blogpolitikavideo

“Fialova” kampelička obrala lidi o stovky milionů.

Čau Praho! 🇨🇿

Přes „Fialovu“ záložnu se vypařily úspory tisíců lidí. Investovali tři miliardy. Bude se tím konečně někdo už zabývat? Nebo pořád uslyšíme jen Babiš, Babiš, Babiš?

 👉 Prezident Pavel a média účelově tvrdili, že se ANO dohodlo s Pětikoalicí na zvýšení věku odchodu do důchodu. Samozřejmě to je naprostý nesmysl, žádná taková dohoda nepadla.

👉 Vláda schválila další nákup munice pro Ukrajinu. Pikantní je, že nikdo neví, co koupila a hlavně za kolik. Tyto informace by měly být veřejné, když už se to platí z peněz občanů.

👉 Ministr Rakušan si zaplatil herce, který za ním přišel na debatu, zkritizoval ho, ale následně se s ním usmířil a řekl, že ho bude volit. Jak je vidět, celá tato estráda je pouze nacvičená marketingová show před volbami.

👉 Nerudová řekla, že mladí odmítají válčit za ČR, protože neprošlo manželství pro všechny. Bohužel se nejednalo o aprílový žert. Paní Nerudová se pravděpodobně zapíše do dějin.

👉 Pirátská zastupitelka se minulý týden skoro poprala se zastupitelem TOP 09. Očividně ani v Praze se pětikoalici úplně nedaří spolupracovat. Je to jen malá ukázka toho, jak to uvnitř koalice doopravdy funguje.

👉 Hřib couvá z rekonstrukce Nových Holešovic. Praze tím hrozí stovky milionů v soudních přích a pokutách. Budu bojovat za to, aby sám Zdeněk Hřib nesl odpovědnost za vzniklé škody.

👉 Pirátky odmítly mistrovství v hokeji v Praze. Podle nich jsou hráči milionáři nebo dokonce i miliardáři a hlavní město by je prý nemělo podporovat. To bylo velmi bizarní prohlášení ve stylu Miloše Jakeše, ale co čekat od Pirátů?

To vše a mnohem víc se dozvíte v 77. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!


sdílet na

Souhlas
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
orinoko
2. 4. 2024 21:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Po 30ti letech budování kapitalniho parazitismu pod Řípem mně osobně vosouchu okradenych líto není, neb sami jsou povětšinou kradaci. Vždycky!! , když nastane výrazně vyšší výskyt nabídek na ochranu cmrdliku ci jejich vynosovy potenciál prostrednictvim obzvlaste vypecenych eskamoteru, tak je jasné, že probíhá krize, ve které se tito potřebují zahojit z vlastních ztrát skrze hejly, kterých se najde vždycky dost.

cool
2. 4. 2024 23:45
Odpovědět  orinoko

Aktuálně ve světě dělá euálka hejly za všech programově.

Róbert
3. 4. 2024 11:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Na to zvysenie dochodkoveho veku by sa mali ludia pytat castejsie. Ja som od mlada planoval pracovat do 70tky, lebo mam fyzicky nenarocnu kancelarsku pracu, ale neviem si predstavit ze by ma do prace rano o 5:30 viezol 65+ vodic autobusu (ktory vstaval mozno o 4:00), alebo by mi prisiel malovat fasadu domu 65+ rocny maliar a liezol by od jari do jesene na lesenie.
Ak sa niekto dobre cíti vo vyssom veku, tak mu to len prajem, ale po 60tke by mal kazdy clovek co fyzicky pracoval mat narok na slusny odchod do dochodku.

orinoko
3. 4. 2024 11:33
Odpovědět  Róbert

Pracující důchodci, tzv. Prduši , byli vždy, ale jen teď se s nimi jedná jako s dobytkem.

3. 4. 2024 12:58
Odpovědět  Róbert

Co malíř, to furt ještě nějak jde, to se dá přežít. Ale takovej pokrejvač…

jsladin
3. 4. 2024 17:34
Ohodnotit příspěvek :
     

No to otvírání dveří automobilu, je naprosto GENITÁLNÍ.A jestli se tam dostane ta brněnská genitální krasavice. To budou teprve ty pravé inovace všeho.