Co bych dělal, kdybych byl big-farma-šmejdem

Vladimír Čížek – lékař

Co bych udělal jako big-farma-šmejd, který chce prodat miliardy vakcín a zavést zdravotnickou diktaturu:

1) Změnil bych definici pandemie, aby ji bylo možno vyhlásit co nejdříve po objevení viru.

2)      Vytipoval bych si vhodnější virus, než v roce 2009 (kdy se mi „pandemie“ ještě nepovedla).

3) Tento virus bych uměle upravil (gain-of function) a nechal uniknout z laboratoře.

4)      Nadhodnotil bych počet nakažených i zemřelých pomocí neadekvátního testu.

5) Vyvolal bych mediální hysterii a paniku, na jejímž základě vyděšení politici zavedou co nejpřísnější restrikce.

6)      Zvolil bych symbol poslušnosti a strachu, podle kterého se okamžitě rozeznají vystrašení a poslušní ovčané od rebelů (například roušky).

7) Pravidla pro tento symbol bych dovedl ad absurdum (roušky v lese, roušky v bazénu, roušky v autě) a jejich nedodržování bych trestal.

8)      Potlačil bych všechny informace o potenciálně užitečných lécích – protože ty by byly překážkou nouzového schválení nedokonale vyzkoušených vakcín.

9) Doporučil bych naopak drahé léčebné postupy, které mají potenciál zvýšit rizika komplikací.

10)   Omezil bych zdravotní péči (nejlepší by bylo udělat z praktických lékařů telefonisty, ale to se asi podaří jen v zemích s nejhloupějšími politiky). Následky omezení se přičtou Covidu.

11) Rychle bych vyvinul „vakcínu“, která je již předpřipravena.

12)   Po známosti bych uzavřel smlouvy, které budou pro zákazníky extrémně nevýhodné – zajistil bych si tak pravidelný odběr vakcín. Pro začátek stačí nasmlouvat 10 dávek na člověka.

13) Vakcínu bych netestoval na snížení rizika přenosu (protože kdyby náhodou fungovala, nebylo by nutno ji aplikovat opakovaně).

14)   Lidem bych ale tvrdil, že riziko přenosu snižuje – jen tak lze očkované zvýhodnit a neočkované diskriminovat.

15) Očkovaným bych dal VIP certifikát, neočkovaným zakázal běžné aktivity. Tak bych donutil co nejvíce lidí k očkování.

16)   Nechal bych volné pole užitečným idiotům, kteří budou nutit lidi k očkování všemi možnými i nemožnými prostředky včetně tlaku na povinné očkování.

17) Nakukal bych lidem, že stačí jedna až dvě dávky a tečka. V plánu bych však měl nekonečně mnoho dávek.

18)   Vakcínu bych postupně vnutil všem. Napřed starým a rizikovým, pak mladším a ještě mladším, těhotným ženám a pak dětem, a ještě menším dětem.

19) Moji spříznění a zkorumpovaní vědci a novináři by průběžně zveřejňovali publikace o skvělé účinnosti a nezměrné bezpečnosti vakcín. A též o prospěšnosti roušek (symbol je nutno zachovat – nejlépe navždy).

20)   Epidemii bych udržoval tlakem na plošné testování. Vím, že „vhodně“ zvolený test umí zázraky. Čím víc testovaných, tím víc pozitivních. Čím víc pozitivních, tím víc strachu a restrikcí. Čím víc strachu a restrikcí, tím víc lidí donutím k očkování. Začarovaný kruh by byl dokonale uzavřen.

21) Rebelové by se určitě snažili začarovaný kruh rozetnout. Proto je třeba jim přistřihnout křídla. K tomu by mi sloužila masivní cenzura, dehonestace, pomluvy, profesní likvidace. A vhodní „odborníci a experti“, rekrutující se z řad blbých, navedených, zaplacených nebo pouze dostatečně vyděšených.

22)   Výdělek z vakcín by mi určitě nestačil. Prachů není nikdy dost, že. Proto bych vyvinul antivirotikum, které sice taky skoro nefunguje, ale přinese mi další peníze. Zkusil bych ho ještě protlačit na léčbu long covidu. Protože za long covid se dá schovat úplně cokoli.

Plán je hotov. Zapomněl jsem na něco?

Zapomněl. Na přidanou hodnotu. Všechny restrikce, sociální izolace a opakované dávky vakcín poškodí přirozenou imunitu natolik, že se běžných virů stanou viry nebezpečné. I pro dosud zdravé děti. Třeba RS virus. A celá šaráda může začít nanovo.

Konspirátor by napsal, že to celé směřuje k JZD – jednotné zdravotnické diktatuře pod vedením WHO. Konspirátor vyššího levelu by napsal, že zdravotnická diktatura je jen částí širšího plánu. Kromě farma-šmejdů jsou zde klimatičtí šmejdi, genderoví šmejdi, energetičtí šmejdi, bankovní šmejdi, potravinářští šmejdi, zbrojařští šmejdi, digitální šmejdi a další. Každý z těchto šmejdů připravuje svého druhu diktaturu ve svém oboru. Až k totálnímu ovládnutí lidstva.

Ale já nejsem konspirátor. Proto to netvrdím. I když mám skoro ke všem bodům odkazy na příslušné zdroje. Dnes budu některé z nich přednášet na jedné akci.

Nyní vám jen popřeju krásný den bez šmejdů všeho druhu. VČ

P.S. Jeden moudrý muž řekl: „Nehrát jejich hru.“ Druhý moudrý muž řekl: „Nic se neděje bez našeho přičinění, bez našeho souhlasu. … My jsme hybatelé našeho života.“ Třetí moudrý muž řekl: „Věřím, že odmítání spolupráce se zlem je povinnost.“ Vyberte si z toho, cokoli chcete.

blogsvět


pod čarou:


Exkluzivně: zveřejňujeme všechny doposud neveřejné dokumenty k vakcinaci dětí 12+. Přečtěte si, o čem ministerstvo mlčí

“…Všechny informace redakce inFakta.cz sbírala a ověřovala dotazováním ministerských úředníků a na základě žádostí o zveřejnění dle zákona 106 o svobodném přístupu k informacím….”

sdíletj na

4.1 14 hlasy
Ohodnotit příspěvek
46 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
[Trol-1] Don
12. 12. 2022 21:31

Ať žijí konspirační teorie.

papa
13. 12. 2022 08:52
Odpovědět  [Trol-1] Don

zapoměl jste na šmejdy ve státním sektoru, na policii a u soudů. Ti všichni dovedou a dokazují, že střední třída je opravdu uprostřed všech zavrženíhodných aktivit. V případě výhry druhé strany se hbitě přeorientují a tak mají pocit beztrestnosti i v momentě, že svou aktivitou někoho zabijí.

ladik
13. 12. 2022 12:53
Odpovědět  papa

Rovněž na politické šmejdy!

Spam Bety
13. 12. 2022 13:06
Odpovědět  [Trol-1] Don

Každá konspirační teorie se nejdéle do roka ukázala být pravdivou.
K článku bych dodala, že se ČR 26. března podpisem pana Válka zavázala plnit tzv. Imunizační agendu 2030, předloženou WHO pod vlídným dohledem Billa a Melindy Gatesových a farmaceutických firem, která má do roku 2030 zajistit proočkování (zatím jen oni ví čím a proti čemu) veškeré populace včetně těhotných žen a miminek. U těhotných a miminek se do nedávné doby nejvíce dbalo na to, aby nebyly podobným zásahem poškozeny. Jak vidíte už to neplatí.
Díky, pane Válku i naše vládo.

Milan ze Zahrady Čech
12. 12. 2022 22:04

Ten titulek je blbě. Logicky by měl bejt: Co bych dělal, abych se stal Big-farma-šmejdem.

Boomer
12. 12. 2022 22:41

.. nic z toho, co autor popisuje, by nemohl vykonat řadový občan světa. K velkým činům je nutno mít velké prostředky a ještě větší pravomoci. Tudíž titulek je logicky v souladu s obsahem článku. Vaše představa logiky vychází z vašich preferencí a pomíjíte prostý fakt, že k dosažení cíle jsou nutné prostředky úměrné jeho velikosti. Velikost nespočívá v dobru nebo zlu, ale v rozsahu, veliké může být obojí..

Milan ze Zahrady Čech
13. 12. 2022 00:59
Odpovědět  Boomer

Moje představa logiky vychází z používání času.
Aby byl titulek v logickém souladu s textem článku, musel by znít:
Co bych udělal, kdybych byl big-farma-šmejdem a ne
Co bych dělal, kdybych byl big-farma-šmejdem.
Buď tak, nebo části některých bodú, místy i celé body “dělání”, převést do přítomného času. Ne tedy například: “bych uměle upravil,” ale “bych uměle upravoval.”
Titulek je tudíž logicky v souladu s obsahem článku, není však logicky v souladu s textem článku. Ledaže bychom na něj uplatnili kvantovou fyziku, takže by jak titulek, tak text, mohly kmitat mezi všemi časy najednou.
Nicméně oceňuji, že jste si dal práci s pochopením mé představy logiky a uštrikoval k ní vestičku mých preferencí a opomenutí. Fascinující.

Boomer
13. 12. 2022 09:15

..takže zase odbočka za účelem obhájení vašeho prvotního plácnutí mimo. Založte si vlastní blog, hin sa hukáže..

Milan ze Zahrady Čech
13. 12. 2022 15:28
Odpovědět  Boomer

Jééééé! A jakýže číslo nese váš patent na pravdu? Že bych si zakoupil licenci.
A jinak – žádná odbočka, žádné plácnutí. Důvod, proč jsem napsal co napsal, byl přesně ten, který jsem uvedl. Nemám ve zvyku plácat, tím méně uhýbat. A pokud se už zmýlím, neb, na rozdíl od vás, nejsem majitelem patentované pravdy, nemám problém si to přiznat. Myslím, že byste to už měl vědět, když jsme se už povícerokrát střetli – i když to jste mentoroval a prováděl úhybné manévry a manipulace, pokud vám přišlo, že by váš oponent v tom měření pinďorů mohl mít navrch, pod jiným nickem. Nesuďte podle sebe jiné, buďte té lásky.

Boomer
13. 12. 2022 16:26

.. já a pod jiným nickem?! Chceš po čuni, ty žvanile?

Milan ze Zahrady Čech
13. 12. 2022 22:04
Odpovědět  Boomer

JO !!!

P.S. Pokud nejsi J.J. z doby předcenzurové, co oxidoval na NR,tak se za svůj omyl omlouvám. Byl daný stejnou dikcí a mentorskou namachrovaností, jakou slyne (slynul) jak J.J., tak ty. Aby bylo jasno – pokud jsem se skutečně zmýlil (čemuž uvěřit mám sice problém, ale možné to je), jen a pouze za to. Se omlouvám.

P.S. ..takže odbočka za účelem obhájení tvého zbytečného plácání mimo? Založ si vlastní blog, hin sa hukáže..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
12. 12. 2022 23:18

Co to mělo být? Popisování, jak by probíhala a skončila 2.světová, kdyby byl Hitler?

Pavel
13. 12. 2022 00:59
Odpovědět  Albi

Pro uplnost ,v clanku chybi jeste ohlusujici 24 hodin denne jekot , vsech medii.Dale.
Vsichni ti moudri i dnes selhavaji na cely care..
Zase jen pedagogicky poucovatele vcerejsich prechytralosti ,pro uspokojeni tech lacnych od skolnich let touzici ,lacinych a povrchnich moudrosti ..kterymi se masturbuji k uspokojeni..
Zaplneni, pak je opakuji do nekonecna..
Jedna malickost, zadnej moudrej, pseudoakademik, gynekolog samouk sam nikdy neudela ,to co vykrikuje, nevi ani, jak jejich prazdne poucky provest v praxi.
-Nehrat jejich hru.
Voni nejsou tak uplne blbi ,pane lekar ,aby vam rikali, jaky Hry na vas chystaji.Covid nebyl vyrobenej verejne ,ale v tajnych laboratorich a jeste daleko v Cine..
Totez plati o moudrosti c 2. Nic se nedeje bez naseho pricineni , takze my jsme o ten covid pricinovali , jo ? Vo kterym jsme lautr nic nevedeli , jako nevime vo dalsi epidemii,kdyz pro velkej uspech se bude pravdepodobne opakovat dalsi..
Penize potrebne jsou pravda od nas, kazdej musi pracovat aby nechcip, a z toho si ukradnou kolik chteji na dani..Pricinit se, aby dane nekradli znamena , nepracovat a chcipat bez prijmu.
Pane lekar poucujete jako kazdej vite vse , jdete nam ,vzorem.

Pavel
13. 12. 2022 01:14
Odpovědět  Pavel

Davno je zavedeny vsude v praxi ,ze kazdej musi spolupracovat. Ve vsem. Teorie a moudra sebekrasnejsi nezmeni nic.
Soluprace kazdyho v praxi, je zajistena narozenim..
Jeste neni mozny se narodit do sveta ,kde by i ty zbytecny poucky, bez jedine moznosti realizace v praxi , byly zbytecny..
Od minuty narozeni , kojenec a hybatel sveta s rodici porizuji zisky ,ktere jini i tajne zneuziji, jak chteji..
Secitaji nas, aby mohli …Moudre vedet a pocitat jak silnou armadu si na valky poridi..
Ted zase secitaji slepice,aby… Slepice a my se meli na co tesit..
To je spravnej priklad zavedeni moudra do praxe..

Rapa
13. 12. 2022 02:28

Máme hory,máme doly,máme i lékaře voly. Co je virus? Jen nerozložený zbytek staré,nebo jinak vadné buňky.Proč je těch zbytků tolik ? Díky devastaci přírody a s ní i devastaci lidských těl,ucpaných chemií i degeneraci myšlení díky oligarchům a jejich ocasníkům politikům.Kurwa už 100 let nás oblbují s viry a vedou světové genocidní války fašizací. A co nám nabízí ? Elektronický koncentrák,anebo jadernou válku.Tohle jsou jejich volby,hurá máme volby,svobodné volby.Proč vůbec žijeme,když tu všechno stojí za howno,dojebali už všechno , co dojebat šlo,i lékaři.

Jan
13. 12. 2022 09:58
Odpovědět  Rapa

Nepripada vam jako premyslejicimu cloveku divne, ze:
COVID vir dosud nenasli, neprokazali.
Pouzili test PCR, ktery podle jeho vynalezce C. Mullise neni vhodny pro prokazani viru. Mullis zahadne zemrel. Test se da nastavit poctem cyklu tak, ze vsechny vzorky jsou potizivni.
Je to biozbran, kera neni nakazliva. Nakazlivost prokazali pouze zmanipulovanym testem a poslali lidi do karanteny. Ja COVID dostal v letadle, kdy se jeste o nem nemluvilo a nikoho v okoli jsem jim nenakazil. Diky dobre imunite jsem to prezil.
S tim lhanim se da pomoci organizovanych medii (90% vlastni zidovske Blackrock), uplacenych politiku a zdravotniku vyvolat strach u ovcanu a na zaklade strachu zavest stane pravo, lockdowny, nevyzkousene genove terapie k redukci obyvatelstva.
Tato kampan stale pokracuje. Neni dovoleno psat o skodlivosti ockovani, o umrti lidi, deti, jejich zmrzaceni. O 40 % vetsi umrtnosti od zavedeni ockovani proti COVIDu.
Existuje jenom lez mainstreamu, to co zde pisi je zakazano, potlacovano.
Aby se protlacila planovana agenda diktatu WHO!!!

jiří
13. 12. 2022 06:24

Vánoce – pěkný křesťanský svátek nebo je to jinak?
https://www.facebook.com/illuminatis4/videos/3013445132298134/

unor 2022
13. 12. 2022 08:54

Cizek, Cizek .. jako by vam nestacilo, ze jsem vas pristihl pri opisovani v predchozi hodine. Uz zase opisujete.

Jan
13. 12. 2022 09:14

Co rekl smejd Zidak Kissinger:

Citát Kissingera z projevu před Radou WHO pro eugeniku, 25. února, 2009:
„Jakmile stádo přijme povinné očkování, je konec hry. Přijme cokoli – nucené darování krve nebo orgánů – „pro vyšší dobro“. Můžeme geneticky modifikovat děti a sterilizovat je – „pro vyšší dobro“. Ovládněte mysl ovcí a ovládnete stádo. Výrobci vakcín vydělají miliardy. A mnozí z vás v této místnosti jsou investoři. Je to velká výhra pro všechny. My ztenčíme stádo a stádo nám zaplatí za deratizační služby…“

Jan
13. 12. 2022 09:30
Odpovědět  Jan

Ano mysl ovci ovladli lhanim, aby se dali troubove ockovat nevyzkousenymi roztoky. Skody doted zamlcuji, zalhavaji, media mlci. Naopak stale tvrdi, ze injekce jsou bezpecne (asi proto, ze vas bezpecne dopravi na hrbitov). Az se ockovani dozvedi pravdu a skodach na jejich zdravi, bude revoluce. Kdy to bude nevim, pouziji to k nacasovani az kdyz to bude vhodne. Uvidite tu smrst v mediich!

Pavel z Moravy
13. 12. 2022 11:01
Odpovědět  Jan

Ovce nemají šanci se vzbouřit, většina je přeformátovaná a je bez mozku. Proto mohou grázlové vítězit.

Jan
13. 12. 2022 09:17

Co pripravuje WHO je neuveritelne. Chce mit pravomoc diktatem prikazovat, co musi vlady a zeme delat v pripade pandemie (kterou sami vyvolaji za pomoci politiku a medii jako u COVIDu):
https://protiproud.info/politika/6881-svetovladne-spiknuti-who-konspirace-vychazi-ze-stinu-who-ca-takzvana-pandemicka-dohoda-likvidace-zbytku-statni-suverenity-ridici-politbyro-jako-prototyp-moci-oligarchie-pro-nase-dobro-to-budemepanecku-zdravi.htm

Jan
13. 12. 2022 09:23

Proockovanost ve svete v poctu davek na osobu. Vsimnete si, ze Londyn ve svych koloniich Commonwealthu (spolecny blahobyt) prosadil to nejzurivejsi ockovani :
comment image.webp
S jednou davkou mozna prezijete.

Jan
13. 12. 2022 09:24
Odpovědět  Jan

comment image.webp

Jan
13. 12. 2022 09:25
Odpovědět  Jan

Bohuzel, tuhle grafiku zde neni mozne zobrazit. Co na to admin?

Administrátor
P.A.Semi
13. 12. 2022 09:39
Odpovědět  Jan

Formát webp je špatný a zlý formát…

Administrátor
P.A.Semi
13. 12. 2022 09:41
Odpovědět  Jan

Tohle není proočkovanost, ale nákup vakcín…
To, že je nakoupili, ještě neznamená, že je skutečně do někoho nabodali…
πα½

Canada-gets-the-gold-for-vax-purchases-697x1024-1.jpg
Milan ze Zahrady Čech
13. 12. 2022 15:36
Odpovědět  P.A.Semi

Přidávám odkaz. Je tam graf, který sem nedokážu přenést. Vhodně doplňuje ten váš. Titulek zní:
Data od 72 milionů německých pojištěnců ukazují náhlý mohutný výbuch úmrtí od roku 2021.https://cz24.news/data-od-72-milionu-nemeckych-pojistencu-ukazuji-nahly-mohutny-vybuch-umrti-od-roku-2021/

Jan
13. 12. 2022 09:40

Ten clanek je nadsazka. Lide uz nerozumneji sarkasmu.
K doplneni tematu ockovani. Ja vim, ze lide maji ted obavy existencni kvuli cenam energii. Ty prekryvaji prave to, o cem vi malo a co se tyka jejich zdravi a delky zivota:
https://www.badatel.net/dr-david-martin-staty-premenili-priblizne-4-miliardy-ludi-na-tovarne-na-biologicke-zbrane/

Administrátor
P.A.Semi
13. 12. 2022 09:52

Plán má jistě jen náhodou 22 bodů, jako je písmen hebrejské abecedy…

Víte, leckdo z vás se mýlí v tom, že plánem bylo pouze na nás nehorázně vydělat…

Skutečný plán byl nás vyhubit, tak jak se v Talmudu píše a jak na Olympiádě v Londýně 2012 alegoricky zahráli, protože ten způsob popravy musí napřed odsouzenému oznámit…

Vydělají si na tom kati a pohůnkové…

A jako u všech očkování, poškozuje to imunitu a big-pharma šmejdi si vydělají na lécích, které budete potřebovat na nemoci, které byste bez jejich vaxxín neměli… A aby nebyla kontrolní skupina nepoškozených, je třeba nabodat všechny…

Totéž používají u dětského očkování, vydělávají na zvýšené nemocnosti dětí způsobené vaxxinací a zakrývají to tím, že je extrémní tlak, aby nebyla kontrolní skupina, a kde je, tam se lékaři bojí s ní přijít kvůli medi-fašistické represi

πα½

Pavel z Moravy
13. 12. 2022 11:07
Odpovědět  P.A.Semi

Řekl jste to přesně. Na olympiádě v Londýně vše světu oznámili. Tak jako teď u nás pomalu lid připravují na scénář- může se stát, že bude v naší zemi krach? Jenže lidé neposlouchají.

Administrátor
P.A.Semi
13. 12. 2022 11:11
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tady nejde o krach, chtějí nás vyhubit
Krach je jeden z vedlejších způsobů, jak zařídit, aby na tom kati dočasně také něco vydělali…

πα½

Gene
13. 12. 2022 11:44
Odpovědět  P.A.Semi

Ano, panove. Zlikvidovali, ci oslabili lidskou imunitu. V miste, kde delam to je videt ve velkem a nemoc se drzi po dlouhou dobu. Prejmenovali to zpet na chripku. V cele Kanade odpadavaji decka a vlada to chce resit dalsi kombinovanym ockovanin. Zase probiha zastrasujici a lziva kampan. Navic cele to zpravodajstvi ma jeste dalsi cil a to je vyvolat u lidi stres, ktery je snad nejvetsi zabijak. Problémy s trávením (pálení žáhy, plynatost, průjem, zácpa)
Přibývání na váze
Zvýšený krevní tlak
Bolest na hrudi, srdeční onemocnění
Problémy imunitního systému
Stavy kůže
Svalová bolest (bolesti hlavy, bolesti zad, bolesti krku)
Porucha spánku, nespavost
Neplodnost
Úzkost, deprese.
A pokud sledujete zpravy, alternativu, proste deni na svete, zcela automaticky se do stresu dostanete.

Milan ze Zahrady Čech
13. 12. 2022 16:05
Odpovědět  Gene

Podívejte se na ten graf pod vámi od Semiho. Vyplývá z něj, že Kanada, která má 36,4 krát méně obyvatel než Indie, si objednala (nakoupila) 7,3 krát více “vakcín” než Indie. Gene, neměl byste raději reemigrovat? Začíná to tam u vás pod tím fašistou být opravdu o hubu. Tady to sice také stojí za howno, ale naši domácí fašisti jsou, zaplaťpánbůh, přece jen proti těm anglosionistickým při-pos-ranej odvárek.

Gene
13. 12. 2022 18:29

Proc bych mel nekde reemigrovat? Da rici ze tu muzu prodat co mam a odstehovat se kde chci. Ovsem Kanada je velka zeme a oproti Evropy se mate kde schovat a kazdy na vas kasle. Dlouhou dobu jsme sa rozhodovali kde zakotvit. Diky tomu ze ziji v divocine, mam klid a zivot v pohode. Sice delame na pobrezi Pacifiku, ale okoli vnimam jak nutne zlo. Navic Evropa je odrovnana uplne, tady jim kaslu na vse a ted pracuji na samozasobovani elektrinou a vlastnim jidlem. Neni to tu tak spatne jak v Evrope. Projel jse kus sveta, ale verte, neverte, Kanada je asi porad nejlepsi pro zivot, ale nesmite byt rozmazleny.

Milan ze Zahrady Čech
13. 12. 2022 22:32
Odpovědět  Gene

Pravda. Byla to blbá nevyžádaná rada.

Administrátor
P.A.Semi
13. 12. 2022 19:58

Ten graf se tu snažil nahrát Jan, já jsem mu ho jenom zkonvertoval z webp do jpg.

Ty objednávky vaxxín tam jsou per-capita, tedy v přepočtu na obyvatele… Takže v absolutních číslech si ti Indové objednali víc…

Leckdo říká, že Trudeau je Socialista, ostatně se také říká, že je synem Fidela Castra…

πα½

Milan ze Zahrady Čech
13. 12. 2022 23:13
Odpovědět  P.A.Semi

Takže v přepočtu na hlavu je to 7,3 krát víc. No ja, jsem blbej. Kdyby to bylo v absolutních číslech, tak by Kanada nejspíš musela při těch cenách vyhlásit státní bankrot. Stačilo drobet myslet, když už jsem línej. Takhle to holt dopadá, když jeden neumí anglicky, je línej si to hodit do překladače, a má nutkání bejt chytrej..
No, já se taky přikláním k tomu, že je to Fidelův bastard. Kámoška z Colorada mi k tomu poslala nějaký odkazy a sám jsem se taky popídil,
takže si tak na 95% myslím, že je to fakt Fidelův panchart. Vlastně bych byl překvapenej, kdyby se prokázalo, že není. Popravdě mě ale v tom názoru nejvíc utvrdily jejich fotky, když byl Fidel v jeho letech. Ten fašista vypadá na mou duši jak Fidelův klon. Ačli na druhou stranu, jenom ty fotky by mě nepřesvědčili.
Hm… Je zajímavý, co si kdo pod pojmem socialista představuje. Hádám že takovej Jack London měl pod tím pojmem (sám sebe za něj označil) sichr něco jinýho, než národní socialista Adolf. Popravdě už tohle politický pojmosloví neberu. Obecně je vykradený. Komunista Dolejš a komunista Skála například – co to o nich vypovídá? Lautr howno. Ódeesák Klaus a ódeesák zkurwenej Fiala – to samý. No nic.

Jan
13. 12. 2022 10:02

Pocet pichnuti nevyzkousenymi roztoky na osobu:
comment image.webp

Jan
13. 12. 2022 10:04

comment image

Jan
13. 12. 2022 10:05
Odpovědět  Jan

Sorry, nebere mi tu grafiku!

Administrátor
P.A.Semi
13. 12. 2022 11:14
Odpovědět  Jan

Stáhnul jsem to, zkonvertoval na jpeg, a nahrál výše 13. 12. 2022 09:41…

Není to počet “píchnutí”, je to počet nakoupených (resp. objednaných) vaxxín…
To, že to koupili, ještě neznamená, že si to ti lidé nechají píchnout… Dost se toho nakonec zlikviduje, protože je čím dál menší zájem nechat se dobrovolně vyhubit…

comment image

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
13. 12. 2022 15:54
Odpovědět  P.A.Semi

Fascinující!
Kanada, která má 36,4 krát méně obyvatel než Indie, si objednala
(nakoupila) 7,3 krát více “vakcín” než Indie…
Takhle se dělá gen-ocida vlastních obyvatel!

Pijack
13. 12. 2022 11:14

Kdybych byl energetický šmejd a nebo Fiala, tak si přiložím svou pětačtyřicítku k hlavě

Gene
13. 12. 2022 11:52
Odpovědět  Pijack

Proc?