blogpolitika

Evropský parlament přikládá pod kotel války

Člověk by si snad myslel, že v době, kdy na evropském kontinentu zuří nebezpečná válka, by parlament Evropské unie mohl chtít projevit určitou vůdčí roli při prosazování diplomatických řešení k ukončení tohoto konfliktu. Ne, ani trochu. ….Rusko zde není teroristickým státem. Jsou to Spojené státy a Evropská unie, které učinily válku nevyhnutelnou.

Evropský parlament se tento týden opět ukázal jako pouhý obří reakcionářský krám, jehož proklamované demokratické hodnoty mají opačný směr než jeho početná komora čítající 705 poslanců.Před pouhými třemi lety hlasoval tentýž parlament o rezoluci, která hanebně zkreslovala počátky druhé světové války tím, že se snažila přirovnat Sovětský svaz k nacistickému Německu.Parlament složený ze zákonodárců 27 členských zemí přijal tento týden rezoluci, v níž odsoudil Rusko jako „stát sponzorující terorismus a stát, který používá prostředky terorismu“. Návrh je právně nezávazný, a nemá tedy žádnou vymahatelnou moc. Jedná se o vysoce „symbolické gesto“ odsouzení Ruska. Jinými slovy, jedná se o holou politickou propagandu s politickým cílem – očernit Ruskou federaci a vštípit veřejnosti vnímání Ruska jako barbarského darebáka, kterého je třeba zlikvidovat.

Tak daleko nezašly ani Spojené státy. Administrativa Joea Bidena odmítla návrhy na podobné označení Ruska za teroristický stát. Washington balancoval na hraně, protože je to směšný podněcující krok a také zjevně nepravdivý.

Text evropské rezoluce byl výkřikem zuřivé rusofobie plný protiruských obvinění, která se týkala téměř 10 měsíců trvající války na Ukrajině. Mnohá z těchto tvrzení jsou nepodložená nebo se ukázala jako naprosté výmysly vytvořené s úmyslem očernit Rusko. Ve své hlouposti byla také směšná.

V jednom bodě rezoluce například EU absurdně obviňuje Rusko z toho, že v září vyhodilo do povětří svůj vlastní plynovod Nord Stream v Baltském moři. To je v rozporu se spoustou důkazů, že výbuchy ve skutečnosti provedly USA a Velká Británie v rámci tajné vojenské operace s cílem trvale přerušit evropský obchod s plynem z Ruska. Přesto evropští poslanci obvinili Rusko, že ze sabotovaných potrubí uniká do Baltského moře jeho vlastní plyn (což ruský stát stálo miliardy dolarů), a tím způsobilo „ekologický útok na EU“. Ergo, Rusové jsou nejen barbaři, ale musí to být velmi hloupí barbaři!

Dalším příkladem je rezoluce Evropského parlamentu, která obvinila Rusko z terorizování ukrajinského obyvatelstva tím, že obsadilo Záporožskou jadernou elektrárnu (ZNPP) a „učinilo z ní vojenský cíl“. To je svým způsobem podivné přiznání skutečnosti, že ukrajinská armáda již několik měsíců ostřeluje největší evropskou jadernou elektrárnu dělostřelectvem NATO a hrozí radiační katastrofou. Přesto evropští zákonodárci místo toho, aby ukázali prstem na Kyjev a NATO, svalují vinu za to, že se ZPNN stala vojenským cílem, na Rusko. Ach, ti podlí barbaři Rusové!

To bohužel jen dokazuje, že se Evropskému parlamentu podařilo bezostyšně obrátit realitu naruby. Nacistický režim v Kyjevě podporovaný NATO a EU je subjektem, který hrozí rozpoutat v Evropě další světovou válku, jež by vedla ke globálnímu požáru.

Šílenost usnesení Evropského parlamentu je nad rámec ironie. Přišla jen několik dní poté, co se objevily videozáznamy, že kyjevská nacistická armáda popravuje ruské válečné zajatce. Přišla také jen týden poté, co byl ukrajinský režim přistižen při vypálení rakety na Polsko, která zabila dva civilisty, se zjevným záměrem vyvolat provokaci s cílem podnítit totální válku NATO proti Rusku.

Rezoluce obvinila Rusko z „agrese vůči Ukrajině“, které se dopouští již devět let. Jedná se o další příklad převrácení reality. Byl to právě převrat v Kyjevě podporovaný USA a EU v roce 2014, který zplodil nacistický režim, jenž se pustil do terorismu proti ruskojazyčnému obyvatelstvu bývalého ukrajinského jihovýchodního Donbasu (nyní součást Ruské federace). Vyzbrojení Rusy nenávidějícího kyjevského režimu, který otevřeně adoruje kolaboranty Třetí říše, ze strany NATO vedlo k současné válce na Ukrajině.

Tato válka se vyostřila, protože Spojené státy a NATO napumpovaly do Ukrajiny zbraně za miliardy dolarů. Poslední celková vojenská pomoc USA činí dalších téměř 20 miliard dolarů. Od února letošního roku Washington a jeho spojenci z Evropské unie financují kyjevský režim odhadem 126 miliardami dolarů. Velkou část z této štědrosti financované daňovými poplatníky odčerpala zkorumpovaná kyjevská klika v čele s komikem, který se stal prezidentem, Vladimírem Zelenským.

Válka začala kvůli tomu, že NATO a Evropa odmítly zahájit diplomatická jednání s Moskvou o jejích dlouhodobých strategických bezpečnostních požadavcích. A válka se vyostřila, protože NATO a Evropa hledaly všechny způsoby, jak konflikt militarizovat, zatímco odmítaly diplomacii.

Rusko se dosud snažilo minimalizovat vojenské operace na Ukrajině, aby neutralizovalo nacistický režim a jeho genocidní agresi. Ukázalo se však, že kyjevský režim a jeho pohůnci z NATO mají jen malou schopnost nalézt politické řešení, které by vycházelo ze strategických bezpečnostních zájmů Ruska.Endemický terorismus, který Spojené státy, NATO a Evropská unie na Ukrajině financují a vyzbrojují, ukazuje, že Rusko nyní nemá jinou možnost než kyjevský režim porazit vojenským vítězstvím. Nepřítel mobilizoval ukrajinský stát do války proti Rusku. Nepřítel se nezdržel úderů při nevybíravém ostřelování ruských měst, ničení civilní infrastruktury a vedení „totální války“ prostřednictvím hospodářských sankcí a sabotáží. Zaměření Ruska na ukrajinskou rozvodnou síť s rostoucím počtem raketových střel je situací vojenské nouze, kterou vyvolalo nesmiřitelné vyzbrojování Ukrajiny ze strany NATO. Rusko zde není teroristickým státem. Jsou to Spojené státy a Evropská unie, které učinily válku nevyhnutelnou.

Evropský parlament obvinil Rusko z masakrů, ačkoli to byl nacistický režim podporovaný NATO a EU, kdo se dopustil odporných zvěrstev na vlastním lidu v Buči, Mariupolu, Kramatorsku a na dalších nechvalně proslulých místech, aby z toho obvinil Rusko.

Evropský parlament se s velkou arogancí vydává za baštu demokracie, lidských práv a mezinárodního práva. Ve skutečnosti se tento byrokratický kolos stal propagandistickým strojem nacistického terorismu v Evropě. Tato degenerace parlamentu probíhá již několik let a je způsobena především rozšířením EU o protiruské státy. Stejně jako NATO se tento blok díky podobné dynamice rozšiřování stal zásobárnou toxické rusofobie.

Evropa zažila v minulém století dvě světové války, které si vyžádaly až 100 milionů obětí. Rusko pocítilo utrpení a ztráty způsobené válkami více než kterýkoli jiný národ. Evropští politici svými pomluvami vůči Rusku a záměrným rozdmýcháváním nacistického žáru opět rozdmýchávají válku.

Zdroj a autorství: European politicians are once again fueling war with their calumnies against Russia and their deliberate stoking of Nazi embers vyšel na Strategic Culture Foundation
Nová Republika

sdílet na

15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
30. 11. 2022 16:41
Ohodnotit příspěvek :
     

No co dodat k tomu článku? Asi nejlépe to za mne dnes symbolicky zařídí obrázek …. je tu všechno důležité.

1431704409_1029711527.jpg
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sergej
30. 11. 2022 16:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Brusel je pod knutou globálních lichvářů řečeno terminologií pana Kollera a tedy pracují pro ně a nikoli pro vás obyvatele kteří je platí. Prostě skořápkáři, co na tom nemůžete pochopit jako u klauna instituta. A stále pláčete na špatném hrobě těch co nic nerozhodují.
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

Administrátor
P.A.Semi
1. 12. 2022 02:34
Odpovědět  sergej

Ten pořad (InfoVálka 12.9.2017) je celkem dobrý – především na otevření očí na první úroveň těm, kteří jsou zatím zcela “spící” v main-streamových bludech…
A dozvěděl jsem se tam, co jsem neznal – European Round Table, kde Korporace ovládají EU…

Ale v celých těch 40 minutách, kde mluví o údajně Amerických korporacích, kde mluví o migraci, nebo o 11. září, kromě lecčeho dalšího, nezazní slovo “Žid” nebo “Izrael”… Přitom ty Korporace, ovládající EU, jsou z velké většiny vlastněné a řízené z Blackrock Larryho Finka, Americká válka v Iráku byla především v zájmu Izraele, migranty sem posílá a doprovází Schwarz známý jako Soros a jeho organizace, a 11. září byl především Israeli Job, to je jen pohádka pro “rebely”, že by to byl “Inside Job” Americké vlády…

πα½

sergej
1. 12. 2022 03:19
Odpovědět  P.A.Semi

Jak je tam soroš tak ta stopa vede i do london city kde je hlava hydry administrace a financování dění celosvětově. Klíče třech městských států vlastních jurisdikcí kam justice kohokoliv nesmí. Triumvirátu Vatikán – ideologie, london – aministrace, vošinton – militaristické jištění agend.

sergej
1. 12. 2022 03:22
Odpovědět  sergej

Je tam křížová modulace a s molochy korporátů jsou propletení jak v klubku hadů.

Gales
30. 11. 2022 18:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Nějaká zbloudilá raketa by mohla spadnout na ten Evropský parlament v momentě kdy by zasedal.Kéž by Pánbůh dal.

Paulen
30. 11. 2022 18:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Sloboda slova je top prioritou na našom portáli https://cekni.to – našim cieľom je vytvoriť čo najrozmanitejšie záujmové komunity a umožniť v rámci nich aj medzi nimi slobodnú diskusiu bez cenzúry, ako alternatívu k Facebooku na Slovensku a v Čechách.

Navyše sme bez reklamy, podporujeme anonymitu (registrácia je možná bez emailu) a bežíme na open source.

Ijn
30. 11. 2022 19:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud se národy Evropy nevzepřou knize lichvářů, utopí nás eugenici v naší vlastní krví……..a to je jejich hlavní cíl s využitím všech moderních IT+médií+…….. způsobů likvidace civilizace!!!

Nikdy se moci nezmocnili takové loutky a zrůdy, které jsou dnes v čele států EU, zejména vlastizradní poslanci v PSP ČR .

To je změna SPOLU ke zničení až zániku ČR. Všech pět stran musí být odhaleno a zakázáno. Nových voleb se nesmí účastnit ani jeden současný poslanec PSP ČR!!!!!!!!!

Administrátor
P.A.Semi
30. 11. 2022 20:07
Odpovědět  Ijn

Já jsem volil SPD a jsem se svou volbou spokojen…
Nemůžete ty strany zakazovat, občané mají právo na své zastoupení…
Nejdřív nebo především je potřeba, aby jejich voliči pochopili, kam nás vedou, a aby je sami opustili…
Jinak by to byla cesta z deště pod okap…

πα½

Aleš
1. 12. 2022 08:22
Odpovědět  P.A.Semi

On nemyslel SPD, ale já jsem taky pro zákaz SPOLU jako kriminální organizace. 75 mld pro Lipskou burzu je jen jeden z důvodů, ale i podpora války, nacismu, vlastizrada jsou další.

Administrátor
P.A.Semi
30. 11. 2022 20:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Výborný článek, tomu není co vytknout…

Je to hanba, kam až Evropa s EU klesla…

Takhle evidentní případ Projekce, kdy Zloděj křičí chyťte Zloděje, když sponzoři ukro-nacistického Terorismu obviňují Rusko z údajného Terorismu, je velmi evidentním symptomem nemoci dnešní doby…

πα½

Jaris
30. 11. 2022 23:46
Odpovědět  P.A.Semi

Co se vam zase nezda! Prece EU je vrcholem te nejryzejsi demokracie a svobody na svete. Tedy hned po Americe.(Pro nechapave – just joking)

Pavel z Moravy
30. 11. 2022 21:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Zde v Evropě vládnou skutečně otřesní darebáci a šílenci. Jenže někdo ty dacany vybral a neboli spíše se nestaral o to kdo bude v národních státech i v EU řídit tuto oblast. Lidé se nestarali, co ti grázlové dělali, pídili se po zboží pětkrát zdraženém a o 20 % slevněném a zde je výsledek. Vždyť starodávný výrok Platóna, že je zbytečné čílit se nad tím, že vám vládnou grázlové , když jste se o svůj osud a politiku nezajímali je jasný. Vždyť ty grázly stále dokola volí. Co ti sebestřední a arogantní lidé, kteří se nikdy nezmění a jsou si navíc jisti svojí beztrestností mají dělat. Dávají to lidem prostě vyžrat. Mám pocit, že to je fakt zbytečné rozebírat. Jak to řekl Fidel na adresu těch, kteří se nechtěli alfabetizovat. Kdo chce být burro (osel), ať je burro.

Vlado71
30. 11. 2022 21:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Vidím, že už aj v EU parlamente prišli na to že viac klamstiev znamená viac adidas 😀

Aleš
1. 12. 2022 08:19
Ohodnotit příspěvek :
     

EU je kriminální zločinecká organizace.