blog

Fauci přiznává: protikovidová vakcína mRNA nefunguje

Autor: P.C.Roberts píše – Bývalý hlavní zdravotnický poradce prezidenta USA, v letech 1984 až 2022 ředitel Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci a současně též vášnivý obhájce očkování veškerého obtvatelstva Země proti Covidu 19 vakcínou mRNA, Anthony Fauci, přiznal, že vakcína NEFUNGUJE. Viz: https://thekennedybeacon.substack.com/p/fauci-admission?utm_source=post-email-title&publication_id=1712557&post_id=142232644&utm_campaign=email-post-title&isFreemail=true&r=9atnce&triedemmail=Redirect

Špičkoví vědci z oboru zdravotnictví, kteří již od začátku varovali, že „vakcína“ je nebezpečná a neúčinná, byli a stále ještě jsou pronásledováni. A to i když důkazy, které pro svá tvrzení předkládají, svědčí o tom, že mají pravdu.

Nyní se do jejich řad postavil i sám Fauci.

Otázkou je, proč tak učinil? Chce namísto mRNA, kterou si už nikdo nenechá píchnout, vytvořit náhradní produkt? Proč by však měl ještě někdo věřit dalšímu výrobku Big Pharmy (západní sdružení farmaceutických firem). Proč by měl znovu věřit lékaři, který jej pacientovi doporučí? Či zdravotnímu středisku. který jej bude propagovat? Či politikům, zvoleným hlavně díky finančním darům, které jim na volební kampaň neposkytl nikdo jiný, než právě Big Pharma?

Překlad: Lubomír Mansdílet na

36 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sergej
5. 3. 2024 18:18
Pravdomluvny
5. 3. 2024 18:30
Odpovědět  sergej

Tím se vysvětluje pětidemoliční vlastizrada…..a její VOLI-či

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
5. 3. 2024 18:32
Odpovědět  sergej

Nu vidíš Sergeji, 2 roky tady tvrdím, že jim ten sajrajt pozměnil vědomí a přeformátoval. Jinak to nedává smysl, že i při té výchově a Goebelsově propagandě by byla ta většina tak tupá. To mi prostě hlava nebere. Ale co už, stejně je to již v otvoru.

5. 3. 2024 18:52
Odpovědět  Pavel z Moravy

To by sice vysvětlovalo -emanův kotrmelec ohledně specoperace, ale ne Vrbětice. Sice si brblal do ovaru, ale razantně proti “hlavnímu proudu” se nepostavil. A moh – ne že ne. Pak jsou ale jen dvě možnosti – bud vydírání, nebo hrál levou od počátku a jen navázal, kde Kikina skončil.

Pavel z Moravy
6. 3. 2024 09:34

Čím dál si myslím, že za B je pravda, že hrál celou dobu perfektní a dokonale promyšlený kus národovce, že mu na to všichni skočili. Pamatuji si jaký byl u nás v KČP jásot, že zvítězil vlastenec, stýká se s vlastenci apod. A myslím si, že ještě dnes si většina o něm myslí, jaký není vlastenec. Když si většinou lidé něco vloží do hlavy, nechtějí se s tou myšlenkou rozloučit i když vidí pravý opak toho co jim guru nasliboval.

6. 3. 2024 14:45
Odpovědět  Pavel z Moravy

Taky se už přikláním k bé. Po těch jeho kotrmelcích jsem se pak drobet zaměřil na to, jaké privatizační (a jiné) kejkle během své éry takřka mimo pozornost zastřešil, a vyšlo mi to dost našišato.
Na druhou stranu ale účinně zbrzdil různá eurosvinstva – kvóty a pod. Jenže to nevylučuje lumpáckého vlastence – tohle ještě jó, ale tohle už né -, když se to vezme kolem a kolem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Róbert
6. 3. 2024 07:57
Odpovědět  sergej

To je hlupost, ludia co sa dali ockovat uz mali “schopnost mysliet” vypnutu 😀

Helena
7. 3. 2024 09:22
Odpovědět  Róbert

To jste trefil !!! PŘESNÉÉÉ!!!

Pravdomluvny
5. 3. 2024 18:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Kolik lidí “”””skutečně “”””zemřelo na NEexistující covid?????

Jura S
5. 3. 2024 19:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Žiji na vesnici, v pohodě, domácí “EKO” zeleninka, žrádlíčko… ale 2 PICHULE kurew od Pfajzru mi odjebalo levou půlku těla, ženu to málem zabilo, dodnes má následky… Mám vypsat, co bych udělal s těmi “politiky a vědci”, …. to by byl horor vysílaný až po 22-té hodině !!

Velitel
5. 3. 2024 20:43
Odpovědět  Jura S

A| proč jste to neudělal, zpěvák se za státní prachy válí ve Finsku, levé ramínko pravé ramínko se řechtá v Praze a takový Kubek si nedávno za odměnu zvednul plat.

Aleš
5. 3. 2024 20:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Vývoj přidané hodnoty koronaviru financované USA, zločin genocidy, USA před mezinárodní soudní tribunál.

Bety
5. 3. 2024 21:30
Odpovědět  Aleš

Nic takového se čekat nedá, všichni ti, co si na tom neskutečně nahrabali spolu drží basu, včetně těch mimo USA.
A protože si nahrabali a užili si tu moc, kterou díky tomu nad tím “póvlem” měli, brzo to zkusí znova.
Už “vysílají signály” že každý třetí bude mít rakovinu a oni již pilně pracují na nové vakcíně proti této
pohromě.

Pavel z Moravy
6. 3. 2024 09:54
Odpovědět  Bety

No a co s tím chcete Bety dělat. Bohužel nemyslící hlupáci zůstanou nemyslícími hlupáky a můžete k nim promlouvat i sedmkrát v týdnu.

Albi
6. 3. 2024 18:51
Odpovědět  Bety

(Fauci) “Chce namísto mRNA, kterou si už nikdo nenechá píchnout, vytvořit náhradní produkt?
Jasně – a nejen že chce, ale taky jistě vytvoří, nebo se o to alespoň pokusí.
A lidé si ho píchnout dají a ne že ne. Vždyť ještě nedávno se přihlašovali na čtvrtou tečku. A to už většina vědět musela!

Jenže – když jakoukoliv mimopracovní činnost (pivo v hospodě, cestování, fotbal, kino ….) vláda podmíní “očkováním”, kdo by odolal kvůli takové maličkosti trčet doma, že? Vždyť ti slibovaní mrtví v mrazácích na ulicich nikde nejsou vidět.
A hrozí daleko větší nebezpečí – Putinova vojska v ulicích. To je strašák největší, kam na něho Covid nebo “neškodné” očkování? 🙁

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav 💤
6. 3. 2024 03:02
Odpovědět  Aleš

A Ruský Sputnik nikdo z politických špinavců nechtěl! A slyšeli jste někdo, kdo umřel na Ruský Sputnik?
Měli by chom se ptát Maďarů ti jediní ho aplikovali!

Jaris.
6. 3. 2024 04:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Fauci se uz davno mel houpat na sibenici.

Pravdomluvny
6. 3. 2024 05:59
Odpovědět  Jaris.

A s ním i Gates ☠️

Trojta
6. 3. 2024 07:47
Odpovědět  Pravdomluvny

A další. Z výrobce šibenic by byl brzy miliardář.

katango
6. 3. 2024 14:19
Odpovědět  Trojta

Bude to muset vzít do rukou někdo vyvolenej.

skeptik
6. 3. 2024 08:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Jestli bylo účelem “vakcíny” snížení populace, tak funguje.

Tupý hulvát
6. 3. 2024 09:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Zdrojový článek ve kterém je Fauci uveden jako spoluautor NIC TAKOVÉHO NEOBSAHUJE!

https://www.cell.com/cell-host-microbe/fulltext/S1931-3128(22)00572-8?_returnURL=https%3A%2F%2Flinkinghub.elsevier.com%2Fretrieve%2Fpii%2FS1931312822005728%3Fshowall%3Dtrue

Jedna věta z textu pro příklad:
“Během pandemie COVID-19 zachránil rychlý vývoj a nasazení vakcín proti SARS-CoV-2 nespočet životů a pomohl dosáhnout časné částečné kontroly pandemie”

LŽOU VŠICHNI,jak zastánci,tak odpůrci,NESKUTEČNÁ SVOLOČ TI LIDÉ.

Pavel z Moravy
6. 3. 2024 09:51
Odpovědět  Tupý hulvát

Ale no tak T.H. Doufám, že jste si to nenechal píchnout. Něco tak profláklého, vyrobeného ještě před kovidem pouze pro to, učinit z nás zotročenou rasu. Tolik odborníků již řeklo jaký to je jed. To, že někteří budou stále tvrdit opak je jasné. Nebyli potrestáni, tak mohou dělat z lidí i nadále hlupáky. Vidím to u nás ve vitrínách se smutečními oznámeními. Epidemie úmrtí lidí mezi 50 – 60 roky. To by se jaksi moc nekrylo s tím prohlašováním o zvyšování věku. Tahle banda už měla dávno stát před soudem, ale kdo by se tady toho ujal, vždyť to všem asi vyhovuje. Z těch parchantů co to nařizovali si ten sajrajt píchnout nikdo nenechal, protože jinak by mezi nimi bylo již také dost obětí.

Tupý hulvát
6. 3. 2024 10:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nějak jste to nepochopil,já kritizuji tvrzení,že Fauci něco takového PŘIZNAL,je to lež,nic takového tam není!
Podívat se na ten článek vás ani nenapadlo,co?
Ten CITÁT uvádím jako důkaz,že Fauci nic nepřiznal,ale stále tvrdí totéž.
Zkuste si můj koment přečíst desetkrát,možná to bude stačit!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
6. 3. 2024 10:55
Odpovědět  Tupý hulvát

Tak dobrá, přiznal, že vakcína nefunguje. A také samozřejmě, proč by měl přiznávat, že je to hnůj, když to asi většině nevadí a zúčastní se dalšího experimentu. Myslím, že to již není až tak moc podstatné co nějaký Fauci řekl. Mrtví nelžou. Můj kamarád potřeboval jet do lázní, tak si dva fajzry nechal píchnout, po měsíci přijel a za měsíc byl již v pánu. A to tam byl s pohybovým aparátem. Já ho varoval, kluk to byl špičkový, ale on byl jeden z těch pro které jsou bílé pláště svátosti oltářní. Ale jinak vám uniklo, že já jsem konkrétně o tomto grázlíkovi nemluvil, ale hovořil všeobecně. Když si ten můj příspěvek také přečtete desetkrát tak to uvidíte. Já nevím, že zde stále je ten trend chytat se malicherně jakéhokoliv slovíčka. A nevím, co nám to všem pomůže. Mějte se.

Tupý hulvát
6. 3. 2024 11:16
Odpovědět  Pavel z Moravy

NEPŘIZNAL!
A napadl jste mě,co znamená to “ale no tak”? Naznačujete,že věřím tomu citátu,který jsem jasně označil uvozovkami.

Pavel z Moravy
6. 3. 2024 15:36
Odpovědět  Tupý hulvát

Tak nebuďme chytlaví na každé slovíčko, které člověku mimoděk unikne. Nu a potom tedy ten úvodní sloupek toho článku mám asi jiný. ANTONY Fauci přiznal, že vakcína nefunguje. Tak pak tedy nevím a jsem z toho volaký zmetený. Ale koneckonců, v této naší kolonii je jedno co přiznal nebo ne. Tady je to stejně v číči.

Autor
6. 3. 2024 16:30
Odpovědět  Tupý hulvát

A co takhle si uvědomit, že se nejedná o překlad zdrojového vědeckého článku, ale o to, co uvedl autor – původní – P.C.Roberts? A ten to má z “Kennedyho stránky”?
Jestliže vakcíny nefungují, tak to následně znamená, že jsou zbytečné. To minimálně. Vy uvádíte jednu větu z té vědecké práce, kdy se sice přiznávají, že to nefunguje (jak by chtěli), ale zároveň se NEOMLOUVAJÍ za nic. A v podobném duchu je celý “vědecký” text. Nemohou to napsat jinak, protože jejich výzkum platí nadnárodní kapitál!! Takže je třeba chápat i smysl a ne jen doslovné znění. Jako věříte naší vládě, že ji milujeme, jak sama tvrdí?
Tak nevím, kdo manipuluje.

ON OVŠEM DO TÉ DOBY NIKDY VĚDECKY NEPŘIPOUŠTĚL, ŽE VAKCÍNY JSOU ZBYTEČNÉ! To je ten zásadní rozdíl v pochopení toho kdo o čem mluví.
Položte si ale jinou, mnohem důležitější otázku –
sakra co to je,
když to nežere,
ne.ere,
neplodí
a ani se to nehne?!
A mimochodem, o čkování stará sovětská lék.práce z ´60-tých let uváděla, že samotné očkování (je jedno jakou vakcínou na chřipku) je škodlivé samo o sobě! Čili škodí nejen vakcinace, ale i počet a opakování takových očkování! Samy o sobě, jen svým faktem!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
6. 3. 2024 16:37
Odpovědět  Peter 008

Ta práce vznikla v SSSR jako reakce na to, že tamní proočkovanost byla vysoká, ale počet chřipek přesto neklesal, ale naopak stoupal, sice ne rázně, ale přesto. A pak si vzpomeňte,. že sice očkování se u nás před “listopadem” vítalo, ovce jsou a byly vždycky, ale také se neprotlačovalo násilně! Kdo chtěl a kdo nechtěl a každý se mohl zachovat, jak chtěl. Dnes vám nechtějí nechat ani to právo volby!

Bety
6. 3. 2024 20:19
Odpovědět  Peter 008

Myslím, že hlavní chyba je v tom, že se z očkování stal velký, velký byznis. A ten vítá každou novinku, která vynese zisk, ať je to potřeba či ne. V jednom amíckém seriálu jsem zachytila zmínku, kde sociálka sprdla matku, že se včas nedostavila na očkování, ačkoliv
všechna předešlá absolvovala v termínu. Tomu dítěti ještě nebyl ani rok a to očkování
bylo už DVACÁTÉOSMÉ!!!
Úplně mi to vzalo dech – takhle zatěžovat batole mi přišlo šílené.
Ono je jedna věc očkování proti třeba pravým neštovicím, které svého času byly pravou metlou, nebo proti každé kravině, která jen vyvolá např. zvýšenou teplotu a navíc naučí tělo, aby se příště samo bránilo.
A na rozdíl od neštovic chřipka MUTUJE, takže očkování proti ní je víceméně na nic !
Prostě to chce za všech okolností používat zdravý rozum, což je ovšem při mistrně vyvolané panice pro většinu dost obtížné.
Jestli se lidé poučili to ukáže čas, ale v každém případě je nutné covidové bláznění
stále připomínat, protože paměť lidí je zoufale krátká,

Tupý hulvát
7. 3. 2024 09:17
Odpovědět  Peter 008

Ano,je to složité,já jen kritizuji,že se prostě lže všude.Na tomto a podobných webech se lidé chovají skoro stejně jako jinde,beze cti,snahy o objektivitu,poctivost,PRAVDU. Jsou to z velké části stejní fanatičtí zaslepenci jako druhá strana.Stejně lžou,stejně lžím svým i jiných věří.Hledají potvrzení své pravdy za každou cenu i za cenu těch lží.
Myslím,že jejich přesvědčení není způsobeno nějakým rozumem nebo hledáním pravdy,ale spíš náhodou.A neustoupí za žádnou cenu.
Pokud jste si přečetl vědecký článek,pod kterým je Fauci podepsán,zrovna vy byste měl vidět,že tam žádné přiznání NEFUNKČNOSTI není,naopak se konstatuváním v úvodu,na které jsem odkázal CHLUBÍ ,kolik životů jejich vakcína zachránila.S tímto svým názorem se nikomu nemůže omlouvat,zpochybnil by to tvrzení!
Je nutno přiznat,že uvádí hodně skutečností,které nezná a nedokonalost vakcín zmiňuje.
Pokud budeme o OČKOVÁNÍ lhát,budeme podporovat idioty, kteří ho odmítají obecně a dočkáme se zkroucených lidí po obrně,například.
Pro přádek,jsem odpůrce genových vykcín a nedovolení jiných tradičních přípravků než amerických RNA považuji za zločin.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
7. 3. 2024 11:50
Odpovědět  Tupý hulvát

A proč mluvíte o tom, pokud jste si přečetl vědecký článek pod kterým je podepsán Fauci atd. Tady se snad diskutovalo o tom co je napsáno v tomto článku, tedy co pravil Roberts. Já žádný vědecký článek podepsaný Faucim nečetl a proč bych měl. Takže jak bych měl kupříkladu lhát, když opakuji pouze to co interpretuje Roberts. A jestli to interpretuje špatně tak lže on a ne my. Takže s tím lhaním, že lžou všichni si to nechte pro jiné osazenstvo. Kdo je sám pouze pravdivý, nechť hodí kamenem.

Joe Arp
6. 3. 2024 09:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Přiznal, že nefunguje, není to málo Ivane Pavloviči? Neměl by přiznat, že je to fakcína VRAŽDÍCÍ a podle toho být odměněn? Před pár léty soudili v Itálii meteroology za špatné předpovědi a hrozili jim vězením, nevím jak to dopadlo, ale chápete ten poměr způsobených škod?

zdendulka
6. 3. 2024 19:27
Ohodnotit příspěvek :
     

“Ztratil jsi důvěryhodnost ? Víc jsi ztratit nemohl” …. Tohle už prostě nejde nikdy zpátky….. Před zlodějem si budeme už pořád zamykat ….. a před zloději zdraví desetkrát více….

Jan
7. 3. 2024 12:24
Odpovědět  zdendulka

Po srdecni krizi mi predepsali mastickari 10 pilulek. Priserna zacpa a zanet achilovky. Uz je to rok a stale citim bolest te Achilovky.
A tak jsem vsechno odstavil a beru jen VITAMINY D A B KOMPLEX. Od te doby se muj zdravotni stav zlepsuje.

Jan
7. 3. 2024 12:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale ona funguje – proti COVIDu sice vubec nepomaha. Zabiji a mrzaci lidi. To ovsem lidem nerekli a dodnes to taji.