blognezařazené

“Elita” pro sebe požaduje “Covidovou amnestii”

Autor: OBLADA

Bohužel pro Klause Schwaba a jeho spolupracovníky poslední dva roky nešly podle plánu. Ve skutečnosti byly pro globalisty katastrofou. Lidé po celém světě se pomalu, ale jistě probouzejí k pravdě o ďábelských plánech v zákulisí.

Nedávno se Schwab otevřeně chlubil, že Světové ekonomické fórum a jeho globalističtí partneři jsou blízko k vytvoření úplné kontroly nad lidstvem do roku 2030.

Světová elita se však nyní cítí nepříjemně.

Profesor newyorské univerzity Scott Galloway, který během pandemie tlačil na vlády, aby zavedly přísná blokovací opatření, nyní prosí veřejnost o odpuštění. Řekl, že drakonická pravidla jsou „zlá a zbytečná“.

Profesor na univerzitě financované WEF přiznal své hříchy během panelové diskuse Billa Mahera, kde veřejně uznal, že se mýlil, když stál na straně globalistů.

Zatímco se svět stále probouzí ke zločinům globalistické elity a nálada veřejnosti proti nim roste, elita propaguje myšlenku „amnestie Covida“ pro osoby s rozhodovací pravomocí, kteří zničili miliony životů v drakonických karanténách. , nasazování roušek dětem a barbarské nařízení očkování.

Tváří v tvář hromadícím se důkazům o nedbalosti a přímé kriminalitě „elity“ zveřejnil Atlantic článek, ve kterém navrhuje amnestii pro Fauciho, Gatese, Bidena a další a zakazuje jejich stíhání.

Tím, že je však zbavíme odpovědnosti, odsuzujeme lidstvo k novým nebezpečným experimentům. Nejde jen o to, že WEF vyzval vlády, aby pod záminkou záchrany planety urychleně snížily populaci o 86 % a poskytly globalistické elitě vyšší životní úroveň.

Podle zástupce WEF Dennise Meadowse lze rozsáhlého vylidňování dosáhnout „mírově“. K tomu je třeba vymýt lidstvu mozek, aby se vyrovnalo se svým osudem.

Meadows je dlouholetým vůdcem globalistického myšlení a jedním z autorů knihy Římského klubu z roku 1972 o vylidňování, Hranice růstu.

Komentář autora: soudě podle počtu životů ztracených v důsledku karantény a nuceného očkování lidé pravděpodobně neodpustí iniciátorům a pachatelům teroru Covid.

Glosa překladatele:

Já vám dám jednu hádanku: Co je to. Nehýbe se to, nejí to, nerozmnožuje se to a nic nevylučuje. Co je to?

Wikipedie: Virus (z lat. „virus“ – jed) je drobný vnitrobuněčný cizopasník nacházející se na pomezí mezi živým a neživým. Patří mezi tzv. nebuněčné organismy a svou stavbou se od buněk dramaticky liší. „Tělo“ virů je tvořeno tzv. virovou částicí, která je složena především z bílkovin a nukleových kyselin. Pro viry je charakteristické, že nerostou, nedělí se a ani nejsou schopné vyrábět (bez cizí pomoci) energii či vytvářet vlastní bílkoviny. Obvykle jsou také mnohem menší než třeba bakteriální buňky (nemluvě o lidských buňkách).

https://cs.wikipedia.org/wiki/Virus
https://cont.ws/@fruct/2675929

Překlad Peter 008

sdíletj na

34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
15. 11. 2023 19:39

Covidoví jurodivci jsou koukám všude. Covidem otravují lidi, kteří chtějí číst alternativní články.

Pavel z Moravy
15. 11. 2023 19:52
Odpovědět  Jana Kunšteková

A co je na tom článku špatného. Prostě nám překladatel říká, že covidová bestie chce získat amnestii.

ali-baba
15. 11. 2023 20:50
Odpovědět  Pavel z Moravy

Zbytocne sa tu vsetci rozculujete, kym nebude v Cechach a aj na Slovensku iny system, nez je teraz, vobec ale vobec nic sa k lepsiemu nezmeni ! Ani ked sa na tie sluby slevenskym politikom podarilo zase oblbnut a ludia ich zvolili. A teraz? Skutek utek, tvaria sa ze ano bude lepsie a podobne calamady, znizovanie urokov spodobne, na ktore nemaju absolutne ziadny dosah ! Jedine, ze by mal slovensky premier niekde vlastnu banku, ale aj tu majundosah ininludia….vieme ktori, ze?! Takze bratia Cesi dobre si rozmyslite, co a ako urobite, lebo takto to pre nas, plebs nie je nic dobre!

JoFa
15. 11. 2023 21:08
Odpovědět  ali-baba

Ali, asi máš aj nočnú. Uvedom si, že aspoň tvoj prvý komentár, by mohol byť k veci. Elita a globalisti!!!!
Tieto frázy ti tu ten na koho reaguješ vysolí na dve strany. Ako Slovák ťa vyzývam, skús niečo duchaplnejšie, konkrétnejšie, nech sa za teba nehanbím.
Čo keby si dal niečo o predchádzajúcej vláde a o prezidentke, nech vieme ako si orientovaný.

Janaz
15. 11. 2023 23:25
Odpovědět  ali-baba

Ty všadebol a všetko videl a figu vedel, koľko je pri moci nová vláda? Cca 2 týždne? A že ešte nebolo ani schválené PVV na prvej schôdzi parlamentu? Fakty takých ako ty nevyrušujú, evidentne ideš na prvej signálnej.

Gales
16. 11. 2023 09:29
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jenom kalí vodu.Teď to budou zkoušet s WHO. Pomocí nich nás legálně budou ničit.

M.Š.
15. 11. 2023 20:36
Odpovědět  Jana Kunšteková

Genocida je hrdelní zločin…..což covid zajisté byl.

Nadia369
15. 11. 2023 21:11
Odpovědět  Jana Kunšteková

Pro me je tento clanek dulezity dilek do mozaiky celkoveho obrazu, ktery by kazdy clovek mel mit moznost videt. Nevidim nic otravneho, naopak obsahuje dulezite informace pro ty, kteri chteji vedet. Pokud vas toto otravuje, mozna by jste se nemela zdrzovat a poohlednout se po jinem druhu alternativy, ktera vas oslovi.Preji hodne stesti.

JoFa
15. 11. 2023 21:20
Odpovědět  Nadia369

Čo je jurodivec? Ten jej komentár má neurčitý význam.Viete aký to je?

Nadia369
15. 11. 2023 23:22
Odpovědět  JoFa

Ano vim. Slovo jurodivy se v rusku pouzivalo pro lidi hlasajici nejakou viru nebo dogma.Taky ale pro slaboduche nebo necim posedle . U nas by mohlo odpovidat prislovi “Blahoslaveni chudi duchem”. Ale jak se urcite vsichni shodneme Peter008 neni ani jedno z toho. Naopak jeho clanky jsou znamkou inteligence a zdraveho pohledu na svet ve kterem zijeme.

JoFa
16. 11. 2023 07:48
Odpovědět  Nadia369

Ďakujem všetkým za vysvetlenie a teraz si prečítajte moju verziu jej výroku:
“Covidoví globalisti sú všade, Covidom ktorý stvorili obťažujú ľudí, ktorí chcú čítať alternatívu.” a ďalšia možnosť :
“Covidoví jurodivci jsou koukám všude. Covidem otravují / v zmysle tráviť-otráviť/ lidi, kteří chtějí číst alternativní články.”
Tento výrok si zaslúži opovrhnutie? Za čo?

JoFa
16. 11. 2023 08:02
Odpovědět  JoFa

Ešte jednu dôkežitú vec, Jana Kunšteková je autorkou článku a prekladu nedávno tu uverejneného https://www.pokec24.cz/nezarazene/palestinians-lives-do-not-matter/,
Akú logiku má jej výrok vo vašom ponímaní, ak preberá a píše takéto články?

JoFa
16. 11. 2023 08:06
Odpovědět  JoFa

Ste tu väčšina ako vrany, ktoré všetky sadnú na hov.no a pritom hneď vedla majú rohlík.

Nadia369
16. 11. 2023 13:17
Odpovědět  JoFa
  1. Myslim, ze jsem pochopila dobre co bylo napsano. A jak vidno nejen ja. Pokud pani autorka mela na mysli neco jineho, mela to napsay mene “filosoficky” 2. Co se tyka vasi “verzie jej vyroku” tady uz smysl nenachazim vubec. Takze timto koncim tuto debatu.
Janaz
15. 11. 2023 23:26
Odpovědět  JoFa

Výzbam je asi taký: ľudia, zabudnite a najmä nás nesúďte.

Putinovec
16. 11. 2023 07:03
Odpovědět  JoFa

Jurodivý člověk má požehnání Shora a přestože jeho počínání pro ostatní , kteří nemají jeho možnosti Prozřetelnosti , působí jako počínání nesvéprávného , tak jeho činnost v určitý čas přinese hotové ovoce .
Jurodivý člověk je jedním z nejlepších kádrů Národní spásy . Při své činnosti vymete části zatuchlého systému .

katango
16. 11. 2023 11:19
Odpovědět  Putinovec

Jurodivý si jen myslí, že má požehnání Shora.

Janaz
15. 11. 2023 23:22
Odpovědět  Jana Kunšteková

Presne také existencie ako ty umožnili celý ten teror a zabíjanie.A nie, žiadne zabudnutie či nebodaj odpustenie, neteš sa! Budete sa zodpovedať!

jiří
15. 11. 2023 19:47

Exozomy jsou zcela k nerozeznání od toho, co virologové nazývají “viry”. Exozomy fungují takto: řekněme, že se máme špatně vyživovaný organismus, pak ho vystavíme běžnému toxinu z prostředí. Zasažené tkáně a buňky začnou tyto jedy produkovat, balit a vylučovat ve formě exozomů. Tímto způsobem se buňky a tkáně zbavují látek, které by jim mohly velmi uškodit. Čím větší je vystavení toxickým útokům, tím více exozomů se vytvoří. Studie ukázaly, že pokud buňkám nějakým způsobem zabráníme v produkci a vylučování těchto exozomů, pak buňky a tkáně, vlastně celý organismus, dopadnou hůře. Tento výzkum ukazuje, že produkce a vylučování exozomů je klíčovou detoxikační funkcí všech buněk a tkání.
https://www.matrix-2001.cz/clanek/pravda-o-nakaze-zkoumani-teorii-o-tom-jak-se-siri-nemoci-12512
Jak a kde vznikají “viry”
https://odysee.com/@daadulka:5/virotologicka-cirkev:1?r=4QCyxXN9w1ZRWDjZU2vWWfPqR5jGhhiA

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
16. 11. 2023 20:47
Odpovědět  jiří

Přečtěte si o kus dále mou poznámku o “Damage Control“…

Právě proto, že šíříte (kolektivně) bludy o neexistenci virů, k žádnému potrestání pachatelů Covid nedojde, protože se jim podařilo opozici rozdělit: významnou část “Aktivistů” nechali šířit tyhle Bludy o Exozomech, kterým se inteligentní Odborníci jen vysmějí, protože to jsou evidentní bludy, takže se Opozice nemůže spojit proti Pachatelům…

Přemýšlejte nad známým rčením: It’s easier to fool people than to convince them that they have been fooled
Pokuste se pochopit, jak je to právě o vás…

πα½

Trubkar
17. 11. 2023 09:10
Odpovědět  jiří

to co pises bolo zamerne vymyslene, aby sa ludom krajsie klamalo:
– najprv skumal blbec Pasteur besnotu, pouzil slovo (latina) virus pre neznamy jed a skusal tzv injekcie;
– rockefelerova kriminalna alopatia pre svoj zisk, zacala zavadzat ziskove a zdravie poskodzujuce vacci (kolko MUDr primitivou spolupracovala na Covid kriminale a kolko pediatrickych svíñ/vrahov denne opichava deticky; jako stat obmedzuje neopichane deticky do skolok…)
– kedze sa potrebovali vede kejsie opriet o vacci agendu, casom vymysleli vylepsenu pricinu, co su tvoje zavadzajuce: exozomy;

Laskavo nemiesaj dojmy s realitou a tym je : loz/podvod celeho zmyslu alopatie. Alopatia je zlocin schvaleny statom a tolerovana bezmozgovou policiou: imunologia, dermatologia (napr ekzem z prekyslenia), vakcinologia, virologia, karcinologia, ….

A pre mudrcov, dohladajte si od Dr. Robert S. Morse co je to flu tzv chripka, je to detox (odkyselenie, odhlienovanie) tela startnuta alkalickym chladom…

JoFa
15. 11. 2023 19:52

“Elitáři všech zemí, vyližte si pr.del.” – nezabúdame!

JoFa
15. 11. 2023 20:10
Odpovědět  JoFa

Mňa Covid nebolel ale čo títo:
https://www.infovojna.bz/embed/y78gyUvh99wjSbhg

JoFa
15. 11. 2023 20:46
Odpovědět  JoFa

Niečo zo Slovenska-psychopati sú na celom svete a o tom už dávno hovoril MUDr. Koukolík. Keď verejný činiteľ niečo verejne sľubi a nikto ho zato nestíha !!!
https://www.infovojna.bz/article/video-psychopat-matovic-chytil-opat-v-parlamente-rapel-pred-zivym-vstupom-hrubo-nadaval-poslancovi-smeru-mazgutovi

sergej
15. 11. 2023 21:14

Nakukat

Jaris
16. 11. 2023 00:36

Ja bych tem zidackym spratkum dala amnestii na kandelabrech. (Obama je po matce zid)

Administrátor
P.A.Semi
16. 11. 2023 20:54
Odpovědět  Jaris

To se vám to z Austrálie nadává… Tohle se tady v Evropě nesmí…!

A ovšem – vy nebo my stejně nedosáhneme na ten Sanhedrin, který to naplánoval, a leda na různé menší vykonavatele… Jenže oni do toho zapletli kde-koho, z kde-koho udělali fízla a drába, kdo jim jako kolaboranti pomáhali s tím pokusem o genocidu, třeba tím, že vynucovali roušky a QR certifikáty na vydírání spoluobčanů… Jenže my je nemůžeme všechny odsoudit, že byli idioti, a do posledního strážníka a prodavačky je někde zavřít nebo “oběsit”… Ostatně – kdo by je vedl do vězení, když většina silových složek jsou také viníci?

A protože do toho namočili skoro všechny a udělali z nich Užitečné Idioty, tak teď o tom nikdo radši nechce mluvit a nejradši by všichni zapomněli, ale to je významná chyba, protože proto se to pak vrátí v dalším kole, když to předchozí jim prošlo…

Nezapomínejme ! A bděme ! Ale Pomsta nikam nevede, je potřeba Ponaučení … !

πα½

Frank1
16. 11. 2023 09:08

Ja vam dam amnestii, vy smejdi!

Spam Janka
16. 11. 2023 13:51
Odpovědět  Frank1

Keby sa im naozaj darilo, tak by sa nebali a o ziadnu amnestiu neziadali

Jura S
16. 11. 2023 14:52

Sekerou do hlavy, jestli nějaká “pětikulčí euroswině” mi bude diktovat další dávku- asi tentokrát již smrtelnou “pfizerholokaust medicine” …. my 55+ a po dvou dávkách jdou do prdele klouby, imunita… nesčetně sousedů hodilo brko… genocida…

Administrátor
P.A.Semi
16. 11. 2023 20:28

Dle poznámky překladatele – takhle přesně funguje damage control u podobných false-flag operací…

Jako třeba u 9/11 – když spoustě lidí začlo docházet, že to spáchali Židi, tak vytasili Alexe Jonese s hlasitou kampaní “911 was an inside job” – že to prý spáchala Americká vláda, na odvedení pozornosti na falešný cíl… Nyní Ovce věří, že to spáchali Arabové, Rebelové jsou sjednoceni za AJ, že to spáchala US vláda, a jen cca 10% lidí ví, že 911 spáchal Israel a Mossad…

A tak když se u Covidu provalilo, že ten virus je umělý a má vložené kousky DNA z viru Aidsu, tak spustili kampaň “viry neexistují”, nejdřív s placenými “novináři” a bloggery, a pak se toho chytla většina méně inteligentních “Rebelů” a šíří tu totální hovadinu, že žádné viry neexistují, protože se prý nedají “izolovat”… A tedy Rebelové nešíří tu správnou tezi, že ten virus je umělý a KDO ho tedy vyrobil, a Ovce dál věří Propagandě, a Odborníci se správně vysmívají Rebelům, že šíří totální bludy, takže nám pak nevěří nic…

Ideální ukázka Damage Control

πα½

Administrátor
P.A.Semi
16. 11. 2023 20:38
Odpovědět  P.A.Semi

S izolováním virů – třeba srnku v lese nemusím “izolovat” do ohrádky, abych věděl, že tam je, když ji občas vidím a často vidím okousané listy a bobky na zemi… Ale přijde kverulant a řekne – žádná srnka tam není, nebo ji zkus izolovat z lesa do ohrádky !

Mám talíř polévky a druhý je s polévkou plnou pepře a pálí. Říkám, že ten pepř v té polévce pálí… Ale kverulant řekne, že žádný pepř nepálí, to se vylučuje z té polévky samo od sebe…
Zkus to “Izolovat”, ať ověříme, že právě tohle v té polévce pálí, ale máš na to jen lešenářskou trubku a kladivo, žádné jemnější nástroje bohužel nemáš… Vidíš, a našli se šarlatáni, kteří tvrdí, jak izolovali pepř z polévky lešenářskou trubkou a kladivem, ale byl to podvod, a tedy je to celé podvod a pepř v polévce nepálí !

Nebo jsem měl na chatě myši – spousta bobků a okousané papíry, ale žádnou jsem dlouho nemohl “izolovat”…

Podobně v medicíně – jsou zdravé buňky a jsou nemocné buňky obsypané “pepřem” virů, ten se dá i vyfotit, ale nedá se dost dobře “izolovat”… Zato ale máme tisíce případů, kdy “pepřovaté” buňky chřadnou a jsou nemocné, a velmi dobře se poznají od těch zdravých…

Pak se vám znalí vysmějou za naivitu…

πα½

Trubkar
16. 11. 2023 20:33

prekladatel je iluzionista ak veri v existenciu virov…
doverovat Wiki je na nobelovku za blbost

Administrátor
P.A.Semi
19. 11. 2023 09:23
Odpovědět  Trubkar

Pomatenci šíří bludy o neexistenci virů, je to na nobelovku pro CIA za úspěšnou dezinformační kampaň, kterou rozložili opozici…

πα½