Čína přišla s vlastní teorií o koronaviru: Proč mají USA po světě tolik laboratoří?

Členové týmu Světové zdravotnické organizace (WHO) se v čínském Wu-chanu zajímali o to, kde se vzal koronavirus, jenž dnes svírá většinu světa. Nemoc covid-19 se do světa rozšířila právě z jedenáctimilionového Wu-chanu. Čína však WHO vyzývá, aby věnovala stejnou pozornost také Spojeným státům. Nejlidnatější komunistická země světa šíří do světa úvahy, že virus má původ v USA.

„Doufáme, že USA budou jednat po čínském vzoru a v otázce sledování původu viru budou jednat pozitivním, vědecky podloženým, kooperativním způsobem a pozvou na své území odborníky WHO,“ uvedl po návštěvě týmu ve Wu-chanu mluvčí čínského ministerstva zahraničí Wang Wenbin.

Hlavní epidemiolog čínského Centra pro kontrolu nemocí Zeng Guang konstatoval, že vyšetřovatelé WHO by teď měli svou pozornost upřít právě na Spojené státy.

CNN k tomu dodala, že čínští představitelé se již celé měsíce snaží odvrátit pozornost od Číny a od možnosti, že epidemie se mohla do celého světa rozšířit právě proto, že čínské úřady selhaly jak v řešení epidemie koronaviru v celé zemi, tak ve varování zbytku světa, že se virus může rozšířit ještě dál.

Ohledně jedné z teorií, že virus mohl uniknout z jedné z laboratoří ve Wu-chanu, Čína naznačuje, že virus mohl ve skutečnosti uniknout z některé z amerických laboratoří. Tým WHO však teorii o úniku z čínské laboratoře už smetl ze stolu.

„Naše zjištění naznačují, že hypotéza o úniku viru z laboratoře je velmi nepravděpodobná a nestačí k vysvětlení, jak se mohl virus rozšířit v lidské populaci. Nejde tedy o hypotézu, se kterou budeme pravděpodobně pracovat při našem dalším postupu,“ uvedl Peter Ben Embarek, člen týmu, na tiskové konferenci předtím, než odborníci WHO opustili Čínu.

Zeng Guang prohlásil, že virus mohl uniknout z americké laboratoře na základně Fort Detrick v Marylandu.

„USA mají biologické laboratoře po celém světě. Proč mají USA tolik laboratoří? Za jakým účelem? USA v mnoha věcech vyžadují, aby ostatní byli otevření a transparentní. Nakonec se ukázalo, že samotné USA jsou často nejméně průhledné,“ doplnil pro web se sídlem v Šanghaji.
https://bit.ly/3umC8dt

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
21. 2. 2021 23:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Vždycky to trvá velice dlouho. A cože to že? Co říci nahlas, to ví každý okamžitě. Ovšem „diplomaticky“ ještě raději počkáme. Co svět světem leží, za vším svinstvem hledej ten keltský ostrov s prvními veřejnými hajzly na světě, zvanými Stonehenge. V těsném samože v závěsu USACIA.  De facto i de jure tam odjakživa nemají co dělat, ale co už s tím. Od první milisekundy je jasné, odkud ten Langley virus nabral vítr. Ampulka zvaná „nedovařený netopýr“ ovšem skvěle posloužila i Číně v přesunu „hmot“ na planetě Země. Taky ovšem k švindlu ve volbách mumie. DÁÁVNO před tím ovšem byl vyvinut i Zyklon C, zvaný Pfizer. První ho na sobě vyzkoušela vinohradská opice, krvavá morda olbrajt. No jen se podívejte na ten židohitlerovský rypák. Čekáme totiž na svou fyzickou likvidaci, slastně pohroužení do příspěvků na péči, s „důchody“ třikrát menšími než hitlerovci, dvakrát vyššími cenami, než mají hitlerovci a kvalitou „potravin“, které jsou jen hnůj na dvoře kupce, zloděje a lichváře Krkovičky. Ale hlavně že s žehličkami na leasing. Ale čekáme. Takový klid kolem, žééé? Ale dále. Teď jsem shlédnul seriál Переводчиk (Překladatel) Je to o době, kdy germánské a jiné hordy vraždili ABSOLUTNĚ beztrestně civilní obyvatelstvo na širé Rusi. Postupně po popravách a věšení zabíjení hlavně… Číst vice »

21. 2. 2021 23:42
Odpovědět  smrťák

V té samé situaci jsme nyní NAPŘ. tady v Česku. A sereš se řechtá a gejts radí, co dál a opičí statek zvaný vláda poslouchá na povely: „sedni! Lehni! Dones!“
Proto si myslím, že Rusko válku nevyhrálo. 27 milionů jich padlo. Sviňských germánů JEN okolo 10 miliónů. Logicky by jich po porážce mělo zařvat tak 50 miliónů. Pak by se dalo uznat vítězství Sovětského svazu. Veškeré zločince z germánie si invazí dne D i s narabovanými majetky odvezly USA a hned jim za odměnu daly i klíčová místa v US politice a ekonomice.
Rudá vlajka se srpem a kladivem měla vlát na Gibraltaru, v Londýně, v Oslo A na Aljašce. Pak bych šel zemřít dobrovolně s úsměvem, bez zákazu kouření, bez omezení rychlostí na dvacet za hodinu, s vědomím, že moje vnuky budou ve školách vyučovat zkušení bolševici.
A přitom my volíme. „Máme na to přece KURWA právo!!“
A v našem zákopu je tolik rozporů, že navrhnout řešení je holý nesmysl, odsouzený k zániku.
Zatím jsem si objednal lampion. Třeba bude jednou průvod.
https://www.armyshop.cz/vlajka-sovetsky-svaz?x=1&gclid=EAIaIQobChMIit-NnIL87gIVyUeRBR1lAgRTEAQYAiABEgJK1fD_BwE

Naposledy upraveno$ s uživatelem$