blog

Evropská unie se už ani netají tím, že podporuje masovou imigraci a via facti etnickou přeměnu Evropy

Ze sítí: Radim Fiala SPD

Evropská unie se už ani netají tím, že podporuje masovou imigraci a via facti etnickou přeměnu Evropy z původních obyvatel na obyvatelstvo přistěhovalců z Afriky a arabských zemí. Evropská komise se stala terčem ostré kritiky poté, co na Instagramu zveřejnila plán NextGeneration s fotkou muže tmavé pleti s dítětem a vlajkou Evropské unie. K příspěvku napsala: „Myslete na budoucnost“. Kritikům vadí především „přehnaná snaha zařadit lidi tmavé pleti do evropské společnosti.“ Komise reagovala, že evropská společnost je diverzifikovaná a takto bude prezentována. Informovalo o tom Echo24. Musíme se postavit proti diktátu EU, nebo nás unie zničí masovou migrací!

„Mrzí nás, že v tomto příspěvku vidíme řadu negativních reakcí založených na barvě pleti otce a dítěte,“ píše Evropská komise v reakci na fotku a text. „Evropská společnost je diverzifikovaná. To je pro Evropu silná stránka a my ji chceme ve svých příspěvcích reprezentovat. Na naší stránce netolerujeme rasistické nebo xenofobní komentáře,“ reagovala na kritiku Evropská komise.

Tady máme jasný důkaz, že Evropská unie už naprosto otevřeně podporuje masovou imigraci a že říká, že EU potřebuje více imigrantů. Uvedla to eurokomisařka Ylva Johansson, která má na starosti otázky migrace. „Neměli bychom mít méně migrantů, neměli bychom brát odpovědnost za přijímání méně uprchlíků. Ale měli bychom usilovat o to, abychom měli legální cesty pro více migrantů a pro více uprchlíků…Migrace je normální,“ řekla Ylva Johansson.

„Migrace tu vždy byla a vždy tu bude. Migrace je součástí toho, co učinilo to, že náš kontinent prosperuje. Minulý rok jsme měli více než tři miliony migrantů, kteří dostali povolení k pobytu v Evropské unii. Více než milion sem přišlo pracovat. Vloni se téměř 700 tisíc imigrantů stalo občany Evropské unie. Do Evropské unie máme velkou imigraci a potřebujeme ji…Potřebujeme migranty,“ dodala Ylva Johansson.

Eurokomisařka Ylva Johansson (bývalá komunistka) před časem řekla, že by Evropa byla bez masové imigrace daleko, „daleko chudší“, a vyzvala k otevření několika nových legálně průchodných cest, aby se počty migrantů ze třetího světa ještě zvýšily.

„Vždy existují pravicoví extremisté nebo rasisté a xenofobové, kteří by migranty rádi označovali za něco abnormálního, a ti by rádi migranty označovali jako ‚oni‘, to ale není pravda. Migrace je normální. Migranti jsou tu,“ řekla Johansson.

„Evropa dnes představuje v očích žen a mužů na Blízkém východě a Africe paprsek naděje a přístav stability. Na to bychom měli být hrdí, a ne mít z toho obavy… Evropa je rakouský policista, který vítá vyčerpané uprchlíky při překročení hranice. To je Evropa, ve které chci žít,“ řekl například tehdejší šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker.

Název dokumentu Evropské komise z dubna 2016 hovoří sám za sebe – “Směrem k reformě společného evropského azylového systému a posilování legálních cest do Evropy”. EU podporuje imigraci. Ať už legální či nelegální tím, že ji ex post legalizuje.

Připomeňme též například Usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě (2018/2899(RSP))“, ve kterém se v článku 23 říká: „Evropský parlament… žádá Komisi a členské státy, aby s ohledem na stávající právní předpisy a postupy zajistily bezpečné a legální cesty pro přistěhovalce, uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí vstoupit do EU.“

Evropská unie se už ani netají tím, že podporuje masovou imigraci a via facti etnickou přeměnu Evropy z původních obyvatel na obyvatelstvo přistěhovalců z Afriky a arabských zemí. Musíme se postavit proti diktátu EU, nebo nás unie zničí masovou migrací!

image
image

sdílet na

64 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Masunta
9. 10. 2022 10:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Po smísení s muslimy (mozí vzešlí z incestu = krvesmilstva) má být IQ obyvatel chalífátu EU asi 75 a pleť bude tmavší. Tací nejsou schopni se bouřit, ale jsou schopni práce. Sionfašistický NWO v praxi.

Masunta
9. 10. 2022 20:20
Odpovědět  Masunta

Európska únia plánuje vytvoriť výcvikovú misiu pre Ozbrojené sily Ukrajiny.
Informujú o tom noviny „Welt am Sonntag“ s odvolaním sa na vysokopostavených diplomatov EÚ.
Plánuje sa, že túto zimu bude vycvičených asi 15.000 vojakov, hoci Ukrajina požadovala 50.000. Nemecká publikácia spresňuje, že veliteľstvá sa objavia v Poľsku a Nemecku a mandát misie bude navrhnutý na dva roky.
Očakáva sa, že v Poľsku sa vojaci Ozbrojených síl Ukrajiny budú učiť zručnostiam ochrany proti kybernetickým zbraniam a zbraniam hromadného ničenia, zdravotnej službe, protivzdušnej obrane a používaniu delostrelectva. V Nemecku Ozbrojené sily Ukrajiny absolvujú taktický výcvik a inštrukcie v oblasti vojenského inžinierstva.
Misia by mala byť potvrdená 17. októbra na stretnutí ministrov zahraničných vecí EÚ v Luxemburgu. Prizvaný budě Milan zo záhrady Čiech ako poradca.

Masunta
9. 10. 2022 20:26
Odpovědět  Masunta

V západnej tlači sa začali objavovať publikácie priamo informujúce o účasti Kyjeva na teroristickom útoku na Krymský most, preto sa ukrajinskí blogeri obávajú, že lojalita západných novinárov čoskoro vyprchá a skutočné príbehy o tom, kto v skutočnosti vykonal masakry v Buči a v ďalších obciach, ktoré opustili Ozbrojené sily Ruskej federácie a do ktorých vstúpili Ozbrojené sily Ukrajiny a začali sa represie a vraždenie „nelojálnych obyvateľov“.
Vo všeobecnosti ide o ďalší dokumentárny dôkaz o vojnových zločinoch kyjevského režimu.

Gales
9. 10. 2022 10:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Bílý muž pod bičem otrokáře žil….

sergej
9. 10. 2022 11:39
Odpovědět  Gales

S inkluzkami plastelíňákami plácanými sociopaty.

Vladimír
9. 10. 2022 10:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Podle výsledků voleb v EU a u nás je jasné, že barva kůže opravdu vyšší inteligenci nezaručuje. Lidé chtějí žít o hladu, v bídě a zimě, tak proč ne. Hlas lidu hlas boží. Migranti budou možná chytřejší, až jich tu bude více.

9. 10. 2022 10:10
Odpovědět  Vladimír

Volby falšují naivko.

Petr
9. 10. 2022 18:59
Odpovědět  Veny232

Ano volby se falšují !

Masunta
9. 10. 2022 11:43
Odpovědět  Vladimír

Promiň Vladimíre, ale hlas lidu není hlas božím. Musí se sice respektovat, ale dá se manipulovat, a tak lid hlasuje proti svým zájmůn. Ale vím, jak to myslíš.

zuza
9. 10. 2022 12:36
Odpovědět  Vladimír

Až na tú poslednú vetu súhlasím. Keď tak strašne pani eurokomisárka zo švédska po imigrantoch, prečo nezriadi pre nich pravidelnú prepravu od maďarských hraníc, alebo ešte lepšie od gréckych brehov. A druhú z Lampedusy, tretiu od Ceuty.

jiří
9. 10. 2022 16:47
Odpovědět  zuza

Nejvíce odstrašujícím příkladem nezřízené imigrace je dnes Švédsko.
https://www.islamizace.cz/Articles/588-nzz-imigrantska-kriminalita-prerostla-svedsku-pres-hlavu.aspx

Masunta
9. 10. 2022 14:24
Odpovědět  Vladimír

Myšlenka dne: Dosáhli jsme blahobytu. Máme už všeho dost.

9. 10. 2022 10:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč by měla tajit, co je normálnímu člověku jasné už nejméně od r. 2015! A co bylo de Gaullemu jasné už v šedesátkách! Proč asi vystoupení Frantíků z NATO a proč odkolonizace Alžírka.

Albi
9. 10. 2022 11:10

Přesně. Navíc to vůbec netajili – viz např. (nejen) zde:
https://www.pokec24.cz/historie/kalergiho-plan-cesky-preklad-casti-knihy-prakticky-idealismus/
a přesto, že to oficiálními ideology bylo prohlášeno za konspiraci, bylo možné pouhým “selským rozumem” si vyvodit, kolik jen takový přesun takového množství lidí musel stát peněz, jak složitou organizační práci to vyžadovalo apod.

Nebo že by si lidé – vzdělaní Evropané – skutečně mysleli, že si to všechno platili a zařizovali ti chudí, přicházející jen tak nalehko, mnozí ani ne s igelitkou, ve které by měli aspoň kus chleba a láhev vody??? Pokud by to tak bylo, museli bychom o té evropské “vzdělanosti” minimálně pochybovat.

Masunta
9. 10. 2022 11:38

Tak ty ještě žiješ …
Ja uže důmal, što ty v pljon papal, ili v balnicu pašol…

9. 10. 2022 17:36
Odpovědět  Masunta

Radoval ses zbytečně. Žiju, a jak. Asi takhle: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leč mluvím, jen když mám co říci. Což je něco co nepochopíš, že, histrionský narcisi?
Jo, a nediv se, že na tvé příser-kové cancoury nereaguji. Něco jako když se někdo schválně us-ere v metru. Necítím potřebu reagovat na smrad – jen ať si hovado posmrádá, když mu to dělá dobře a myslí si, že se tak stane předmětem obdivu. Takže asi tak.

Masunta
9. 10. 2022 17:42

Sebeovládání stále klvůli svému egu nezvládáš. A takový půjdeš do hrobu, Žide.

Masunta
9. 10. 2022 12:22

Milánku náš Chasidi rup psych. Den jsi tu nebyl a hýříš vykřičníky. To přesvědčuješ sám sebe o správnosti svých názorů, nebo si jen chceš zařvat na diskutéry ? Protože psychopat právě TY, jistě nejsi, že ? To budou ti druzí. Stále trvá mé povolení, že si můžeš mé diskusní příspěvky vylepit k postýlce. Za každou větu můžeš přidat vykřičník. Před vylepením ale musíš takový můj příspěvek 40krát opsat.. 🙂

9. 10. 2022 17:26
Odpovědět  Masunta

Ha! ha! ha!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(_!_)

Masunta
9. 10. 2022 17:43

To jsi znázornil, co jsi dnes ráno zahlédl v zrcadle ? No, proč ne.

Masunta
9. 10. 2022 18:28
Odpovědět  Masunta

WEF plánuje zavést systém SOCIÁLNÍCH KREDITŮ pod rouškou „humanitárního aktu“.
Renomovaný německý ekonom varoval, že globalistické Světové ekonomické fórum (WEF) se chystá zavést systém sociálních kreditů pod rouškou „humanitárního aktu.“ Dodal, že to přinese nový světový řád, který bude mít obyvatelstvo plně pod kontrolou.

V rozhovoru pro německou alternativní televizní stanici AUF1 ekonom Ernst Wolff poznamenal, že mottem WEF na podzim letošního roku je „frontální útok na střední třídu.“ Stefanu Magnetovi z AUF1 řekl, že globální elita má v plánu donutit obří korporace a státy, aby spolkly současný růst cen. Občané budou trpět, přičemž střední třída ponese největší břemeno – což povede k eskalaci a panice.
„Protože nakonec mají občané prosit o nový měnový systém a digitální základní příjem, digitální peníze centrální banky se systémem sociálního kreditu,“ řekl Wolff.

9. 10. 2022 10:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Korán, súra 4, 59/56: "Věru ty, kdož neuvěřili v Naše znamení, My v ohni sežehneme, a kdykoliv vyschnou kůže jejich, vyměníme je za jiné, aby tak trestu okusili. A Bůh zajisté je mocný, moudrý." * Súra 4, 143/144: "Vy, kteří věříte! Neberte si nevěřící za přátele místo věřících! Chcete snad proti sobě dát Bohu oprávnění zjevné?"+++Evangelium Lukáše, kap. 6. verš 30: "Každému, kdo tě prosí, dávej, a co ti někdo vezme, nepožaduj zpět. Verš 35: "Ale milujte své nepřátele; čiňte dobře, půjčujte a nic nečekejte zpět. A vaše odměna bude hojná: budete syny Nejvyššího, neboť on je dobrý k nevděčným i zlým."+++No, není divu že se k nám slimejšové tak hrnou. Musí nás mít za nesvéprávné idioty. Pokud bychom, v zájmu zachování "křesťanských hodnot", nově "lidských práv" - neboť co jiného je podpora migrace z daní občanů, než darování kabátu i s košilí a ožebračovávání těchto?! - toto měli dodržovat, je po nás veta. Pokudmse křesťan chopí meče poruší tím ustanovení své víry, svého Boha! Kdežto muslim vražděním nevěřících svou víru věrně zachovává a stvrzuje. Co je tady do pi-či k nepochopení?!

9. 10. 2022 19:49
Odpovědět  jiří

Jenže my už jsme migranty plíživým způsobem zavalovány také.

A NEMLUVÍ SE O TOM, NEŘEŠÍ SE TO !!!

99,99% obyvatel ČR o tom ani neví…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Masunta
9. 10. 2022 23:08

Těmi vykřičníky ubezpečuješ sám sebe o správnosti svého názoru (já s ním tedy rozhodně souhlasím), nebo sis chtěl jen zařvat na diskutéry ? Protože TY určitě nejsi psychopat, že ? To musejí být ti druzí… Tak dobrou noc, Milánku náš.

Milan
9. 10. 2022 11:50

Rozvrat a zotr-očení domoroců Evropy v krocích:

a) Do Evropy se nahrne neko-mp-atibilní plev-elný ejlen. b) Nekompatibilní plev-elný ejlent žije dle svých zákonú ve svých, stále se rozšiřujících enklávách. c) Plevel se rozš-šuká a množí se přenáramně - jak by také ne, když má hafo času, když nemusí makat, ale je živen na úkor domo-rodců, když mnohoženství, a když znási-lňování, včetně nezletilých, je normou. d) Počet příslušníků plevelného ejlentu v enklávách dosáhne během několika málo let desítek milionů.

e) Enklávy pozvednou svůj hlas a pomocí práva na sebeurčení se chtí odtrhnou od mateřské země, která je ve své de-bi-litě přijala a uvrhla tím vlastní lid do nouze. Mají právo na sebeurčení? Jsme přece vyznavači "Evro-pských hod-not": Mají! f) Enklávy se odtrhnou a založí nezávislé chal-ífáty.

g) Rozvrat dokonán, možno přikročit k dobývání zbytkových domorodých enkláv Evropanů a k zotročování domorodců. h) Do hry otevřeně vstupují "ti za oponou", kteří to všechno řídili.

i) Uplyne něco času a na planetě zůstává "zlatá miliarda" ang-losi-oni-stů a jejich otroků.

P.S. M. ze Zahrady Č. - musel vypomlčkovat a změnit PC, cenzor nechtěl pustit.

Albi
9. 10. 2022 17:02

Přeloženo do “novořeči”:
“Nebudete nic vlastnit a budete šťastní“.
Přece jenom je v anglosaském světě víc nevěřících než věřících (věřit neznamená jen a pouze návštěvu kostela) a proto se musela slova Bible přiblížit i chápání ateistů.

Tedy vyměnit košili i kabát za lásku boží je to pravé ořechové. A ovečky jsou povinny poslechnout slova pastýře. Amen.

9. 10. 2022 22:42
Odpovědět  Albi

Nevím jestli se sem ještě vrátíš, ale co kdyby. Jukni na tento odkaz, je inspirující.

https://hirado.hu/kulfold/cikk/2022/10/09/koolajvezetek-epul-magyarorszag-es-szerbia-kozott

Albi
10. 10. 2022 22:26

Vrátila jsem se a podívala.
Myslíš, že by se nám podařilo vyměnit premiéra třeba za Orbánova bráchu ? Mohli bychom “přihodit” i vládu (celou). 🙂

Pavel z Moravy
9. 10. 2022 11:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Ono vnutit dnešnímu člověku určité názory není tak složité, když vidíme jaká je síla propagandy. Mám velkou obavu, že takových jako je tato komisařka a pan Juncker je dost na to, aby tento plán uskutečnili. Tato mladá a střední generace, vyškolená podle jejich pravidel jim leží u nohou. Oni ji pouze zvedli a použili pro své plány. A znovu budu opakovat, není možná změna bez kvalitního duševního rozvoje osobnosti. A nyní v barbarství se k tomu ani v nejmenším neblížíme. Milé děti, jaký svět vám vaši lektoři připravili, v takovém budete žít. Vy za to nemůžete, jste pouze produktem doby.

jiří
9. 10. 2022 11:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Jakmile Surovikin včera nastoupil do funkce, povolal si na pohovor vysokého důstojníka zodpovědného za stav ruské bojové techniky na bojišti, a po pohovoru se Surovkinem, se důstojník zastřelil.
https://cz24.news/novy-velitel-ruskeho-tazeni-general-surovikin-ma-surove-zuctovat-s-ukrajinou-vycistil-syrii-ted-ma-vycistit-ukrajinu/

zuza
9. 10. 2022 12:22
Odpovědět  jiří

tak sa už konečne snáď pohnú veci k lepšiemu

Jarda
9. 10. 2022 12:23
Odpovědět  jiří

Jen aby ho Surovikin za chvíli nenásledoval, velitelé se střídají hodně často. Zatím to není jako za Stalina, ale je to danajský dar.

Buchtík
9. 10. 2022 12:31
Odpovědět  jiří

Kdo ještě nepochopil, že cz24.news není proruský, natož pak pročeský, webzin, tak je ducha slabšího a rozumu mdlého.

jiří
9. 10. 2022 11:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Kalergiho plán – legální genocida evropských národů pomocí míšení ras.
http://www.romanyzdarma.cz/knihy/525.pdf
https://www.google.com/search?q=kalergiho+pl%C3%A1n&oq=calgeriho&aqs=chrome.1.69i57j0i10i30.19966j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sergej
9. 10. 2022 11:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Kacíři a rouhači od vztyčení vysílacího stožáru čt orwall vám tlačí soustrahát na 3 000% i další zběsile pádivé workoholiky drůhými blázni jedno titulů fachidiotů a vy furt ne a už už jste dávno měli živit .. moment 30×10 z gutlinky 300. miliónů mutltikultrantů cvoci.
To že v krajině slunce a blahobytu jdou a utrhnou, případně zastřelí je věc jiná, když je nepřízeň počasí tak vexláci tam ze 2. miliónů za deset let udělali 20. miliónů hladových krků a ti šťastnější byli jen zlynčováni při opožděné dodávce. Předtím jim tam naposledy otevíral sýpky faraon a to byli k čertu prý blonďáci než se na ně vysrali. Na rozdíl zabitých kšeftařů s bídou jimi vytvořenou neziskovkami ideí “křesanství.
..jinak prý na 80% afriky stačí prý 4. metrová studna ale kdo by je kopal a udržoval když jim přivezou balenou vodu, trubky.
Pučmelouní pádiví, nebudou.

jiří
9. 10. 2022 12:44
Odpovědět  sergej

Před lety jsem viděl dokument, jak český borci v Africe vyvrtali 18 vrtů/studní/ s čerpáním vody přes fotovoltaické panely a po po půl roce, když se tam byli podívat, tak nefungoval žádný. Všechny vrty rozkradené nebo zničené.

Albi
9. 10. 2022 13:12
Odpovědět  jiří

Asi jsme se u nich inspirovali.
Jen jsme to nevzali od studní, ale od bank a největších podniků.

Jitka
9. 10. 2022 15:49
Odpovědět  jiří

Taky jsem viděla – vsechno rozkradli a obvinili lidí z ČR,že je to jejich vina,že se jim o to nestarali. A že je naše povinnost to opravovat – no byla to naše vína,že jim to už nejede

Albi
9. 10. 2022 17:14
Odpovědět  Jitka

A naše vina, že jsme je tak rozmazlili.
Přežili stovky a tisíce let bez naší pomoci a najednou že by to nešlo?
Šlo – kdyby ta nadřazená a nenažraná bílá rasa je nechala žít a vyvíjet se po svém.
Kdo nim dal právo, montovat se jim do jejich života?

zuza
9. 10. 2022 12:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Afrika sa do Európy nezmestí…

http://nadhlad.com/obraz/afrika-sa-europy-nezmesti

Albi
9. 10. 2022 13:14
Odpovědět  zuza

Po jednotlivých mapách se to dost blbě porovnává.
A podívat se na globus asi nikoho z těch inteligentů nenapadlo.

sergej
9. 10. 2022 17:50
Odpovědět  Albi

Právě proto? No i těch drátem do oka okolí může být.
https://www.youtube.com/watch?v=Q9OHapuhzs4

zuza
10. 10. 2022 00:09
Odpovědět  sergej

dik, toto video som dlho hľadala, je to vysvetlené tak, že aj naša slniečková mládež by to mohla pochopiť

Pavel K
10. 10. 2022 08:32
Odpovědět  zuza

Svatá pravda. Borec to vysvětlit polopaticky i pro debily.

10. 10. 2022 10:00
Odpovědět  Pavel K

Tomu se říká uhodit řebík na hlavičku. Ten pán má můj hlubokosklon, už jenom za použití názorného příkladu. Když si to člověk pouze představuje, “vidí” jen čísla.

Unter
9. 10. 2022 12:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Černoši byli po staletí cenná komodita, akorát tenkrát nebyla Evropská unie.

marie
9. 10. 2022 15:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Jo Vulva Johanson, pusťte ji do nějakého arabského či černošského ghéta a doufám, že jí tama někdo znásilní, aby věděla, o co jde. Koza jedna.

zuza
9. 10. 2022 17:03
Odpovědět  marie

tá osoba je natoľko pôvabná, že asi ani tam by sa na ňu nikto neulakomil….

katango
10. 10. 2022 10:01
Odpovědět  zuza

Pravda je, že mnohá koza je hezčí. Zvlášť ty v Řecku jsou vysloveně půvabné. Tak proč by se v ghettu vrhali ausgerechnet na Johanssonovou?

Markýza
9. 10. 2022 15:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Tlak budí vždycky stejný, opačně orientovaný protitlak. Jeho razance pak záleží na použitém materiálu……

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdena
9. 10. 2022 15:18
Ohodnotit příspěvek :
     

No a oni si už s těmí stopadesáti pohlavími nějak poradí….. budou to muset kapku zjednodušit… aby se v tom vyznali… no a z Evropy už je to do Států taky jednodušší – rovnou přes louži….
Tyhle lidi láká bohatá Evropa, ne zmrzlí žebráci …..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ZRX1200
9. 10. 2022 19:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Já bych tu vlajku EU umístil na 3-4 metrový zahrocený kůl a všem politikům EU a vítačům ho prohnal rektem po vzoru Vlada Tepese. Takto očištěné osoby bych na kůlech umístil po celých vnějších hranicích EU s nápisem “migranti vítejte, po očistném procesu, který zde názorně vidíte, budete zařazení do programu evropské integrace.

Karel
9. 10. 2022 19:19
Ohodnotit příspěvek :
     

EU je rasistická ve vztahu ke svým bílým občanům. Pomocí černých se snaží zlikvidovat bílé obyvatelstvo Evropy. Umle vyvolává napětí mezi rasami. To může vyústit v obrovský mezirasový konflikt, proti němu je konflikt na Ukrajině dětskou hrou. Komu to prospěje?

9. 10. 2022 20:10
Odpovědět  Karel

Zlaté miliardě.

Za předpokladu, že “zákulsní hráči” Velký reset, odstartovaný přes frau Merkelovou 31. 8. 2015 , dotáhnou do konce.

Jo, a cože se stalo 31.8.2015? Ten den řekla bývalá agentka STASI, soudružka Merkelová, jako reakci na nelegální migraci, toto: Wir shaffen das – my to zvládneme.

Naštěstí do toho anglosionistům hodil Putin vidle. Proto musí vyhrát. Jiná záchrana pro nás před Velkým resetem objektivně vzato není.

Jarda
9. 10. 2022 20:50

Zlatá miliarda, Velký reset, myslel jsem, že už jste vyrostl. Jak může někdo s trochou inteligence věřit takovejm blbinám?

9. 10. 2022 22:04
Odpovědět  Jarda

Myslel? Jste si jistý, že jste schopný toto sloveso naplnit dějem?

Masunta
10. 10. 2022 05:47

Ta nesebekritičnost. Dvojí metr – náročnost a netolerance k ostatním, kteří ti 100% nepřizvukují ? Možná až nadutost svého piplaného ega… Psychopaté prý mají sklon k násilí. Co bys mi udělal mít mě po ruce ? Smutné.Šalom alejchem

Jarda
10. 10. 2022 09:32

Ano, proto těm nesmyslům nevěřím.

Administrátor
P.A.Semi
9. 10. 2022 20:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Migrace je měkčí forma Genocidy !

Samé Lži šíří ta Bestie EU, a Nenávist vůči původnímu obyvatelstvu, které se nechce nechat vyměnit za příchozí…

Migrace do Evropy nikdy nebyla “normální” … Muslimové nás napadli a odráželi jsme je… Černochy dováželi Židé převážně jen do Ameriky, a jen z části na Západ Evropy, ale nikdy ne na Východ, protože tady známe Čerty z Pohádek…

To až když nám vládnou Jidášové, snaží se nás a geny našich předků nahradit za Cizáky, a je naprosto jedno, jestli Legální nebo Nelegální, v každém případě je to Genocida, ztráta genů našich předků…

Miscegenace je Dědičný Hřích, zločin postupné Genocidy…

A my nejen že nemusíme, ale ani nemůžeme pomoci všem miliardám hladovějících lidí, aby si jejich “elita” a přebytky přišly užívat nezasloužený blahobyt v Evropě… Protože oni si svoje Katastrofální Přemnožení nesou sebou, budou mít za pár generací hlad kdekoliv, a jediná otázka je, jestli my s nimi také…

πα½

Jarda
9. 10. 2022 21:14
Odpovědět  P.A.Semi

Vidíte a Putin jim chce pomáhat.

Pavel K
10. 10. 2022 08:34
Odpovědět  P.A.Semi

👍 👍 👍 👍

Jarda
10. 10. 2022 08:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Škoda, že Afričani nemigrují do Ruska, tam je to hodně vylidněné. Pracovní síly by se hodily. Jenomže oni chtějí za lepším, proto cíl EU.

Janaz
11. 10. 2022 09:24
Odpovědět  Jarda

Do Ruska nejdú preto, pretože tam by si na živobytie museli zarobiť a nie hniť na dávkach ako v euhniji, ty sorošova onuca.