„Došlo na má slova. Řeknu vše.“ Babiš vytáhl na Fialu

ze sítí

„A teď to nejhorší. …Představte si, že došlo na moje slova, nakonec jsem měl pravdu. 16. února 2022 se ministr hospodářství slovenské vlády Sulík potkal se slovenskými elektrárnami a donutil je podepsat memorandum, že maximální cena za odběr elektřiny na megawatt na Slovensku je 1500 Kč. Já jsem k tomu 18. 2. vyzval pana Síkelu. Vláda říkala, že je to blbost, že to zpochybňovali. A teď je to pravda. Skutečně Slováci budou mít 1500 Kč za megawatt a my budeme mít 6000 korun. Neuvěřitelné. Proč mají Češi platit čtyřikrát víc než Slováci? No protože máme neschopnou vládu, která odmítala stropovat, říkali, že je to populistické, a která vůbec nepochopila, na co má ten ČEZ. Mohla vykoupit minoritáře, rozdělit nerozdělený zisk 150 miliard, zinkasovat tento rok, který bude pekelný, 80 miliard, a možná příští rok bude mít ČEZ 200 miliard, a mohla zastropovat ceny elektřiny na 1500 korunách. Tak, jak to udělal Macron ve Francii, tam je EDF, to je český ČEZ. A proto má i nejnižší inflaci. Naše vláda, já neříkám, že je to Fialova drahota, ale je to jejich neschopnost srazit inflaci tímhle opatřením. Takže Slováci to mají, a my zase jsme za blbce. Protože tahle vláda nejenomže je neschopná, ale kašle na lidi,“ zmínil Babiš, že podle statistik máme údajně nejdražší elektřinu v Evropské unii, a přitom ji vyrábíme snad nejlevněji, a ještě ji exportujeme. 

„Tak to je fakt už neuvěřitelné. To je největší problém všech občanů České republiky, všech zaměstnavatelů, všech živnostníků, všech podnikatelů. Drahé energie, které skutečně negativně dopadají na naše firmy, které nebudou konkurenceschopné. Protože když máme nejdražší energie a ještě k tomu kvůli ČNB nejvyšší základní sazby sedm procent na rozdíl od eurozóny, tak fakt to je smrtelný koktejl, který velice negativně dopadá na všechny občany České republiky. Rodinám na Slovensku elektřina vůbec nezdraží. Slyšíte to? Vůbec nezdraží. 1500 Kč, jak jsem vyzýval vládu, Síkelu a Fialu v únoru. 1500. A my máme šest tisíc. Čtyřikrát víc. O 400 % víc. A plyn zdraží jenom o 15 %. Tady je to na papíře. Premiér Heger to oznámil. A kdyby vláda nezasáhla, tak by se navýšila ta cena lidem o 380 %,“ sdělil dále Babiš.

„A prosím vás, přestaňte už lhát, že by to stálo něco rozpočet. Ne, zastropování elektřiny by nestálo vůbec nic, ale to byste museli trošku přemýšlet a jít v ČEZ za panem Šnobrem a spol. a říct mu: ‚Hele, my chceme 100 % ČEZ, my vás vykoupíme, pojďte se domluvit na tý ceně, jak to udělal Elon Musk na Twitteru, a rozdělíme 150 miliard, vy si z toho vezmete 40 a domluva.‘ A ČEZ bude znovu 100% v rukou státu. Ano, děkujeme ODS za kuponku, že všechno zničili, rozprodali, všechno je pryč. To je jediné, co nám tady zůstalo. A potom můžete samozřejmě dávat pořádné ceny pro lidi, a celý ten zisk 2022 a 2023 by byl státu. Ale na to by musel být ve vládě někdo, kdo něčemu rozumí. Zatím se tato vláda neshodla ani na složení dozorčí rady. Dobře slyšíte, ani ta koryta si nedokázali rozdělit, kdo tam bude sedět,“ zmínil Babiš.

Dále přinesl i okénko někdejší ministryně financí Aleny Schillerové, jež podle něj přináší jen špatné zprávy. Například o poklesu reálných mezd. Řeč byla i o novele služebního zákona. „Já souhlasím s tím, že státní tajemníci měli neuvěřitelnou moc, nebo mají, víc než ministr. A to jsme my chtěli změnit, aby ten ministr mohl mít nějakou kompetenci. Ale to, co dělá tato vláda, dělá novelu zákona o státní službě, aby mohli vytvořit další místa pro jejich spolustraníky, další koryta. Vzpomeňte si, pan ministr školství má šestnáct poradců. Já jako premiér jsem měl sedm nebo osm,“ poznamenal Babiš. 

sdíletj na

3.9 15 hlasy
Ohodnotit příspěvek
104 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sergej
5. 12. 2022 11:23

Vše je v módu vexláků, skořápkářů – pindos kupčíků a penězoměnců. A sklízíme jejich ho.noty.

janle57
5. 12. 2022 16:16
Odpovědět  sergej

Gauleiter Babiš a jeho Bratrstvo kočičičí pracky jsou Ti poslední,kteří mají k energiím
něco žvanit,je to ve přesně ve stylu já nic,já muzikant,Lipskou burzu schvaloval,
Makrele léta poctivě pucoval boty a přejmenovat českou hymnu na Deutchland
Deutchland über alles už chudák jeden nestihnul.

Boomer
5. 12. 2022 16:22
Odpovědět  janle57

.. takže vše, co je v článku uvedeno, je lež? Nebo se pokoušíte zatáhnout diskusi jinam?

Boomer
5. 12. 2022 19:52
Odpovědět  Boomer

.. pěkné fotky, ale odpověď na moji otázku to není. Takže odbočka..

KarelDar
5. 12. 2022 20:12
Odpovědět  Boomer

V článku toho hodně o Babišovi chybí. Třeba ta Lipská burza, a další jeho vylomeniny, včetně obrátky o 180 st. v politice, stejně jako slavný Zeman. Babiš má příliš másla na hlavě a k ideálu hodně daleko.

Boomer
5. 12. 2022 20:35
Odpovědět  KarelDar

.. tak konkrétně Lipská burza je dílem kolektivního rozhodnutí vlády Topolánka, ale první obchody našich výrobců elektřiny jsou už z roku 2003. Až později ČR přistoupila ke všem dohodám při vstupu do EU, který byl schválen PS a Senátem a podepsán Klausem a Špidlou.
Zrušení naší účasti v tomto kšeftu pro blbouny není v kompetenci rozhodnutí jednoho člena vlády, byť by byl jejím předsedou!
Babiše za ideál nemám, ale čekal jsem a stále marně čekám konkrétní odpověď na konkrétní otázku.. jsou v článku nějaké lži? ANO/NE.. případně které.

Jinak jde pouze o argumentaci ve stylu A u vás zase bijete černochy!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
5. 12. 2022 21:32
Odpovědět  Boomer

Kecy v klecy. Vláda mu žrala z ruky, kdyby chtěl protlačí to.
Lži? Si z nás děláte pr-del, nebo nás máte za idioty? Tady nejde o to, kdo nás na ni dostal, když to bylo výhodné, ale o to, kdo v ní setrval, když už to výhodné nebylo!
Když napíšu že Hitler konečně prosadil jízdu vpravo, zavedl u nás mateřské školky a měl rád zvířátka, přičemž opominu koncentráky, bude to mít o něm stejnou vypovídající hodnotu, jako tento článek o Burešovi! Ano, nebo ne?
P.S. Zkuste si manipulaci trénovat jinde.

Boomer
6. 12. 2022 19:54

.. takže další okecávač, co semele bábu s nůší, dědkem a motykou, jen aby se vyhnul konkrétní odpovědi na konkrétní otázku.

Nepokoušejte se srovnávat význam vašich pochybných i chybných tvrzení s významem obsahu článku, ke kterému je vedena diskuse.. s Hitlerovými počiny jste značně vedle, pravostranný provoz byl zaváděn už před vpádem německé branné moci a první školka v Čechách vznikla ještě před Hitlerovým početím, ve třicátých letech už u nás bylo ročně cca.2500 dětí ve školkách.
Se mi zdá, že vaše historické i jiné vědomosti pocházejí ponejvíce z časopisu Epocha..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Václav
6. 12. 2022 00:14
Odpovědět  KarelDar

To chceš srovnávat tady gaunery s Babišem,to už hraničí s nepříčetností ! Babiš sice není svatej,ale alespoň ví o čem mluví. Současná vláda,to je jednoduše tragédie !!

Milan ze Zahrady Čech
6. 12. 2022 08:26
Odpovědět  Václav

Myslím, že to bylo adresováno mě. Srovnání je namístě, protože jsem srovnával dva gaunery. Jeden nechal zbudovat koncentráky a oběti v nich trávil, druhý nás do něj zavřel a oběti vakcinoval – lockdowny a vakcinace. Přičemž první gauner chtěl svůj národ zachránit a povznést, druhý nechat rozpliznout v euronárodu a vyzmizíkovat. Nevidět to hraničí s hloupostí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
6. 12. 2022 12:49

👍 👍 👍 👍 👍
Jedno hnízdo zla!!!

Pavel K
5. 12. 2022 16:49
Odpovědět  sergej

👍 👍 👍 👍 👍
Ale zase máme přehled, jak se místní roznožky vyvalují někde u móře a kdo kde bude trávit Vánoce v Karibiku a jiné exotické destinaci. Není to povzbuzující pro zdejší lid, když se člověk chystá o víkendu do kolbenky na noční. Já vííím měli se více učit a všichni by pak mohli dělat herce, moderátory, zpěváky, manažery, ředitele, poslance a jiné potřebné věci pro rozvoj této společnosti. Na dřinu bychom dovezli otroky. Blbý to národ. 👎 👎 🤦‍♂️ 💩 💩

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pekos
5. 12. 2022 17:48
Odpovědět  Pavel K

Neexistuje větší prodejná děvka, než je český politik, nebo umělec.

Pavel K
5. 12. 2022 20:24
Odpovědět  Pekos

Asi máte pravdu, je z toho člověku ze všeho smutno.

Duudu Wo
5. 12. 2022 19:27
Odpovědět  Pavel K

Lépe to nejde napsat. Ale sorry jako,kovidový koncentrák mu neodpustím.

Pavel K
5. 12. 2022 20:23
Odpovědět  Duudu Wo

Jistě!! Jinde o tom píšu. Ale je toho spousta jiných zlých činů.

Gales
5. 12. 2022 18:06
Odpovědět  sergej

Ministr školství má šestnáct poradců…. Čím blbější,tím víc rádců musí mít.Ať si má ale ať si je platí ze svého.Hňup jeden.

pav-el
5. 12. 2022 11:39

Babiši nelžete! Vy když jste vládli, mohli jste vykoupit minority v ČEZu, vypadnout z burzy, vyřešit finance v ČT, nepodlehnout příkazu zvenčí skrze Vrbětice. Nemuseli jste likvidovat vztahy s Ruskem a Čínou. Mohli jste vykoupit Tranzgas z Finska, naší původní státní firmu, kterou prodal Zeman! A na závěr jste to pohnojil s covidovou Tečkou! Suma sumárum, jste dvojka ODS!!!

Helena
5. 12. 2022 12:03
Odpovědět  pav-el

Samozřejmě. Babiš začal likvidovat malé dodavatele energie, protože dobře věděl, co se chystá, tak aby nepřekáželi v tomhle megatunelu naší republiky. Podle rozkazu EU měl udělat dluh 600 miliard-začal prachy vyhazovat a stejně se mu podařilo rozházet jen 300 miliard – tihle srá-č-i pokračují v tom, co Babiš začal. Babiš i Fijalovýhnus mají jednoho pasáka a jedny noty. Vrbětice byly dle not amíků. Jen mají rozkaz jako vystupovat navenek jako proti sobě. Všimněte si těch soudních frašek, kde soud jako jedná, všechno jen jako, média o tom zahltí všechny zprávy, vyjde o tom hafo článků, ale ve skutečnosti je to jen balast a nic se nestane, vyšumí to do ztracena. Mají koupenou komplet justici. Všechno je to jen jako, aby jako mohl Fijalovýhnus s někým jako bojovat, aby to vypadalo, že jako něco jako dělají. Ale ve skutečnosti se v těch prasárnách podporují. Jediná skutečná opozice je SPD. Proto tak vztekle až panicky reagují na pravdivá slova členů SPD.

Duudu Wo
5. 12. 2022 19:29
Odpovědět  Helena

A nebo do kanálu a výsledek je stejný.

Frank
5. 12. 2022 12:44
Odpovědět  pav-el

Souhlas. Babiš něco jiného žvaní a něco jiného dělá. A po hlasování pro výcvik ukrajinských vojáků se to už šestikolka. A to jsem v jednu chvíli uvažoval, že mu to hodím jako menší zlo, ale je vidět, že je to stejný šmejd jako většina kandidátů na hrad. Je to prolhaná korouhvička.

Gales
5. 12. 2022 18:08
Odpovědět  Frank

Hoď to Baštovi.

Pavel K
5. 12. 2022 17:13
Odpovědět  pav-el

👍 👍 👍 👍 👍 👍
….a mohl se postavit covidovému šílenství a ono by se toho ještě našlo, jen si honem vzpomenout. Taky by nedržel ty čarodějnice v EU hlavně tu Jouřici. 💩💩💩

Boomer
5. 12. 2022 20:39
Odpovědět  Pavel K

“Komisaři pocházejí z členských států a jsou těmito státy do své funkce navrhováni. Jsou zcela nezávislí – nesmějí přijímat instrukce od státu, ze kterého pocházejí, ani od jakéhokoliv jiného státu a jsou povinni prosazovat výhradně zájmy unie.”

Takže Jouřici z postu může odnést leda tak Lucifer..

Vaclav
6. 12. 2022 10:56
Odpovědět  Boomer

stačí z EU vypadnout. Ale bohužel,další referendum už nebude. hlupáci hlasovali pro vstup a tak si to vyžerou do samého dna

Boomer
6. 12. 2022 19:34
Odpovědět  Vaclav

.. no takže díky vám víme, co nám stačí ke štěstí. Ještě tak kdyby někdo vymyslel reálný a realizovatelný plán, jak z toho vypadnout bez větších ztrát. Při zpětném pohledu na výsledky voleb, od našeho vstupu do EU, jsem v tomto směru naprostý pesimista.. prostě idioti volí idioty, jináč to nelze vysvětlit.
A marně si hlavu lámu, jak na naši společnost aplikovat Paretovo pravidlo bez toho, abych urazil těch 80%..

Jan
5. 12. 2022 11:50

Ok, má pravdu, ale otázka zní, proč bych měl poslouchat právě Babiše, kterej za covidu posral, co mohl. A jeho lhaní je dobře zdokumentované…

Daniel
5. 12. 2022 12:11
Odpovědět  Jan

Ovládal ho Řehka, to je aspeňák stejně jako Hamáček, který teď podporuje vládu. Ti ovládali covid. Babiš byl nejdřív proti, ale tomu tlaku se nedalo odolat.

Milan ze Zahrady Čech
5. 12. 2022 14:11
Odpovědět  Daniel

Ale dalo. Jenže ne s tím materiálem který máme ve vládě. Indie nasadila Ivermectin, za tři měsíce měli po “pandemiii” a WHO zažalovali.
Tak. A teď jsem si během psaní odskočil na gúgl, že vám sem hodím odkaz, a ono se to už nedá dohledat! Všechny odkazy na to, jak se s “pandemií” vypřádali Indové, včetně toho, že Indie zažalovala WHO zmizely !!!

Boomer
5. 12. 2022 20:42

.. jenže potom se zázračně vynořila indická varianta a měli po žížalkách. Nějaká Indie si přece nebude dělat gebíry na WHO, hybnou páku farmaceutického velkorypadla na peníze. Plán se musí plnit..

Milan ze Zahrady Čech
6. 12. 2022 08:36
Odpovědět  Boomer

Neměli. Poradili si s ní, jako s každou šaškárnou.
V ČR smrtnost na (údajný) covid 1:238 – viz:

https://bit.ly/3iC6nvr

v Indii smrnost na (údajný) covid 1:2623 – viz:

https://bit.ly/3VDDCx8

Stačí si počet obyvatel vydělit nebožtíky. Takže tak.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
6. 12. 2022 09:38

V té Indii, viz srovnání států Uttar Pradesh, kde používali Ivermectin a Covid během tří neděl zvládli a pak až na nulu, a Tamil Nadu, kde Ivermectin zakázali a měli ho třikrát horší a delší a zbytkový tam zůstal dosud…
https://pi-alpha.org/Uttar_Pradesh_Ivermectin

comment image

A nebo trochu delší a profesionální článek o tomtéž:
https://pierrekory.substack.com/p/the-miracle-not-heard-around-the-fe9

—–

A ve srovnání s tím – v Anglii smrtnost na vaxxíny 1:246 – 1 z 246 lidí zemřelo do 60 dnů po podání vaxxíny:
https://expose-news.com/2022/08/09/1-in-246-people-die-shortly-after-covid-vaccination/

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
6. 12. 2022 19:06
Odpovědět  P.A.Semi

Díky.

Gene
6. 12. 2022 19:29
Odpovědět  P.A.Semi

Jsou to sracky i s ivermektimem. Kde pracuji (asi pres tri tisice lidi, 90% ockovanych), vymytili covid smahem propisovacky. Stacil jen zakon ze pozitivni s covidem v dobe pracovni neschopnosti musi byt placeni. Vratila se tam stara dobra chripka, za kterou nemusi firma platit. Dokonce i kdyz si koupite svuj test a vyjde pozitivni, tak reknou ze to je chripka a test neuznaji. Tak se bojuje s covidem.

Boomer
6. 12. 2022 19:19

..po žížalkách měli v tom smyslu, že se na ně celý doblbnutý svět vrhnul jako na začátku na Číňany. Obetných baránkov svetu treba, Kefalín..

No a ty statistiky znám taky, zajímám se, ač sám neočkován, zdráv, vesel a živ .. ale taky umím používat url zkracovač, aby se ten náš digitální svět zbytečně nezas*ral písmenky.

Mike
5. 12. 2022 12:29
Odpovědět  Jan

Tak Babiše fakt nemusím, ale co se týká covidu, tak tam jel – jako všechny státy na planetě – podle not WHO (Světová zdravotnická organizace), která je mluvčím farmaceutických korporátů, a zárověň je agenturou OSN, které je z největší části placeno Amerikou. Farmaceutická a zbrojařská loby zase vládne Americe.
Proto byl celý svět opícháván americkou vakcínou a žádnou jinou.
O tom, že to byl dopředu plánovaný a řízený podvod může dnes pochybovat jenom blbec.

Peter 008
5. 12. 2022 14:32
Odpovědět  Mike

Celý svět ne. Rusko mělo svoje, Čína měla svoje vakcíny. Myslím, že Indie měla Ivermektin, to už nevím přesně. Maďarsko si raději koupilo ruskou. Všude tam nechali debilům na výběr, jestli se chtějí nechat očkovat sračkami z júeSSej. Rebelové se sami odhalili!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Helena
5. 12. 2022 14:55
Odpovědět  Mike

Zajímavé je, že zrovna teď, když kovid mediálně ustoupil, nastoupila ptačí chřipka-média nezapomínají podotýkat-přenosná na člověka, a afr. mor prasat. Načasované tak akorát, aby to zlikvidovalo velké chovy, že? Zrovna před Vánoci. Zrovna když krachují firmy, zemědělství, začíná se propouštět a je třeba trochu víc rozjet inflaci, aby se krach trochu urychlil. Zrovna na prahu velkého roztočení zdražovací spirály po n. roce. Už to začíná být opravdu nápadně okaté, že se tu snaží ten krach urychlit.

PENNYS
5. 12. 2022 15:51
Odpovědět  Helena

Musíme si uvědomit-že celou zeměkouli od(COVID ??,nějaké chřipky) vyléčil V.V.PUTIN!

Rapa
5. 12. 2022 21:33
Odpovědět  Helena

Viry neexistují. Je to podvod století.Jedná se pouze o malé fragmenty buněk.Buněk starých,ale taky poškozených,vadných, z těl zvířat,ptáků i člověka. Díky obrovskému znečistění přírody Země jsou zanesená a přiotrávená těla,která nedokáží zcela rozložit staré nebo nemocné buňky až na jednotlivé Aminokyseliny,jejich Základní Jednotky. Ideální zdraví spočívá v HOMEOSTAZE = Rovnováze,kdy látková výměna a obnova buněk funguje OK. Už i nachlazení narušuje homeostázu , nebo i každý stres,strach.A co dělá vláda ? Lže,podvádí,stresuje záměrně vyvolává STRACH a Stres. Z blbosti,protože co politik to dnes Hńup , nebo křivák za peníze co jede dle Not ultravšiváků. ,,VIRY” = malé,mrtvé fragmenty Aminokyselin= zbytky starých,či vadných i nemocných buněk z ucpaných,nemocných,přechemizovaných a stresovaných lidí.Kdo to způsobuje přece víme. Politici,nyní pětikolka,předtím lišák babiš,oligarchové,bankéři,jejich rádia,noviny,TV, reklamy na smrt všude kolem nás,zahraniční agenti ,včetně EU Schwaba a dalších co umí jen ničit.Ničit,lhát,oblbovat,to ONI jsou ta nemoc,ta smrt. ONI = Jed = Vir ( latinsky vir = jed) JED a jedy schovali za slovo VIR. Jejich jedy,jejich ničení celé planety včetně lidí.

Rapa
5. 12. 2022 21:44
Odpovědět  Rapa

Ta sebranka si ráda hraje se slovy. Vir ale neexistuje a nikdy! Neexistoval.Vůbec se nedá izolovat a čistit.Co izolují ? Jen shluky zbytků mrtvých buněk,fragmenty. Mrtvý,neživý fragment z nemocné nebo přestárlé buňky,který ještě více pokazí a poničí z cílem škodit, jako JED v v organismu. Toto píchají dnes dokonce injekčně ovcím,hlupákům,biorobotům,svým strojům.

Rapa
5. 12. 2022 21:57
Odpovědět  Rapa

I planeta Země má svůj obranný mechanismus.Proto je dnes tolik přírodních katastrof.Černá Magie oligarchů a jejich ,,neviditelná ruka trhu” včetně zvrhlostí lGBT a jiných zhovadilostí je na vrcholu.Pokud tohle svinstvo nezlikviduje rusko a propojená Mysl všech bojovníků Světla , udělá to zase sama planeta.Země ze svých zad setřese všechno zlo,vodou a ohněm. Ví se to.

Václav
6. 12. 2022 00:29
Odpovědět  Rapa

Tahle odpověď je téměř na 100%. odpovídající !! Je to nejhorší zjištění v dějinách Země !!

Administrátor
P.A.Semi
6. 12. 2022 10:52
Odpovědět  Rapa

Poněkud zmatené…

VIR je latinsky MUŽ.
Sloveso VIREO je být zelený, nebo být silný… VIRUS je zelená šťáva z rostlin, nebo Síla, jeden z pěti významů VIRUS je také jedovatá šťáva z rostlin…

V tomhle slovníku https://archive.org/details/latinenglishdict00keytuoft na straně 650 a 653…

—–
A Viry existují…
Když se prokázalo, že Covid pochází z laboratoře, tak začali rozporovat Virologii placení dezinformátoři a jejich naivní nohsledové, aby přesvědčili lidi, že Viry vlastně ani vůbec neexistují, tak z jaké laboratoře ?

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
6. 12. 2022 19:19
Odpovědět  Rapa

Jo. Takže doktorka Peková už přes třicet let zkoumá genom něčeho, co neexistuje, a amíci laboratorně vytvořili rovněž něco co neexistuje. Naposledy prevíta s 80%-tní smrtností. Někde mám na ni majl, asi ji napíšu, aby se radši dala na bílou magii, by pomoci ní dala na pr-del té černé.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jan
5. 12. 2022 13:45
Odpovědět  Jan

Hele dej si jiny jmeno, ja tady byl driv!

Jan
5. 12. 2022 18:15
Odpovědět  Jan

Nebudu si dávat jiné jméno než jaké jsem dostal při narození. Buď rád, když napíšeš blbost, můžeš to pak svést na mě 🙂

Boomer
5. 12. 2022 21:16
Odpovědět  Jan

..tak si přidejte přídomek, třeba Pravý nebo Skutečný, jinak se to tady rozes*re jako na PP.

Jan
5. 12. 2022 11:58

Demolicni petikolka ma prece za ukol Cesko znicit. Proc se Babis rozciluje, vzdyt to vi! Ne, on chce tezit z demolice. Je to zoufalec. Po vysledku voleb, kde prohral tesne nerekl ani popel, ze chce prepocitat vysledek, protoze vedel, ze je to tak nastavene, aby prohral. A taky protoze ted tu demolici nemusi delat sam, ale profituje z ni politicky,protoze muze kritizovat a troubove co mu veri ho budou mit za to radi.
Babis je zlo a vyda za celou petikolku!

Pijack
5. 12. 2022 12:08

Babiš má co prndat. Zařadil se mezi politiky, kteří v podstatě lezou do zadku Bruselu. Fiala to vše završuje a dává tomu punc svým do očí bijícím lokajstvím. K tomu se vyjadřovat je ztráta času. Hrají na nás divadlo. Asi na sklonku života budu emigrovat… zřejmě do Číny 🙂

Peter 008
5. 12. 2022 12:26
Odpovědět  Pijack

Když pojedete, dejte vědět. Ve dvou (nebo kolik nás by jelo) se to lépe táhne! 🙂 🙂 🙂

Pavel z Moravy
5. 12. 2022 13:09
Odpovědět  Peter 008

To já bych raději bral tu Kubu nebo Rusko. Ale jelikož máme s manželkou oba zdravotní problémy, zatěžovat obzvláště Kubu by asi nebylo správné, protože vážně pochybuji o tom, že by nám tam posílali důchod. I když třeba jsou to demokraté jak má být. A ti přece pracují pro lid, i když hlavně ten svůj vyznávající jen tu jejich pravdu. Celá šestikolka je mocenský aparát vytvořený proti lidu. Je tu již pouze SPD, mohli by pomoci komunisté, ale ti jsou již slabí, ti nejlepší zemřeli nebo již ztratili svoji rozhodovací sílu. Jak říká Větvička- buch s nami.

Pijack
5. 12. 2022 13:35
Odpovědět  Pavel z Moravy

Na Kubě je krásně. Byl jsem tam před třemi lety. Ti lidi tam jsou neskutečně veselí, bezstarostní… všechno základní je dostupné. Pravda, luxusu si moc neužijí, ale zato mají normální politiky a Kuba není zadlužená. Skoro div světa. Asi své rozhodnutí přehodnotím 🙂

Milan
5. 12. 2022 13:50
Odpovědět  Pijack

Já slyším luxus a berou mě čerti. Vždyť je celej ten luxus jenom navoněná bída. Jakejpak luxus, když je celej ten “luxus” na půjčky. U většiny včetně dovolených. u mnohých včetně vánočních dárků. To je luxus? Luxus je dle mého, když můžeš žít důstojně aniž by ses nadosmrti zadlužil!

Pavel K
5. 12. 2022 17:28
Odpovědět  Milan

To ano, ale k tomu musí být ceny a odpovídající ceny. A luxus? Ať s ním jdou do prdeelee. Dluhy=stresy, pak následuje porucha erekce a žít na Cubě je pak k ničemu. Já beru Rusko, mám radši hory, lesy, jezera, řeky. 👍👍🙋‍♂️

me2d44
5. 12. 2022 16:02
Odpovědět  Pavel z Moravy

Je potřeba jít k prezidentským volbám – a v nich volit kanditáta, kterému současná pětikolka leze krkem. Prezident má zákonem dané právo odvolat premiéra, když padne premiér, končí celá vláda – nemusí ani dávat demisi. A pak lze sestavit vládu odborníků a dostat se ze žumpy. Celá vláda je závislá pouze na svém předsedovi. Takže zvolme takového prezidenta, který současné kašpary pošle na hnojiště dějin!

Boomer
5. 12. 2022 20:45
Odpovědět  me2d44

..cákryš, a který ze schválených kandidátů na cosi takového má gule ?
Blaška tam nevidím, ač se při volbách do EU parlamentu stal skokanem roku..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
6. 12. 2022 09:06
Odpovědět  Boomer

Je jenom dobře, že politický hochštapler Blažko neprošel.
V každém případě na to má gule Bašta, ač na to nevypadá a rétor je úděsný.
Proč SPD nenavrhla jako kandidáta pana Kobzu nikdy nepochopím. Že volím SPD ještě neznamená, že mě Okamura nedovede vytočit. Jenže já volím program a od toho SPD, co vím nikdy neuhnula. Zato má od občanů v opozici jako dík pouze kydání špíny na “toho japončíka” a blbý kecy o malé ukřičené straně.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
6. 12. 2022 19:23

..tož Bašta je letitý ultralevičák s ideou minimálního až žádného státu. Ovšem zdá se mi, že příliš nadhodnocujete postavení a možné pravomoci presidenta v našem systému.

optimista
5. 12. 2022 12:15

Babiš a Fiala… dva exkrementy z jedný americký prdele… jednoho i druhého vodí ti kluci z poza oceánu na vodítku… oba vystudovali Aspen Institut a naučili se ještě lépe než kdy dřív krást, lhát a podvádět… a jde jim to oběma docela dobře… pokud si dovolí jeden druhého kritizovat, pak jen natolik, nakolik jim americký páníček povolí vodítko… jejich vzájemné napadání v médiích jsou jen hry lásky šálivé pro oko občana tohoto stáfu, který si ten hnůj, ve kterém se ti tam nahoře válí, ani nedovede představit…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
5. 12. 2022 19:00
Odpovědět  optimista

V tom máte absolutní pravdu, toto je pouze hra pro publikum, tedy pro zdejší dorost, protože těch dospělých je zde nedostatek. Né, že by věkem nebyli.

Milan ze Zahrady Čech
6. 12. 2022 09:12
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavliku, čím dál víc mě ta nechápavost začíná sr-át. Jak je možné že národ tak zb-bnul? Všímáš si jak tu někteří diskutéři nenápadně rozjíždějí protiespéďáckou rétoriku a snaží se SPD znevážit? A někteří jim na to naskakují…

Teuton
5. 12. 2022 13:26

Fialovi zkurvysyni potřebují prachy na ukrajinské Vasyly a Doroty.Proto nás budou dojit, ždímat a pumpovat dál. Ukrajina je něco jako nacistická černá díra pohlcující vše, takže počítejme s tím, že z nás ukrajinské mafie, která dostala Fialu totálně pod kontrolu, bude chtít po novém roce vyrazit další miliardy.

Milan
5. 12. 2022 13:38

Bureši, ty šmejde prodejná, na koho to trénuješ?!
Pročs nevystoupil z Lipské burzy, když jsi ve vládě oxidoval ty?! Pročs naskočil na Vrbětickou aféru jako ubohý slouha?! Pročs ji nenechal pořádně prošetřit? Byls premiér, všiváku! Ty – ne Koudelka! A teď si hraješ na rozšafného hospodáře a spasitele národa?
A nemysli si, že jsme zapomněli na tvoje totalitní metody – covidfašismus byl tvé dílo! Tys nastoupil na cestu rozvratu ekonomiky a zdravotnictví – ty a nikdo jiný! Signál jen kráčí ve tvých stopách! A když už jsi takový frajer, proč držíš hubu o chocholech které živíme a nebezpečí, které z toho hejčkání ukronácků pro nás vyplývá? Otírat si tlamu o fialového kašpara a hrát si na státníka na to odvahu máš (ne že by si ton ten kri-pl nezasloužil) ale co je to skutečná odvaha, a skutečný státník, o tom nemáš ánunk. Mohls být po boku Orbána a mohli jste/jsme se podpírat navzájem a namísto toho jsi posr-al cos moh! Jdi do pr-dele! Nejlíp zpátky na poloniny, kde máš kořeny. Tam by ti ty kydy pro bl-bečky mohli žrát.
Milan z.z.Čech
P.S. Koukám, že jsem se zase záhadně sebeodhlásil aniž bych o tom věděl.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ladik
5. 12. 2022 14:00
Odpovědět  Milan

Přesně tohle by si měl ten Jidáš připosranej, podlej a zbabělej tlouct do palice dnem i nocí.

Pavel K
5. 12. 2022 17:38
Odpovědět  Milan

Ty znáš moc!! Jak to děláš? 🤣🤣🤣🤣
Je moc hezké jakou máme všichni bojovou, ale od PC se nehneme a čekáme kdo to za nás vybojuje. Když jsem viděl včera Kubu vs Okamura a tu napudrovanou kikinu, jak tam do Okamury řežou kvůli Ukrajině, tak být v tom studiu, by Kuba Kubikula jen tak neodešel. Okamura se za nás řeže a MY ho v tom necháváme samotného. Nedavno se taky ozval Milan Drobný a taky bylo hned zle. A MY jen čumíme. Přiznejme si to čumíme.

Peter 008
5. 12. 2022 14:24

Jak tak koukám a počítám, tak přeúředněno bylo prý za těch bejvalejch, kteří měli sotva čtvrtinu ouředníků, co je teď.
Vychází mi to tak, že čím méně de facto práce stát má, neb se všeho zbavili – bo rozumíte soukromníci jsou lepší – tím více to potřebuje správně zorganizovat a tudíž potřebujete více ouřadů …
Nemám rád Anglii a ani zápaďáckou kulturu, ale jsou výjimky. Jednou z nich je seriál Ano, pane ministře a jeho pokračování Ano, pane premiére. Tam je nádherně popsáno, nevím jestli to autoři až tak znali, fungování státního aparátu v koexistenci s politiky. A pak lépe pochopíte nutnost kontrolovat státní ouředníky LIDMI VOLIČI a zavést taková pravidla, aby právě oni nesli tu odpovědnost na stejné úrovni jako politici.
Nedokázal jsi zajistit podmínky pro topení za přijatelnou cenu? Na, tady je krumpáč!
Nechal jsi zdražit elektřinu 5x? Na tu máš vězeňský úbor. A nic si z toho nedělej, že je malý, za dvacet let si ho vytaháš!

8a34_resizedScaled_740to9380.jpg
Staník
5. 12. 2022 19:51
Odpovědět  Peter 008

Každá civilizace zanikla, když bylo přeúředněno. Stejně tak zanikne i ta naše. Dobře jí tak.

Gene
5. 12. 2022 20:12
Odpovědět  Staník

Spis kazda civilizace zasla na rozezranost, kdyz lide nevedeli co maji roupami delat.

Peter 008
5. 12. 2022 22:56
Odpovědět  Gene

Civilizace – samy – zanikají tehdy, když degradují její “elity” do určité míry. Dobře to bylo vidět jak ve starém Řecku, tak i jeho pokořiteli starém Římě a teď “dokonale degraduje” ta civilizace, které z těchto dvou vyšla …a to dokonce naprosto stejným způsobem! Říká se, že opakování historie je fraška, ale historie není fraškou pro ty, co jsou její skutečnou NEVINNOU obětí, což ale nejsou rozhodně “ty elity”.
čína, Indie, Japonsko – pro příklad – ztratily své původní cvilizace porážkou, kolonizací.

Radegast
5. 12. 2022 14:42

Babiš je středoasijský turkický kočovník, velezloděj a genocidátor, stejně jako pětikoalice, proč je český národ nechává 33 let vládnout své zemi??? Podívejte se pořádně, jak vypadají, Khazar-Aškenázy je středoasijský xindl!!! Jsou úhlavní nepřátelé českého národa!!! Češi, musíte do boje a bránit se!!!
Vlastně toto etnikum vládlo už předtím: Hunská říše a Avarský kaganát, Hitler & Heydrich a spol., Slánský a spol., Černík a spol., Štrougal a spol., ale měli jsme štěstí, třikrát (1945, 1951, 1968) nás před nimi zachránili Rusové, jednou kupec Sámo (623) a jednou Římané a Byzantinci (451, 453).

Administrátor
P.A.Semi
5. 12. 2022 18:11
Odpovědět  Radegast

Máte to nějaké smíchané…
Že by Hitler byl nelegitimní potomek Rothschilda se služkou se sice říká, ale těžko se to dokazuje… Ale Heydrich byl Germán a ne Chazar… A zato zase o Sámovi jsem tu nedávno četl, že to prý byl Samuel ? (A ovšem zase bez hodnověrného důkazu…)

Že by Avaři byli příbuzní Chazarů se mi moc nezdá, a Hunové byli zřejmě o dost východnější…

πα½

Gene
5. 12. 2022 19:03
Odpovědět  P.A.Semi

O Heydrichovi se rikalo ze po otcove strane je zid. Canaris pry mel dokumentaci, ale nikdy ji nevydal verejne. Stejne se to rika o Hitlerovi, je zajimave ze nikdo nema zajem prozkoumat jejich ostatky. Ty Hitlerove porad maji Rusove. Take se prehlizi fak ze v Hitlerove armade slouzilo spousty zidu.
https://www.haaretz.com/2003-10-30/ty-article/historian-nazi-army-included-150-000-of-jewish-descent/0000017f-db28-df62-a9ff-dfff0b4c0000

Gene
5. 12. 2022 19:07
Odpovědět  Gene

Zajimave o tom pise – Dr. Bryan Rigg, americký autor, začal vyhrabávat příběhy o Mischlingech v Hitlerově armádě, když zjistil, že jeho praprarodiče, kteří přišli do Spojených států jako protestanti, se narodili v Německu jako Židé. Rigg zdokumentoval více než 1200 Hitlerových vojáků s židovským původem, včetně dvou polních maršálů a deseti generálů. Asi ve 20 případech, řekl Rigg, byli vojáci židovského původu dokonce oceněni Rytířským křížem, nejvyšším německým vojenským vyznamenáním.

Administrátor
P.A.Semi
5. 12. 2022 19:15
Odpovědět  Gene

Hitlerovy ostatky sotva mohou mít Rusové, když vklidu dožil v Argentině (nebo v Columbii?), zemřel snad někdy v 90-tých letech…

Viděl jsem nějaké fotografie a fotokopie dokumentu, nemůžu to teď najít…
Ale je toho spousta dalšího:
https://duckduckgo.com/?q=hitler+argentina+cia

Třeba https://www.veteranstoday.com/2017/09/11/declassified-cia-docs-say-hitler-was-alive-and-well-in-argentina-in-the-1950s/

Speciálně třeba
https://duckduckgo.com/?q=hitler+argentina+cia+site:rense.com

Třeba obálka knihy:
https://rense.com/general96/hinarg.html
(a mají tam na rense.com další stránky fotografií z té knihy)

Ale není tam ta fotografie, co jsem před časem viděl…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gene
5. 12. 2022 20:27
Odpovědět  P.A.Semi

Maji teda to co tam bylo spaleno. Pokud by bylo tak jak uvadite, znamenalo by to ze mel velice blizko k vyvolenym.
To ze nemuzete neco najit, nejste vyjimka. Spousta zajimavych odkazu zmizla.
Bohuzel, nenapadlo mne to kopirovat.

Administrátor
P.A.Semi
6. 12. 2022 02:22
Odpovědět  Gene

Já ho mám uložený…
Možná jsem byl příliš líný to dohledat…

Tohle jsem měl na mysli:

https://archive.4plebs.org/pol/thread/183927815/#183933589

původně je to odsud:
https://web.archive.org/web/20201001064518/https://www.ancient-code.com/declassified-cia-docs-prove-hitler-lived-after-wwii-and-even-have-photos-confirm/
(na té původní stránce už to není, je to v archivu…)

πα½

Gene
6. 12. 2022 05:24
Odpovědět  P.A.Semi

Zajimave, dekuji.

Administrátor
P.A.Semi
9. 12. 2022 19:11
Odpovědět  P.A.Semi

Čímž “líný to dohledat” jsem nijak nenaznačoval, že byste ostatní byli také líní… Najít se to takhle prakticky nedalo, protože to tam mezitím zmizelo, přesně jak píše…
Akorát že jsem Archivář a když jsem to viděl, tak to mám uložené… Akorát je někdy trochu těžké v těch uložených web-stránkách a obrázkách něco najít, protože jich tu je hodně…

Ty stránky 4chan a 4plebs jsou zajímavé tím, že mají otočené názvy, aby to lidem nedošlo… 4chan je pro plebs, ale 4plebs je archiv pro chány, akorát se v tom prakticky nedá hledat, když tam jsou stovky milionů příspěvků… Že vím, že zrovna v tomhle vlákně to bylo – protože jsem ho tehdy viděl a měl to tu uložené…

πα½

Boomer
5. 12. 2022 19:16
Odpovědět  Gene

.. no, pěkné k*k*tiny řešíte, jen co je pravda!

Mater semper certa est, pater incertus.
A od slavné aféry s pomícháním novorozenců v porodnici v Třebíči si už ani v tom nemůžeme být jistí.
Už třicetiletá válka totálně zamíchala evropským genofondem, bojovalo se a znásilňovalo o 106…

Gene
5. 12. 2022 19:22
Odpovědět  Boomer

A co resite vy? A kolik jste toho vyresil? Takze nechte na nas co resime a vy si reste svoje. Je totiz uplne jedno co kdo resi, proto ze stejne houno zmenime.

Boomer
5. 12. 2022 20:02
Odpovědět  Gene

.. ale vaše řešení je samé prý, říká se, říkalo se.. a vaše informace o službě Židů v německých ozbrojených silách je možná starší než vy sám. Možná by stačilo zestručnit to do věty Nemám rád Židy. Což se u vás jeví jako taková jakási nutkavá potřeba nepřítele, na kterého je možné svést i zkyslé mléko v lednici.
Ale mohu vás ubezpečit, že žádný národ či pronárod nebo jen kmen odněkud z džungle, nebyl ve své historii ušetřen výskytu lidí ničemných charakterů.

Gene
6. 12. 2022 00:07
Odpovědět  Boomer

Boomer, chcete diktovat o cem mame psat a o cem ne? O mojich nutkavych predstavach si tak nanejvys muzete nechat zdat, ale v podstate o nich vite houby.

Boomer
6. 12. 2022 19:28
Odpovědět  Gene

..stejně tak jako vy zase víte houby o tom, co jsem během svého života řešil a vyřešil. Ale jednu vaši nutkavou představu přece jen znám, je jí vytoužená nezávislost na státu a nedávno jste sám přiznal, že se vám jaksi nedaří..
No a na nějaký diktát ohledně vašeho psaní ani nepomýšlím, natož abych vaše psaní bral vážněji než jen jako knížecí rady z Kanady.

Editor
9. 12. 2022 19:36
Odpovědět  Boomer

Málokdo si uvědomuje, že pokud platí bible, jsme rodem Židé všichni. A navrch zrozenými z incestu.

Administrátor
P.A.Semi
5. 12. 2022 19:44
Odpovědět  Gene

Ten článek v Haaretz je zajímavé svědectví…
Viz také archivováno archive.ph/R5L0B

V Polsku ty masakry v roce 1940 – třeba i v Katyni, prováděly prý nějaké Einsatzgruppen, kromobyčejně kruté skupiny, které táhly krajinou poněkud zvlášť od regulérní armády…
Tak je otázka, jestli to nebyli zrovna tihle, o kterých se v tom Haaretz píše…? (ale nic se tam nepíše o Einsatzgruppen, jen mě to už dříve napadlo a nyní další střípek do mozaiky… Pochybuji, že by o tom bylo nějaké hodnověrné svědectví… Je to spíš méně pravděpodobné, že by byly složené z těch Mischlinge, ale nepřipadá mi to zcela vyloučené…)

Viz třeba https://www.britannica.com/topic/Einsatzgruppen – ti byli zodpovědní za většinu zvěrstev nacistů na Východě, kromě regulérních frontových bojů, a kromě třeba Banderovců atd…

πα½

Gene
5. 12. 2022 20:10
Odpovědět  P.A.Semi

Je spousta veci o kterych se muzeme jen domnivat. Ovsem jak se podivate na celkovy vyvoj zapadniho sveta, v jakych kolejich jde, zdaji se nase domenky vic realne, nez oficialni propaganda. Rad prochazim zidovske zdroje, napriklad
https://www.jewishvirtuallibrary.org/was-hitler-jewish
Nebo vcelku zajimave cteni
https://mailstar.net/waton-program.html
Hodne veci zacne cloveku dochazet.

Boomer
5. 12. 2022 20:16
Odpovědět  P.A.Semi

.. o skutečném rasovém složení Einsatzgruppen by mohl podat nanejvýš zasvěcenou informaci Otto Adolf Eichmann. Byl pověřen jejich koordinací, dohlížel na jejich činnost a vypracovával efektivnější pracovní postupy. Leč výsledky jeho vytěžování v Izraeli jsou zveřejňovány selektivně..

Radegast
5. 12. 2022 15:15

Babiš měl sedět od roku 1984 v base!
V roce 1982 Babišův otec Štefan Babiš (1922-2002), ředitel bratislavské pobočky podniku zahraničního obchodu Polytechna, ukradl 465 tisíc DEM (tehdy 3 miliony Kčs) ze zakázky na výstavbu diplomatické čtvrti v Iráku. Smlouvu uzavřela Polytechna se západoněmeckým výrobcem klimatizační techniky Scheu & Wirth AG, Regensburg, Germany. Důchodce Štefana Babiše v roce 1984 vyšetřovala ekonomická rozvědka, kapitán bratislavské StB Andrej Kuľha. Vyšetřovací spis se jmenoval Vedoucí. Podezření se potvrdilo. Kuľha ale neobvinil Štefana Babiše z rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví, jen z “nehospodárného nakládání” a na tento trestný čin se vztahovala amnestie prezidenta ČSSR ze dne 8. května 1985. Ano, je to ten samý StBák Kuľha, který v roce 2014 vykřikoval u soudu, že Andrej Babiš nebyl agent StB… Kuľha byl vyšetřovatelem Štefana Babiše a zároveň řídícím důstojníkem Andreje Babiše. Andrej Babiš byl od 12.11.1980 důvěrník StB a 11.11.1982 podepsal vázací akt, krycí jméno agent Bureš. 16.05.1984 si tajně čtyři kamarádi, zaměstnanci podniku zahraničního obchodu Petrimex Bratislava Andrej Babiš, Anton Rakický, Lubomír Šidala a Ivan Propper založili ve Švýcarsku firmu BELTOMATE (na adrese Rue Saint-Pierre 3 1700 Fribourg) a o rok později, 23.12.1985, založili BELTOMATE v Panamě. Tam ulili ukradených 465 tisíc DEM.
https://opencorporates.com/companies/pa/162284

V roce 1997 BELTOMATE Panama darovala Zemanově ČSSD 5 milionů korun.

Radegast
5. 12. 2022 16:03

1993 – zaměstnanec Babiš vykradl miliony Kč z bankovního účtu státního podniku PETRIMEX Bratislava a uložil na svůj soukromý účet u švýcarské BANQUE LAMBERT GENEVE.
1995 – padělali listinu o valné hromadě zaměstnanec Babiš a polistopadový ředitel státního PETRIMEXu Anton Rakický (1990–1995, dosazený VPN, slovenskou obdobou Občanského fóra, Rakický je přítel herce Milana Kňažka), oba udavači StB ukradli státnímu PETRIMEXU dceřinou společnost AGROFERT.
1998 – Babiš ukradl bance IPB půl miliardy korun (nesplacený úvěr) a 51 % akcií LOVOCHEMIE Lovosice (zástava za úvěr). Manželka Monika Herodesová z Litoměřic byla tehdy asistentkou obchodního ředitele v LOVOCHEMII Lovosice.
2001 – policie obvinila Babiše z 5 trestných činů úvěrový podvod, podvod, tzv. tunelování atd. Dvě trestní oznámení na Babiše podaly banka ČSOB jako právní nástupce zkrachovalé IPB a německá agrochemická firma BAGS/BEISELEN.
2001 – Babiš dostal zadarmo od Zemanovy vlády ALIACHEM = podniky bývalého CHEMAPOLU: chemičky SYNTHESIA Pardubice, FATRA Napajedla a další, tím trikem, že Zemanově vládě vrátil část pardubické SYNTHESIE – závod na výrobu výbušnin EXPLOSIA Pardubice, náhle přeceněný Babišem a Zemanem na 700 milionů Kč.
2004 – Babišova obří korupce při druhé privatizaci UNIPETROLU, Špidlova vláda přiklepla státní podíl 63 % akcií UNIPETROLU za 11,3 mld. Kč polskému státnímu podniku PKN ORLEN.
Z vysátých peněz Babiš nakupoval další podniky, dnes vlastní 250 firem s úvěry 40 miliard korun.

Milan ze Zahrady Čech
5. 12. 2022 17:07
Odpovědět  Radegast

Zdroje, důkazy!
Bez toho jsou to jen kydy.

Pavel K
5. 12. 2022 17:52
Odpovědět  Radegast

No a najde se spousta dementů kterým tenhle Banišovo “služební postup” zdá scela normální a ještě svoje okolí obviní ze závisti. Vůbec bych se nedivil že Babiš má vobřezaný geny.

Per
5. 12. 2022 16:32

Přečetl jsem diskuzi k Babišovi. A pětikolka se už raduje, jak vyhraje volbu prezidenta. Koho chcete volit, když ne Babiše nebo Baštu. A SPD? SPD opravdu nemá na to, aby byl někdo z nich prezidentem. Jsou malí a jen ukřičení, speciálně Okamura.
Takže dejte se dohromady, ať pětislepenec nezíská místo prezidenta.
A zřejmě se nejedná ani o ODS, ale spíše o tu partu HopTrop0,3% a KDU-ČSL.
Apropó, ty nižší penze jsou jen pro straníky na postech anebo se k nim řadí i strany Národní fronty, jako je ČSL?

Milan ze Zahrady Čech
5. 12. 2022 17:15
Odpovědět  Per

Bašta je z SPD. SPD jen ukřičení? Proto, že jsou jediní v parlamentu, kdo hájí české zájmy, jsou ukřičení?
Za koho kopeš?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Per
5. 12. 2022 19:13

Kopu za demokracii, ve které každý může vyjádřit svůj názor. Ale opravdu se mi zdá, že okamura jede jen svou písničku. Proč se nespojí s druhými, s opozicí, a jede si svoje. To mi vadí.
Ovšem, je jiná věc, že ti druzí jej nechtějí. To je potom jiná.
Jak říkám, pokud bude mít pětikolka prezidenta a zvláště v nynější době vrchního velitele ozbrojených sil, pak se máme na co těšit. Mně se to sice už netýká, ale ti mladší půjdou. A jsem zvědav, jak ti greténi a LGBT+ půjdou ne sice dobrovolně, ale budou muset umírat za lidi, kteří je jen vodí. Viz BIS a a jeho šéf Koudelka. Ten je řízen naší bratrskou službou.
Ale smíchám tady ještě několik věcí. Slavní piráti, ta politická strana, která nás chce naučit na marjánku, ve své nevědomosti a nadutosti jsou Putinovi agenti, i ti zelení ekofašisté.
Ale k věci. Kvůli válce by bylo vhodné zapomenout aspoň na čas na rozbroje mezi opozicí a jít společně proti válce. Ať už ji začal kdokoliv.

Pavel K
5. 12. 2022 17:57
Odpovědět  Per

Tak pane být tam já místo Okamury, tak už tam nejsem bo by mě dávno vyvedli. Co mu zbývá než podle vás křičet, co?!! Myslím si že zvýšení decibelů běhen rozhovorů ji normální lidský vjem.

Per
5. 12. 2022 19:23
Odpovědět  Pavel K

Ne, to není o tom křičet. Samozřejmě nemusí být tak jako Fišer úlisní. Protože kdo v diskuzi zvyšuje hlas, tím ztrácí argumenty. Je to všechno o diplomacii. Alespoň základní věci se musí udržovat. Ale to stejné, co jsem psal o Okamurovi, úplně to stejné platí i o Pekarové-Adamové. Ta se zase hloupě culí, protože taky nemá argumenty a snaží se protivníka vyprovokovat hloupým úsměvem. Pokud zde budeme rozlišovat, koho vlastně máme volit, je to cesta do konečníku. Raději to menší zlo, opravdu. Bašta ve druhém kole opravdu nezvítězí. Pokud ano, dlužím flašku. 0,7l aspoň. Pro mně nealko pivo. Nebo nealko víno. Játra jsou sfiňa.

Per
5. 12. 2022 20:38
Odpovědět  Per

Jsem z Ostravy

Pavel K
6. 12. 2022 08:35
Odpovědět  Per

Já s vámi souhlasím ale copak to jde vydržet když máte proti sobě pytel howeenn a ještě stupidně provokují a lžou až se hory modrají. 🤣
To jen tak každý nedá být v klidu. Okamura to má v genech, já bych taky skákal hned jak papírový čert.

Boomer
5. 12. 2022 20:54

.. kapitána přívozu Charóna nechejme stranou, otázka zněla co z článku je lež? Jste schopen odpovědi? Bez odbočky..
Psáno pro : smrťák  5. 12. 2022 19:57

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
5. 12. 2022 20:56

..nějak jsem se minul.
.. kapitána přívozu Charóna nechejme stranou, otázka zněla co z článku je lež? Jste schopen odpovědi? Bez odbočky..

Boomer
5. 12. 2022 20:57

.. moji odpověď si račte přečíst o něco výše, někde se stala chyba.

pavelpe
5. 12. 2022 21:18

Mě mrzí, že musím Babiše označit za lháře. To je tak, když řekne A a neřekne B.
Tak za 1. Tento scénář je platný pouze při schválení rozpočtu. Ve čtvrtek se bude hlasovat o nedůvěře vládě, která má menšinu. Pokud budou všichni nevládní poslanci hlasovat pro vyslovení nedůvěry, pak ve čtvrtek už je Heger jen bývalý premiér.
Za 2. Rozpočet asi jen tak neschválí. Vláda nenašla většinu ani pro otevření schůze o rozpočtu, SMER a další podmiňují rozpočet předčasnými volbami.
Za 3. Heger oznámil, že je to schváleno a ve stejné zprávě se dočtete, že cena a podmínky na příští rok URSO (regulační úřad ) stanoví na konci prosince v závislosti na jednáních s výrobci.
Takže suma sumárum, jedná se asi o stejnou zprávu, jako když Síkela vítězoslavně vyhlašuje, že na jím svolaném zasedání evropských ministrů hospodářství všechny problémy vyřešili tak, že se sejdou 13. prosince znovu, aby se dohodli.

unor 2022
5. 12. 2022 21:35

Neni spatnych a prodejnych politiku.
Jsou jen hloupi a nevzdelani volicove.