na Kajmanských ostrovech ( bez výběrového) , co chcete víc?
Proč asi Bartoš pracuje s celým ministerstvem na počítačových programech na volby?
Chytrého nakopni……………………….
Kdo hlídá hlídače?
Bude to,,pot a slzy”( fráze W.Č.) než se podaří změnit myšlení zfašovaných Čechů.
Půjde to na krev.
Nejdříve boj o rozhlas a ČT!
https://www.novinky.cz/clanek/historie-pred-80-lety-se-zpecetilo-nejtemnejsi-obdobi-nasich-dejin-naciste-obsadili-zbytek-ceskoslovenska-40274373

Frank
30. 1. 2023 08:28
Odpovědět  Pijack

Opět jsme dokázali, že jsme zemí idiotů. A jeden z největších je zmetek Okamura.

janle57
29. 1. 2023 11:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Nic lepšího než tyhle gratulace od anglosaské žumpy a porobených národů EU
nedemonstruje skutečné výsledky včerejších voleb,bude následovat brzké
zrušení Benešových dekretů vůdcem porobeného národa Pavlem,rozkradení
všeho,co tu ještě k rozkradení zbylo,ČEZ do rukou Helmutů,zavedení Eura,
vybudování hotdogovské vojenské základny v Mošnově dál snad už nemusím
pokračovat…….vzhůru k lepším zítřkům soudruzi !!

Petr
29. 1. 2023 12:06
Odpovědět  janle57

Tady je vidět kdo tu špínu podporoval a komu bude sloužit ČESKÝ NÁROD to nebude !

sizok
29. 1. 2023 15:17
Odpovědět  Petr

Teď to půjde ráz na ráz. Voliči se nestačí divit.
Zvýšit daně, přímé i nepřímé, zbrojit a zbrojit, osekání nemocenských, důchodů, dávek atd., zrušení hotovosti, čipování obyvatelstva, vojáci na okrajinu, zvýšení podpory migrace,
zavedení druhého jazyka ve školách… no, máme se na co těšit.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ladik
29. 1. 2023 14:35
Odpovědět  janle57

Soukmenovci!!

Pijack
29. 1. 2023 12:11
Ohodnotit příspěvek :
     

V Rusku je uzákoněno referendum jako základní prvek demokracie… to stejné, které lampasák Pavel odmítá. To snad musí trknout i imbecilní voliče. Jenže jak to uchopit, když Pavel tvrdí, že nejsme na referendum dostatečně vzděláni a připraveni? Říká tím jasně, že Rusové jsou inteligentnější než Češi. A takového máme prezidenta. Ach jo, urazil nás hned první den. 

Pavel z Moravy
29. 1. 2023 12:32
Odpovědět  Pijack

Někdo takový mne nemůže urazit. Já sám sobě jsem presidentem.

Lukas
29. 1. 2023 13:39
Odpovědět  Pavel z Moravy

Když jsem viděl “poraženého Babišecelkem spokojeného po 2. kole, tak myslím, že od samého začátku bylo jasné, že Babiš patří do Strakovky a ne na Hrad klást věnce. Kdo si počká, ten se dočká, říkala babička. Divím se Fialovi proč tak jásá… pro něj by bylo lepší kdyby byl Babiš uklizenej na 5 let na Hradě.

Boomer
29. 1. 2023 14:02
Odpovědět  Lukas

.. budou se muset snažit, aby měli do následujících voleb v řádném termínu vše hotovo, potom už nepomůže ani svěcená, natož Babiš..

ladik
29. 1. 2023 14:41
Odpovědět  Pijack

A má pravdu. Češi projevili svou nevzdělanost ba hloupost právě tím, že zvolili jeho. Všeobecné referendum praktikují demokratické země mezi něž patří i Rusko. Otroci žádná práva nemají. A křivák mě urazit nemůže.

skeptik
29. 1. 2023 12:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Máme média nezávislá na pravdě a faktech. Mají plnou svobodu, lhát, dezinformovat, manipulovat a šířit propagandu a ideologii.

9.jpg
Rapa
29. 1. 2023 13:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Několikanásobně degradovaná hloupost není životaschopná.Pokrytecký politruk pávek destrukci urychlí podle plánů samozvaných bohů na Zemi – Soroše a Schwaba,ale i po nich zbudou jen bílé kosti v hrobech a každý půjde tam,co si zasloužile vysloužili i se svým rojem dotěrného hmyzu z méédií.

ladik
29. 1. 2023 14:52
Odpovědět  Rapa

Také se mi jeví, že zlo může být k něčemu dobré.

Jan
29. 1. 2023 13:34
Jan
29. 1. 2023 13:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud vim, zadny nezavisly kontrolni mechanismus pri volbe neexistoval. Proto i druha prohra Babise mohla byt zmanipulovana. Americane v tom maji velke zkusenosti, i Tramp to musel zazit pri volbe prezidenta. Veskere jeho dukazy o falsovani voleb soudy neuznaly, protoze je ovladli Demokrate.

Pedro
29. 1. 2023 15:47
Odpovědět  Jan

Takzvaní “demokraté”.

Jan
29. 1. 2023 16:19
Odpovědět  Pedro

Demokrate: Demokraticka strana, ktera podporuje Deep State. S demokracii nema nic spolecneho. Tu v USA likviduje nastolenim fasistickeho rezimu.

Pedro
30. 1. 2023 07:12
Odpovědět  Jan

Proto uvozovky mistře.

Jan
29. 1. 2023 13:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Ve skutecnosti USA a EU staty jsou zadluzene a prumyslovo-vojensky komplex ma spolu s bankami na procesy rizeni stale vetsi vliv. Ovlivnuji i vlady, EU a NATO, troubi do valky.
Vsimnete si, ze krome papeze nikdo nemluvi o miru a kdyz tak, je hned umlcen. Protoze Ukrajina prohrava, budou ji dal cpat stale modernejsi a dalekonosnejsi zbrane. Prvni utok na vnitrozemi Ruska bude zacatkem 3. valky.
Dosud se nevi, ze zapad (NATO) provedl pred nedavnem uz 3 utoky drony na strategicka letiste v Rusku. Az kdyz Putin jim sdelil, ze jeste jeden utok a mate atomovku doma, tak s temi provokacemi prestali.

Boomer
29. 1. 2023 13:55
Ohodnotit příspěvek :
     

..inu, všichni vlastníci TV přijímače(koncesionáři..) si mohou zazpívat s Jarkem Nohavicou.. těmahle rukama jsme si to zaplatili..

https://1url.cz/Yrgvj

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pekos
29. 1. 2023 14:15
Odpovědět  Boomer

Přes veškeré rozčarování a zklamání si stejně myslím, že je toto mnohem lepší volba, než kdyby na Hradě seděla ta blonďatá tupá kravka z Kuřimi.

Boomer
29. 1. 2023 20:44
Odpovědět  Pekos

.. ta neměla sebemenší šanci, ale posloužila k nalákání biorobotů, kteří ve druhém kole disciplinovaně poslechli její výzvu a podpořili generálního kandidáta. Tahle taktika je osvědčená ve Francii, tam se opozice dokáže na několik dní sjednotit proti LePenové, aby se po volbách zase mohli začít štěkat jak oříšci okolo poch*aného patníku.

Aleš
29. 1. 2023 14:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Ve volbách zvítězila KSČ a kandidát pana Husáka.

Pijack
29. 1. 2023 14:27
Odpovědět  Aleš

jsem se rozchechtal nad jedním vtipem“
Říká ukrajinský voják v zákopech druhému:
„…musíme ještě dva měsíce vydržet. Pak nás přijede vysvobodit zmobilizovaná Česká armáda“

Jan
29. 1. 2023 15:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Anglosasove a jejich podvratne a provokacni aktivity jsou organizovany zejmena Brity. Britanie ridi USA a znovu potrebuje kolonie, na kterych parazitovala po staleti. Prof. I. Panarin hovori o stalem ovlivnovani geopolitiky Velkou Britanii. Rusky:
https://www.youtube.com/watch?v=dOlHOlPPHgk

Jan
29. 1. 2023 16:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Podrobna analyza specialni vojenske operace na Ukrajine. Chybi tam jen ztraty na technice Ukrajiny doted: Pres 7600 tanku, 360 letadel, atd. vetsinou ze zasob sovetskych zbrani vychodnich NATO statu, dodanych na Ukrajinu. V soucasne dobe probiha boj o 4 zabetonove obranne linie, ktere Ukrosi a NATO stavely 8 let.
https://www.czechfreepress.cz/valky/kdy-padne-bachmut-a-co-bude-nasledovat.html

PENNYS
29. 1. 2023 16:23
Ohodnotit příspěvek :
     

My většina rozumných,kteří jsme tuto vládu,senát, sněmovnu,jenerála,
NEVOLILY- BUDEME MÍT ZAJIŠTĚN,
KAŽDÝ DEN ,OD RÁNO DO VEČERA JEN A JEN ZVRACENÍ!!!

Jan
29. 1. 2023 16:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Pro ty, kteri si stale mysli, ze procesy rizeni na planete ridi vudci jako Biden, Putin, atd.:
Podivejte se na toto kratke video, ani nemusite umet rusky a budete vedet kdo ridi planetu. Rika se tam – je to narod Izraele. I to neni ovsem pravda. Narod Izraele nic neridi. Izraelci byli naopak hromadne naockovani proti Covidu, vic jak ostatni zeme.
Jsou to zidovske organizace, Komise 300, kdo ridi politiky!
https://m.vk.com/video-175862019_456246223?list=6b512a5352e22774ee&from=access_hash

delnas
29. 1. 2023 20:40
Odpovědět  Jan

Neni to completni ale kus pravdy v tom videu urcite je……

Vlasta
29. 1. 2023 16:40
Ohodnotit příspěvek :
     

To, že voliči mají v hlavách prázdno, za to média nemůžou…..

Boomer
30. 1. 2023 09:31
Odpovědět  Vlasta

.. dutohlaví lidé mají problém s logickým myšlením, se získáváním a tříděním informací a mediální specialisté toho dokáží velmi dobře využít podle objednávky. Tohle provinění jim nikdo neodpáře.
A smutným faktem zůstává, že větší než malá část absolventů studia psychologie a psychoterapie nachází uplatnění v oborech, které jsou zaměřeny právě na zakázkovou manipulaci s lidským vědomím.

skeptik
30. 1. 2023 12:55
Odpovědět  Vlasta

Za to můžou jen média, že mají voliči generála Pavla vymyté palice propagandou a ideologií.

Pedro
29. 1. 2023 17:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Naše média to nejsou, pouze je platíme, BLBCI.

Standa
30. 1. 2023 07:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Opět je to tady!
Stydím se za všechny Čechy!
Hácha a Moravec proti tomuto P.P. jsou hadr.
Hned volal nacistovi Zelenskému!
OSTUDA!
Těšíme se! Názorná ukázka Hradu!
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/foto-75-let-od-okupace/r~fa3048eeab7111e3944b0025900fea04/r~i:photo:224710/

Pavel K
30. 1. 2023 08:19
Odpovědět  Standa

Tak mu možná odpovídal, protože zelenina mu hned po výsledcích v sobotu v češtině zasílal blahopřejný dopis ke zvolení.

Standa
30. 1. 2023 08:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Historie se opakuje!
https://www.novinky.cz/clanek/historie-pred-80-lety-se-zpecetilo-nejtemnejsi-obdobi-nasich-dejin-naciste-obsadili-zbytek-ceskoslovenska-40274373
Nový Hácha ne Hradě.
Není to můj president.

Pavel z Moravy
30. 1. 2023 09:33
Odpovědět  Standa

Stando, tihle mladí mamánci si to musí vyžrat. Já sám sobě jsem presidentem i předsedou vlády. Buďme upřímní, národ má to, co si zaslouží. Naše 5% část spoluobčanů, kterým to ještě myslí na tom nic nezmění. To je jednoznačný fakt. Veliké Rusko bylo, je a bude, kdyby museli ti slušní odsud vypadnout.