blog

Fašismus Evropského Svazu

Evropa a její lid jsou sužováni Hydrou, jež se skrze nevolené byrokraty a pyramidu zlé moci snaží ovládat a vykořisťovat každý aspekt našich životů.

Propojení nad-národní Korporátní Moci s Byrokratickým Aparátem super-státu, vedoucí války ven a diskriminaci a vykořisťování dovnitř, propagandu horší než za Goebbelse, přesně odpovídá definici Fašismu, jenž se v Mussoliniho pojetí nazýval Korporatismus

Na Medi-Fašismus Covidové tyranie, kdy se nás vydíráním a diskriminací snažili vmanipulovat do vaxxinační genocidy – prozatím pozastavené před dalším kolem, plynule navázali podporou Ukrajinských nacistů a teroristů, snažících se vyhubit a vyhnat nejen rusko-jazyčné obyvatelstvo východu Ukrajiny, ale v podstatě i západo-ukrajinské obyvatelstvo nahnat do sebevražedné fronty a zbytek vyhnat, snažíce se touto proxy-válkou vyprovokovat Rusko k obraně svých krajanů a tím jej zničit v zájmu nad-národních globalistů…
Snad každému již došlo, že idiotské Sankce údajně proti Rusku ale poškozují především Evropské obyvatelstvo, průmysl a hospodářství. To, že v  nich i nadále pokračují, je neklamnou známkou jejich Zrady proti Evropskému obyvatelstvu…

Čím větší státní celek, tím snazší mají Korporace ovládání, a také čím méně transparentní je Byrokratický Aparát. V Unii je sice zdání Demokracie v podobě Parlamentu, ale to pouze znamená, že námi nevolení zástupci cizích zemí vždy o nás bez nás rozhodují, protože těch pár zástupců našeho státu bude vždy přehlasováno většinou ostatních, cizích… Brzy nám budou chtít i těch posledních pár našich zástupců odebrat zavedením celo-evropských kandidátek?! A brzy zruší poslední zdání naší suverenity zrušením práva Veta jednotlivých států, protože jim jediný rozumný stát Maďarsko brání v některých jejich šílených a zlých plánech, kromě případů, kdy i je neskrývaným vydíráním donutí souhlasit…

Nejvyšší Sovět, tedy Evropská Komise, nikým nevolení a jen jmenovaní Byrokraté, rozhoduje čím dál víc Autokraticky. A nejen uměle vytvořený skandál v době mistrovství v Kataru na pošpinění této blízko-východní země, od které očekávají nákup LNG, který kříží plány Americkým korporacím, ale i naprosto netransparentní nákup Vaxxín Tfujzr na základě tajných SMS soudružky Lejnové a ΕΒΡΑΙΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ Bourly, ukázaly hlubokou míru korupce, významně usnadněnou centralizací moci zdánlivě do rukou pár jedinců, jež jako loutky pouze slouží “vlivům”, jež nevidíme přímo…

Krátce poté, co Evropský Parlament odhlasoval drzé a falešné obvinění Ruska z Terorismu kvůli zcela legitimním vojenským operacím, zatímco se většina Evropských zemí podílí na Financování a Podpoře Ukrajinského Terorismu, kdy Média zamlčují, jak Ukrajinci dosud téměř denně ostřelují civilisty v Doněcku a dalších městech Donbasu zbraněmi, které jim tam bezhlavě dodáváme, krátce poté Hospodin napsal na Slunci: “SAD, EU“, že je to “smutné”… (Nebo měl ten nápis ještě jiný důvod?)

A jako vrchol arogance Moci, na čtvrtou adventní neděli v noci odsouhlasili během Energetické Krize, kterou záměrně vyvolali, další masivní zdanění vytápění domácností a dopravy, založené na totálních a zlých lžích “Green Deal” o údajné škodlivosti CO2, které jsou pouze záminkou pro masivní okradení Evropského obyvatelstva a zničení naší ekonomiky pomocí Burzovních Spekulací s cenami Emisních Povolenek, které jsou hlavní příčinou současné Energetické Krize… Daň z tepla, daň z pohybu, brzy na nás uvalí i daň ze vzduchu ?! Zaštítil toto daňové okrádání obyvatel zdánlivě křesťanský politik Jurečka, jenž jaksi zapomněl na přikázání: nebudeš krást!
CO2 je základní podmínka zeleného života a jeho souvislost s klimatem je opačná, než tvrdí propaganda (tedy zvyšování koncentrace CO2 následuje za oteplováním), a jeho omezování je anti-zelené, jejich údajný “Green Deal” je ve skutečnosti “Gray Delirium“…

Zároveň se snaží zničit Evropské zemědělství, zničit farmářský chov dobytka, zakázat hnojiva a tím snížit produkci a vyvolat nebo prohloubit Potravinářskou Krizi, kterou plánují řešit žraním brouků především proto, že to je satanistické zavržení různých přikázání, které to z dobrých důvodů zakazují v Bibli, protože chitin z brouků je karcinogenníalergenický… Strany zdánlivě křesťanské, ale křesťanské asi tak jako Jidáš, s tím nemají problém?

Evropané, protože a dokud neprotestujete a necháte si to líbit, bude se jejich útlak neustále stupňovat… Myslíte, že to ještě vydržíte? Tak to bude ještě horší, nejen nyní, ale i pro vaše děti, pokud tu nějaké zbydou, když se je nyní budou snažit vyhubit a sterilizovat dalším kolem vaxxinačního holokaustu…

Svobodu je nutné si zasloužit, ta není shůry zdarma daná, ale vždy jednou za čas vybojovaná a zasloužená…

P.A.Semi – πα½ 2022-12-21

sdíletj na

36 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
P.A.Semi
21. 12. 2022 05:52

Originál ještě obsahuje seznam odkazů s drobným vysvětlením:
https://pi-alpha.org/Eu_Fascist#links

Pavel
21. 12. 2022 08:37
Odpovědět  P.A.Semi

Malo se vo tom mluvi.Informace o korporacich, konglomeratech,bohacich jsou zakazany. Prikazovaly vladam vzdy kupacni valky k zotroceni narodu ,napr. Vychodo indicka spolecnost ma na svedomi okupaci, zotroceni, vyloupeni a vse co spachalli , uber britove po staleti v Indii.
Pak se vrhli ,po objeveni zlata a diamantu dvakrat na J.Afriku..Je zajimavy jak se pohadkovy bohatstvi rozplyne ,nikdo nevi kam..
Hitleruv socialismu spocival, ze v kazdym podniku ve vedeni byl clen NSDAP. Korporace a banky byli a jsou nejen soucasti , ale pravou pricinou kazdy valky.
Politik jima dosazenej, pak udela co chteji..Ta Cerno u nas ,vyhlasila valku na Rusko..Jeste dalsi Nerudovou taky cpou jako posilu na pomoc.
Nesmi se mluvit ,ze koncentraky byly za ucelem budovani tovaren ,vyroby ,vseho duleziteho pro valku..
Korporace a mezinarodni chteji za kazdou cenu zase ovladnout svet a nic jim nesmi stat v ceste. Ani lidi, kdyz poruci ,ze je nepotrebujou.

Helena
21. 12. 2022 08:56

Ukázalo se, že ODS a její kámoši z TOP,KDU,PIRSTAN, justice, byli, jsou a budou jen bývalí kmotři z devadesátek, poslušní jen svým pasákům, zvyklí životu na velmi, velmi vysoké noze, jim nestačily miliardy z devadesátek, které dostali za levný výprodej fabrik ČR-ty už dávno rozfrcali, než se zase konečně dostali k penězovodu, teď jsou rok u koryt a hrabou ještě rychleji a víc, protože ví, že tohle je konečná. A jako bonus, jim oddaná “justice” na jejich příkaz pouští z krimu bývalá prasata, která se dostala právem za katr – doktůrek bradavice, Janoušek, Rittig a jistě další a další, kteří se dostali ven za informačního poslušného embarga.

Pavel z Moravy
21. 12. 2022 15:35
Odpovědět  Helena

To je tak paní Heleno, když je národu fuk co se kolem něho děje a spí. To se potom slétnou všichni grázlové a pasou po kořisti. Ano, tohle je konečná a jestli se to té tisícovce grázlů nebo tak nějak podaří, tak už se z toho nedostaneme. Vystihla jste to přesně.

jirik
21. 12. 2022 09:48

Gulyášovy signály: Péťův vánoční dopis Ježíškovi
https://www.youtube.com/watch?v=93L_E_UoXn4

Pavel z Moravy
21. 12. 2022 09:58

Semi, shrnul jste to fakt perfektně, úplně stejně to cítím i já. Máte obrovskou pravdu, svobodu si lidé musí zasloužit. Nechci nic dodávat, protože není co.
.

Administrátor
P.A.Semi
21. 12. 2022 10:19
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ona ta poslední věta je parafráze velmi známé věty Thomase Jeffersona:
Strom svobody musí být občas zavlažen krví patriotů i tyranů

Ale v našich podmínkách to občas jde i bez té krve, ale něco se udělat musí, zadarmo nám tu svobodu fakt nikdo nedá…
(u nás to minule šlo i “sametově”, což ale neznamená z gauče… a vydrželo to generaci, ale bude se to muset zase opakovat)

comment image

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
21. 12. 2022 21:08
Odpovědět  P.A.Semi

Jeden hlupak neco rekne a stada to opakuji.
Strom svobody je zase libiva obezlicka a reklamni slogan ,mnohym se velmi libi.. ,ucitele jimi hojne oblazuji deti zahnane do stad..1A, potom 1B ,stada se zvou se trida..Vetsi stado je pak skola..Tem co radi pisou o stadech /jiny sou stado/,se takova cinnost vlady a pedagogu nachazi souhlas.
Dovi se tam treba taky vyrok Socratesa,zase maji co opakovat a sou spokojeny..
Sam autor poucne vzdelavaciho zase vyroku, se prevlik a zamaskoval za indiana aby s dalsimi “Indiany” hazel balicky caje v noci z lodi do more ,aby to bylo na indiany, to jeho nekonecne obdivovane “zavlazovani”..
At “zavlazujou” ty jiny , nejaky opravdovy indiani..
Ty se hodi na zavlazovani stromu ,svobody ,lip, nez ja…Jefferson.
Jefferson sam pribehlik , nebo z rodiny pribehliku /se to porad opakuje/ ,se pak sam zucastnil zavlazovani jinych , mistnich obyvatel.. Pac ten jeho strom jeho svobody..
Jak se ma spravne zavlazovat, autor vyroku nevi, kterych patriotu a kterych tyranu a jak vznikaji..
Pozn. Kazdej tyran urcite ceka a nic, bez opatreni na svoje zavlazeni. Vod neznamejch patriotu.
Nema zadny spehy

Pavel
21. 12. 2022 21:22
Odpovědět  Pavel

Nema tyran ,zadny spehy,po zuby ozbrojeny ochrance , policii, armady , soudy ,zakony a katy..
Na ty zavlazovaci patrioty..?
Sam Jefferson,polozil zaklady k tomu jeho stromu svobody..
Vlastnil sam otroky ,spoluvladl v otrokarskym systemu ,kdyz si je nejdrive svobodne koupil na trhu../Tyrani /a kecy na ne/ ,sou ovsem zase a jako vzdycky ,na ty jiny/…
Aby ten strom svobody prinesl poradny zisky…
Ale at vzdycky zavlazujou jiny..Indiani, mexiku se ukradnou obrovska uzemi, kdyz je potreba svobodne zbohatnout, je po ruce zavlazovani obcanskou valkou a 700tisic obeti..

janle57
21. 12. 2022 10:49

Vše ,co je v článku uvedeno je 100% pravda,ti,kteří proti EU u nás bojují se nedovedou
sjednotit,Koller špiní Okamuru,Okamura špiní Rajchla,Šlachta a ČSSD jdou otevřeně
proti SPD,neschopné odbory pod Středulou, v tom je největší tragedie našeho státu,
jednotná opozice s podporou odborů by mohla všechno změnit,at´si vezmou za
příklad jednotu pětidemolice,která tím může ovládat stát,at´si každý pustí starý
film s Žižkou,kdy otevřeně varuje před nejednotností národa a vyzývá bojem
proti cizákům,to jsme byli ještě hrdým národem,ale dneska? …… škoda slov !!

unor 2022
21. 12. 2022 12:02

Pokud Buh byl, tak byl jen u prvopocatecniho stvoreni.
Pokud Buh je, tak se mu to vymklo z rukou. A zdaleka neni vsevedouci a vseumejici.
Jakysi Jurecka je se svym KDU bud sasek nebo darebak.

Rapa
21. 12. 2022 13:56
Odpovědět  unor 2022

Hmotný lidský rozum nedokáže pochopit nehmotný vyšší princip vesmíru,který vytvořil nejprve Prostor a teprve v tomto prostoru hustější energie , myšlenku,plán. Vůbec nepoznáme ani Jeho vesmírné zákony,které fungují,vnímáme je jen částečně a zprostředkovaně,přiblížit se můžeme jen čistotou své Duše,která se rozvíjí jen dobrými skutky,pocity lásky,sounáležitosti s celkem. Nelze přece uchopit a zvážit Touhu,Vůli,lásku aj,to jsou vyšší,nehmotné energie,jiné ůrovně bytí. Člověk na Zemi ale moc dobře ví,že má svobodnou vůli.Tu nevyužívá,nechce ani rozhodovat a dnes dokonce ani plánovat a tvořit budoucnost,nechá se raději oslepovat bludy a raději je otrokem pro pár nízkých lumpů,co poklesli na ůroveň zvířat a říkají si elita. Vyšší Princip nedal lidem na Zemi svobodnou vůli jen tak,ze srandy,aby se Vesmír bavil a smál nad hlouposti lidí.To má jiný význam a velký,v Jeho plánu.Vůbec nikdo nemusí svou božskou vůli,ten dar zatracovat,kdo tak koná, nežije,odpojuje se od všeho,zatracuje se a odsuzuje se sám.

Rapa
21. 12. 2022 14:09
Odpovědět  Rapa

Víte vůbec,že lze hovořit i s rostlinami,lesem,vodou? I se Sluncem,hvězdami,vesmírem? A že naše Slunce reaguje na myšlení a chování lidí ? Reaguje.Stejně tak voda,rostliny i zvířata.Zvířata např.touží po lásce člověka a po spolupráci s lidmi.A lidé dělají se zvířaty co ? Trápí je a dokonce nesmyslně z lakoty a zisku krutým a surovým způsobem vraždí,často jen ze zábavy,aby se pobavili.

unor 2022
21. 12. 2022 16:45
Odpovědět  Rapa

Takze clovek se nekomu jaksi nepovedl. At uz to byl kdo chtel.

Rapa
21. 12. 2022 21:13
Odpovědět  unor 2022

Povedl a velmi. Vše je teprve před námi,vše je v nás,jen to poznat,uchopit.Mnoho ,velmi mnoho lidí,a hlavně skuteční a dobří vědci i lékaři dokonale chápou větu: ,,Bůh stvořil člověka k obrazu svému”.Anebo ,,Na počátku bylo slovo a to slovo byl Bůh”.Tyhle dvě věty jsou pravdivé.Ten,kdo nehledá poznání,nechápe je.Ani nemůže,rozhodl se tak sám.

Rapa
21. 12. 2022 21:29
Odpovědět  Rapa

Ne skuteční dobří vědci a ..ale- ,,někteří výborní vědci,nebo i lékaři..někdy se taky špatně vyjádřím. Ostatně ti,co pátrají a vědí,mimo jiné taky tvrdí,že ,,Všechny nejstarší dochované Svaté texty na světě hovoří o pravdě.” Proto byly zednáři a jim podobnými tajnými spolky hledány,zabavovány,konfiskovány,včetně nejrůznějších prastarých artefaktů,ztrácely se velmi rychle.

PENNYS
23. 12. 2022 09:45
Odpovědět  unor 2022

ONO SE TO POVEDLO DOCELE DOBŘE “JENŽE ČLOVĚČÍ PLEMENO SE ZAČALO MEZI SEBBOU KŘÍŽIT JAK ZVĚŘ ZPRALESA,A VZNIKLO “MNOHO ODRUD,JAKO lgbt….mimozemštani,ufoni ,a a podobní.???!!!
JEN SE DIVÍM AMERICKÝM VĚDCUM,ŽE HLEDAJÍ VE VESMÍRU, kde jsou??? A ONI TI MIMOZEMŠTANI SE PROCHÁZEJÍ PO “ŇUJORKU”

Administrátor
P.A.Semi
21. 12. 2022 17:49
Odpovědět  unor 2022

Přichází čas přehodnotit ty ateistické bludy o neexistenci Boha – nějakou dobu to mohlo vypadat racionální, ale ta doba nyní končí…
Leckteré ty nápisy na Slunci jsou až příliš dobrá náhoda na to, aby to byla jen náhoda…

Nevím, jestli je Bůh “vševědoucí”, ale skrze Ducha Svatého zřejmě může číst myšlenky lidí, a pokud zná myšlenky všech lidí najednou, ví toho hodně, co kdo plánuje atd…
Budoucnost ale podle mě nelze vidět, ale lze ji odhadovat ze současného vývoje a plánovat…

A ten Jurečka – to by si měli Křesťané rozmyslet, koho, co a proč podporují… Nejen u nás, ale leckde v Evropě se pod hlavičkou “Křesťanská” strana skrývají různí šmejdi, kteří s Křesťanstvím nemají nic společného a jen parazitují na té značce… V tomto myslím, že třeba mnohem horší než Jurečka jsou u nás lekteří váleční štváči a lháři mezi poslanci a senátory KDU – ani nebudu jmenovat, abych na někoho nezapomněl…

πα½

Milan
21. 12. 2022 13:05

VŠEM

kteří tvrdíte, že na prezidentské volby nechodit, že nejsou důležité a že stejně není z koho si vybrat, protože Bašta to a ono a nevíc espéďák a že espédé to a ono a kdesi cosi.
Jenže ono na nich záleží. A to víc, než si myslíte. A to z tohoto důvodu:
https://www.michalapetr.com/
Takže nezbývá, než k volbám jít a volit Baštu, třeba se skřípěním zubů. Jediný ze všech kandidátů dává šanci že by nátlak ustál. Opakuji – šanci. Ostatní kandidáti nedávají ani tu šanci.
P.S. Koukám, že mě de-bil zase sebeodhlásil. Milan z z Čech.

Pijack
21. 12. 2022 13:17
Odpovědět  Milan

Máš neotřesitelnou pravdu. Jenže i kdyby Bašta získal přes 50% hlasů, tak ta liberálně fašistická sebranka mu ty hlasy vymaže a do druhého kola se ani nedostane. Nasadili své lokaje – lampasáka a blondýnu a kalkulují, že jim to voliči, převážně diváci ČT sežerou, protože v Česku se volí podle xichtu a podle propagandy vypouštěné z ČT. Je to strašné, vím. Přesto i já budu volit Baštu… právě proto, abych si proti té manipulaci a totalitě upevnil potřebnou dávku sebeúcty.

Milan ze Zahrady Čech
21. 12. 2022 16:19
Odpovědět  Pijack

Třeba jim to nevyjde. S -emanem jim to taky nevyšlo.

Pavel
21. 12. 2022 21:46
Odpovědět  Milan

Bastu nebastim , nejak to nejde..
Nez ,treba nerudnej ,nebo pochybnej , za kazdyho rezimu snazivej, generalpresident , je daleko lepsi uplne zadnej president.
A nikdo se nemusi snazit ani treba samou snahou se treba prerazit ,vo presidenta za kazdou cenu..Sou zkusenosti s nima..
“A kazde snazeni, toliko pro…”.Vas Amos.

Milan ze Zahrady Čech
22. 12. 2022 12:44
Odpovědět  Pavel

Jo. Ustavíme si radu starších a je to. Jak jednoduché.

jirik
21. 12. 2022 15:26

Přednáška profesora petera staňka
Konference 11.12.2022 Continental
1.5 hodiny – stojí za poslech
https://www.youtube.com/watch?v=qZctb_BKlyc

Milan ze Zahrady Čech
21. 12. 2022 17:27
Odpovědět  jirik

Díky moc.

PENNYS
21. 12. 2022 16:57

JESTLI SE TO TADY, V TÉTO MALIČKÉ ZEMI ZMĚNÍ (i když tomu moc nevěřím) 

je potřeba uzákonit

ZÁKAZ ČINNOSTI  ODS TOP09 STAN, KDUČSL PIRÁTI A OSTATNÍM PROTILIDOVÝM STRANÁM!!!!!!!!!!!!

V

Rapa
21. 12. 2022 21:35
Odpovědět  PENNYS

Jenže zlo nikdy nepůsobí stále.Má taky svůj určený čas.Kolik ho už bylo a zaniklo,samo o sobě nepřežilo,nemohlo. I toto,dnešní.Ještě nás velmi potrápí,ale skončí taky,zcela jistě.

Rapa
21. 12. 2022 21:53
Odpovědět  Rapa

Musíme ,,Čas” natahovat dál,mnohem dál,nemyslet jen co bude zítra,za týden,měsíc..My svým konáním a myšlením přesahujeme a musíme přesahovat časovou osu na desítky,sto a více let dopředu,každý.Každý z nás ( ten,kdo se jen cpe ,myslí jen na zítřek,co dostane anebo nedostane zítra a ještě řekne,že nic nezmůžeme,ap.kecy,tito lidé,bludné ovce a otroci právě tvoří budoucím dětem zase jen otroctví a neví,že to tvoří už pouhým takovým myšlením,myšlenky se neztrácí,ale v prostoru zůstávají)

PENNYS
22. 12. 2022 12:32
Odpovědět  Rapa

Jistě , snad máte pravdu ted je to vidět i u klauze”Exprezident Václav Klaus jedno z největší ZLO ,zkritizoval vládu Petra Fialy (ODS) i prezidentské kandidáty. Danuši Nerudovou popsal jako kandidátku, které zřejmě její zrcadlo říká, „že je nejkrásnější“. V obecné rovině konstatoval, že se o prezidentský úřad ucházejí „směšné exempláře“. Vyčinil i Mirku Topolánkovi. Stejně tvrdý byl i vůči Senátu. „Myslím, že Senát je zlo,“ poznamenal…
NO NADARMO SE NEŘÍKÁ “NA STARÉ KOLENA DOSTÁVÁME ROZUM!!!
zMrD NECHAL ROZKRÁST, ROZVRÁTIL SE SVÝM ODS Československo A TED JE CHYTREJ….

Rapa
21. 12. 2022 22:46

Semi , ty sluneční obrazy jsou zajímavé.Slunce je nyní dost aktivní. Já chápu Slunce a Zemi jako živé organismy.A ty komunikují.Otec (Bůh) v lidském pojetí rozumu zůstává skrytý,ale jiná Jeho část,já ji říkám Matka se odkrývá,ta tvoří veškerou nám viditelnou hmotu,včetně slunce,hvězd,galaxií.A Ona,Matka k nám,dětem mluví a často varuje.Jako Matka nás taky chrání.Všimnul jsem si,kolik kostelů u nás a na slovensku je zasvěceno právě Matce-ochranitelce,myslím že to není jen tak a že to má i větší, hluboké kořeny a smysl,Na Zemi je zase mnoho zla a nechtěl bych,aby právě ,,Matka uvolnila zcela opět ruku svého trestajicího Syna” v podobě ničivých obrovských katastrof,které už přichází,sílí a rostou v nebývalé míře a nikdo to nechce jakoby vidět.Země se transformuje,slunce posílá vzkazy.ČR a SR má dobrou,skvělou dějinnou matrici,mohli bychom vyjít celkem dobře z této situace,jen odhodit tu dnešní nám nastrčenou svěrací kazajku.To musí ale každý sám za sebe,nečekat,času je málo.

Administrátor
P.A.Semi
22. 12. 2022 02:18
Odpovědět  Rapa

V určitém smyslu je Kosmos, Země i Církev Matka, protože Bůh je Otec, protože Kristus je Ženich…

Nemyslím, že by ty nápisy psalo Slunce, píše je tam Hospodin, který nějak ovládá Náhodu…

V prosinci 2020 očekávali nesprávně “Betlémskou hvězdu” jako konjunkci Jupitera a Saturnu a jiní duchaři-ufaři zase předem ohlašovali “zprávu od centrálního slunce”, a přesně na tu konjunkci byly tehdy ty nápisy na Slunci podepsané hebrejským Tetragrammatonem IHVH… Podobne v roce 2012, když bylo na Slunci to, co je popisováno v Zj4, tam byl velmi výrazný Tetragrammaton IHVH z každé strany Slunce jedno písmeno – podle toho jsem si všiml, že v téhle vrstvě 193 v UV oblacích mohou být inteligentní nápisy, předtím jsem znal jen ty v magnetogramech, a že magnetické skvrny cyklu 25 nebyly vůbec náhodné…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
22. 12. 2022 02:24
Odpovědět  Rapa

Z výtvarného hlediska, tyhle oranžové jsou zajímavé tím, že tam je zvýrazněný kontrast na ty nápisy v tmavších oblastech, ale ty světlé skvrny jsou “přepálené” do bílé …

Viz na začátku stránky pi-alpha/Sun video s vysvětlením slunečních skvrn:
comment image

A viz videa slunečních skvrn v barevném provedení na sun.SmilingTree.cz :
comment image

(ta videa nejdou dát na Youtube ani jinam, protože by tomu zkazili kvalitu… jsou to trochu větší soubory, buď k prohlédnutí, nebo ke stažení…)

Jinak asi celosvětově nejlepší videa Slunce má Prof. Druckmuller z Brna…
(já mám vždycky tu smůlu nebo štěstí, že jsem přinejlepším až na druhém místě)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
22. 12. 2022 02:33
Odpovědět  Rapa

Zajímavý je také ten včerejší nápis v magnetogramu, den po té jejich loupeži “Fit for 55“…

Zatímco bylo v těch UV-oblacích napsané CO2 v srdíčku, tak v magnetogramu bylo toto:
comment image
(ty modré čáry tam jsou dokreslené na zvýraznění)

Je tam CO2 napsané shora dolu, tedy “snižování CO2“.
V tom zeleném pruhu je napsáno “Jure..čka“.
A pod tím v tom žlutém je “škodí“.
(Proto je v mém článku zvlášť zmíněn ten Jurečka…)

Na tom UV 193 je ten magnetogram umístěn v tom světlém uprostřed toho nápisu CO2 (nebo je to Čz ?)
comment image

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Helena
22. 12. 2022 12:11
Odpovědět  P.A.Semi

Já vidím nasr.ného Sluncáka se vztekem přivřenýma očičkama plivající znechucenou sluneční slinu.

Administrátor
P.A.Semi
22. 12. 2022 13:11
Odpovědět  Helena

Je to po dvou otočkách pokračování, když byl na Slunci smajlík a nad ním napsáno Smiley v den kdy Musk koupil Twitter, který pak pokračoval jako Twitterový ptáček s nápisem “Twitter Cult”…

https://pi-alpha.org/Smiley

Slunce se dvakrát otočilo a je tu CO2 v srdíčku…

comment image

Předtím ten Smiley byl na stejné straně slunce šest otáček poté, co tam v době pádu Nacistů v Azovstalu bylo na Slunci velké Z
https://pi-alpha.org/Rekapitulace_Operace_Z

comment image

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
22. 12. 2022 13:02

K tomu odstavci o masivním zdanění CO2, co nám zařídil Jurečka v Bruseli, Paul Joseph Watson to v nejnovějším videu nazývá největší událostí roku, pokud ne předchozích 30 let…
Individuální daň z CO2…
Řekl bych, že přehání, protože COVID byl větší svinstvo, ale jinak málo co…

https://youtu.be/wqeichY7ymk

πα½