blogKrize UKRAJINA

Euthanasie chudých lidí! Nejnovější problém Kyjevského režimu!

Michal Svatoš

Euthanasie chudých lidí! Nejnovější problém Kyjevského režimu! Na Ukrajině nebude dost vody pro všechny Ukrajince, přednost při nouzovém zásobování vodou mají západní globalisté a jejich průmyslové potřeby!

Život obyčejného člověka přestal mít pro západní globalisty jakoukoli cenu. V Kanadě začali letos vážně, na vědecké bázi, uvažovat o zahájení euthanasie chudých lidí! Cílem programu má být záchrana chudáků před utrpením způsobeným bídou, nedostatkem lékařské péče, bezdomovectvím a sociálním vyloučením! Tento mazaný program, jak ušetřit na státních sociálních programech, důchodech a výdajích na veřejné zdravotnictví, genocidou chudých, starých a nemocných, se dosud v dějinách pokusil realizovat pouze Adolf Hitler svou akcí T-4. Nacistická euthanasie vyvolala v Německu ale takový poprask, že 18. srpna 1941 Hitler veřejně v rádiu oznámil ukončení programu T-4!

Obdobně cenní jsou pro dnešní panstvo a úřednictvo i obyčejní Češi a Ukrajinci. Češi jsou cestovkami s tichým svolením státu lifrováni do ohnivého pekla na řeckém Rhodu, protože nikdo za ně nechce zaplatit náklady za požárem zmařenou dovolenou a stornované letenky. Ukrajinci jsou na tom nyní ještě hůře. Na Ukrajině včera došly zásoby vody, a nové nouzové zásobování vodou se řídí jednoduchým pravidlem – potřeby západních globalistů a jejich konglomerací se uspokojují na 100%, potřeby obyčejného domorodého obyvatelstva ze 30%! Když v Česku řádil COVID Babišova vláda finančně miliardami z veřejných dotací zachránila cestovky i aerolinie před krachem. Teď, když zuří požár na Rhodu, má pár obyčejných Čechů smůlu, dovolenou stráví v ohništi, přeci za obyčejné nešťastníky nebude nikdo utrácet! Obdobně na Ukrajině. Místní dědové často a doslova holýma rukama postavili přehrady a továrny. A teď, jejich vnuci nevlastní ani továrny, ale ani nedostanou vodu ze státních přehrad, protože přednost mají noví vlastníci továren, západní globalisté! Na Ukrajině se rýsuje obrovský problém – nedostatek vody způsobený zničením Kachovské přehrady. V dnešní analýze si jej podrobně rozebereme, protože jednou můžeme být bez vody i my. A jak ukazuje kauza Rhodos od současné vlády, se pomoci nedočkáme! 

Dvě krátké, ale důležité zprávy na rozjezd.

  1. Ruská ropa prolomila západní sankce, které její cenu omezily na 60 USD za barel, a nyní se prodává za 66 USD s výhledem na další růst. Analytici věští od podzimu nedostatek černého zlata, způsobený neschopností USA zvýšit dodávky na světový trh, a politikou arabských těžařů, kteří omezili těžbu, aby podpořili ruské zisky! Ukazuje se tak, že společenství BRICS, ke kterému se arabští těžaři hodlají přidat, už funguje a začíná chránit své členy před politikou globalistů. Vzájemná podpora členů této organizace tak nastavuje nepříjemné zrcadlo USA a zemím Západní EU, kteří o ochraně společných zájmů neustále vřeští, ale uplatňují tuto ochranu pouze, když jde o jejich národní zájmy!
  2. Naši analýzu MAP 1730 včera potvrdily renomované washingtonské zdroje, když oznámily, že Rusko už v Číně za stovky milionů dolarů nakoupilo válečné drony, a za další miliardy jiný vojenský materiál, který stačí pro vybavení celé armády! Ukazuje se tak, že v Česku šířené zaručené zprávy, že Čína Rusko nebude podporovat, protože ví, že Rusko na Ukrajině prohraje i s čínskou pomocí, jsou jen zbožným přáním fialových mudrců. Realita je opačná. Ukrajina ani s pomocí Západu nebude schopná Rusko porazit

Když jsme 7. června v MAP 1697 analyzovali, že na jižní Ukrajině dojde koncem letošního roku obyčejná voda. Že nebude nejen pitná voda pro obyvatele velkých měst, ale ani technická voda pro průmyslové podniky, netušili jsme, že Zelenskyj, místo toho, aby s vodou šetřil, jak mu tehdy radili ukrajinští odborníci, zásoby vody bezhlavě za necelé dva měsíce vyplýtval, a že zásoby vody dojdou na Ukrajině už 24. července 2023, a ne až na konci roku!

Ukrajina je životně závislá na zásobách vody, které se v dněperské přehradní kaskádě nahromadí od jara do léta, a vyřazení byť jen jediné přehrady z kaskády má devastující účinky na celé zásobování vodou! (Podrobněji v MAP 1967.)

Včera ukrajinská státní společnost řídící dněperskou přehradní kaskádu oznámila, že hladina vody v kaskádě dosáhla kriticky nízké úrovně 12.05 metru, pouhých 5cm od úrovně, při které již nelze vyrábět elektřinu, a je nutné důrazně omezit zásobování vodou obyvatelstva i průmyslu! Společnost varovala, že od podzimu do zimy tak bude na Ukrajině mimořádně kritická situace v zásobování vodou! Podle Ihora Syroty, šéfa společnosti Ukrohydroenergo, která kaskádu spravuje, došlo vyhozením Kachovské přehrady ke ztrátě zásobování vodou pro Chersonský region ve výši 94 %! Ztráta regionu Dněpropetrovsk představuje 64%. Ztráta regionu Záporoží – 70%. Žádná plnohodnotná alternativa k zásobování vodou pro tyto oblasti podle šéfa Syroty neexistuje, dokud se neobnoví a nenapustí Kachovská přehrada! 

V oblasti Dněpropetrovska je i město Kryvyj Rih, které má 600 tisíc obyvatel a je baštou zbrojního průmyslu Ukrajiny. Kryvyj Rih byl zásobován vodou z Kachovské přehradní nádrže. Zelenskyj po protržení nádrže okamžitě nařídil vybudovat do města Kryvyj Rih náhradní zásobovací potrubí, protože po protržení nádrže musely tamní západní koncerny kvůli nedostatku průmyslové vody přerušit výrobu, na které je ale ukrajinská armáda mimořádně závislá. Společnost Metinvest třeba vyrábí ve městě jak ocel, tak drony, a včera se pochlubila, že je jejich hlavním dodavatelem pro ukrajinskou armádu, a dodala jich už 1500! Směšný počet – oproti ruské výrobě dronů!

Voda pro Kryvyj Rih se z Kachovské nádrže odčerpávala do tzv. Jižní nádrže, kde se skladovala v objemu spotřeby na 2 měsíce. Zelenskyj tuto vodu umožnil odčerpat průmyslovým podnikům, a na vojenskou výrobu, a tak je nyní nádrž prázdná! 

První nové potrubí do města Kryvyj Rih vybudovala indická firma Arcelor Mittal, která vlastní tamní železárny a doly. Voda z tohoto nového potrubí pokrývá 100% potřeb Arceloru, a pouze 30% potřeb obyvatel města. Problémem je, že vodu dopravuje z malé přehrady Крэсовское водохранилище, a ta obsahuje pouze vodu vhodnou k technickému použití! A zřejmě stejně jako voda z řeky Inhulec, která se má také využívat, nebude stačit na celoroční zásobování. Další nové potrubí Ukrajina buduje do Chersonu, Nikopolu i dalších měst, která se ocitla bez vodyNikopol, (100 tisíc obyvatel), dostává třeba jen 40% potřebné vody! Protože povodeň z protržené nádrže vyplavila i hřbitovy, není možné vodu na dolním toku Dněpru nyní používat!

Podle odborníků se nyní přes 1 milion lidí ocitlo bez vody, a podle ředitele Syroty, není bez obnovení Kachovské přehradní nádrže n Dněpru situace řešitelná!!  To znamená, že pokud si vyhodil nádrž Zelenskyj, je blázen, a podřezal si vlastní větev. Pokud ji vyhodil do vzduchu Putin, je s podivem, že nevyhodil i další přehrady na Dněpru, protože tím by zničil celý ukrajinský průmysl, kterému by došla voda, a i obyvatelé velkých měst by neměli vodu, bez které se žádný tvor na této planetě neobejde! Logicky z toho plyne, nejpravděpodobnější závěr, že přehrada se nejspíš protrhla sama v důsledku bojů. Ačkoli mezi politiky je hodně bláznů, a padouchů, že?!
https://www.michalapetr.com/

sdíletj na

22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
25. 7. 2023 09:49

U nás by měl být přerušenej přívod vody do všech vládních budov. Aby se politici utopili ve vlastních sračkách.

Helena
25. 7. 2023 09:50

Ukradinci by si měli uvědomit, že Zelenský je původcem totálního zničení ukradiny. Nechal američany a angličany nasáčkovat na ukradinu i s vojenským šrotem, už několik let tam naváželi zbraně a vojáky přímo k ruským hranicím a taky rovnou z Afghánistánu. Zabíjeli obyvatele Donbasu.
Kdyby za vaším plotem byla zbrojnice a střelnice a zabíjeli by vám psa, slepice a lovili i vás, asi by se vám to taky nelíbilo. Takže se Rusům nelze divit.
Teď je ukradina totálně zničená, bez vody, bez energií, bez silnic, bez železnic, na úrodné – dnes zamořené půdě radiací a chemií – leží americké nášlapné miny a kazetová munice je rozesetá po městech i okolí. V tomto ukradinském pravěku nikdo nic investovat nebude – nedostanou tam žádnou techniku, ani odborníky, kteří by se báli šlápnout na zem, aby jim to neutrhlo nohu.
Dobře si to všichni promyslete-co nás čeká, protože – kam noha angloameričana šlápne – tam zůstane jen zmar, bída, smrt, zdevastovaná krajina = “obranná smlouva s USA”…

Standa
25. 7. 2023 12:01
Odpovědět  Helena

Ovšem Fialka se jménem Česka zavázal
a) rekonstruhhovat Luhaskou oblast…po vítězné válce…zřejmě
b)ručit za dluh Ukrajiny.

Helena
25. 7. 2023 12:42
Odpovědět  Standa

To jsou jen a jen SIGNÁLY :), rekonstrukce Ukrajiny bude jen papírová, ale námi tvrdě zaplacená !! Nikdo tam nic budovat nebude, leda by byl totální blázen a sebevrah. Ukradina bude ještě víc zkorumpovaná, mafie bude ještě větší a k tomu všude poházené výbušniny a mrtvoly. Bez energií, vody, bez silnic, železnic, zamořeno radiací a chemií. Vy byste tam svoji firmu poslal něco budovat? A jel byste tam pracovat, stravovat se tam, prostě tam žít? Ty naše prachy jako na obnovu ukradiny půjdou mafii ukr i usa.

Aleš
25. 7. 2023 09:52

“Pokrokový” Západ na který chce podporovatel fašismu banderismu Fiala patřit. Euthanasie chudých …, kdo bude dal ? Opozice ?

zuza
25. 7. 2023 10:03

tie problémy s vodou sú hlavne na ruskom území, takže by už konečne mali Rusi trochu pohnúť s tou ofenzívou, nech to utrpenie ľudí skončí.

Teuton
25. 7. 2023 10:28

Dobře to Ukrošvábům řekl bulharský prezident : ” Vy válčíte, my to všechno platíme.” Tady v ČR hrozí státnímu rozpočtu obrovský průser, protože Fialova vláda rozdává Ukrošvábům desítky a desítky miliard, které chce pak vyrazit z nás.

Pavel K
25. 7. 2023 10:33
Odpovědět  Teuton

Já si myslím že už to dávno platíme, ty ceny potravin a energií a vůbec všeho to je síla. No a nesmíme zapomenout na dividendy co odtékají z ČR. Mají nás za dojné Mirky.

Helena
25. 7. 2023 10:35
Odpovědět  Teuton

Ty naše miliardy, co jim tam Pyjala a jeho mafie posílá, už nikdy nikdo neuvidí. Skončí to tu krachem, taková eutanazie ve větším měřítku. Aspoń nebudou mít amíci s tou devastací moc práce.

Skeletor
25. 7. 2023 11:28
Odpovědět  Helena

Toť vše pravda, ovšem není to jen Fijalenkova vina, hlavní vinu na tom má celý národ, jelikož mu to rozdávání umožňuje. Kdyby to národ neschvaloval, tak už by Fijaleno a celá ta pětidemolice stáli u zdi za vlastizradu, takže buďte objektivní.

Pavel z Moravy
25. 7. 2023 12:29
Odpovědět  Skeletor

Nemáme tady k tomu materiál, aby se něco událo. Nelžeme si do kapsy.

Standa
25. 7. 2023 13:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

To je těžké. Materiál by byl a bude ho více, ale, co s ním?100 000 lidí na Václaváku bylo odsouzeno ignorací pětikolky do zapomnění.Nedělá si z toho nic, nic se nestalo, jedeme dál. Měnit není co.Neuvěřitelná drzost.Prý ,, všichni byli proruruští trolové”..
Dokud se národ nesjednotí nemůžeme čekat změnu. Odborové svazy se hádají, gen. stávka nebude. Postaví proti sobě lékaře -sestry,státní zaměstnace proti soukromým,učitele proti zaměstnancům ve školství atd.
Kdo by to koordinoval..toho denunciují, ponižují , zesměšnují, kriminalizují.

Pavel K
25. 7. 2023 14:02
Odpovědět  Pavel z Moravy

Dá se říci že ano a máš “taky” pravdu, ale to nás nevyviňuje ze špatného hospodaření státu. Měli bychom si rozlít čistého vínka, protože při splácení tohle nikoho zajímat nebude. Séřu tě co, já vím, už toho nechám slibuji, to bylo naposled.

Pavel z Moravy
25. 7. 2023 15:47
Odpovědět  Pavel K

Pavlíku kamaráde, nesejříš mne vůbec, každý máme na to trochu jiný názor. Do ulic by totiž muselo vyrazit alespoň 3 miliony lidu. Pořád by to bylo něco pouze přes 30% národa. Odečti děcka školou povinná a nějaké nemohoucí staré lidi a stejně by ti mělo zbýt alespoň 7 milionů lidí. Vždyť to vidím kolem sebe, té většině je úplně šumafuk co se tady děje. 100,200,300 tisíc lidí to je pro ně nic. Je to jak to říká Sizok, 93 % je tu nemyslících, abych neurážel. Tak to prostě je. Jak on říká, že to vnitřně přijal, já už nyní také. Tady se to úplně zhroutí, inflačně nám zničí všechny zbývající čmrdlíky co máme. Jak říká paní Helena, oškubou nás kompletně a přeformátovanci to stvrdí potleskem.

Pavel K
25. 7. 2023 20:52
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já si myslím, že kdyby jsem vlítli Wágnervci spousta chlapů se přidá a nemuselo by jich být 3 miliony, to určitě ne. Tady by to dalo do latě dobře jeden milión organizovaných vlastenců. To by se molo dát dohromady. A ti tvoji přeformátovci nestačí měnit trenky, ti jsou teď silní s pětikolkou v zádech. Ale až půjde tlustý do tenkého, budou plakat, že byli pomíleni.

Pavel K
25. 7. 2023 14:04
Odpovědět  Skeletor

Pane kolego napsal jste přesně TO, co tu já už dlouho píšu, je vidět, že to s těmi procenty nebude tak horké. Oni se najdou. 🤣🤣🤣🤣🙋‍♂️

Pavel z Moravy
25. 7. 2023 12:27
Odpovědět  Helena

Tak to je ten pravý kapitalistický neoliberální systém totálně duševně vyprázdněných jedinců, které si globál vychoval a teď je používá. Zde už je dávno vymalováno, jenže většina o tom ještě neví. Je to jako v tom francouzském filmu s Auteilem, když si popěvoval, je zadaná, je zadaná, ale ještě o tom neví. Tady to bude panečku řacha. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam.

Standa
25. 7. 2023 11:59

Byl jsem ráno poněkud v šoku. ,, Ohnivé peklo”.Lipavský prohlásil, že Zamini nemá důvod pomáhat tůůůristům ,že jsou od toho cestovky že,, kdo chtěl odletět už odletěl”. Cestovky na ostrov lifrují další turisty. Ráno na letišti brečela nějaká mamina , že tam nechce, ale že jí cestovka odmítla posunout termín i destinaci. Bez náhrady , takže musí. 2 děti.
Zajímavé je , že generální ředitel hasičů Česka prohlásil, že požár je pod úplnou kontrolou.
Generální ředitel hasičů Řecka včera zároven prohlásil, že požár se vymkl konrole a že silný vítr žene požár na sever ostrova-kam cestovky posílají nové turisty , jako do bezpečné enklávy.

Vladimír
25. 7. 2023 15:39
Odpovědět  Standa

Musí do moře, tam za nimi požár nemůže! :-)))) Já bych tedy těch pár tisíc asi raději oželel.

unor 2022
25. 7. 2023 12:15

Jen diky Ukrajine a jejimu lidu nestojime na prvni pricce hlouposti narodu.
Tak alespon za neco patri ukrajinskemu lidu podekovani.

Vladimír
25. 7. 2023 15:36

Hráz Kachovky se nejspíš protrhla díky dlouhodobému ostřelování ze strany Ukrajinců. Jeden Himars sice nic neudělá, ale po roce… I když, banderovcům by jistě stačilo, že tím zkomplikují zásobování Krymu.

Jaris
26. 7. 2023 09:40

Chteli Ukrousi znicit Kachovku? Chteli! Tak at ted nebreci. Kdo chce kam, pomozme mu tam. Bohuzel i Rusko bude mit v te oblasti potize s nedostatkem vody.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$