Faktury Danuše Nerudové. Bobošíková objevila zajímavé souvislosti

Ze sítí

Publicistka Jana Bobošíková se v pořadu Aby bylo jasno zaměřila na to, za co utrácí prezidentská kandidátka Danuše Nerudová statisíce z veřejných peněz. V souvislosti s volbou prezidenta poukázala také na to, co plánuje Česká televize, aby mohla manipulovat veřejným míněním. A hovořilo se také o manuálu, jak hovořit s naštvanými občany, který vytvořila vládní ODS.

Danuše Nerudová současné vládě vyčítá, že si nehlídá náklady. „V první řadě bych vládě doporučila výdajovou stranu státního rozpočtu,“ nechala se profesorka slyšet v jednom ze svých rozhovorů. Moderátorka Jana Bobošíková proto odhalila, jak hlídala náklady profesorka: „Za peníze daňových poplatníků svěřila vybrané zaměstnance univerzity do rukou tří koučů, kteří měli zajistit jejich osobní rozvoj. Pomáhali s objevováním vnitřní motivace a klientům vysvětlovali, jak funguje jejich vnitřní vesmír. Smlouvy, které platíme my, se pohybují v řádech statisíců.“

Nerudové také vyčetla, že v době, kdy nemá pracovní volno, dělá kampaň.

Kromě osobního rozvoje utrácela také rektorka Nerudová nemalé částky v oblasti umění, kterým zvelebovala svou kancelář. „Zkrášlila ji obrazem s názvem ‚Number one‘, zakoupeným za 423 500 korun. Od jeho autora, brněnského malíře Petra Kvíčaly, a jeho firmy objednala profesorka Nerudová i dekorativní předměty, také za 423 500 korun,“ přiblížila Bobošíková.

„Danuše Nerudová se prezentuje jako člověk, který má čisté svědomí a vždy dělá řádně svou práci, pokud se vyskytne pochybení, vždy za něj mohou jiní. Za nákup lampy v ceně statisíců do její pracovny mohl architekt, za turbo diplomy, které se za jejího rektorování na fakultě, kde vedla katedru, vydávaly, mohl děkan,“ připomněla publicistka.

Za pozornost také stojí vztah manželů Nerudových se zmíněným umělcem Kvíčalou. „Stali se přáteli a Petr Kvíčala podporuje Danuši Nerudovou, kudy chodí. Utratili by manželé Nerudovi 850 tisíc korun za obraz a dekorační předměty Kvíčaly ze svého? Nevím, ale z našeho to šlo paní rektorce velmi dobře,“ dodala Bobošíková.

Připomněla také, že v době, kdy Nerudová vedla Mendelovu univerzitu, přišla univerzita o akreditaci pro studium ekonomického doktorandského oboru. Národní akreditační úřad pro vysoké školství říká, že „vysoká škola nebyla schopna vyhodnotit v systému jako značně rizikové, že značný počet studentů doktorského studia končí studium za dobu výrazně kratší, než je standardní doba. A že nemá dostatečná opatření proti úmyslnému jednání proti dobrým mravům při studiu, zejména proti plagiátorství a podvodům pří studiu.“

„To vše se dělo za rektorování Danuše Nerudové, tedy v době, kdy za univerzitu zodpovídala, na univerzitě, kdy dříve působila nejen jako rektorka, ale také jako prorektorka. A to vše se dělo na fakultě, kde ona sama byla vedoucí katedry, kde nějakou dobu působila jako proděkanka,“ dodala Bobošíková a závěrem se diváků dotazuje: „Tak co myslíte, bude Danuše Nerudová tou změnou, která nastartuje Česko, jak ona sama slibuje?“

Následujícím tématem pořadu Aby bylo jasno byla Občanská demokratická strana a její noty pro spolupracovníky, jak komunikovat.

„ODS je na tom skutečně špatně, nemá svého prezidentského kandidáta, její čelní politici zahlcují sociální sítě vulgarismy namísto věcných argumentů. Předseda Fiala se považuje za světového lídra. Vlastní řešení ODS nemá, čeká, s čím přijde Brusel.

A protože je to strana myšlenkově vyprázdněná, bez výrazných osobností, píší základní argumenty pro její členy a příznivce ministerští úředníci placení z našich daní. K výročí 17. listopadu rozeslala svým příznivcům informační bulletin, vyzvala své členy a příznivce, aby grafikami ‚Stále je za co bojovat‘ vyzdobili, co mohou. A rozeslala dokumenty, které, cituji, ‚pravdivě a jasně shrnují aktuální pomoc vlády‘. Jsou to ‚argumentáře‘, které mají pomoci ‚vytvářet atmosféru a pohledy na vládní politiku‘. Bez těchto pomocných not by patrně členové ODS nebyli schopni v diskusích čelit občanům denně konfrontovaným s rostoucími cenami a arogancí vlády,“ podotkla Bobošíková.

Příznivcům ODS rozesílá i tzv. argumentář s názvem „Hříchy minulé vlády“. „Asi aby nezapomněli, že za vše zlé může Andrej Babiš, i když už skoro rok není premiérem,“ pousmála se moderátorka.

„Propagandistické argumentáře ze stranického oběžníku ODS dokládají, že ODS už dávno nevěří ve zdravý rozum svých straníků, příznivců ani voličů. Tak jim pro jistotu píše, co si myslet, co říkat, jak nadávat na opozici a jak propagovat Fialovu stranu,“ uvedla moderátorka. Na důkaz, že se tím straníci skutečně řídí, pustila například argumentaci šéfa Senátu Miloše Vystrčila propagujícího „celoevropské řešení“ ohledně cen energií.

Argumentáře zanedlouho po rozeslání z bulletinu zmizely. Autory některých z nich jsou přitom státní úředníci jednotlivých ministerstev. „Propagandu politické strany ODS platíme tedy my všichni a vzniká na státních úřadech,“ upozornila Bobošíková, že takové chování je v rozporu s etickým kodexem úředníků a zaměstnanců veřejné správy.

V závěru pořadu se dostalo i na Českou televizi, která dostala košem, když tento týden nabídla televizím Nova a Prima společnou národní prezidentskou debatu. Sama ČT přiznala, že má přitom potvrzenou účast od favorizovaných kandidátek a kandidátů s výjimkou Babiše, který účast nepotvrdil.

„Domníváme se, že je dobře, že na společné vysílání komerční televize nepřistoupily, protože česká veřejnoprávní televize nechápe volbu hlavy státu jako nutnost poskytnout prostor v debatách každému kandidátovi, vybírá si, které kandidáty na obrazovku pustí,“ upozornila Bobošíková a jako příklad uvedla pořad Otázky Václava Moravce, který tři kandidáti Fialovy koalice v poslední době navštívili, ovšem nikoli jako kandidáti na prezidenta, prostor dostali jako „významní experti“.

„Politický marketing pro to, co jsme viděli, má pojem podprahové sdělení. Zato když ve studiu usedne kandidát opoziční, Jaroslav Bašta, dostane se divákům jasného sdělení,“ dodala Bobošíková k představení kandidáta SPD. „Nedivíme se některým politikům, že nechtějí mít s Českou televizí nic společného, její vysílání je manipulativní a jednoznačně nevyvážené,“ konstatovala Jana Bobošíková.
https://www.parlamentnilisty.cz

sdíletj na

3.7 14 hlasy
Ohodnotit příspěvek
69 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jo Fa
27. 11. 2022 18:43

Zdravím vás vlastenci,
tak máme po revolúcii, je to ako som písal, môžete ma obviniť z fabulácií, ale vyzýval som Slovákov aby sa pridali na stranu lekárov aj učitelia, zdravotníci, pekári a další a pozrite ako rýchlo sa naši lekári dohodli, je to náhoda? Nie, nemyslím a veľmi rýchlo to zahrali do autu aby sa nepridali ďalší a dohoda je hneď na svete. Učitelia sú idioti a zdravotný personál ako by dal, pretože nevyužiť takúto príležitosť na štrajk je hriech, no odborársky predáci sú uplatení, takže nikto iný sa búriť nebude!!! Akonáhle niečo napíšem čo by bolo riešením, je to negované vlastizradným zmrdom sledujúcim diskusie a hneď na to riešené CIA agentmi v Európe. Takže nebojujeme s touto debilnou vládou, ale priamo s nimi – pozdravujem vás a good luck zmrdi.
 Musíte chápať obludnosť tohoto systému, ako je to prešpikované zlom a úplatnými prisluhovačmi tohoto systému, veď je možné, aby niekomu okresali v prezidentskej kampani vyše 70000 hlasov na 49 000 , veď to by musel byť úplný idiot aby si zbieral neplatné hlasy. A kde je pani Vitásková- no má málo, buď je idiotický národ, alebo je niečo zle. Tak si voľte z toho hnoja čo vám vybrali !!! Už niet k tomu čo dodať- posrali ste to… Vrábela uplatili/ mal dlhy-už sú vyriešené/ a žaluje Havla, ďašia globalistická komédia.

Jo Fa
27. 11. 2022 19:55
Odpovědět  Jo Fa

Lidé bděte ! To je to jediné čo vám môžem ponúknuť. To najhoršie hovno nám vládne a všetky hovná sa spojili, aby tú sračku presadili-je to všade!! Jediné, čo nám zostalo je naše svedomie, hodnoty a pravda, proti zlu nie je lepší nástroj ako pravda a konanie dobra. Skúste to, aj v tomto čase zla, veď to dobro čo konáte na tomto svete, vás posunie v tom budúcom. Bolí to, ale som presvedčený, že je to hodnota, ktorú nestratíte- tá ostáva.

PENNYS
28. 11. 2022 09:08
Odpovědět  Jo Fa

Lidé bděte ! ???? NA JULKA ,UŽ NÁROD VELICE RYCHLE ZAPOMĚL V 90.
LIDÉ BDĚTE,UŽ NEPOMUŽE JSEM “VŠICI- VRICI”

Jo Fa
27. 11. 2022 20:21
Odpovědět  Jo Fa

Prvý komentár mi prešiel a dva ďalšie zatiaľ nič. Akú logiku máte admin, keď sa prihlasujem z tej istej adresy? Ja tento systém váš nechápem? Ako je to možné , že niečo prejde a niečo nie? Na niečo musím čakať a niekedy sa nedočkám?

Administrátor
P.A.Semi
27. 11. 2022 22:06
Odpovědět  Jo Fa

Do sprostých slov dávejte třeba pomlčku…
V tomto případě i ho-vno …

Nebo to zkuste napsat slušněji…

Rattus
28. 11. 2022 11:45
Odpovědět  P.A.Semi

Můžete mi prosím odpovědět proč mi likvidujete i staré komentáře?Kam mi
zmizely?Že by podle vzoru kam zmizel mlíkař?Tak mi ro alespon’ vysvětlete.

Rattus
28. 11. 2022 11:16
Odpovědět  Jo Fa

Také na to čučím.Neprošly mi ted’ dva prosté,slušné příspěvky.A ze včerejška a
předvčerejška mi jich několik zmizelo.I když v odpověd’ někomu jsem napsal-
-přejí ti také klidný život.Co je na tom závadného?

Rattus
28. 11. 2022 12:30
Odpovědět  Rattus

Tak mi opožděně komentáře naskočily.Přijměte prosím omluvu za opakování
dotazu,ve snaze dobrat se zjištění.

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 13:19
Odpovědět  Rattus

To jsi přál mně, doufám, že to nikoho nepohoršuje. To já přeji všem dobrým lidem z Pokecu a všem slovanským Ruským lidem vše nejlepší a pohodu. Zatím mi ještě mozek nevymyli a zůstávám člověkem, i když své názory si vzít nedám.

Rattus
28. 11. 2022 13:39
Odpovědět  Pavel z Moravy

S tím s vámi naprosto souhlasím.Je důležité se oprostit od hněvu a
živelné nenávisti a věřit,že i spáči jednou procitnou.

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 09:19
Odpovědět  Jo Fa

Jo Fa, je jasné, že je zde úplně vymalováno, o tom může pochybovat pouze idiot. Všichni ti loutkovodiči Bruselu, kteří si tady vodí ty svoje loutky moc dobře vědí co chtějí. Pouze přeformátované masy netuší co s nimi globalistická plutokracie Schvába, Sorose a jiných zamýšlí udělat. Zatím ještě prožívají tu svoji nákupní horečku slev, předtím desetkrát zdražených věcí. Nic jiného v kokosu nemají. To, že ztrácí poslední zbytky svobody, které zde ještě v této kolonii evropského vězení mají je nezajímá, ono jim to ani nedochází a nikdy nedojde. Zotročený národ kdysi slušně žijících Slovanů, zbavený své samostatnosti s lidem pomalu se chystajícím na pochod o žebrácké holi je jediná vyhlídka pro tuto vlast. A to ještě nepřišli další migranti z Ukrajiny a z Afriky a Ásie. Bude to zde vše neuvěřitelně pochmurné ale zato obohacené. Použiji slova Ládi Větvičky v jeho ostravském dialektu, které napsal v článku na Protiproudu- Buch s nami.

Teuton
27. 11. 2022 19:33

Ale víte, co mne pobavilo nejvíc ? Jak ti tragikomičtí zoufalci a panoptikální jelita, chci říct takzvaná armáda České republiky, chtějí mobilizovat. Švejci a špenáti jsou ještě legračnější, než si člověk původně myslel. Nikdo by se pro toho jejich Fialu, Rakušana, Pekarovou a další zhovadilce zmobilizovat nenechal, resp. připadá mi naprosto absurdní špenátovo očekávání, že za tyhle hanebné krysy někdo bude nasazovat krk. Podpraporčíku Řehko, polib si !

Jo Fa
27. 11. 2022 20:00
Odpovědět  Teuton

Myslím, že pán Koller to vystihol na pláni a není čo k tomu dodať.

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 09:26
Odpovědět  Teuton

Oni jim dají prašule a někteří půjdou. Důstojnost od nich nečekejte. Neříkám, že jich bude mnoho, ale najdou se. Tento národ již skončil. President Beneš nás varoval a J. Fučík také. Jsem přesvědčen, že s těmito škůdci, kteří to zde řídí přijde ještě na přetřes sudetský problém.

Killer
28. 11. 2022 10:01
Odpovědět  Teuton

Proto je třeba branná povinost aby nájezd hord mužíků z východu zastavila a ubránila
Evropu před barbarstvím.

Rattus
28. 11. 2022 10:10
Odpovědět  Teuton

Dobře řečeno.Já svýho syna nedám.I kybych ho měl doma svázat,pokud by chtěl jít
dobrovolně o čemž ovšem pochybuji.

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 17:15
Odpovědět  Rattus

Podle toho, že jste dostal dva mínusy vidíte, že již dva mají sbalené plné polní

Albi
28. 11. 2022 17:25
Odpovědět  Pavel z Moravy

🙂 🙂 🙂 Dobrá poznámka. Mají sbaleno a už sedí v nějakém pečlivě hlídaném veliteském stanovišti. A radí a radí. Blbě.

Rattus
28. 11. 2022 19:15
Odpovědět  Pavel z Moravy

Stejně si myslím,že ty mínusy nám dává někdo jdo není schopen nic
smysluplného napsat.

jirik
27. 11. 2022 20:51

Změny od příštího roku 2023
Národní ekonomická rada vlády (NERV) a její aktuální návrhy úsporných opatření na výdajové straně státního rozpočtu : 
– posunutí věku odchodu do penze a jeho svázání s očekávanou dobou dožití, aby se neprodlužovala doba, kterou lidé tráví v důchodu (!!!!)
– zpomalení růstu důchodů a zrušení příspěvku za vychované děti, který vláda schválila od příštího roku (!!!!!!!!)
– zrušení státní podpory pro stavební spoření (!!!)
– zrušení odečitatelné položky na dani za školkovné (!!!!)
– snížení, tj.vrácení slev na jízdném na úroveň před rok 2018, kdy tehdejší vláda ANO a ČSSD rozhodla o jejich výrazném zvýšení (!!!)
– snížení počtu úředníků, policistů či vězňů
– sloučení malých obcí, aby se ušetřilo na provozu samospráv (!!!!!!!)
Na příjmové straně rozpočtu má jít např. o:
– zavedení školného na vysokých školách (!!!!!!)
– zvýšení daně z příjmu fyzických osob (!!!!!)
– zvýsení daně z nemovitosti (!!!!!!)
– zvýšení sazby DPH u některých položek (!!!!)
– zvýšení spotřební daně na alkohol a tabák
KOMENTÁŘ: najdete na –

https://tadesco.org/letecke-spolecnosti-chteji-abyste-si-zvykli-letat-bez-druheho-pilota-piloti-o-tom-nejsou-presvedceni/comment-page-1/#comment-202897

Gene
27. 11. 2022 22:25
Odpovědět  jirik

O to se jedna, oskukubat co se jeste oskubat da.

Veny232
28. 11. 2022 06:30
Odpovědět  jirik

Neerdy na Lampu a bude klid.

Aleš
27. 11. 2022 20:58

Česká televize je nástroj liberálního fašismu.

ladik
28. 11. 2022 14:55
Odpovědět  Aleš

Čili nástroj fašistické vlády.

jiří
27. 11. 2022 22:26

comment image

sergej
27. 11. 2022 23:22
Odpovědět  jiří

mIsleL jsem že ohanbý se dává do neg.ložé 🙂 furtijanti futrtágo

Rattus
28. 11. 2022 13:40
Odpovědět  jiří

No nevolte to.Jsou jako přes kopírák.

Spam vlasta
28. 11. 2022 00:04

Současný politik rovná se zloděj velkého kalibru. K čemu jsou pak státní zástupci a soudci když jsou tito pijavice z jednoho pytle ?

Aleš
28. 11. 2022 07:52
Odpovědět  Spam vlasta

Ano, stačí komunistická vykopávka JUDr. STŘÍŽ jako nejvyšší státní zástupce. Člověk bez páteře přezdívaný rudá smrt, četl jsem jak za minulého režimu likvidoval lidi. V podstatě je to zločinec. Dnes vyhrožuje dnešním kritikům režimu s jiným názorem.

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 09:30
Odpovědět  Spam vlasta

Je vymalováno, ale lid o tom ještě neví. Za rok budeme v Řecku.

Pavel K
28. 11. 2022 11:41
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ale ví, jen dělají že to neví. Je jim to zkrátka jedno, z jejich to nejde což se neskutečně mýlí, ale já si myslím že i tohle jsou si schopni uvědomit, ale jednoduše na to sserroou, jak na placatý kámen. Co chceš o materiálu, který s tebou sdílí zemi a tvoje teritérium, kdy na moji kritiku vlády a společnosti ti odpoví toto!! Ty kdybys tam byl tak to budeš dělat taky, ( jako dělat lumpárny, krást) nebo, tak tam jdi TY a můžeš to dělat ty. A jiné podobné debilní odpovědi.

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 13:13
Odpovědět  Pavel K

Však jsem ti o tom již psal, s takovými se nedá diskutovat. Nevidí si ani na špičku nosu, ale s tím opravdu nic neuděláme. Já mám za to, že za chvíli jsme tady doma v Řecku. To stejně ale nepomůže, lidé přestali myslet. Hótovo jest, což mne se.re, protože jeden má stále věřit, ale já už nemohu, považoval bych se fakt za blba. Raději se tedy zeptám, papouškům se daří? A napiš jaké máš druhy? Čau P.

Rattus
28. 11. 2022 13:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak se v tom Řecku sejdem a bude nám blaze,alespon’ na chvíli.

Gene
28. 11. 2022 13:39
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pral by jste si, byt Rekem. V Cesku a cele vychodni Evrope bude hur. Nezapomente ze pro vudce zapadu jsme naprosto podradny odpad. Bohuzel predstavitele Ceska je v tom jen utvrzuji.

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 17:26
Odpovědět  Gene

Já nechci být Řekem, jen říkám, že tak to zde dopadne. Zde nás ale EU zachraňovat nebude, na to ať každý zapomene. V tom máte jasnou pravdu, my jim za to nestojíme. Ale to jsme měli již dávno pochopit. Já bych když už tak byl radši Kubáncem nebo Rusem, kdybych si měl vybrat, ale jsem již starý na to měnit peří. No, kdyby nás tam někde s manželkou chtěli, ještě bychom mohli třeba trhat lístky do divadla. Ale kdo by chtěl stařešiny, že jo
Jen ať vám ty vaše zdravotní problémy vyléčí doma, vždyť jste přece v zdravotnicví jedničky, alespoň mainstream to vytrubuje. My už to tady musíme nějak dokopat.

Gene
28. 11. 2022 18:17
Odpovědět  Pavel z Moravy

Spatne jste mne pochopil, chtel jsem jenom napsat ze Reci jsou na tom mnohem lip nez lide v Cesku.

Pavel K
28. 11. 2022 20:52
Odpovědět  Pavel z Moravy

Austrálii a celkem dost. Jestli se daří? Ale ju. Odchovy mám a celkem nadprůměrné. Letos to bylo slabší, ale spousta jiných chovatelů dopadli hůře. Čau čau.

Rattus
28. 11. 2022 13:22
Odpovědět  Pavel K

Prostě nemají jiné argumenty tak se uchylují k hloupím frázím.Nic si z toho
drahý příteli nedělej.Jsou jiní lidé,kteří ti rozumí.

Pavel K
28. 11. 2022 21:04
Odpovědět  Rattus

Dějuji za reakci. Nojo, ale ono jich okolo moc není, jak se říká o blbce nezavadíš. Hezký večer. 🙋‍♂️

Milan ze Zahrady Čech
28. 11. 2022 09:29

Albi, nedorozumnění.
Jaké pochopíš, když sem něco napíšeš – cokoli – a zveřejníš to, aby se tu vyplesk tvůj nick. A pak si najeď na deb-ila a klikni si na “přeložit do jazyka čeština”, i když je tento článek v češtině. A proběhne kouzlo – docela se pobavíš, co se skrývá za Jo Fa, i když on o tom zřejmě ani neví, jak de-bil přeložil jeho nick, pravděpodobně vytvořený z prvních slabik jeho jména a příjmení.
Já bych se na to vyflák, ale pochybuju, že bys rolovala tak daleko zpátky. Jenže já bych neusnul při podezření, že jsem si něco vycucal z prstu. Myslím toto: “Akorát že já se v nějaké takové diskuzi kterou popisuješ nevyskytovala. Kdysi dávno jsem napsala čtyři pět komentářů do diskuze slovenských „Hlavných správ“, ale v češtině a pod skutečným jménem.”
No a to je to nedorozumnění. Ta výměna názorů mezi tebou a Masuntou tehdá proběhla zde, na pokecu, pod článkem psaným slovensky (zřejmě převzatým z cz24.news). A taky ti to posílám pro pobavení, že je s de-bilem někdy docela sranda.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jan
28. 11. 2022 09:47

Ockovani deti a jejich vysledek:
comment image?w=900&ssl=1

Jan
28. 11. 2022 09:51
Rattus
28. 11. 2022 10:31

Mám dotaz na admina.Proč mi mizí příspěvky,které jsem vložil včera nebo předevčírem?
Nebyli v nich žádné sprost’árny.Například zmizel i ten ve kterém Pavlu z Moravy také přeji
dlouhý život.Ted’ jsem koukal na svůj příspěvěk ze včerejška ve kterém píši o slavnosti
na polském velvyslanectví.Najednou se ojevila poznámka čeká na schálení a je v čudu.
Přirom už měl fůru plusů a mínusů a žádné sprost’árny.Proč mi z ničeho nic mažete
staré příspěvky?

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 13:32
Odpovědět  Rattus

Doufejme, že je to jen nedorozumění. Já osobně rád tvoje příspěvky čtu. Kdybychom si ještě my měli házet klacky pod nohy, tedy myslím adminové nám, bylo by to hodně smutné. I tak jsme již bráni tak, že pocházíme z okraje spektra této báječné bruselské plantáže.

Rattus
28. 11. 2022 13:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

Díky příteli.

Rattus
28. 11. 2022 15:14
Odpovědět  Rattus

Nechápu proč někdo dává mínusy na osobní odpovědi,které se netýkají
celkovému tématu a mají vztah pouze ke kontrektní osobě v soukromé
rovině.Možná je to závist,že je samé nikdo přítelem nenazval.Čirá závist.

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 10:35

Přátelé, teď něco z jiného soudku, výborný článek na sk.news-front.info Ukrajina nikdy neporazí Rusko na bitevním poli. Neporazí ho ani celé NATO. Vybírám zajímavé myšlenky- otázky jsou proč nepoužili likvidaci energet. systému hned od začátku. Odpovědi- nejsme ve válce s ukrajinským národem, ale se zločinným nacistickým režimem. Na Ukrajině žije mnoho smíšených manželství. Proto i hned od začátku jsme ani nenapadli kasárna ukrajinských vojáků. Tento konflikt můžeme ukončit rychlostí blesku, ale důsledky by byly katastrofální. Nevím přátelé jak vy, někdo bude stále mluvit, že Putin je měkký, ale on je lidský. Mne tedy všechny tyto důvody z hlediska lidskosti opravdu přesvědčily. Jestliže, jak se píše v článku, většina zfanatizované populace EU, pod vedením všech těch demagogů věří ve vítězství Ukrajiny, ač nemají ti lidé vůbec ponětí o co jde, protože vlastní myšlení jim je cizí, potom nelze než evropský lid politovat. Namazali si vás vaši západní vládci na chleba, ale asi jste tak prostí, že to nechápete. Bůh s vámi.

Pavel K
28. 11. 2022 11:47
Odpovědět  Pavel z Moravy

👍 👍 👍 👍

Gene
28. 11. 2022 13:22
Odpovědět  Pavel z Moravy

Lidsky? Proto obetuje svoje lidi a prodluzuje utrpeni jinych? Nezapomente ze tak jak zapadaci maji svou propagandu, maji ji i Rusove. Kazdy z nich ma na sve neuspechy nejakou omluvu. To ze zapad nema zbrane na zasobovani Ukrainy jsou jen tlachy. Uz i americti republikani meni a jsou pro zasobovani Ukrainy zbranema. Boeing je bude zasobovat s radosti, raketama, ktere budou zabijet Rusy. Putin by mel hlavne myslet na svoje lidi, kteri bojuji pro nej a na nekoho, kdo je na strane nepritele. Ti jeho lide na strane nepritele meli hodne casu prejit domu.

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 17:54
Odpovědět  Gene

Myslím, že je to mnohem složitější, jedno je ale jisté, v tom vám dávám za pravdu, americkým zbrojařům se daří a tomu, že jim dochází zbraně jsem nikdy moc nevěřil. Ale nás Evropany zničí a pak si to tady s takovou rozdělí. Možná o to jde.

Gene
28. 11. 2022 18:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

My vsichni vime houby, jen se domnivame.

ladik
28. 11. 2022 15:07
Odpovědět  Pavel z Moravy

News front sleduji od počátku SVO. Je to možná jediný zdroj pravdivých informací o probíhajících událostech. Doporučuji k posílení odhodlání a k vytrvání v naději na lepší svět.

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 17:51
Odpovědět  ladik

Sk.news-front.info je výborný. Potvrzuji.

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 10:43

Dnes jsem asi otravný, ale teď mám z jednoho zdroje, že už mnoho firem končí, protože jsem potřeboval nějakou topenářskou práci a získal jsem info, že bude čím dál složitější získat řemeslníky. Takže škůdci zemští to vedou opravdu dobře, nu university zeleného věku asi kvetou a vychovávají ty správné demagogy. Buch s nami.

Pavel K
28. 11. 2022 11:53
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak zase alespoň ušetříš. Já jdu zítra zaplatit za osazení plynového kotle, vyvložkování komína + revize sedmdesát tisíc. A mám teď holou pprddell a polskou národnost. Kdo má chalupu, má prrdeel v kalupu. Já ti je tam pošlu ať taky trochen pustíš žilou. 🤣 🤣 🙋‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gene
28. 11. 2022 13:25
Odpovědět  Pavel K

Pavel nerikalo se polskou narodnost, ale polske vsi. To vzdycky rikala babka, jak videla tu nasi rozezranost – hlad a polske vsi na vas.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
28. 11. 2022 21:07
Odpovědět  Gene

To je možné, nevím mám to v hlavě takhle zafixované.🙋‍♂️

Rattus
28. 11. 2022 13:27
Odpovědět  Pavel K

Já zase potřebuji nový plynový sporák.Ten může být hned,ale odborná montáž
a revize je ve hvězdách.Prostě nejsou lidi.

Pavel K
28. 11. 2022 21:10
Odpovědět  Rattus

Na fšechno je nm treba odborníkou. Na to mám terazky lidi, já už to jen řídím podle hesla “dejte mi lidi a já to udělám”. Jen je třeba mít love, nic víc. Ale málem jsem zapomněl, je problém někdy něco sehnat. 🙋‍♂️

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 13:43
Odpovědět  Pavel K

To ti povím, panelák stojí za ho.vno, je to jen klícka možná tak pro ty tvoje papoušky, nu ale už v ní asi dožiju, než nás dostane buď zubatá nebo někdo jiný.

Milan ze Zahrady Čech
28. 11. 2022 16:03
Odpovědět  Pavel z Moravy

Třeba se zakecá…

Pavel K
28. 11. 2022 21:18

Tak ji musí uplatit a dát se s ní do řeči a nepřestávat, pořípadě ji zavřít do sudu. 🤣🤣🤣🙋‍♂️

Pavel K
28. 11. 2022 21:16
Odpovědět  Pavel z Moravy

Buď rád za střechu nad hlavou, kdyby to měl zajíc. No s tou zubatou, to je těžká rada. Já si dávám na co mám chut, když na to mám. Mám Pivní koutek s výčepem, no a zopár lahví mačkaného ovoce je taky. Pamatuj co daný den zmeškáš už další dny nedohoníš. Letí to jako voda, naštěstí všem stejně. Jediná spravedlnost na tomto světě. 🍀😂🙋‍♂️

Pavel z Moravy
28. 11. 2022 18:05

Prosím admine, je to banální, ale jak mi může naskočit při kliknutí dejme tomu na mínus i jedna pluska, což se mi stalo u příspěvku killer.

Administrátor
P.A.Semi
28. 11. 2022 20:01
Odpovědět  josh-xy

Mně se to stává občas také, že kliknu + , a přibudou dvě nebo i tři…

Protože to původní číslo tam je od té doby, co jste si zobrazil stránku, a když kliknete, tak to přičte váš hlas a aktualizuje to, co tam je aktuálně celkově – na tom jednom příspěvku…

Takže tam přibudou ti, co hlasovali za posledních třeba pět minut, když jste to měl zobrazené a četl…

πα½

Pavel K
28. 11. 2022 21:23
Odpovědět  josh-xy

To je sranda co, že sedíme každý v jiné prd…… 🤣 🤣 🤣 já to mušel napsat po našem a třeba na vteřinu i dříve to odpálíme stejně. Máte si něco přát. To říkám z útěchy protože to stejně nefunguje. Ti nahoře jsou na nás zlý. Kolikrát já jsem si přál zdraví sobě a celému příbuzenstvu a vono 💩 💩 😭 😭 👎

Naposledy upraveno$ s uživatelem$