Fiala říká, že za vysoké ceny energií může Putin. Já říkám, že za ně může Fiala.

ze sítí:

1) Fiala říká, že za vysoké ceny energií může Putin. Já říkám, že za ně může Fiala.

2) Podle Fialy selhal trh. Podle mě selhala naše vláda, díky níž na tom trhu naprosto zbytečně setrváváme, ač jako jedna z mála zemí v Evropě jej k ničemu nepotřebujeme.

3) Válek říká, že hrozí, že nemocnice nebudou mít na vytápění, a že kdyby se tak stalo, tak odstoupí. Já říkám, že kdyby neposílal 900 milionů měsíčně Pfizeru, ale nemocnicím, tak tam můžou vytápět jak v sauně. A že jeho odstoupení ho nezachrání.

4) Martin Kuba z ODS vyzval k regulaci cen z pozice hejtmana, Pavel Blažek pro změnu z pozice ministra spravedlnosti v Parlamentu. Že prý se bojí, aby tady nedošlo k revoluci. Já říkám, že krysy opouštějí potápějící se loď a snaží se zachránit před naštvanými lidmi této země.

A protože je Pavel Blažek zkušeným šíbrem, tak ví, že revoluce už je za dveřmi. A že tentokrát nebude sametová.

Rozhodně nevyzývám k tomu, aby došlo k jakémukoliv násilí, ale zároveň odmítám za minulostí udělat tlustou čáru. Nechci se tentokrát v naší revoluci řídit zpravodajskými službami různých států, aby opět vyšli ti, co ty škody napáchali z celé věci zcela beztrestně, a aby byla moc pokojně předána do rukou jiných systémových loutek.

Nedopusťme žádné „očištění“ ODS a spojení s Babišem, na jehož základě nám budou slibovat spásu. Nevěřme tomu, co nám budou podsouvat zkorumpovaná média. Pokud chceme skutečnou změnu a nikoliv jen kosmetickou změnu stráží, musíme v sobě nalézt odvahu ji prosadit.

Proto vás vyzývám – pojďme si skutečně vzít naši zemi do vlastních rukou!

A všem těm, kteří nás tady dva roky šikanovali a diskriminovali, kteří naše společné peníze rozházeli či rozkradli, kteří využili hodnot vybudovaných našimi předky (elektrárny, ropovody, přenosové sítě) k tomu, aby nás ožebračili a zahnali do nevídané chudoby, kteří nás vtahují do války proti naší vůli, vzkazuji, že tentokrát vám to, že odstoupíte a pokusíte se zmizet, nebude stačit.

Až tenhle zkorumpovaný protičeský režim padne a naše země se opět stane právním státem, tak vám všem vystavíme účty. O to se osobně postarám!

Nelze totiž vykročit vpřed do budoucnosti bez nastolení spravedlnosti a vypořádáním se se zločiny doby minulé. Tuhle chybu jsme udělali po roce 1989 a já odmítám ji zopakovat.

Sametu už bylo dost. Nyní je na řadě brusný papír.

Jsme připraveni spojit svoje síly se všemi lidmi a subjekty, kteří mají s naší zemí čestné úmysly. Máme k dispozici oborníky na energie, abychom vyřešili cenu elektřiny, plynu a ropy během pár týdnů. Máme k dispozici lékaře, kteří jsou schopni zastavit diktát farmaceutických firem během měsíce. Máme k dispozici právníky, abychom vyvodili odpovědnost vůči těm, kteří nás na okraj této propasti zahnali, v horizontu měsíců. A máme k dispozici odborníky, abychom napravili obrovské škody napáchané v našem vzdělávacím systému v řádu několika let.

A především máme odvahu k tomu, abychom naši zemi vedli k prosperující a bezpečné budoucnosti bez toho, abychom byli vazaly jakékoliv světové velmoci.

Jediné, co k tomu potřebujeme, jste vy – občané této země. Nenechte se již znovu obelhat a svěřte tuto zemi do rukou těch, kteří ji opravdu milují a jsou připraveni jí sloužit. Aby znovu získala skutečnou suverenitu a svrchovanost. Aby znovu získala skutečnou nezávislost.

Pokud jste PRO, tak prosím o sdílení tohoto příspěvku mezi co nejširší okruh lidí.

Pojďme společně otevřít lidem oči a probudit naši zem!

Jsme tu pro vás – tak pojďte s námi!

Když se pan Fiala jde radit s panem Scholzem o zastropování cen elektřiny, tak je to stejné, jak kdyby se vězeň šel radit o plánu útěku z věznice s dozorcem.

Cenu elektřiny totiž reálně učuje Německo. Chystám příspěvek, kde vám detailně vysvětlím proč.

A abych nezapomněl – mnoho lidí se mě ptalo, zda je pravda, že ČEZ už prodal většinu elektřiny na tento a příští rok.

Takže ano, letošek už má ČEZ prodaný celý, příští rok už téměř také a nemalou část produkce už má prodanou i na roky 2024 a 2025.

Řešení však existuje. Odchod z burzy s tím, že obětujeme finanční protředky, které tam ČEZ složil na zálohy. Ano, těch 74 miliard, které jsme tam poslali, aby nás tam vláda udržela.

Je to bolestivé, ale pořád výrazně finančně výhodnější než tam zůstávat a nechat se finančně ožebračovat dál.

Dle mých informací plánuje 1.1.2023 uzavřít své provozy Madeta, Preciosa, Juta a stovky dalších firem. Stále tomu můžeme zabránit, ale dochází nám čas.

Musíme jednat rychle.

3.9.2022!

Ministr Válek nadále perlí.

19.8.2022

Nejdříve nám jen tak mezi řečí oznámí, že nemocnice nemají zajištěné vytápění a že pokud ho mít nebudou, tak odstoupí (nevím, jestli odstoupení ministra mrznoucí pacienty zahřeje a počítám, že Markéta Pekarová Adamová několik desítek tisíc svetrů do zimy neuplete).

No a nyní „objevil Ameriku“ a oznámil nám, že stát musí zlikvidovat vakcíny za 14 miliard korun a že hodlá vyjednat s Pfizerem změnu smluv. Bez ohledu na to, jak bude úspěšný (můj odhad je, že nám vítězoslavně oznámí, že vyměnil část vakcín za Paxlovid, který se nespotřebuje úplně stejně jako vakcíny), mu tímto vzkazuji, že se probudil příliš pozdě a že zbytečné náklady vynaložené z peněz nás všech, jež byly vyhozeny z okna čistě v důsledku jeho nečinnosti, mu po pádu téhle loutkovlády do koruny vyúčtujeme.

Bude se jednat o zbytečně odebrané vakcíny od 20.4.2022 tohoto roku, kdy jsme jej vyzvali k tomu, aby se připojil k Polsku a odmítl další vakcíny odebírat a platit za ně.

Ke dnešku tak pan Válek dluží naší zemi cca 3,7 miliardy Kč. Tato škoda se každým dnem, kdy neodmítne odebírání vakcín, nadále navyšuje. A já se zavazuji, že mu účet za jeho liknavost po nástupu do vlády v plné výši předložíme. Uplatníme jej v rámci trestního řízení ve věci porušování povinnosti při správě cizího majetku, kterého se pan ministr Válek svým jednáním dopustil.

Jak už jsem psal včera – i když nyní ještě v mnoha ohledech nežijeme v právním státě, čas skládání účtů se neúprosně blíží. A pan Válek bude jedním z prvních na řadě.

Pro připomenutí zasílám text mé petice a výzvy adresované ministru zdravotnictví Vlastimilu Válkovi dne 20.4.2022. Petice má ke dnešku přes 20.000 podpisů. A myslím, že je stále zcela aktuální.

PETICE ZA OKAMŽITÉ ZASTAVENÍ ODBĚRU VAKCÍN

V úterý 19.4.2022 oznámilo Polsko, že nebude přebírat další vakcíny proti onemocnění covid-19. Důvodem je téměř nulový zájem občanů této země o další vakcinaci a obrovské finanční náklady vynakládané na jejich nákup.

Česká republika dle sdělení bývalého ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha platí za odběr vakcín zejména od společnosti Pfizer zhruba 900 miliónů Kč měsíčně. Zájem o očkování mezi občany naší země dramaticky klesá, pokles průměru počtu očkování za jeden den klesl od ledna více než třicetinásobně. Lze důvodně předpokládat, že zájem o očkování bude klesat i nadále.

Proto s ohledem na to, že:

– zájem o očkování dramaticky klesá,

– přebytek uskladněných vakcín, které Česká republika odebrala, nad poptávkou občanů po očkování dramaticky roste,

– Česká republika vynakládá zcela zbytečně 900 milionů Kč na nákup látky, kterou v žádném případě nebude schopna vyčerpat,

– už dnes je zřejmé, že velká část nově odebraných vakcín nebude upotřebena a bude muset být kvalifikovaným způsobem zlikvidována, což si vyžádá další nemalé náklady,

požadujeme, aby se vláda České republiky připojila k rozhodnutí Polské republiky a s okamžitou platností rozhodla o okamžitém zastavené odběru dalších vakcín proti onemocnění covid-19. V případě, že tak neučiní, žádáme Poslaneckou sněmovnu České republiky, aby vládu k tomuto rozhodnutí zavázala.

Současně požadujeme, aby se vláda České republiky spojila s vládou Polské republiky za účelem sjednocení právních kroků, jež bude nutné podniknout vůči Evropské komisi a výrobcům vakcín v rámci očekávaného právního sporu.

Pozn: Autor této petice tímto výslovně prohlašuje, že je připraven Českou republiku v tomto sporu zcela zdarma právně zastupovat.

Skoro to vypadá, že jsme my dezinformátoři opět měli pravdu, což?4.3 15 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.3 15 hlasy
Ohodnotit příspěvek
50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Lev Prchala
31. 8. 2022 12:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Může za to fyjalovej demoliční pětispolek!!!!!
ALE HLAVNĚ,ŽE BANDEROPIJAVICE SI Z NAŠICH DANÍ MASTÍ KAPSU A JSOU NA ŠROT OD RÁNA DO VEČERA,NETÁHLA SMRADLAVÝ NACISTICKÝ!

Ladislav
31. 8. 2022 12:37
Odpovědět  Lev Prchala

💤♎ Smrt zlodějskému kapitalismu! Komunisti, vraťte se, vše odpuštěno! Zlatý socialismus, opravdu zlatý! Všechno nakradeno opět znárodnit a vrátit tomuto státu! Flanďáky nahnat do práce! Aby poznali, co to je živit se rukama!

Lev Prchala
31. 8. 2022 13:35
Odpovědět  Ladislav

Laďo,tentokrát nás komunisté nezachrání,bohužel.

Ladislav
31. 8. 2022 14:20
Odpovědět  Lev Prchala

💤♎ Velká škoda, byli to jen oni co vybudovali vyspělý náš stát! Čím se můžou pochlubit všechny zrádné vlády po hadráku? Kolik nemocnic, elektráren, přehrad, škol, školek, jeslí, nájemných bytů a mnoho dalšího oni postavili? Nemáme nic, vydrancováno! Kdyby lid přemýšlel, zase by to šlo, jen chtít!

Lev Prchala
31. 8. 2022 14:47
Odpovědět  Ladislav

Já vím,jenže teď si musíme pomoc MY,nikdo to za nás NEVYHRAJE!

Gales
31. 8. 2022 15:10
Odpovědět  Lev Prchala

To máme za trest že jsme je nevolili.

Lev Prch
31. 8. 2022 16:09
Odpovědět  Gales

Já volil SPD, volím je už dýl, protože Filip hlasy ztrácel,jak na běžícím pásu.

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 20:41
Odpovědět  Lev Prch

To je vzhledem k Tvým mentálním dispozicím logická volba.

Lev Prch
31. 8. 2022 21:21
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Tebe s tvým arzenálem F73,A52,F22 a dalších nechají v Bohnicích volit jen virtuálně 😁

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Luboš
1. 9. 2022 00:23
Odpovědět  Lev Prchala

Já být vámi tak se podívám na Seznam a na Novinky a budete čučet jaká je ta správná pravda. A tohle by jste tam do Diskuze neposlali, to by byl Ban na sto dalších životů. Co vy na to ?

Lev Prchala
1. 9. 2022 08:19
Odpovědět  Luboš

Jsem NAVŽDY ZABLOKOVÁN DÍKX PRAVDĚ O UDAVAČI Wenzlu flaškovi.

ModryKlokan
31. 8. 2022 12:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Indická princezna s tečkou Válek už prej bručí… v garáži strachy u slivovice

Aleš
31. 8. 2022 12:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Může za ceny energií EU a SPOLU. Ne Rusko.

Pavel
31. 8. 2022 13:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Vale, co na to prohlášení Rajchla říkáš. Vím, že máš k tomu spolku PRO výhrady. Ve hře jsou dvě možnosti, buď jak říkáš je to domluva jak znovu obalamutit občana a nebo je tento člověk skutečně připraven pomoci této zemi. Myslím si, že nemůžeme vidět za každým člověkem pouze touhu o uchopení moci. Položme si otázku, co když je to skutečný národovec? Můžeme odsoudit každého jen z důvodu dřívějších negativních zkušeností? Zkusme si položit další kontrolní otázku, proč pan Okamura se k tomu nestaví stejně? Pokud nepřijde na demonstraci 3.9., jaký signál tedy vlastencům této země potom vysílá? Já se pouze ptám a hledám odpovědi, proti nikomu nic nemám. Pro mne je vlastenec skutečně ten, kdo nemluví, ale pokud má možnost tak koná. Zbavme se předsudků a zkusme to rozšifrovat. Ono, pokud nás chtějí obelstít, tak jim to znovu vyjde. A my nebudeme vědět kdo nás chce obelstít, protože slušných vlasteneckých lidí je tu fakt pramálo.

Helena
31. 8. 2022 13:27
Odpovědět  Pavel

Již brzy se oddělí zrno od plev. SPD se chová správně. Nač do světa cokoli vytrubovat. Je nutné počkat na správný čas.

all
31. 8. 2022 16:31
Odpovědět  Helena

Tak,zatím SPD,nikdo jiný. A pak probuzení,myslící lidé,kteří ví,vědí,umí rozlišovat.Spojujme se a nedejme se.

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 20:42
Odpovědět  Helena

Správně prorusky. A hlavně to Japoncovi sype.

Lev Prch
31. 8. 2022 21:22
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Veď osla do Mekky vrátí se osel!

all
31. 8. 2022 16:15
Odpovědět  Pavel

Proboha nic není potřeba rozšifrovávat ! Jestliže půjde od válu skupina A = současná pětikoalice,přijde na řadu podobná skupina B=další hmyzoidní smečka !!! Toto béčko bude machrovat,trochu lidem popustí, tu lízátko,tu kostičku a později stejně půjde podle not fašistického bruselu ! Ty nekonečné sliby a bum,vyjebavání znova ! Už žádné PRO ,vyjebávače !!! Je nutno začít ůplně jinak !!!! Copak toho nebylo dost , za posl. 32 let ?

all
31. 8. 2022 16:26
Odpovědět  all

Lidé se musí začít spojovat odspoda,znovu, Ignorovat veškeré vládní rozhodnutí,debilní příkazy a zákazy ! Stop Rouškám,které dusí občany a ničí děti,Stop jedovým vakcínám, Stop vyhazování miliard za podvody nadnárodními gaunery,každý kdo nosí jen roušku toto podporuje ! a kvůli ovcím šla vláda dál podporou nacismu,další miliardy fuč !!! a vesele zdražuje a vyjebává , žádné A,ani B, Stop,dost !

Pavel
31. 8. 2022 18:17
Odpovědět  all

Alle, někdo je ale musí začít spojovat, to znamená chodit mezi lidi.

Pavel
31. 8. 2022 18:10
Odpovědět  all

Já nevím, proč se rozčilujete na mně. Já jsem do EU a NATO nechtěl, a dlouhé roky řvu, že máme vypadnout. Všichni se ale vymlouvají jak by to bylo obtížné, jak bychom to nezvládli apod. Vím, co hlásá roky pan Okamura a SPD. Jenže to chce razantnost od SPD na veřejnosti. Parlament je jedna věc, ale chodit stále mezi lidi a vysvětlovat i když vás třeba nebudou vnímat, to je myslím nesmírně důležité. Toť můj názor, já ho nikomu nevnucuji.

Pavel
31. 8. 2022 18:16
Odpovědět  Pavel

Ještě dodám toto, ať se všech hnutí a stran před volbami zeptají, jestli při vstupu do parlamentu v pozici vítězů navrhnou okamžitě referendum o vystoupení z EU a NATO. A to písemným slibem, pak mohu vědět jak kdo smýšlí. Ten kdo bude lavírovat je potom jasná podržtaška Bruselu. Howg.

Františekch
31. 8. 2022 16:30
Odpovědět  Pavel

Správně jsi to napsal. Pan Okamura nechodí žvanit na demonstrace, kde se stejně jen mlátí prázdná sláma a konkrétně se kecá o věcech všeobecně známých. Z toho si pětikolka dělá srandu. Pan Okamura maká v parlamentu. Snaží se tlumit ty nehorázné nápady fijaly a té bandy okolo něj. Stačí jen trochu sledovat dění v parlamentu. Takže jak jsi napsal. Je lepší něco dělat než jen žvanit na Václaváku. Pochopils?

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 20:44
Odpovědět  Františekch

Nejprve ho živil Úsvit. Poté co ho vytuneloval, založil SPD.

Lev Prch
31. 8. 2022 21:23
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

To víš ty mOUDro z kniHOVNY udavače Havla 👎

[Trol-1] Ludvik2
31. 8. 2022 13:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Gorbačov se krátce před smrtí zděsil z toho, že Putin ničí jeho životní dílo.

IMG_20220831_101143.jpg
Lev Prchala
31. 8. 2022 13:20
Odpovědět  [Trol-1] Ludvik2

Na světě jsou milióny hlupáků. A každý z nich to myslí dobře.
A to platí na Gorbiho 100%

miro
31. 8. 2022 13:47
Ohodnotit příspěvek :
     

AKTUÁLNĚ :
Za dva dni neúspešných útokov na Nikolajev-Krivoj Rog a ďalšie smery prišli ukrajinské jednotky o štyri bojové lietadlá: dve Su-25, jeden Su-24 a jeden MiG-29. Vo vzduchu boli zostrelené tri ukrajinské vrtuľníky Mi-8. Ruské jednotky zničili 63 ukrajinských tankov, 59 bojových vozidiel pechoty, 48 iných obrnených bojových vozidiel, 14 pickupov s ťažkými guľometmi a viac ako 1700 ukrajinských vojakov.

Lev Prchala
31. 8. 2022 13:58
Odpovědět  miro

Takové neŠTĚSTÍ!.-))))

[Trol-1] Lubos
31. 8. 2022 17:30
Odpovědět  miro

Njn, koukám, cituješ Ria novosti. Akorát Rusko zničilo už asi trojnásobek techniky, než kterou UA má.

Lev Prch
31. 8. 2022 17:53
Odpovědět  [Trol-1] Lubos

Vztah k hlupákům se neustále zlepšuje. Představte si, že ještě ve Švejkově době pro blbost superarbitrovali.

Milan ze Zahrady Čech
31. 8. 2022 22:58
Odpovědět  [Trol-1] Lubos

Kdybys nebyl takové trapno, věděl bys, že tanků měla banderarmáda na počátku specoperace 2 800 a fous a Rusové jim jich k dnešnímu dni zničili přes 4 300. Jak je to možné, dutohlave? A jak je možné že jim ničí HIMARSy které banderové rovněž nemají? Já ti to prozradím, ju? Je to kouzlo. Šašku.

Milan ze Zahrady Čech
31. 8. 2022 22:53
Odpovědět  miro

No vida jak to přibejvá! Ještě převčírem to bylo „jen“ 48 tanků – těch vozidel celkem o cca 15 méně -, pickapů 8 a banderů cca 1200.
Trollové do boje!!!

ijn
31. 8. 2022 14:00
Ohodnotit příspěvek :
     

24.9.2022 volby jsou referendem o ODS+TOP+KDU +STAN+Piráty (ani nevolit ANO+SPD) == vypráskat současné korupčníky ze základny politické místní scény ČR,…..volme vlastence do komunálu i do PSP a Senátu

all
31. 8. 2022 16:38
Odpovědět  ijn

Bohužel,zatím vůbec nejsou ani v posl.sněmovně , ani v té zbytečné trafice senátu.Vše musí začít jinak,odspoda, totální ignorací těchto …hmyzoidů.

janle57
31. 8. 2022 14:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Co víc lze lidem ještě říct než řekl právník Rajchl,právě teď nastává doba,kdy lze zopakovat
rok 1989,pokud bude většina národ pro.Obávám se ovšem,že čummobilská generace pro
nebude,a proto si na podzim nic nevybojujeme,TV Goebbels 24,Seznam a další zahnojená
média to otočí jako podporu Putina a mnoho lidí jim na to bohužel skočí,takže nic,zatím
ještě na hubu Ty mladé vypláchnuté mozky nepadají a hlavně mají práci,za půl roku může
být situace už zcela jiná,kéž by !!

sergej
31. 8. 2022 14:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Nebylo by lepší aby ty peníze co tam poslali aby vrátili a vymáhali to po těch co to tam amerika first aspeni poslali?

Gales
31. 8. 2022 15:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Máme k dispozici oborníky na energie, abychom vyřešili cenu elektřiny, plynu a ropy během pár týdnů. Máme k dispozici lékaře, kteří jsou schopni zastavit diktát farmaceutických firem během měsíce. Máme k dispozici právníky, abychom vyvodili odpovědnost vůči těm, kteří nás na okraj této propasti zahnali, v horizontu měsíců. A máme k dispozici odborníky, abychom napravili obrovské škody napáchané v našem vzdělávacím systému v řádu několika let…….. Já zas vím kde prodávají provazy.

all
31. 8. 2022 16:47
Odpovědět  Gales

Jestliže si nenecháme srát na hlavu těmito hmyzoidy,určitě se začnou objevovat skuteční odborníci,ba i vůdci , které tolik potřebujeme,určitě jsou,existují a vše půjde jak má.Určitě. Dobro nakonec vždy vítězí.

vlasta
31. 8. 2022 15:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Žeňte je a perte je až se z toho podělají Fialovci nic jiného nezaslouží !

BB Rad
31. 8. 2022 17:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen idiot (omlouvám se postiženým) s prochlastaným , vyhuleným a vypláchnutým mozkem BRUML škol (VUML – to samé jen rudé) pod značkou SOROS/ ERASMUS EU by mohl a také že pochybuje (popírá skutečnosti),které jsou víc než OČIVIDNÉ.
Great resetting se vymyká kontrole ,Ómerikanci ztrácejí pozici ,doláč sílu a 2/3 světa se staví proti jejich korupčním metodám obchodu & politiky.
Mr.dr.věcí zbytečných filejový, prošel tolika školeními a nedokáže si zapamatovat
BIDET: NS2 SE NIKDY NEROZJEDE – NEMŮŽEME TO DOVOLIT !!
Evropě zůstanou pouze oči pro pláč nám dluhy za prokletý PFIZER a zbrojení do kterého jsme byli dotlačeni Ó-merikanci,kvůli životní prostředí-úrovně,zaměstnanosti a až na prvním místě o jejich penízky (PAX AMERICANA)
NIKDY NEDOPUSTIT !!!

[Trol-1] Lubos
31. 8. 2022 17:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Jo, má pravdu. Za vysoké ceny může Jelcinova podržtažka, toho času vládce v Kremlu.

Lev Prch
31. 8. 2022 17:54
Odpovědět  [Trol-1] Lubos

Nevadí mi, že vůl je vůl.Vadí mi, když si o sobě „“““myslí „“““, že je lev!

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 20:46
Odpovědět  Lev Prch

Aha, tak proto ten Tvůj nick 🙂

Lev Prch
31. 8. 2022 21:24
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Když jsi blbej a věčně zlitej nepiš, projeví se to 👎

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 21:38
Odpovědět  Lev Prch

Když mi na Západě tolik nechlastáme jako u vás v Rusku.

Lev Prch
31. 8. 2022 21:50
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

F73,A52 F22 F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10 a N393…..od kdy je Reichenberg na záchodě Vygumoviči Vyskočile?!!!!!

Milan ze Zahrady Čech
31. 8. 2022 23:01
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Ale vždyť my víme kačere. Vy zápaďáci jste spíš na perník a sníh. Však taky máte řádně nachumeleno.

PENNYS
31. 8. 2022 22:12
Ohodnotit příspěvek :
     
hlasovací.jpg